Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
28.05.2022
Místo konání:
Hajnice
Pořadatel:
MTU - MOF
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D55D     D60C     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H65D     H70C     H75C     HDR     P     T    

D10N 4.10 km, 110 m, 8 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 90 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 90 Kč
SJC1453 Cyrany Magdalena Sportcentrum Jičín C 2115014 90 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013854 90 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 90 Kč
JIL1250 Preisslerová Terezie OK Jilemnice C 425538 90 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 90 Kč
JIL1251 Vondroušová Laura OK Jilemnice C 2139475 90 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 90 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 90 Kč
LPU1459 Kubešová Sára OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 90 Kč
LPU1451 Žemličková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice C 9283 90 Kč
JIL1551 Vondroušová Agáta OK Jilemnice C 425574 90 Kč
SHK1351 Lukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 90 Kč
HOR1251 Saifrtová Bára TJ Jiskra Hořice C 2218980 90 Kč
SHK1353 Košťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 2143378 90 Kč
PHK1354 Johanisová Nikola OK 99 Hradec Králové C 2219034 90 Kč

D10C 2.56 km, 105 m, 9 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 2144152 90 Kč
PHK1380 Hrušová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 434594 90 Kč
SJC1253 Cyrany Anežka Sportcentrum Jičín C 4336 90 Kč
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení C 8014454 90 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení C 2419956 90 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 90 Kč
SJC1351 Hanousková Michaela Sportcentrum Jičín C 8000334 90 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 7001406 90 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 90 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 90 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 90 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8662351 90 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 90 Kč
PHK1351 Vojtová Klára OK 99 Hradec Králové C 09458 90 Kč
STH1251 Hakenová Petra SK Studenec C 2008984 90 Kč
STH1451 Hakenová Kateřina SK Studenec C 2124786 90 Kč
HJL1250 Švorcová Karolína Sokol Horní Jelení C 2420047 90 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 1398686 90 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 90 Kč
JIL1352 Zahrádková Anna OK Jilemnice C 2139484 90 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 90 Kč

D12C 3.14 km, 115 m, 9 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové B 8022692 90 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 90 Kč
PHK1155 Hepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 8121537 90 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 90 Kč
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 2122268 90 Kč
SJC1153 Krykorková Zuzana Sportcentrum Jičín C 2102075 90 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 90 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8054112 90 Kč
SJC1152 Šolcová Elsa Sportcentrum Jičín C 8047201 90 Kč
VRL1054 Vrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8410793 90 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013842 90 Kč
VRL1052 Buďárková Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2127523 90 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 90 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 2124764 90 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8109335 90 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 8030638 90 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 8013841 90 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice B 8013836 90 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 8013850 90 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8663131 90 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 90 Kč
SNA1153 Matějková Eliška TJ START Náchod C 9645 90 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 8013848 90 Kč
PHK1051 Besedová Barbora OK 99 Hradec Králové C 1410002 90 Kč

D12D 2.62 km, 100 m, 9 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020002 Kuklikova Sofie 002 - Kuklikovi 2152923 90 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 90 Kč
JIL1052 Valdmanová Anna OK Jilemnice C 2127633 90 Kč
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení C 2148107 90 Kč
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 90 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 90 Kč
LPU1166 Helmeczi Ema OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 90 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU1167 Nováčková Simona OK Lokomotiva Pardubice C 0 90 Kč
LPU1169 Votroubková Aneta OK Lokomotiva Pardubice C 0 90 Kč
PHK1153 Vojtová Julie OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 140 Kč
ZAM1052 Stratilová Anna OB T.J. Sokol Žamberk C 416295 90 Kč
SHK1058 Ladýřová Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 1700078 90 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB T.J. Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
0170001 Gościniak Wiktoria 017 - (POL) UKS Arkady Raszków 8028100 90 Kč
VRL1153 Movchanskaya Maria OOS TJ Spartak Vrchlabí C 90 Kč

