Logo

Přihlášky závodu: Velikonoce ve skalách

Datum:
15.04.2022
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
B3     B5     D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P     T3     T4     T6    

B3

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA8250 Krejčová Eva SKOB Slaný C 2023810 Ano Ano Ano 480 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek 2059751 Ano Ano Ano 480 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108872 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8054112 Ano Ano Ano 480 Kč
0080001 Jobst Ivonne 008 - (GER) Berliner Turnerschaft 8300875 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU1051 Rozsívalová Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144151 Ano Ano Ano 480 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 Ano Ano Ano 480 Kč
0100002 Stene Ingjerd 010 - (NOR) Asker Skiklubb 1000508 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný C 2109678 Ano Ano Ano 480 Kč
0240002 Chwiejczak Dorota 024 - (POL) Ulbar360Team 8060874 Ano Ano Ano 480 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2112760 Ano Ne Ano 340 Kč
BBM7550 Kutscherauerová Andrea BETA URSUS Rosice C 2117692 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM0850 Kutscherauerová Ella BETA URSUS Rosice C 2127616 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI0450 Řezáčová Lucie Slavia Liberec orienteering C 301152 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 8300041 Ano Ne Ne 170 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno 2067206 Ano Ne Ne 170 Kč
17S0950 Schwarzová Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 2112736 Ano Ano Ano 480 Kč
0490002 Veres Pal 049 - (HUN) HRF Szolnok 363457 Ano Ano Ano 630 Kč

B5

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC7950 Kubíčková Eva OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano 480 Kč
13D6750 Boeck Ute (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 671407 Ano Ano Ano 480 Kč
13D6751 Käding Kirsten (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 7300350 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 Ano Ano Ano 480 Kč
0280001 Haagsma Yari 028 - (NED) Dutchman 2044900 Ano Ano Ano 480 Kč
0390003 Hermanová Romana 039 - NER 6YC Herrmanová Hrubí 2115729 Ano Ano Ano 480 Kč
0630004 Janischowsky Petra 063 - (GER) OLG Regensburg 8110665 Ano Ano Ano 630 Kč
0630005 Maukner Vanessa 063 - (GER) OLG Regensburg 8498888 Ano Ano Ano 630 Kč
1CP0051 Posańska Kalina (POL) UKS Siódemka Rumia 9101311 Ano Ano Ano 630 Kč
0690003 Rudolfová Anna 069 - NER Iva Krákorová Team zapůjčit Ano Ne Ne 260 Kč
0690004 Krákora Jan 069 - NER Iva Krákorová Team zapůjčit Ano Ne Ne 260 Kč
0690005 Hnízdilová Iva 069 - NER Iva Krákorová Team zapůjčit Ano Ne Ne 260 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA1350 Kozlová Eliška SKOB Slaný C 2108883 Ano Ano Ano 390 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 Ano Ano Ano 390 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano 390 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 Ano Ano Ano 390 Kč
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 Ano Ano Ano 390 Kč
STB1353 Kořínková Marie TJ Stadion Nový Bor C 49985 Ano Ano Ano 390 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR1451 Hrušková Tereza OK Dobříš C 2125343 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR1452 Hrušková Zuzana OK Dobříš C 2058516 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP1453 Janečková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8012873 Ano Ne Ne 0 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 Ano Ano Ano 0 Kč
PBM1350 Ramachová Anna TJ Spartak 1. brněnská C 52051 Ano Ano Ano 390 Kč
SKV1251 Vlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ano Ano 390 Kč
PGP1253 Všetečková Stela SK Praga C 2420038 Ano Ano Ano 390 Kč

D10

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO1250 Hynková Anna SKOB Ostrov C 301730 Ano Ano Ano 390 Kč
ZPV1250 Valenčíková Helena KOB ZPV Prostějov C 7001405 Ano Ano Ano 390 Kč
KRL1350 Gelnerová Karolína Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 390 Kč
KRL1351 Fáberová Lucie Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 390 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 Ano Ano Ano 390 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2214530 Ano Ano Ano 0 Kč
0360002 Trávníčková Eliška 036 - NER - VLI - Trávníčkovi Ano Ano Ne 280 Kč
DKP1251 Collis Emma Oddíl OB Kotlářka C 202233 Ano Ano Ano 0 Kč
DOR1253 Komová Barbora OK Dobříš C 2420070 Ano Ano Ano 390 Kč
0110002 Lange Linda 011 - (GER) SV IHW Alex Berlin 1406600 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR1254 Nalezencová Tereza OK Dobříš C 2111602 Ano Ano Ano 390 Kč

D12

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko C 980373 Ano Ano Ano 480 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Rosice C 2001996 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 8140939 Ano Ano Ano 480 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 8013953 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK1052 Veselá Martina SK Radioklub Blansko C 2034000 Ano Ano Ano 480 Kč
ONO1050 Hynková Marie SKOB Ostrov C 8008269 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA1050 Kunstová Anežka SKOB Slaný C 436970 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU1151 Brotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2144100 Ano Ano Ano 480 Kč
KRL1153 Fáberová Hana Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 480 Kč
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice C 2126275 Ano Ano Ano 480 Kč
CHC1054 Dvorská Veronika K.O.B. Choceň C 7502000 Ano Ne Ne 170 Kč
DKP1168 Tomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 2102071 Ano Ano Ano 0 Kč
PGP1155 Mrázková Berta SK Praga C 8010800 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 8016029 Ano Ano Ano 480 Kč
0310003 Adorjan Vera 031 - (GER) Turnerschaft Berlin 361277 Ano Ano Ano 480 Kč
71D1150 Löhning Lisa (GER) USV TU Dresden 2037295 Ano Ano Ano 480 Kč
PBM1150 Robotková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 52027 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 Ano Ano Ano 480 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C 2118939 Ano Ano Ano 480 Kč
48D1050 Förster Magdalena (GER) OL-Team Wehrsdorf 8300023 Ne Ano Ne 170 Kč
17S1150 Schwarzová Katarína (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 7080080 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP1060 Všetečková Dora SK Praga C 2419930 Ano Ano Ano 630 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano 630 Kč

