Logo

Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - sprint

Datum:
26.02.2022
Místo konání:
Biatlonový areál Eduard, Karlovarský kraj
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D12     D14A     D17A     D20A     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     D65B     D75B     H12     H14A     H17A     H20A     H21E     H21A     H21C     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B    

D12 1.32 km, 10 m, 7 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice 8328653 150 Kč
SPC1151 Rypáčková Šárka SPORTICUS team C 8014509 150 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín 8010800 150 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín 8112161 150 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 8461111 150 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 8022683 150 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 8022340 150 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 150 Kč
TBM1160 Ryglová Šárka KOS TJ Tesla Brno 8042122 150 Kč
VPM1051 Beránková Julie KOS Slavia Plzeň C 2042508 150 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8648577 150 Kč
ONO1050 Hynková Marie SKOB Ostrov 8008269 150 Kč
MLA1154 Nykodymová Anna MLOK Mariánské Lázně C 7880 150 Kč
MLA1250 Benešová Marie MLOK Mariánské Lázně C 1421918 150 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha 2081382 150 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 8013848 150 Kč
XPU1252 Odvodyová Nikola PARDUBICE BIKERS 1234562 150 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha 2106722 150 Kč
XPU1053 Fukátková Ludmila PARDUBICE BIKERS 8030638 150 Kč

D14A 1.89 km, 15 m, 9 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0956 Řehořková Ema Oddíl OB Kotlářka C 8047240 150 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice 8032776 150 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 150 Kč
0020001 Vaňková Barbora 002 - CZAR 2039125 150 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín A 8071009 150 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 150 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka 8080814 150 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 8116778 150 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 8013929 150 Kč
VPM0850 Beránková Hedvika KOS Slavia Plzeň C 8013879 150 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha A 8009888 150 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 8141006 150 Kč
TJN0863 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659409 150 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 8061502 150 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 8656542 150 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 8003648 150 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha B 8013954 150 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha 2102816 150 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha 8085108 150 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 150 Kč

D17A 2.33 km, 25 m, 10 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 8660576 180 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 180 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga B 8003639 180 Kč
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha C 8013965 180 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 180 Kč
DCH0657 Doubravová Barbora Radioelektronika Cheb C 2141925 180 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň C 8516419 180 Kč
VPM0750 Kadlecová Barbora KOS Slavia Plzeň C 434819 180 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 180 Kč
VPM0652 Kožíšková Kačka KOS Slavia Plzeň C 8008298 180 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 8667973 180 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 8154979 180 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 180 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 180 Kč
SKV0754 Frühaufová Julie TJ Slovan Karlovy Vary C 8670313 180 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 180 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 180 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8655461 180 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 180 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8670806 180 Kč
JJN0550 Skácelová Kateřina Team Jizerky B 2080848 180 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 8660527 180 Kč
0260001 Linhartová Klára 026 - OB Zvole 8033297 180 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 8226390 180 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava B 8445307 270 Kč

D20A 2.94 km, 40 m, 11 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 8660543 180 Kč
VPM0254 Macholdová Tereza KOS Slavia Plzeň B 8656747 180 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně A 8033230 180 Kč
SKV0454 Dvořáková Karla TJ Slovan Karlovy Vary C 8660525 180 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 180 Kč
STH0357 Pušová Bára SK Studenec A 8013925 180 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8660465 180 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering 8660519 180 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov 8116743 180 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 8670459 180 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha A 8660550 180 Kč
JJN0454 Skácelová Adéla Team Jizerky A 8670820 270 Kč

D21E 2.94 km, 40 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 8013927 180 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín E 8008010 180 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8518812 180 Kč
LPU9659 Fiala Petra OK Lokomotiva Pardubice E 8654895 180 Kč
PVP9250 Havelíková Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8667999 180 Kč

