Logo

Přihlášky závodu: (5. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva

Datum:
09.06.2021
Místo konání:
Praha - Kobylisy
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Startovní vlny:
1A     1B     2A     2B     3A     3B     4A     4B    
Kategorie:
D10F 1A     D10 1A     D12 1A     D14 1A     H10F 1A     H10 1A     H12 1A     H14 1A     T3 1B     T5 1B     D10F 2A     D10 2A     D12 2A     D14 2A     H10F 2A     H10 2A     H12 2A     H14 2A     T3 2B     T5 2B     D10 3A     D10F 3A     D12 3A     D14 3A     H10F 3A     H10 3A     H12 3A     H14 3A     T3 3B     T5 3B     D10F 4A     D10 4A     D12 4A     D14 4A     H10F 4A     H10 4A     H12 4A     H14 4A     T3 4B     T5 4B    

Startovní vlna: 1A (Start: 16:00 - 16:30)

(64/80)

D10F 1A 2.20 km, 7 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 8660566 50 Kč
VSP1154 Öner Eda USK Praha C zapůjčit 90 Kč
DLP1451 Hudíková Michaela OOB TJ Dukla Praha C 2181918 50 Kč
DLP1450 Slavíčková Stella OOB TJ Dukla Praha C 2771492 50 Kč
DLP1352 Korbasová Dominika OOB TJ Dukla Praha C 2115005 50 Kč
DLP1150 Korbasová Kristýna OOB TJ Dukla Praha C 2115007 50 Kč
DLP1351 Korbasová Veronika OOB TJ Dukla Praha C 2114993 50 Kč
DLP1452 Drvotová Klára OOB TJ Dukla Praha C 2419977 50 Kč
DLP1353 Nýdrle Adina OOB TJ Dukla Praha C 2067234 50 Kč
DLP1250 Matesová Magdaléna Rozárie OOB TJ Dukla Praha C 2029124 50 Kč
MKP1351 Suchanová Nela SK Meteor Kačerov C 2260141 50 Kč
MKP1550 Suchanová Ema SK Meteor Kačerov C 2260120 50 Kč

D10 1A 1.60 km, 8 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 50 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 50 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 8022683 50 Kč
TJP1151 Rypáčková Šárka TJ Sokol Troja C 8014509 50 Kč
PGP1152 Šňupárková Barborka SK Praga C 899160 50 Kč

D12 1A 2.10 km, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C 2039808 50 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 50 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 50 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 50 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 8005127 50 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 50 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 50 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 50 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga B 8005136 50 Kč

D14 1A 2.60 km, 14 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 50 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 8005141 50 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 50 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 50 Kč

H10F 1A 2.20 km, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 50 Kč
ODV1400 Hartl Jakub TJ Aero Odolena Voda C 52119 50 Kč
0030001 Hartl Dominik 003 - ODV 51356 50 Kč
VIP1400 Hýbl Orlík SK VIPrahlo C 51628 50 Kč
DLP1301 Giesa Sebastian OOB TJ Dukla Praha C 2181919 50 Kč
DLP1202 Krejčí Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2060227 50 Kč
DLP1201 Moravec Ondřej OOB TJ Dukla Praha C 2214502 50 Kč
MKP1103 Kousek Jonáš SK Meteor Kačerov C 2260119 50 Kč
0100002 Šlapák Jan 010 - GC 2181942 50 Kč

H10 1A 2.00 km, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 50 Kč
DLP1100 Halfar Matyáš OOB TJ Dukla Praha C 2419995 50 Kč
DLP1200 Šich Jaroslav OOB TJ Dukla Praha C 2181292 50 Kč
RIC1201 Posch Jaroslav OB Říčany C 4639222 50 Kč
TJP1300 Rypáček Radim TJ Sokol Troja C 8008303 50 Kč
SPC1101 Slavíček Martin SPORTICUS team C 515458 50 Kč

H12 1A 2.30 km, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 50 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 8022663 50 Kč
TAP0913 Pazák Eduard KOB Tretra Praha C 2419970 50 Kč
TAP1004 Čeněk Matyáš KOB Tretra Praha C 2148117 50 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2133918 50 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 50 Kč
DLP1005 Mates Matěj OOB TJ Dukla Praha C 2420023 50 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 50 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 50 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 50 Kč
TAP1002 Ouhrabka Vít KOB Tretra Praha C 8022695 50 Kč
PGP1005 Šňupárek Jenda SK Praga C 8680429 50 Kč

H14 1A 2.90 km, 17 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2134276 50 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2420008 50 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 50 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 50 Kč
DKP0725 Weiss Hugo Oddíl OB Kotlářka C 2260360 50 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 1000461 50 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 50 Kč

