Logo

Přihlášky závodu: H.S.H. Vysočina cup

Datum:
22.07.2022
Místo konání:
Křižánky
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10     H10N     H12B     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65B     H65C     H70     H75     H80     HDR     P    
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 2144097 Ano Ano Ano 500 Kč
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM1551 Hübnerová Johana KOS TJ Tesla Brno C 2082923 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano 500 Kč
DOR1451 Hrušková Tereza OK Dobříš C 2125343 Ano Ano Ano 500 Kč
DOR1452 Hrušková Zuzana OK Dobříš C 2058516 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT1451 Matrasová Marie OOB SK Chrast C 232882 Ano Ano Ano 800 Kč

D10

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 Ano Ano Ano 500 Kč
VBM1252 Šedivá Kristýna VSK Mendelu Brno C 7207495 Ano Ano Ano 500 Kč
VRL1254 Saturová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2181281 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM1377 Kurečková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2060216 Ano Ano Ano 500 Kč
KSU1350 Havlíková Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2039191 Ano Ne Ne 200 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko C 219251 Ano Ano Ano 500 Kč
BOR1450 Nehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM1364 Tomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno C 2096247 Ano Ano Ano 500 Kč
KSU1262 Profousová Stella Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067337 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM1260 Chaloupková Klára SK Brno Žabovřesky C 2102805 Ano Ano Ano 500 Kč
ABM1054 Kurečková Aneta KOB ALFA Brno C 207846 Ano Ano Ano 500 Kč
MLA1250 Benešová Marie MLOK Mariánské Lázně C 1421918 Ano Ano Ano 500 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 Ne Ne Ano 200 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 Ano Ano Ano 500 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 7210090 Ano Ano Ano 500 Kč
TAP1257 Hančová Alice KOB Tretra Praha C 2085610 Ne Ne Ano 200 Kč
ZBM1356 Smítalová Meda SK Brno Žabovřesky C 1051213 Ano Ano Ano 600 Kč
VIM1350 Roučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 2151421 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano 500 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga B 2144052 Ano Ano Ano 500 Kč
VRL1054 Vrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8410793 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2116500 Ano Ano Ano 500 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 Ano Ano Ano 500 Kč
KDZ1052 Tejkalová Aneta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem B 2134259 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 Ano Ano Ano 500 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 2099500 Ano Ano Ano 500 Kč
VBM1152 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 2116445 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř B 8042140 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 8012875 Ano Ano Ano 500 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C 7080080 Ano Ano Ano 500 Kč
DKP1168 Tomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 8112161 Ano Ano Ne 400 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 Ano Ano Ano 500 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno B 7300558 Ano Ano Ano 500 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076623 Ano Ano Ano 500 Kč
VBM1151 Fučíková Ema VSK Mendelu Brno C 49674 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8109335 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Brno Žabovřesky B 2111752 Ano Ano Ano 500 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 8003520 Ne Ano Ne 200 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 Ne Ne Ano 200 Kč
KSU1250 Růžičková Zuzana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT1153 Havlíčková Hana OOB SK Chrast B 2419858 Ano Ano Ano 0 Kč
0520002 Brumovská Markéta 052 - Brumíci 2771916 Ano Ano Ano 600 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast B 8482073 Ano Ano Ano 0 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436927 Ano Ano Ano 800 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C Ano Ano Ano 500 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín B 8105227 Ano Ano Ano 500 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 Ano Ano Ano 500 Kč
OSN0990 Drápová Justýna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8119491 Ano Ano Ano 500 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C 2113736 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř B 8648583 Ano Ano Ano 500 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 8076008 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Brno Žabovřesky B 8033247 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Brno Žabovřesky C 2111731 Ano Ano Ano 500 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214513 Ano Ano Ano 500 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 500 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice B 8482070 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Brno Žabovřesky A 8517355 Ano Ano Ano 600 Kč
SKM0951 Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 Ano Ano Ano 600 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 8006073 Ne Ano Ne 300 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno A 8667974 Ano Ano Ano 700 Kč
RIC0758 Herynková Klára OB Říčany C 8033253 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno A 8008286 Ano Ano Ano 700 Kč
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek B 8137514 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice A 8663174 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8004350 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8312007 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0650 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058487 Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 2800116 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076584 Ano Ano Ano 700 Kč
SSU0752 Zaoralová Eliška SK Severka Šumperk B 2001924 Ano Ano Ano 900 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0451 Pilná Klára OK Lokomotiva Pardubice A 8302004 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0456 Stoklasová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice A 8149874 Ano Ano Ano 700 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0451 Porubská Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8668997 Ano Ano Ano 700 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8014445 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656602 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 8226309 Ano Ano Ano 700 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 Ano Ano Ano 700 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076633 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8107739 Ano Ano Ano 700 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 Ano Ano Ano 700 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 8004317 Ano Ano Ano 700 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 Ano Ano Ano 900 Kč
