Logo

Přihlášky závodu: Veřejný závod (Vodňanský kapr)

Datum:
17.10.2021
Místo konání:
louka na křižovatce u Borské hájovny u silnice č. 142 (Bavorov-Netolice)
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    

D10 2.60 km, 6 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1152 Šňupárková Barborka SK Praga C 899160 50 Kč
DOR1252 Haisová Anna OK Dobříš C 2420065 50 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 50 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 50 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 50 Kč
VTA1252 Leitnerová Marie SC vebr-sport C 2019552 50 Kč
0080002 Rambousková Julie 008 - Beroun 886288 50 Kč
KRE1250 Hendrychová Karolína OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč

D10L 3.50 km, 8 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 50 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
DOR1453 Haisová Štěpánka OK Dobříš 2039822 50 Kč
OPI1251 Holubová Barbora Orientační sporty Písek 2039201 50 Kč
OPI1250 Holubová Karolína Orientační sporty Písek 2039185 50 Kč
OPI1051 Holubová Kristýna Orientační sporty Písek 2039162 50 Kč
KAM1252 Dobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 50 Kč
LBE1154 Rambousková Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 52974 50 Kč
DOR1251 Lorencová Kateřina OK Dobříš C 8089 50 Kč
OPI1353 Tobolová Barbora Orientační sporty Písek 2091517 50 Kč
OPI1153 Tobolová Lea Orientační sporty Písek 2088160 50 Kč
DOR1155 Košťáková Emma OK Dobříš zapůjčit 90 Kč

D12 2.80 km, 10 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 50 Kč
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 7210236 50 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 50 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek B 2064782 50 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 50 Kč
VTA0958 Leitnerová Anna SC vebr-sport C 2019551 50 Kč
VCB0950 Jarošová Linda OB České Budějovice B 8013897 50 Kč
OPI1050 Kopecká Zuzana Orientační sporty Písek C 4622622 50 Kč
VTA1053 Kůrková Ema SC vebr-sport C 2221505 50 Kč
OPI1052 Kozáková Barbora Orientační sporty Písek 2419919 50 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport B 2221503 50 Kč
OPI0953 Velátová Tereza Orientační sporty Písek C 2088196 50 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 50 Kč

D14 3.80 km, 10 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 50 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 8515520 50 Kč
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 50 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 50 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 50 Kč
KRE0753 Pomijová Viola OOB TJ Sokol Křemže C 50 Kč
KRE0751 Čerklová Eva OOB TJ Sokol Křemže B 8516427 50 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 8140916 50 Kč

D16 4.00 km, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 8013908 100 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 100 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport A 7207889 100 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 100 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 100 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže C 2126293 100 Kč

D18 5.20 km, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 100 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 100 Kč
NNN-A02 Karolína Hadačová Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 100 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 100 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek A 8648555 100 Kč
VSP0450 Arnoštová Veronika USK Praha A 8516920 100 Kč

D21K 5.10 km, 9 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 100 Kč
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 100 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 100 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 100 Kč
DOR0252 Konopásková Martina OK Dobříš B 2104693 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš C 2045314 100 Kč
NNN-A01 Ruth Tachezy Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0050001 Srbová Adéla 005 - KRE 51414 100 Kč
DKP9653 Špičáková Marie Oddíl OB Kotlářka 8642 100 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 7201828 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 100 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 100 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 100 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga C 331147 100 Kč

D21L 6.80 km, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 100 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 8662726 100 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 8680366 100 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 100 Kč
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport C 682657 100 Kč
VTA0055 Karbusová Kateřina SC vebr-sport C 2116188 100 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga C 8482105 100 Kč

D35 5.80 km, 11 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 8517318 100 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 100 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 100 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 100 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci 2800224 100 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 100 Kč
KAM8052 Dobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 100 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 100 Kč
OPI7850 Hrodková Markéta Orientační sporty Písek C 2039227 100 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 100 Kč
TCB8551 Němcová Martina SK Technik České Budějovice C 52190 100 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 100 Kč
VTA7951 Rybáková Radka SC vebr-sport C 2221514 100 Kč
EKP7750 Matoušková Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2133910 100 Kč
KRE7950 Fialová Irena OOB TJ Sokol Křemže C 8517327 100 Kč
VIM8350 Roučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 51270 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 100 Kč
DOR8151 Košťáková Petra OK Dobříš zapůjčit 140 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 100 Kč

D45 4.30 km, 8 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 100 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 100 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 100 Kč
CEP7650 Paulů Markéta Čepíci 2127871 100 Kč
LBE7450 Uhlířová Lada TJ Lokomotiva Beroun C 218788 100 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 100 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 8670466 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 100 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 100 Kč
VCB7551 Jarošová Irena OB České Budějovice C 2118452 100 Kč
VTA6751 Vorlíčková Lenka SC vebr-sport C 2025202 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8660563 100 Kč
0100001 Zámečníková Jitka 010 - Zámečníci 2103763 100 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 100 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 100 Kč

