Logo

Přihlášky závodu: Vá+Noční Orienťák

Datum:
18.12.2021
Místo konání:
Poděbrady - u Pivovaru ul Paroubkova
Pořadatel:
PDY - Běhej Poděbrady
Kategorie:
AD     AH     B     HDR    

AD 2.40 km, 11 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 0 Kč
DLP8350 Kopecká Šárka Matesová OOB TJ Dukla Praha C 2419964 0 Kč
PDY0651 Matějková Kateřina Běhej Poděbrady C zapůjčit 0 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové A 8660536 0 Kč
SPC8853 Vedralová Veronika SPORTICUS team C 8660565 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 0 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 0 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8670778 0 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 0 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha B 2080980 0 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 0 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 0 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 0 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8003629 0 Kč
PDY0551 Kalová Adéla Běhej Poděbrady C zapůjčit 0 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 0 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 0 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52893 0 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 0 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 0 Kč
0090001 Kučerová Eliška 009 - FaF UK HK zapůjčit 0 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 8117156 0 Kč
PDY7651 Trnková Petra Běhej Poděbrady C 2181956 0 Kč
0130001 Petroš Tereza 013 - Dripatka zapůjčit 0 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 0 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 0 Kč
KDZ7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8014464 0 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 0 Kč

AH 2.30 km, 12 kontrol

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 0 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 0 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 0 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 0 Kč
0010001 Bubeník Martin 001 - Hradištko zapůjčit 0 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 0 Kč
DLP7700 Mates Jan OOB TJ Dukla Praha 0 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 0 Kč
DLP7500 Klíž Michal OOB TJ Dukla Praha C 2118931 0 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 0 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 0 Kč
0020001 Loudil Lukáš 002 - Na večeři zpátky 8116761 0 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 0 Kč
0030001 Afanasev Vladimir 003 - Orienta-FRYAZINO zapůjčit 0 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 8140912 0 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 0 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 0 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 0 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 0 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 0 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha B 8007172 0 Kč
TAP7401 Cichra Pavel KOB Tretra Praha C 2127555 0 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 0 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové B 8014546 0 Kč
PDY8401 Melíšek Vojtěch Běhej Poděbrady C zapůjčit 0 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 0 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole B 2099526 0 Kč
PDY7800 Beier Petr Běhej Poděbrady 2102782 0 Kč
0070001 Drnek Jáchym 007 - ABC 523000 0 Kč
PDY0602 Kakrda Matěj Běhej Poděbrady C 2171119 0 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 0 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52891 0 Kč
PDY0601 Volejník Ondřej Běhej Poděbrady C 2181930 0 Kč
PDY1001 Makovec Tadeáš Běhej Poděbrady C 2419998 0 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 0 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 0 Kč
PDY1102 Trnka Jiří Běhej Poděbrady C 2115748 0 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7205040 0 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 0 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 0 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 8226428 0 Kč
0140001 Topol Milan 014 - NNN 1459077 0 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 0 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 0 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8003595 0 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 0 Kč

B 1.90 km, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020002 Loudil Lukáš 002 - Na večeři zpátky zapůjčit 0 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 0 Kč
PDY1104 Škopek Ondřej Běhej Poděbrady C 2181937 0 Kč
PDY1302 Makovec Martin Běhej Poděbrady C 2029151 0 Kč
0100001 Karafiátová Pavla 010 - Bartkaraf zapůjčit 0 Kč
PDY1400 Trnka Přemysl Běhej Poděbrady C 2102791 0 Kč
ADA1451 Tejkalová Zuzana OOB Spartak Adamov 52714 0 Kč
KDZ1150 Brzobohatá Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144054 0 Kč
KDZ1052 Tejkalová Aneta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2134259 0 Kč

HDR 0.70 km, 6 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Bubeník Vojtěch 001 - Hradištko zapůjčit 0 Kč
DLP1250 Matesová Magdaléna Rozárie OOB TJ Dukla Praha C 2029124 0 Kč
DLP1005 Mates Matěj OOB TJ Dukla Praha C 2420023 0 Kč
0020003 Loudil Aleš 002 - Na večeři zpátky zapůjčit 0 Kč
0040001 Szenczi Jasmína 004 - Jasmínka 2102802 0 Kč
0050001 Michal Ondrej 005 - SK Kinderclub zapůjčit 0 Kč
0060001 Král Jan 006 - Běhej Poděbrady 2127599 0 Kč
PDY1351 Vébrová Dominika Běhej Poděbrady C 2181946 0 Kč
0080001 Vebr Jan 008 - Běhej P zapůjčit 0 Kč
PDY1200 Plachý Matěj Běhej Poděbrady C 2102786 0 Kč
0110001 Plachá Barbora 011 - 1 2102808 0 Kč
0120001 Oliver Stránský 012 - x zapůjčit 0 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 0 Kč
0150001 Prox Jiří 015 - Proxovi zapůjčit 0 Kč
celkem přihlášených: 97, vklad: 0 Kč