Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.10.2022
Místo konání:
Holovousy, fotbalové hřiště
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 3.10 km, 6 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 90 Kč
SJC1453 Cyrany Magdalena Sportcentrum Jičín C 2115014 90 Kč
PHK1356 Matysová Klára OK 99 Hradec Králové C 2224132 90 Kč
PDY1351 Vébrová Dominika Běhej Poděbrady C 2181946 90 Kč
JIL1552 Kopecká Inés OK Jilemnice C 2144156 90 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 90 Kč
SHK1451 Pouchlá Sára OK Slavia Hradec Králové C 2001987 90 Kč
SHK1452 Weinerová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 9140 90 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 90 Kč
KOR1251 Sedláčková Magdaléna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 90 Kč
JIL1551 Vondroušová Agáta OK Jilemnice C 425574 90 Kč
JIL1250 Preisslerová Terezie OK Jilemnice C 425538 90 Kč
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 90 Kč
LPU1358 Horáčková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2214532 90 Kč
LPU1651 Stryková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2075644 90 Kč
LPU1260 Šedová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 90 Kč
LPU1365 Ševčíková Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 1398998 90 Kč
LPU1451 Žemličková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice C 9283 90 Kč
LPU1461 Škorpíková Markéta OK Lokomotiva Pardubice 2125366 90 Kč
SHK1353 Košťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 2143378 90 Kč

D10C 2.10 km, 7 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 2144152 90 Kč
STH1251 Hakenová Petra SK Studenec C 2008984 90 Kč
STH1451 Hakenová Kateřina SK Studenec C 2124786 90 Kč
SJC1253 Cyrany Anežka Sportcentrum Jičín C 4336 90 Kč
SHK1351 Lukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 90 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 90 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 90 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 90 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 8162855 90 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 8420955 90 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 90 Kč
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení C 8014454 90 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení C 2419956 90 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 90 Kč
JIL1251 Vondroušová Laura OK Jilemnice C 2139475 90 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8042139 90 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 90 Kč
DKL1352 Lohová Dora KOB Kladno C 2211652 90 Kč
LTU1350 Retková Adina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001944 90 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8107722 90 Kč
SJC1351 Hanousková Michaela Sportcentrum Jičín C 8000334 90 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 90 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 8109317 90 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 90 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 90 Kč
LPU1257 Křížová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 7807223 90 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 90 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 8014544 90 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 90 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 8014549 90 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013854 90 Kč
SHK1450 Mayerová Anna OK Slavia Hradec Králové C 8076036 90 Kč
PHK1354 Johanisová Nikola OK 99 Hradec Králové C 2219034 90 Kč

D12C 2.40 km, 8 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC1054 Dvorská Veronika K.O.B. Choceň C 7502000 90 Kč
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 90 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové B 8022692 90 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027219 90 Kč
VRL1054 Vrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8410793 90 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové B 2099496 90 Kč
SJC1153 Krykorková Zuzana Sportcentrum Jičín B 8076648 90 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 8022643 90 Kč
SJC1152 Šolcová Elsa Sportcentrum Jičín B 8047201 90 Kč
PHK1155 Hepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 8226320 90 Kč
JIL1052 Valdmanová Anna OK Jilemnice C 2127633 90 Kč
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 2122268 90 Kč
PHK1051 Besedová Barbora OK 99 Hradec Králové B 1410002 90 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013842 90 Kč
HJL1153 Chotěnovská Nela Sokol Horní Jelení C 2039821 90 Kč
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení C 2148107 90 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 90 Kč
DKL1151 Lohová Anna KOB Kladno C 2224149 90 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 8013848 90 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8109335 90 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 90 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 8030638 90 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8013860 90 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 8013841 90 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice B 8013836 90 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 8013850 90 Kč
SNA1153 Matějková Eliška TJ START Náchod C 9645 90 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 2124764 90 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec B 2124779 90 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 90 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 90 Kč
STH1055 Nováková Věra SK Studenec C 2008988 90 Kč
SHK1058 Ladýřová Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 8064427 90 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8047165 90 Kč