D55 3.80 km, 10 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 100 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 8013472 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 8013881 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 8005134 100 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 100 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 100 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 100 Kč
0080001 Marková Alena 008 - Beroun 52977 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 100 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 100 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 100 Kč

D65 2.70 km, 8 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 100 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 100 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
DVP5654 Lhotská Radoslava DVP ORIENTATION C 897386 100 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SOS Jindřichův Hradec C 232411 100 Kč

D75 2.70 km, 8 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 100 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 100 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 100 Kč

H10 2.60 km, 6 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 50 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 50 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 50 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 50 Kč
DOR1203 Szárszoi Eduard OK Dobříš C 2420051 50 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2419920 50 Kč
DOR1202 Dostál Václav OK Dobříš C 08857 50 Kč
OPI1202 Kouba Mikuláš Orientační sporty Písek C 2039158 50 Kč
OPI1301 Kopecký Jan Orientační sporty Písek C 4647830 50 Kč
EKP1101 Matoušek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2113397 50 Kč
VSP1200 Arnošt Daniel USK Praha C 51648 50 Kč

H10L 3.50 km, 8 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1207 Šťovíček Filip Oddíl OB Kotlářka C 2771490 50 Kč
CEP1100 Paulů Max Čepíci 2148212 50 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 50 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci 53459 50 Kč
0060001 Kosák Damián 006 - Všenory 2103760 50 Kč
TCB1301 Němec Matouš SK Technik České Budějovice C 52188 50 Kč
DVP1601 Šťovíček David DVP ORIENTATION C 51548 50 Kč
OPI1203 Velát Filip Orientační sporty Písek C 2064780 50 Kč
OPI1300 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 2420032 50 Kč
VIM1100 Roučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C zapůjčit 90 Kč
DOR1305 Košťák Hubert OK Dobříš zapůjčit 90 Kč

H12 2.90 km, 8 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 50 Kč
PGP1005 Šňupárek Jenda SK Praga C 8680429 50 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 50 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 50 Kč
DKP1012 Šťovíček Jan Oddíl OB Kotlářka C 428233 50 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš C 51487 50 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 995812 50 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 50 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci 1413334 50 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 8022636 50 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 50 Kč
OPI0901 Peřina Martin Orientační sporty Písek C 2064777 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
OPI1002 Kouba Jan Orientační sporty Písek C 2039216 50 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 8004883 50 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 50 Kč
DVP1002 Lhotský Marek DVP ORIENTATION C 2120627 50 Kč
KRE0900 Troják Šimon OOB TJ Sokol Křemže C 7204487 50 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
VCB0901 Bušek Vojtěch OB České Budějovice C 2771488 50 Kč

H14 4.30 km, 8 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 50 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš B 2080956 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 50 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 50 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 1451524 50 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 8226436 50 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek C 2088203 50 Kč
VTA0702 Kouba Martin SC vebr-sport B 2025204 50 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 50 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 50 Kč
KRE0800 Fiala Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2127621 50 Kč

H16 5.20 km, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 8005427 100 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 100 Kč
LBE0501 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 100 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 100 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek A 2064776 100 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 8516417 100 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany B 8670552 100 Kč
VTA0502 Mengler Vojtěch SC vebr-sport B 2025207 100 Kč
DOR0702 Lorenc Václav OK Dobříš A 2044885 100 Kč

H18 5.80 km, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 8662292 100 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport A 7210074 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 8109386 100 Kč

H21K 6.80 km, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 100 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 100 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek C 2091539 100 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 8516919 100 Kč
DOR9801 Los Jago OK Dobříš 2104700 100 Kč
OPI0100 Vaněk Adam Orientační sporty Písek 2039144 100 Kč
TCB9201 Pšenička Vít SK Technik České Budějovice 361933 100 Kč
DVP8100 Lhotský Petr DVP ORIENTATION C 1450167 100 Kč
0110001 Kolařík Petr 011 - Velkomoravský klub Uherské Hradiště 887941 100 Kč

H21L 10.20 km, 21 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 100 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 100 Kč
LPM9304 Vištejn Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 207839 100 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 100 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 100 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 100 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 2088184 100 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8648572 100 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 515307 100 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport B 7210239 100 Kč
0140001 Bouda Petr 014 - No Name 7300555 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 100 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 100 Kč
NNN-C01 Schlogl David Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč

H35 7.90 km, 16 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 100 Kč
DOR7703 Jiroušek Pavel OK Dobříš C 2104705 100 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 100 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 100 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 100 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2080948 100 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 100 Kč
OPI7601 Peřina Jan Orientační sporty Písek C 2135197 100 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 100 Kč
KAM7802 Dobyáš Petr OK Kamenice C 2039199 100 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 100 Kč
DVP7703 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 981810 100 Kč
0080004 Rambousek Jan 008 - Beroun 9200735 100 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 100 Kč
VIM8000 Roučka Martin Ski klub Šumava Vimperk C zapůjčit 140 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 100 Kč
0160001 Šmahel Lukáš 016 - Prachatice 2103772 100 Kč