D14

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice B 1400414 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 8034538 Ano Ano Ano 480 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 8016054 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko B 8516957 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK0852 Veselá Veronika SK Radioklub Blansko B 8014571 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL0851 Oliveriusová Anna KOB Kladno C 2119205 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK0853 Fedrová Anežka SK Radioklub Blansko B 8113507 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 8119509 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA0950 Hill Daisy SKOB Slaný C 7210809 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno C 2148141 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 411591 Ano Ano Ano 480 Kč
ROZ0959 Vaňková Barbora OK Roztoky B 2039125 Ano Ano Ano 480 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice B 9091907 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 Ano Ano Ano 480 Kč
TTR0853 Kroupa Hana OOB Třebíč C 2143411 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR0860 Nováková Barborka OOB TJ Turnov C 2151377 Ano Ano Ne 340 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 8012867 Ano Ano Ano 480 Kč
CHC0854 Nimshausová Helena K.O.B. Choceň C 9822 Ano Ne Ne 170 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 Ano Ne Ne 170 Kč
SKM0951 Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 Ano Ano Ano 480 Kč
48D0850 Herrmann Charlotte (GER) OL-Team Wehrsdorf 8130408 Ano Ano Ano 480 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 8021409 Ano Ne Ne 170 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 2181940 Ano Ano Ano 480 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 Ano Ne Ne 170 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 Ano Ne Ne 170 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek B 2064782 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha B 405999 Ano Ano Ne 340 Kč

D16

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
2DP0750 Łącka Julia (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 7205049 Ano Ano Ano 690 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Rosice C 2088166 Ano Ano Ano 690 Kč
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek B 8137514 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO0653 Holíková Petra SKOB Ostrov C 8660587 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 Ano Ano Ano 690 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava A 8670472 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL0752 Drašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 Ano Ano Ano 690 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice B 2127645 Ano Ano Ano 690 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice B 416314 Ano Ano Ano 690 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 Ano Ano Ano 690 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice B 2127659 Ano Ano Ano 690 Kč
KRL0757 Pokorná Anežka Kometa Kralovice B Ano Ano Ano 690 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 Ano Ano Ano 690 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 Ano Ano Ano 690 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR0759 Jurčíková Nina OOB TJ Turnov C 8071305 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering B 8328656 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš A 8660590 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 Ano Ne Ne 250 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 9565 Ano Ne Ne 250 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Brno Žabovřesky A 8116744 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering A 8517331 Ano Ano Ano 870 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 Ano Ano Ano 0 Kč
ONO0657 Halámková Jana SKOB Ostrov B 1428926 Ano Ano Ano 870 Kč

D18

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 7001029 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov A 8004351 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 8154979 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov A 8116743 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno B 2115077 Ano Ano Ano 690 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice B 2126299 Ano Ano Ano 690 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 Ano Ne Ne 250 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 Ano Ano Ano 690 Kč
0300002 Sandven Synne 030 - (NOR) InTeam 9005013 Ano Ne Ne 250 Kč
0300006 Gløersen Mathea 030 - (NOR) InTeam 8391105 Ano Ne Ne 250 Kč
0300009 Grovan Maria 030 - (NOR) InTeam 1010326 Ano Ne Ne 250 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 Ano Ano Ne 500 Kč
0400002 Cuninková Katarína 040 - (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 2111771 Ano Ano Ano 690 Kč
0430002 Pulczynska Hanna 043 - (POL) WKS Wawel Krakow 8050511 Ano Ano Ano 870 Kč

