Logo

Přihlášky závodu: Zimní kotár

Datum:
13.11.2021
Místo konání:
Runářov – hospoda Na Chmatově
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     D50     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    

D10 2.00 km, 40 m, 8 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 40 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2121007 40 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 40 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko C 219251 40 Kč
ZPV1250 Valenčíková Helena KOB ZPV Prostějov C 7001405 40 Kč
JPV1181 Dedková Monika Oddíl OS SK Prostějov 2224530 40 Kč

D14 2.70 km, 50 m, 10 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice B 1000509 40 Kč
KON0979 Zapletalová Anna KOB Konice C 52718 40 Kč
JPV0950 Gottwaldová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 52746 40 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 40 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 2067322 40 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 40 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 40 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8663160 40 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov B 2044897 40 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice C 40 Kč
JPV0752 Dedková Zdena Oddíl OS SK Prostějov 2222795 40 Kč
JPV0700 Rozehnalová Anna Oddíl OS SK Prostějov 2222798 40 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení B 8013938 40 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení B 8226431 40 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 8014447 40 Kč
JPV0750 Balvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 40 Kč

D18 3.90 km, 85 m, 14 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 60 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 2108881 60 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 60 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 60 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava A 8004292 60 Kč

D19 4.40 km, 115 m, 16 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 60 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 60 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 60 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 60 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 60 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 60 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk B 2148071 60 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 8012863 60 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 8202028 60 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 8680334 60 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 60 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 60 Kč
UOL8100 Polášková Milena SOB Olomouc 2224536 80 Kč

D35 3.70 km, 85 m, 13 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 60 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 60 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 60 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 60 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2081370 60 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 60 Kč
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 2000550 60 Kč
KON7979 Zapletalová Kamila KOB Konice C 2126255 60 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 60 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 60 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 60 Kč
ZBM8558 Janováčová Petra SK Brno Žabovřesky C 2181924 60 Kč
PLU8350 Hubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 60 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 60 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 60 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 60 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 60 Kč
0020002 Ženčáková Marie 002 - ASPV OA 2032185 60 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 60 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 60 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 60 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 60 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 60 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 60 Kč
ZPV7950 Valenčíková Irena KOB ZPV Prostějov C 8226360 60 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 60 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 60 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 60 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 60 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 2260118 60 Kč
JPV7777 Balvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 80 Kč

D50 3.10 km, 75 m, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 60 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 60 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 60 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 60 Kč

H10 2.00 km, 40 m, 8 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1111 Zapletal David KOB Konice C 08898 40 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 40 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 40 Kč
ZPV1200 Valenčík Martin KOB ZPV Prostějov C 7210921 40 Kč
KON1132 Václavek Alois KOB Konice C 40 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 1985526 40 Kč
PTE1111 Pospíšil Jáchym TJ Sokol Ptení C 2135192 40 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 40 Kč
UOL1300 Tempír Jáchym SOB Olomouc C 2214509 40 Kč

H14 3.30 km, 80 m, 11 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice B 8008300 40 Kč
KON0929 Dostál Lukáš KOB Konice C 2111763 40 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 40 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 40 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 40 Kč
STE0702 Buchta David SK SKI-OB Šternberk C 2087799 40 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 40 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov B 2051506 40 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 40 Kč
JPV1001 Koutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2148093 40 Kč
SSU0705 Hedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 40 Kč
JPV0919 Dedek Martin Oddíl OS SK Prostějov 2771945 40 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 8014572 40 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 2112754 40 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 40 Kč
KON0808 Podzimek Theodor KOB Konice C 2134360 40 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 219219 40 Kč
UOL1001 Tempír Lukáš SOB Olomouc C 2214531 40 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 40 Kč
UOL1101 Hasal Jiří SOB Olomouc C 8119514 40 Kč

H18 5.80 km, 170 m, 14 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice B 2067321 60 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 8482098 60 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 1417249 60 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 8518317 60 Kč
RBK0406 Dvořák Michael SK Radioklub Blansko C 2111740 60 Kč

H19 6.30 km, 185 m, 16 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 60 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 60 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 8113510 60 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 60 Kč
GIG0300 Smolen Karel GIGANT Orienteering C 8226341 60 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov A 8061407 60 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané B 7000508 60 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 7210918 60 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 60 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 60 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 60 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 8116824 60 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 60 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 60 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 60 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 60 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 60 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 60 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8328679 60 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko C 8303038 60 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 60 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 60 Kč
0060001 Procházka Josef 006 - SK SKIVELO Olomouc 8116756 60 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 60 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko C 8401151 80 Kč

