Logo

Přihlášky závodu: (6. závod Žaket Pražského poháru žactva) Měřený trénink žactva

Datum:
16.06.2021
Místo konání:
Praha - Malešice
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Startovní vlny:
1. VLNA A     2. VLNA B     3. VLNA C     4. VLNA D     5. VLNA E     6. VLNA F    
Kategorie:
D10 A     D12 A     D14 A     H10 A     H12 A     H14 A     D10 B     D12 B     D14 B     H10 B     H12 B     H14 B     T B     D10 C     D12 C     D14 C     H10 C     H12 C     H14 C     T C     D10 D     D12 D     D14 D     H10 D     H12 D     H14 D     T D     D10 E     D12 E     D14 E     H10 E     H12 E     H14 E     T E     D10 F     D12 F     D14 F     H10 F     H12 F     H14 F     T F    

Startovní vlna: 1. VLNA A (16:00 - 16:20)

(36/70)
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 8660566 50 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 50 Kč
KAM1253 Bradnová Lenka OK Kamenice C 2181952 50 Kč
TJP1151 Rypáčková Šárka TJ Sokol Troja C 8014509 50 Kč
TAP1154 Dvořáková Lucie KOB Tretra Praha C 442851 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 50 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 50 Kč
0040001 Matuchová Kateřina 004 - 009 7211289 50 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 50 Kč
TAP0855 Votruba Hana KOB Tretra Praha C 2181309 50 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 50 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha B 8014519 50 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 50 Kč
VIP1400 Hýbl Orlík SK VIPrahlo C 51628 50 Kč
DLP1200 Šich Jaroslav OOB TJ Dukla Praha C 2181292 50 Kč
DLP1201 Moravec Ondřej OOB TJ Dukla Praha C 2214502 50 Kč
TJP1300 Rypáček Radim TJ Sokol Troja C 8008303 50 Kč
DKP1203 Majer David Oddíl OB Kotlářka C 8632138 50 Kč
DKP1207 Šťovíček Filip Oddíl OB Kotlářka C 2771490 50 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2087694 50 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8116800 50 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 50 Kč
DKP1303 Duda Wiktor Oddíl OB Kotlářka C 2124772 50 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 50 Kč
DKP1013 Fanta Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2171117 50 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2133918 50 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 50 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 50 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2420008 50 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 1000461 50 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2134276 50 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 8648622 50 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 50 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 50 Kč

Startovní vlna: 2. VLNA B (16:20 - 16:40)

(68/70)
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 50 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 50 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 8022683 50 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 50 Kč
0080001 Janečková Eliška 008 - PBK 8033270 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 50 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 50 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga B 8005136 50 Kč
TAP1057 Mikovcová Lucie KOB Tretra Praha C 2181288 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 50 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 8033253 50 Kč
TAP0858 Mikovcová Magdalena KOB Tretra Praha C 2181339 50 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 8017720 50 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2080948 50 Kč
TAP1105 Kamenický Karel KOB Tretra Praha C 2134256 50 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 50 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 2102072 50 Kč
DKP1206 Janeček Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8648577 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 50 Kč
TAP0913 Pazák Eduard KOB Tretra Praha C 2419970 50 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 8022663 50 Kč
TAP1002 Ouhrabka Vít KOB Tretra Praha C 8022695 50 Kč
TAP0911 Krč Tobias KOB Tretra Praha C 8211209 50 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 50 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 50 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 50 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 50 Kč
TAP0810 Sedlář Lumír KOB Tretra Praha C 8226359 50 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 50 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 50 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 50 Kč