D12D 2.30 km, 7 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY1152 Navrátilová Sofie Běhej Poděbrady C zapůjčit 90 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 90 Kč
0250001 Munzarová Klára 025 - OBR 2032160 90 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU1170 Lukášová Aneta OK Lokomotiva Pardubice C 2102521 90 Kč
LPU1167 Nováčková Simona OK Lokomotiva Pardubice C 8196047 90 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB T.J. Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
VRL1099 Zaplatílková Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí 2126282 90 Kč

D14C 3.20 km, 11 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 90 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice A 8140914 90 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 8107726 90 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 8000336 90 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 8014570 90 Kč
SHK0852 Selixová Anežka OK Slavia Hradec Králové C 2126384 90 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové B 8461735 90 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové B 2126271 90 Kč
PDY0850 Píšová Tereza Běhej Poděbrady C 2102697 90 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 2080949 90 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663142 90 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové B 8022635 90 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8454047 90 Kč
CHC0854 Nimshausová Helena K.O.B. Choceň C 9822 90 Kč
CHC0955 Komárková Veronika K.O.B. Choceň C 8131413 90 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 8006073 90 Kč
HJL0850 Kaplanová Viktorie Sokol Horní Jelení B 8006737 90 Kč
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení B 8016306 90 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 90 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8042144 90 Kč
SHK0961 Řadová Ráchel OK Slavia Hradec Králové B 8107743 90 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec B 2116482 90 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín B 8071009 90 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8014548 90 Kč
PHK0857 Čížková Alena OK 99 Hradec Králové C 1428939 90 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 90 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 8013852 90 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice B 8109409 90 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 8109429 90 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8109379 90 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod B 8076019 90 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 8201177 90 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové A 8013911 90 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové B 8013885 90 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové B 8137511 90 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 135 Kč
SHK0861 Strejčková Klára OK Slavia Hradec Králové C 410198 135 Kč

D14D 2.60 km, 8 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0953 Jindrová Ema Běhej Poděbrady C 53640 90 Kč
VRL0955 Záveská Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2211449 90 Kč
VRL0957 Nováková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001972 90 Kč
VRL0958 Movchanskaya Sofia OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2124777 90 Kč
0160001 Polanecká Anežka 016 - Sportcentrum Jičín - nereg. 4288 90 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB T.J. Sokol Žamberk C 426310 90 Kč
VRL0854 Hamáčková Amálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 90 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214513 90 Kč
LPU0969 Kubíčková Nela OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
VRL0953 Vrbatová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 90 Kč

D16C 3.60 km, 14 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0752 Selixová Mariana OK Slavia Hradec Králové C 2181284 120 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 120 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 120 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové B 8014439 120 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 120 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 120 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové B 8109378 120 Kč
LTU0750 Závodná Zuzana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8410775 120 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 120 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 120 Kč
LPU0763 Kaláčová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 2083359 120 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 8054118 120 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice B 8013856 120 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 120 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 120 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 120 Kč
NPA0652 Plecháčová Marie SK LOB Nová Paka B 2122274 120 Kč

D18C 4.10 km, 16 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové B 8007192 120 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 120 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 8454022 120 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8013900 120 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 120 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 120 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice B 8183060 120 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 8670751 120 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 8680308 120 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 120 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 120 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 120 Kč
SHK0553 Otreshko Eva Maria OK Slavia Hradec Králové B 8330704 120 Kč

D21C 4.70 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 8183166 120 Kč
PHK8750 Losmanová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8328682 120 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 8655422 120 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 120 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 120 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 120 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 120 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 120 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 8006766 120 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8518812 120 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 8129952 120 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 120 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB T.J. Sokol Žamberk C 8009529 120 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 120 Kč
LPU0154 Brožková Lucie OK Lokomotiva Pardubice C 8667525 120 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 120 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 120 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8109302 120 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň C 8629753 120 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 120 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka C 8013845 120 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 120 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 120 Kč

D21D 3.60 km, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 120 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8054111 120 Kč
TYN8651 Nymsová Marie OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 120 Kč
STH0154 Kindermannová Tereza SK Studenec C 7207505 120 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 8648619 120 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 120 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 8116790 120 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 120 Kč
LPU2395 Mrózková Vendula OK Lokomotiva Pardubice 2102545 120 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín C 8000195 120 Kč
ALB9050 Vandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8076035 120 Kč

