Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství ČR ve sprintu

pro kategorii: D17

Datum:
19.02.2022
Místo konání:
Rýmařov, areál Flemda
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

D17 3.09 km, 8 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 8670784 180 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 180 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 8013963 180 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8013964 180 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 180 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 8660378 180 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8088288 180 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 180 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 180 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8663207 180 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 180 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 180 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8655461 180 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 180 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 8660527 180 Kč
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha C 8013965 180 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava C 8445307 180 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 8663190 180 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8116716 180 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 180 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 8116697 180 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 180 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 180 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 180 Kč
KRN0652 Olekšová Natálie KOS TJ Lokomotiva Krnov 8022346 270 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 8221278 180 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 180 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 8516450 270 Kč
14P0655 Dziuba Justyna (POL) UKS Kometa Gliwice 8629801 270 Kč
14P0752 Kaszowska Zofia (POL) UKS Kometa Gliwice 8631699 270 Kč
0050002 Prais Julia 005 - (POL) UKS Dąb Leszno 8200612 270 Kč
0050003 Mikołajczak Iga 005 - (POL) UKS Dąb Leszno 8200656 270 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8004350 180 Kč
JJN0550 Skácelová Kateřina Team Jizerky B 2080848 270 Kč