D14C 3.54 km, 130 m, 10 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 90 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové B 2126271 90 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 90 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8014548 90 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín B 8071009 90 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 90 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice B 8482071 90 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 8140914 90 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 90 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 8000336 90 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 8107726 90 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín A 8226352 90 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové B 8461735 90 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 8021409 90 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8454047 90 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové B 8022635 90 Kč
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení B 8016306 90 Kč
HJL0850 Kaplanová Viktorie Sokol Horní Jelení B 8006737 90 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 90 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 90 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 90 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 8006073 90 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod B 8076019 90 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8042144 90 Kč
JIL0952 Jirsová Tereza OK Jilemnice C 2116443 90 Kč
PHK0857 Čížková Alena OK 99 Hradec Králové C 1428939 90 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 90 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 8013852 90 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice B 8109409 90 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8109392 90 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 8109429 90 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8109379 90 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 90 Kč
CHC0955 Komárková Veronika K.O.B. Choceň C 8131413 90 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 90 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 8014570 90 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 90 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 8013911 90 Kč
0170002 Uciechowska Oliwia 017 - (POL) UKS Arkady Raszków 8132009 90 Kč
0170003 Trzeciak Klaudia 017 - (POL) UKS Arkady Raszków 8091403 90 Kč

D14D 2.82 km, 110 m, 7 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214513 90 Kč
JIL0953 Kolmanová Anna OK Jilemnice C 426360 90 Kč
VRL0957 Nováková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001972 90 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 2080949 90 Kč
VRL0854 Hamáčková Amálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214541 90 Kč
CHC0854 Nimshausová Helena K.O.B. Choceň C 9822 90 Kč
LPU0969 Kubíčková Nela OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
STH0954 Lánská Adéla SK Studenec C 2144167 90 Kč
STH0952 Lánská Dagmar SK Studenec C 2008983 90 Kč
ZAM0951 Kopecká Cecilie OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 90 Kč
ZAM0852 Němcová Kateřina OB T.J. Sokol Žamberk C 2058527 90 Kč
ZAM0953 Stratilová Eliška OB T.J. Sokol Žamberk C 2053567 90 Kč
KUO0951 Šlesingerová Nela KOB Ústí nad Orlicí C 2127551 90 Kč
VRL0999 Zaplatílková Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí 2126282 90 Kč
VRL0958 Movchanskaya Sofia OOS TJ Spartak Vrchlabí C 90 Kč
DOB0990 Stolinová Andrea KOB Dobruška C 7233 90 Kč

D16C 4.49 km, 190 m, 14 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 120 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516423 120 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8014439 120 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 120 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8119417 120 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 120 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 120 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 120 Kč
LTU0750 Závodná Zuzana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8410775 120 Kč
PHK0759 Nevmerzhytska Mariia OK 99 Hradec Králové C 8003644 120 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C 8109378 120 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 120 Kč
VRL0654 Vohníková Anna OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2124792 120 Kč
SJC0653 Bílková Karolína Sportcentrum Jičín C 8518819 120 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 120 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 120 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 8101007 120 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 120 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice A 8663174 120 Kč
LPU0763 Kaláčová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2083359 120 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 120 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 8054118 120 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 120 Kč
LPU0659 Šmídová Terezie OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 120 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 120 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 120 Kč
NPA0652 Plecháčová Marie SK LOB Nová Paka C 2122274 120 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 120 Kč
PHK0664 Ballonová Lucie OK 99 Hradec Králové B 8196053 120 Kč
ZAM0752 Bryscejnová Marieta OB T.J. Sokol Žamberk C 2075607 120 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 120 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 8047184 120 Kč
0170007 Uciechowska Amelia 017 - (POL) UKS Arkady Raszków 8060202 120 Kč

D18C 6.06 km, 235 m, 15 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663141 120 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 120 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8014445 120 Kč
SHK0553 Otreshko Eva Maria OK Slavia Hradec Králové C 8330704 120 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8517323 120 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové B 8007192 120 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 120 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 120 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 120 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 8183060 120 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8013839 120 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně A 8033230 120 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 120 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 120 Kč

D20C 8.04 km, 290 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.02

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 120 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 120 Kč

D21C 8.04 km, 290 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.02

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové C 8662722 120 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 120 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 120 Kč
PGP9657 Müllerová Eva SK Praga C 428297 120 Kč
CHT9651 Ďoubalíková Anna OOB SK Chrast C 207805 120 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 8006766 120 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 120 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 120 Kč
SNA8851 Doležalová Libuše TJ START Náchod C 8047149 120 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 8660408 120 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 120 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 120 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 120 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové R 8660572 120 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 120 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 120 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 8129952 120 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9669 120 Kč

