Logo

Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať

Datum:
20.02.2022
Místo konání:
Rýmařov, areál Flemda
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Kategorie:
D12B     D14A     D17A     D20A     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     D65B     H12B     H14A     H17A     H20A     H21E     H21A     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P    

D12B 3.54 km, 5 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 8042134 180 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 8100053 180 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice 2081379 180 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 8013848 180 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno 8088388 180 Kč
66P7605 Pabich Hanna (POL) UKS Azymut Pabianice 8071025 180 Kč

D14A 4.74 km, 6 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice 8482070 180 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 8180908 180 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín C 8680330 180 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 8077877 180 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 180 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice C 8482071 180 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 8226380 180 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 8013954 180 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 180 Kč
TJN0863 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659409 180 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 180 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec A 8033224 180 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 180 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8226375 180 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8014548 180 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 8516450 180 Kč
14P0752 Kaszowska Zofia (POL) UKS Kometa Gliwice 8631699 180 Kč
0050002 Prais Julia 005 - (POL) UKS Dąb Leszno 8200612 180 Kč
0050003 Mikołajczak Iga 005 - (POL) UKS Dąb Leszno 8200656 180 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 180 Kč
0060001 Saulė Traubaitė 006 - (LTU) OK Fortūna 8071833 180 Kč
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA C 8003651 180 Kč

D17A 6.82 km, 8 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 8670784 260 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 260 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 8013963 260 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8013964 260 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 260 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 8660378 260 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 260 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 260 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 260 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 260 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 260 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8655461 260 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 8660527 260 Kč
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha C 8013965 260 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava C 8445307 260 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 8663190 260 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8116716 260 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 260 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 8116697 260 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 260 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 260 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 260 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 8221278 260 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8088288 260 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 260 Kč
14P0655 Dziuba Justyna (POL) UKS Kometa Gliwice 8629801 260 Kč
14P-050 Pogoda Kinga (POL) UKS Kometa Gliwice 8631688 260 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 8515550 260 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 8226390 260 Kč
SJI0654 Hofhanzlová Štěpánka OK Jihlava B 8116689 260 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8004350 260 Kč
JJN0550 Skácelová Kateřina Team Jizerky B 2080848 390 Kč

D20A 8.70 km, 10 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 8660543 260 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8663167 260 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 260 Kč
STH0357 Pušová Bára SK Studenec B 8013925 260 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 8660567 260 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně A 8033230 260 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8680409 260 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha B 8660550 260 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 8660369 260 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 260 Kč

D21E 11.74 km, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8518812 260 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering E 8629817 260 Kč
LPU9659 Fiala Petra OK Lokomotiva Pardubice E 8654895 260 Kč
PVP9250 Havelíková Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8667999 260 Kč

D21A 8.51 km, 10 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7355 Janovská Petra SK Praga E 8654900 260 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové A 8656667 260 Kč
38P9750 Nikitchenko Natasza (POL) UKS Orientus Lodz 8667263 260 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 260 Kč
2TP8800 Pacek Karolina (POL) Indywidualny Mazowsze 8000597 260 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec B 8660373 260 Kč
66P7606 Pabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 8033071 260 Kč
0060002 Judita Traubaitė 006 - (LTU) OK Fortūna 8339999 260 Kč
SPR8900 Pilc Smržová Kristýna SK SKI - SPORT Praděd 1400440 260 Kč
42P1750 Lisewska Agnieszka (POL) Team360 260 Kč

D35B 7.72 km, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7853 Holasová Šárka Orientační Běh Opava C 2111725 260 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 8006732 260 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 260 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 260 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 260 Kč
0050001 Kaczmarek Anna 005 - (POL) UKS Dąb Leszno 8121986 260 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 260 Kč

D45B 6.47 km, 7 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 260 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 260 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 260 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 260 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 260 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 260 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 8006765 260 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 260 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 260 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 260 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 260 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 260 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 260 Kč
0060003 Aistė Traubienė 006 - (LTU) OK Fortūna 8175155 260 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 260 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660545 390 Kč

D55B 5.94 km, 8 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP6250 Hrabánková Ilona SK Stopa Praha C 8013881 260 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 260 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 260 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 8515531 260 Kč

D65B 5.24 km, 6 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 8200025 180 Kč
SSP4851 Kupcová Věroslava SK Stopa Praha C 8042118 180 Kč

H12B 3.54 km, 5 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 180 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 8660354 180 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 8119519 180 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 180 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2056285 180 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 180 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 180 Kč
0050004 Mikołajczak Tymon 005 - (POL) UKS Dąb Leszno 8170208 180 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 180 Kč
TZL1001 Honner Tomáš SKOB Zlín 8662687 180 Kč

