Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
22.05.2022
Místo konání:
Ochoz u Brna, Pod Hádkem
Pořadatel:
ZBM - SK Brno Žabovřesky
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     H80B     H90C     HDR     P     T    

D10N 3.02 km, 105 m, 6 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 8100041 60 Kč
SFM1450 Létalová Jana O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 60 Kč
PBM1350 Ramachová Anna TJ Spartak 1. brněnská C 2083381 90 Kč

D10C 2.15 km, 75 m, 7 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8001372 60 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 2151396 60 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 60 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko C 219251 60 Kč
TZL1351 Chodúrová Elena SKOB Zlín C 7209282 60 Kč
ZBM1260 Chaloupková Klára SK Brno Žabovřesky C 2102805 60 Kč
RBK1351 Redlichová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2026163 60 Kč
VIC1250 Štěpánková Adéla OB Vizovice C 8660374 60 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 60 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 7210090 60 Kč
ZBM1253 Dohnalová Eliška SK Brno Žabovřesky C 336762 60 Kč

D12C 2.60 km, 95 m, 9 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM1153 Burešová Sofie SKOB Frýdek - Místek C 2039168 60 Kč
DKP1168 Tomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 8112161 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Brno Žabovřesky B 2092407 60 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Brno Žabovřesky C 2111752 60 Kč
DKP1160 Tomešová Stella Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
ZBM1057 Janíková Klára SK Brno Žabovřesky B 8011043 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko B 8140939 60 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko B 8013953 60 Kč
RBK1052 Veselá Martina SK Radioklub Blansko C 2034000 60 Kč
SKM1150 Rytířová Denisa KOB Směr Kroměříž C 7210864 60 Kč
VBM1152 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 2116445 60 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2116500 60 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Rosice C 2116477 60 Kč
PBM1150 Robotková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 52027 90 Kč
BFM1053 Juračáková Judita SKOB Frýdek - Místek B 2129250 90 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 8100053 90 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 8655430 90 Kč

D14B 3.92 km, 130 m, 9 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec B 8030646 150 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 150 Kč
TRI0854 Czerneková Adéla TJ TŽ Třinec B 49365 150 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec B 8004343 150 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 8047115 150 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno A 8077877 150 Kč
BFM0955 Burešová Eliška SKOB Frýdek - Místek B 8035525 150 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno A 8180908 150 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno B 8149878 150 Kč
TBM0856 Horká Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 8006750 150 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín B 8209279 150 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 150 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice B 8482070 150 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno B 8033296 150 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Brno Žabovřesky B 8660445 150 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 8076008 150 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Brno Žabovřesky B 8076013 150 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Brno Žabovřesky C 2094514 150 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 150 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Brno Žabovřesky B 8648635 150 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Brno Žabovřesky B 8517355 150 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 8680330 150 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680326 150 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice B 1400414 150 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA B 8667954 150 Kč
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA B 8003651 150 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 150 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín B 331753 150 Kč
0100002 Volkova Maja 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071304 150 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko B 8516957 150 Kč
RBK0852 Veselá Veronika SK Radioklub Blansko B 8014571 150 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 2113089 150 Kč
RBK0853 Fedrová Anežka SK Radioklub Blansko B 8113507 150 Kč
VIC0956 Štěpánková Anna OB Vizovice B 8680388 150 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8482100 150 Kč
PBM0852 Strýčková Barbora TJ Spartak 1. brněnská A 8660375 150 Kč
PBM0952 Stašková Sofie TJ Spartak 1. brněnská B 8007609 150 Kč
PBM0953 Stratilová Barbora TJ Spartak 1. brněnská C 436988 150 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín B 8150409 150 Kč
TZL0959 Řezníčková Klára SKOB Zlín B 8051256 150 Kč
BFM0952 Máchová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2087506 150 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Brno Žabovřesky B 8033247 150 Kč

D14C 2.95 km, 115 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0854 Klöslová Sofie Orientační Běh Opava C 8030634 60 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Brno Žabovřesky C 2111731 60 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 60 Kč
TZL0957 Héčová Kristýna SKOB Zlín C 2134311 60 Kč
0100003 Valyavka Viktoriya 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071292 60 Kč
SKM0951 Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 60 Kč