D21D 5.53 km, 205 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.02

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9151 Bartošová Mirka OK 99 Hradec Králové C 49696 120 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 120 Kč
0090001 Kastnerová Lucie 009 - OBA1 7210306 120 Kč
0080002 Březovská Tereza 008 - OBA 9491 120 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8054111 120 Kč
0140001 Klavrzová Dominika 014 - OBA 2 zapůjčit 170 Kč

D35C 6.23 km, 230 m, 17 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 120 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 120 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 120 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 120 Kč
LTU8651 Zlámalová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8445333 120 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 120 Kč
VRL8552 Vrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8410781 120 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OB Vamberk C 9600 120 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8663139 120 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 120 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 120 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 120 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 120 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 120 Kč

D35D 4.05 km, 150 m, 11 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 120 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 120 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 120 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8119518 120 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 120 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 120 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 120 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 120 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 2059756 120 Kč
LTU7854 Kotyková Libuše OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108882 120 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 8410801 120 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 120 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 8042139 120 Kč
0160001 Šumpíková Katka 016 - Slavia HK fanklub 2039160 120 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 120 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 120 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 120 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 120 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 120 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 120 Kč
0200001 Šafářová Anna 020 - SHK zapůjčit 170 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 120 Kč
KUO7851 Šlesingerová Jitka KOB Ústí nad Orlicí C 887161 120 Kč
SHK7950 Bohdanecká Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8003669 120 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 8008016 120 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 120 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 120 Kč

D40C 6.23 km, 230 m, 17 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 8656671 120 Kč
LTU8250 Brožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 120 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 8667517 120 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 120 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 8076619 120 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 120 Kč
SNA8051 Jiroutová Eva TJ START Náchod C 2144091 120 Kč
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 8110513 120 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 120 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 120 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 120 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8003646 120 Kč

D45C 4.18 km, 185 m, 9 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 120 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 120 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 120 Kč
0040002 Tomandlová Radka 004 - HORA 2099521 120 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 120 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8410772 120 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 120 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 120 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 120 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 8006743 120 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 120 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 120 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8107731 120 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 120 Kč
XHK7650 Macháčková Markéta MTBO Racing team Hradec Králové 8109324 120 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 120 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 8680395 120 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 120 Kč
SHK7550 Štefaniková Markéta OK Slavia Hradec Králové C 2095932 120 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8075000 120 Kč
SHK7652 Jakubská Naděžda OK Slavia Hradec Králové C 8022650 120 Kč

D45D 3.28 km, 105 m, 7 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 120 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 120 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 120 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 120 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 120 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 120 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2151449 120 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 120 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 120 Kč
SHK7653 Fialová Radmila OK Slavia Hradec Králové C 232493 120 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 1400412 120 Kč
HJL7550 Kaplanová Alena Sokol Horní Jelení C 2148137 120 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 120 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425506 120 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 120 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 1400421 120 Kč
VRL7656 Nová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 120 Kč
SHK7752 Čížková Dana OK Slavia Hradec Králové C 8008276 120 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 120 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8013866 120 Kč
LPU7761 Věříšová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2129221 120 Kč
HOR7450 Rückerová Věra TJ Jiskra Hořice C 2025353 120 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 120 Kč
HOR7651 Čiháková Olga TJ Jiskra Hořice C 2104603 120 Kč
HOR7551 Saifrtová Jana TJ Jiskra Hořice C 2218979 120 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 8230510 120 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 120 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 120 Kč

D50C 4.18 km, 185 m, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 8445323 120 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 120 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 120 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 120 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 8117156 120 Kč
LPU6888 Bydžovská Helena OK Lokomotiva Pardubice 9304 120 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 120 Kč

D55C 3.80 km, 145 m, 8 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 120 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 120 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 120 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 120 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 8166708 120 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 120 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 120 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 120 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 120 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 120 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 120 Kč

D55D 2.55 km, 105 m, 7 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6150 Remešová Alena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7249 120 Kč
LTU5650 Filipová Dagmar OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8006752 120 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 120 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 120 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 120 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 120 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 120 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 120 Kč

D60C 3.80 km, 145 m, 8 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6151 Bartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 120 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 120 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 120 Kč

D65C 3.10 km, 115 m, 8 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 90 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 90 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 90 Kč