H14A 5.78 km, 7 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 180 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8482115 180 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 180 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080630 180 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 8000245 180 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 8042137 180 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 8080819 180 Kč
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 8656644 180 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 8047223 180 Kč
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně C 8014558 180 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 180 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 8014515 180 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha 8404070 180 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 8022645 180 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 8670826 180 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 180 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno 8058058 180 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 8240800 180 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 8116802 180 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 8116831 180 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 180 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 8149871 180 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 8015319 180 Kč
SJI0906 Hofhanzl Antonín OK Jihlava C 8116806 180 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116721 180 Kč

H17A 9.22 km, 11 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 260 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 8113535 260 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice 8663111 260 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 260 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 8022656 260 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 260 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 260 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 8001372 260 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 260 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663117 260 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 260 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680413 260 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering B 8667981 260 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662746 260 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 8116798 260 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 8022634 260 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 260 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8680286 260 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8100047 260 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 260 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 8170602 260 Kč
MLA0702 Beneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 8033219 260 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 260 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín C 8663152 260 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C 8667961 260 Kč
VSP0609 Elleder David USK Praha A 8116696 260 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670814 260 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 8116794 260 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8004271 260 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028832 260 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín 7207358 260 Kč

H20A 12.69 km, 12 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 260 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice A 8680328 260 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 260 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 8659413 260 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8662362 260 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662338 260 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 260 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk B 8667543 260 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 260 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 260 Kč
0060004 Adomas Traubas 006 - (LTU) OK Fortūna 8170007 260 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha B 8151968 390 Kč

H21E 15.89 km, 17 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 8656601 260 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha E 8410807 260 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava E 8003660 260 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 8667530 260 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 260 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8662294 260 Kč
DCE9300 Rusý Tomáš KOB Dobřichovice E 8660571 260 Kč
DCE9800 Starý Ondra KOB Dobřichovice A 8680293 260 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering E 8627111 260 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8656559 260 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk E 8662343 260 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha A 8667979 260 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava E 8028816 260 Kč

H21A 12.33 km, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8014476 260 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha A 8667547 260 Kč
DCE9600 Kettner Vojtěch KOB Dobřichovice C 8644887 260 Kč
SZP0011 Panovec Kryštof TJ Slovan Praha Zdravotník B 8662750 260 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice A 8662325 260 Kč
PVP9000 Havelík Jaroslav VSK Přírodní vědy Praha C 8109401 260 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 232241 260 Kč
0040001 Skorupa Piotr 004 - (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 8657175 260 Kč
1DP0001 Byrczek Jan (POL) Indywidualnie 8062035 260 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 260 Kč
53P9400 Jaroszek Radoslaw (POL) Team 360° 8640906 260 Kč

H35B 10.33 km, 11 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 260 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 260 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 260 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 260 Kč
0020001 Lippa Grzegorz 002 - (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 8024912 260 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 260 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 260 Kč
0030001 Łoniewski Grzegorz 003 - (POL) KU AZS WAT Warszawa 8230882 260 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava B 8028815 260 Kč
66P8200 Pabich Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 8649635 260 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň B 8252429 260 Kč
SIT8001 Kawulok Marek OK SILESIA C 8003610 260 Kč

H45B 9.70 km, 13 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 260 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 260 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 260 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 260 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 260 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 8081268 260 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 260 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 260 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 260 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 260 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 260 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 260 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8006748 260 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663115 260 Kč
97P7100 Gorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 8000834 260 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 8000833 260 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 260 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 260 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 260 Kč
OSN6811 Janíček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8005140 260 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8109413 260 Kč
0070001 Lenczowski Jan 007 - (POL) [POL] Team 360 stopni 8050976 390 Kč

H55B 8.10 km, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8670777 260 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8030649 260 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 260 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 8024911 260 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 260 Kč
2WP6400 Skorupa Stanisław (POL) MUKS GLIWICE 8631666 260 Kč
41P6300 Niessner Piotr (POL) WKS Wawel Kraków 2057145 260 Kč

H65B 6.98 km, 8 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 180 Kč
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 8033205 180 Kč
2UP5600 Wierciński Piotr (POL) MKS Metalowiec Łódź 8000382 180 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál 8445312 180 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 8655425 180 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 180 Kč
41P4800 Kruczek Stanisław (POL) WKS Wawel Kraków 54021 270 Kč

H75B 4.82 km, 6 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 8200018 180 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD 8006768 180 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD 8051251 180 Kč
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 8100015 180 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 180 Kč

P 5.91 km, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 8200021 180 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8663207 180 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654885 180 Kč
0010001 Kouba Otakar 001 - Tigi-shu 8116760 180 Kč
celkem přihlášených: 272, vklad: 64850 Kč