Logo

Přihlášky závodu: Cena východních Čech

Datum:
26.08.2022
Místo konání:
Vysoká u Holic
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D10N     D10C     D12B     D12C     D14A     D16B     D18B     D21B     D21C     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65B     H10N     H10C     H12B     H12C     H14A     H16B     H18B     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H65C     H75B     HDR     P     T    
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU1452 Dvořáková Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1351 Lukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM1451 Vernerová Johanka VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1353 Košťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 2143378 Ano Ano Ano 400 Kč
HJL1350 Červinková Michaela Sokol Horní Jelení C 2420049 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1450 Mayerová Anna OK Slavia Hradec Králové C 8076036 Ne Ne Ano 140 Kč
SHK1451 Pouchlá Sára OK Slavia Hradec Králové C 2001987 Ne Ano Ano 280 Kč
LPU1365 Ševčíková Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 0 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1459 Kubešová Sára OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM1351 Čechová Adéla VSK Mendelu Brno C 209751 Ano Ano Ano 500 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 Ano Ano Ano 500 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Rosice C 219273 Ano Ano Ano 500 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1257 Křížová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 7807223 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8042139 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 7001406 Ano Ano Ano 400 Kč
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení C 8014454 Ano Ano Ano 400 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení C 2419956 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 1398686 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8662351 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 2144152 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 Ano Ano Ano 400 Kč
TJP1452 Klášterecká Milada TJ Sokol Troja C zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM1351 Marková Lucie SK Brno Žabovřesky C 2092361 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1380 Hrušová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 434594 Ano Ano Ano 400 Kč
0240001 Volná Barbora 024 - SOP 2000606 Ano Ne Ne 140 Kč
TBM1364 Tomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno C 2096247 Ano Ano Ano 500 Kč
VBM1252 Šedivá Kristýna VSK Mendelu Brno C 7207495 Ano Ano Ano 500 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL1054 Vrbatová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8410793 Ano Ne Ne 140 Kč
LPU1166 Helmeczi Ema OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 8013841 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM1057 Janíková Klára SK Brno Žabovřesky B 8011043 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8013860 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 8022643 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8030635 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 8013848 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8663131 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 8030638 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 2124764 Ano Ano Ano 400 Kč
HJL1153 Chotěnovská Nela Sokol Horní Jelení C 2039821 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko B 8013953 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 8482069 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko B 8140939 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Brno Žabovřesky B 2111752 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK1052 Veselá Martina SK Radioklub Blansko C 2034000 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8109335 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř B 8042140 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 8012875 Ano Ano Ano 400 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec B 2124779 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL1053 Malasková Linda SOB Olomouc B 8107767 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc B 8655430 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 8100053 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice B 8013836 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové B 8022692 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076623 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1155 Hepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 8121537 Ano Ano Ano 500 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team B 8461111 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast B 8047244 Ano Ano Ano 500 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 Ano Ne Ne 170 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno B 7300558 Ano Ano Ano 500 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 8013850 Ano Ano Ano 400 Kč
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení C 2148107 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1058 Ladýřová Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 1700078 Ano Ne Ano 280 Kč
HJL1150 Bláhová Klára Sokol Horní Jelení C 8014453 Ano Ano Ano 400 Kč
0160001 Mackanič Sára 016 - RBK - N zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
VBM1152 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 2116445 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 Ano Ano Ne 280 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice C 8013874 Ano Ano Ano 400 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 8003520 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1169 Votroubková Aneta OK Lokomotiva Pardubice C 0 Ano Ano Ano 500 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Rosice C 2116477 Ano Ano Ano 500 Kč
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice B 1400414 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8109392 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8109379 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 8013852 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Brno Žabovřesky B 8648635 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové B 51405 Ne Ano Ne 140 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 Ne Ano Ne 140 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8042144 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice B 8109409 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 2080949 Ano Ano Ano 400 Kč
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení B 8016306 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové B 8137511 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 8014570 Ne Ano Ano 280 Kč
SHK0961 Řadová Ráchel OK Slavia Hradec Králové C 8107743 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0861 Strejčková Klára OK Slavia Hradec Králové C 410198 Ano Ano Ne 280 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř B 8648583 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko B 8516957 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno B 8033296 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK0853 Fedrová Anežka SK Radioklub Blansko B 8113507 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Brno Žabovřesky B 8033247 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Brno Žabovřesky A 8517355 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Brno Žabovřesky C 2111731 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK0852 Veselá Veronika SK Radioklub Blansko B 8014571 Ne Ne Ano 140 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 8047115 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové B 8461735 Ne Ano Ne 140 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 Ano Ano Ano 400 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 8013911 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 8107726 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové B 8022635 Ne Ano Ne 170 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 Ano Ano Ano 500 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 8140914 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK0852 Selixová Anežka OK Slavia Hradec Králové C 2126384 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové B 2126271 Ne Ano Ne 170 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín A 8226352 Ano Ano Ano 500 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod B 8076019 Ano Ano Ne 340 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Brno Žabovřesky B 8660445 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Brno Žabovřesky C 2094514 Ano Ano Ano 500 Kč
PBM0852 Strýčková Barbora TJ Spartak 1. brněnská A 8660375 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové B 8003654 Ne Ne Ano 170 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice B 8482071 Ano Ano Ano 500 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0763 Kaláčová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 2083359 Ano Ano Ano 600 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice B 1000509 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 Ne Ano Ne 210 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0659 Šmídová Terezie OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové B 8014439 Ne Ano Ne 210 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8119417 Ne Ano Ne 210 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 Ano Ne Ano 420 Kč
SHK0752 Selixová Mariana OK Slavia Hradec Králové C 2181284 Ne Ano Ne 210 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 Ne Ano Ne 210 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Brno Žabovřesky A 8116744 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové B 8109378 Ne Ano Ne 210 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 8328679 Ano Ano Ano 750 Kč
KSU0650 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058487 Ano Ano Ano 750 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 Ano Ano Ano 750 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK0463 Andrlová Lea OK Slavia Hradec Králové B 2113493 Ne Ano Ne 210 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice B 8183060 Ano Ano Ano 600 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga B 8003663 Ano Ano Ano 600 Kč
0170002 Michačová Ema 017 - (SVK) Hadveo BB 8517354 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 Ano Ne Ne 210 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8107739 Ano Ano Ano 750 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076633 Ano Ano Ano 750 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 8003591 Ano Ano Ano 750 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8014445 Ano Ano Ano 750 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast B 7207628 Ano Ano Ano 600 Kč

