Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
21.05.2022
Místo konání:
Ochoz u Brna, Pod hádkem
Pořadatel:
ZBM - SK Brno Žabovřesky
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D75B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     H80B     H90C     HDR     P     T    

D10N 1.61 km, 50 m, 5 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 8100041 60 Kč
VBM1252 Šedivá Kristýna VSK Mendelu Brno C 7207495 60 Kč
ZBM1552 Pala Tereza SK Brno Žabovřesky C 2181917 0 Kč
ABM1353 Skurczaková Alice KOB ALFA Brno C 2212037 60 Kč
TBM1261 Hubíková Nela KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 100 Kč

D10C 1.57 km, 55 m, 6 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8001372 60 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 2151396 60 Kč
ZBM1260 Chaloupková Klára SK Brno Žabovřesky C 2102805 0 Kč
ZBM1354 Pala Barbora SK Brno Žabovřesky C 2181926 0 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 60 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko C 219251 60 Kč
TZL1351 Chodúrová Elena SKOB Zlín C 7209282 60 Kč
RBK1351 Redlichová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2026163 60 Kč
VIC1250 Štěpánková Adéla OB Vizovice C 8660374 60 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 60 Kč
TBM1364 Tomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno C 2096247 60 Kč
PBM1257 Stašková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 8060908 60 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 60 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 7210090 60 Kč
TBM1384 Šťastná Vendula KOS TJ Tesla Brno C 8047117 90 Kč
ZBM1253 Dohnalová Eliška SK Brno Žabovřesky C 336762 0 Kč
TZL1251 Svobodová Natálie SKOB Zlín C 7209290 90 Kč
ZBM1351 Marková Lucie SK Brno Žabovřesky C 2092361 0 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 90 Kč

D12C 1.73 km, 55 m, 7 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM1153 Burešová Sofie SKOB Frýdek - Místek C 2039168 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 60 Kč
DKP1168 Tomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 8112161 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 8042134 60 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8030635 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Brno Žabovřesky B 2092407 0 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Brno Žabovřesky C 2103690 0 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Brno Žabovřesky C 2111752 0 Kč
DKP1160 Tomešová Stella Oddíl OB Kotlářka C 330608 60 Kč
ZBM1057 Janíková Klára SK Brno Žabovřesky B 8011043 0 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno B 8088388 60 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov B 8047160 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko B 8140939 60 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko B 8013953 60 Kč
SKM1150 Rytířová Denisa KOB Směr Kroměříž C 7210864 60 Kč
VBM1152 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 2116445 60 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2116500 60 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno B 7300558 60 Kč
PBM1152 Vítková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská C 8162910 60 Kč
PBM1153 Králová Marie TJ Spartak 1. brněnská C 8410789 60 Kč
PBM1156 Slavíková Anna TJ Spartak 1. brněnská C 1444010 60 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 7200901 60 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2127877 90 Kč
BFM1053 Juračáková Judita SKOB Frýdek - Místek B 2129250 90 Kč
XBM1051 Linhartová Anežka ABND RACING TEAM C 2134298 90 Kč