D35C 4.10 km, 14 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 120 Kč
LTU8250 Brožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 120 Kč
PDY8450 Hejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 120 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 120 Kč
VRL8552 Vrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8410781 120 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 120 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 120 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OB Vamberk C 9600 120 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 120 Kč
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 8110513 120 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 120 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 120 Kč
DKL8052 Lohová Monika KOB Kladno C 8008263 120 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 8076619 120 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8014506 120 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 120 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2025334 120 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 120 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 120 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 120 Kč
0340001 Novotná Jitka 034 - slavia HK 2212738 120 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8003646 120 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 120 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 180 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 8008016 180 Kč

D35D 3.50 km, 11 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC8152 Dvorská Renata K.O.B. Choceň C 2011854 120 Kč
0020001 Kleinerová Eva 002 - nejsem členem žádného klubu zapůjčit 120 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 120 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8119518 120 Kč
PDY8051 Jindrová Klára Běhej Poděbrady C 2219009 120 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 120 Kč
SHK7950 Bohdanecká Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8003669 120 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 8105239 120 Kč
SHK7850 Lukešová Klára OK Slavia Hradec Králové C 2049540 120 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 120 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 120 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 120 Kč
SHK8151 Culková Dita OK Slavia Hradec Králové C 2113082 120 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 2122267 120 Kč
KUO7851 Šlesingerová Jitka KOB Ústí nad Orlicí C 887161 120 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 120 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 120 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 120 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 120 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 120 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 120 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 120 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 120 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7209356 120 Kč
SHK8050 Šafářová Anna OK Slavia Hradec Králové C 1700078 120 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 120 Kč
0410001 Šumpíková Katka 041 - Slavia HK fanklub 2039160 120 Kč
SJC7950 Kučerová Petra Sportcentrum Jičín C 180 Kč

D45C 3.40 km, 13 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 120 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 120 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 120 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 120 Kč
XHK7650 Macháčková Markéta MTBO Racing team Hradec Králové 8109324 120 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 8445323 120 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144177 120 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 120 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 120 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 120 Kč
VRL7656 Nová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8500015 120 Kč
SHK7652 Jakubská Naděžda OK Slavia Hradec Králové C 8022650 120 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 120 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 120 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 120 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 120 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 8117156 120 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 120 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 120 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 120 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 120 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 120 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 120 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8107731 180 Kč

D45D 2.90 km, 11 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 120 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 120 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 120 Kč
PDY7651 Trnková Petra Běhej Poděbrady C 2181956 120 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 120 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 120 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2151449 120 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096238 120 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 120 Kč
PHK7652 Korbelová Petra OK 99 Hradec Králové C 2419927 120 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 120 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 120 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 120 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 120 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 120 Kč
VRL6251 Mertlíková Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 120 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 120 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 120 Kč
LPU7557 Stará Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8482549 120 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 120 Kč
LPU7761 Věříšová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2129221 120 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 120 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 120 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 120 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 120 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 8230510 120 Kč
SHK7550 Štefaniková Markéta OK Slavia Hradec Králové C 2095932 120 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 120 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 120 Kč

D55C 2.90 km, 12 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 120 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 120 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 120 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 120 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 120 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047168 120 Kč
SHK6151 Bartoňová Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 120 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 120 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 120 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 120 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 120 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 8166708 120 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 120 Kč

D55D 2.60 km, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6150 Remešová Alena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7249 120 Kč
LTU5650 Filipová Dagmar OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8006752 120 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 120 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 120 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 120 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 120 Kč
SHK5652 Šabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 120 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 120 Kč
0300001 Zelenková Lenka 030 - Zelenkovi 2 9920924 120 Kč

D65C 2.60 km, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 90 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 90 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 90 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč

H10N 3.10 km, 6 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC1401 Dvorský Michal K.O.B. Choceň C 9990101 90 Kč
JIL1502 Jiřišta Vladimir OK Jilemnice C 2139478 90 Kč
JIL1503 Hauschwitz Radim OK Jilemnice C 426352 90 Kč
JIL1302 Kopecký Šimon OK Jilemnice C 426379 90 Kč
VRL1616 Leštínský Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9201758 90 Kč
PHK1400 Brož Martin OK 99 Hradec Králové C 2152882 90 Kč
PDY1400 Trnka Přemysl Běhej Poděbrady C zapůjčit 90 Kč
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín C 8300115 90 Kč
PHK1500 Vrábel Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8063063 90 Kč
SHK1300 Toužil Jan OK Slavia Hradec Králové C 2181333 90 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 90 Kč
PHK1505 Tihon Jan OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 90 Kč
SHK1307 Culek Tibor OK Slavia Hradec Králové C 2222847 90 Kč
LPU1304 Kakos Martin OK Lokomotiva Pardubice C 835307 90 Kč
LPU1401 Lučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 515134 90 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 90 Kč
PHK1301 Winter Jakub OK 99 Hradec Králové C 2134363 90 Kč
PHK1600 Čapek Samuel OK 99 Hradec Králové C 53164 90 Kč
SHK1401 Hrdinka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2421363 90 Kč
VRL1601 Wohanka Metoděj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 90 Kč
SHK1303 Ladýř Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2181314 90 Kč
VRL1248 Teplý Martin OOS TJ Spartak Vrchlabí 2126278 90 Kč
VRL1249 Šír Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí 2126309 90 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 135 Kč

H10C 2.20 km, 7 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK1206 Votroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2039811 90 Kč
PDY1303 Holata Vojtěch Běhej Poděbrady C 2115740 90 Kč
SRK1207 Klabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 90 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8076589 90 Kč
SJC1203 Vošvrda Václav Sportcentrum Jičín C 8202261 90 Kč
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 331703 90 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 8004053 90 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 2144189 90 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 2213811 90 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 2148062 90 Kč
SRK1204 Sýkora Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2134327 90 Kč
JIL1303 Valdman Hynek OK Jilemnice C 426353 90 Kč
CHC1301 Šimek Jan K.O.B. Choceň C 2134304 90 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8109313 90 Kč
LPU1210 Kokaisl Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9660 90 Kč
LPU1209 Nachtigall Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2102526 90 Kč
LPU1502 Odvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 90 Kč
LPU1305 Pýcha František OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
SHK1206 Mayer Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2219031 90 Kč
SHK1205 Hrdinka Josef OK Slavia Hradec Králové C 2181914 90 Kč
STH1303 Novák František SK Studenec C 2001975 90 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 90 Kč

H12C 2.60 km, 9 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 90 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2080830 90 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047206 90 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín B 8226418 90 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 8003635 90 Kč
PHK1106 Tatarnikov Ivan OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 90 Kč
PHK1102 Šafář Martin OK 99 Hradec Králové C 8014455 90 Kč
PDY1001 Makovec Tadeáš Běhej Poděbrady C 2419998 90 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové B 8022334 90 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová B 2219028 90 Kč
SHK1009 Pouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8183190 90 Kč
SJC1102 Vejvoda Martin Sportcentrum Jičín C 2134326 90 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 90 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 90 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8047122 90 Kč
VRL1004 Matějec Jonáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2224138 90 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové B 8051261 90 Kč
STH1104 Šimek Oldřich SK Studenec C 2134336 90 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové B 2181932 90 Kč
LTU1000 Retka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 90 Kč
SHK1103 Šatínský Jan OK Slavia Hradec Králové C 2148180 90 Kč
SHK1110 Slavík František OK Slavia Hradec Králové C 8162884 90 Kč
SJC1005 Hanousek Jan Sportcentrum Jičín B 8519812 90 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8014491 90 Kč
LPU1012 Jirout Vilém OK Lokomotiva Pardubice B 8014516 90 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8014487 90 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice B 8109417 90 Kč
LPU1010 Kozel Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2096140 90 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8109426 90 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice B 8109424 90 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 90 Kč
STH1101 Urbanec Patrik SK Studenec C 2144164 90 Kč
SHK1007 Štefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 90 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 8250110 90 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8454321 90 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka B 8006751 90 Kč
VRL1003 Novák Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 90 Kč
SJC1103 Řehák Jan Sportcentrum Jičín C 9916 90 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8026573 90 Kč
SHK1109 Šumpík Filip OK Slavia Hradec Králové C 8162911 90 Kč

