Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.05.2022
Místo konání:
Dvůr Králové nad Labem, pivovar Tambor
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 3.30 km, 5 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1552 Kopecká Inés OK Jilemnice C 2144156 90 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 90 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013854 90 Kč
JIL1251 Vondroušová Laura OK Jilemnice C 2139475 90 Kč
JIL1551 Vondroušová Agáta OK Jilemnice C 425574 90 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 90 Kč
PDY1351 Vébrová Dominika Běhej Poděbrady C 2181946 90 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 90 Kč
SJC1453 Cyrany Magdalena Sportcentrum Jičín C 2115014 90 Kč
VRL1254 Saturová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2181281 90 Kč
PHK1357 Pospíšilová Anna OK 99 Hradec Králové C 2213807 90 Kč
SRK1351 Schwengerová Karla SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144153 90 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 90 Kč
JIL1250 Preisslerová Terezie OK Jilemnice C 425538 90 Kč
JIL1352 Zahrádková Anna OK Jilemnice C 2139484 90 Kč
VAM1250 Jedlinská Kateřina OB Vamberk C 9508 90 Kč
VRL1751 Štemberová Anet OOS TJ Spartak Vrchlabí 2063742 90 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 90 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 90 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 90 Kč
LPU1453 Křížová Dorota OK Lokomotiva Pardubice C 7759073 90 Kč
HOR1450 Rathouská Anežka TJ Jiskra Hořice C 2218984 90 Kč
HOR1251 Saifrtová Bára TJ Jiskra Hořice C 2218980 90 Kč

D10C 1.90 km, 6 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 2144152 90 Kč
PHK1380 Hrušová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 434594 90 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 90 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 90 Kč
SJC1253 Cyrany Anežka Sportcentrum Jičín C 90 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 90 Kč
SJC1351 Hanousková Michaela Sportcentrum Jičín C 8000334 90 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8042139 90 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 7001406 90 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 90 Kč
LPU1257 Křížová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 7807223 90 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 90 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 90 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8662351 90 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 90 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 90 Kč
STH1451 Hakenová Kateřina SK Studenec C 2124786 90 Kč
STH1251 Hakenová Petra SK Studenec C 2008984 90 Kč
STH1252 Romančuk Julianna SK Studenec C 2001978 90 Kč

D12C 2.33 km, 7 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové B 8022692 90 Kč
VRL1054 Vrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8410793 90 Kč
SJC1153 Krykorková Zuzana Sportcentrum Jičín C 2102075 90 Kč
PHK1155 Hepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 8121537 90 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 90 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013842 90 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 90 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 90 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8054112 90 Kč
HJL1153 Chotěnovská Nela Sokol Horní Jelení C 2039821 90 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 2148100 90 Kč
SJC1152 Šolcová Elsa Sportcentrum Jičín C 8047201 90 Kč
PHK1051 Besedová Barbora OK 99 Hradec Králové C 1410002 90 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 90 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8109335 90 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 90 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 8030638 90 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8013860 90 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 8013841 90 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice B 8013836 90 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8663131 90 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 90 Kč
STH1055 Nováková Věra SK Studenec C 2008988 90 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec B 2124779 90 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 90 Kč

D12D 2.13 km, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 90 Kč
JIL1052 Valdmanová Anna OK Jilemnice C 2127633 90 Kč
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení C 2148107 90 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 90 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB T.J. Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
VRL1153 Movchanskaya Maria OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126295 90 Kč
LPU1166 Helmeczi Ema OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 90 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
ZAM1052 Stratilová Anna OB T.J. Sokol Žamberk C 416295 90 Kč

D14C 3.31 km, 9 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8454047 90 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 90 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 90 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice B 8482071 90 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 90 Kč
JIL0952 Jirsová Tereza OK Jilemnice C 2116443 90 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové B 8461735 90 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové B 2126271 90 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 8000336 90 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 90 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8014548 90 Kč
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení B 8016306 90 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 90 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín B 8071009 90 Kč
PHK0857 Čížková Alena OK 99 Hradec Králové C 1428939 90 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 90 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 8006073 90 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 8013911 90 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové B 8022635 90 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8042144 90 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod B 8076019 90 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 8021409 90 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 90 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 90 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 8013852 90 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8109392 90 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové B 8137511 90 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové B 8013885 90 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové B 8003654 90 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec B 2116482 90 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 8140914 90 Kč