D70C 3.10 km, 115 m, 8 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč

H10N 4.09 km, 110 m, 8 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1502 Jiřišta Vladimir OK Jilemnice C 2139478 90 Kč
JIL1301 Kubíček Jonáš OK Jilemnice C 2139481 90 Kč
JIL1503 Hauschwitz Radim OK Jilemnice C 426352 90 Kč
JIL1303 Valdman Hynek OK Jilemnice C 426353 90 Kč
PHK1500 Vrábel Ondřej OK 99 Hradec Králové C 51176 90 Kč
JIL1500 Kolín Jonáš OK Jilemnice C 9000007 90 Kč
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 90 Kč
VRL1303 Štučka Štěpán OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 90 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 2148062 90 Kč
PHK1304 Fahrner Šimon OK 99 Hradec Králové C 9400 90 Kč
SHK1300 Toužil Jan OK Slavia Hradec Králové C 2181333 90 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 2144189 90 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 90 Kč
LPU1210 Kokaisl Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9660 90 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 90 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 90 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 2213811 90 Kč
SHK1303 Ladýř Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2181314 90 Kč
HOR1200 Zollmann David TJ Jiskra Hořice C 2218972 90 Kč
HOR1600 Zollmann Filip TJ Jiskra Hořice C 2218973 90 Kč
PHK1401 Kout Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2143399 90 Kč

H10C 2.54 km, 105 m, 9 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1206 Votroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2039811 90 Kč
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 331703 90 Kč
VRL1203 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8137516 90 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 2124797 90 Kč
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové C 8005148 90 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 8004053 90 Kč
SRK1207 Klabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 90 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 90 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 253155 90 Kč
LPU1209 Nachtigall Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2102526 90 Kč
LPU1305 Pýcha František OK Lokomotiva Pardubice C 0 90 Kč
LPU1303 Udržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 90 Kč
SJC1203 Vošvrda Václav Sportcentrum Jičín C 8202261 90 Kč
PHK1301 Winter Jakub OK 99 Hradec Králové C 2134363 90 Kč
SHK1205 Hrdinka Josef OK Slavia Hradec Králové C 2181914 90 Kč

H12C 4.19 km, 150 m, 11 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0902 Procházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2039190 90 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 90 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín B 8226418 90 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 90 Kč
SHK1102 Fiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové C 8042133 90 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108872 90 Kč
SHK1009 Pouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8183190 90 Kč
PHK1106 Tatarnikov Ivan OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8047122 90 Kč
SJC1102 Vejvoda Martin Sportcentrum Jičín C 2134326 90 Kč
PHK1004 Severa Matyáš OK 99 Hradec Králové C 2029217 90 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 90 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 90 Kč
SRK1101 Jičínský Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2134346 90 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 90 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové B 2181932 90 Kč
SJC1005 Hanousek Jan Sportcentrum Jičín C 8519812 90 Kč
SHK1109 Šumpík Filip OK Slavia Hradec Králové C 8162911 90 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8014491 90 Kč
LPU1012 Jirout Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 8014516 90 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 8014487 90 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109408 90 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice B 8109417 90 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8109426 90 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 8109424 90 Kč
LPU1100 Udržal Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 886715 90 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 8006751 90 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 8022334 90 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 2219028 90 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice C 2111759 90 Kč
SHK1110 Slavík František OK Slavia Hradec Králové C 2212708 90 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 90 Kč
SHK1007 Štefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 90 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 8003635 90 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 8051261 90 Kč

H12D 3.46 km, 120 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1102 Hauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 90 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8454321 90 Kč
LTU1102 Hainiš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 90 Kč
LPU1107 Šabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
HOR1000 Saifrt Matěj TJ Jiskra Hořice C 2218978 90 Kč
DOB1111 Stolina David KOB Dobruška C 51493 90 Kč