D21B Rank. koef.: 1

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 Ano Ano Ano 600 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8014525 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8750 Losmanová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8328682 Ne Ne Ano 210 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 8033298 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8302000 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice R 8656548 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8888 Hlavová Hana KOS TJ Tesla Brno C 8635805 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 600 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor C 7996010 Ano Ano Ano 600 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9153 Finstrlová Adéla SK Brno Žabovřesky E 8644883 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8183173 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 Ano Ano Ano 750 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 Ne Ano Ano 500 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 Ne Ne Ano 250 Kč
VBM9353 Růžičková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ne Ano Ne 250 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662427 Ano Ano Ano 750 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 Ano Ano Ano 750 Kč
SJH8150 Gregorová Kamila SOS Jindřichův Hradec E 8660904 Ano Ne Ano 500 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 Ne Ano Ne 250 Kč

D21C Rank. koef.: 1

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 8183166 Ano Ano Ano 600 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava C 336763 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 Ano Ano Ano 600 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov 49863 Ano Ano Ano 600 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 Ano Ano Ano 600 Kč
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory C 224900 Ano Ano Ano 600 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 Ano Ano Ano 600 Kč
0220002 Týfová Radka 022 - Splašený veverky 2771914 Ano Ano Ano 600 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 Ne Ano Ne 210 Kč
UBM0151 Humlíčková Martina MENISKOS Brno C 8030501 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662732 Ano Ano Ano 750 Kč
BBM9999 Ptáčková Aneta BETA URSUS Rosice C 8033293 Ano Ano Ano 750 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DLP8350 Kopecká Šárka Matesová OOB TJ Dukla Praha C 8445295 Ano Ano Ano 600 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 52722 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL8552 Vrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8410781 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 Ano Ano Ano 600 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 2126231 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8756 Krupová Tereza SK Praga C 2088730 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK8252 Bártová Petra SK Radioklub Blansko C 2151397 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 8034539 Ano Ano Ano 600 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 8140930 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 8660539 Ano Ano Ano 750 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 Ano Ano Ano 750 Kč
KSU8080 Juřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 Ano Ano Ano 750 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Brno Žabovřesky C 815422 Ano Ano Ano 750 Kč
TBM8062 Tomíčková Dana KOS TJ Tesla Brno C 8518312 Ano Ano Ano 750 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano 600 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 Ano Ano Ano 600 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 Ano Ano Ano 600 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 Ano Ano Ano 600 Kč
SOB7850 Kolaříková Marie SOBSA C 8196075 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 2122267 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 Ano Ano Ano 600 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ano Ano Ano 600 Kč
0060001 Šafářová Anna 006 - SHK 2111607 Ano Ne Ano 420 Kč
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení C 2224788 Ano Ano Ano 600 Kč
0090003 Brabcová Jana 009 - Brabici 845424 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7209356 Ano Ano Ano 600 Kč
HJL8650 Makovská Lenka Sokol Horní Jelení C 09145 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 Ano Ano Ano 600 Kč
HLV8451 Drábková Kateřina KČT - OB Holešov C 8517324 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8660512 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8558 Janováčová Petra SK Brno Žabovřesky C 2181924 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR7850 Sovová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 Ano Ano Ano 600 Kč
0200001 Novotná Jjitka 020 - xy 2212738 Ano Ne Ano 420 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 Ano Ano Ne 420 Kč
KON8155 Václavková Lenka KOB Konice C Ano Ano Ano 600 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8119518 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 Ano Ano Ano 750 Kč
NPA7852 Kutáčová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 Ano Ne Ne 250 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM7951 Kopáčková Jana SK Brno Žabovřesky C 8137513 Ano Ano Ano 750 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 Ano Ne Ano 500 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Rosice C 331476 Ano Ano Ano 750 Kč
PHK7951 Matoušková Petra OK 99 Hradec Králové C 2129204 Ne Ne Ano 250 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 Ano Ano Ano 600 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 331076 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7456 Štěpová Dana SK Praga C 2099486 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 Ano Ano Ne 420 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 600 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 8445323 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 600 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 Ano Ano Ano 600 Kč
0100002 Tomandlová Radka 010 - HORA 2099521 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8107731 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Brno Žabovřesky C 1111097 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 Ne Ano Ne 210 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 Ano Ano Ano 600 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 Ano Ano Ano 750 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 Ano Ano Ano 750 Kč
CHC7751 Biolik Agnieszka K.O.B. Choceň C 8197778 Ano Ano Ano 750 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 Ano Ano Ano 750 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 Ano Ano Ano 750 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 Ano Ano Ano 750 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ano 600 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 8013891 Ano Ano Ano 600 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 Ano Ano Ano 600 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013372 Ano Ano Ano 600 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 Ano Ano Ano 600 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 Ano Ano Ano 600 Kč