D16B 4.57 km, 185 m, 9 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 230 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 230 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 8680425 230 Kč
TRI0659 Sližová Lucie TJ TŽ Třinec B 8022675 230 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice B 1000509 230 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 2067322 230 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 230 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 230 Kč
TBM0760 Ryšavá Viktorie KOS TJ Tesla Brno B 8100048 230 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 230 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Brno Žabovřesky B 8648551 230 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 8226335 230 Kč
TBM0759 Myšková Ema KOS TJ Tesla Brno B 8477377 230 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 230 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 8022633 230 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 230 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 230 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 230 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Brno Žabovřesky B 8003521 230 Kč
RBK0651 Vrbková Marta SK Radioklub Blansko B 2127554 230 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno B 8113512 230 Kč
SSU0752 Zaoralová Eliška SK Severka Šumperk B 2001924 230 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 345 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 8016304 345 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8076584 345 Kč

D16C 3.23 km, 110 m, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0757 Kovalčíková Nela SKOB Zlín C 8051263 150 Kč
JPV0750 Balvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 8303132 150 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno B 2087664 225 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 8004048 225 Kč

D18B 5.53 km, 270 m, 11 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 230 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 230 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 8033258 230 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 230 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 230 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 8660366 230 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 230 Kč
TBM0451 Porubská Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8668997 230 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Brno Žabovřesky A 8660424 230 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Brno Žabovřesky B 8660428 230 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 230 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 230 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 230 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8107739 230 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076633 230 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 230 Kč
SKM0550 Ošmerová Tereza KOB Směr Kroměříž B 8680307 230 Kč
RBK0454 Vrbková Magdalena SK Radioklub Blansko B 2260155 230 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 230 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 230 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk B 2148071 230 Kč

D20B 5.78 km, 270 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1.04

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SIT0252 Bernatíková Hana OK SILESIA B 8662702 230 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 345 Kč

D21B 7.57 km, 400 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1.04

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 250 Kč
TBM8888 Hlavová Hana KOS TJ Tesla Brno C 8635805 250 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662434 250 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 250 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662732 250 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8183173 250 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 8202028 250 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava C 8648576 250 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 8482079 250 Kč
BFM8751 Čablová Kristina SKOB Frýdek - Místek C 9005140 375 Kč

D21C 4.83 km, 180 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1.04

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM9353 Růžičková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 250 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 250 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory C 8410810 250 Kč

D35B 5.66 km, 270 m, 12 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 8154984 230 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 230 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 230 Kč
ZAK7150 Furuczová Jelka OK Netopýr Zákupy C 8000989 230 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 2084933 230 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 230 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 230 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 8034539 230 Kč
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 230 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8517317 230 Kč
PBM8352 Košíková Jana TJ Spartak 1. brněnská C 8014554 230 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Brno Žabovřesky C 7906090 230 Kč
TBM7957 Stene Dana KOS TJ Tesla Brno C 52474 345 Kč

D35C 3.96 km, 120 m, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 150 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 150 Kč
SIT8451 Kawuloková Zdeňka OK SILESIA C 7200588 150 Kč
VBM8256 Sýkorová Iva VSK Mendelu Brno C 8445311 150 Kč
RBK8080 Vrbková Anna SK Radioklub Blansko C 2151436 150 Kč
RBK8252 Bártová Petra SK Radioklub Blansko C 2151397 150 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 150 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Rosice C 331476 150 Kč
PBM7950 Robotková Naďa TJ Spartak 1. brněnská C 2214544 225 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 225 Kč
PBM8151 Ramachová Magda TJ Spartak 1. brněnská C 2181328 225 Kč

D40B 4.99 km, 205 m, 12 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 8100045 230 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 230 Kč
BFM7855 Burešová Petra SKOB Frýdek - Místek C 2039172 230 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 2085619 230 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 230 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 230 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 8006732 230 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 8680321 230 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 230 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 230 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 230 Kč
TZL7550 Kočová Eva SKOB Zlín C 8680338 230 Kč
BFM8052 Červinková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2102862 230 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 345 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Brno Žabovřesky C 815422 230 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 345 Kč

D45B 4.48 km, 195 m, 12 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 230 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 230 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 8012874 230 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 230 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 230 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 230 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 230 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 230 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 230 Kč
TZL7352 Vrubelová Jana SKOB Zlín C 7210876 230 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 230 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 230 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 8013977 230 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 230 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Brno Žabovřesky C 2051480 230 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 345 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 345 Kč