H14C 5.41 km, 185 m, 12 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 90 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice B 2144174 90 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 90 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 90 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 8076016 90 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143370 90 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 90 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 8499900 90 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 90 Kč
SHK0910 Kyrylyshyn Ihor OK Slavia Hradec Králové C 8071970 90 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 90 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 8162886 90 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 8410778 90 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 8410769 90 Kč
CHC0902 Matoušek Alex K.O.B. Choceň C 232905 90 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové B 8022640 90 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 8519805 90 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B 8017734 90 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 90 Kč
PHK0806 Michalec Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2112758 90 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice B 2124769 90 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2420026 90 Kč
SNA0803 Kubeček Antonín TJ START Náchod A 8022684 90 Kč
VRL0801 Erben Hynek OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126247 90 Kč
LTU0802 Kotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8136464 90 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8005119 90 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 90 Kč
SHK0810 Tejkl Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 2181296 90 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 90 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 90 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 90 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 90 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 90 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 90 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109396 90 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 8663155 90 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 8006771 90 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 8076023 90 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice B 8014569 90 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 8226384 90 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8226302 90 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 90 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové B 8014481 90 Kč

H14D 4.14 km, 160 m, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0904 Kuklík Tobiáš OK Jilemnice C 2221477 90 Kč
SHK0908 Zástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 2212739 90 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 90 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB T.J. Sokol Žamberk C 416097 90 Kč
HOR0903 Jindra Antonín TJ Jiskra Hořice C 2224206 90 Kč
HOR0902 Bernard Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2059759 90 Kč
0170012 Chmura Patryk 017 - (POL) UKS Arkady Raszków 8080904 90 Kč

H16C 7.11 km, 285 m, 21 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 120 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8670741 120 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 8006764 120 Kč
PHK0710 Tkachenko Artem OK 99 Hradec Králové C 8003640 120 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 120 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8183072 120 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 120 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8680327 120 Kč
VRL0703 Buďárek David OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2135168 120 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8015320 120 Kč
VRL0608 Setunský Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2139488 120 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 120 Kč
LPU0713 Hlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8196084 120 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 120 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 120 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 120 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 120 Kč
SHK0705 Štefanik Jan OK Slavia Hradec Králové C 2144114 120 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové B 2124787 120 Kč

H18C 8.51 km, 310 m, 19 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 120 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 120 Kč
LTU0402 Retek David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8004736 120 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662729 120 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8680305 120 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662734 120 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8085196 120 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod A 8076025 120 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 120 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 120 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové A 8061489 120 Kč
SNA0402 Kubeček Josef TJ START Náchod C 8107749 120 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové A 8226370 120 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 8205420 120 Kč
PHK0405 Tatarnikov Mykhailo OK 99 Hradec Králové C 8003652 120 Kč
PHK0508 Kovalchuk Serafim OK 99 Hradec Králové A 8003649 120 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 120 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8014561 120 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663121 120 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 120 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 8012872 120 Kč
SRK0406 Čičovský Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2420027 120 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 120 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 120 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 8656545 120 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 8031407 120 Kč
LPU0515 Pekárek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8014532 120 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 120 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 120 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 8680282 120 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 8482062 120 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 8109325 120 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 8680363 120 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8656604 120 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7207030 120 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové B 8014452 120 Kč

H20C 11.61 km, 380 m, 30 kontrol Rank. koef.: 1.02

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 120 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod B 8022679 120 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 120 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8663165 120 Kč

H21C 11.61 km, 380 m, 30 kontrol Rank. koef.: 1.02

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 120 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 120 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8054120 120 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8109430 120 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 120 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 120 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 8662296 120 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 120 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 120 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 120 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 120 Kč
0080001 Rašek Filip 008 - OBA 8026659 120 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové C 8680293 120 Kč
SHK9100 Důrek Milan OK Slavia Hradec Králové C 8663191 120 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 120 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8334490 120 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 120 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 120 Kč
SNA9302 Fišer Jan TJ START Náchod C 2420009 120 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 120 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 120 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662680 120 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 120 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 120 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 8670465 120 Kč

H21D 7.11 km, 245 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1.02

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 120 Kč
0100001 Choc Josef 010 - O B A 8062667 120 Kč
0140002 Fajfr Pavel 014 - OBA 2 zapůjčit 170 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 120 Kč

H35C 8.96 km, 290 m, 22 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 120 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 120 Kč
SHK7701 Morávek Martin OK Slavia Hradec Králové C 7207351 120 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8137519 120 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8515523 120 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 120 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 120 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8482109 120 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8517452 120 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 120 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 120 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové 8109421 120 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 120 Kč