0050001 Paurová Lenka 005 - Neregistrovaná 2060203 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7761 Věříšová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2129221 Ne Ano Ne 210 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR7651 Čiháková Olga TJ Jiskra Hořice C 2104603 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7550 Štefaniková Markéta OK Slavia Hradec Králové C 2095932 Ne Ano Ne 210 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 Ano Ano Ano 600 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219256 Ano Ano Ano 600 Kč
0120001 Peňázová Iva 012 - Brno 446349 Ano Ano Ano 600 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 8119537 Ano Ano Ano 600 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Brno Žabovřesky C 2067240 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 Ano Ano Ano 600 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 Ano Ano Ano 600 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 8047176 Ano Ano Ano 600 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 8041173 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR7450 Rückerová Věra TJ Jiskra Hořice C 2025353 Ne Ano Ne 210 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 Ano Ano Ano 600 Kč
0290001 Časnochova Tatiana 029 - (SVK) HBB 8299906 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU7053 Cibulková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 Ano Ano Ano 750 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Brno Žabovřesky C 2090859 Ano Ano Ano 750 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 Ano Ano Ano 750 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 750 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ano Ano Ano 750 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 600 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 Ano Ano Ano 600 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 Ano Ano Ano 600 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 8033691 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 Ano Ano Ano 600 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano 600 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 8113529 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8063099 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6351 Galíková Jana KOS TJ Tesla Brno C 49658 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 7209288 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 Ano Ano Ano 600 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8012045 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047168 Ano Ano Ano 600 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 Ne Ano Ne 250 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 Ano Ano Ano 750 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8063055 Ano Ano Ano 600 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 Ne Ano Ano 420 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 Ano Ano Ano 600 Kč
SSU6751 Holečková Lenka SK Severka Šumperk C 2001922 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM6666 Tomanová Elena SK Brno Žabovřesky C 2075673 Ano Ano Ano 600 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 8454012 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 Ano Ano Ano 600 Kč
0340001 Zelenková Lenka 034 - Zelenkovi 2 9920924 Ano Ano Ano 750 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 400 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 Ano Ano Ano 400 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 Ano Ano Ano 400 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 Ano Ano Ano 400 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 Ano Ano Ano 500 Kč
76P5501 Kosińska Halina (POL) Biały Szkwał Ano Ano Ano 500 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 8051250 Ano Ano Ano 500 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 Ano Ano Ne 340 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 53138 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1401 Lučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 515134 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1502 Odvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1303 Ladýř Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2181314 Ano Ne Ano 280 Kč
SHK1300 Toužil Jan OK Slavia Hradec Králové C 2181333 Ano Ano Ano 400 Kč
HJL1300 Bláha Štěpán Sokol Horní Jelení C 09103 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU1200 Baník Matyáš Magnus Orienteering C 2212020 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM1301 Chloupek Filip VSK Mendelu Brno C 2116496 Ano Ano Ano 400 Kč
0210001 Neoral Ondřej 021 - ASU 22122014 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1304 Kakos Martin OK Lokomotiva Pardubice C 835307 Ne Ne Ano 140 Kč
HOR1600 Zollmann Filip TJ Jiskra Hořice C 2218973 Ano Ano Ano 500 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2113047 Ano Ano Ano 500 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 2057920 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C 2212729 Ano Ano Ano 400 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL1203 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8137516 Ano Ne Ne 140 Kč
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 2039202 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 331703 Ne Ano Ano 280 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 8076589 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 8056400 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 253155 Ano Ano Ano 400 Kč
HJL1202 Červinka Dominik Sokol Horní Jelení C 2126356 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1205 Hrdinka Josef OK Slavia Hradec Králové C 2181914 Ne Ano Ano 280 Kč
SHK1206 Mayer Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2219031 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1209 Nachtigall Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2102526 Ano Ano Ne 280 Kč
ASU1300 Vala Karel Magnus Orienteering C 52556 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR1201 Uchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 Ano Ano Ano 500 Kč
HOR1200 Zollmann David TJ Jiskra Hořice C 2218972 Ano Ano Ano 500 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 8047195 Ano Ano Ano 400 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice B 8008300 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice B 8109417 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109408 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové B 2181932 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1102 Fiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové B 8042133 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové B 8022334 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8109426 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1106 Tatarnikov Ivan OK 99 Hradec Králové C 2017671 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 8003635 Ne Ano Ano 280 Kč