D14D 2.72 km, 7 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 2080949 90 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214513 90 Kč
PDY0850 Píšová Tereza Běhej Poděbrady C 2102697 90 Kč
SRK0851 Schwengerová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091522 90 Kč
JIL0953 Kolmanová Anna OK Jilemnice C 426360 90 Kč
VRL0854 Hamáčková Amálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214541 90 Kč
VRL0958 Movchanskaya Sofia OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126259 90 Kč
VRL0957 Nováková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001972 90 Kč
LPU0863 Fučíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 0 90 Kč
LPU0969 Kubíčková Nela OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
DOB0990 Stolinová Andrea KOB Dobruška C 7233 90 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB T.J. Sokol Žamberk C 426310 90 Kč
ZAM0953 Stratilová Eliška OB T.J. Sokol Žamberk C 2053567 90 Kč
CHC0854 Nimshausová Helena K.O.B. Choceň C 9822 90 Kč
ZAM0951 Kopecká Cecilie OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 90 Kč

D16C 4.62 km, 13 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 120 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 120 Kč
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 120 Kč
SHK0752 Selixová Mariana OK Slavia Hradec Králové C 2181284 120 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C 8109378 120 Kč
PHK0759 Nevmerzhytska Mariia OK 99 Hradec Králové C 8003644 120 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516423 120 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 120 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8014439 120 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 120 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 120 Kč
PDY0651 Matějková Kateřina Běhej Poděbrady C 2102808 120 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 120 Kč
LPU0763 Kaláčová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2083359 120 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 120 Kč
LPU0659 Šmídová Terezie OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 120 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 120 Kč
NPA0652 Plecháčová Marie SK LOB Nová Paka C 2122274 120 Kč
SJC0653 Bílková Karolína Sportcentrum Jičín C 8518819 120 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 120 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 120 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 9565 120 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 8047184 120 Kč

D18C 5.77 km, 15 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663141 120 Kč
PDY0451 Píšová Zuzana Běhej Poděbrady C 2120067 120 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 120 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové B 8007192 120 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8014445 120 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 120 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 120 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 120 Kč

D21C 7.66 km, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín C 9983 120 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 120 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 8006766 120 Kč
0090001 Košťálková Julie 009 - HK Choceň 331708 120 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 120 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 120 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 8129952 120 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň C 8629753 120 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 120 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice R 8656548 120 Kč
NPA9051 Wiesnerová Monika SK LOB Nová Paka C 8516752 120 Kč

D21D 4.82 km, 11 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 8113498 120 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 120 Kč
0030002 Šrejberová Monika 003 - Holky Šrejberky zapůjčit 170 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 120 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 120 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8054111 120 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 120 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 120 Kč

D35C 6.69 km, 14 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 120 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 120 Kč
VRL8552 Vrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8410781 120 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 120 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 8076619 120 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 8667517 120 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 8656671 120 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8663139 120 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 120 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 120 Kč
PHK8151 Lišková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 120 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 120 Kč
SNA8051 Jiroutová Eva TJ START Náchod C 2144091 120 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 120 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8003646 120 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 120 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 120 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 120 Kč

D35D 4.56 km, 13 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 120 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 120 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 120 Kč
SJC7950 Kučerová Petra Sportcentrum Jičín C 120 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 120 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 120 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 120 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 120 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 120 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 120 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 120 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 120 Kč
0140001 Dousková Jiřina 014 - Čeřovka Jičín 2221500 120 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 120 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 2059756 120 Kč
PDY8051 Jindrová Klára Běhej Poděbrady C 2219009 120 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 120 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 2122267 120 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 8410801 120 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8119518 120 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 120 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8410803 120 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7209356 120 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 120 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 120 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 120 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 120 Kč
VAM8250 Drhlíková Markéta OB Vamberk C 9518 120 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 120 Kč

D45C 5.35 km, 14 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 8445323 120 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 120 Kč
0040002 Tomandlová Radka 004 - HORA 2099521 120 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 120 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 120 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 8006743 120 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8410772 120 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 120 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144177 120 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 120 Kč
XHK7650 Macháčková Markéta MTBO Racing team Hradec Králové 8109324 120 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8107731 120 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8013832 120 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 120 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 120 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 120 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 120 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 120 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 120 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 120 Kč