SHK0553 Otreshko Eva Maria OK Slavia Hradec Králové C 8330704 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK0599 Mizerniuk Miroslava OK Slavia Hradec Králové 1083328 Ano Ano Ano 700 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 Ano Ano Ano 900 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM9353 Růžičková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 8013867 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9461 Kosová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9256 Havelíková Kateřina SK Praga C 8667999 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8964 Bořilová Klára KOS TJ Tesla Brno C 515189 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8888 Hlavová Hana KOS TJ Tesla Brno C 8635805 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660400 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 8013899 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 8012863 Ano Ano Ano 700 Kč
DOK0053 Pavlíková Markéta OK Doksy C 8006747 Ano Ano Ano 700 Kč
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 8107748 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové R 8644879 Ano Ano Ano 700 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy C 8006733 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU9493 Vaníková Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680380 Ne Ano Ano 600 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 8202028 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE9155 Hájková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice C 8644878 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8660903 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH0252 Blažková Katka SOS Jindřichův Hradec A 8656531 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 8656518 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR9350 Mižúrová Ela OOB TJ Turnov C 8116746 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 8660408 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9452 Klusáčková Magdaléna SK Brno Žabovřesky R 8660440 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky E 8660420 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Brno Žabovřesky C 8660435 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8183173 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2011813 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 8680605 Ano Ano Ano 700 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor C 7996010 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8005907 Ano Ano Ano 900 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 Ano Ano Ano 900 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 8230897 Ano Ano Ano 900 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín C 9933 Ano Ano Ano 900 Kč
0560001 Chládková Simona 056 - KOB Ústí 434574 Ano Ano Ano 900 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice R 8656548 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 Ano Ano Ano 700 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec C 7208088 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec C 8013849 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8410806 Ano Ano Ano 700 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 8670795 Ano Ano Ano 0 Kč
BOR9051 Šákrová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 8160186 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové C 1398981 Ano Ano Ano 700 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8662727 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec C 8667 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9648 Ano Ano Ano 700 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 Ano Ano Ano 700 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 700 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering C 2045171 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662732 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR9750 Nedbálková Hana OK Jiskra Nový Bor C 1441628 Ano Ano Ano 700 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk C 8648618 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno C 8656742 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice C 8109301 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU9393 Turczerová Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670790 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Brno Žabovřesky C 8660446 Ano Ano Ano 700 Kč
0400001 Tichá Veronika 040 - Ticháči 8660364 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 Ne Ano Ano 600 Kč
TAP8250 Hančová Marie KOB Tretra Praha C 8226423 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 2051502 Ano Ano Ano 700 Kč
0600001 Bžatková Kateřina 060 - SK RADIOSPORT Bílovice nad Svitavou 247322 Ano Ano Ano 900 Kč
0590001 Muselikova Vladislava 059 - (RSA) Bulbasaur 8639467 Ano Ano Ano 900 Kč
0600002 Koporová Lenka 060 - SK RADIOSPORT Bílovice nad Svitavou 1400401 Ano Ano Ano 900 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 Ano Ano Ano 700 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 8183166 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8162898 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice C 889308 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL0056 Graubnerová Eliška SKOB Zlín C 8006746 Ano Ano Ano 700 Kč
0170001 Fojtů Jitka 017 - Neregistrovaní 2212746 Ano Ano Ano 700 Kč
SBK8383 Jirková Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano 700 Kč
0180001 Šišková Anna 018 - LCE 889290 Ano Ano Ano 700 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 8656520 Ano Ano Ano 700 Kč
ZAM9752 Goňová Nikola OB T.J. Sokol Žamberk C 436955 Ano Ano Ano 700 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB T.J. Sokol Žamberk C 1400431 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Brno Žabovřesky C 7200319 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 Ano Ano Ano 700 Kč
0280004 Formánková Klára 028 - Tužilovi zapůjčit Ano Ne Ne 350 Kč
0290001 Hauptfleischová Barbora 029 - BAF 218972 Ano Ano Ano 700 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 700 Kč
0320001 Koláriková Lucie 032 - Kolíček 920662 Ano Ano Ano 700 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 Ano Ano Ano 700 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8660570 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP8750 Kožíšková Jana VŠTJ Ekonom Praha 2133907 Ne Ano Ano 600 Kč
STH8851 Beranová Kateřina SK Studenec C 1413337 Ano Ano Ano 700 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 Ano Ano Ano 700 Kč
RIC0352 Končická Kateřina OB Říčany C 8226394 Ano Ano Ne 600 Kč
0510001 Handlová Andrea 051 - neregistrovaná 301589 Ano Ne Ne 300 Kč
TZL8850 Polášková Kristýna SKOB Zlín C 8517316 Ano Ano Ano 900 Kč
0700001 Ermisová Ada 070 - Kozlovice zapůjčit Ano Ne Ne 450 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 Ne Ne Ano 300 Kč