T B

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2419920 80 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 80 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 80 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 80 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 80 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 80 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 80 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 80 Kč
DLP8052 Šichová Jaroslava OOB TJ Dukla Praha C 8113495 80 Kč
DLP7500 Klíž Michal OOB TJ Dukla Praha C 2060227 80 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 80 Kč
DKP8503 Šlapák Martin Oddíl OB Kotlářka C 9443 80 Kč
0050001 Šlapáková Michaela 005 - GC 2111770 80 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 80 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 80 Kč
DVP5001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51548 80 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 80 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 80 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 80 Kč
0070001 Hrubá Veronika 007 - 6YC 2080907 80 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci 2801043 80 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 80 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 80 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 80 Kč
0080002 Janečková Markéta 008 - PBK 8226347 80 Kč
0120001 Glas Petr 012 - gymnasion 886257 80 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 80 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 8004274 80 Kč
RIC7750 Herynková Irena OB Říčany C 2131184 80 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 80 Kč
0140001 Kudraß Peter 014 - (GER) SG Zittau Süd 8140166 80 Kč
LME7950 Straková Linda SK Los Mělník C 8013864 80 Kč

Startovní vlna: 3. VLNA C (16:40 - 17:00)

(49/70)
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 50 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 50 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 50 Kč
FSP1152 Knýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000586 50 Kč
0100003 Reichelová Šárka 010 - BC 2148132 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 2125321 50 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029181 50 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 50 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 50 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 50 Kč
VSP0856 Reichelová Helena USK Praha C 2148067 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP1102 Vyskočil Vilém OOB TJ Dukla Praha C 2771504 50 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 2008986 50 Kč
MKP1103 Kousek Jonáš SK GORDIC Praha Kačerov C 2260119 50 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 50 Kč
RIC1201 Posch Jaroslav OB Říčany C 2419902 50 Kč
PGP1201 Veselý Vilém SK Praga C 2001984 50 Kč
PGP1202 Doležel Adam SK Praga C 51660 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP1006 Vyskočil Vít OOB TJ Dukla Praha C 2032140 50 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C 2029218 50 Kč
MKP1000 Narendra Dominik SK GORDIC Praha Kačerov C 2260174 50 Kč
DKP1011 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7756777 50 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 2801022 50 Kč
PGP1004 Frýdecký Tomáš SK Praga C 766112 50 Kč
PGP0905 Bukva Matyáš SK Praga C 08263 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 50 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 50 Kč

T C

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Votoček Aleš 001 - Bez klubu 2420056 80 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 80 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 80 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 80 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 80 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 80 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 80 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 80 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 80 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 80 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 1459070 80 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 80 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 80 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 80 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 8033245 80 Kč
0100001 Reichel Vít 010 - BC 2148162 80 Kč
0100002 Reichelová Monika 010 - BC 2148243 80 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 80 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 8004317 80 Kč
EKP8950 Pidrmanová Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 80 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 80 Kč

Startovní vlna: 4. VLNA D (17:00 - 17:20)

(46/70)
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1260 Faltusová Julie Oddíl OB Kotlářka C 2100980 50 Kč
MKP1351 Suchanová Nela SK GORDIC Praha Kačerov C 2260141 50 Kč
MKP1550 Suchanová Ema SK GORDIC Praha Kačerov C 2260120 50 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2214530 50 Kč
DKP1259 Levinská Sofie Oddíl OB Kotlářka C 2260333 50 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 50 Kč
0110001 Koudelková Karolína 011 - Kája 207837 50 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0956 Řehořková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2086465 50 Kč
DLP0950 Smutná Markéta OOB TJ Dukla Praha C 2135177 50 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 50 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 50 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 50 Kč
DKP0760 Šilerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113509 50 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 50 Kč
DKP1211 Červený Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2181921 50 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 50 Kč
RIC1301 Grimmer Kryštof OB Říčany C 2069053 50 Kč
0180002 Derek Slama 018 - EstaKlub 2111779 75 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1008 Červený Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2260367 50 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 50 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 981803 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 50 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 50 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 50 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 50 Kč

T D

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 80 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 80 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 80 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 80 Kč
0020001 Tučný Jan 002 - Tučňáci OB 2131195 80 Kč
0030001 Řehořek Jan 003 - OB Nikolajka 2146031 80 Kč
DKP8252 Červená Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2171108 80 Kč
PGP7204 Chmelař Bohumil SK Praga C 2111706 80 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 80 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 80 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 80 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 80 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 80 Kč
LBE7950 Stříbrná Dagmar TJ Lokomotiva Beroun C 1452974 80 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 80 Kč
DKP7750 Ptáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 80 Kč
DKP7204 Ptáček Josef Oddíl OB Kotlářka C 2420028 80 Kč
0180001 slámová ester 018 - EstaKlub 2111819 80 Kč