D20

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové E 8656623 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov A 8033269 Ano Ano Ano 690 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 8648555 Ano Ano Ano 690 Kč
0300001 Schjerven Eline 030 - (NOR) InTeam 229639 Ano Ne Ne 250 Kč
0300013 Holtermann Une 030 - (NOR) InTeam 997892 Ano Ne Ne 250 Kč
0300016 Hjelseth Lerke 030 - (NOR) InTeam 9005284 Ano Ne Ne 250 Kč
0300018 Kjørholt Lie Anine 030 - (NOR) InTeam 7208221 Ano Ne Ne 250 Kč
0300020 Mobråthen Ingrid 030 - (NOR) InTeam 997856 Ano Ne Ne 250 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC8750 Trilča Māra KOB Děčín C 8670955 Ano Ano Ano 690 Kč
0300023 Westin Kjersti 030 - (NOR) InTeam 8006734 Ano Ano Ano 690 Kč
0300024 Westin Emilie 030 - (NOR) InTeam 8221331 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky E 8660420 Ano Ne Ne 250 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov E 8021495 Ano Ano Ano 690 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 Ano Ano Ano 0 Kč
TJP8850 Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 53556 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL9150 Pangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 Ano Ano Ano 690 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 690 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice C 8648575 Ano Ano Ano 690 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 8660456 Ano Ano Ano 690 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 Ano Ano Ano 690 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP9657 Müllerová Eva SK Praga C 428297 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov C 8656585 Ano Ano Ano 690 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 Ano Ano Ano 690 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 8008301 Ano Ano Ano 690 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 8656576 Ano Ano Ano 690 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 Ano Ne Ne 250 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor C 7996010 Ano Ano Ano 690 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 8129952 Ano Ne Ne 250 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 Ano Ne Ne 250 Kč
1CP8950 Miśkiewicz Martyna (POL) UKS Siódemka Rumia 8660530 Ano Ano Ano 690 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano 690 Kč
VCB8854 Kovářová Julie OB České Budějovice C 8445288 Ano Ano Ano 690 Kč
23P8952 Górska Kinga (POL) OK!Sport Warszawa 8081989 Ano Ano Ano 690 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 8628699 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 Ano Ano Ano 690 Kč
0410001 Jansová Martina 041 - NER ROB PCE Jansová Šimáček 12345 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8660528 Ano Ne Ne 310 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680368 Ano Ano Ano 870 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava C 8648576 Ano Ano Ano 870 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 870 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 Ano Ano Ano 870 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 8113498 Ano Ano Ano 690 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 Ano Ano Ano 690 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 8183166 Ano Ano Ano 690 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný C 219276 Ano Ano Ano 690 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8410806 Ano Ano Ano 690 Kč
OPI0054 Račanová Jana Orientační sporty Písek C zapůjčit Ano Ano Ano 810 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano 690 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 Ano Ano Ano 690 Kč
0050001 Vaňková Martina 005 - NER SK Skivelo Olomouc Vaňková 2181319 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL9052 Jiřištová Klára OK Jilemnice C 2122272 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 8113516 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Brno Žabovřesky C 7200319 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 Ano Ano Ano 690 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 Ano Ano Ano 690 Kč
CHA8850 Ježková Barbora OK Chrastava C 8004126 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO9650 Hynková Eliška SKOB Ostrov C 301420 Ano Ano Ano 690 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 Ano Ano Ano 690 Kč
0210001 Zajícová Kateřina 021 - NER Žlutá je nej - Zajícová 1420234 Ano Ano Ne 500 Kč
71D9350 Kretzschmar Corinna (GER) USV TU Dresden 8052893 Ano Ano Ano 690 Kč
71D9052 Kääriäinen Sophie (GER) USV TU Dresden 7774833 Ano Ano Ano 690 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR8857 Kufel Agata OOB TJ Turnov C 8407270 Ano Ano Ano 690 Kč
0420002 Březovská Tereza 042 - NER - OBA2 - Březovská-Rašek zapůjčit Ano Ano Ano 990 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 Ano Ano Ano 870 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 8008265 Ano Ano Ne 620 Kč
DOR0252 Konopásková Martina OK Dobříš C 2104693 Ano Ano Ano 870 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 8066764 Ano Ano Ano 1140 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 Ano Ano Ano 690 Kč
0030001 Ilona Śliwczyńska 003 - (POL) 360° 8121278 Ano Ano Ano 690 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 8154984 Ano Ano Ano 690 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 690 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC7751 Biolik Agnieszka K.O.B. Choceň C 8197778 Ano Ano Ano 690 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO8650 Hynková Jana SKOB Ostrov C 301498 Ano Ano Ano 690 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 8022673 Ano Ano Ano 690 Kč
PDY8450 Hejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 Ano Ano Ano 690 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 Ano Ano Ano 690 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 Ano Ano Ano 690 Kč
19D8450 Engelhardt Katja (GER) SSV Planeta Radebeul 8606482 Ano Ano Ano 690 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM7951 Kopáčková Jana SK Brno Žabovřesky C 703370 Ano Ano Ano 690 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA8450 Hill Radka SKOB Slaný C 2039170 Ano Ano Ano 690 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU8151 Bazinková Blanka SKOB Roudnice nad Labem C 8660505 Ano Ne Ne 250 Kč
ROU8152 Brotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 Ano Ano Ano 690 Kč
0270002 Janečková Markéta 027 - NER - Janečkovi 8033270 Ano Ne Ne 250 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 Ano Ne Ne 250 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 Ano Ne Ne 250 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering 307414 Ano Ano Ne 500 Kč
ZBM8053 Smítalová Jana SK Brno Žabovřesky C 1111280 Ano Ne Ano 500 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 Ano Ano Ano 690 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 Ano Ano Ano 690 Kč
ZPV7950 Valenčíková Irena KOB ZPV Prostějov C 8226360 Ano Ano Ano 690 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 Ano Ano Ano 690 Kč
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč C 1091203 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 690 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ne 500 Kč
TBM7957 Stene Dana KOS TJ Tesla Brno C 52474 Ano Ano Ano 870 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 Ano Ano Ano 870 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8003629 Ano Ano Ano 690 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7850 Grisová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 Ano Ano Ano 690 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 Ano Ano Ano 690 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 7209469 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov C 2061777 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 Ano Ano Ano 690 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ano 690 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 Ano Ano Ano 690 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR7853 Magazu Radmila OK Dobříš C 8012880 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR7950 Nováková Zuzana OOB TJ Turnov C 2151446 Ano Ano Ne 500 Kč
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 8110513 Ano Ne Ne 250 Kč
71D7850 Löhning Susanne (GER) USV TU Dresden 8041178 Ano Ano Ano 690 Kč
PBM8151 Ramachová Magda TJ Spartak 1. brněnská C Ano Ano Ano 690 Kč
SKV7852 Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C 2118940 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ano Ano Ano 690 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 Ne Ano Ne 250 Kč
PBM7851 Podhrázská Barbora TJ Spartak 1. brněnská C Ano Ano Ano 870 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ano Ano Ano 690 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 Ano Ano Ano 690 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 Ano Ano Ano 690 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 Ano Ano Ano 690 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 690 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 8014449 Ano Ano Ano 690 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 Ano Ano Ano 690 Kč
TZL7352 Vrubelová Jana SKOB Zlín C 7210876 Ano Ano Ano 690 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 690 Kč
0240003 Trykozko Urszula 024 - (POL) Ulbar360Team 8072469 Ano Ano Ano 690 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky 51608 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 Ano Ano Ano 690 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 Ano Ne Ne 250 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 Ano Ano Ano 690 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 Ano Ano Ano 690 Kč
17S1402 Bialekova Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 7201767 Ano Ano Ano 690 Kč
TAP7651 Protivová Monika KOB Tretra Praha C 2419962 Ano Ne Ne 310 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ano 690 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 Ano Ano Ano 690 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 690 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013372 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 Ano Ano Ano 690 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 Ano Ano Ano 690 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 Ano Ano Ano 690 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 Ano Ano Ano 690 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219256 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7454 Svobodová Blanka SKOB Slaný C 8410800 Ano Ano Ano 690 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL7750 Drašarová Dana KOB Kladno C 2039819 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 Ano Ano Ano 690 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 Ne Ano Ne 250 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 Ano Ano Ano 690 Kč
0230001 Zámečníková Jitka 023 - NER - Zámečníci 8047213 Ano Ano Ano 690 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2104706 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 690 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 9102562 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 Ano Ano Ano 690 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 Ano Ano Ano 690 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano 690 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 Ano Ano Ano 870 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 Ano Ano Ano 870 Kč
LTP7553 Kleinová Petra OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 Ano Ano Ano 1140 Kč

