Logo

Přihlášky závodu: Czech O Tour 2022 - seriál

Datum:
26.03.2022
Místo konání:
Terezín - Jizerky - Kokořínsko
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D10L     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H18A     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H75     HDR     NEBOJSA     OPEN-M     OPEN-S    
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 900 Kč

D12

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec B 443107 900 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB T.J. Sokol Žamberk C 2053565 900 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 8140939 900 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 900 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 900 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 900 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 900 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 8034538 900 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 1500 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 1500 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 1500 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 0 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 1500 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice A 8670769 1500 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 1500 Kč
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek B 8137514 1500 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha B 8680610 1100 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 1500 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 8005130 1500 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 1500 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 1500 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 8007177 1500 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 1500 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 8656518 1500 Kč
SJH8150 Gregorová Kamila SOS Jindřichův Hradec E 8660904 1500 Kč
ZTC9452 Chvalová Věra Západočeské sportovní centrum OB C 8656688 0 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 1100 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 0 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 1100 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř C 8660906 1100 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov E 8021495 1500 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 1500 Kč
PGP9657 Müllerová Eva SK Praga C 428297 1100 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8089710 1500 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 1500 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 1100 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 1500 Kč
DKL9150 Pangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 1500 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 1500 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 1500 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 1500 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice R 8100401 1100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 1500 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 8660456 1500 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 1500 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 1500 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 1500 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662324 1500 Kč
TUR8989 Baierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 1500 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 1500 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 8113498 1500 Kč
SFM0150 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy C 49485 1500 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 1500 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 8116827 1500 Kč
TUR8852 Vlčková Tereza OOB TJ Turnov C 515047 1100 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 8014552 1500 Kč
ZTC9353 Zayats Inna Západočeské sportovní centrum OB C zapůjčit 1850 Kč
ZBM9250 Podešvová Vlasta SK Brno Žabovřesky C 53767 1500 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 1500 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 1500 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 1500 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 8237724 1500 Kč
VCB8150 Rücklová Alena OB České Budějovice C 2104583 1500 Kč
NNN1047 Mesiarkinová Kamila Neregistrovaní 7200319 1500 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 1500 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8251 Venclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8003646 1500 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 1500 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 8119540 1500 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 1500 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 1500 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 1500 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 1500 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 1500 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 1500 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 1500 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 1500 Kč
LME7950 Straková Linda SK Los Mělník C 8013864 1500 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 1500 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 1500 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 1500 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 1500 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 1500 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 1500 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 1500 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 1500 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 1500 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 8680353 1500 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 1500 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 1500 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 1500 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 1500 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 1500 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 1500 Kč
LTP7553 Kleinová Petra OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 1500 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 1500 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 1500 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 1100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 1500 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 1500 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 1500 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8003629 1500 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 1500 Kč
LPM7751 Hofmanová Michaela OK Lokomotiva Plzeň C 51754       1500 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 1500 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 8162838 1500 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 1100 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 1500 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 1500 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 1500 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 1500 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 1500 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 1500 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 1100 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 8189818 1500 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 1500 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8015295 1200 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8063069 1200 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 1200 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 8111134 1200 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1500 Kolín Jonáš OK Jilemnice C 9000007 900 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 900 Kč

H10

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 900 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 8004049 900 Kč

H12

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 900 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 900 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8454043 900 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 900 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 8007194 900 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice B 887942 900 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 900 Kč
VLI1103 Kubišta Anton Slavia Liberec orienteering C 2211674 900 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 900 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 8517319 900 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice B 8226414 900 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 900 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 900 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 900 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8454004 900 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha B 8007172 900 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 1500 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 1500 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 1500 Kč
PGP0610 Koliáš Štěpán SK Praga A 8076030 1500 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor A 8304111 1500 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice A 8680398 1500 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 1500 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 1500 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 1500 Kč
LTU0402 Retek David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8004736 1500 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 8660399 1500 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 1500 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 8008123 1500 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy R 8651739 1500 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 1500 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 8005129 1500 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 1500 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 1500 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 1500 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 1100 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 1100 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 1500 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 1500 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 1100 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 1100 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 1100 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy C 8662323 1500 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 1500 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 1500 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 1500 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava C 8656540 1100 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 1500 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 1500 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8008081 1500 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 1500 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 1500 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 8009702 1100 Kč
SHK0105 Zalaba Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8397397 1500 Kč
LPU9114 Léhar Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8022693 1500 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Brno Žabovřesky C 995883 1500 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 1500 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk B 8629818 1500 Kč
DKL8300 Spilka Marek KOB Kladno C 8003633 1500 Kč
EKP9000 Pecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 1500 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 8670497 1500 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 1500 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 1500 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Brno Žabovřesky C 8002099 1500 Kč
MFP9902 Janda Benedikt Matfyz Praha C zapůjčit 1850 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Brno Žabovřesky C 8660406 1500 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 1500 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 8019433 1500 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 8014473 1500 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8515514 1500 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 8516919 1100 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8662714 1500 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 1500 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8737 Hošek Radim KOB Tretra Praha C 8087370 1100 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 1500 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 1500 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 1500 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 1500 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 8162880 1500 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 1500 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 1500 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 1500 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 1500 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 1500 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 1500 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 1500 Kč
SFM8201 Šatánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 49490 1500 Kč
SFM8302 Sebera Václav O-RUNNAŘI Beskydy C 49483 1500 Kč
0010001 Palaščak Ján 001 - Gumídci 8420935 1500 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 0 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 1500 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2419985 1500 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 1500 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 1500 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 1500 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8670454 1500 Kč
KUL7501 Dvořák Radim KOB Ústí nad Labem C 8226351 1500 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 8670478 1500 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 1500 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8261111 1500 Kč
KUL6702 Hinterholzinger Petr KOB Ústí nad Labem C 8226319 1500 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 1500 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 1100 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 1500 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 1500 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 8061462 1500 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 1500 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 1500 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 1500 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 1500 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 1500 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 1500 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 2127658 1500 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 1500 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 8648610 1500 Kč
LTP7601 Klein Aleš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8109394 1500 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442845 1500 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 1421292 1500 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 1500 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 8017400 1500 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 8006770 1500 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 1500 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 1500 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 1500 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 1500 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 682084 1500 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 1500 Kč
1VD6600 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 8140166 1100 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 1500 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 1500 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 1500 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 51745 1100 Kč
PGP6004 Pasničenko Viktor SK Praga C 8116705 1500 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 1500 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 1500 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 1500 Kč
SMB5901 Albrecht Miloslav SKOB Mladá Boleslav C 7717 1100 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 1500 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 51769 1200 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 1200 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 1200 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 1200 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 800 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 1200 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 2221510 1200 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 1200 Kč
MAS5400 Chotětický Jan OOB Aš C 7887 1200 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8047112 1200 Kč

H75

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 1200 Kč

HDR

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1850 Kolínová Anita Oddíl OB Kotlářka C 9007701 900 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 900 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 900 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7401 Cichra Pavel KOB Tretra Praha C 2127555 1500 Kč
NNN1070 Žaloudíková Markéta Neregistrovaní zapůjčit 350 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN1030 Vaňátko Ondřej Neregistrovaní 236994 1500 Kč
NNN1055  Kuřová Kateřina            Neregistrovaní zapůjčit 1850 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK9510 Bláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8015306 1500 Kč
0030001 Topol Milan 003 - NNN 1459077 1500 Kč
celkem přihlášených: 282, vklad: 383200 Kč