Startovní vlna: 5. VLNA E (17:20 - 17:40)

(46/70)
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 50 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 50 Kč
VSP1154 Öner Eda USK Praha C 2181317 50 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 50 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 50 Kč
DKP1054 Lenská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2086451 50 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 8005127 50 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 50 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 8005141 50 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 2103732 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka B 2141934 50 Kč
TAP1007 Novák Denis KOB Tretra Praha C 2260330 50 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 2032189 50 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 50 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 1452445 50 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 50 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 50 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 50 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 50 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 2075699 50 Kč

T E

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 80 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 80 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 80 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 80 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 80 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 80 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 80 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 80 Kč
0060001 Šnejdarová Miroslava 006 - - 2420046 80 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 80 Kč
DKP7854 Medlínová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2171104 80 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 80 Kč
0090001 Černá Martina 009 - Sousedi 53644 80 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 80 Kč
PGP0608 Kovář Vít SK Praga C 2419907 80 Kč
0130001 Kovář Libor 013 - Dezorientovaní šneci 2039220 80 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 80 Kč
0160001 Bžatková Kateřina 016 - SK RADIOSPORT Bílovice nad Svitavou 247322 80 Kč
0150001 Šimáček Ondřej 015 - ROB Pardubice 2067249 80 Kč
0150002 Jansová Martina 015 - ROB Pardubice 2067239 80 Kč
0190001 Gregor Tomáš 019 - nejsem členem 232130 120 Kč

Startovní vlna: 6. VLNA F (17:40 - 18:00)

(53/70)
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 50 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice C 2143343 50 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 50 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 52118 50 Kč
KAM1450 Neškudlová Kateřina OK Kamenice C 52122 50 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8013933 50 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 50 Kč
LOU1053 Prchlíková Kristýna SK Moravan Louňovice C 2143353 50 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 50 Kč
TAP1058 Horová Adéla KOB Tretra Praha C 2181304 50 Kč
MKP0950 Hercubová Dominika SK GORDIC Praha Kačerov C 2260139 50 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 50 Kč
MKP0951 Blahůtová Alžběta SK GORDIC Praha Kačerov C 2260152 50 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 2143393 50 Kč
LOU0855 Líznerová Anna SK Moravan Louňovice C 2143392 50 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 2143397 50 Kč
LOU0853 Vaughanová Sára SK Moravan Louňovice B 2143394 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ1101 Vaněk Lukáš OK Roztoky C 2029000 50 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 2143387 50 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 50 Kč
TAP1302 Hora Karel KOB Tretra Praha C 2181931 50 Kč
TAP1108 Gross Adam KOB Tretra Praha C 2181293 50 Kč
DKP1210 Valenta Filip Oddíl OB Kotlářka C 2260365 50 Kč
DKP1402 Valenta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2260363 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 50 Kč
LOU0900 Gešev Martin SK Moravan Louňovice C 2141915 50 Kč
KAM1005 Neškudla Jan OK Kamenice C 1418764 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 50 Kč

T F

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8537 80 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 80 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 80 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 80 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 80 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 80 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 80 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8226391 80 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 80 Kč
LOU7300 Prchlík Milan SK Moravan Louňovice C 2143391 80 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 80 Kč
LOU0601 Václavík Richard SK Moravan Louňovice C 2039793 80 Kč
KAM8000 Neškudla Jan OK Kamenice C 8226404 80 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 80 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 80 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 80 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 80 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 80 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 80 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 80 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga R 8636798 80 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 80 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 80 Kč
0170001 Palaščak Honza 017 - Gumídci 7003034 80 Kč
celkem přihlášených: 298, vklad: 18655 Kč