D50

(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 331076 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 Ano Ano Ano 690 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 Ano Ano Ano 690 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 690 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 8013891 Ano Ano Ano 690 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano 690 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 Ano Ano Ano 690 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 Ano Ano Ano 690 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 690 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano 690 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 Ano Ano Ano 690 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano 690 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 Ano Ano Ano 690 Kč
18D6850 Sihver Wiebke (GER) Post SV Dresden 8130668 Ano Ano Ano 690 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 Ano Ano Ano 690 Kč
0090002 Kastner Barbara 009 - (AUT) Naturfreunde Wien 8107107 Ano Ano Ano 690 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano 690 Kč
0120001 Kubald Katrin 012 - (GER) Kaulsdorfer OLV - Berlin 8150269 Ano Ano Ano 690 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 Ano Ano Ano 690 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 Ano Ano Ano 690 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 Ano Ano Ano 690 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 Ano Ano Ano 690 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 690 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8042127 Ano Ano Ano 690 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 Ano Ano Ano 690 Kč
11A6850 Palme Guni (AUT) OLC Wienerwald 8024868 Ano Ano Ano 690 Kč
1QD7250 Zschaeckel Daniela (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8220972 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano 690 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano 690 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 Ano Ano Ano 690 Kč
71D6501 Drechsel Ines (GER) USV TU Dresden 2005299 Ano Ano Ano 690 Kč
71D6950 Woy Anja (GER) USV TU Dresden 8290569 Ano Ano Ano 690 Kč
26D6950 Bringezu Kristina (GER) OLV Potsdam 8291069 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 Ano Ano Ano 690 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 Ano Ano Ano 690 Kč
0320002 Calvet Christine 032 - (AUT) OLC Währing 8020470 Ano Ano Ano 690 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 Ano Ano Ano 690 Kč
0300026 Westin Lenka 030 - (NOR) InTeam 8006758 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8221278 Ano Ano Ano 690 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 Ano Ano Ano 690 Kč
0430001 Pulczynska Agnieszka 043 - (POL) WKS Wawel Krakow 8013955 Ano Ano Ano 870 Kč
29D7050 Zelenin Jekaterina (GER) USG Chemnitz 8000819 Ano Ano Ano 870 Kč
0710001 Varhaníčková Jana 071 - NER Varhaníčková 2222787 Ano Ano Ano 870 Kč

D55

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano 690 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 8162838 Ano Ano Ano 690 Kč
ADA6551 Marečková Iva OOB Spartak Adamov C 2032121 Ano Ano Ano 690 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 Ano Ano Ano 690 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 8660918 Ano Ano Ano 690 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 Ano Ano Ano 690 Kč
24D6350 Juckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 8606442 Ano Ano Ano 690 Kč
0110001 Leonhardt Annette 011 - (GER) SV IHW Alex Berlin 8210167 Ano Ano Ano 690 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 8005133 Ano Ano Ano 690 Kč
18D6650 Müller Anke (GER) Post SV Dresden 8606498 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 690 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 Ano Ano Ne 500 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 Ano Ano Ano 690 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ne 500 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 Ano Ano Ano 690 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ne Ne 250 Kč
29D0000 Rossberg Cornelia (GER) USG Chemnitz 1399061 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 8166708 Ano Ne Ne 250 Kč
23D6301 Graumann Heidi (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 8201263 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 Ano Ano Ano 690 Kč
71D6351 Hellmann Kerstin (GER) USV TU Dresden 8606400 Ano Ano Ano 690 Kč
71D6250 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 8130762 Ano Ano Ano 690 Kč
71D6650 Richter Sabine (GER) USV TU Dresden 8606452 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ano Ano Ano 690 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano 690 Kč
0590001 Kanerva Auli 059 - (FIN) Suunta Sepot 8111642 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 870 Kč
0690001 Krákorová Iva 069 - NER Iva Krákorová Team zapůjčit Ano Ne Ne 350 Kč
0720002 Ozola Baiba 072 - (LAT) Mona 8628425 Ano Ano Ano 1140 Kč

D60

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 Ano Ano Ano 480 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU6152 Léharová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 Ano Ano Ano 480 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano 480 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8116687 Ano Ne Ne 170 Kč
19D0000 Wiedenfeld Ute (GER) SSV Planeta Radebeul 8606480 Ano Ano Ano 480 Kč
71D6150 Buhler Birgit (GER) USV TU Dresden 8231161 Ano Ano Ano 480 Kč
71D5950 Kretzschmar Ute (GER) USV TU Dresden 8019923 Ano Ano Ano 480 Kč
23P6250 Drągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 8033242 Ano Ano Ano 480 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 630 Kč
0480001 Knodel Eva 048 - (HUN) Kecskemeti Onkormanyzati DSZSC 232786 Ano Ano Ano 630 Kč
0520001 Puromies Merja 052 - (FIN) Espoon Suunta 8660049 Ano Ano Ano 480 Kč

D65

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8015295 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 480 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 Ano Ano Ano 480 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8410797 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 480 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 Ano Ano Ano 480 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ne Ano Ne 170 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 480 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 Ano Ano Ano 480 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 480 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 480 Kč
19D5550 Janus Andrea (GER) SSV Planeta Radebeul 8201940 Ano Ano Ano 480 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 8086619 Ano Ano Ano 480 Kč
0490001 Veresne Sipos Etelka 049 - (HUN) HRF Szolnok 8636763 Ano Ano Ano 630 Kč
0530001 Hakomäki Kirsi 053 - (FIN) Helsingin suunnistajat 8104192 Ano Ano Ano 480 Kč
0550001 Kattilakoski Kirsti 055 - (FIN) Aron Haka 8008509 Ano Ano Ano 480 Kč
0600002 Sepponer Raija 060 - (FIN) Jarvenpaan Palo 407380 Ano Ano Ano 480 Kč

D70

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano 480 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 Ano Ano Ano 480 Kč
71D5050 Lucke Helga (GER) USV TU Dresden 1950112 Ano Ano Ano 480 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano 480 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano 480 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano 480 Kč

D75

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ne Ano Ne 170 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 Ano Ano Ano 480 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 Ano Ano Ne 340 Kč