H35D 5.68 km, 210 m, 11 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 120 Kč
JIL8500 Jiřišta Vladimír OK Jilemnice C 8107736 120 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 120 Kč
SHK7900 Beneda Jan OK Slavia Hradec Králové C 2419932 120 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 120 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 8051264 120 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 120 Kč
LTU7901 Kotyk Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001909 120 Kč
PHK7902 Mojžíš Robert OK 99 Hradec Králové C 2148209 120 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 120 Kč
SJC8008 Hanousek Václav Sportcentrum Jičín C 8482063 120 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 8047119 120 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 120 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8051262 120 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 120 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 120 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 120 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116799 120 Kč
STH8102 Haken Adam SK Studenec C 2134356 120 Kč
CET7001 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 120 Kč
HOR8000 Bernard Jan TJ Jiskra Hořice C 2218981 120 Kč
0240002 Johanis Viktor 024 - doprovod HK_OK99 2219036 120 Kč

H40C 8.96 km, 290 m, 22 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 120 Kč
JIL7801 Spilka Petr OK Jilemnice C 2124761 120 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 120 Kč
JIL7901 Kuklík Tomáš OK Jilemnice C 426308 120 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 120 Kč
0030001 Hruša Petr 003 - Vysoká nad Labem 416203 120 Kč
PHK8001 Kopecký Martin OK 99 Hradec Králové C 2058528 120 Kč
VRL7802 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8648606 120 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 120 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 8109554 120 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8087305 120 Kč
PHK7703 Korbel Michal OK 99 Hradec Králové C 8226379 120 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 120 Kč

H45C 7.57 km, 260 m, 20 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 120 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 120 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 120 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 120 Kč
0040001 Tomandl Jan 004 - HORA 2090861 120 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 120 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 120 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 120 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 120 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 8005126 120 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8482086 120 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8410782 120 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 120 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 120 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 120 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 120 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 120 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8035529 120 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 120 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 8680311 120 Kč
HOR7600 Saifrt Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2218977 120 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 120 Kč
PHK7303 Zídek Jan OK 99 Hradec Králové C 2102685 120 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 8013423 120 Kč

H45D 5.02 km, 185 m, 11 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 120 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 120 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 120 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 120 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 120 Kč
VRL7408 Buchar Marcel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09005 120 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 8006602 120 Kč
CHC7606 Borovec Alexandr K.O.B. Choceň C 232909 120 Kč
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení C 1425339 120 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 120 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 120 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 8137509 120 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 120 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 120 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 120 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8410779 120 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425502 120 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 120 Kč
0160002 Šumpík Michal 016 - Slavia HK fanklub 2039174 120 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 120 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 120 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8113506 120 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 8516953 120 Kč
STH6701 Hanuš Karel SK Studenec C 8047127 120 Kč
HOR7500 Jindra Vladimír TJ Jiskra Hořice C 2218974 120 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 120 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8030640 120 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 331587 120 Kč

H50C 7.57 km, 260 m, 20 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 120 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8332334 120 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 120 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 8014538 120 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 8013397 120 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 120 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 8116751 120 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8644879 120 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8648565 120 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 120 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 120 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 8582019 120 Kč
SNA7001 Ptáček Miloš TJ START Náchod C 8107772 120 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 120 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 8680335 120 Kč

H55C 5.98 km, 215 m, 13 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 120 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 2025343 120 Kč
LTU5901 Sombota Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8328684 120 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 7209792 120 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 8154971 120 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 120 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 120 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2025354 120 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 120 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 219206 120 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8047197 120 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka C 7208214 120 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8076637 120 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 120 Kč
0230001 Košťál Pavel 023 - OK Slavia 8014478 120 Kč

H55D 4.05 km, 145 m, 11 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 120 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 120 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 120 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 8006742 120 Kč
LTU6400 Pleskač Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 120 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 120 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 8016314 120 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 120 Kč
SNA6101 Klimeš Jiří TJ START Náchod C 2211450 120 Kč
SRK6502 Čičovský Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2420025 120 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 120 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 120 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 120 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 120 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 120 Kč
LPU6501 Čermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2144165 120 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 120 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8003599 120 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8031405 120 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk OB Kunvald C 7208208 120 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 120 Kč
HOR6000 Horák Jan TJ Jiskra Hořice C 2218971 120 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 120 Kč