D14B 2.25 km, 60 m, 10 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec B 8030646 150 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno A 8077877 150 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 150 Kč
TRI0854 Czerneková Adéla TJ TŽ Třinec B 49365 150 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec B 8004343 150 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 8047115 150 Kč
BFM0955 Burešová Eliška SKOB Frýdek - Místek B 8035525 150 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno B 8033296 150 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno A 8180908 150 Kč
BFM0952 Máchová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2087506 150 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno B 8149878 150 Kč
TBM0856 Horká Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 8006750 150 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín B 8209279 150 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 150 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice B 8482070 150 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Brno Žabovřesky B 8660445 0 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 8076008 0 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Brno Žabovřesky B 8076013 0 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Brno Žabovřesky C 2094514 0 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 150 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 8680336 150 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Brno Žabovřesky B 8648635 0 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Brno Žabovřesky B 8517355 0 Kč
0050001 Flasarová Anna 005 - KOS Tesla Brno zapůjčit 190 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 8680330 150 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680326 150 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice B 1400414 150 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA B 8667954 150 Kč
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA B 8003651 150 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 150 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín B 331753 150 Kč
0100002 Volkova Maja 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071304 150 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko B 8516957 150 Kč
RBK0852 Veselá Veronika SK Radioklub Blansko B 8014571 150 Kč
RBK0853 Fedrová Anežka SK Radioklub Blansko B 8113507 150 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc B 8013869 150 Kč
VIC0956 Štěpánková Anna OB Vizovice B 8680388 150 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8482100 150 Kč
TZL0956 Klimešová Hana SKOB Zlín C 2121121 150 Kč
PBM0852 Strýčková Barbora TJ Spartak 1. brněnská A 8660375 150 Kč
PBM0952 Stašková Sofie TJ Spartak 1. brněnská B 8007609 150 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín B 8150409 150 Kč
TZL0959 Řezníčková Klára SKOB Zlín B 8051256 150 Kč

D14C 1.92 km, 60 m, 8 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0854 Klöslová Sofie Orientační Běh Opava C 8030634 60 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Brno Žabovřesky C 2111731 0 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 60 Kč
TZL0957 Héčová Kristýna SKOB Zlín C 2134311 60 Kč
0100003 Valyavka Viktoriya 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071292 60 Kč
SKM0951 Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 60 Kč
PBM0953 Stratilová Barbora TJ Spartak 1. brněnská C 436988 60 Kč

D16B 3.47 km, 60 m, 12 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice B 1000509 190 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 190 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 190 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 8680425 190 Kč
TRI0659 Sližová Lucie TJ TŽ Třinec B 8022675 190 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 2067322 190 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 190 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 190 Kč
TBM0760 Ryšavá Viktorie KOS TJ Tesla Brno B 8100048 190 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 190 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Brno Žabovřesky B 8648551 0 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 8226335 190 Kč
TBM0759 Myšková Ema KOS TJ Tesla Brno B 8477377 190 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 190 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 8022633 190 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 8680314 190 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 190 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 190 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Brno Žabovřesky B 8003521 0 Kč
RBK0651 Vrbková Marta SK Radioklub Blansko B 2127554 190 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno B 8113512 190 Kč
SSU0752 Zaoralová Eliška SK Severka Šumperk B 2001924 190 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 285 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 8016304 285 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8076584 285 Kč

D16C 2.63 km, 50 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Brno Žabovřesky C 8516451 0 Kč
TZL0757 Kovalčíková Nela SKOB Zlín C 8051263 120 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 8013868 120 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno B 2087664 180 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 8004048 180 Kč
0340002 Mia Bružeňáková 034 - radost z lesa 2067201 180 Kč

D18B 3.77 km, 55 m, 13 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 190 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 190 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 8033258 190 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 190 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 190 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 8660366 190 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 190 Kč
TBM0451 Porubská Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8668997 190 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 190 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Brno Žabovřesky A 8660424 0 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Brno Žabovřesky B 8660428 0 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 190 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 190 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 190 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8107739 190 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076633 190 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8655461 190 Kč
RBK0454 Vrbková Magdalena SK Radioklub Blansko B 2260155 190 Kč
SKM0550 Ošmerová Tereza KOB Směr Kroměříž B 8680307 190 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 190 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 190 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk B 2148071 190 Kč

D20B 4.04 km, 70 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.04

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SIT0252 Bernatíková Hana OK SILESIA B 8662702 190 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 190 Kč

D21B 4.67 km, 85 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.04

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 200 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 200 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 2084933 200 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering C 2045171 200 Kč
TBM8888 Hlavová Hana KOS TJ Tesla Brno C 8635805 200 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory C 8410810 200 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8662727 200 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 200 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 8202028 200 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava C 8648576 200 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662732 200 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8183173 200 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava C 8656721 200 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 8482079 200 Kč
TZL8850 Polášková Kristýna SKOB Zlín C 8517316 300 Kč
BFM8751 Čablová Kristina SKOB Frýdek - Místek C 9005140 300 Kč
0320002 Miklušová Tereza 032 - (SVK) Rapid Bratislava 8222299 300 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 300 Kč
SSU0252 Marková Ema SK Severka Šumperk R 8655379 300 Kč