H45 5.80 km, 11 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 8005116 100 Kč
ZUP6949 Šňupárek Ondřej MTBO ČZU Praha 301348 100 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 8013426 100 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 100 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 100 Kč
CEP7301 Paulů Robert Čepíci 2135166 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 100 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 100 Kč
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 7008099 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 100 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 100 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 100 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 100 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 100 Kč
VCB7201 Mágr Zdeněk OB České Budějovice C 301722 100 Kč
VCB7100 Jaroš Jakub OB České Budějovice C 2118457 100 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 8670480 100 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 100 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 8109410 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
0100002 Zámečník Pavel 010 - Zámečníci 2801012 100 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 100 Kč
OPI7100 Velát Vladimír Orientační sporty Písek C 2064778 100 Kč
VCB6700 Bušek Josef OB České Budějovice C 2181958 100 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 8119443 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 100 Kč

H55 5.10 km, 9 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 100 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 100 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 100 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš 416159 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 8680347 100 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 100 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 100 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava 446445 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 100 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 100 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 100 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 100 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 100 Kč

H65 2.80 km, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 100 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 100 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 100 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 100 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 100 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8200026 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 100 Kč
VTA5401 Khýn Miroslav SC vebr-sport C 2025212 100 Kč

H75 2.80 km, 7 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 100 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 100 Kč
DVP4401 Němec Luboš DVP ORIENTATION C 232520 100 Kč

HDR 3.50 km, 8 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1351 Hezká Zuzana OK Dobříš C 2125345 50 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 50 Kč
EKP1751 Metelková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 2075654 50 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 50 Kč
MIL1300 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 1421295 50 Kč
0020003 Vrbka Vilém 002 - xx zapůjčit 90 Kč
0020004 Vrbková Karolína 002 - xx zapůjčit 90 Kč
DKP1752 Míková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8537 50 Kč
EKP1752 Černá Andrea VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 90 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
DVP1250 Lhotská Linda DVP ORIENTATION C 2120663 50 Kč
0080005 Rambousek Vojtěch 008 - Beroun 1451523 50 Kč
DOR1550 Lorencová Anna OK Dobříš 2045320 50 Kč
KRE1650 Heřmanová Laura OOB TJ Sokol Křemže 2148185 50 Kč
VIM1350 Roučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 232270 50 Kč
CST1450 Kupcová Ada OB Strakonice 50 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 50 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 50 Kč
TEP1450 Němcová Rozárie Tempo Praha C 49546 50 Kč

P 3.80 km, 10 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9250 Čechová Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 50 Kč
0020002 Vrbka Michal 002 - xx zapůjčit 90 Kč
DOR0606 Hošek Ondřej OK Dobříš 2039783 50 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 50 Kč
CEP0801 Paulů Samuel Čepíci zapůjčit 90 Kč
OPI8252 Koubová Klára Orientační sporty Písek C 2064783 50 Kč
0070001 Heger Vojtěch 007 - Dulka Praha 8659414 50 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 50 Kč
DVP8250 Lhotská Jana DVP ORIENTATION C 04713 50 Kč
DVP7650 Šťovíčková Dagmar DVP ORIENTATION C 2214526 50 Kč
DVP4951 Šťovíčková Zdena DVP ORIENTATION C 51549 50 Kč
DOR8250 Dostálová Anna OK Dobříš 2039814 50 Kč
DOR5801 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2080952 50 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš C 2082932 50 Kč
OPI7802 Kozák Aleš Orientační sporty Písek 2039166 50 Kč
VTA7551 Legátová Ivana SC vebr-sport C 2221509 50 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 50 Kč
0090001 Chmelík Štěpán 009 - OK Dobříš - farma 2125347 50 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 50 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301725 50 Kč
0130001 Kůrka František 013 - Kůrkovci 2025211 50 Kč

T 5.10 km, 9 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7504 Hezký Vítězslav OK Dobříš 2127571 50 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš C 2090856 50 Kč
DOR7405 Szárszoi Ondrej OK Dobříš 2131196 50 Kč
0020001 Vrbková Kateřina 002 - xx zapůjčit 90 Kč
OPI7801 Holub Martin Orientační sporty Písek 2039210 50 Kč
LBE6100 Marek Jan TJ Lokomotiva Beroun C 897390 50 Kč
VCB0154 Votíková Veronika OB České Budějovice C 426358 50 Kč
0080003 Rambousková Pavla 008 - Beroun 7210909 50 Kč
VIM6800 Hudeček Karel Ski klub Šumava Vimperk C 416252 50 Kč
VIM6850 Hudečková Jana Ski klub Šumava Vimperk C 416253 50 Kč
VIM0850 Hudečková Lucie Ski klub Šumava Vimperk C 416251 50 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 50 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 50 Kč
celkem přihlášených: 362, vklad: 29310 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.