Logo

Přihlášky závodu: Závod jednotlivců na tréninkových tratích při závodě štafet mládeže

Datum:
15.09.2021
Místo konání:
Krčský les, Srub Gizela, Praha – Chodov
Pořadatel:
ZVO - OB SK Zvole
Kategorie:
D12     H12     HD10     T3     T5    

D12 2.10 km, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0958 Vladařová Anna SK Praga C 50 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 50 Kč

H12 2.40 km, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLP1006 Vyskočil Vít OOB TJ Dukla Praha C 2032140 50 Kč
LOU0900 Gešev Martin SK Moravan Louňovice C 2141915 50 Kč
LBE1001 Benda Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 981846 50 Kč
LBE1049 Mařata Adam TJ Lokomotiva Beroun 52974 50 Kč

HD10 1.90 km, 10 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ1101 Vaněk Lukáš OK Roztoky C 2029000 50 Kč
DKP1851 Johanovská Veronika Oddíl OB Kotlářka C 231951 50 Kč
0020001 Kopková Viktorie 002 - Ne zapůjčit 50 Kč
0020002 Kopková Valérie 002 - Ne zapůjčit 50 Kč
DLP1353 Nýdrle Adina OOB TJ Dukla Praha C 2067234 50 Kč
DLP1450 Slavíčková Stella OOB TJ Dukla Praha C 2771492 50 Kč
DLP1451 Hudíková Michaela OOB TJ Dukla Praha C 2181918 50 Kč
DLP1150 Korbasová Kristýna OOB TJ Dukla Praha C 2115007 50 Kč
DLP1352 Korbasová Dominika OOB TJ Dukla Praha C 2115005 50 Kč
DLP1351 Korbasová Veronika OOB TJ Dukla Praha C 2114993 50 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 8022683 50 Kč
DLP1350 Němečková Matylda OOB TJ Dukla Praha C 50 Kč
SFM1200 Sebera Hugo O-RUNNAŘI Beskydy C 2031358 50 Kč
VSP1154 Öner Eda USK Praha C 50 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 50 Kč
LBE1250 Králová Helena TJ Lokomotiva Beroun C 9201070 50 Kč
LBE1152 Králová Žofie TJ Lokomotiva Beroun C 52317 50 Kč

T3 3.00 km, 14 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 50 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 50 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8003629 50 Kč
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 50 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 50 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 50 Kč
TAP7758 Pohlová Petra KOB Tretra Praha C 9527 50 Kč
PGP7712 Šnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 50 Kč
SPC8353 Bednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 50 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 8109422 50 Kč
0030001 Tučný Jan 003 - Tučňáci OB 2131195 50 Kč
0040001 Němcová Adéla 004 - Neregistrovaní 219274 50 Kč
0040002 Němec Daniel 004 - Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
0040003 Němec Martin 004 - Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 8330759 50 Kč
DKL7750 Drašarová Dana KOB Kladno C 2000595 50 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 50 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 8033282 50 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 50 Kč
LBE0703 Bureš Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 886288 50 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 50 Kč

T5 4.60 km, 24 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 50 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 50 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 50 Kč
EKP9000 Pecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 50 Kč
0010001 Pohlová Kateřina 001 - NNN zapůjčit 50 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 50 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci 2801043 50 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 50 Kč
DLP8051 Vyskočilová Eliška OOB TJ Dukla Praha C 50 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 50 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 50 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 50 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 50 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 50 Kč
celkem přihlášených: 58, vklad: 2900 Kč