H10

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 Ano Ano Ano 390 Kč
ZPV1200 Valenčík Martin KOB ZPV Prostějov C 7210921 Ano Ano Ano 390 Kč
PDY1303 Holata Vojtěch Běhej Poděbrady C 2115740 Ano Ano Ano 390 Kč
KRL1202 Máliš Štěpán Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 390 Kč
KRL1203 Rykala Adam Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 390 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 Ano Ano Ano 0 Kč
CHC1401 Dvorský Michal K.O.B. Choceň C 9990101 Ano Ne Ne 140 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 2114994 Ano Ano Ano 390 Kč
PZR1201 Uchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 8010900 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP1206 Janeček Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8648577 Ano Ne Ne 0 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 Ano Ano Ne 280 Kč
71D1200 Kääriäinen Otto (GER) USV TU Dresden 1142009 Ano Ano Ano 390 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 Ano Ano Ano 0 Kč
0360001 Trávníček Matěj 036 - NER - VLI - Trávníčkovi 8275 Ano Ano Ne 280 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 Ne Ne Ano 140 Kč
DKP1212 Junek Kryštof Oddíl OB Kotlářka C 8680407 Ano Ano Ano 0 Kč
LTP1200 Klein David OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8107758 Ano Ano Ano 390 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 53138 Ano Ano Ano 390 Kč
RBK1401 Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko C 52015 Ano Ano Ano 390 Kč
BZP1300 Pospíšil Jakub Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit Ano Ano Ano 510 Kč
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano 390 Kč
DKL1301 Drašar Matouš KOB Kladno C 2000590 Ano Ano Ano 390 Kč
ROU1401 Brotánek Jan SKOB Roudnice nad Labem C 2181327 Ano Ano Ano 390 Kč
0140002 Eštok Tobiáš 014 - NER Londa Eštok Kulihová Č Ano Ano Ano 390 Kč
BOR1400 Zachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 Ano Ano Ano 390 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 Ano Ano Ano 390 Kč
TTR1402 Kroupa Otto OOB Třebíč C 02230 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC1401 Kazda Albert Sportcentrum Jičín C 2114994 Ano Ano Ano 390 Kč
STB1201 Konečný Tadeáš TJ Stadion Nový Bor C 52907 Ano Ano Ano 390 Kč
JIL1500 Kolín Jonáš OK Jilemnice C 9000007 Ano Ne Ne 140 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2211633 Ano Ano Ano 390 Kč
LBE1200 Kofroň Ondřej TJ Lokomotiva Beroun C 1426044 Ano Ano Ano 390 Kč
PBM1304 Podhrázský David TJ Spartak 1. brněnská C Ano Ano Ano 390 Kč
0500003 Hay Lukas 050 - (GER) OC München 1971255 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR1303 Műller Filip OK Dobříš C 2151384 Ano Ano Ano 390 Kč
DOR1304 Műller Robin OK Dobříš C 2151380 Ano Ano Ano 390 Kč
SJC1301 Drobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 7431985 Ano Ne Ne 140 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 7518567 Ano Ne Ne 140 Kč
PHK1502 Rollier Alexei OK 99 Hradec Králové C 2003281 Ano Ano Ano 390 Kč
OSN1313 Glier Matyáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8183127 Ano Ano Ano 390 Kč

H12

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 8007194 Ano Ano Ano 480 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8454043 Ano Ano Ano 480 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov B 2148165 Ano Ano Ano 480 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 Ano Ano Ano 480 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice B 887942 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL1000 Oliverius Filip KOB Kladno C 2127889 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA1101 Kunst Miroslav SKOB Slaný C 425546 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL1001 Homola Šimon KOB Kladno C 2126358 Ano Ano Ne 340 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2112725 Ano Ano Ano 480 Kč
ROZ1101 Vaněk Lukáš OK Roztoky C 8154992 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM1107 Stene Oskar KOS TJ Tesla Brno C 8100046 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 Ano Ano Ano 480 Kč
KRL1102 Haller Maxmilián Kometa Kralovice C 8113532 Ano Ano Ano 480 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 8517319 Ano Ano Ano 480 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering B 8410767 Ano Ano Ano 480 Kč
TTR1001 Kroupa Vít OOB Třebíč C 02244 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI1103 Kubišta Anton Slavia Liberec orienteering C 2211674 Ano Ano Ano 480 Kč
STB1100 Erben Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 2121897 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2000603 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2181947 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš B 2125357 Ano Ano Ano 480 Kč
LBE1000 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 8236 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 Ano Ano Ano 480 Kč
48D1000 Hähnel Ron (GER) OL-Team Wehrsdorf 8140610 Ano Ano Ano 480 Kč
48D1100 Förster Johann (GER) OL-Team Wehrsdorf 8300015 Ne Ano Ne 170 Kč
PBM1111 Podhrázský Tomáš TJ Spartak 1. brněnská C 7205034 Ano Ano Ano 630 Kč
TAP1100 Protiva Mikuláš KOB Tretra Praha C 2029143 Ano Ne Ne 220 Kč

H14

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha B 8007172 Ano Ano Ano 480 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice B 8226414 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 480 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8454004 Ano Ano Ano 480 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8003624 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 Ano Ne Ne 170 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno B 2124767 Ano Ano Ano 480 Kč
DKL0903 Drašar Jakub KOB Kladno C 2000595 Ano Ano Ano 480 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 Ano Ne Ne 170 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 Ano Ano Ano 0 Kč
LME0900 Hampl Jan SK Los Mělník C 2078468 Ano Ne Ne 170 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš B 8016296 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 Ano Ano Ano 480 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 Ne Ano Ne 170 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 Ano Ne Ne 170 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 7791777 Ano Ano Ano 480 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 Ano Ano Ano 480 Kč
CHC0901 Šafr Vít K.O.B. Choceň C 9546 Ano Ne Ne 170 Kč
0430003 Pulczynski Jeremi 043 - (POL) WKS Wawel Krakow 8636993 Ano Ano Ano 630 Kč
DKP0822 Wichterle Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2075676 Ano Ano Ano 0 Kč
TAP0904 Protiva Jan KOB Tretra Praha C 2419957 Ano Ne Ne 220 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč B 8107762 Ano Ne Ne 220 Kč
DOR0903 Koma Lukáš OK Dobříš B 2104702 Ano Ano Ano 480 Kč

H16

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano 690 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 Ano Ano Ano 690 Kč
2DP0600 Łącki Jakub (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 8062060 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 8075984 Ano Ano Ano 690 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov A 8656617 Ano Ano Ano 690 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 8109398 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO0702 Maglia Šimon SKOB Ostrov B 8022369 Ano Ano Ano 690 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 2126308 Ano Ano Ano 690 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 2111730 Ano Ano Ano 690 Kč
BBM0702 Brych Štěpán BETA URSUS Rosice C Ano Ano Ano 690 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 8014485 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2420020 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC0701 Borovec Šimon K.O.B. Choceň C 9550 Ano Ne Ne 250 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 Ne Ne Ano 250 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 Ano Ano Ano 690 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek B 2064781 Ano Ano Ano 690 Kč
0500002 Hay Jack 050 - (GER) OC München 8102007 Ano Ano Ano 870 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 Ano Ano Ano 870 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov B 8648612 Ano Ano Ano 1140 Kč