PDY8450 Hejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 8154984 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL8552 Vrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8410781 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ano Ano Ano 700 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 8034539 Ano Ano Ano 700 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670776 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 Ano Ano Ano 700 Kč
SBK7461 Sluková Dagmar KOB START Blansko C 49655 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 Ne Ano Ne 300 Kč
TBM8062 Tomíčková Dana KOS TJ Tesla Brno C 8518312 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 8477774 Ano Ano Ano 700 Kč
0370003 Stehlíková Alžbeta 037 - S-team 2111772 Ne Ne Ano 300 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Brno Žabovřesky C 52865 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Brno Žabovřesky C 8076012 Ano Ano Ano 700 Kč
MLA8350 Kožíšková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421928 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8256 Sýkorová Iva VSK Mendelu Brno C 8445311 Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 8013844 Ne Ne Ano 300 Kč
VIM8350 Roučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 51270 Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM8772 Adamová Eva SK Brno Žabovřesky C 52039 Ano Ano Ano 900 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 Ne Ne Ano 400 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 8660557 Ne Ano Ne 400 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano 700 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 Ano Ano Ano 700 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8458 Sychrová Daniela VSK Mendelu Brno C 2116456 Ano Ano Ano 700 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 Ano Ano Ano 700 Kč
0110001 Pluške Veronika 011 - nereg 8775 Ano Ano Ano 700 Kč
BFM8751 Čablová Kristina SKOB Frýdek - Místek C 9005140 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 2146034 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM7951 Kopáčková Jana SK Brno Žabovřesky C 703370 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Brno Žabovřesky C 8000002 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ano Ano Ano 700 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI8459 Slámová Petra OK Jihlava C 51765 Ano Ano Ano 700 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ8053 Nevrklová Martina TJ Růžená C 2133899 Ano Ano Ano 0 Kč
PBM8450 Sladká Magdalena TJ Spartak 1. brněnská C 49465 Ano Ano Ano 900 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP8156 Súkupová Hana SK Praga C 2224777 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 Ano Ano Ano 700 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 Ano Ano Ano 700 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA7850 Grisová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 Ne Ano Ne 300 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 Ano Ano Ano 700 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 8110513 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8014506 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 Ano Ano Ano 700 Kč
CET8251 Pešková Jana TJ Loko Česká Třebová C 9718 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU8080 Juřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 Ano Ano Ano 700 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 Ano Ano Ano 700 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 8410791 Ano Ano Ano 700 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8053 Smítalová Jana SK Brno Žabovřesky C 1111280 Ano Ano Ano 900 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 8670772 Ano Ano Ano 900 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ne Ne Ano 400 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 8105239 Ano Ano Ano 700 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8119527 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8253 Barranco Kateřina VSK Mendelu Brno 49675 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 2011822 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY8051 Jindrová Klára Běhej Poděbrady C 2219009 Ne Ano Ano 600 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano 700 Kč
0250002 Jana Tichá 025 - WILD ANIMALS 2125359 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 Ano Ano Ano 700 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 Ne Ano Ne 300 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Brno Žabovřesky C 2087665 Ano Ano Ano 700 Kč
TEP7950 Vacíková Jana Tempo Praha C 7210928 Ano Ano Ano 700 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 Ano Ano Ano 700 Kč
0670001 Sedláčková Alžběta 067 - Bafto 2127864 Ne Ano Ne 400 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 Ano Ano Ano 700 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 8237724 Ano Ano Ano 700 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 Ano Ano Ano 700 Kč
0060001 Zámečníková Jitka 006 - Zámečníci 8047213 Ano Ano Ano 700 Kč
66S7650 Porubská Andrea (SVK) ŠK Triturus Nitra 7540754 Ano Ano Ano 700 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 700 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL7352 Vrubelová Jana SKOB Zlín C 7210876 Ano Ano Ano 700 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 Ano Ano Ano 700 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano 700 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 8648627 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 Ano Ano Ne 600 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 Ano Ano Ano 700 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 Ano Ano Ano 700 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 Ano Ano Ano 0 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 700 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 Ne Ano Ano 800 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ano 700 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 Ano Ano Ano 700 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013372 Ano Ano Ano 700 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 2260118 Ano Ano Ano 700 Kč
0120001 Peňázová Iva 012 - Brno 446349 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP7653 Jirousová Eva KOB Tretra Praha C 442878 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Brno Žabovřesky C 2067240 Ano Ano Ano 700 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 8119537 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 Ano Ano Ano 900 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 Ano Ano Ano 1200 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ne Ano Ano 800 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 8047176 Ne Ano Ano 800 Kč
PVP7450 Holubová Veronika VSK Přírodní vědy Praha C 232899 Ano Ano Ano 1200 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0020002 Křivdová Lenka 002 - SKH Královéhradeckého kraje 8655490 Ano Ano Ano 700 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8221278 Ano Ano Ano 700 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano 700 Kč