SHK1107 Hanslík Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2222786 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1009 Pouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8183190 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1110 Slavík František OK Slavia Hradec Králové C 410782 Ne Ano Ano 280 Kč
SHK1103 Šatínský Jan OK Slavia Hradec Králové C 2148180 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř B 8003661 Ano Ano Ano 400 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice B 2111759 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU1000 Retka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1012 Jirout Vilém OK Lokomotiva Pardubice B 8014516 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK1101 Bárta Ladislav SK Radioklub Blansko B 2151418 Ano Ano Ano 400 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka B 8006751 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM1100 Koča František SK Brno Žabovřesky B 2111735 Ano Ano Ano 500 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice B 2090866 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8014487 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice B 8109424 Ano Ano Ano 400 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2112725 Ano Ano Ano 400 Kč
HJL1100 Mokrý Tadeáš Sokol Horní Jelení C 2100982 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1111 Andrle Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2213818 Ne Ano Ano 280 Kč
SHK1116 Strejček František OK Slavia Hradec Králové C 2087631 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1109 Šumpík Filip OK Slavia Hradec Králové C 2144069 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1007 Štefanik Marek OK Slavia Hradec Králové C 2144111 Ne Ano Ne 140 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 Ano Ano Ne 280 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8454043 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 7210862 Ne Ano Ano 280 Kč
KON1132 Václavek Alois KOB Konice C 8014559 Ano Ano Ano 400 Kč
38S1000 Volkov Vladyslav (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 Ano Ano Ano 400 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 Ano Ano Ano 500 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 Ano Ano Ano 500 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8003624 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava B 2125311 Ne Ano Ano 280 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 8663155 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 8076023 Ano Ano Ne 280 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8680332 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109396 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové B 8014481 Ne Ano Ne 140 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice B 8014569 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 8410769 Ne Ano Ne 140 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 8410778 Ne Ano Ne 140 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8454004 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8005119 Ne Ano Ne 140 Kč
0170003 Michač Samuel 017 - (SVK) Hadveo BB 8518354 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0908 Zástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 2212739 Ne Ano Ne 140 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové B 8022640 Ne Ano Ne 140 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143370 Ano Ano Ne 280 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 8006771 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 8162886 Ano Ano Ano 400 Kč
0240002 Volný Matěj 024 - SOP 301237 Ano Ne Ne 140 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice B 8656532 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 8076016 Ne Ano Ne 170 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk A 8014451 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 8061440 Ano Ano Ano 500 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 Ano Ne Ne 170 Kč
SNA0803 Kubeček Antonín TJ START Náchod A 8022684 Ano Ano Ano 500 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8482114 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 Ne Ano Ne 170 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 2039823 Ne Ano Ano 420 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 8667515 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř B 2081398 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0710 Tkachenko Artem OK 99 Hradec Králové C 8003640 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0713 Hlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8196084 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK0705 Štefanik Jan OK Slavia Hradec Králové C 2144114 Ne Ano Ne 210 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670783 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0714 Srb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice A 8667506 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0607 Hájek Dominik OK Lokomotiva Pardubice B 8660514 Ano Ano Ano 600 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8680286 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 8140925 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8482572 Ano Ano Ne 420 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 Ano Ano Ano 750 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 8042125 Ne Ano Ne 250 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 8005438 Ano Ano Ano 750 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové A 8061489 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 8113527 Ne Ano Ne 210 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové B 8014546 Ne Ano Ne 210 Kč
PHK0405 Tatarnikov Mykhailo OK 99 Hradec Králové C 8003652 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0508 Kovalchuk Serafim OK 99 Hradec Králové A 8003649 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové B 8014452 Ne Ano Ne 210 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8656604 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 Ano Ano Ano 600 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 8482062 Ano Ano Ano 600 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 8109325 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové A 8226370 Ano Ano Ano 750 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660444 Ano Ano Ano 750 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 8680282 Ano Ano Ano 750 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 Ano Ano Ano 750 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha A 8151968 Ano Ano Ano 750 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast B 2067939 Ano Ano Ano 600 Kč

