Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

pro kategorii: HDR

Datum:
28.09.2021
Místo konání:
Ivančice - Středisko volného času Ivančice HORIZONT
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Rosice

HDR 1.30 km, 45 m, 15 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 60 Kč
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 886813 60 Kč
0110001 Skoba Martin 011 - Mistři slabé vůle zapůjčit 100 Kč
0110002 Skobová Petra 011 - Mistři slabé vůle zapůjčit 100 Kč
0110003 Lepičová Týnka 011 - Mistři slabé vůle zapůjčit 100 Kč
0110004 Lepičová Anetka 011 - Mistři slabé vůle zapůjčit 100 Kč
0120001 Kulichová Anna 012 - Kulichovi 2095961 60 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 60 Kč
RBK1352 Vrbková Mariana SK Radioklub Blansko C 2214498 60 Kč
0150001 Kalinová Jasmína 015 - JK 53723 60 Kč
ADA1551 Matulová Markéta OOB Spartak Adamov C 4781 60 Kč
0170001 Veselá Kamila 017 - Malý-pirát.cz 8919 60 Kč
CTB1551 Hübnerová Johana SK OB Chotěboř C 2082923 60 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 1985526 60 Kč
TBM1616 Chromý Filip KOS TJ Tesla Brno C 888602 60 Kč
TBM1991 Chromá Klára KOS TJ Tesla Brno C 896975 60 Kč
UBM1751 Eschlerová Lenka MENISKOS Brno C 2049606 60 Kč
ZBM1501 Meissner Otto SK Brno Žabovřesky C 2181913 60 Kč
ZBM1701 Marek Daniel SK Brno Žabovřesky C 2181935 60 Kč
ZBM1751 Marková Zuzana SK Brno Žabovřesky C 2115674 60 Kč
SVS1300 Bouzek David Orientklub Vsetín C 253143 60 Kč
PBM1350 Ramachová Anna TJ Spartak 1. brněnská C 7209368 60 Kč
0200001 Kaiser Tímea 020 - Neregistrovaní 9201068 60 Kč
TBM1511 Vaculín Robin KOS TJ Tesla Brno C 2127880 60 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Rosice C 219273 0 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 60 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 60 Kč
CHT1701 Korecký Marek OOB SK Chrast C 60 Kč
0220003 Paseka Matěj Yul 022 - Mabruk Brno 2181295 60 Kč
ADA1701 Strýček Matěj OOB Spartak Adamov 2073679 60 Kč
0270001 Stene Selma Vilemína 027 - Nydalen Skikkubb zapůjčit 100 Kč
BBM1049 Vala Josef BETA URSUS Rosice 0 0 Kč