H12D 2.40 km, 8 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY1105 Jindra Jáchym Běhej Poděbrady C 2181938 90 Kč
JIL1102 Hauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 90 Kč
LTU1102 Hainiš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 90 Kč
PDY1102 Trnka Jiří Běhej Poděbrady C 2115748 90 Kč
HJL1100 Mokrý Tadeáš Sokol Horní Jelení C 2126356 90 Kč
SHK1111 Andrle Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2213818 90 Kč
ZAM1010 Juliš Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 426332 90 Kč
LPU1011 Bednář Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2096132 90 Kč
LPU1107 Šabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
LPU1014 Vaněk Ondřej OK Lokomotiva Pardubice 2049546 90 Kč
PDY1104 Škopek Ondřej Běhej Poděbrady C 2181937 90 Kč
SHK1113 Petráček Jan OK Slavia Hradec Králové C 2229847 90 Kč

H14C 3.30 km, 11 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 2139477 90 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8006754 90 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 8019416 90 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 8162886 90 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 90 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 90 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 8009524 90 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové B 8022640 90 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8076023 90 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice B 2124769 90 Kč
SHK0908 Zástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 2212739 90 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 90 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B 8017734 90 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 90 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice B 2144174 90 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 8410778 90 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 8410769 90 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 90 Kč
SHK0910 Kyrylyshyn Ihor OK Slavia Hradec Králové C 8071970 90 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 8063097 90 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové B 8014481 90 Kč
KOR0902 Sedláček Benedikt OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 90 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové A 8005119 90 Kč
CHC0902 Matoušek Alex K.O.B. Choceň C 232905 90 Kč
SNA0803 Kubeček Antonín TJ START Náchod A 8022684 90 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 90 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice A 8656503 90 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 90 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice A 8663151 90 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 90 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109396 90 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice B 8109427 90 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 8663155 90 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8226302 90 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 8226384 90 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047154 90 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 90 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 8006771 90 Kč
LTU0803 Lasík Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047153 90 Kč

H14D 2.70 km, 7 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0904 Kuklík Tobiáš OK Jilemnice C 2221477 90 Kč
0080001 Baláž Viktor 008 - Neregistrovaný 2039815 90 Kč
KOR0805 Vít Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2181291 90 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 90 Kč
VRL0849 Červinka Vojta OOS TJ Spartak Vrchlabí 2124762 90 Kč

H16C 4.10 km, 17 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 120 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 120 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 8006764 120 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8183072 120 Kč
CHC0701 Borovec Šimon K.O.B. Choceň C 9550 120 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 8042125 120 Kč
PDY0601 Volejník Ondřej Běhej Poděbrady C 2181930 120 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8518323 120 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8488599 120 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 120 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 120 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 120 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 120 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8015320 120 Kč
SHK0705 Štefanik Jan OK Slavia Hradec Králové C 2144114 120 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové B 2124787 120 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 120 Kč

H18C 4.50 km, 18 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod A 8076025 120 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662729 120 Kč
SHK0504 Houžvička Filip OK Slavia Hradec Králové C 2113066 120 Kč
PHK0405 Tatarnikov Mykhailo OK 99 Hradec Králové C 8003652 120 Kč
PHK0508 Kovalchuk Serafim OK 99 Hradec Králové A 8003649 120 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 8205420 120 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 120 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662734 120 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8085196 120 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663144 120 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8014561 120 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 8012872 120 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8014469 120 Kč
SNA0402 Kubeček Josef TJ START Náchod B 8107749 120 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové B 8014452 120 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 120 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové A 8226370 120 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 120 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 8031407 120 Kč
LPU0515 Pekárek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8014532 120 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 120 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 120 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 8670486 120 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053544 120 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 8113527 180 Kč

H21C 5.80 km, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 120 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 120 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662680 120 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 120 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 120 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 120 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 8003625 120 Kč
VRL8704 Flousek Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08959 120 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 120 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 8109420 120 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8663208 120 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 120 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 120 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 120 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8656629 120 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 120 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8517452 120 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 120 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 120 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 120 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 120 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod A 8022679 120 Kč
VRL8801 Šafránek Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8970 120 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 120 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 8024748 120 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 120 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8005126 120 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 120 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8087305 120 Kč

