Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti v nočním

Datum:
09.10.2021
Místo konání:
Tábor Horky
Pořadatel:
KTA - SK Kotnov Tábor
Kategorie:
D16     D18     D21     D45     H16     H18     H21     H35     H45     P    

D16 2.60 km, 85 m, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 150 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka B 2001915 150 Kč

D18 3.05 km, 135 m, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 100 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 100 Kč

D21 3.69 km, 140 m, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 100 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 Kč
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport C 682657 100 Kč

D45 2.60 km, 85 m, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 100 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 100 Kč

H16 3.15 km, 160 m, 18 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 100 Kč
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 7210406 100 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 150 Kč

H18 4.02 km, 155 m, 15 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 100 Kč

H21 4.08 km, 180 m, 17 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 100 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 100 Kč
VTA0204 Novák Jakub SC vebr-sport A 8660920 100 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 150 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 2088184 150 Kč

H35 4.02 km, 155 m, 11 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA8201 Král Lukáš SC vebr-sport C 9201375 100 Kč

H45 3.15 km, 160 m, 12 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 100 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 100 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 100 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 100 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 100 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 100 Kč
VTA7501 Novisedlák Dušan SC vebr-sport C 2025213 100 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 2127589 150 Kč
0010001 Ledvina Tomáš 001 - Chrobkov zapůjčit 190 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 150 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 2134273 150 Kč

P 2.10 km, 80 m, 6 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže C 2126293 50 Kč
KRE7301 Hendrych František OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 8116772 50 Kč
KRE7300 Novák Milan OOB TJ Sokol Křemže C 8116675 50 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 50 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 50 Kč
VTA0951 Rybáková Ella SC vebr-sport C 2221504 50 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport B 2221503 50 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 50 Kč
celkem přihlášených: 48, vklad: 4540 Kč