H21B Rank. koef.: 1

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7205561 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8410802 Ano Ano Ano 600 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ne Ne 210 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662444 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 Ne Ano Ne 210 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 Ano Ano Ano 600 Kč
MOV9100 Fousek Jan SKOB Ostrava C 52945 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 8119436 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 Ano Ano Ano 600 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8517452 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice A 8670737 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE7901 Glončák Peter OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670774 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava C 8656540 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Brno Žabovřesky C 8660402 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8407 Krčál Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7207061 Ano Ano Ano 600 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662436 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8016299 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava C 8026655 Ano Ano Ano 750 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 8226338 Ano Ano Ano 750 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 Ano Ano Ano 750 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 Ano Ne Ne 250 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 Ano Ano Ano 750 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 8028864 Ano Ano Ano 750 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 8136474 Ano Ano Ano 750 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 Ne Ano Ne 250 Kč

H21C Rank. koef.: 1

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8557333 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 8113526 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52026 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52047 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 Ano Ano Ano 600 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 Ano Ano Ano 600 Kč
CET9001 Záveský Marek TJ Loko Česká Třebová C 331131 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 7205966 Ano Ano Ano 600 Kč
MOV9200 Šidík Petr SKOB Ostrava C 253128 Ano Ano Ano 600 Kč
0260001 Hala Lukáš 026 - Šlapanice 301244 Ano Ano Ano 750 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 Ano Ano Ano 750 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod B 8022679 Ano Ano Ano 750 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 Ano Ano Ano 750 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 8051252 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK8001 Kopecký Martin OK 99 Hradec Králové C 2058528 Ano Ano Ano 600 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 Ano Ano Ano 600 Kč
JJN7900 Pražák Michal Team Jizerky C 8670764 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100052 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 8206000 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 Ano Ano Ano 600 Kč
HJL8200 Bláha Jan Sokol Horní Jelení C 8226314 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Brno Žabovřesky C 8202202 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 8107738 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK7502 Veselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 Ne Ne Ano 210 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 8121534 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 8014461 Ano Ano Ne 420 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8017374 Ano Ano Ne 420 Kč
0250001 Hruša Petr 025 - Vysoká nad Labem 416203 Ano Ano Ano 750 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 2124752 Ano Ano Ano 750 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ne Ne 250 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 Ano Ano Ne 500 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 Ano Ne Ano 500 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Brno Žabovřesky C 8420962 Ano Ano Ano 750 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7802 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8648606 Ano Ano Ano 600 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 8017736 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 8047119 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Brno Žabovřesky C 2111737 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM7804 Janováč Dušan SK Brno Žabovřesky C 2181920 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 Ano Ano Ne 420 Kč
LTU7803 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 420417 Ano Ano Ne 420 Kč
BOR7901 Kábrt Filip OK Jiskra Nový Bor C 51473 Ano Ano Ano 600 Kč
KON8216 Václavek Leoš KOB Konice C 52720 Ano Ano Ano 600 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 Ano Ano Ano 600 Kč
38S8700 Volkov Oleg (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 Ano Ano Ano 600 Kč
0220001 Škoch Jan 022 - Splašený veverky 2102695 Ano Ano Ano 600 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 Ano Ano Ano 750 Kč
LBM8701 Rébl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 Ano Ano Ano 750 Kč
TBM7903 Tomíček Oldřich KOS TJ Tesla Brno C 8517311 Ano Ano Ano 750 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 Ano Ano Ano 750 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 8026589 Ne Ne Ano 250 Kč
BBM8100 Klášterecký Tomáš BETA URSUS Rosice C 2224620 Ano Ano Ano 750 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 Ano Ano Ano 600 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 Ano Ano Ano 600 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 Ano Ano Ano 600 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 Ano Ano Ano 600 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 Ne Ano Ne 210 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 8515529 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 Ano Ano Ano 600 Kč
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení C 8285930 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 8013423 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 8409845 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 Ano Ano Ano 600 Kč
0100001 Tomandl Jan 010 - HORA 8454050 Ano Ano Ano 600 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 Ano Ano Ano 600 Kč
0170001 Michač Ľuboš 017 - (SVK) Hadveo BB 8004349 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ne Ano Ano 420 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 Ano Ano Ano 600 Kč
DLP7700 Mates Jan OOB TJ Dukla Praha C Ano Ano Ano 600 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 8024748 Ne Ano Ne 250 Kč
PLU7501 Travnicek Jan TJ SOKOL Plumlov C 8660365 Ano Ano Ano 750 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 8582019 Ano Ano Ano 750 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 Ano Ano Ano 750 Kč
CHC7608 Biolik Grzegorz K.O.B. Choceň C 8210276 Ano Ano Ano 750 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 8003614 Ano Ano Ano 750 Kč
VAM7601 Koblic Jan OB Vamberk C 2032163 Ano Ano Ano 750 Kč