D21A 2.60 km, 30 m, 9 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno 8100025 180 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín B 8010200 180 Kč
DCH0165 Trpáková Daniela Radioelektronika Cheb C 2092353 180 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha B 8089710 180 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga E 8654900 180 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka B 8060505 180 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 180 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 8080824 180 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 180 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8033284 180 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka B 443061 180 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové A 8656667 180 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha B 2127526 180 Kč
SZP0050 Lacigová Marie TJ Slovan Praha Zdravotník B 8670500 180 Kč
UOL9355 Šimková Johanka SOB Olomouc E 8660401 180 Kč

D35B 2.20 km, 20 m, 10 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team 8660559 180 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice 2088714 180 Kč
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 8078 180 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 180 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team C 8033282 180 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 180 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 180 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 180 Kč
SSP6450 Smolková Alena SK Stopa Praha C 8200022 180 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 180 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 180 Kč
0050001 Janečková Markéta 005 - Hejvys Intimmate Team 8033270 180 Kč
MLA8350 Kožíšková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421928 180 Kč
LME7950 Straková Linda SK Los Mělník 8013864 180 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 180 Kč
XPU8660 Žemličková Lenka PARDUBICE BIKERS 8033255 180 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 180 Kč

D45B 2.20 km, 20 m, 10 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 180 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 180 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 180 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka 2095965 180 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 180 Kč
DKP7750 Ptáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 180 Kč
DKP7651 Seifertová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 2039095 180 Kč
SSP7050 Mašková Zuzana SK Stopa Praha 8042118 180 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha zapůjčit 220 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660545 180 Kč
TJN6954 Würzová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670782 180 Kč

D55B 2.08 km, 20 m, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 180 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 180 Kč
SSP6250 Hrabánková Ilona SK Stopa Praha C 8013881 180 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 180 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8116687 180 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 8515531 180 Kč
SZP5950 Lacigová Ivana TJ Slovan Praha Zdravotník C 8116699 180 Kč

D65B 1.95 km, 10 m, 7 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 150 Kč

D75B 1.95 km, 10 m, 7 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 8200025 150 Kč

H12 1.32 km, 10 m, 7 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec 8014562 150 Kč
0020002 Vaněk Lukáš 002 - CZAR 8154992 150 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice 8328680 150 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 8022695 150 Kč
VPM1102 Jedlička Josef KOS Slavia Plzeň 232337 150 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 150 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8226347 150 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 8013923 150 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 888609 150 Kč
MLA1102 Kváč Martin MLOK Mariánské Lázně C 2073704 150 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 150 Kč
MLA1000 Beneš Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421924 150 Kč
DKP1209 Matějovský Vojtěch Oddíl OB Kotlářka 2771503 150 Kč
SPC1109 Bednařík Vojtěch SPORTICUS team C 8003642 150 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha 8014503 150 Kč

H14A 2.08 km, 25 m, 9 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8482115 150 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka B 8047223 150 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň B 8022383 150 Kč
VPM0800 Pícl Kryštof KOS Slavia Plzeň C 8410773 150 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 8304112 150 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 8109411 150 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka A 8080819 150 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 8014515 150 Kč
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně B 8656644 150 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš C 8016296 150 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 2075699 150 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha A 8042137 150 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha A 8028811 150 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116721 150 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering A 8663205 150 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka A 8080630 150 Kč
PGP0808 Zápotocký Jiří SK Praga C 8648622 225 Kč

H17A 2.63 km, 35 m, 11 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec 8662336 180 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 180 Kč
ZTC0504 Němec David Západočeské sportovní centrum OB 8648544 180 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 180 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň A 8651736 180 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8014568 180 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering 8660516 180 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 180 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 8667289 180 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8001372 180 Kč
VSP0609 Elleder David USK Praha A 8116696 180 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663117 180 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 8080825 180 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8100047 180 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 8116798 180 Kč
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně B 8014558 180 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 8226402 180 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662746 180 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 180 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha A 8005434 180 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028832 180 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C 8667961 180 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering B 8667981 180 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 270 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 270 Kč