D45D 3.55 km, 9 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 120 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 120 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 120 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2151449 120 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 120 Kč
PDY7651 Trnková Petra Běhej Poděbrady C 2181956 120 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 120 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 8230510 120 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 120 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 120 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 120 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 120 Kč
SHK7653 Fialová Radmila OK Slavia Hradec Králové C 232493 120 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 120 Kč
PHK7350 Langová Marie OK 99 Hradec Králové C 2144119 120 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 120 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096238 120 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 120 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 120 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 120 Kč
VRL7656 Nová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 120 Kč
HOR7450 Rückerová Věra TJ Jiskra Hořice C 2025353 120 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 120 Kč
SHK7751 Holmanová Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 120 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 120 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 120 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 120 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 9348 120 Kč
LPU7761 Věříšová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2129221 120 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 120 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 120 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 120 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 120 Kč
HOR7551 Saifrtová Jana TJ Jiskra Hořice C 2218979 120 Kč
ZAM7151 Julišová Jitka OB T.J. Sokol Žamberk C 9040 120 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 120 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 120 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 120 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 120 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 120 Kč

D55C 4.36 km, 12 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 120 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 120 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 120 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 120 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 120 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 120 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 8162838 120 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 120 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 120 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 8166708 120 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 120 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 120 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 120 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 120 Kč
LPU6152 Léharová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 120 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 120 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 120 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 120 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB T.J. Sokol Žamberk C 2092408 120 Kč

D55D 3.18 km, 9 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6150 Remešová Alena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7249 120 Kč
LTU5650 Filipová Dagmar OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8006752 120 Kč
SHK5652 Šabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 120 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 120 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 120 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 120 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 120 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 120 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 120 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 120 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 120 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 120 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 120 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 120 Kč
0230002 Zelenková Lenka 023 - Zelenkovi 9920924 120 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 120 Kč

D65C 2.98 km, 10 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 90 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč

H10N 3.29 km, 6 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1302 Kopecký Šimon OK Jilemnice C 426379 90 Kč
JIL1502 Jiřišta Vladimir OK Jilemnice C 2139478 90 Kč
JIL1301 Kubíček Jonáš OK Jilemnice C 2139481 90 Kč
VRL1303 Štučka Štěpán OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 90 Kč
VRL1204 Satur Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2260355 90 Kč
JIL1303 Valdman Hynek OK Jilemnice C 426353 90 Kč
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 90 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 2144189 90 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 2148062 90 Kč
PHK1401 Kout Lukáš OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 140 Kč
PHK1301 Winter Jakub OK 99 Hradec Králové C 2134363 90 Kč
LPU1502 Odvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 90 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 90 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 2213811 90 Kč
STH1303 Novák František SK Studenec C 2001975 90 Kč
HOR1200 Zollmann David TJ Jiskra Hořice C 2218972 90 Kč
HOR1600 Zollmann Filip TJ Jiskra Hořice C 2218973 90 Kč
SHK1307 Culek Tibor OK Slavia Hradec Králové C 2222847 90 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 90 Kč
VRL1249 Paukert Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí 2126241 90 Kč

H10C 2.11 km, 7 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1206 Votroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2039811 90 Kč
VRL1203 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8137516 90 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 8056400 90 Kč
PDY1303 Holata Vojtěch Běhej Poděbrady C 2115740 90 Kč
PDY1400 Trnka Přemysl Běhej Poděbrady C zapůjčit 140 Kč
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové C 8005148 90 Kč
SJC1203 Vošvrda Václav Sportcentrum Jičín C 8202261 90 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 2124797 90 Kč
SRK1207 Klabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 90 Kč
SJC1204 Kopecký Mikuláš Sportcentrum Jičín C 2080844 90 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 90 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 253155 90 Kč
LPU1209 Nachtigall Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2102526 90 Kč