D45C 3.23 km, 110 m, 10 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 2000550 150 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 150 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 150 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 150 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 150 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 150 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 150 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 150 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 150 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 150 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 150 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 150 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 8660386 150 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 8154990 150 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 150 Kč
JPV7777 Balvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8066792 150 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 150 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 150 Kč
0150003 Ženčáková Marie 015 - ASPV OA 2032185 150 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013372 150 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 225 Kč

D50B 4.29 km, 185 m, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 230 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 230 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 230 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 230 Kč

D55B 4.02 km, 140 m, 12 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8410797 230 Kč
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 8004296 230 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 230 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 230 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8063099 230 Kč
JPV6666 Jarošová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 8150666 230 Kč

D55C 2.67 km, 100 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 150 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 150 Kč
0150002 Felklová Jarmila 015 - ASPV OA 433098 150 Kč

D60B 3.71 km, 130 m, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020002 Pijáková Iveta 002 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 8025010 170 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 170 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 8482076 170 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 8454012 170 Kč
0100004 Denysenko Tamara 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8012045 170 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 170 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52661 255 Kč

D65B 3.16 km, 110 m, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 170 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 170 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 170 Kč

D65C 2.25 km, 80 m, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 150 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 150 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 150 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 150 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 150 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 225 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 225 Kč

H10N 3.02 km, 105 m, 6 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 53138 60 Kč
RBK1301 Bárta Zbyněk SK Radioklub Blansko C zapůjčit 100 Kč
VBM1301 Chloupek Filip VSK Mendelu Brno C 2116496 60 Kč
TBM1411 Svirák Timotej KOS TJ Tesla Brno C 2124790 60 Kč
PBM1306 Denemarek Albert TJ Spartak 1. brněnská C 2059743 90 Kč
UOL1300 Tempír Jáchym SOB Olomouc C 2214509 90 Kč

H10C 2.15 km, 75 m, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 60 Kč
TRI1200 Mokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 8183137 60 Kč
SIT1201 Kawulok Matyáš OK SILESIA C 8445328 60 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 8026576 60 Kč

H12C 2.88 km, 110 m, 10 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 60 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 60 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 60 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 60 Kč
ZBM1100 Koča František SK Brno Žabovřesky B 2111735 60 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8100051 60 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín B 8660354 60 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž B 8660358 60 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 60 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 60 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 2115150 60 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 60 Kč
0100005 Volkov Vladyslav 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 1301900 60 Kč
ZBM1104 Hikl Martin SK Brno Žabovřesky B 8006761 60 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 8680301 60 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047126 60 Kč
RBK1101 Bárta Ladislav SK Radioklub Blansko C 2151418 60 Kč
TZL1101 Jahudka Štěpán SKOB Zlín C 2113062 60 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 60 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 8140944 60 Kč
TZL1008 Mička Gabriel Felix SKOB Zlín C zapůjčit 100 Kč
TZL1006 Koč Juraj SKOB Zlín C 8660396 60 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín B 8050910 60 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 8119431 60 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín B 8680313 60 Kč
TBM1125 Svirák Samuel KOS TJ Tesla Brno C 2111765 60 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8454043 90 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 90 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Brno Žabovřesky C 8016305 60 Kč
UOL1001 Tempír Lukáš SOB Olomouc C 2214531 90 Kč
TBM1107 Stene Oskar KOS TJ Tesla Brno B 8100046 90 Kč

H14B 4.70 km, 205 m, 9 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno B 8117119 150 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín A 8240800 150 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec B 8515524 150 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec B 8003598 150 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec B 8014500 150 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 150 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8680332 150 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8014493 150 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy B 8022666 150 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava A 8648624 150 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 150 Kč
TBM0817 Franc Kryštof KOS TJ Tesla Brno B 2083396 150 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín B 8090714 150 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava B 8004331 150 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava B 8004291 150 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 8008044 150 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 150 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 8109339 150 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno B 410254 150 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk B 8022645 150 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 150 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín A 8648637 150 Kč
TZL0803 Ambrož Kryštof SKOB Zlín C 2113096 150 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno B 8058058 150 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 150 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 150 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov B 2061817 150 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Brno Žabovřesky A 8660380 150 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 150 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín B 8680386 150 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8482114 150 Kč
PBM0901 Svoboda Jakub TJ Spartak 1. brněnská C 2111747 150 Kč
PBM1001 Svoboda Adam TJ Spartak 1. brněnská B 2127524 150 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8003624 150 Kč
BFM0806 Červinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek B 2087518 150 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno B 2111764 150 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8454004 225 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín B 8648628 225 Kč
PBM0800 Denemarek Max TJ Spartak 1. brněnská B 8080127 225 Kč