D21C 3.76 km, 60 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.04

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM9353 Růžičková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 200 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk C 7203461 200 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 200 Kč
TVR9850 Svačinková Kateřina TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8137512 200 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 200 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 200 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 300 Kč

D21D 3.50 km, 60 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.04

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Palupčíková Nikola 001 - - 2058521 120 Kč
PBM8255 Stašková Petra TJ Spartak 1. brněnská C 49692 120 Kč
PBM8352 Košíková Jana TJ Spartak 1. brněnská C 8014554 120 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 120 Kč
0290001 Koláriková Lucie 029 - Neregistrovaní 920662 180 Kč

D35B 4.17 km, 75 m, 15 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 8154984 190 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 190 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 190 Kč
ZAK7150 Furuczová Jelka OK Netopýr Zákupy C 8000989 190 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 8680321 190 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 190 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 190 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 190 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 190 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 8034539 190 Kč
HLV8451 Drábková Kateřina KČT - OB Holešov C 8517324 190 Kč
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 190 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8517317 190 Kč
TBM8062 Tomíčková Dana KOS TJ Tesla Brno C 8518312 190 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Brno Žabovřesky C 7906090 0 Kč

D35C 3.50 km, 60 m, 13 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 120 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 120 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 120 Kč
SIT8451 Kawuloková Zdeňka OK SILESIA C 7200588 120 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 120 Kč
RBK8252 Bártová Petra SK Radioklub Blansko C 2151397 120 Kč
RBK8080 Vrbková Anna SK Radioklub Blansko C 2151436 120 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Brno Žabovřesky C 815422 0 Kč
0310001 Sedláčková Alžběta 031 - Bafto 2127864 180 Kč
PBM8151 Ramachová Magda TJ Spartak 1. brněnská C 2181328 180 Kč

D40B 4.04 km, 70 m, 13 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 8100045 190 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 190 Kč
BFM7855 Burešová Petra SKOB Frýdek - Místek C 2039172 190 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 2085619 190 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 190 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 190 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 190 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 8006732 190 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 190 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 190 Kč
OSN7960 Nováková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7007960 190 Kč
TZL7550 Kočová Eva SKOB Zlín C 8680338 190 Kč
PBM7952 Vítková Barbora TJ Spartak 1. brněnská C 1403435 190 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 190 Kč
BFM8052 Červinková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2102862 190 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 285 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 285 Kč

D45B 3.77 km, 55 m, 13 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 190 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 190 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 8012874 190 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 190 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 190 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 190 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 190 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 190 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8154988 190 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 190 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 190 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 190 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 8013977 190 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 190 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 190 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 285 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 285 Kč

D45C 3.50 km, 60 m, 13 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 2000550 120 Kč
TRI7450 Krhutová Martina TJ TŽ Třinec C 8651 120 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 120 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 120 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 120 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 120 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 120 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 120 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 120 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 120 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 120 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 120 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 120 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 120 Kč
TBM7658 Hájková Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 120 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 120 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 120 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 8660386 120 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 120 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 120 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013372 120 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 180 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 180 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 180 Kč
0280001 Bašeová Magdalena 028 - krpole 2092389 180 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 995875 180 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 180 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8221278 180 Kč

D50B 3.58 km, 55 m, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 190 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 190 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 190 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 190 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 190 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 190 Kč
0170002 Tužilová Michaela 017 - Tužilovi 2020737 190 Kč

D55B 3.28 km, 55 m, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8410797 190 Kč
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 8004296 190 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 190 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 190 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8063099 190 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 190 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 2011817 190 Kč

D55C 2.46 km, 55 m, 10 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 120 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 120 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 120 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 180 Kč

D60B 3.19 km, 60 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020002 Pijáková Iveta 002 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 8025010 170 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 170 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 8454012 170 Kč
0100004 Denysenko Tamara 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8012045 170 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 170 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52661 255 Kč