Startovní vlna: 1B (Start: 16:00 - 16:30)

(27/40)

T3 1B 2.80 km, 15 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 100 Kč
0010001 Horáková Dana 001 - PUSTIK 2000547 100 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 100 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 100 Kč
DLP8052 Šichová Jaroslava OOB TJ Dukla Praha C 8113495 100 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 100 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 100 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 1400412 100 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 100 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 100 Kč
0160001 Glas Petr 016 - gymnasion 886257 100 Kč

T5 1B 4.50 km, 16 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 100 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 100 Kč
DCH7951 Pechačová Kateřina Radioelektronika Cheb C 8072 100 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 100 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 100 Kč
0020001 Mašatova Zora 002 - nereg 207870 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 100 Kč
SPC7509 Slavíček Petr SPORTICUS team C 2144050 100 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 8662726 100 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 100 Kč

Startovní vlna: 2A (Start: 16:30 - 17:00)

(52/80)

D10F 2A 2.20 km, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 50 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 2171108 50 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 50 Kč
FSP1152 Knýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000586 50 Kč

D10 2A 1.60 km, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1150 Rakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 50 Kč

D12 2A 2.10 km, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH1050 Adámková Sára Radioelektronika Cheb C 8025 50 Kč
PGP0958 Vladařová Anna SK Praga C 2001919 50 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 50 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029181 50 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga C 2134299 50 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 50 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 50 Kč

D14 2A 2.60 km, 14 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 50 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 50 Kč
PDY0850 Píšová Tereza Běhej Poděbrady C 2102697 50 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 50 Kč

H10F 2A 2.20 km, 7 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1701 Fujáček Vojtěch Sportcentrum Jičín C 8000426 50 Kč
0110002 Fujáček Matěj 011 - SJC 897345 50 Kč
EKP1111 Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha C 52852 50 Kč
EKP1515 Ondráček Viktor VŠTJ Ekonom Praha C 51595 50 Kč
DKP1210 Valenta Filip Oddíl OB Kotlářka C 2260365 50 Kč
DKP1402 Valenta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2260363 50 Kč

H10 2A 2.00 km, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1106 Sedlář Prokop KOB Tretra Praha C 7205567 50 Kč
DLP1102 Vyskočil Vilém OOB TJ Dukla Praha C 2771504 50 Kč
PGP1202 Doležel Adam SK Praga C 51660 50 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 50 Kč
TAP1105 Kamenický Karel KOB Tretra Praha C 2134256 50 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 50 Kč

H12 2A 2.30 km, 10 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 2141927 50 Kč
DLP1006 Vyskočil Vít OOB TJ Dukla Praha C 2032140 50 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 50 Kč
TAP0911 Krč Tobias KOB Tretra Praha C 8211209 50 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 50 Kč
PDY1002 Molič Jan Běhej Poděbrady C 2260372 50 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 50 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 8005120 50 Kč
0170001 Bukva Matyáš 017 - MIM 08263 50 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C zapůjčit 90 Kč

H14 2A 2.90 km, 17 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 50 Kč
TAP0810 Sedlář Lumír KOB Tretra Praha C 8226359 50 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 50 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 50 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2148146 50 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 50 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 50 Kč
PGP0712 Bugan Matěj SK Praga C 2001967 50 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 50 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 50 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2260362 50 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 50 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 8670812 50 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 1452976 50 Kč

Startovní vlna: 2B (Start: 16:30 - 17:00)

(21/40)

T3 2B 2.80 km, 15 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 100 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2103714 100 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 100 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 100 Kč
0040001 Votoček Aleš 004 - Bez klubu 2420056 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 100 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 100 Kč

T5 2B 4.50 km, 16 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 8078 100 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 100 Kč
ROZ7301 Jirásek Vít OK Roztoky 2069046 100 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 100 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 100 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 100 Kč
1VD6600 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 8140166 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 100 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8719071 100 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 8033245 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 100 Kč
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 1451523 100 Kč

Startovní vlna: 3A (Start: 17:00 - 17:30)

(82/90)

D10 3A 1.60 km, 8 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 50 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 50 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 50 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 50 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 50 Kč
DKP1260 Faltusová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2100980 50 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2419917 50 Kč
0140002 Kovaříková Klára 014 - TJP zapůjčit 90 Kč