0380001 Wrzesiński Krzysztof 038 - (POL) September Team 8230111 Ano Ano Ano 750 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 Ano Ano Ano 600 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 8237726 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 Ano Ano Ano 600 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8113506 Ano Ano Ne 420 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO6802 Polan Miroslav OB SK Zvole C 2152933 Ano Ano Ano 600 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 8137509 Ano Ano Ano 600 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 8013397 Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 8470600 Ne Ne Ano 210 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7720 Doubek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8196038 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8004046 Ano Ano Ano 600 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 Ano Ano Ano 600 Kč
CHT7502 Votruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko C 410339 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8030640 Ano Ano Ano 600 Kč
OTK7300 Sadílek Ondřej OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8116712 Ano Ano Ano 600 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 Ano Ano Ano 600 Kč
ADA7301 Provazník Dušan OOB Spartak Adamov C 8482080 Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 Ne Ano Ne 210 Kč
KVS7400 Furmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 Ano Ano Ano 600 Kč
KVS6810 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2088198 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7504 Malaska Lukáš SOB Olomouc C 2224157 Ano Ano Ano 600 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 8231271 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 Ne Ano Ne 210 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 Ne Ano Ne 210 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8285922 Ano Ano Ano 600 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022351 Ne Ano Ne 250 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU6904 Mornštejn Roman OK Lokomotiva Pardubice C 7201814 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 Ano Ano Ano 750 Kč
MOV7601 Sixta Martin SKOB Ostrava C 52777 Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Brno Žabovřesky C 1400413 Ano Ano Ano 750 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 8047123 Ano Ano Ano 750 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 8116829 Ano Ano Ano 750 Kč
SNA7001 Ptáček Miloš TJ START Náchod C 8107772 Ano Ano Ano 750 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8047197 Ano Ano Ano 600 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 Ano Ano Ano 600 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 Ano Ano Ano 600 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 7209792 Ano Ano Ano 600 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano 600 Kč
HAV6508 Korčák Marián OB Havířov C 232612 Ano Ne Ano 420 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano 600 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 8119538 Ano Ano Ano 600 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8076637 Ano Ano Ano 600 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 Ano Ano Ano 600 Kč
0140001 Košťál Pavel 014 - OK Slavia 8014478 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 Ano Ano Ano 600 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 8003657 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK5902 Číža Petr OK Slavia Hradec Králové C 2102550 Ano Ano Ano 600 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 8107752 Ano Ano Ano 600 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 8113514 Ano Ano Ne 420 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 Ano Ano Ano 600 Kč
0230001 Ženčák Jaroslav 023 - ASPV OA 8030639 Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ano Ano Ano 750 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 Ano Ano Ano 750 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 Ano Ano Ano 750 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 Ano Ano Ano 750 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8047207 Ano Ano Ne 500 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 Ano Ano Ano 750 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 8107732 Ano Ano Ano 750 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 8007189 Ano Ano Ano 750 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 Ano Ano Ano 600 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 Ano Ano Ano 600 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 Ano Ano Ano 600 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano 600 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 Ano Ano Ano 600 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8517353 Ano Ano Ano 600 Kč
HOR6000 Horák Jan TJ Jiskra Hořice C 2218971 Ano Ano Ano 750 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano 750 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk OB Kunvald C 7208208 Ano Ano Ano 750 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 Ano Ano Ano 750 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 Ano Ano Ano 750 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 Ne Ne Ano 250 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 Ano Ano Ano 400 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 8113528 Ano Ano Ano 400 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 2222824 Ano Ano Ano 400 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 8016314 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 Ano Ano Ano 400 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8047112 Ano Ano Ano 400 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 Ano Ano Ano 400 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 Ano Ne Ne 140 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ne Ne Ano 170 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 Ne Ano Ne 170 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 Ano Ano Ano 500 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 8662705 Ano Ano Ano 500 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 8047128 Ano Ano Ano 400 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 Ano Ano Ano 400 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8031413 Ano Ano Ano 400 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 2214545 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 8051260 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 Ano Ano Ano 400 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 500 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 2113502 Ano Ano Ano 500 Kč
76P5500 Kosiński Leszek (POL) Biały Szkwał 249949 Ano Ano Ano 500 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 8051255 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 Ano Ano Ano 500 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 2113090 Ano Ano Ano 500 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 Ano Ano Ano 400 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 Ano Ano Ano 400 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 Ano Ano Ano 500 Kč