D65B 2.96 km, 60 m, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 170 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 170 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 170 Kč

D65C 2.41 km, 50 m, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 120 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 120 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 120 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 120 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 120 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 120 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 120 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 180 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 180 Kč

D75B 1.81 km, 60 m, 7 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 170 Kč

H10N 1.60 km, 50 m, 5 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 53138 60 Kč
RBK1301 Bárta Zbyněk SK Radioklub Blansko C zapůjčit 100 Kč
VBM1301 Chloupek Filip VSK Mendelu Brno C 2116496 60 Kč
0140001 Mužík Tomáš 014 - RBK - N 2061789 60 Kč
PBM1401 Báňa Patrik TJ Spartak 1. brněnská C 2061844 60 Kč
TBM1411 Svirák Timotej KOS TJ Tesla Brno C 2124790 60 Kč
PBM1306 Denemarek Albert TJ Spartak 1. brněnská C 2059743 90 Kč
0300001 Slavík Martin 030 - Slavík 4129 90 Kč

H10C 1.61 km, 55 m, 6 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 60 Kč
TRI1200 Mokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 8183137 60 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 60 Kč
SIT1201 Kawulok Matyáš OK SILESIA C 8445328 60 Kč
TZL1300 Vintr Otakar SKOB Zlín C 53379 60 Kč
PBM1310 Vítek Vojtěch TJ Spartak 1. brněnská C 8162892 60 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 8026576 60 Kč
ZBM1206 Paul Radim SK Brno Žabovřesky C 2067231 0 Kč
UBM1402 Eschler Martin MENISKOS Brno C 2049601 90 Kč

H12C 2.03 km, 60 m, 8 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 7210862 60 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 60 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno B 8119519 60 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 60 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 60 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 60 Kč
ZBM1100 Koča František SK Brno Žabovřesky B 2111735 0 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 8183170 60 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8100051 60 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín B 8660354 60 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž B 8660358 60 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 60 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 60 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 60 Kč
0100005 Volkov Vladyslav 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 1301900 60 Kč
RBK1101 Bárta Ladislav SK Radioklub Blansko C 2151418 60 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 8680301 60 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047126 60 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín B 8680313 60 Kč
TZL1101 Jahudka Štěpán SKOB Zlín C 2113062 60 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 60 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 8140944 60 Kč
TZL1008 Mička Gabriel Felix SKOB Zlín C zapůjčit 100 Kč
ABM1002 Wandrol Šimon KOB ALFA Brno C 420418 60 Kč
TZL1006 Koč Juraj SKOB Zlín C 8660396 60 Kč
PBM1001 Svoboda Adam TJ Spartak 1. brněnská B 2127524 60 Kč
PBM1102 Báňa Martin TJ Spartak 1. brněnská C 2181329 60 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 8119431 60 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín B 8050910 60 Kč
TBM1125 Svirák Samuel KOS TJ Tesla Brno C 2111765 60 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8454043 90 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 90 Kč
SKM1002 Černoch Jakub KOB Směr Kroměříž B 08933 90 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Brno Žabovřesky C 8016305 0 Kč
XBM1101 Linhart Vojtěch ABND RACING TEAM C 2134253 90 Kč
TBM1212 Sedláček Martin KOS TJ Tesla Brno C 8100042 90 Kč
TBM1107 Stene Oskar KOS TJ Tesla Brno B 8100046 90 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice B 8008300 90 Kč