H14C 3.11 km, 150 m, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0810 Kropáček Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2143386 60 Kč
BFM0903 Otta Tobiáš SKOB Frýdek - Místek C 2129255 90 Kč

H16B 6.62 km, 350 m, 10 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno B 8188288 230 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8116762 230 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 230 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 230 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 230 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 8000604 230 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 230 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 8005438 230 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Brno Žabovřesky B 8660413 230 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Brno Žabovřesky B 8076007 230 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 8000119 230 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 230 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín B 8051258 230 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8100047 230 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670783 230 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 230 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 230 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 230 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 230 Kč
0100007 Volkov Maksym 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071316 230 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Brno Žabovřesky B 8517358 230 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk B 9200527 230 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 7210097 230 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 8410766 230 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 230 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice B 8482099 345 Kč
BFM0608 Otta Kryštof SKOB Frýdek - Místek B 2129253 345 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Brno Žabovřesky B 8660379 230 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 345 Kč

H16C 4.51 km, 180 m, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0702 Dvořák David SK Radioklub Blansko C 2134306 225 Kč

H18B 7.73 km, 430 m, 13 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 230 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 230 Kč
MOV0504 Řepka Michal SKOB Ostrava B 436424 230 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 8222007 230 Kč
AOP0504 Klösel Samuel Orientační Běh Opava B 8237738 230 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Brno Žabovřesky B 8663130 230 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 230 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 230 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 230 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 230 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 230 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 230 Kč
STE0504 Trepáč Adam SK SKI-OB Šternberk B 8071293 230 Kč
ZBM0513 Dvořáček Michal SK Brno Žabovřesky B 8517357 230 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 230 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 230 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8654918 230 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 345 Kč

H20B 8.45 km, 470 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.04

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 8042121 230 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 230 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 230 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 8670770 230 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8022671 230 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 230 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 230 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 8660459 230 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662362 230 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662338 230 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Brno Žabovřesky B 8660413 230 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 345 Kč

H21B 11.08 km, 520 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1.04

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 250 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 250 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 8136474 250 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 250 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 250 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 250 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 250 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 250 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 8662744 250 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 250 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8006748 250 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 250 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8016299 250 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 8014473 250 Kč
KSU9400 Dvorský Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8482075 250 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 250 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8091018 250 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Brno Žabovřesky R 8660426 250 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 8022629 250 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 250 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 8109348 250 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 8226338 250 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 250 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 375 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 375 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 8033246 375 Kč

H21C 7.96 km, 420 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.04

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 250 Kč
0110001 Hala Lukáš 011 - Šlapanice 301244 250 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 250 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 250 Kč
MOV9200 Šidík Petr SKOB Ostrava C 253128 250 Kč
UBM8805 Stejskal Ondřej MENISKOS Brno C 515445 375 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 8119436 375 Kč

H21D 4.47 km, 210 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1.04

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 150 Kč
VBM8406 Růžička Tomáš VSK Mendelu Brno 2420037 150 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 150 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 8014510 150 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 150 Kč

H35B 8.87 km, 475 m, 16 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100052 230 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 230 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 230 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 8006736 230 Kč
0030001 Tornai Szabolcs 003 - (HUN) Szabi SE 8434004 230 Kč
ZAK7100 Furucz Dušan OK Netopýr Zákupy C 8007101 230 Kč
SHK7701 Morávek Martin OK Slavia Hradec Králové C 7207351 230 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 8014474 230 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 230 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 230 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 8232425 230 Kč
VIC7624 Marek Martin OB Vizovice C 8660360 230 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 8140919 230 Kč
PBM8402 Rudolf Tomáš TJ Spartak 1. brněnská C 2419966 230 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 8670811 230 Kč
0260001 Tempir Tomas 026 - neregistrovani 00 zapůjčit 385 Kč
0320001 Mikluš Marián 032 - (SVK) Rapid Bratislava 8000029 345 Kč
TBM7408 Stene Per Øyvind KOS TJ Tesla Brno C 1421892 345 Kč