HDR

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 Ano Ano Ano 400 Kč
VIC1650 Kubíčková Petra OB Vizovice C 2073737 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1651 Stryková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2075644 Ano Ano Ano 400 Kč
0040001 Strejček Tomáš 004 - KOS Tesla Brno 53272 Ano Ano Ano 400 Kč
HJL1401 Mokrý Daniel Sokol Horní Jelení C 2420047 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP1750 Benešová Ema SK Praga C 2099508 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM1553 Dokoupilová Simona VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM1651 Vernerová Zita VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1401 Hrdinka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2224515 Ne Ano Ano 280 Kč
PTE1401 Krejčí Viktor TJ Sokol Ptení C 2151428 Ano Ano Ano 400 Kč
0080001 Lonská Ema 008 - Neregistrovaní 49951 Ano Ano Ano 400 Kč
0080002 Lonská Justýna 008 - Neregistrovaní 49954 Ano Ano Ano 400 Kč
0090001 Brabec Lukáš 009 - Brabici 520540 Ano Ano Ano 400 Kč
0090002 Brabcová Tina 009 - Brabici 52054 Ano Ano Ano 400 Kč
0110001 Sadílková Markéta 011 - Sadouri 2134305 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 400 Kč
0130001 Klášterecká Daniela 013 - Kláštereckých zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 Ano Ano Ano 400 Kč
HJL1550 Bláhová Edita Sokol Horní Jelení C 2039825 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1852 Srbová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2059730 Ano Ano Ano 400 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 Ano Ano Ano 400 Kč
CET1801 Hájek Martin TJ Loko Česká Třebová C Ano Ano Ano 400 Kč
38S1500 Volkov Stanyslav (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 Ano Ano Ano 400 Kč
HJL1400 Makovský Jonáš Sokol Horní Jelení C 2214529 Ne Ne Ano 140 Kč
ADA1701 Strýček Matěj OOB Spartak Adamov 2073676 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1951 Maclová Adina OK Lokomotiva Pardubice C 9867 Ne Ne Ano 140 Kč
LBM2151 Réblová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 2113048 Ano Ano Ano 400 Kč
0090004 Hašek Zdeněk 009 - Brabici zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
0090005 Hašková Karolína 009 - Brabici zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
0330001 Liščinský Filip 033 - Nevím, dál 53282 Ano Ano Ano 400 Kč
0330002 Liščinská Emma 033 - Nevím, dál 995824 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM1402 Klášterecký Antonín BETA URSUS Rosice C 2224609 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1252 Císařová Josefína OK Slavia Hradec Králové C Ne Ano Ano 280 Kč