H14B 2.95 km, 75 m, 9 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín A 8240800 150 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec B 8014500 150 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec B 8515524 150 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec B 8003598 150 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 150 Kč
BFM0806 Červinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek B 2087518 150 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8680332 150 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8014493 150 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy B 8022666 150 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava A 8648624 150 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 150 Kč
TBM0817 Franc Kryštof KOS TJ Tesla Brno B 2083396 150 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín B 8090714 150 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava B 8004331 150 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava B 8004291 150 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 8008044 150 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 8109339 150 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 150 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno B 410254 150 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk B 8022645 150 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 150 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 08594 150 Kč
TBM0908 Kresta Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2127875 150 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín A 8648637 150 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno B 8058058 150 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 150 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 150 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov B 2061817 150 Kč
TZL0906 Zdráhal Matěj SKOB Zlín B 2134314 150 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Brno Žabovřesky A 8660380 0 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 150 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín B 8680386 150 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8482114 150 Kč
TZL0903 Hustý Matěj SKOB Zlín C 2096138 150 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8003624 150 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno B 2111764 150 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8454004 225 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín B 8648628 225 Kč
PBM0800 Denemarek Max TJ Spartak 1. brněnská B 8080127 225 Kč
TZL0819 Vystrčil Vojtěch SKOB Zlín C 8454007 225 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 225 Kč

H14C 2.64 km, 55 m, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM0901 Svoboda Jakub TJ Spartak 1. brněnská C 2111747 60 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Brno Žabovřesky C 232852 0 Kč

H16B 3.77 km, 65 m, 13 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno B 8188288 190 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8116762 190 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 190 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 190 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 190 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 8000604 190 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 190 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 190 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 8005438 0 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Brno Žabovřesky B 8660413 0 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 190 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Brno Žabovřesky B 8076007 0 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 8000119 190 Kč
TZL0709 Minařík Petr SKOB Zlín C 2134319 190 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín B 8051258 190 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8100047 190 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670783 190 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 190 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 190 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 190 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín B 8047116 190 Kč
0100007 Volkov Maksym 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071316 190 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Brno Žabovřesky B 8517358 0 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk B 9200527 190 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 7210097 190 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 8410766 190 Kč
TZL0606 Čepický Šimon SKOB Zlín C 7848411 190 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 190 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice B 8482099 285 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno B 2083417 285 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 285 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Brno Žabovřesky B 8660379 0 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 285 Kč

H18B 4.54 km, 65 m, 16 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 190 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 190 Kč
MOV0504 Řepka Michal SKOB Ostrava B 436424 190 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 8222007 190 Kč
AOP0504 Klösel Samuel Orientační Běh Opava B 8237738 190 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Brno Žabovřesky B 8663130 0 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 190 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 190 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 190 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 190 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 190 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 190 Kč
STE0504 Trepáč Adam SK SKI-OB Šternberk B 8071293 190 Kč
ZBM0513 Dvořáček Michal SK Brno Žabovřesky B 8517357 0 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 190 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 190 Kč
TZL0407 Graubner Tadeáš SKOB Zlín B 2067944 285 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 285 Kč

H18C 3.87 km, 55 m, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0405 Zelený Vladan SK Brno Žabovřesky C 2051518 0 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52047 180 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 180 Kč

H20B 4.79 km, 70 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.04

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 8042121 190 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 190 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 190 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 190 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 8670770 190 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8022671 190 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 190 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 190 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662362 190 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662338 190 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Brno Žabovřesky B 8660413 0 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 285 Kč
0340003 Bružeňák Anrej 034 - radost z lesa 2067202 285 Kč

H21B 5.98 km, 100 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1.04

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 200 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 200 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 200 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 200 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 8030631 200 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 200 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 200 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 200 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 200 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8656735 200 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 200 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 200 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 200 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 8662744 200 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 200 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8006748 200 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 200 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8006749 200 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8016299 200 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 8014473 200 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 200 Kč
KSU9400 Dvorský Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8482075 200 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 200 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654891 200 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 200 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662750 200 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663204 200 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 200 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8091018 200 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 200 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Brno Žabovřesky R 8660426 0 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 8022629 200 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 200 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 200 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 200 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 200 Kč
TBM0005 Goldschmidt Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 8200031 200 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 8226338 200 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 200 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 300 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 300 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko C 8303038 300 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 8119436 300 Kč
TBM7408 Stene Per Øyvind KOS TJ Tesla Brno C 1421892 300 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 8033246 300 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno C 8655419 300 Kč

