Logo

Přihlášky závodu: Měřený trénink TJN

Datum:
30.05.2021
Místo konání:
Ski Areál Dobrá Voda, Jablonec nad Nisou
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
Dlouhá     Fáborky     Krátká    

Dlouhá 4.79 km, 210 m, 20 kontrol

(155)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 120 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 120 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 120 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 120 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 120 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 120 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 120 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 120 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 8185818 120 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 120 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 120 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 8080818 120 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 120 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 120 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 120 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 120 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 120 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 120 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga C 331147 120 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 120 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 120 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 120 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 120 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 120 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 120 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 120 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 120 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky R 8660421 120 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 120 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga C 8003663 120 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 120 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 120 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 120 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 2126298 120 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 2017667 120 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 120 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 120 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8654916 120 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 120 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 120 Kč
0040001 Pohlová Kateřina 004 - NNN zapůjčit 170 Kč
0050001 Reichel Vít 005 - BC 2148162 120 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 120 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 120 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 120 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 120 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga A 8667539 120 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha A 8151968 120 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 120 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 120 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 120 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 120 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany A 8667545 120 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 2096222 120 Kč
JJN9200 Řehoř Filip Team Jizerky C 2080823 120 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 120 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 120 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 120 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 120 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník A 8061505 120 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 120 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 120 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 8414097 120 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 120 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 120 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 120 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 120 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 120 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 8116782 120 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 120 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 120 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 120 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 120 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem A 8662349 120 Kč
0110001 Gajdoš Martin 011 - (SVK) EBB 2039802 120 Kč
0110002 Zuzana Ščehovičová 011 - (SVK) EBB 305982 120 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 120 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 120 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 120 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 120 Kč
0120001 Cimbálová Irena 012 - cimbálovi 411348 120 Kč
0120002 Cimbálová Kateřina 012 - cimbálovi 2032176 120 Kč
VSP0555 Balejová Julie USK Praha A 8667985 120 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 120 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8667541 120 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 120 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 120 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš A 8116738 120 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 120 Kč
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka C 9953699 120 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 8680302 120 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice C 8680382 120 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 120 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 120 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 120 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 120 Kč
DKL8300 Spilka Marek KOB Kladno C 2104586 120 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 120 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 120 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 120 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 120 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 120 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 120 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 120 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 120 Kč
DOR7102 Šácha Marek OK Dobříš C 2104696 120 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 120 Kč
DOR7701 Peckl Martin OK Dobříš C 2111617 120 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 120 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 120 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 120 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 120 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 120 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 120 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 120 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 120 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 120 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 120 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 120 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně C 8656598 120 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga A 8014405 120 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 8662292 120 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 120 Kč
PGP6004 Pasnichenko Viktor SK Praga C 8116705 120 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 8013881 120 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 120 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 120 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 899160 120 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 120 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga R 8461731 120 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 120 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga C 515113 120 Kč
PGP9810 Pelikán Lukáš SK Praga C 8648607 120 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 9540001 120 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 120 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 120 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 120 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 120 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 120 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 120 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha R 7210234 120 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 120 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 120 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 120 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 120 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 120 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 120 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Brno Žabovřesky C 7200319 120 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Brno Žabovřesky C 8002099 120 Kč
NNN0005 Betková Štěpánka Neregistrovaní 120 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Brno Žabovřesky E 8660401 120 Kč
NNN0003 Kubánek Adam Neregistrovaní 120 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8310955 120 Kč

Fáborky 1.67 km, 50 m, 6 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 80 Kč
PGP1203 Řehák Prokop SK Praga C 2420053 80 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 80 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 80 Kč
FSP1201 Kužel Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 80 Kč
NNN555 Bělecký Jan Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha A 2103723 80 Kč
SJC1200 Zahradník Václav Sportcentrum Jičín C 8102799 80 Kč
0090001 Kosák Damián 009 - neregistrovaný Všenory 2103760 80 Kč
JJN1002 Holeš Vojta Team Jizerky C zapůjčit 130 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 80 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 80 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2080948 80 Kč
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 8537 80 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 80 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
LME1350 Straková Nora SK Los Mělník C 416325 80 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník C 2118504 80 Kč
PGP1152 Šňupárková Barborka SK Praga C 51718 80 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 80 Kč
PGP1400 Šedivý Marek SK Praga C 1406172 80 Kč
VPM1155 Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň C 2127528 80 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 80 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 80 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 80 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 80 Kč
0020001 Florian Eda 002 - Florianovi zapůjčit 130 Kč
0020002 Florian Jáchym 002 - Florianovi zapůjčit 130 Kč
0030001 Handrk Adam 003 - Handrci zapůjčit 130 Kč
0050004 Reichelová Šárka 005 - BC 2148132 80 Kč
0100002 Drbohlav Marek 010 - lkvc 8256 80 Kč
NNN0004 Duda Miroslav Neregistrovaní 8515525 80 Kč

Krátká 1.99 km, 60 m, 9 kontrol

(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 120 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
0010001 Čalounová Jana 001 - Liberec 2134294 120 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 120 Kč
STB7850 Kutková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 120 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 120 Kč
LME7950 Straková Linda SK Los Mělník C 8013864 120 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 120 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 120 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 120 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 303939 120 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 120 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 120 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 120 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 120 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 120 Kč
BOR8450 Zenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 7207489 120 Kč
DVP7351 Řeháková Jana DVP ORIENTATION C 1000451 120 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 120 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 120 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 120 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 120 Kč
0050002 Reichelová Monika 005 - BC 2148243 120 Kč
0050003 Reichel Tomáš 005 - BC 2113413 120 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 120 Kč
KDZ1201 Kollár Daniel Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144032 120 Kč
0060001 Kocmanová Kateřina 006 - Kocmi 08479 120 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 120 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 8482120 120 Kč
0070001 Topol Milan 007 - NNN 1459077 120 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 120 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 120 Kč
0080001 Mašatová Zora 008 - U Studánky 207870 120 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084438 120 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 120 Kč
0100001 Drbohlav Mirek 010 - lkvc 8255 120 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 120 Kč
NNN0001 Kopřivová Anna Neregistrovaní zapůjčit 170 Kč
NNN0002 Lžičařová Veronika Neregistrovaní zapůjčit 170 Kč
ZVO1153 Kolářová Alena OB SK Zvole C 2135175 120 Kč
FSP8150 Stará Vendula VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129205 120 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029171 120 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 120 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 120 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 2148166 120 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 120 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 120 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 120 Kč
PGP1005 Šňupárek Jenda SK Praga C 8680429 120 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 120 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 120 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 120 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 120 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 120 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 120 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 52266 120 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 120 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 120 Kč
celkem přihlášených: 247, vklad: 28680 Kč