0230001 Časnochova Tatiana 023 - (SVK) HBB 406977 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano 700 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 Ano Ano Ano 700 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 Ano Ano Ano 700 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 8013891 Ano Ano Ano 700 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 700 Kč
KDZ7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8014464 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7053 Cibulková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ano Ano Ano 700 Kč
0260002 Ženčáková Marie 026 - ASPV OA 2032185 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN7250 Řehořová Lenka Team Jizerky C 2073661 Ano Ano Ano 700 Kč
0280001 Tužilová Michaela 028 - Tužilovi 2020737 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 Ano Ano Ano 700 Kč
0360001 Jordanová Blanka 036 - NER - Jordanová 410321 Ano Ano Ano 700 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano 700 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano 700 Kč
0520003 Brumovská Rhea 052 - Brumíci 2224524 Ano Ano Ano 900 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 Ano Ano Ano 900 Kč
0740001 Varhaníčková Jana 074 - xxxxxKM 2222787 Ano Ano Ano 1200 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8063099 Ano Ano Ano 700 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 8515531 Ano Ano Ano 700 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 Ano Ano Ano 700 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 Ano Ano Ano 700 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 Ano Ano Ano 700 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 Ano Ano Ano 700 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ne Ne 400 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 7209288 Ano Ano Ano 700 Kč
0200002 Roubalíková Iva 020 - ZŠ Těšetice 2102820 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 Ano Ano Ano 700 Kč

D60

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SPE6251 Pijáková Iveta (SVK) KOB Sokol Pezinok 8025010 Ano Ano Ano 500 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 Ano Ano Ano 500 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano 500 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano 500 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 Ano Ano Ano 500 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 8013873 Ano Ano Ano 500 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 500 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 500 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 500 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 8454012 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 Ano Ano Ano 500 Kč
KPY5850 Trdá Iva SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ano Ano Ne 600 Kč

D65

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 Ano Ano Ano 500 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 Ano Ano Ano 500 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 Ano Ano Ano 500 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 500 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 500 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 Ano Ano Ano 500 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 500 Kč

D70

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano 500 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano 500 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 Ano Ano Ano 500 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano 500 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 Ano Ano Ano 500 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 8003656 Ano Ano Ano 500 Kč

H10

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY1303 Holata Vojtěch Běhej Poděbrady C 2115740 Ano Ano Ano 500 Kč
VRL1203 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8137516 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 Ano Ano Ano 500 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 Ano Ano Ano 500 Kč
VRL1204 Satur Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2260355 Ano Ano Ano 500 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 2181294 Ano Ano Ano 500 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 8026576 Ano Ano Ano 500 Kč
PZR1201 Uchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 Ne Ano Ano 400 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 8136477 Ano Ano Ano 500 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 Ano Ano Ne 400 Kč
ZBM1212 Stachoň Štěpán SK Brno Žabovřesky C 976000 Ano Ano Ano 500 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 500 Kč
TAP1402 Hanč Marek KOB Tretra Praha C 981811 Ne Ne Ano 200 Kč
ZBM1203 Smítal Vendelín SK Brno Žabovřesky C 1280112 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM1212 Sedláček Martin KOS TJ Tesla Brno C 8100042 Ne Ano Ne 300 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 Ano Ano Ano 800 Kč
OSN1313 Glier Matyáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8183127 Ne Ne Ano 300 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 Ano Ano Ano 800 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 53138 Ano Ano Ano 500 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 Ano Ano Ano 500 Kč
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano 500 Kč
SBK1411 Sluka Matouš KOB START Blansko C 2653461 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM1404 Stachoň Ondřej SK Brno Žabovřesky C 7905090 Ano Ano Ano 500 Kč
ABM1301 Stehlík Šimon KOB ALFA Brno C 8087 Ne Ano Ano 400 Kč
0450001 Pavlíček Jakub 045 - JHB 53628 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK1502 Rollier Alexei OK 99 Hradec Králové C 2003281 Ano Ano Ano 600 Kč
CHT1502 Martinec Otakar OOB SK Chrast C 2221501 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 Ano Ne Ne 200 Kč
CHT1402 Matras Štěpán OOB SK Chrast C 51980 Ano Ano Ano 800 Kč
VBM1301 Chloupek Filip VSK Mendelu Brno C 2116496 Ano Ano Ano 800 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 8047195 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 Ano Ne Ano 400 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8680414 Ano Ano Ano 500 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice B 7207856 Ano Ano Ano 500 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice B 8007194 Ano Ano Ano 500 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 8461732 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY1105 Jindra Jáchym Běhej Poděbrady C 2181938 Ne Ano Ano 400 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 Ano Ano Ano 500 Kč
KSU1009 Havlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 Ano Ne Ne 200 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 8119431 Ano Ano Ano 500 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř B 8003650 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř B 8003661 Ano Ano Ano 500 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 Ano Ano Ano 500 Kč
KSU1030 Profous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056285 Ano Ano Ano 500 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 2079498 Ne Ne Ano 200 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Brno Žabovřesky B 8016305 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2112725 Ano Ano Ano 500 Kč