H21D 4.30 km, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 120 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 8015302 120 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 120 Kč
SHK9000 Filip Filip OK Slavia Hradec Králové C 2058468 120 Kč
0470001 Egrt Martin 047 - TJ Kečup Hradec Králové 8409864 180 Kč

H35C 5.10 km, 20 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH8102 Haken Adam SK Studenec C 8445287 120 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 120 Kč
JIL8500 Jiřišta Vladimír OK Jilemnice C 8107736 120 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 120 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 8116667 120 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 120 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové 8109421 120 Kč
SHK7701 Morávek Martin OK Slavia Hradec Králové C 7207351 120 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8137519 120 Kč
CHC8001 Komárek Josef K.O.B. Choceň C 232902 120 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8515323 120 Kč
PHK7703 Korbel Michal OK 99 Hradec Králové C 8226379 120 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 120 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 120 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 120 Kč
PHK8001 Kopecký Martin OK 99 Hradec Králové C 2058528 120 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 8109554 120 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 120 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7206 120 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 120 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8482109 120 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 8007804 120 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 8206000 120 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 120 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 120 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 120 Kč
VRL7902 Novák Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 51598 120 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 120 Kč
0420001 Albrecht David 042 - HO Skol 8116731 120 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 180 Kč

H35D 4.00 km, 14 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 120 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 120 Kč
SHK7802 Novák Michal OK Slavia Hradec Králové C 2420035 120 Kč
PDY8103 Holata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 120 Kč
PDY7802 Trnka Ondřej Běhej Poděbrady C 2102791 120 Kč
CET7001 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 120 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 120 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 120 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 8051264 120 Kč
SHK7900 Beneda Jan OK Slavia Hradec Králové C 2419932 120 Kč
0200001 Culek Jan 020 - Slávia Hradec Králové 420437 120 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 8047119 120 Kč
SJC8008 Hanousek Václav Sportcentrum Jičín C 8482063 120 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 120 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8051262 120 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 120 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8017401 120 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 120 Kč
LPU7719 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9287 120 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116799 120 Kč
LTU7803 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 420417 120 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 1398978 120 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 120 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 120 Kč

H45C 4.30 km, 17 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 120 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 120 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8410782 120 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 120 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 120 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 8013397 120 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 120 Kč
PHK6803 Kos Michal OK 99 Hradec Králové C 8017398 120 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 120 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 120 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 8013423 120 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8030640 120 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 120 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 120 Kč
SNA7001 Ptáček Miloš TJ START Náchod C 8107772 120 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 120 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 8680335 120 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425502 120 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 120 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 120 Kč
VRL7408 Buchar Marcel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09005 120 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 120 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 120 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 120 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 120 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 120 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8035529 120 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 120 Kč
CHC7707 Holinger Jiří K.O.B. Choceň C 2141896 120 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8261111 120 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 120 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 120 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 120 Kč

H45D 3.40 km, 13 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 120 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 120 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 120 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 120 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 120 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 120 Kč
JIL7502 Kohout Pavel OK Jilemnice C 8107715 120 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 8116751 120 Kč
JIL7103 Zemánek Mojmír OK Jilemnice C 9702 120 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 120 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 120 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 120 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 120 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 120 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 120 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 120 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 120 Kč
0100001 Pouchlý Jan 010 - SHK 2212741 120 Kč
CHC7606 Borovec Alexandr K.O.B. Choceň C 232909 120 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 120 Kč
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení C 8285930 120 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 120 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 120 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 120 Kč
LPU7509 Horáček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 9326 120 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 120 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8113506 120 Kč
0270001 Slavík Jan 027 - Kačeři Chrudim 410782 120 Kč
STH6701 Hanuš Karel SK Studenec C 8047127 120 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 8006602 120 Kč
0310001 Pešek Vladimír 031 - TJ Sokol Košov 2115010 120 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 8006770 120 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 120 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 8670483 120 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 120 Kč
0410002 Šumpík Michal 041 - Slavia HK fanklub 2039174 120 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 8137509 180 Kč