H20A 3.61 km, 40 m, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 180 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice A 8680328 180 Kč
VSP0304 Kolář Matyáš USK Praha C 8654897 180 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 8660399 180 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 180 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 180 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary E 8654894 180 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8662362 180 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662338 180 Kč
0110002 Andojas Lapinskas 011 - (LTU) Lithuanian team 8077077 180 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 180 Kč
TAP0405 Kuchař Matěj KOB Tretra Praha 8667509 180 Kč

H21E 3.61 km, 40 m, 13 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 8644873 180 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 180 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 180 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8230623 180 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 8667530 180 Kč
SSP8312 Gregoriades Tomáš SK Stopa Praha C 8200024 180 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8656559 180 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 180 Kč
0070001 Petrulis Vitalijus 007 - (LTU) Lietuvos kariuomene 8330632 180 Kč
0080001 Kavaliauskas Regimantas 008 - (LTU) LK KASP 8119413 180 Kč
0090001 Gerasimov Andrej 009 - (LTU) Lietuvos kariuomenė KASP 8330639 180 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov 8680573 180 Kč
0100001 Hammarberg Martin 010 - (SWE) Sundsvalls OK 8395100 180 Kč
DCE9300 Rusý Tomáš KOB Dobřichovice E 8660571 180 Kč
DCE9800 Starý Ondra KOB Dobřichovice A 8680293 180 Kč
0110001 Sulcys Nerijus 011 - (LTU) Lithuanian team 8633656 180 Kč
0240001 Aleliūnas Vilius 024 - (LTU) Lithuania military team https://https://dbsportas.lt/lt/kpaieska?search=8638428 180 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8662294 180 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha A 8667979 180 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka A 8080832 180 Kč
ZBM0102 Jonáš Adam SK Brno Žabovřesky 8100060 180 Kč
TBM0108 Pompura Daniel KOS TJ Tesla Brno 8100023 270 Kč
SZP6800 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8659382 270 Kč

H21A 2.94 km, 40 m, 11 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7310 Průša Michal USK Praha A 8667547 180 Kč
0020003 Vaněk Tomáš 002 - CZAR 8667986 180 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha A 8033245 180 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering 8109361 180 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 180 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 180 Kč
PGP7104 Kolář Tomáš SK Praga C 8654898 180 Kč
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 232241 180 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 180 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha A 8005124 180 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice A 8662325 180 Kč
VCB8748 Vošta Zdeněk OB České Budějovice C 8642186 180 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy B 8657100 180 Kč

H21C 2.50 km, 20 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 8200021 180 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering 8109326 180 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 336081 180 Kč

H35B 2.73 km, 30 m, 10 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 180 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 180 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha 8022652 180 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 180 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 180 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109418 180 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS 8206000 180 Kč
XPU8105 Fukátko Jan PARDUBICE BIKERS 8636191 180 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 180 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS 8116799 180 Kč

H45B 2.46 km, 30 m, 9 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7303 Řehořek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2181928 180 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice 8137518 180 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice 2800300 180 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 180 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 180 Kč
0030001 Kouba Otakar 003 - Tigi-shu 8116760 180 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 180 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 180 Kč
DKP7204 Ptáček Josef Oddíl OB Kotlářka C 2420028 180 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 180 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 180 Kč
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 8200018 180 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 180 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 180 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8030301 180 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 180 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 180 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 180 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 180 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 180 Kč
LME6800 Mach Martin SK Los Mělník C 8075980 180 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 180 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 180 Kč
LIV7400 Kurfürst Pavel Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 8022689 180 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 180 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 180 Kč

H55B 2.50 km, 20 m, 9 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH6101 Vlach Miroslav Radioelektronika Cheb C 2106737 180 Kč
TJN6303 Würz Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8014460 180 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 180 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 180 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8030649 180 Kč
0060001 Franko Valer 006 - (SVK) KOB Kysak 1966416 180 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 180 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2025354 180 Kč

H65B 2.08 km, 20 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 150 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 150 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 150 Kč

H75B 1.95 km, 10 m, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 150 Kč
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 8100015 150 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 150 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 150 Kč
celkem přihlášených: 292, vklad: 50815 Kč