Logo

Přihlášky závodu: Měřený mapový trénink - krátká trať CTB

Datum:
23.05.2021
Místo konání:
Dobkov
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Startovní vlny:
A     B     C     D     E     F    
Kategorie:
D10 A     D10N A     D12 A     D14 A     D16 A     D18 A     D21C A     D21D A     D35 A     D45 A     H10 A     H12 A     H14 A     H18 A     H21C A     H21D A     H35 A     H45 A     H55 A     H65 A     H70 A     HDR A     D12 B     D14 B     D16 B     D18 B     D21C B     D35 B     D45 B     D55 B     D65 B     H10 B     H10N B     H12 B     H14 B     H16 B     H18 B     H21C B     H21D B     H35 B     H45 B     H55 B     H65 B     H70 B     HDR B     D10 C     D12 C     D14 C     D16 C     D18 C     D21C C     D21D C     D35 C     D45 C     H10N C     H10 C     H12 C     H14 C     H16 C     H18 C     H21C C     H35 C     H45 C     H70 C     HDR C     D10 D     D10N D     D12 D     D14 D     D16 D     D18 D     D21C D     D21D D     D35 D     D45 D     D65 D     H10N D     H12 D     H14 D     H16 D     H18 D     H21C D     H21D D     H35 D     H45 D     H55 D     H70 D     HDR D     D10 E     D12 E     D14 E     D16 E     D18 E     D21C E     D45 E     D55 E     H10 E     H12 E     H16 E     H18 E     H21C E     H35 E     H45 E     H55 E     H65 E     HDR E    

Startovní vlna: A (10:00-10:59)

(60/60)
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 60 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 60 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 0 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 60 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 60 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 60 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř A 8003607 0 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 0 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 100 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210814 100 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 8003591 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 981817 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 8013927 100 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 100 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8014463 100 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 100 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 8033298 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8516414 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 100 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 100 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 100 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 100 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 0 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 0 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 60 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 8022661 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 60 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8024756 60 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 60 Kč
SJH0805 Těthal Josef SOS Jindřichův Hradec C 2260168 60 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 100 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 100 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 100 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 100 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 100 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 100 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 2126366 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 100 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 8648639 100 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 100 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 100 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 100 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 100 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1551 Hübnerová Johana SK OB Chotěboř C 51833 0 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2420068 60 Kč
SJH1602 Komárek Štěpán SOS Jindřichův Hradec C 2025364 60 Kč

Startovní vlna: B (11:00-11:59)

(60/60)
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 60 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 60 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec B 2116482 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec B 2113415 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec B 2133892 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 60 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 7207628 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec B 8663172 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 100 Kč
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 100 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 100 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 100 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 100 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 100 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 100 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 100 Kč
0030001 Králová Irena 003 - TJ Jiskra Havlíčkův Brod - neregistrovaní 53615 200 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 100 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH1104 Šimek Oldřich SK Studenec C 2134336 60 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 52592 60 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 2102555 60 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 2088159 60 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 60 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 8003611 100 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 100 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 100 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava A 8109369 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8515514 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava A 8109370 100 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava C 7200364 100 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 8113526 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7703 Slavíček Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103798 100 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 100 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 100 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442845 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 100 Kč
STH7101 Šimek Oldřich SK Studenec C 2116485 100 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 100 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 100 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 100 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 100 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 100 Kč
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 8140927 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 60 Kč

Startovní vlna: C (12:00-12:59)

(58/60)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 60 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 60 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená B 2092371 60 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 60 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 60 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 60 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast A 8226328 100 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 2148235 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 100 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 8013844 100 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 8033277 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 100 Kč
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava C 51774 200 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 100 Kč
CHT8054 Kellerová Lenka OOB SK Chrast C 2148247 100 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 100 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 100 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 100 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 8149884 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51830 0 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 8003650 0 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 60 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0905 Dokulil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420004 60 Kč
SJI0907 Růžička Tomáš OK Jihlava C 52298 60 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0704 Růžička Vojtěch OK Jihlava C 51772 60 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 60 Kč
SJI0705 Zach Martin OK Jihlava C 00142 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 100 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř B 2118475 0 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast B 2115707 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec C 2113419 100 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 8226364 100 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 100 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 100 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 100 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 100 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 100 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 100 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 100 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022351 100 Kč
SJH8003 Duba Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 7300804 100 Kč
SJH7801 Beran Pavel SOS Jindřichův Hradec C 2061793 100 Kč
CHT7703 Keller Ivo OOB SK Chrast C 2148244 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 100 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 100 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 100 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 60 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 60 Kč
PZR1200 Kocmánek Lukáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 60 Kč
SJI1800 Moravec Adam OK Jihlava C 7260022 60 Kč

Startovní vlna: D (13:00-13:59)

(58/60)
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 60 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1150 Mácová Apolena OK Jihlava C 00115 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0990 Drápová Justýna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 60 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 8482073 60 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 60 Kč
SJI1050 Zamrazilová Nikol OK Jihlava C 2011866 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8081227 60 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno B 8077877 60 Kč
SJI0755 Zamrazilová Tereza OK Jihlava C 886269 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 60 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Jirků Olga 001 - Jirků 2039188 200 Kč
SJI7650 Krátká Soňa OK Jihlava C 2148195 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 100 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 100 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 100 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 100 Kč
CHT7251 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682378 100 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 60 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 60 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 60 Kč
SJI1003 Tulis Václav OK Jihlava C zapůjčit 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 60 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 60 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 60 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 60 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 682374 60 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 2039823 100 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011898 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 100 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 8654884 100 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 100 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 100 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 100 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Jirků František 001 - Jirků 2039175 200 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7701 Zamrazil Jan OK Jihlava C 361999 100 Kč
SJI7800 Máca Tomáš OK Jihlava C 141 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 100 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 100 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 100 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 100 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 0 Kč
CTB1552 Fikarová Magdalena SK OB Chotěboř C 232861 0 Kč
CHT1701 Korecký Marek OOB SK Chrast C 60 Kč
RUZ1600 Gregor Šimon TJ Růžená C 2088726 60 Kč

Startovní vlna: E (14:00-14:59)

(37/60)
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 8482093 60 Kč
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka C 8116807 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř B 8648583 0 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka C 8482112 60 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 8680427 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava B 8109345 60 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka B 8116821 60 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 0 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 90 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 8116810 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka B 8482108 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 8680611 150 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 100 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 100 Kč
STA7551 Plachá Radka OK Střelka C 2116452 100 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 150 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 8003661 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 60 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 90 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř A 8226396 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 9201980 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 100 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava C 8028855 200 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 100 Kč
SJI8100 Černý Petr OK Jihlava C 2127647 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA7101 Plachý Martin OK Střelka C 2108861 100 Kč
STA7301 Čáp Radim OK Střelka C 2134353 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA6601 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109383 100 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 60 Kč
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 60 Kč
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 886813 60 Kč
CHT1451 Matrasová Marie OOB SK Chrast C 232883 60 Kč
CHT1402 Matras Štěpán OOB SK Chrast C 51980 60 Kč
celkem přihlášených: 273, vklad: 23030 Kč