H12C 2.58 km, 8 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 90 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín B 8226418 90 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8047122 90 Kč
PDY1102 Trnka Jiří Běhej Poděbrady C 2115748 90 Kč
SHK1102 Fiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové C 8042133 90 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 90 Kč
PHK1111 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 90 Kč
PHK1106 Tatarnikov Ivan OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
LTU1102 Hainiš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 90 Kč
PHK1004 Severa Matyáš OK 99 Hradec Králové C 2029217 90 Kč
SJC1103 Řehák Jan Sportcentrum Jičín C 9916 90 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 8051261 90 Kč
SJC1005 Hanousek Jan Sportcentrum Jičín C 8519812 90 Kč
LTU1000 Retka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 90 Kč
VRL1004 Matějec Jonáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2224138 90 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8014491 90 Kč
LPU1012 Jirout Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 8014516 90 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 8014487 90 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109408 90 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice B 8109417 90 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové B 2181932 90 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 2219028 90 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 8006751 90 Kč
PHK1102 Šafář Martin OK 99 Hradec Králové C 8014455 90 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice C 2111759 90 Kč
STH1104 Šimek Oldřich SK Studenec C 2134336 90 Kč
STH1101 Urbanec Patrik SK Studenec C 2144164 90 Kč

H12D 2.15 km, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8454321 90 Kč
PDY1105 Jindra Jáchym Běhej Poděbrady C 2181938 90 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 90 Kč
HJL1100 Mokrý Tadeáš Sokol Horní Jelení C 2148138 90 Kč
LPU1006 Peška Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 90 Kč
LPU1107 Šabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
DOB1111 Stolina David KOB Dobruška C 51493 90 Kč
HOR1000 Saifrt Matěj TJ Jiskra Hořice C 2218978 90 Kč
ZAM1010 Juliš Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 426332 90 Kč

H14C 4.23 km, 14 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 2139477 90 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143370 90 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 90 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 90 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B 8017734 90 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice B 2144174 90 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 90 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové B 8022640 90 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 90 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 8226384 90 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice B 2124769 90 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 8076023 90 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 90 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 8410769 90 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 8410778 90 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2420026 90 Kč
VAM0800 Jedlinský Martin OB Vamberk C 2211500 90 Kč
LTU0803 Lasík Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001939 90 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8005119 90 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 8519805 90 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 90 Kč
VRL0801 Erben Hynek OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126247 90 Kč
CHC0902 Matoušek Alex K.O.B. Choceň C 232905 90 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 8162886 90 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 90 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 90 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 90 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 90 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 90 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice B 8109427 90 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 8663155 90 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 90 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 90 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 8006771 90 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové B 8014481 90 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 899900 90 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 90 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 90 Kč
SHK0910 Kyrylyshyn Ihor OK Slavia Hradec Králové C 8071970 90 Kč

H14D 3.23 km, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 90 Kč
JIL0904 Kuklík Tobiáš OK Jilemnice C 2221477 90 Kč
VRL0802 Hořejš Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126291 90 Kč
VRL0902 John Martin OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2139476 90 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 90 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB T.J. Sokol Žamberk C 416097 90 Kč
CHC0901 Šafr Vít K.O.B. Choceň C 9546 90 Kč
HOR0903 Jindra Antonín TJ Jiskra Hořice C 2224206 90 Kč
HOR0801 Kolátor Štěpán TJ Jiskra Hořice C 2049536 90 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 90 Kč

H16C 6.83 km, 15 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0701 Borovec Šimon K.O.B. Choceň C 9550 120 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 120 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 120 Kč
PHK0710 Tkachenko Artem OK 99 Hradec Králové C 8003640 120 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 120 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419999 120 Kč
PDY0601 Volejník Ondřej Běhej Poděbrady C 2181930 120 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 8006764 120 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 120 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 120 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8680327 120 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 8042125 120 Kč
PDY0602 Kakrda Matěj Běhej Poděbrady C 2171119 120 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8183072 120 Kč
VRL0606 Munzar Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2124805 120 Kč
VRL0608 Setunský Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2139488 120 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 120 Kč
LPU0607 Hájek Dominik OK Lokomotiva Pardubice B 8660514 120 Kč
LPU0713 Hlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8196084 120 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 120 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 120 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové B 2124787 120 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8015320 120 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 120 Kč

H18C 8.79 km, 21 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 120 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8516923 120 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662729 120 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8085196 120 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 8113527 120 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8680305 120 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 120 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662734 120 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 120 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8014469 120 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 8012872 120 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8014561 120 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 120 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8680369 120 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 120 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové A 8226370 120 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 120 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 120 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 120 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 8680282 120 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 8680363 120 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB T.J. Sokol Žamberk C 2096135 120 Kč

