Logo

Přihlášky závodu: Tour de Prague

Datum:
11.12.2021
Místo konání:
Praha - Petrovice
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Startovní vlny:
10-10:30     10:30-11     11-11:30     09-09:30     09:30-10    
Kategorie:
A 10-10:30     B 10-10:30     C 10-10:30     D 10-10:30     A 10:30-11     B 10:30-11     C 10:30-11     D 10:30-11     A 11-11:30     B 11-11:30     C 11-11:30     D 11-11:30     A 09-09:30     B 09-09:30     C 09-09:30     D 09-09:30     A 09:30-10     B 09:30-10     C 09:30-10     D 09:30-10    

Startovní vlna: 10-10:30 (start 10:00-10:30)

(60/60)
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín R 8003099 100 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 100 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 100 Kč
0060001 Drnek Jáchym 006 - ABC 523000 100 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 100 Kč
0090001 Zachová Lucie 009 - OK1KYP 53704 100 Kč
0090006 Zach Jaroslav 009 - OK1KYP 8013 100 Kč
0110001 Klícha Martin 011 - Rafkarna IDEA Cycling Team 9510 100 Kč
EKP9000 Pecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
PGP8803 Vereš Lukáš SK Praga C 7207615 100 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
0160001 Belohlavek Tomáš 016 - RSS zapůjčit 100 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 100 Kč
0190001 Beran Jakub 019 - DOR 7209367 100 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 100 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 8116774 100 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 100 Kč
PVP0100 Zátka Josef VSK Přírodní vědy Praha C 2079500 100 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 100 Kč
DKL8201 Klíma Kamil KOB Kladno C 8667960 100 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 100 Kč
DKL9150 Pangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 100 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 100 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 100 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 100 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 7208324 100 Kč
DKL7100 Švorc Martin KOB Kladno C 2144087 100 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 100 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 100 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 100 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 8113498 100 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 100 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 100 Kč
0180001 Klíchová Petra 018 - Ceda Maps a.s. 9911 100 Kč
TJP8000 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 8004120 100 Kč
SPC7651 Akrmanová Jitka SPORTICUS team C 8028881 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 100 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 100 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 416051 100 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8761 Beitlerová Hana Oddíl OB Kotlářka C 9622 100 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 2088819 100 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 100 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 100 Kč
TJP7950 Vaněčková Petra TJ Sokol Troja C 8000318 100 Kč
0220001 Jurkiewicz Patrik 022 - Praha-Radotín 7260025 100 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 2221510 100 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 100 Kč
PGP7712 Šnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 100 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 100 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 100 Kč
0300001 Voráčková Eliška 030 - neregistrovaná 53718 100 Kč

Startovní vlna: 10:30-11 (start 10:30-11:00)

(60/60)
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 100 Kč
TUR9011 Trojan Karel OOB TJ Turnov 8007187 100 Kč
0070001 Hříchová Jana 007 - Rokycany 8012883 100 Kč
0080001 Holub Michal 008 - Tisícovky 2800301 100 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 100 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8008081 100 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 100 Kč
0270001 Zýka Jan 027 - TJ Packa Praha 8013906 100 Kč
0280001 Slabý Jiří 028 - Ta dá! 1418094 100 Kč
0280002 Slabá Terka 028 - Ta dá! zapůjčit 100 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha A 7207629 100 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 100 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 100 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 100 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 100 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 100 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 100 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 100 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2127611 100 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 100 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 100 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 2800330 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 100 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 100 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 100 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 100 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 100 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 100 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 100 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 100 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 100 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 100 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 100 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 100 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 100 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 100 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 100 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 100 Kč
KUL7501 Dvořák Radim KOB Ústí nad Labem C 8226351 100 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662371 100 Kč
DKP8607 Havlík Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 2221458 100 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 100 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 100 Kč
0330001 Kubecová Kateřina 033 - Fenix 7996010 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
0360001 Fořtová Johana 036 - FortMedica zapůjčit 100 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 100 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 100 Kč
DKP8551 Havlíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2420008 100 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 8014555 100 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8116721 100 Kč

Startovní vlna: 11-11:30 (start 11:00-11:30)

(40/60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 100 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 100 Kč
0410001 Bravený Vít 041 - PGP 51632 150 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 150 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 100 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 8005122 150 Kč
HAV8801 Sochor Jan OB Havířov C 881004 150 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 150 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 150 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 150 Kč
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha B 2039206 150 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 100 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 100 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 100 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga B 2085003 100 Kč
0230001 Vaňátko Ondřej 023 - Ran Solo 236994 100 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8517454 100 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 150 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 150 Kč
HAV9350 Korbelářová Johana OB Havířov C 52943 150 Kč
SCP1150 Rakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 150 Kč
ODV1006 Houdek Jakub TJ Aero Odolena Voda C 2148160 150 Kč
ODV0752 Houdková Kateřina TJ Aero Odolena Voda C 2148154 150 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 150 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52891 150 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52893 150 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 150 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 428285 150 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 428273 150 Kč

Startovní vlna: 09-09:30 (start 9:00-9:30)

(43/60)
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Kralovcova Kamila 002 - nejsem clenem klubu zapůjčit 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
0010001 Zelenka Petr 001 - Praha zapůjčit 100 Kč
0050001 Martinec Olin 005 - Nusleboys zapůjčit 100 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 100 Kč
0170001 Pelikán Michal 017 - Dupající funící 682617 100 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 2419955 100 Kč
0210001 Dvořáková Petra 021 - AČR 7PN 2000573 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 100 Kč
0260001 Štec Tomáš 026 - Jeffer 2113501 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka R 446345 100 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 100 Kč
0290001 Plašil Ondra 029 - Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 100 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 100 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 515307 150 Kč
0390001 Bloudek Petr 039 - DGP 428259 150 Kč
0400001 Vaňkát Honza 040 - EPO 1400408 150 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 150 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 100 Kč
0140001 Jílek Martin 014 - TAJFUN Litomyšl 7260016 100 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 100 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 8033267 100 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 150 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 2035710 100 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 100 Kč
0370002 Jirkovská Petra 037 - ... zapůjčit 100 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 100 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7205040 150 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha 53507 150 Kč
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0120001 Havlíček Vojtěch 012 - NA 2171115 100 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 100 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 100 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 100 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 3016477 100 Kč
0250001 Janovcova Hana 025 - AK Houba zapůjčit 100 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha B 2073706 100 Kč

Startovní vlna: 09:30-10 (start 9:30-10:00)

(60/60)
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030001 Ficek Michal 003 - Nocni klub 2090844 100 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 100 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 100 Kč
DKP7300 Kratochvíl Daniel Oddíl OB Kotlářka C 682339 100 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 100 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 100 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 100 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 8116718 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 100 Kč
SRK8902 Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 100 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 2106739 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 9201760 100 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 442851 100 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 100 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 8648617 100 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 100 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 100 Kč
0320001 Palaščak Honza 032 - Gumídci 7003034 100 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8017713 100 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 100 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 100 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 8517318 100 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 100 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 8670480 100 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 8670466 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
DKP6401 Chvojka Zbyšek Oddíl OB Kotlářka C 2800314 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 100 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 2211488 100 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 100 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 100 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 100 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 100 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 100 Kč
0240001 Míchal Martin 024 - Slovan Dubí 682688 100 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 100 Kč
DKP1166 Havlíková Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2420008 100 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 100 Kč
0340001 Svobodová Štěpánka 034 - -bez klubu zapůjčit 100 Kč
0350001 Kuželková Marta 035 - bez klubu 2151386 100 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 150 Kč
celkem přihlášených: 263, vklad: 27700 Kč