H60C 5.98 km, 215 m, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6002 Ďoubalík Petr OOB SK Chrast C 336716 120 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 120 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 120 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 120 Kč
SHK5902 Číža Petr OK Slavia Hradec Králové C 2102550 120 Kč
LPU6103 Jánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 7200905 120 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8047207 120 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 120 Kč

H65C 4.23 km, 145 m, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 90 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB T.J. Sokol Žamberk C 232634 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 90 Kč

H65D 2.78 km, 125 m, 8 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 90 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 90 Kč
SNA5600 Sedloň Josef TJ START Náchod C 7244 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 90 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 2001951 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 90 Kč

H70C 4.23 km, 145 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk OB Kunvald C 7208201 90 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 90 Kč

H75C 3.32 km, 130 m, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 8410783 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 8008294 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 9039 90 Kč

HDR 4.10 km, 110 m, 9 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1515 Novotný Matouš OK 99 Hradec Králové C 886826 90 Kč
PHK1400 Brož Martin OK 99 Hradec Králové C 9366 90 Kč
PHK1356 Matysová Klára OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 140 Kč
SRK1752 Krunčíková Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
PHK1501 Hepner Martin OK 99 Hradec Králové C 1398689 90 Kč
0020001 Kuklikova Katerina 002 - Kuklikovi 2211515 90 Kč
PHK1850 Balcarová Anna OK 99 Hradec Králové C 2001994 90 Kč
PHK1650 Balcarová Klára OK 99 Hradec Králové C 995886 90 Kč
SNA1601 Sokolář Vojtěch TJ START Náchod C 2113361 90 Kč
VRL1616 Leštínský Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9201758 90 Kč
DKP1850 Kolínová Anita Oddíl OB Kotlářka C 90 Kč
PHK1505 Tihon Jan OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
LTU1700 Zlámal Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8012866 90 Kč
LTU1650 Zlámalová Barbora OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8016051 90 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 90 Kč
DKP1551 Nová Eliška Anna Oddíl OB Kotlářka C 51787 90 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 90 Kč
LPU1556 Kokaislová Aneta OK Lokomotiva Pardubice C 0 90 Kč
LPU1851 Kroupová Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 90 Kč
LPU1651 Stryková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2075644 90 Kč
LPU1456 Šabatková Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 9323 90 Kč
LPU1701 Vávra Kristián OK Lokomotiva Pardubice C 9325 90 Kč
NPA1701 Novák Tadeáš SK LOB Nová Paka C 515421 90 Kč
STH1601 Haken Václav SK Studenec 2001961 90 Kč
HOR1301 Jindra Cyril TJ Jiskra Hořice C 2218976 90 Kč
HOR1250 Rathouská Štěpánka TJ Jiskra Hořice C 2218983 90 Kč
HOR1450 Rathouská Anežka TJ Jiskra Hořice C 2218984 90 Kč
SHK1401 Hrdinka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2224515 90 Kč
PHK1849 Bartoš Antonín OK 99 Hradec Králové 301691 90 Kč
0220001 Vošvrdová Eliška 022 - Kbelnice u Jičína 2102077 90 Kč
LPU2222 Nachtigall Marek OK Lokomotiva Pardubice 90 Kč
LPU2223 Nachtigall Lukáš OK Lokomotiva Pardubice 90 Kč
ZAM1201 Balcar Denis OB T.J. Sokol Žamberk 2056289 90 Kč
0240001 Johanisová Helena 024 - doprovod HK_OK99 2151415 90 Kč
PHK1300 Cichý Marek OK 99 Hradec Králové C 2070824 90 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 52330 90 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 90 Kč
SJC1777 Palasová Tina Sportcentrum Jičín C 90 Kč
CHC1501 Komárek Josef K.O.B. Choceň C 232903 90 Kč
PHK1600 Čapek Samuel OK 99 Hradec Králové C 53164 90 Kč