H21C 4.84 km, 70 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.04

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 8136474 200 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 200 Kč
0110001 Hala Lukáš 011 - Šlapanice 301244 200 Kč
MOV9200 Šidík Petr SKOB Ostrava C 253128 200 Kč
0190003 Plšek Matěj 019 - Babice zapůjčit 340 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 300 Kč

H21D 3.87 km, 55 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1.04

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 120 Kč
VBM8406 Růžička Tomáš VSK Mendelu Brno 2420037 120 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 120 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 120 Kč

H35B 4.89 km, 65 m, 16 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100052 190 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 190 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 8006736 190 Kč
0030001 Tornai Szabolcs 003 - (HUN) Szabi SE 8434004 190 Kč
ZAK7100 Furucz Dušan OK Netopýr Zákupy C 8007101 190 Kč
SHK7701 Morávek Martin OK Slavia Hradec Králové C 7207351 190 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 8014474 190 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 190 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 190 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 8232425 190 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 8121534 190 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8461740 190 Kč
VIC7624 Marek Martin OB Vizovice C 8660360 190 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 8140919 190 Kč
PBM7609 Pátek Richard TJ Spartak 1. brněnská C 7700077 190 Kč
TBM7903 Tomíček Oldřich KOS TJ Tesla Brno C 8517311 190 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 190 Kč
0320001 Mikluš Marián 032 - (SVK) Rapid Bratislava 8000029 285 Kč
TBM8503 Hubík Martin KOS TJ Tesla Brno C 8648597 190 Kč

H35C 4.43 km, 55 m, 15 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 8051252 120 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 8014510 120 Kč
0100008 Volkov Oleh 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 7200270 120 Kč
RBK7802 Bárta Ladislav SK Radioklub Blansko C 2229812 120 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 120 Kč
PBM8402 Rudolf Tomáš TJ Spartak 1. brněnská C 2419966 120 Kč
TBM7806 Svirák Pavel KOS TJ Tesla Brno 2135173 120 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 180 Kč
ZBM8404 Jurák Adam SK Brno Žabovřesky C 8076015 0 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Brno Žabovřesky C 348120 0 Kč
0190001 Plšek Jakub 019 - Babice zapůjčit 220 Kč
0200001 Lasota Marek 020 - Lasota - neregistrován 2087636 180 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 180 Kč

H40B 4.67 km, 80 m, 14 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 8655482 190 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8003592 190 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 8662350 190 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 8680419 190 Kč
SIT8001 Kawulok Marek OK SILESIA C 8003610 190 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 190 Kč
0100001 Volkov Alexander 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071296 190 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 8107738 190 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 190 Kč
RBK7502 Veselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 190 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 8015283 190 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 190 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 190 Kč
ZBM8005 Dohnal Pavel SK Brno Žabovřesky C 2039117 0 Kč
TZL7937 Svoboda Petr SKOB Zlín C 2181299 285 Kč
XBM7801 Linhart Michal ABND RACING TEAM C 8660912 285 Kč

H45B 4.39 km, 70 m, 11 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 190 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 190 Kč
TBM7302 Porubský Július KOS TJ Tesla Brno C 8042130 190 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 190 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 190 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 8482094 190 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108904 190 Kč
TZL6502 Kusák Ivan SKOB Zlín C 7211007 190 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 190 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8328679 190 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 190 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 190 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 8680410 190 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 8003659 190 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 285 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 285 Kč
TBM7411 Vostal Petr KOS TJ Tesla Brno C 2000581 190 Kč

H45C 3.87 km, 55 m, 12 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 120 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 120 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 120 Kč
TBM6733 Florian Michal KOS TJ Tesla Brno C 8410774 120 Kč
ADA7301 Provazník Dušan OOB Spartak Adamov C 8482080 120 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 120 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 120 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 120 Kč
0090001 Pazdziora Jan 009 - Taky Brno 2151413 120 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 8237726 120 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko C 410339 120 Kč
VRB7606 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047203 120 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 120 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 8113514 120 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 120 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 120 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 120 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. brněnská C 2131192 120 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 8008296 120 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 120 Kč
0210001 Verner Leoš 021 - NOCH Brno zapůjčit 220 Kč
0230001 Lasota Tomasz 023 - Lasota - Neregistrovaný 2181311 180 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 180 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8004046 180 Kč
0310002 Sedláček Petr 031 - Bafto 2087653 180 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 180 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 8300041 180 Kč

