Logo

Přihlášky závodu: O pohár svaté Ludmily (veřejný závod)

Datum:
05.09.2021
Místo konání:
Praha 2 - Gröbovka
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:

Dospělí (16-55let) 2.10 km, 19 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0050001 Pohlová Kateřina 005 - NNN 301129 0 Kč
0130001 Polan Miroslav 013 - 00_MP 301125 0 Kč
0150004 Langová Veronika 015 - žádný 301119 0 Kč
0160001 Jičínský Jarda 016 - Kotlářka 301114 0 Kč
0180001 Fořtová Johana 018 - FortMedica 301099 0 Kč

Mládež (do 15let) 1.50 km, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Ledvinka Petr 002 - Ledvinkovi 301097 0 Kč
TAP1106 Sedlář Prokop KOB Tretra Praha C 7205567 0 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 0 Kč
0140002 Maňas 014 - žádný 301093 0 Kč
0150001 Langová Ema 015 - žádný 301071 0 Kč
0150002 Langová Karolína 015 - žádný 301121 0 Kč
0150003 Lang Marek 015 - žádný 301073 0 Kč
DKP1161 Jičínská Markéta Oddíl OB Kotlářka C 301074 0 Kč

Rodinná 1.10 km, 14 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 0 Kč
0020002 Ledvinkova Blanka 002 - Ledvinkovi 301075 0 Kč
TAP1254 Tejklová Stela KOB Tretra Praha C 2088207 0 Kč
0060001 Viola Kamelská 006 - Crazy Dancers 301076 0 Kč
0070002 Šlapák Jan 007 - GC 2181942 0 Kč
0090001 Rakovcová Zuzana 009 - Palino 1700085 0 Kč
0090002 Molnár Peter 009 - Palino 301079 0 Kč
0100001 Dvořáková Anna 010 - MIKI 2127555 0 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 0 Kč
0120001 Felber Tomáš 012 - Duo Felbéro team 301083 0 Kč
0140001 Maňasová Kateřina 014 - žádný 301085 0 Kč
0160002 Jičínská Jana 016 - Kotlářka 301086 0 Kč
0170001 Bohatý Martin 017 - Neregistrovaný 07960 0 Kč

Závodně - tréninková 2.10 km, 20 kontrol

(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8003629 0 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 0 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 0 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 0 Kč
SPC8353 Bednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 0 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 0 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 8660566 0 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 0 Kč
DKP9450 Řada Hanka Oddíl OB Kotlářka C 7945000 0 Kč
PGP7712 Šnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 0 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 0 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 0 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 0 Kč
ROU8151 Bazinková Blanka SKOB Roudnice nad Labem C 8660505 0 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem B 8660353 0 Kč
0040001 Šnejdarová Miroslava 004 - není členem 2420046 0 Kč
0010001 Hejsek Jakub 001 - neregistrovaný 2419967 0 Kč
EKP9000 Pecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 0 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 0 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 0 Kč
DKP8503 Šlapák Martin Oddíl OB Kotlářka C 9443 0 Kč
0070001 Šlapáková Michaela 007 - GC 2111770 0 Kč
TAP0810 Sedlář Lumír KOB Tretra Praha C 8226359 0 Kč
SCP1150 Rakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 0 Kč
0080001 Šlapáková Libuše 008 - GC 09447 0 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 0 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 0 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 0 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 0 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 0 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 0 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 0 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 0 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 0 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 0 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 0 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 0 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 0 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 0 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 0 Kč
0110001 Hofmanová Adéla 011 - Domino 336744 0 Kč
MKP0950 Hercubová Dominika SK GORDIC Praha Kačerov C 2260139 0 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 0 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 301090 0 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 0 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 0 Kč
SOB0050 Janíková Kateřina SOBSA C 2103779 0 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 8648617 0 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 0 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 8516417 0 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 0 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 0 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 0 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka B 2148236 0 Kč
celkem přihlášených: 80, vklad: 0 Kč