P 3.41 km, 130 m, 9 kontrol

(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 90 Kč
SRK8201 Votroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9201759 90 Kč
CHC8152 Dvorská Renata K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 90 Kč
JIL8051 Spilková Marcela OK Jilemnice C 2144184 90 Kč
SHK7754 Stránská Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 2001974 90 Kč
JIL7753 Kubíčková Jitka OK Jilemnice 2212011 90 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 90 Kč
TYN0750 Müllerová Kateřina OOB SK Týniště nad Orlicí C 2060239 90 Kč
0050001 Vošlajer Robert 005 - OB Sruby zapůjčit 140 Kč
VAM0751 Sršňová Natálie OB Vamberk C 1420849 90 Kč
0060002 Barbora Chaloupková 006 - Ginger team zapůjčit 140 Kč
0070001 Borovičková Vendula 007 - Ostruzno 2115757 90 Kč
0110001 Juška Jiří 011 - Nereg 2045239 90 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 90 Kč
VRL7655 Záveská Ladislava OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 90 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 90 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 90 Kč
SNA5952 Zvěřinová Darina TJ START Náchod C 51443 90 Kč
SNA9450 Sedloňová Aneta TJ START Náchod C 9642 90 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8109384 90 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
0150001 Hanousková Radka 015 - Jičín 002 2115012 90 Kč
LPU7869 Helmeczi Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 0 90 Kč
LPU7867 Hostinská Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 9233 90 Kč
LPU6956 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 90 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 90 Kč
STH8151 Lánská Dagmar SK Studenec C 2133896 90 Kč
SHK7850 Lukešová Klára OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
HJL8550 Švorcová Lenka Sokol Horní Jelení C 2126356 90 Kč
HJL1151 Pajerová Laura Sokol Horní Jelení C 2420049 90 Kč
0180001 Pešek Vladimír 018 - TJ Sokol Košov 2115010 90 Kč
HOR8851 Vojtěchová Eva TJ Jiskra Hořice C 53361 90 Kč
0220002 Vošvrda Michal 022 - Kbelnice u Jičína zapůjčit 140 Kč
LTU7450 Kerhátová Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2181298 90 Kč
LPU2224 Nachtigall Petr OK Lokomotiva Pardubice 90 Kč
0230002 Košťálová Eva 023 - OK Slavia 2017683 90 Kč
0250003 Jahodová Berková Andrea 025 - (j)Elita 2126395 90 Kč
SHK9999 Procházka Miloš OK Slavia Hradec Králové 9133 90 Kč
0170004 Suplicka Weronika 017 - (POL) UKS Arkady Raszków 8200977 90 Kč
0170005 Mądra Klaudia 017 - (POL) UKS Arkady Raszków 8071218 90 Kč
0170006 Chernomor Sofiia 017 - (POL) UKS Arkady Raszków 2016195 90 Kč
0170008 Trzeciak Izabela 017 - (POL) UKS Arkady Raszków 8032098 90 Kč
0170009 Gościniak Karolina 017 - (POL) UKS Arkady Raszków 8102674 90 Kč
0170010 Uciechowska Anna 017 - (POL) UKS Arkady Raszków 8201795 90 Kč
0170011 Gościniak Kacper 017 - (POL) UKS Arkady Raszków 8032099 90 Kč
0170013 Chmura Jolanta 017 - (POL) UKS Arkady Raszków 8032097 90 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha B 8009888 90 Kč
PHK4321 Hudousková Sára OK 99 Hradec Králové 416264 90 Kč

T 5.51 km, 205 m, 13 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Procházka Martin 001 - Tatrmani 1150698 120 Kč
VRL9156 Mertlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134296 120 Kč
KOR9200 Muzikář Jiří OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051501 120 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 120 Kč
0060001 Šťovíček Pavel 006 - Ginger team zapůjčit 170 Kč
SRK9510 Bláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8015306 120 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8660547 120 Kč
0120001 Kopecká Tereza 012 - Sovy Bělečko 2419864 120 Kč
0130001 Hrdinková Zuzana 013 - - zapůjčit 170 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 8116676 120 Kč
SNA7602 Matějka Luboš TJ START Náchod C 2419981 120 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2213806 120 Kč
0250001 Jahoda Jiří 025 - (j)Elita 1428935 120 Kč
0250002 Sommer Jaroslav 025 - (j)Elita 2148176 120 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 8660543 120 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 120 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 120 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 120 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha A 8151968 120 Kč
0260001 Věříš Michal 026 - PHK 1000511 240 Kč
0260002 Věříš Andrea 026 - PHK 1000456 240 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 240 Kč
0260003 Hanzl Jaroslav 026 - PHK zapůjčit 290 Kč
0260004 Hanzl Patrik 026 - PHK zapůjčit 290 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 240 Kč
celkem přihlášených: 879, vklad: 94830 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.