H55C 3.70 km, 13 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 120 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 7209792 120 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 120 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 120 Kč
SHK5902 Číža Petr OK Slavia Hradec Králové C 2102550 120 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 120 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 120 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 120 Kč
LPU6103 Jánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 7200905 120 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8047197 120 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 120 Kč
0280001 Košťál Pavel 028 - Dlouhé Dvory 8014478 120 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 8154971 120 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8409863 120 Kč

H55D 3.40 km, 12 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 8006742 120 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 120 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 120 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 120 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 120 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 120 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 120 Kč
SNA6101 Klimeš Jiří TJ START Náchod C 2211450 120 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 120 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 120 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 120 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 120 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 120 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 120 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 120 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8031405 120 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 120 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 120 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 120 Kč
SNA6401 Hanuš Luboš TJ START Náchod C 9627 180 Kč

H65C 3.10 km, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8064524 90 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8004901 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 8409889 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 90 Kč

H65D 3.00 km, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 90 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 8518819 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 90 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 8008271 90 Kč
SNA5600 Sedloň Josef TJ START Náchod C 7244 90 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 8047128 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk OB Kunvald C 7208201 90 Kč

H75C 2.30 km, 10 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 8420976 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 8410783 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 9039 90 Kč

HDR 3.10 km, 7 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1515 Novotný Matouš OK 99 Hradec Králové C 886826 90 Kč
STH1601 Haken Václav SK Studenec 2001961 90 Kč
PDY1551 Holatová Veronika Běhej Poděbrady C 2260357 90 Kč
PDY1301 Navrátil Jan Běhej Poděbrady C zapůjčit 90 Kč
0050001 Brožová Jolana 005 - N.ereg. 2213803 90 Kč
SJC1717 Kazda Mikuláš Sportcentrum Jičín C 1451528 90 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 90 Kč
CHC1501 Komárek Josef K.O.B. Choceň C 232903 90 Kč
PHK1701 Kubíček Radek OK 99 Hradec Králové C 09388 90 Kč
HJL1401 Mokrý Daniel Sokol Horní Jelení C 2420047 90 Kč
0140002 Matysová Barbora 014 - Neregistr. 2211505 90 Kč
SHK1358 Kosinová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 2111607 90 Kč
0170001 Vondroušová Nela 017 - NV zapůjčit 90 Kč
LPU1556 Kokaislová Aneta OK Lokomotiva Pardubice C 1006615 90 Kč
LPU1851 Kroupová Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 90 Kč
PHK1452 Jiranová Veronika OK 99 Hradec Králové C 7209426 90 Kč
SNA1651 Kalibánová Bára TJ START Náchod C 9646 90 Kč
STH1402 Novák Karel SK Studenec C 2134356 90 Kč
VAM1351 Martincová Daniela Sofie OB Vamberk C 09680 90 Kč
ZAM1201 Balcar Denis OB T.J. Sokol Žamberk 2056289 90 Kč
ZAM1210 Balcar Štěpán OB T.J. Sokol Žamberk 416281 90 Kč
SHK1600 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 4145 90 Kč
0330001 Trejbalová Johana 033 - Trejbalíci 336741 90 Kč
0330002 Trejbalová Jolana 033 - Trejbalíci 515065 90 Kč
0350001 Hrdinka Václav 035 - xxx 2224515 90 Kč
0370001 Elbl Jindřich 037 - PHK 9364 90 Kč
0370002 Elbl Zdeněk 037 - PHK 2112740 90 Kč
SHK1355 Petráčková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 2111664 90 Kč
0400001 Johanisová Helena 040 - doprovod HK_OK99 2151415 90 Kč
0440001 Vošvrdová Eliška 044 - Kbelnice u Jičína 2102077 90 Kč
0460001 Bílek Tomáš 046 - Vojice 17 9948 90 Kč
0489999 Černá Hedvika 048 - Černý 2219058 90 Kč
SJC1777 Palasová Tina Sportcentrum Jičín C 9956 90 Kč

