Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
28.09.2021
Místo konání:
Ivančice - Středisko volného času Ivančice HORIZONT
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Rosice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21N     D21     D35     D45     D65     H10     H12     H14     H16     H21     H21N     H21D     H45     H55    

D10

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
TBM1377 Kurečková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2060216 60 Kč

D12

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Rosice C 2001996 60 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 2127853 60 Kč

D14

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno B 8077877 60 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 60 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 60 Kč

D16

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno B 8008286 100 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 100 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8012877 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020002 Pangrácová Marie 002 - SK Olympia Praha SPS 8028804 100 Kč

D21 Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8302000 100 Kč
TBM0056 Opálková Martina KOS TJ Tesla Brno R 8659381 100 Kč

D35

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 100 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 100 Kč

D45

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 100 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 100 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 100 Kč

D65

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 100 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 100 Kč

H10

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 2115150 60 Kč

H12

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 60 Kč

H14

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 60 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 60 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 60 Kč

H16

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 100 Kč

H21 Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 100 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 100 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 100 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 100 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 100 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2042538 100 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Klíma Kamil 002 - SK Olympia Praha SPS 8667960 100 Kč

H21D Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 100 Kč

H45

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 100 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 100 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 8237726 100 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 100 Kč

H55

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 100 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 100 Kč
celkem přihlášených: 44, vklad: 3920 Kč