H18

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Rosice C 2085655 Ano Ano Ano 690 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 Ano Ano Ano 690 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52047 Ano Ano Ano 690 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8032771 Ano Ano Ano 690 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 Ano Ano Ano 690 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 8109386 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 8662308 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 8012872 Ano Ne Ne 250 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 8205420 Ano Ne Ne 250 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 Ano Ano Ano 690 Kč
0300012 Lye Henrik 030 - (NOR) InTeam 980370 Ano Ne Ne 250 Kč
0300019 Gjone Benjamin 030 - (NOR) InTeam 7031037 Ano Ne Ne 250 Kč
0300021 Thunold Oscar 030 - (NOR) InTeam 8011690 Ano Ne Ne 250 Kč
0300022 Loftesnes Kaupang Lars 030 - (NOR) InTeam 8160937 Ano Ne Ne 250 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2143364 Ne Ano Ano 500 Kč
48D0501 Hähnel Per (GER) OL-Team Wehrsdorf 8301405 Ne Ano Ne 250 Kč
0110003 Lange Jonas 011 - (GER) SV IHW Alex Berlin 8629608 Ano Ano Ano 1140 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 Ano Ano Ano 690 Kč

H20

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ano Ano Ano 690 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR0306 Jurčík Tomáš OOB TJ Turnov C 8071294 Ano Ano Ano 690 Kč
0300003 Kornmo Halvard 030 - (NOR) InTeam 7070773 Ano Ne Ne 250 Kč
0300007 Fjære Kristoffer 030 - (NOR) InTeam 7595046 Ano Ne Ne 250 Kč
0300008 Holt Henrik 030 - (NOR) InTeam 997811 Ano Ne Ne 250 Kč
0300014 Brevik Hallgeir 030 - (NOR) InTeam 7210089 Ano Ne Ne 250 Kč
0300015 Rosenvold Anders 030 - (NOR) InTeam 8011694 Ano Ne Ne 250 Kč
0300017 Mathisen Tobias 030 - (NOR) InTeam 7208212 Ano Ne Ne 250 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 8116741 Ano Ano Ano 690 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK9100 Důrek Milan OK Slavia Hradec Králové C 8663191 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 Ano Ano Ano 690 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 Ano Ano Ano 690 Kč
MOV9900 Arenth Ole Jorgen Bogen SKOB Ostrava C 2028947 Ano Ano Ano 690 Kč
18D9001 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 8606439 Ano Ano Ano 690 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662697 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 8662296 Ano Ne Ne 250 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň C 8656615 Ano Ne Ne 250 Kč
19D7901 Dittmann Robert (GER) SSV Planeta Radebeul 8606434 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 Ano Ano Ne 500 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 Ano Ne Ne 250 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov C 995821 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 Ano Ne Ne 250 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 8008123 Ano Ne Ne 250 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 8648541 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 Ano Ne Ne 250 Kč
1CP9300 Niewiedziała Robert (POL) UKS Siódemka Rumia 8516905 Ano Ano Ano 690 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 8028864 Ano Ano Ano 690 Kč
18D8800 Müller Philipp (GER) Post SV Dresden 8606488 Ano Ano Ano 690 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov C 8628698 Ano Ano Ano 690 Kč
0300005 Holt Sindre 030 - (NOR) InTeam 997861 Ano Ne Ne 250 Kč
0300010 Gløersen Mathias 030 - (NOR) InTeam 9434014 Ano Ne Ne 250 Kč
0300011 Hjelseth Jakob 030 - (NOR) InTeam 7207288 Ano Ne Ne 250 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7909 Najman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR9603 Grätsch Markus OOB TJ Turnov C 9080057 Ano Ano Ano 870 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 Ne Ano Ne 310 Kč
0500001 Weinig Peter 050 - (GER) OC München 8255255 Ano Ano Ano 870 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 Ano Ne Ne 310 Kč
1CP0000 Ogdowski Bartlomiej (POL) UKS Siódemka Rumia 8650887 Ano Ano Ano 870 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk R 8680373 Ano Ano Ano 870 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 8656758 Ano Ano Ano 870 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 Ano Ano Ano 870 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov E 8651708 Ano Ano Ano 1140 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ne Ne 310 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 Ano Ano Ano 690 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko C 8667513 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL8201 Klíma Kamil KOB Kladno C 8667960 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL8300 Spilka Marek KOB Kladno C 8003633 Ano Ano Ano 690 Kč
UOL9400 Semerád Jan SOB Olomouc C 8014522 Ano Ano Ano 690 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 Ano Ano Ano 690 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 8116756 Ano Ano Ano 690 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Brno Žabovřesky C 8002099 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 Ano Ano Ano 690 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 Ano Ano Ano 690 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 Ano Ano Ano 690 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 Ano Ano Ano 690 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 Ano Ne Ne 250 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 Ano Ano Ano 690 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 8220800 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU9114 Léhar Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8022693 Ano Ano Ano 690 Kč
1QD9700 Zschaeckel Robin (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 973101 Ano Ano Ano 690 Kč
PVP0100 Zátka Josef VSK Přírodní vědy Praha C 8047285 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 Ano Ne Ne 250 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 8170892 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 8680573 Ano Ano Ano 690 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 8014534 Ne Ano Ne 250 Kč
71D9100 Buhler Stefan (GER) USV TU Dresden 8070791 Ano Ano Ano 690 Kč
71D0102 Klein Marek (GER) USV TU Dresden 8606484 Ano Ano Ano 690 Kč
71D9001 Knitsch Sebastian (GER) USV TU Dresden 8080390 Ano Ano Ano 690 Kč
71D9300 Zelenin Anatoly (GER) USV TU Dresden 8210593 Ano Ano Ano 690 Kč
71D8401 Kääriäinen Tomi (GER) USV TU Dresden 8606449 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 Ano Ne Ne 250 Kč
4HP0100 Michalak Kacper (POL) UNTS Warszawa 8655941 Ano Ano Ano 690 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 Ano Ano Ano 690 Kč
0410002 Šimáček Ondřej 041 - NER ROB PCE Jansová Šimáček 1234 Ano Ano Ano 690 Kč
TAP8400 Protiva Tomáš KOB Tretra Praha C 1420795 Ano Ne Ne 310 Kč
0630002 Janischowsky Fabian 063 - (GER) OLG Regensburg 8625190 Ano Ano Ano 870 Kč
0630003 Janischowsky Daniel 063 - (GER) OLG Regensburg 8170695 Ano Ano Ano 870 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 8022629 Ano Ano Ano 870 Kč
0670001 Laštovička Martin 067 - NER - Ekonom Praha Outdoor - Laštovička 2126347 Ano Ano Ano 870 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 Ano Ne Ne 0 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 897364 Ano Ano Ano 1140 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 Ano Ano Ano 690 Kč