H21C 11.53 km, 29 kontrol Rank. koef.: 1

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 120 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 120 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 120 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 120 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 120 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8054120 120 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2222794 120 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 120 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 120 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 8116783 120 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 120 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 120 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 8024748 120 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 120 Kč
SHK9100 Důrek Milan OK Slavia Hradec Králové C 8663191 120 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 120 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 120 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 120 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 120 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 120 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 120 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 120 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 120 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8087305 120 Kč

H21D 7.20 km, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 120 Kč
PHK8700 Veselý Jiří OK 99 Hradec Králové C 8149872 120 Kč

H35C 10.32 km, 24 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 120 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 120 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 120 Kč
VRL7802 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8648606 120 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 120 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 120 Kč
SHK7701 Morávek Martin OK Slavia Hradec Králové C 7207351 120 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8137519 120 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 120 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 8109554 120 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 120 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové 8109421 120 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 120 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8482109 120 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 8206000 120 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 120 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 120 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 120 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 120 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 7210092 120 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 8047121 120 Kč
ALB8400 Kadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 8670738 120 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 120 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 8226338 120 Kč

H35D 7.20 km, 17 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 120 Kč
JIL8500 Jiřišta Vladimír OK Jilemnice C 8107736 120 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 120 Kč
PDY8103 Holata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 120 Kč
JIL7801 Spilka Petr OK Jilemnice C 2124761 120 Kč
LTU7901 Kotyk Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001909 120 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 120 Kč
PDY7802 Trnka Ondřej Běhej Poděbrady C 2102791 120 Kč
SHK7900 Beneda Jan OK Slavia Hradec Králové C 2419932 120 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 120 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 8051264 120 Kč
0120001 Kronika Miroslav 012 - SPORTeM 1398999 120 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 120 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 120 Kč
SHK7802 Novák Michal OK Slavia Hradec Králové C 2420035 120 Kč
LTU8200 Retka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 120 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 8047119 120 Kč
PHK7902 Mojžíš Robert OK 99 Hradec Králové C 2148209 120 Kč
0190001 Hruša Petr 019 - Vysoká nad Labem 416203 120 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8051262 120 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 120 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 120 Kč
PHK8001 Kopecký Martin OK 99 Hradec Králové C 2058528 120 Kč
CET7001 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 120 Kč
PHK7700 Šafář Jan OK 99 Hradec Králové C 8116828 120 Kč
STH8102 Haken Adam SK Studenec C 2134356 120 Kč
PHK7505 Grusser Jan OK 99 Hradec Králové C 2129249 120 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 120 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 120 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 120 Kč

H45C 7.96 km, 21 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 8013397 120 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 120 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 120 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 120 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 120 Kč
0040001 Tomandl Jan 004 - HORA 2090861 120 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 120 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 120 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 120 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 120 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 8047123 120 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8410782 120 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 120 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 120 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 120 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 120 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 120 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 120 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8035529 120 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 120 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 120 Kč
SNA7001 Ptáček Miloš TJ START Náchod C 8107772 120 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 8680311 120 Kč
0210001 Švagr Zdeněk 021 - SK Týniště nad Orlicí 09741 120 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 120 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 8680335 120 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 120 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 120 Kč
0300001 Volák Pavel 030 - bez smlouvy 2032382 120 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 120 Kč

H45D 5.29 km, 14 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 120 Kč
VRL7408 Buchar Marcel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09005 120 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 2078453 120 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 120 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 120 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 120 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 120 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 120 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419912 120 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 120 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 8071630 120 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 120 Kč
JIL7502 Kohout Pavel OK Jilemnice C 8648626 120 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 120 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 120 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 120 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 8137509 120 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 120 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 120 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 120 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 8006602 120 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 120 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 1421292 120 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8648565 120 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8410779 120 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 120 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 120 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 331587 120 Kč
CHC7606 Borovec Alexandr K.O.B. Choceň C 232909 120 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 120 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 120 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8113506 120 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 120 Kč
0240001 Pešek Vladimír 024 - TJ Sokol Košov 2115010 120 Kč
STH6701 Hanuš Karel SK Studenec C 8047127 120 Kč
0260001 Šumpík Michal 026 - Slavia HK fanklub 2039174 120 Kč
HOR7500 Jindra Vladimír TJ Jiskra Hořice C 2218974 120 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 120 Kč
HOR7600 Saifrt Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2218977 120 Kč
STH7101 Šimek Oldřich SK Studenec C 2116485 120 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 120 Kč