H35C 5.65 km, 260 m, 11 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 8051252 150 Kč
VBM8003 Sýkora Lukáš VSK Mendelu Brno C 8076612 150 Kč
0100001 Volkov Alexander 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071296 150 Kč
0100008 Volkov Oleh 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 7200270 150 Kč
RBK7802 Bárta Ladislav SK Radioklub Blansko C 2229812 150 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 150 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 8121534 150 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 150 Kč
TBM7806 Svirák Pavel KOS TJ Tesla Brno 2135173 150 Kč
0200001 Lasota Marek 020 - Lasota - neregistrován 2087636 225 Kč
PBM7800 Robotka Jan TJ Spartak 1. brněnská C 7209359 225 Kč
PBM8001 Ramach Filip TJ Spartak 1. brněnská C 2181328 225 Kč
0330001 Kozel Jiří 033 - Family Point 2260169 225 Kč

H40B 7.96 km, 450 m, 15 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 230 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 8662350 230 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 8680419 230 Kč
SIT8001 Kawulok Marek OK SILESIA C 8003610 230 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 230 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 230 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 8107738 230 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 230 Kč
RBK7502 Veselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 230 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 8015283 230 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 230 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 230 Kč
PBM7609 Pátek Richard TJ Spartak 1. brněnská C 7700077 230 Kč
ZBM8005 Dohnal Pavel SK Brno Žabovřesky C 2039117 230 Kč

H45B 7.35 km, 400 m, 14 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 230 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 230 Kč
TBM7302 Porubský Július KOS TJ Tesla Brno C 8042130 230 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 230 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 230 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 230 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108904 230 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 230 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8328679 230 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 230 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 8008296 230 Kč
PBM7523 Svoboda Ladislav TJ Spartak 1. brněnská C 52001 230 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 345 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 345 Kč

H45C 4.81 km, 205 m, 13 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 150 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 150 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 150 Kč
ADA7301 Provazník Dušan OOB Spartak Adamov C 8482080 150 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 150 Kč
STE7603 Kropáček Ivo SK SKI-OB Šternberk C 2221512 150 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 150 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 150 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 150 Kč
0090001 Pazdziora Jan 009 - Taky Brno 2151413 150 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 8237726 150 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko C 410339 150 Kč
VRB7606 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047203 150 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 150 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 150 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 150 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 150 Kč
0230001 Lasota Tomasz 023 - Lasota - Neregistrovaný 2181311 225 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 225 Kč

H50B 6.57 km, 360 m, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 230 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 8670478 230 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 230 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8006749 230 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8047120 230 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 8648610 230 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 230 Kč
0150001 Ženčák Jaroslav 015 - ASPV OA 8030639 230 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 230 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 230 Kč
ZBM7203 Cenek Radim SK Brno Žabovřesky C 2181929 230 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 8656547 345 Kč

H55B 5.66 km, 230 m, 11 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 230 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 230 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 230 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 230 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 230 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 230 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 230 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 230 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 8007255 230 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 230 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 230 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 8007189 345 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 8107732 345 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 345 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 8107752 345 Kč
TBM5622 Cigoš Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53292 345 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 345 Kč

H55C 3.31 km, 105 m, 11 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 8662705 150 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 150 Kč
TBM6733 Florian Michal KOS TJ Tesla Brno C 8410774 150 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 150 Kč
ZLH4800 Novotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 150 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 150 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 150 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 225 Kč

H60B 5.04 km, 190 m, 10 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 170 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 8113528 170 Kč
0020001 Piják Jaroslav 002 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 8025012 170 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 170 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 170 Kč
MOV6000 Pavlíček Jaromír SKOB Ostrava C 8105236 170 Kč
JPV5706 Jaroš Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 8100857 170 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 170 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 8516924 255 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 255 Kč

H65B 4.85 km, 180 m, 12 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 170 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 170 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 170 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8047112 170 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 8005138 170 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 170 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 170 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 170 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8031413 170 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 170 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 170 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 255 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 255 Kč

H65C 2.35 km, 90 m, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 2113090 150 Kč

H70B 4.45 km, 180 m, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 2113502 170 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 170 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 8051251 170 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 7203331 170 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 170 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 170 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 170 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 170 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 255 Kč