2DP9000 Krupa Łukasz (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 8120690 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8410802 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8557333 Ano Ano Ano 690 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 Ano Ano Ano 690 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 Ano Ano Ano 690 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 690 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 Ano Ano Ano 690 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 8445313 Ano Ano Ano 690 Kč
CHA8604 Ježek Lukáš OK Chrastava C 8001212 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 Ano Ano Ano 690 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 8003645 Ano Ano Ano 690 Kč
JEN9603 Švarc Tomáš OB Jenišovice C 8140908 Ano Ano Ano 690 Kč
0290001 Choc Josef 029 - NER - Choc 8062667 Ano Ano Ano 690 Kč
23P9302 Mazurkiewicz Jakub (POL) OK!Sport Warszawa 8000837 Ano Ano Ano 690 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8008081 Ano Ano Ano 690 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ne 500 Kč
0400003 Cuninka Ján 040 - (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 2060284 Ano Ano Ano 690 Kč
0400004 Račko Lukáš 040 - (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 7100499 Ano Ano Ano 690 Kč
0400005 Kuriak Jakub 040 - (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 9858585 Ano Ano Ano 690 Kč
0420001 Rašek Filip 042 - NER - OBA2 - Březovská-Rašek 9491 Ano Ano Ano 870 Kč
0470001 Schejbal Martin 047 - NER Schejbal-Křemen 246866 Ano Ano Ano 870 Kč
0470002 Křemen Štěpán 047 - NER Schejbal-Křemen 7005177 Ano Ano Ano 870 Kč
SVS9100 Malý Jakub Orientklub Vsetín C 2129248 Ano Ne Ne 310 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU8811 Moravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 Ano Ano Ano 1140 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 Ano Ano Ano 690 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 Ano Ano Ano 690 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 Ano Ano Ano 690 Kč
RBK7502 Veselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 690 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 Ano Ano Ano 690 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 690 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 Ano Ano Ano 690 Kč
ZPV7901 Valenčík Radim KOB ZPV Prostějov C 8517455 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 Ano Ano Ano 690 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 Ano Ano Ano 690 Kč
SHK7701 Morávek Martin OK Slavia Hradec Králové C 7207351 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 Ano Ano Ano 690 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš C 2090856 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering 2120072 Ano Ano Ne 500 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Brno Žabovřesky C 348120 Ano Ano Ano 690 Kč
23P0000 Cwalina Karol (POL) OK!Sport Warszawa 8001132 Ano Ano Ano 690 Kč
0660001 Všetečka MIchal 066 - NER - Tigi-Shu - Všetečkovi 899164 Ano Ano Ano 870 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 Ano Ano Ano 870 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBM7903 Smítal Rostislav SK Brno Žabovřesky C 1260179 Ano Ne Ano 500 Kč
PBM8202 Podhrázský Zbyšek TJ Spartak 1. brněnská C 8003593 Ano Ano Ano 870 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
2DP8200 Łącki Łukasz (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 8062059 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 Ano Ano Ano 690 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 Ano Ano Ano 690 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 Ano Ano Ano 690 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 Ano Ano Ano 690 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 8426644 Ano Ano Ano 690 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 8667511 Ano Ano Ano 690 Kč
48D7800 Schöne André (GER) OL-Team Wehrsdorf 1392643 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 Ano Ano Ano 690 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 Ano Ano Ano 690 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 Ne Ne Ano 310 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 8051252 Ano Ano Ano 690 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA8101 Kozel Jiří SKOB Slaný C 2108887 Ano Ano Ano 690 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 690 Kč
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 Ano Ano Ano 690 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 Ano Ano Ano 690 Kč
PDY8103 Holata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 8226368 Ano Ano Ano 690 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 8109364 Ano Ano Ano 690 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 Ano Ano Ano 690 Kč
TTR8003 Kroupa Václav OOB Třebíč 303960 Ano Ano Ano 690 Kč
0270001 Janeček Petr 027 - NER - Janečkovi 8226347 Ano Ne Ne 250 Kč
19D8000 Roessler Karsten (GER) SSV Planeta Radebeul 8662454 Ano Ano Ano 690 Kč
PBM7800 Robotka Jan TJ Spartak 1. brněnská C 7209359 Ano Ano Ano 690 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 8010150 Ano Ano Ano 690 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 Ano Ano Ano 690 Kč
LBE8001 Kofroň Jan TJ Lokomotiva Beroun C 1459072 Ano Ano Ano 690 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 8303079 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit Ano Ano Ano 990 Kč
BOR7901 Kábrt Filip OK Jiskra Nový Bor C 51473 Ano Ne Ne 310 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 Ano Ano Ano 870 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 Ano Ano Ano 690 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 Ano Ano Ano 690 Kč
0030002 Igor Błachut 003 - (POL) 360° 8030173 Ano Ano Ano 690 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 Ano Ne Ne 250 Kč
CHC7608 Biolik Grzegorz K.O.B. Choceň C 8210276 Ano Ano Ano 690 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7602 Hill Richard SKOB Slaný C 1150693 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7408 Stene Per Øyvind KOS TJ Tesla Brno C 1421892 Ano Ano Ano 690 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7703 Šrůta Milan OK Jiskra Nový Bor C 8505 Ano Ano Ano 690 Kč
45D6701 Schmiedeberg Nils (GER) SV Turbine Neubrandenburg 8663316 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 Ano Ne Ne 250 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 Ano Ano Ano 690 Kč
0230002 Zámečník Pavel 023 - NER - Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 8109410 Ano Ano Ano 690 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 Ano Ano Ano 690 Kč
0310001 Adorjan Peter 031 - (GER) Turnerschaft Berlin 9150573 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 Ano Ano Ano 690 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 8300373 Ano Ano Ano 690 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 Ano Ano Ano 690 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 Ne Ne Ano 250 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 Ano Ano Ano 690 Kč
0400006 Viskup Peter 040 - (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 8474753 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 8518320 Ano Ano Ano 870 Kč