H55C 5.90 km, 15 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 120 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 120 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 120 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 120 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 120 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 8154971 120 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 120 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 7209792 120 Kč
SHK5902 Číža Petr OK Slavia Hradec Králové C 2102550 120 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8076637 120 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 120 Kč
LPU6103 Jánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 7200905 120 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8047197 120 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka C 7208214 120 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2025354 120 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 120 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 120 Kč
0280001 Košťál Pavel 028 - DD 8014478 120 Kč

H55D 4.25 km, 11 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6101 Král Martin OK Jilemnice C 9071 120 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 8006742 120 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 120 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 120 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 120 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 120 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 8016314 120 Kč
SNA6101 Klimeš Jiří TJ START Náchod C 2211450 120 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 120 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk OB Kunvald C 7208208 120 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 120 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 120 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 120 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 120 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 120 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 120 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 120 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 120 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 120 Kč
LPU6501 Čermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2144165 120 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8003599 120 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8031405 120 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 120 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 120 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 120 Kč
HOR6000 Horák Jan TJ Jiskra Hořice C 2218971 120 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 120 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 120 Kč

H65C 4.63 km, 11 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk OB Kunvald C 7208201 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 90 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB T.J. Sokol Žamberk C 232634 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 90 Kč

H65D 3.69 km, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
0070001 Vasyliev Anatolii 007 - (UKR) Kchortytsia zapůjčit 140 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 2001951 90 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 90 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 8047125 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč

H75C 3.52 km, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 90 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 8008294 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 7210063 90 Kč

HDR 3.33 km, 5 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1515 Novotný Matouš OK 99 Hradec Králové C 886826 90 Kč
PDY1551 Holatová Veronika Běhej Poděbrady C 2260357 90 Kč
PHK1501 Hepner Martin OK 99 Hradec Králové C 1398689 90 Kč
PHK1356 Matysová Klára OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 140 Kč
SRK1752 Krunčíková Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
0030001 Šrejberová Ema 003 - Holky Šrejberky zapůjčit 140 Kč
DOB1501 Gregor Matyáš KOB Dobruška C 7221 90 Kč
PHK1500 Vrábel Ondřej OK 99 Hradec Králové C 51176 90 Kč
PHK1505 Tihon Jan OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
JIL7901 Kuklík Tomáš OK Jilemnice C 426308 90 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 90 Kč
0110001 Tatarnikov Kyrylo 011 - OK99 Hradec Králové 682334 90 Kč
0110002 Tkachenko Yehor 011 - OK99 Hradec Králové 682359 90 Kč
PHK1403 Solánský Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2035704 90 Kč
PHK1358 Chovancová Magdalena OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 140 Kč
0130001 Jirka Tomáš 013 - OB 9758 90 Kč
PHK1600 Čapek Samuel OK 99 Hradec Králové C 53164 90 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 90 Kč
LPU2222 Havel Ondřej OK Lokomotiva Pardubice 301629 90 Kč
LPU2223 Havel Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 9215 90 Kč
LPU1851 Kroupová Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 90 Kč
LPU1602 Kříž Prokop OK Lokomotiva Pardubice C 780722 90 Kč
LPU1951 Maclová Adina OK Lokomotiva Pardubice C 9867 90 Kč
LPU1456 Šabatková Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 9323 90 Kč
LPU1701 Vávra Kristián OK Lokomotiva Pardubice C 9325 90 Kč
SNA1651 Kalibánová Bára TJ START Náchod C 9646 90 Kč
NPA1701 Novák Tadeáš SK LOB Nová Paka C 515421 90 Kč
SJC1777 Palasová Tina Sportcentrum Jičín C 90 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 52330 90 Kč
PHK1300 Cichý Marek OK 99 Hradec Králové C 2070824 90 Kč
STH1601 Haken Václav SK Studenec 2001961 90 Kč
PHK1717 Grusser Jan OK 99 Hradec Králové C 2219001 90 Kč
ALB2050 Vandělíková Anna OOB Albrechtice nad Orlicí 8279 90 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí 7215 90 Kč
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 90 Kč
0250001 Vošvrdová Eliška 025 - Kbelnice u Jičína 2102077 90 Kč
HOR1301 Jindra Cyril TJ Jiskra Hořice C 2218976 90 Kč
HOR1250 Rathouská Štěpánka TJ Jiskra Hořice C 2218983 90 Kč
VAM1351 Martincová Daniela Sofie OB Vamberk C 09680 90 Kč
STH1301 Hamáček Jan SK Studenec C 425586 90 Kč
VRL0000 Jordánek Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí 2126234 90 Kč
VRL1248 Toman Jonáš OOS TJ Spartak Vrchlabí 2126244 90 Kč
VRL1299 Zajícová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí 2126236 90 Kč
CET1801 Hájek Martin TJ Loko Česká Třebová C 361913 90 Kč