MLA1000 Beneš Jan MLOK Mariánské Lázně B 1421924 Ano Ano Ano 500 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš B 2000603 Ano Ano Ano 500 Kč
VIM1100 Roučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C 2224796 Ano Ano Ano 600 Kč
TJP1003 Mička Timotej TJ Sokol Troja C 2133021 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP1004 Frýdecký Tomáš SK Praga C 766112 Ano Ano Ano 800 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha B 8007172 Ano Ano Ano 500 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 Ano Ano Ano 500 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice B 8226414 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 Ano Ano Ano 500 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8003624 Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0808 Zápotocký Jiří SK Praga A 8648622 Ano Ano Ano 500 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 Ne Ne Ano 200 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 8061440 Ano Ano Ano 0 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 Ano Ano Ano 500 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8076548 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 8008044 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno B 2111764 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín B 8109339 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 Ano Ano Ano 600 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 8114119 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8680332 Ano Ano Ano 800 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0612 Fajfr Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8014543 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8482572 Ano Ne Ne 300 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy A 8116777 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 Ano Ano Ano 700 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník C 8162819 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 Ano Ano Ano 700 Kč
RIC0711 Smítka Jiří OB Říčany C 2096246 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř B 2081398 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670783 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 Ano Ano Ano 700 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš B 8014485 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0607 Hájek Dominik OK Lokomotiva Pardubice B 8660514 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP0706 Brumovský Štěpán KOB Tretra Praha C 8032753 Ano Ano Ano 900 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 Ano Ano Ano 900 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 8075984 Ano Ano Ano 900 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226427 Ano Ano Ano 1200 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0515 Pekárek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8014532 Ano Ano Ano 700 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit Ano Ano Ano 850 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod A 8076025 Ano Ano Ano 700 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680413 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové A 8226370 Ne Ano Ano 600 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 8012872 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 8205420 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 Ano Ano Ano 700 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 Ano Ano Ano 700 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 Ne Ano Ne 300 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8302005 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0501 Fabiánek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515459 Ano Ano Ano 700 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 Ano Ano Ano 700 Kč
(95)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 8680318 Ano Ano Ano 700 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 8656758 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8662365 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 8662374 Ne Ano Ano 600 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron R 8656681 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 8648541 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8011036 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 Ne Ano Ano 600 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 8648562 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec C 8028879 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654891 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM9700 Bořil Jan KOS TJ Tesla Brno C 8515513 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava C 8026655 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0005 Goldschmidt Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 8200031 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662444 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU9400 Dvorský Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8482075 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8656508 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice C 8116811 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654903 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín C 8068608 Ano Ano Ano 700 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice R 8656535 Ne Ne Ano 300 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8016299 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 Ano Ne Ne 300 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 Ano Ano Ne 600 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 8656686 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680357 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU8908 Vaník Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073730 Ne Ano Ano 600 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno C 8655419 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 Ano Ano Ano 700 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko C 8401151 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662426 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8091018 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 Ano Ano Ano 700 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 Ano Ano Ano 700 Kč
