Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

pro kategorii: H21

Datum:
28.09.2021
Místo konání:
Ivančice - Středisko volného času Ivančice HORIZONT
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Rosice

H21 5.50 km, 190 m, 25 kontrol Rank. koef.: 1.02

(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 100 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 100 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 100 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 100 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 100 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2042538 100 Kč
0010001 Knap Zdeněk 001 - Šroubováci 866998 100 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
0060001 Lejsek Tadeáš 006 - Nereg 51675 100 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 100 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 8185818 100 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 8662296 100 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 100 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 100 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 100 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 2127589 100 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 100 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 100 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 100 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 100 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 100 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko C 8303038 100 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 8008841 100 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 8109348 100 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 100 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 100 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660441 100 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 100 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 8516452 100 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 100 Kč
RBK7502 Veselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 100 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 100 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425565 100 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 100 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 100 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 100 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 8226364 100 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 100 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 8071299 100 Kč
TBM0108 Pompura Daniel KOS TJ Tesla Brno E 8100023 100 Kč
PBM7207 Zřídkaveselý Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8660433 100 Kč
PBM8509 Pauschek Karel TJ Spartak 1. brněnská C 8660430 100 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 100 Kč
TBM0005 Goldschmidt Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 8200031 100 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 150 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 150 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 150 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 8108810 150 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 100 Kč