H50B 4.16 km, 65 m, 13 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 190 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 8670478 190 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 190 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8047120 190 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 8648610 190 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8004044 190 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656601 190 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 190 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 8656547 285 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 285 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49412 285 Kč

H55B 3.89 km, 65 m, 14 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 190 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 190 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 190 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 190 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 190 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 190 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 190 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 190 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 190 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 190 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 190 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 8007189 285 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 8107732 285 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 285 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 8107752 285 Kč
TBM5622 Cigoš Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53292 285 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 285 Kč

H55C 3.88 km, 60 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 8662705 120 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 120 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 120 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 120 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 120 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 180 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 180 Kč

H60B 3.46 km, 70 m, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 170 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 8113528 170 Kč
0020001 Piják Jaroslav 002 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 8025012 170 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 170 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 170 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 170 Kč
MOV6000 Pavlíček Jaromír SKOB Ostrava C 8105236 170 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 170 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 8516924 255 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 255 Kč

H65B 3.18 km, 50 m, 11 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 170 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 8014459 170 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 170 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 170 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8047112 170 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 170 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 170 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 170 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8031413 170 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 170 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 170 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 255 Kč
0240002 Hones Sepp 024 - (GER) Hones Sepp 8116117 255 Kč

H65C 2.33 km, 50 m, 8 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 120 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 120 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 2113090 120 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 120 Kč

H70B 2.81 km, 55 m, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 2113502 170 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 170 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 8051251 170 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 7203331 170 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 170 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 170 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 170 Kč
ZLH4800 Novotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 170 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 170 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 2214545 170 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 170 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 255 Kč

H75B 1.97 km, 60 m, 8 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 170 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 8006768 170 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 170 Kč

H80B 1.89 km, 60 m, 8 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 170 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 170 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 170 Kč

H90C 1.40 km, 45 m, 5 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 90 Kč

HDR 1.55 km, 55 m, 5 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 60 Kč
ZBM1402 Chaloupka Jakub SK Brno Žabovřesky C 1425343 0 Kč
ZBM1403 Chaloupka Matěj SK Brno Žabovřesky C 2129226 0 Kč
LBM2151 Réblová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 60 Kč
TBM1551 Hübnerová Johana KOS TJ Tesla Brno C 2082923 60 Kč
VBM1951 Henková Nela VSK Mendelu Brno C 53222 60 Kč
TTR1451 Křížová Anna OOB Třebíč C 2127872 60 Kč
VIC1650 Kubíčková Petra OB Vizovice C 2073737 60 Kč
0070001 Kocourek Filip 007 - STS Chvojkovice Brod zapůjčit 100 Kč
SOP1601 Peterek Antonín OOB TJ Slezan Opava C 2420050 60 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 60 Kč
TZL1750 Veselá Kamila SKOB Zlín C 2212041 60 Kč
0100006 Volkov Stanyslav 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 502260 60 Kč
ZBM1405 Kocourek Vít SK Brno Žabovřesky C 2212743 0 Kč
SKM1550 Pěčková Natálie KOB Směr Kroměříž C 52199 60 Kč
0120001 Janováč Marek 012 - K+K zapůjčit 100 Kč
0120002 Janováčová Tereza 012 - K+K zapůjčit 100 Kč
RBK1352 Vrbková Mariana SK Radioklub Blansko C 2214498 60 Kč
0130001 Bárta Vítězslav 013 - RBK zapůjčit 100 Kč
TZL1551 Vintrová Matylda SKOB Zlín C 53341 60 Kč
ABM1452 Wandrolová Justina KOB ALFA Brno C 232872 60 Kč
SBK1601 Malinský Štěpán KOB START Blansko C 49685 60 Kč
TZL1515 Krejčík Vít SKOB Zlín C 416043 60 Kč
0170001 Klusáčková Amálka 017 - Tužilovi 8660440 60 Kč
ABM1301 Stehlík Šimon KOB ALFA Brno C 8087 60 Kč
0190002 Plšek Albert 019 - Babice zapůjčit 100 Kč
TZL1400 Svoboda Šimon SKOB Zlín C 53337 60 Kč
UBM1751 Eschlerová Lenka MENISKOS Brno C 2049606 60 Kč
0220001 Stehlík Jakub 022 - S-team 416904 60 Kč
0230002 Lasota Joanna 023 - Lasota - Neregistrovaný 2771954 60 Kč
0230003 Lasota Mikołaj 023 - Lasota - Neregistrovaný 2221257 60 Kč
0240001 Haider Anna 024 - (GER) Hones Sepp 8630860 60 Kč
0250002 Pokluda Filip 025 - FreeRun Zlín 2148239 60 Kč
VBM1303 Prudík Jan VSK Mendelu Brno C 330657 60 Kč
VBM1553 Dokoupilová Simona VSK Mendelu Brno C 53306 60 Kč
TBM1453 Stene Selma Vilemina KOS TJ Tesla Brno C 8100049 60 Kč
SSU2101 Král Artuš Matyáš SK Severka Šumperk C 332966 60 Kč
TBM1503 Hubík Hugo KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 100 Kč
TBM1808 Hubík Albert KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 100 Kč
ZBM1353 Kučerová Vanda SK Brno Žabovřesky C 0 Kč