H35 5.90 km, 170 m, 14 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 60 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 60 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 60 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 60 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 60 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 60 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 60 Kč
ZBM7804 Janováč Dušan SK Brno Žabovřesky C 2181920 60 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 7210922 60 Kč
PLU8201 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8670809 60 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 60 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 8116829 60 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 60 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 60 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 60 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 60 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 8003614 60 Kč
0020001 Ženčák Jaroslav 002 - ASPV OA 2060274 60 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 60 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 60 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 60 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 60 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 60 Kč
JPV7300 Koutný Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2148110 60 Kč
ZPV7901 Valenčík Radim KOB ZPV Prostějov C 8517455 60 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 60 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 60 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 60 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 60 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 7200377 60 Kč
0070001 Tempír Tomáš 007 - neregistrovani 2214511 60 Kč
0080001 Novotný Petr 008 - DUKLA Blansko 2067992 60 Kč

H50 4.10 km, 100 m, 15 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 60 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 60 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 60 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 60 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 60 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 60 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 60 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 60 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 60 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 60 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 60 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8271053 60 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 8471958 60 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 60 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 60 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 60 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 60 Kč
0030001 Buráň Zdeněk 003 - BzB 2127637 60 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 7210915 60 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2102554 60 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 60 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 8482085 60 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 60 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 60 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 60 Kč
0050001 Ilja Dvorský 005 - neregistrovaný 416082 60 Kč

HDR 2.10 km, 50 m, 8 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1062 Dostálová Jolana KOB Konice C zapůjčit 40 Kč
KON1288 Dostálová Elena KOB Konice C 2143345 40 Kč
0010001 Malasková Linda 001 - DDM Olomouc zapůjčit 40 Kč
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 40 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 7790004 40 Kč
UOL1550 Bublová Matylda SOB Olomouc C 2045237 40 Kč
PLU1400 Matyšek Josef TJ SOKOL Plumlov C 2096224 40 Kč
STE1400 Kropáček Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2143381 40 Kč
HOB1651 Kratochvílová Amálie SK OB Horní Benešov C 8013898 40 Kč
RBK1555 Jalová Adélka SK Radioklub Blansko 980337 40 Kč
0070002 Zvacek Ondrej 007 - neregistrovani zapůjčit 40 Kč
0070003 Zvacek Marek 007 - neregistrovani zapůjčit 40 Kč
NNNXXXX Burda Robin Neregistrovaní 7202579 40 Kč
SBK1818 Jirka Martin KOB START Blansko C 52430 40 Kč
NNN0001 Pávková Alice Neregistrovaní 40 Kč
NNN0002 Pávek Hynek Neregistrovaní 40 Kč
KON1128 Rouš Josef KOB Konice C 40 Kč
KON1414 Rouš Antonín KOB Konice C 40 Kč

P 3.20 km, 80 m, 11 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 52722 40 Kč
KON7676 Škrabalová Eva KOB Konice C 2125331 40 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 40 Kč
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 40 Kč
STE0703 Kastner Vilém SK SKI-OB Šternberk 2143386 40 Kč
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 40 Kč
0030003 Buráňová Hana 003 - BzB 2108870 40 Kč
SSU8300 Gebauer Lubomír SK Severka Šumperk C 224897 40 Kč
KON8155 Václavková Lenka KOB Konice 40 Kč
KON7878 Dvořáková Lucie KOB Konice 8907 40 Kč
KON8282 Václavek Leoš KOB Konice zapůjčit 40 Kč
JPV7853 Dedková Iveta Oddíl OS SK Prostějov 2221436 40 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 40 Kč
RBK7253 Dvořáková Martina SK Radioklub Blansko C 2111812 40 Kč
RBK7302 Dvořák Václav SK Radioklub Blansko 2115713 40 Kč
KON7629 Podzimek Petr KOB Konice C 2134361 40 Kč
KON8585 Nevrlík Aleš KOB Konice 2108871 40 Kč
UOL7151 Janečková Moťková Jitka SOB Olomouc C 1452447 40 Kč
UOL7301 Janeček Petr SOB Olomouc C 2420067 40 Kč
SBK8383 Jirková Lenka KOB START Blansko C 920679 40 Kč
NNN0003 Janča Jaroslav Neregistrovaní 232162 40 Kč
celkem přihlášených: 231, vklad: 12120 Kč