D10F 3A 2.20 km, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 52115 50 Kč
SCP1651 Khelová Eliška OK Sparta Praha C 07953 50 Kč
ODV1251 Barhoňová Marie TJ Aero Odolena Voda C 2148159 50 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 50 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 50 Kč
PGP1251 Grande Ema SK Praga C 8656517 50 Kč
DKP1259 Levinská Sofie Oddíl OB Kotlářka C 2260333 50 Kč
TJP1450 Berglová Amálie TJ Sokol Troja C 07904 50 Kč
TAP1154 Dvořáková Lucie KOB Tretra Praha C 2127555 50 Kč

D12 3A 2.10 km, 10 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 50 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda 428273 50 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C 2148164 50 Kč
ODV0953 Pilchová Linda TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086451 50 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 8140916 50 Kč
DLP0950 Smutná Markéta OOB TJ Dukla Praha C 2135177 50 Kč
DKP0956 Řehořková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2086465 50 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 50 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 50 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 50 Kč
TJP0950 Bubníková Ema TJ Sokol Troja C 2143395 50 Kč
TJP1051 Pavlů Marie TJ Sokol Troja C 246874 50 Kč

D14 3A 2.60 km, 14 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 50 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 50 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52893 50 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 50 Kč
ODV0751 Pilchová Sofia TJ Aero Odolena Voda C 428285 50 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 50 Kč
DKP0760 Šilerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113509 50 Kč
LBE0851 Kollmannová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 995813 50 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 50 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 8119755 50 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 50 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8116730 50 Kč
LBE0799 Lucáková Klára TJ Lokomotiva Beroun 981802 50 Kč
TJP0750 Bubníková Berta TJ Sokol Troja C 2143400 50 Kč

H10F 3A 2.20 km, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 50 Kč
DLP1300 Smutný Martin OOB TJ Dukla Praha C 2141938 50 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2087694 50 Kč
SCP1501 Rakovec Pavel OK Sparta Praha C 1700085 50 Kč
TAP1202 Kada Tomáš KOB Tretra Praha C 2111618 50 Kč
0140003 Petkov David 014 - TJP zapůjčit 90 Kč
ODV1200 Svoboda Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 2148160 50 Kč

H10 3A 2.00 km, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1211 Červený Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2181921 50 Kč
LBE1149 Havrda Adam TJ Lokomotiva Beroun 52320 50 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8116800 50 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 50 Kč
ROZ1101 Vaněk Lukáš OK Roztoky C 2029000 50 Kč
TJP1100 Bergl Jonáš TJ Sokol Troja C 51841 50 Kč
TJP1102 Skácelík Tomáš TJ Sokol Troja C 2143408 50 Kč

H12 3A 2.30 km, 10 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 50 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 50 Kč
TAP1007 Novák Denis KOB Tretra Praha C 2260330 50 Kč
DKP1008 Červený Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2260367 50 Kč
LBE1001 Benda Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 995813 50 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C 2039171 50 Kč
TJP1006 Aridi Salim TJ Sokol Troja C zapůjčit 90 Kč
TJP1004 Novotný Kryštof TJ Sokol Troja C zapůjčit 90 Kč
0140001 Kovařík Tobiáš 014 - TJP zapůjčit 90 Kč
TJP0900 Gurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C 2113488 50 Kč
0180001 Pospíšil Onřej 018 - Praha 6 2113370 50 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C 2029218 50 Kč
ODV1006 Houdek Jakub TJ Aero Odolena Voda C 2148168 50 Kč

H14 3A 2.90 km, 17 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 1452445 50 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 50 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 50 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 50 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 50 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 50 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 50 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 50 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8670805 50 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 50 Kč
TJP0801 Aridi Ramez TJ Sokol Troja C zapůjčit 90 Kč

Startovní vlna: 3B (Start: 17:00 - 17:30)

(40/50)

T3 3B 2.80 km, 15 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 100 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 100 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52891 100 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 100 Kč
ODV8051 Majerská Adriana TJ Aero Odolena Voda C 2148229 100 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 100 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 100 Kč
DKP7854 Medlínová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2171104 100 Kč
DKP7802 Lenský David Oddíl OB Kotlářka C 2260377 100 Kč
DLP0652 Šebánková Alžběta OOB TJ Dukla Praha C 1150697 100 Kč
ODV7852 Truncová Lenka TJ Aero Odolena Voda C 2148051 100 Kč
ODV7704 Trunec Antonín TJ Aero Odolena Voda 2126373 100 Kč
DKP8252 Červená Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2171108 100 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 100 Kč
0050001 Tučný Jan 005 - Tučňáci OB 2131195 100 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 100 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 100 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 100 Kč