P 2.06 km, 60 m, 10 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7402 Kolarczyk Kamil TJ TŽ Třinec 7210919 120 Kč
TBM7555 Mudráková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 232377 120 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec 53178 120 Kč
TRI8400 Mokrosz Marek TJ TŽ Třinec C 8658 120 Kč
VIC7950 Kubíčková Eva OB Vizovice C 2126305 120 Kč
0070002 Kocourek Jiří 007 - STS Chvojkovice Brod zapůjčit 160 Kč
0080001 Jordanová Blanka 008 - NER - Jordanová 410321 120 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 120 Kč
TVR0450 Svačinková Berenika TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067394 120 Kč
0140002 Mužíková Julie 014 - RBK - N 2061836 120 Kč
RBK7402 Rudolf Pavel SK Radioklub Blansko C 2118476 120 Kč
RBK0551 Rudolfová Eva SK Radioklub Blansko C zapůjčit 160 Kč
RBK0804 Rudolf Jan SK Radioklub Blansko C zapůjčit 160 Kč
ABM0905 Glozar Mikuláš KOB ALFA Brno C zapůjčit 160 Kč
ABM0907 Štaffa Ondřej KOB ALFA Brno 2212024 120 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 120 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko C 2141907 120 Kč
TBM7887 Sviráková Božena KOS TJ Tesla Brno 2127550 120 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno C 515032 120 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 120 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 120 Kč
KRN5900 Malec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 120 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 120 Kč
ZBM7851 Marková Marta SK Brno Žabovřesky C 9201067 0 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 120 Kč
UOL7301 Janeček Petr SOB Olomouc C 2420067 120 Kč
0290002 Juríček Jakub 029 - Neregistrovaní 53837 120 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2081392 120 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 120 Kč
0050002 Flasarová Eliška 005 - KOS Tesla Brno zapůjčit 160 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno 2067206 120 Kč
0340001 Francová Jana 034 - radost z lesa zapůjčit 160 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 120 Kč

T 3.74 km, 65 m, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUN9999 Trejtnarová Iva OB Kunvald 09013 120 Kč
0060001 Kresta Aleš 006 - Kresťáci 2088149 120 Kč
0160001 Mikula Martin 016 - -- 2127857 180 Kč
0180001 Navrátil Ondřej 018 - KMCH 2122287 180 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 2126231 180 Kč
0250001 Pokluda Ondřej 025 - FreeRun Zlín 8116684 180 Kč
0270001 Tomeš Radim 027 - nereg. 331606 180 Kč
celkem přihlášených: 784, vklad: 116910 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.