P 2.23 km, 7 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 90 Kč
SRK8201 Votroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9201759 90 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8109384 90 Kč
0010001 Štěpová Věra 001 - Xxx zapůjčit 140 Kč
0020001 Kadeřábková Adéla 002 - Není zapůjčit 140 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 90 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 90 Kč
SNA9450 Sedloňová Aneta TJ START Náchod C 9642 90 Kč
0050001 Makaloušová Hana 005 - Špindl sportuje 8005424 90 Kč
0060003 Jahodová Berková Andrea 006 - (j)Elita 2126395 90 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 90 Kč
KOR0351 Rybínová Klára OB DDM Kostelec nad Orlicí 90 Kč
CHC7856 Šimková Markéta K.O.B. Choceň C 9560 90 Kč
JIL8051 Spilková Marcela OK Jilemnice C 2144184 90 Kč
KOR9200 Muzikář Jiří OB DDM Kostelec nad Orlicí 90 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 90 Kč
0080001 Vošlajer Robert 008 - Vošlajer zapůjčit 140 Kč
TYN0750 Müllerová Kateřina OOB SK Týniště nad Orlicí C 2060239 90 Kč
0100001 Kuklikova Katerina 010 - Kuklikovi 2211515 90 Kč
0100002 Kuklikova Sofie 010 - Kuklikovi 2152923 90 Kč
0050003 Erlebachová Aneta 005 - Špindl sportuje 8003632 90 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 90 Kč
SHK7752 Čížková Dana OK Slavia Hradec Králové C 8008276 90 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 90 Kč
0140002 Šolc Jakub 014 - Čeřovka Jičín 8047167 90 Kč
0170001 Juška Jiří 017 - Nereg 2045239 90 Kč
0180001 Hanousková Radka 018 - Jičín 2115012 90 Kč
HOR7650 Kunešová Petra TJ Jiskra Hořice C 1398984 90 Kč
LTU7551 Lasíková Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001923 90 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 90 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 90 Kč
0220001 Borovičková Vendula 022 - Ostruzno 2115757 90 Kč
0250002 Vošvrda Michal 025 - Kbelnice u Jičína zapůjčit 140 Kč
STH8352 Nováková Jana SK Studenec C 2122248 90 Kč
PHK7951 Matoušková Petra OK 99 Hradec Králové C 2129204 90 Kč
0270001 Culek Jan 027 - Slavia Hradec Králové 2113082 90 Kč
0300002 Voláková Viktorie 030 - bez smlouvy 2011790 90 Kč

T 6.18 km, 14 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL9156 Mertlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134296 120 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 120 Kč
0050002 Dunka Štěpán 005 - Špindl sportuje 8151987 120 Kč
0060001 Jahoda Jiří 006 - (j)Elita 1428935 120 Kč
0060002 Sommer Jaroslav 006 - (j)Elita 2148176 120 Kč
KOR8249 Válek Lukáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 120 Kč
0110003 Tatarnikov Dmytro 011 - OK99 Hradec Králové 682336 120 Kč
LTU7803 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 420417 120 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8660547 120 Kč
0150001 Zamouřil Jáchym 015 - RajP 2102586 120 Kč
0160001 Nárovcová Gabriela 016 - neregistrovaní 2120064 120 Kč
0160002 Nárovec Václav 016 - neregistrovaní 2118479 120 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 120 Kč
0200001 Kopecká Tereza 020 - Sovy Bělečko 2419864 120 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 8116676 120 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 8226369 120 Kč
STH9251 Kučerová Lucie SK Studenec C 331285 120 Kč
0230001 Jireš František 023 - Zelenkovi 301639 120 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 120 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 120 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 2144170 120 Kč
celkem přihlášených: 833, vklad: 89200 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.