MOV9100 Fousek Jan SKOB Ostrava C 52945 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín R 8003099 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 Ano Ano Ano 700 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 8119436 Ano Ano Ne 600 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Brno Žabovřesky C 8002099 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 8162899 Ano Ano Ano 700 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk R 8680373 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8635817 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 Ne Ne Ano 300 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662436 Ano Ano Ano 700 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 8409848 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662428 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662750 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8660457 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680399 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0102 Jonáš Adam SK Brno Žabovřesky R 8100060 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Brno Žabovřesky R 8180189 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Brno Žabovřesky C 8660443 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Brno Žabovřesky C 899179 Ano Ano Ano 700 Kč
0430001 HABERKORN Guilhem 043 - (FRA) ADOC Chenôve 8002124 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 Ne Ano Ne 300 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 Ano Ne Ne 300 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 8076028 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 Ano Ano Ano 700 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy C 8657100 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8016297 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM0113 Janda Ondřej OK Kamenice C 8663176 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 Ano Ano Ano 900 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 Ano Ano Ne 800 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 8033246 Ano Ano Ano 900 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 8109348 Ano Ano Ano 900 Kč
VPM9548 Šňupárek Václav KOS Slavia Plzeň 7204504 Ano Ano Ano 1200 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 Ano Ano Ano 1200 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670742 Ano Ano Ano 1200 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 Ano Ano Ano 700 Kč
PVP9000 Havelík Jaroslav VSK Přírodní vědy Praha C 1403421 Ano Ano Ano 700 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 331313 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 8136474 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9500 Kostkan Tomáš TJ TŽ Třinec C 2060276 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec C 1400410 Ano Ano Ano 700 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 8322332 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 8030631 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 436413 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 8008292 Ano Ano Ano 700 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 8270693 Ano Ano Ano 700 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8656735 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 Ano Ano Ano 700 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec C 2102776 Ano Ano Ano 700 Kč
LDC8502 Šálek Jan KOB Děčín C 8042124 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 Ne Ano Ano 600 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8410802 Ano Ano Ano 700 Kč
0090001 Slabý Jan 009 - x 7300187 Ano Ano Ano 700 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 Ano Ano Ano 700 Kč
SSU8931 Panovec Jan SK Severka Šumperk C 8066608 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 8121534 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 Ano Ano Ano 700 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 2042505 Ano Ano Ano 700 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko C 8303038 Ano Ano Ano 700 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8016309 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 8170892 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN0303 Řehoř Vojta Team Jizerky B 8662740 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 Ano Ano Ano 700 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 Ano Ano Ne 600 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656528 Ano Ano Ano 700 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 8001109 Ano Ano Ano 700 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8102 Bubela Tomáš SK Brno Žabovřesky C 8018801 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Brno Žabovřesky C 8660410 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Brno Žabovřesky C 8660423 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR9107 Mižúr Peter OOB TJ Turnov C 8116785 Ano Ano Ano 700 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor C 8660584 Ano Ano Ano 900 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 Ano Ano Ano 900 Kč
0620001 Mikan Tom 062 - Repre Harcov 8480817 Ano Ano Ano 700 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 8516919 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 8005129 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM8406 Růžička Tomáš VSK Mendelu Brno 2420037 Ano Ano Ano 700 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 Ano Ano Ano 700 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice C 8113519 Ano Ano Ano 700 Kč
VIC9801 Šiška Petr OB Vizovice C 2025335 Ano Ano Ano 700 Kč
0080001 Podmolík Jonáš 008 - - 7203464 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8557333 Ano Ano Ano 700 Kč
0140001 Podmolík Josef 014 - bez klubu 7203466 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8141421 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 8005145 Ano Ano Ano 700 Kč
0190001 Kondula Jan 019 - (NOR) NTNUI zapůjčit Ano Ano Ano 850 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ano Ano Ano 700 Kč
0210001 Žáček Matěj 021 - GBM 2032123 Ano Ano Ano 700 Kč
0210002 Priessnitz Jan 021 - GBM 2060225 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM7540 Kasal Vít TJ Spartak 1. brněnská C 8008808 Ano Ano Ano 700 Kč
0270001 Chmelař Martin 027 - ASU neregistrovaný 9988866 Ano Ano Ano 700 Kč
0280005 Tužil Matěj 028 - Tužilovi zapůjčit Ano Ne Ne 350 Kč
RIC0307 Smítka Vít OB Říčany C 2073692 Ano Ano Ano 700 Kč
0290002 Hauptfleisch Filip 029 - BAF 301103 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8648630 Ano Ano Ano 700 Kč
MOV9200 Šidík Petr SKOB Ostrava C 253128 Ano Ano Ano 700 Kč
0420001 Pereles František 042 - žádný 8482085 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 8016307 Ano Ano Ano 700 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8660384 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP8004 Hanč Petr KOB Tretra Praha C 8226332 Ano Ano Ano 700 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín 53372 Ne Ano Ano 800 Kč
KVS0310 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín C 2088173 Ne Ano Ano 800 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663204 Ne Ano Ne 400 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 8158158 Ano Ne Ne 400 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ne Ano Ano 800 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 Ne Ne Ano 300 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 8116667 Ano Ne Ano 600 Kč
PLU7501 Travnicek Jan TJ SOKOL Plumlov C 8660365 Ano Ano Ano 700 Kč
PLU7407 Trhlík Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 8071274 Ano Ano Ano 0 Kč