T5 3B 4.50 km, 16 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 100 Kč
ODV6400 Pilch Rudolf TJ Aero Odolena Voda C 2148249 100 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 100 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 100 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 100 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 100 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 100 Kč
DLP8350 Kopecká Šárka Matesová OOB TJ Dukla Praha C 2419964 100 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 100 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 100 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 100 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 100 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 100 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 7300274 100 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 100 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 100 Kč
0070001 Řehořek Jan 007 - OB Nikolajka 2146031 100 Kč
DLP7600 Motejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C 2127562 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 100 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 100 Kč

Startovní vlna: 4A (Start: 17:30 - 18:00)

(50/80)

D10F 4A 2.20 km, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1450 Neškudlová Kateřina OK Kamenice C 52122 50 Kč
TAPxxxx Bulířová Dorka KOB Tretra Praha 2088202 50 Kč

D10 4A 1.60 km, 8 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 50 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 52118 50 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice C 2143343 50 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 50 Kč
TAP1153 Nešporová Nora KOB Tretra Praha C 2181289 50 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 50 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 50 Kč
0130003 Reichelová Šárka 013 - BC 2148132 50 Kč

D12 4A 2.10 km, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8013933 50 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 50 Kč
LOU1053 Prchlíková Kristýna SK Moravan Louňovice C 2143353 50 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 50 Kč
TAP1057 Mikovcová Lucie KOB Tretra Praha C 2181288 50 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 50 Kč
MKP0950 Hercubová Dominika SK Meteor Kačerov C 2260139 50 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 50 Kč
TAP1058 Horová Adéla KOB Tretra Praha C 7779755 50 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 50 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 50 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 8003648 50 Kč

D14 4A 2.60 km, 14 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 2143393 50 Kč
LOU0855 Líznerová Anna SK Moravan Louňovice C 2143392 50 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 8226349 50 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha B 2113070 50 Kč
VSP0856 Reichelová Helena USK Praha C 2148067 50 Kč
TAP0858 Mikovcová Magdalena KOB Tretra Praha C 2181339 50 Kč

H10F 4A 2.20 km, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1401 Öner Efe Michael USK Praha C zapůjčit 90 Kč
NNN Svejda Filip Neregistrovaní 7201203 50 Kč
TAP1302 Hora Karel KOB Tretra Praha C 442851 50 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník C 2118504 50 Kč

H10 4A 2.00 km, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU1100 Hlídek Matyáš SK Moravan Louňovice 336701 50 Kč
TAP1107 Doleček David KOB Tretra Praha C 2181933 50 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 50 Kč
TAP1108 Gross Adam KOB Tretra Praha C 2181293 50 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 50 Kč
DKP1107 Rybář Filip Oddíl OB Kotlářka C 2067255 50 Kč

H12 4A 2.30 km, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 50 Kč
KAM1005 Neškudla Jan OK Kamenice C 1418764 50 Kč
LOU0900 Gešev Martin SK Moravan Louňovice C 2141915 50 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 2032189 50 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 50 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 50 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 8014503 50 Kč

H14 4A 2.90 km, 17 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 50 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 2075699 50 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 8648622 50 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 50 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 50 Kč

Startovní vlna: 4B (Start: 17:30 - 18:00)

(38/50)

T3 4B 2.80 km, 15 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 100 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 100 Kč
KAM8000 Neškudla Jan OK Kamenice C 8226404 100 Kč
LOU7300 Prchlík Milan SK Moravan Louňovice C 2143391 100 Kč
LOU0601 Václavík Richard SK Moravan Louňovice C 2039793 100 Kč
0060001 Šnejdar Ondřej 006 - - 2001953 100 Kč
0060002 Šnejdarová Miroslava 006 - - 2420046 100 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 100 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 100 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 100 Kč
0080001 Hrubá Veronika 008 - 6YC 2080907 100 Kč
0100001 Šlapáková Michaela 010 - GC 2111770 100 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
0130004 Reichelová Monika 013 - BC 2148243 100 Kč
0150001 Brumovská Rhea 015 - Brumíci 442878 100 Kč
0150002 Brumovský Martin 015 - Brumíci 2118471 100 Kč

T5 4B 4.50 km, 16 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 100 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 100 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8030301 100 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 100 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 100 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 100 Kč
DKP7856 Vondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 100 Kč
DKP8503 Šlapák Martin Oddíl OB Kotlářka C 9443 100 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 100 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 100 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 100 Kč
0120001 Hrdlička Jan 012 - MČ Praha - Ďáblice 442844 0 Kč
0130001 Reichel Vít 013 - BC 2148162 100 Kč
0190001 Palaščak Ján 019 - Gumídci 7003034 100 Kč
celkem přihlášených: 374, vklad: 25260 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.