0750001 Kvedaravičius Mindaugas 075 - (LTU) OK Levuo 8667590 Ano Ano Ano 1140 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 Ano Ano Ano 690 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2127611 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 Ano Ano Ano 690 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7300 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 8014550 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO7502 Holík Jaromír SKOB Ostrov C 2087685 Ano Ano Ano 690 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko C 410339 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8035529 Ano Ano Ano 690 Kč
MOV7601 Sixta Martin SKOB Ostrava C 52777 Ano Ano Ano 690 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ano Ano Ano 690 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 Ano Ano Ano 690 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC7701 Macháček Milan K.O.B. Choceň C 9545 Ano Ne Ne 250 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 Ano Ne Ne 250 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 Ano Ne Ne 250 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 Ano Ano Ano 690 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 Ano Ano Ano 690 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ano Ano Ano 870 Kč
LTP7601 Klein Aleš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8109394 Ano Ano Ano 1140 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO7101 Černý Jan SKOB Ostrov C 2061825 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 Ano Ano Ano 690 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO7000 Hynek Petr SKOB Ostrov C 301490 Ano Ano Ano 690 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 Ano Ano Ano 690 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 Ano Ano Ano 690 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 Ano Ano Ano 690 Kč
13D7000 Jobst Henry (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 8251070 Ano Ano Ano 690 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 Ano Ano Ano 690 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 Ano Ano Ano 690 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 Ano Ano Ano 690 Kč
0090001 Kastner-Jirka Boris 009 - (AUT) Naturfreunde Wien 8333445 Ano Ano Ano 690 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 690 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 Ano Ano Ano 690 Kč
11A6800 Reisenberger Roland (AUT) OLC Wienerwald 8005468 Ano Ano Ano 690 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8119534 Ano Ano Ano 690 Kč
1QD6700 Zschaeckel Raik (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8081067 Ano Ano Ano 690 Kč
0240001 Krasuski Bartlomiej 024 - (POL) Ulbar360Team 8040670 Ano Ano Ano 690 Kč
0250001 Křístek Lukáš 025 - NER - Křístek 51593 Ano Ano Ano 690 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 8107753 Ano Ano Ano 690 Kč
32D6800 Bleidorn Stefan (GER) SV - IHW Alex 78 Berlin 8241268 Ano Ano Ano 690 Kč
32D7200 Uwe Röhner (GER) SV - IHW Alex 78 Berlin 8662646 Ano Ano Ano 690 Kč
0320001 Göschl Erich 032 - (AUT) OLC Währing 8100566 Ano Ano Ano 690 Kč
4HP6900 Michalak Tomasz (POL) UNTS Warszawa 8180169 Ano Ano Ano 690 Kč
0300004 Gulbrandsen Per Olav 030 - (NOR) InTeam 1301715 Ano Ne Ne 250 Kč
23P7000 Marszałek Marcin (POL) OK!Sport Warszawa 1970244 Ano Ano Ano 690 Kč
0400007 Jurčík Peter 040 - (SVK) Slovenský zväz rádioamatérov 8071310 Ano Ano Ano 690 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 Ano Ano Ano 870 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 Ano Ano Ano 870 Kč
0110004 Lange Udo 011 - (GER) SV IHW Alex Berlin 8151271 Ano Ano Ano 1140 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 8013397 Ano Ano Ano 690 Kč
0020001 Vogl Roland 002 - (GER) SV Mietraching Ano Ano Ano 690 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 Ano Ano Ano 0 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 Ano Ano Ano 690 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 Ano Ano Ano 690 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 Ano Ano Ano 690 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8004046 Ano Ano Ano 690 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 8116714 Ano Ano Ano 690 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 Ano Ano Ano 690 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 Ano Ano Ano 690 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 Ano Ano Ano 690 Kč
26D6900 Bringezu Dirk (GER) OLV Potsdam 692105 Ano Ano Ano 690 Kč
48D7100 Stefan Wedlich (GER) OL-Team Wehrsdorf 8022395 Ne Ano Ne 250 Kč
48D6800 Junghanß Jens (GER) OL-Team Wehrsdorf 1999038 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 Ano Ano Ano 690 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 Ano Ano Ano 870 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano 870 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano 690 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM6733 Florian Michal KOS TJ Tesla Brno C 8410774 Ano Ano Ano 690 Kč
58P6700 Urbaniak Krzysztof (POL) Team 360 8640904 Ano Ano Ano 690 Kč
13D6400 Käding Bernd (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 640915 Ano Ano Ano 690 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 690 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano 690 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ano Ano Ano 690 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano 690 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 Ano Ano Ano 690 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 Ano Ano Ano 690 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 8007255 Ano Ano Ano 690 Kč
0120002 Demmig Sven 012 - (GER) Kaulsdorfer OLV - Berlin 8200466 Ano Ano Ano 690 Kč
18D6200 Müller Matthias (GER) Post SV Dresden 8606456 Ano Ano Ano 690 Kč
57D6500 Knitsch Wolfram (GER) Post-SV Chemnitz 8260965 Ano Ano Ano 690 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 Ano Ano Ne 500 Kč
29D6500 Rossberg Veit (GER) USG Chemnitz 1399062 Ano Ano Ano 690 Kč
71D6504 Drechsel Michael (GER) USV TU Dresden 8139381 Ano Ano Ano 690 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 8151265 Ano Ano Ano 690 Kč
71D6301 Hellmann René (GER) USV TU Dresden 8606463 Ano Ano Ano 690 Kč
71D6700 Lubs Alexander (GER) USV TU Dresden 8200267 Ano Ano Ano 690 Kč
71D6300 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 8170663 Ano Ano Ano 690 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 Ano Ano Ano 690 Kč
0350001 Kniebügl Anton 035 - (SVK) Kobra Bratislava 416747 Ano Ano Ano 690 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 8667502 Ano Ano Ano 690 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 Ano Ano Ano 870 Kč
29D6600 Zelenin Andrej (GER) USG Chemnitz 8000814 Ano Ano Ano 870 Kč
0630001 Janischowsky Klemens 063 - (GER) OLG Regensburg 8488888 Ano Ano Ano 870 Kč
0730001 Olisauskas Raimondas 073 - (GER) Berliner TSC 8001465 Ano Ano Ano 1140 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 Ano Ano Ano 690 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 8013394 Ano Ano Ano 690 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 Ano Ano Ano 690 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8160181 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 8670816 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 Ano Ano Ano 690 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 8006602 Ano Ne Ne 250 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 8119538 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ne Ne 250 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 Ano Ano Ano 690 Kč
17S1401 Nemec Juraj (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 8017732 Ano Ano Ano 690 Kč
17S6400