Logo

Přihlášky závodu: Podvečerní O-běh Folimankou 2021

Datum:
09.09.2021
Místo konání:
Praha 2, hala Folimanka, Na Folimance 2
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
A     B     C     Z    

A 4.20 km, 29 kontrol

(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 100 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 100 Kč
EKP9000 Pecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 100 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 100 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 100 Kč
0020001 Stěpanov Ilja 002 - žádný 8109367 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 100 Kč
0050001 Jansová Martina 005 - ROB PCE 2067249 100 Kč
0050002 Ondřej Šimáček 005 - ROB PCE 7001123 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 100 Kč
0060001 Štec Tomáš 006 - (SVK) Jeffer 8149873 100 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 100 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 100 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 8005122 100 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 100 Kč
0090001 Garcia Francisco 009 - (ESP) None zapůjčit 140 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 100 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 100 Kč
0100001 Pohlová Kateřina 010 - NNN zapůjčit 140 Kč
DLP8052 Šichová Jaroslava OOB TJ Dukla Praha C 8113495 100 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 100 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 8482113 100 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 100 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 100 Kč
0120001 Palaščak Ján 012 - Gumídci 7003034 100 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 100 Kč
0130001 Hoidekr Jan 013 - Raketaci 51209 100 Kč
0130002 Hladík Jiří 013 - Raketaci 2141918 100 Kč
0130003 Tulachová Johana 013 - Raketaci zapůjčit 140 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 8648617 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 8680353 100 Kč
0140001 Reichel Vít 014 - BC 2148162 100 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8076030 100 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 100 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113490 100 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C 2133917 100 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C 8119512 100 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 100 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha 53507 100 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 8033297 100 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 100 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 100 Kč
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha B 8013965 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080826 100 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 8013931 100 Kč
PGP9256 Havelíková Kateřina SK Praga C 8667999 100 Kč
PVP9000 Havelík Jaroslav VSK Přírodní vědy Praha C 8565 100 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 8656538 100 Kč
0160001 Kohl Ondřej 016 - - zapůjčit 140 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 100 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 100 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 100 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 8660550 100 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8005434 100 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 100 Kč
0170001 Škoch Jan 017 - Neregistrovaní 2102695 100 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 100 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 100 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 100 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 8022662 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 8140912 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 100 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 8517318 100 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 8005116 100 Kč
0180001 Bouška Zdeněk 018 - Zdeněk Bouška 8666869 100 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 2035710 100 Kč
0190001 Fořtová Johana 019 - FortMedica zapůjčit 140 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 100 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 100 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 100 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 100 Kč
KDZ7400 Kvasnička Ladislav Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8003595 100 Kč
0260001 Nosek Jakub 026 - ... zapůjčit 140 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 8330759 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 8140929 100 Kč

B 3.30 km, 23 kontrol

(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 100 Kč
0010001 Kuřová Kateřina 001 - kuře zapůjčit 140 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 100 Kč
0040002 Havlíček Vojtěch 004 - NA 2171115 100 Kč
0040003 Perlíková Pavla 004 - NA 2115070 100 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 100 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 100 Kč
0070001 Šnejdar Ondřej 007 - - 2001953 100 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 100 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 100 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 8017720 100 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 1000461 100 Kč
DKP0762 Pecháčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2000559 100 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 100 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha B 8005141 100 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 100 Kč
VSP0856 Reichelová Helena USK Praha C 2148067 100 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 8014555 100 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8116730 100 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 100 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 8013859 100 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 100 Kč
DKP0725 Weiss Hugo Oddíl OB Kotlářka C 2125369 100 Kč
0140002 Reichelová Monika 014 - BC 2148243 100 Kč
0140003 Reichel Tomáš 014 - BC 2113413 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 100 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka B 2141934 100 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 100 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 100 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 100 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 100 Kč
DLP8051 Vyskočilová Eliška OOB TJ Dukla Praha C 100 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole B 2115685 100 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 100 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8004120 100 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2148146 100 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 8042137 100 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha B 8013954 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
0150001 Pecák Dan 015 - TJ Astra Praha - badminton zapůjčit 140 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 100 Kč
DKP0821 Šmíd František Oddíl OB Kotlářka C 09893 100 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 100 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 100 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8030301 100 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2419952 100 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2039161 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 100 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 100 Kč
0170002 Týfová Radka 017 - Neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
DLP8350 Kopecká Šárka Matesová OOB TJ Dukla Praha C 2029124 100 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka B 2148236 100 Kč
TJP7550 Prylová Pavla TJ Sokol Troja C 8670462 100 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 100 Kč
DKP1011 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7756777 100 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 100 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 2075699 100 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka B 1425329 100 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 100 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 100 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8226391 100 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 100 Kč
DKP1260 Faltusová Julie Oddíl OB Kotlářka C 100 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8003629 100 Kč
0220001 Turek Ondřej 022 - nejsem v klubu 7207077 100 Kč
0220002 Růžičková Michaela 022 - nejsem v klubu zapůjčit 140 Kč
0250001 Pašava Jakub 025 - ŠÁN 8515531 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 100 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 100 Kč
0270001 Korotvička Ondřej 027 - Spořilov 7210302 100 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 100 Kč