P 2.40 km, 8 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 90 Kč
0010001 Hušek Jaroslav 001 - RUN4FUN 2212714 90 Kč
0010002 Hušková Jana 001 - RUN4FUN 2213808 90 Kč
0030001 Starsyová Sabina 003 - TUL zapůjčit 90 Kč
SHK7754 Stránská Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 2001974 90 Kč
PDY8002 Makovec Martin Běhej Poděbrady C 2029151 90 Kč
PHK7755 Vrábelová Petra OK 99 Hradec Králové C 51176 90 Kč
0070001 Mervartová Lenka 007 - 007 zapůjčit 90 Kč
VAM0751 Sršňová Natálie OB Vamberk C 1420849 90 Kč
0090002 Stejskalová Lucie 009 - Stejskalovi 2124749 90 Kč
0110003 Jahodová Berková Andrea 011 - NER - (j)Elita 2126395 90 Kč
0120001 Juška Jiří 012 - Nereg 2045239 90 Kč
HJL7550 Kaplanová Alena Sokol Horní Jelení C 2148137 90 Kč
0130001 Kaplan Pavel 013 - HJL 1425339 90 Kč
0130002 Mokrá Michaela 013 - HJL 2420049 90 Kč
KOR6950 Vítová Eva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2181287 90 Kč
0140001 Matysová Alena 014 - Neregistr. 2213790 90 Kč
LIP7850 Sedláková Hana SOS Mamuti z Lipovky C 426328 90 Kč
0180001 Andrle Vlastimil 018 - Troscy Club zapůjčit 90 Kč
0210001 Vejvoda Michal 021 - Jičín 04743 90 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425506 90 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 90 Kč
PDY1052 Sollier Jennifer Běhej Poděbrady C zapůjčit 90 Kč
0230001 Schröterová Ladislava 023 - Puffy běží 2148145 90 Kč
0240001 Ulvrová Lucie 024 - vrl zapůjčit 90 Kč
0250002 Munzar Petr 025 - OBR 2125322 90 Kč
SHK7752 Čížková Dana OK Slavia Hradec Králové C 8008276 90 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8410779 90 Kč
LPU2399 Nachtigallová Alena OK Lokomotiva Pardubice 2122242 90 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 90 Kč
0260001 Hanousková Radka 026 - Jičín 002 2115012 90 Kč
STH8352 Nováková Jana SK Studenec C 2122248 90 Kč
0290001 Šafránková Zuzana 029 - Vrchlabi 2211969 90 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 7300085 90 Kč
0360001 Šolc Jakub 036 - Čeřovka Jičín 8047167 90 Kč
0360002 Jiřina Dousková 036 - Čeřovka Jičín 2221500 90 Kč
0390001 Borovičková Vendula 039 - WoWstružno 2115757 90 Kč
0400002 Johanis Viktor 040 - doprovod HK_OK99 2219036 90 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk C 51468 90 Kč
VRL7653 Vrbatová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 90 Kč
0440002 Vošvrda Michal 044 - Kbelnice u Jičína zapůjčit 90 Kč
0450001 Vošlajer Robert 045 - Dlouhá Ves zapůjčit 90 Kč

T 4.90 km, 21 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR8249 Válek Lukáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 120 Kč
PDY7500 Navrátil Ludvík Běhej Poděbrady C 2102772 120 Kč
PDY7650 Navrátilová Štoková Jana Běhej Poděbrady C zapůjčit 120 Kč
0090001 Stejskal Petr 009 - Stejskalovi 2113073 120 Kč
0110001 Jahoda Jiří 011 - NER - (j)Elita 1428935 120 Kč
0110002 Sommer Jaroslav 011 - NER - (j)Elita 2148176 120 Kč
SJC8604 Zahradník Jakub Sportcentrum Jičín C 7207701 120 Kč
0150001 Růžička Jiří 015 - HZSKHK zapůjčit 120 Kč
0190001 Hruša Petr 019 - Vysoká nad Labem 416203 120 Kč
0220001 Votoček Matyáš 022 - JIL 2078453 120 Kč
SNA7602 Matějka Luboš TJ START Náchod C 2419981 120 Kč
0300002 Jireš František 030 - Zelenkovi 2 301639 120 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 120 Kč
0320001 Cibulka Stanislav 032 - IRON STARS Beroun 2080941 120 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 120 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 120 Kč
0380001 Kopecká Tereza 038 - Sovy Bělečko 2419864 120 Kč
celkem přihlášených: 844, vklad: 89925 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.