H75B 3.60 km, 120 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 170 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 8006768 170 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 170 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 170 Kč

H80B 2.98 km, 110 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 170 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 170 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 170 Kč

H90C 1.53 km, 40 m, 7 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 90 Kč

HDR 3.00 km, 105 m, 8 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 60 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 60 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 60 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 60 Kč
STE1400 Kropáček Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2143381 60 Kč
VIC1650 Kubíčková Petra OB Vizovice C 2073737 60 Kč
SOP1601 Peterek Antonín OOB TJ Slezan Opava C 2420050 60 Kč
VBM1302 Sýkora Jan VSK Mendelu Brno C 2067218 60 Kč
VBM1602 Sýkora Jindřich VSK Mendelu Brno C 2067217 60 Kč
0100006 Volkov Stanyslav 010 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 502260 60 Kč
ZBM1402 Chaloupka Jakub SK Brno Žabovřesky C 1425343 60 Kč
ZBM1403 Chaloupka Matěj SK Brno Žabovřesky C 2129226 60 Kč
SKM1550 Pěčková Natálie KOB Směr Kroměříž C 52199 60 Kč
0120001 Janováč Marek 012 - K+K zapůjčit 100 Kč
0120002 Janováčová Tereza 012 - K+K zapůjčit 100 Kč
RBK1352 Vrbková Mariana SK Radioklub Blansko C 2214498 60 Kč
0130001 Bárta Vítězslav 013 - RBK zapůjčit 100 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Rosice C 219273 60 Kč
TBM1616 Chromý Filip KOS TJ Tesla Brno C 888602 60 Kč
TBM1991 Chromá Klára KOS TJ Tesla Brno C 896975 60 Kč
0230002 Lasota Joanna 023 - Lasota - Neregistrovaný 2771954 60 Kč
0230003 Lasota Mikołaj 023 - Lasota - Neregistrovaný 2221257 60 Kč
0260003 Tempir Vilem 026 - neregistrovani 00 2241 60 Kč
PBM1651 Ramachová Kateřina TJ Spartak 1. brněnská C 7209368 60 Kč
0200002 Lasota Jakub 020 - Lasota - neregistrován 2067241 60 Kč
TBM1453 Stene Selma Vilemina KOS TJ Tesla Brno C 8100049 60 Kč
0330002 Kozel Kryštof 033 - Family Point 2260173 60 Kč
0330003 Kozel Jonáš 033 - Family Point 2214523 60 Kč
SSU2101 Král Artuš Matyáš SK Severka Šumperk C 332966 60 Kč
ZBM1750 Slezáková Inka SK Brno Žabovřesky C 60 Kč
ZBM1353 Kučerová Vanda SK Brno Žabovřesky C 60 Kč

P 3.24 km, 115 m, 9 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 8655482 150 Kč
TRI7402 Kolarczyk Kamil TJ TŽ Třinec 7210919 150 Kč
TBM7555 Mudráková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 232377 150 Kč
TRI8400 Mokrosz Marek TJ TŽ Třinec C 8658 150 Kč
VIC7950 Kubíčková Eva OB Vizovice C 2126305 150 Kč
0080001 Jordanová Blanka 008 - NER - Jordanová 410321 150 Kč
TBM7887 Sviráková Božena KOS TJ Tesla Brno 2127550 150 Kč
0160001 Mikula Martin 016 - -- 2127857 150 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno C 515032 150 Kč
RBK7253 Dvořáková Martina SK Radioklub Blansko C 2111812 150 Kč
RBK7302 Dvořák Václav SK Radioklub Blansko C 2115713 150 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 150 Kč
BFM7603 Otta Jakub SKOB Frýdek - Místek C 52377 150 Kč
0260002 Kuta Alena 026 - neregistrovani 00 zapůjčit 190 Kč
0290001 Koláriková Lucie 029 - Neregistrovaní 920662 150 Kč
0290002 Juríček Jakub 029 - Neregistrovaní 53837 150 Kč
0330004 Hrabcová Dana 033 - Family Point 2260161 150 Kč

T 6.60 km, 365 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0180001 Navrátil Ondřej 018 - KMCH 2122287 225 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 2126231 225 Kč
0270001 Tomeš Radim 027 - nereg. 331606 225 Kč
celkem přihlášených: 640, vklad: 117020 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.