C 1.50 km, 13 kontrol

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 80 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 80 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 80 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C 49385 80 Kč
DLP1200 Šich Jaroslav OOB TJ Dukla Praha C 2181292 80 Kč
0110001 Petrů Jan 011 - Penta Gym Praha zapůjčit 120 Kč
DKP8659 Johanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 889286 80 Kč
0030001 Hejsek Jakub 003 - neregistrovaný 2419967 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha B 8005127 80 Kč
MKP0801 Kvasnička Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 2260143 80 Kč
DKP0917 Baumruk Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2420017 80 Kč
0140004 Reichelová Šárka 014 - BC 2148132 80 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 80 Kč
DKP1005 Brandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2095971 80 Kč
DLP1102 Vyskočil Vilém OOB TJ Dukla Praha C 2771504 80 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8670805 80 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 80 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 80 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 80 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 80 Kč
0150002 Frimlová Agáta 015 - TJ Astra Praha - badminton zapůjčit 120 Kč
0150003 Pečenková Tereza 015 - TJ Astra Praha - badminton zapůjčit 120 Kč
0150004 Brtová Rozálie 015 - TJ Astra Praha - badminton zapůjčit 120 Kč
0150005 Klaus Ondřej 015 - TJ Astra Praha - badminton zapůjčit 120 Kč
0150006 Hlavatý Antonín 015 - TJ Astra Praha - badminton zapůjčit 120 Kč
0150007 Krejčík Kristian 015 - TJ Astra Praha - badminton zapůjčit 120 Kč
0150008 Mojdl Jakub 015 - TJ Astra Praha - badminton zapůjčit 120 Kč
0150009 Kopecký Šimon 015 - TJ Astra Praha - badminton zapůjčit 120 Kč
0150010 Oubrechtová Kateřina 015 - TJ Astra Praha - badminton zapůjčit 120 Kč
0150011 Pavlišová Nela 015 - TJ Astra Praha - badminton zapůjčit 120 Kč
0150012 Dinh Duc Trung 015 - TJ Astra Praha - badminton zapůjčit 120 Kč
0150013 Osičková Erika 015 - TJ Astra Praha - badminton zapůjčit 120 Kč
0150014 Houžvíková Tereza 015 - TJ Astra Praha - badminton zapůjčit 120 Kč
DKP1012 Šťovíček Jan Oddíl OB Kotlářka C 428233 80 Kč
TJP0900 Gurecký Vojtěch TJ Sokol Troja C 2113488 80 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 80 Kč
MKP0951 Blahůtová Alžběta SK GORDIC Praha Kačerov C 2260152 80 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
VSP1154 Öner Eda USK Praha C 80 Kč
0200001 Skácelová Simona 020 - Skácelová zapůjčit 120 Kč
0210001 Tesař Abdel-Salam 021 - Tesařs zapůjčit 120 Kč
0210002 Tesař 021 - Tesařs zapůjčit 120 Kč
0240001 Kohoutkova Kateřina 024 - Žádný 2801011 80 Kč
VSP0501 Cylek Ondřej USK Praha C 2058499 80 Kč
SFM1200 Sebera Hugo O-RUNNAŘI Beskydy C 2031358 80 Kč
0280001 Svobodová Štěpánka 028 - - 347887 80 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha B 8028811 80 Kč

Z 1.00 km, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 50 Kč
0080001 Šnejdarová Miroslava 008 - není členem 2420046 50 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2113047 50 Kč
DLP1353 Nýdrle Adina OOB TJ Dukla Praha C 2067234 50 Kč
0150015 Kubantová Štěpánka 015 - TJ Astra Praha - badminton 51722 50 Kč
DLP1250 Matesová Magdaléna Rozárie OOB TJ Dukla Praha C 2029124 50 Kč
MKP8100 Blahůt Jan SK GORDIC Praha Kačerov C 2260163 50 Kč
VSP1401 Öner Efe Michael USK Praha C 50 Kč
0230001 Šunda-Začátečník Marek 023 - Šmudlíčci - 50 Kč
celkem přihlášených: 212, vklad: 20890 Kč