Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2021
Místo konání:
Bělá, část Zadní Ochoz
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Startovní vlny:
V1     V2     V3     V4     V5     V6    
Kategorie:
HDR     P     D12C V1     D12D V1     D14C V1     D21C V1     D21D V1     D35C V1     D35D V1     D45D V1     D65C V1     H10C V1     H12C V1     H14C V1     H21C V1     H35C V1     H35D V1     H45D V1     H55C V1     H55D V1     H65D V1     D10N V2     D10C V2     D12C V2     D12D V2     D14C V2     D14D V2     D16C V2     D21D V2     D35C V2     D35D V2     D45C V2     D45D V2     D65C V2     H10C V2     H12C V2     H14C V2     H16C V2     H18C V2     H21C V2     H35C V2     H45C V2     H45D V2     H55C V2     H65C V2     H65D V2     D10C V3     D14C V3     D14D V3     D21C V3     D35C V3     D45C V3     D45D V3     D55C V3     D55D V3     H10N V3     H12C V3     H12D V3     H14C V3     H16C V3     H18C V3     H21C V3     H35C V3     H35D V3     H45C V3     H45D V3     H55D V3     D12C V4     D14D V4     D35D V4     D45C V4     D55D V4     H10C V4     H12C V4     H35C V4     H45C V4     H55C V4     H55D V4     D12D V5     D14C V5     D35C V5     D55C V5     H10N V5     H16C V5     H45D V5     H55C V5     H55D V5    

HDR

(3/100)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Potůček Jáchym 001 - (SVK) OK99HK 2027202 80 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 80 Kč
KOR1600 Macháček Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 80 Kč

P

(6/100)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 80 Kč
SHK7754 Stránská Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 2001974 80 Kč
HJL7550 Kaplanová Alena Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148137 80 Kč
HJL8550 Švorcová Lenka Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2039821 80 Kč
0020001 Stránský Robert 002 - 0 zapůjčit 130 Kč
SHK7850 Lukešová Klára OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč

Startovní vlna: V1 (10.00-10.30)

(37/150)
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 2141921 80 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
SHK1058 Ladýřová Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 1700078 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 80 Kč

D21C V1 Rank. koef.: 1

(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 110 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 110 Kč

D21D V1 Rank. koef.: 1

(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 110 Kč
(4/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 8667517 110 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 110 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 110 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OB Vamberk C 9600 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 8003646 110 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 110 Kč
(3/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 110 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 110 Kč
XHK7650 Macháčková Markéta MTBO Racing team Hradec Králové C 8109324 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 80 Kč
(3/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1206 Votroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2039811 80 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 80 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B 8017734 80 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2141903 80 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8109384 80 Kč

H21C V1 Rank. koef.: 1

(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OAV7801 Leštínský Tomáš Orienteering Adventure C 2027232 110 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 8180410 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové C 8109421 110 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 110 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 1420849 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 110 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 8013397 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 110 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8648580 110 Kč
(3/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 110 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 110 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč

Startovní vlna: V2 (10.31-11.00)

(46/150)
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL1250 Švorcová Karolína Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2420049 80 Kč
SHK1351 Lukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 2148100 80 Kč
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 8014454 80 Kč
(3/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 2080949 80 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 80 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 8013885 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148107 80 Kč
(3/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod B 8076019 80 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 80 Kč
HJL0850 Kaplanová Viktorie Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů B 8006737 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů B 8016306 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 110 Kč

D21D V2 Rank. koef.: 1

(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA9450 Sedloňová Aneta TJ START Náchod C 9642 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 110 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 110 Kč
(3/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 110 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 110 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 110 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
(3/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 110 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 110 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 1400412 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1202 Vlk Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 80 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 8076025 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod B 8022679 110 Kč

H21C V2 Rank. koef.: 1

(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 110 Kč
(3/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 110 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8261111 110 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 110 Kč
(4/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 110 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 110 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 110 Kč
PHK7505 Grusser Jan OK 99 Hradec Králové C 2129249 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148069 110 Kč
(3/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 110 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 110 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5600 Sedloň Josef TJ START Náchod C 7244 80 Kč

Startovní vlna: V3 (11.01-11.30)

(41/150)
(4/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 2144152 80 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 80 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 80 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2419956 80 Kč
(4/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8680392 80 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 80 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C 8109378 80 Kč
SHK0752 Selixová Mariana OK Slavia Hradec Králové C 2181284 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0852 Selixová Anežka OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč

D21C V3 Rank. koef.: 1

(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7652 Jakubská Naděžda OK Slavia Hradec Králové C 8022650 110 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7450 Rückerová Věra TJ Jiskra Hořice C 2025353 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 110 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 110 Kč
(4/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 110 Kč
SHK5652 Šabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 110 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 110 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1203 Šíma Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 80 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové B 8014481 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 80 Kč
(3/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 80 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 80 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662729 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové B 8014452 110 Kč

H21C V3 Rank. koef.: 1

(3/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 110 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 110 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 8013423 110 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 110 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 110 Kč
(3/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 110 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 110 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 110 Kč

Startovní vlna: V4 (11.31-12.00)

(14/150)
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 8014570 80 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 80 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 80 Kč
SHK0859 Panáčková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 7003118 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7950 Bohdanecká Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8003669 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU5650 Filipová Dagmar OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9111 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 8003635 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1102 Fiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové C 8042133 80 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 110 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 7260010 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 9192 110 Kč

Startovní vlna: V5 (12.01-12.30)

(12/150)
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0990 Stolinová Andrea KOB Dobruška C 7233 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové B 2144078 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB1111 Stolina David KOB Dobruška C zapůjčit 130 Kč
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 331703 80 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 110 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 110 Kč
(2/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 110 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 110 Kč
(1/12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 110 Kč
celkem přihlášených: 159, vklad: 15580 Kč