Logo

Přihlášky závodu: Zábavné bloudění

Datum:
14.11.2021
Místo konání:
Chotýšany
Pořadatel:
STA - OK Střelka
Kategorie:
A-HDR     A-L     B     C     D     E    

A-HDR 1.80 km, 7 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Marešová Laura 002 - SURIKATY 2120636 50 Kč
STA1552 Pospíchalová Šárka OK Střelka 50 Kč
STA1551 Doleželová Leona OK Střelka 50 Kč
NNN9998 Pospíchalová Eliška Neregistrovaní 50 Kč
STA1501 Klíma Albert OK Střelka 50 Kč
0020003 Mareš Jan 002 - SURIKATY zapůjčit 100 Kč
NNN9993 Ulvr František Neregistrovaní 50 Kč
NNN9994 Kolařík Jakub Neregistrovaní 50 Kč

A-L 1.80 km, 7 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 50 Kč
STA1003 Klíma Štěpán OK Střelka 50 Kč
STA1205 Klíma Matouš OK Střelka 50 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 50 Kč
NNN9991 Kolařík Jiří Neregistrovaní 50 Kč
NNN9992 Ulvrová Anna Neregistrovaní 50 Kč
NNN9971 Manová Petra Neregistrovaní 50 Kč
NNN9972 Toušková Simona Neregistrovaní 50 Kč
NNN9973 Man Mates Neregistrovaní 50 Kč
NNN9974 Berka Jan Neregistrovaní 50 Kč

B 2.20 km, 10 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 50 Kč
STA1751 Bourková Markéta OK Střelka 50 Kč
0020002 Marešová Kristýna 002 - SURIKATY 8022663 50 Kč
STA8951 Hana Bourková OK Střelka 50 Kč
NNN9999 Holzäpfelová Lenka Neregistrovaní 50 Kč
STA1202 Holzäpfel Jan OK Střelka C 2001934 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 50 Kč
TAP5850 Horáková Dana KOB Tretra Praha C 2000547 50 Kč

C 3.20 km, 12 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 50 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka B 8482112 50 Kč
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka C 8116807 50 Kč
STA1001 Bílek František OK Střelka C 50 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 50 Kč
STA1101 Pospíchal Jakub OK Střelka 50 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 50 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 8680427 50 Kč
NNN9995 Ulvrová Markéta Neregistrovaní 50 Kč
NNN9981 Gozon Michal Neregistrovaní 50 Kč
NNN9982 Gozonová Petra Neregistrovaní 50 Kč
NNN9983 Peterová Eva Neregistrovaní 50 Kč
NNN9984 Gozon Martin Neregistrovaní 50 Kč
STA0901 Wierer Antonín OK Střelka C 2771363 50 Kč
0040001 Beranová Michaela 004 - DDM Praha 6 2086458 50 Kč

D 3.50 km, 15 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 0 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 50 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 50 Kč
0010001 Hrubá Veronika 001 - 6YC 2080907 50 Kč
0010002 Hrubý František 001 - 6YC 2115729 50 Kč
STA8352 Bílková Klára OK Střelka C 50 Kč
STA7101 Plachý Martin OK Střelka C 2116453 50 Kč
STA7902 Klíma David OK Střelka 50 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 50 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 50 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 50 Kč
STA7301 Čáp Radim OK Střelka C 2134353 50 Kč
STA0701 Wierer Jan OK Střelka B 2116465 50 Kč
0040002 Beranová Alžběta 004 - DDM Praha 6 2135167 50 Kč
NNN9979 Fuchsová Eliška Neregistrovaní 50 Kč

E 4.80 km, 20 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 0 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 0 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 50 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 50 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 50 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 50 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 50 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 50 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 50 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 50 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 50 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 50 Kč
0030001 Jurkiewicz Patrik 003 - Praha-Radotín 7260025 50 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 50 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 50 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 50 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 50 Kč
NNN9996 Kolaříková Marie Neregistrovaní 50 Kč
NNN9997 Brabencová Alena Neregistrovaní 50 Kč
STA7702 Wierer Martin OK Střelka C 2029215 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 50 Kč
NNN9985 Fiala Jan Neregistrovaní 50 Kč
celkem přihlášených: 85, vklad: 4150 Kč