KAM7802 Dobyáš Petr OK Kamenice C 2039199 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM8000 Neškudla Jan OK Kamenice C 8105248 Ano Ano Ano 700 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 700 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 Ano Ano Ano 700 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 Ano Ano Ano 700 Kč
0030001 Jahoda Jiří 003 - (j)Elita 1428935 Ano Ano Ano 700 Kč
0030002 Sommer Jaroslav 003 - (j)Elita 2148176 Ano Ano Ano 700 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 Ano Ano Ano 700 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB START Blansko C 53214 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 Ano Ano Ano 700 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 Ano Ano Ano 700 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7903 Tomíček Oldřich KOS TJ Tesla Brno C 8517311 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 Ano Ano Ano 700 Kč
0370002 Stehlík Ondřej 037 - S-team 2133066 Ne Ano Ne 300 Kč
0380001 Minařík David 038 - Jednotlivec zapůjčit Ano Ano Ano 850 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Brno Žabovřesky C 8107755 Ano Ano Ano 700 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 8116824 Ano Ano Ne 600 Kč
STH8301 Erlebach Michal SK Studenec C 8005118 Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 Ano Ano Ano 700 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM8404 Jurák Adam SK Brno Žabovřesky C 8076015 Ano Ano Ano 900 Kč
0580001 Mikan Petr 058 - Rychlá Rota Rybníček 51871 Ano Ano Ano 700 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 7207859 Ne Ano Ano 800 Kč
0690001 Schmid Vladimír 069 - ADA 49869 Ne Ano Ne 400 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 Ano Ano Ano 700 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 8051252 Ano Ano Ano 700 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 8017736 Ano Ano Ano 700 Kč
0110002 Pluške Zbyněk 011 - nereg 8763 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7700 Kočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2088163 Ano Ano Ano 700 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2419985 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Brno Žabovřesky C 2111737 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8003 Polách David SK Brno Žabovřesky C 2144039 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH8003 Duba Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8013940 Ano Ano Ano 900 Kč
PBM8604 Sladký Marek TJ Spartak 1. brněnská C 52034 Ano Ano Ano 900 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7802 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8648606 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 Ano Ano Ano 700 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 Ano Ano Ne 600 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 Ano Ano Ano 700 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 8670825 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8017374 Ano Ne Ne 300 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7818 Srb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8667505 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY7800 Beier Petr Běhej Poděbrady C 2102782 Ano Ne Ano 600 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Brno Žabovřesky C 8202202 Ano Ne Ne 300 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109418 Ano Ano Ano 700 Kč
0440001 Lehmann Karsten 044 - (GER) Sommerkollektiv 8076031 Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ8001 Poledna Miroslav TJ Růžená C 7208083 Ne Ne Ano 300 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 8051253 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM7903 Smítal Rostislav SK Brno Žabovřesky C 1260179 Ano Ano Ano 900 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 Ano Ano Ano 900 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 682677 Ano Ano Ano 1200 Kč
PGP7902 Stepanenko Sergiy SK Praga C 1088801 Ano Ano Ano 1200 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY7802 Trnka Ondřej Běhej Poděbrady C 2102791 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY8103 Holata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 Ano Ano Ano 700 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 7008109 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 Ne Ano Ne 300 Kč
KSU7800 Havlík Jindra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8328659 Ano Ne Ne 300 Kč
0150001 Pelousek Jiri 015 - OB Brandys 4646 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 Ano Ano Ano 700 Kč
0160001 Klapka Radim 016 - Neregistrovaný 307330 Ano Ano Ano 700 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 700 Kč
0250001 Fiala Jan 025 - WILD ANIMALS 8008278 Ano Ano Ano 700 Kč
CET8002 Pešek Kamil TJ Loko Česká Třebová C 336732 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Brno Žabovřesky C 999666 Ano Ano Ano 700 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 2090872 Ne Ano Ne 300 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8226438 Ano Ano Ano 700 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 Ano Ano Ano 900 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 Ano Ano Ano 900 Kč
VIM8000 Roučka Martin Ski klub Šumava Vimperk C 2224141 Ano Ano Ano 900 Kč
0680001 Mužátko Lukáš 068 - Měřín zapůjčit Ano Ano Ano 1350 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 Ne Ano Ano 800 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8005128 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 8226410 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 Ano Ano Ano 700 Kč
RIC7305 Herynek Petr OB Říčany C 8004274 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7302 Porubský Július KOS TJ Tesla Brno C 8042130 Ano Ano Ano 700 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 Ano Ano Ano 700 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8116764 Ano Ano Ano 700 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 Ne Ano Ne 300 Kč
0060002 Zámečník Pavel 006 - Zámečníci 2801012 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 8116774 Ano Ano Ano 700 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 Ano Ano Ano 700 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8007171 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 8107759 Ano Ano Ano 700 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075655 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 8005126 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Brno Žabovřesky C 8076006 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Brno Žabovřesky C 8076566 Ano Ano Ano 700 Kč
MLA7601 Beneš Marek MLOK Mariánské Lázně C 1421929 Ano Ano Ano 700 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 Ano Ano Ano 700 Kč
0480001 Šmehlík Ondřej 048 - OSŽ zapůjčit Ano Ano Ano 850 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 8014557 Ano Ano Ano 700 Kč
0500003 Zvarik Tomáš 050 - AOB 7726244 Ano Ano Ano 700 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 Ano Ano Ano 900 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 Ano Ano Ano 900 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 Ano Ano Ano 900 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 Ano Ano Ano 900 Kč