P

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0010004 Jahodová Berková Andrea 001 - (j)Elita 2126395 Ano Ne Ano 280 Kč
VIC7950 Kubíčková Eva OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano 400 Kč
KON6917 Beneš Miroslav KOB Konice C 2125323 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI7750 Jirků Olga OK Jihlava C 2039188 Ne Ano Ne 140 Kč
0030001 Sahul Miroslav 003 - Sahul team zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
HJL8750 Hájková Petra Sokol Horní Jelení C 2148138 Ano Ano Ano 400 Kč
0070001 Ondruš Jan 007 - neregistrovaný 2148056 Ano Ne Ne 140 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ne Ne 140 Kč
LPU2222 Nachtigall Petr OK Lokomotiva Pardubice Ano Ne Ne 140 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno C 361974 Ano Ano Ano 400 Kč
0130002 Klášterecká Tereza 013 - Kláštereckých zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
HJL8550 Švorcová Lenka Sokol Horní Jelení C 2148069 Ano Ne Ne 140 Kč
0150001 Pfaffová Veronika 015 - NER 7203456 Ne Ano Ano 280 Kč
0160002 Mackanič Štefan 016 - RBK - N zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ano Ne Ne 140 Kč
0180001 Záveská Žofie 018 - CET_Nereg 000 Ano Ano Ano 400 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ano 400 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 8162912 Ano Ano Ano 400 Kč
KVS0810 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín C 2088217 Ano Ano Ano 400 Kč
KVS7060 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín C 2088170 Ano Ano Ano 400 Kč
STH7802 Buďárek Robert SK Studenec C 2124778 Ano Ano Ano 400 Kč
STH7851 Buďárková Eva SK Studenec C 2144163 Ano Ano Ano 400 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 Ne Ano Ne 140 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 Ano Ano Ano 400 Kč
KSU9951 Bieliková Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk Ano Ano Ano 400 Kč
MOV0458 Káňova Adéla SKOB Ostrava Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7259 Káňova Marcela SKOB Ostrava Ano Ano Ano 400 Kč
0110002 Sadílková Marina 011 - Sadouri 2134272 Ano Ano Ano 400 Kč
0270001 Hrubá Dagmar 027 - Zbloudilé střely 1425339 Ano Ne Ne 140 Kč
0270002 Holuša Daniel 027 - Zbloudilé střely 0 Ano Ne Ne 140 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 Ano Ano Ano 400 Kč
0280001 Švejda Antonín 028 - (SVK) No Name 406904406997064 Ano Ano Ano 400 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 8005125 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ne Ne 140 Kč
0310001 Jordanová Blanka 031 - NER - Jordanová 410321 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 Ano Ano Ano 400 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 Ano Ano Ne 280 Kč

T

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0010001 Jahoda Jiří 001 - (j)Elita 1428935 Ano Ano Ano 600 Kč
0010002 Sommer Jaroslav 001 - (j)Elita 2148176 Ano Ano Ano 600 Kč
0010003 Markoš Martin 001 - (j)Elita 2419870 Ano Ano Ano 600 Kč
SJI7900 Jirků František OK Jihlava C 2039175 Ne Ano Ano 420 Kč
0020001 Kopecká Tereza 002 - Sovy Bělečko 2419864 Ano Ano Ano 600 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 Ano Ne Ne 210 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 Ano Ano Ano 600 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 600 Kč
0190001 Novotný Petr 019 - DUKLA Blansko 2067992 Ne Ne Ano 210 Kč
TRT7700 Mazzarese Kenneth KOS Třešť C 2214520 Ano Ano Ano 500 Kč
VBM8406 Růžička Tomáš VSK Mendelu Brno 2420037 Ne Ano Ne 250 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7300 Vých Luboš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2095976 Ano Ano Ne 500 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 Ano Ano Ano 500 Kč
0340002 Jireš František 034 - Zelenkovi 2 301639 Ano Ano Ano 500 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 Ne Ano Ano 500 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 Ne Ano Ano 500 Kč
celkem přihlášených: 881, vklad: 442490 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.