OSN7701 Glier Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8107719 Ano Ano Ano 1200 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 Ano Ano Ano 700 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 8237726 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY7701 Nedas Dušan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8580 Ano Ano Ano 700 Kč
KVS7400 Furmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA7300 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 8014550 Ano Ano Ano 700 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8285922 Ano Ano Ano 700 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 Ano Ne Ne 300 Kč
ZBP7602 Zoubek Petr OOB SK Zbraslav C 53587 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ano Ano Ano 700 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 Ano Ano Ano 700 Kč
JES7500 Vaníček Petr OK Rakovník 8162888 Ano Ano Ano 700 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 Ne Ano Ne 300 Kč
OTK7300 Sadílek Ondřej OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8116712 Ano Ano Ano 700 Kč
0340001 Tomandl Jan 034 - HORA 8454050 Ano Ano Ano 700 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 Ano Ano Ano 700 Kč
SRK7300 Vých Luboš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2095976 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7408 Buchar Marcel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09005 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 Ano Ano Ano 900 Kč
0570001 Vala Fred 057 - SKI team VYSOČINA 2096133 Ne Ano Ne 400 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 Ano Ano Ano 900 Kč
0730001 Sadil Milan 073 - Neregistrovaný - Šeberov 8107729 Ano Ne Ne 400 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 Ano Ano Ano 700 Kč
0040001 Wrzesiński Krzysztof 004 - (POL) September Team 8230111 Ano Ano Ano 700 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 Ano Ano Ano 700 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný C 8107710 Ano Ano Ano 700 Kč
MOV7102 Škapa Marek SKOB Ostrava C 7210094 Ano Ano Ano 700 Kč
DLP7100 Žáček Zbyněk OOB TJ Dukla Praha C 2032122 Ano Ano Ano 700 Kč
0240002 Dunka Štěpán 024 - Špindl sportuje 8151987 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656601 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 Ano Ano Ano 700 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 Ne Ano Ne 300 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 Ano Ano Ano 700 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8648598 Ano Ano Ano 700 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 8116756 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Brno Žabovřesky C 8636192 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6803 Kos Michal OK 99 Hradec Králové C 8017398 Ano Ano Ano 700 Kč
0540002 Píša Pavel 054 - Dvě Pí 2111813 Ano Ano Ano 900 Kč
0610001 Vaszilievits-Somjén Balint 061 - (HUN) SPA zapůjčit Ano Ano Ne 900 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 Ne Ano Ne 400 Kč
PVP7137 Šťastný Jiří VSK Přírodní vědy Praha C 8109413 Ano Ano Ano 1200 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 2211474 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 Ano Ano Ano 700 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 8300041 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 Ne Ano Ne 300 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663115 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 Ano Ano Ano 700 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7200 Profous Kamil Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2104587 Ano Ano Ano 700 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 8648589 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 Ano Ano Ano 700 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 Ano Ano Ano 700 Kč
SNA7001 Ptáček Miloš TJ START Náchod C 8107772 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663112 Ano Ano Ano 700 Kč
0520001 Brumovský Martin 052 - Brumíci 2229843 Ano Ano Ano 900 Kč
OSN6904 Pilný Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C Ano Ano Ano 1200 Kč
0670002 Sedláček Petr 067 - Bafto 2087653 Ne Ano Ne 400 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0020001 Křivda Ivan 002 - SKH Královéhradeckého kraje 9200535 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 Ano Ano Ano 700 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8003595 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 Ano Ano Ano 700 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 7200377 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680417 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8670817 Ano Ano Ano 700 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 8007189 Ano Ano Ano 700 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 8107732 Ano Ano Ano 700 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 8680285 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8321964 Ano Ano Ano 700 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 2025343 Ano Ano Ano 700 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 Ano Ano Ano 700 Kč
0460001 Kniebügl Anton 046 - (SVK) Kobra Bratislava 416747 Ano Ano Ano 700 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 Ano Ano Ano 700 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 Ano Ano Ano 900 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 Ano Ano Ano 700 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 8680406 Ano Ano Ano 700 Kč
0200001 Roubalík Radovan 020 - ZŠ Těšetice 8656544 Ano Ano Ano 700 Kč
0280002 Tužil Petr 028 - Tužilovi 2045249 Ano Ano Ano 700 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 Ano Ne Ne 300 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 Ano Ne Ano 600 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 Ano Ano Ano 700 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 Ano Ano Ano 700 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 8119538 Ano Ano Ano 700 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano 700 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8047197 Ano Ano Ano 500 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 Ano Ano Ano 500 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano 500 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 Ano Ano Ano 500 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano 500 Kč
75S5900 Palicka Miroslav (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6103 Jánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 7200905 Ano Ano Ano 500 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 Ano Ano Ano 500 Kč
SPE5801 Piják Jaroslav (SVK) KOB Sokol Pezinok 8025012 Ano Ano Ano 500 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 Ano Ano Ano 500 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 Ano Ano Ano 500 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 Ano Ano Ano 500 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ano Ano Ano 500 Kč
0260001 Ženčák Jaroslav