Logo

Přihlášky závodu: 5EOB Tis

Datum:
03.08.2022
Místo konání:
Tis u Blatna
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40     H45A     H45B     H50     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     TD     TK    
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLA1550 Hill Lucy SKOB Slaný C 2039807 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP1360 Dvořáková Šarlota Oddíl OB Kotlářka C 2219068 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Rosice C 219273 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KRL1452 Rykalová Daniela Kometa Kralovice C 434576 Ne Ne Ano Ne Ne 160 Kč
KNC1250 Štolbová Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7260002 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PGP1551 Müllerová Ludmila SK Praga C 887608 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč

D10

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
BOR1450 Nehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
KRL1350 Gelnerová Karolína Kometa Kralovice C 2126273 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
NEK1350 Pávková Anna Nejdek Orienteering C 8154973 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
0210007 fenech louna 021 - (FRA) BOA 1810537 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 886813 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KRL1351 Fáberová Lucie Kometa Kralovice C 2099507 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PGP1355 Müllerová Karla SK Praga C 8028810 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč

D12

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko C 980373 Ano Ano Ano Ano Ne 640 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga B 2144052 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KRL1153 Fáberová Hana Kometa Kralovice C 2099518 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice B 2126275 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ONO1050 Hynková Marie SKOB Ostrov B Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP1172 Dvořáková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2219066 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Rosice C 2116477 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha 49639 Ne Ano Ano Ne Ne 320 Kč
PGP1152 Šňupárková Barborka SK Praga C 8066729 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč

D14

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 8034538 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice B 8113491 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec B 8030646 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLA0950 Hill Daisy SKOB Slaný C 7210809 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0030002 Di Stefano Silvia 003 - (ITA) Polisportiva Besanese 8091048 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 8076008 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Brno Žabovřesky B 8033247 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Brno Žabovřesky A 8517355 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice B 8008299 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0370004 Arranz Candela 037 - (ESP) FRONTELA-O 8112061 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0380003 Cochey Apolline 038 - (FRA) Orient'Alp 40538 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 8013914 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha 232648 Ne Ano Ano Ne Ne 320 Kč
0450002 VIALARD Louna 045 - (FRA) OPA Avignon 8002056 Ano Ano Ano Ne Ne 600 Kč
KRL0954 Čadková Michaela Kometa Kralovice C 2126298 Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč

D16

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 8008295 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO0655 Pekárková Bára SKOB Ostrov B 21263914 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno A 8667974 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč

D18

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec A 8660369 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov A 8116743 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov A 8004351 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice B 2126299 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8014445 Ne Ne Ano Ano Ne 480 Kč
TJN0457 Pashchenko Kristina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C Ano Ano Ano Ano Ano 1800 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 Ano Ano Ano Ano Ano 1800 Kč

D20

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
0130005 ROCHE HEÏDI 013 - (FRA) POITIERS CO 8002406 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 9101707 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM9354 Landovská Petra OK Kamenice E 8102793 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZTC9651 Kamenická Karolína Západočeské sportovní centrum OB R 8656698 Ne Ano Ano Ano Ano 960 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky E 8660421 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky E 8660420 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice R 8404001 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
0240001 Leung Ka Ki 024 - (HKG) Hong Kong Island Orienteering Force 9850726 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SHK9251 Kettner Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0440002 Westin Emilie 044 - (NOR) Porsgrunn OL 8221331 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
ZBM9750 Edman Erica SK Brno Žabovřesky C 8199702 Ne Ne Ne Ano Ano 600 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 Ne Ne Ano Ano Ano 900 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ne Ne Ano Ano Ano 900 Kč
0620003 Sárközy Zsófia 062 - (HUN) Hungarian Team 8130599 Ano Ano Ano Ne Ne 1080 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BOR9051 Šákrová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 Ano Ano Ano Ano Ne 960 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662323 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Brno Žabovřesky C 8660446 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 8013942 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 8648555 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ROU9554 Koubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8518325 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 8680299 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 Ne Ano Ano Ne Ano 720 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice C 7150100 Ano Ano Ano Ne Ne 900 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8005907 Ano Ano Ano Ano Ano 1800 Kč
TJP8850 Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 53556 Ne Ne Ne Ne Ano 360 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
0040001 Huang Yiching 004 - (TPE) Moxina OK 8648704 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0040004 Huang Minhuei 004 - (TPE) Moxina OK 1131787 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 8016301 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8410806 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0250003 LE CAM Miti 025 - (FRA) CRCO 1440262 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0370007 Gavela Alba 037 - (ESP) FRONTELA-O 7210995 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0370008 Castro Carmen 037 - (ESP) FRONTELA-O 8040638 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0370009 Pérez Marta 037 - (ESP) FRONTELA-O 8291209 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0370010 Gallo Noelia 037 - (ESP) FRONTELA-O 8030107 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0420001 Handlová Andrea 042 - nereg 301589 Ano Ano Ano Ne Ano 960 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 Ano Ano Ano Ne Ne 720 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice C 7291299 Ano Ano Ne Ne Ne 600 Kč
LTU9251 Grundmannová Hana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405975 Ne Ne Ano Ano Ano 1080 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ne Ne Ne Ne Ano 360 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 8154984 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8107703 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8663139 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 Ano Ano Ano Ne Ne 720 Kč
0380001 Herpin Florence 038 - (FRA) Orient'Alp 8408684 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 Ne Ne Ne Ano Ano 600 Kč
0520002 Maiorescu Irina 052 - (ROM) Mentor Silva Bucharest 1100011 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JES8651 Šlajchrtová Terezka OK Rakovník C 237000 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SLA8450 Hill Radka SKOB Slaný C 2039170 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0170002 Palmer Sandra 017 - (ESP) Ermassets club de muntanya d'Esporles 7001275 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0260002 Marciniak Maria 026 - (POL) KS Hades Poznań 501142 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Rosice C 331476 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PBM8352 Košíková Jana TJ Spartak 1. brněnská C 8014554 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0400001 Bohuňková Veronika 040 - žádný 1459066 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
0490002 Hríbiková Andrea 049 - (SVK) ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004357 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč

D40

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VCB8150 Rücklová Alena OB České Budějovice C 2104583 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK8151 Lišková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
NEK7850 Pávková Jana Nejdek Orienteering C 2111718 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
0210006 fenech sandrine 021 - (FRA) BOA 2015560 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
NEK7851 Soukupová Andrea Nejdek Orienteering C 2145642 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 8033228 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 8410791 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
OPI7850 Hrodková Markéta Orientační sporty Písek C 2039227 Ano Ne Ne Ano Ano 900 Kč
VCB7953 Zábranská Alena OB České Budějovice 2118442 Ne Ne Ne Ano Ano 600 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 Ano Ano Ano Ne Ne 1080 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha 8201275 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHC7751 Biolik Agnieszka K.O.B. Choceň C 8197778 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0040002 Chuang Peichi 004 - (TPE) Moxina OK 8662075 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0050001 MARQUES Sabine 005 - (FRA) BROS 8001977 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0120003 VIDAL PILAR 012 - (ESP) CATALONIA Badalona Orientacio 1420073 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 1413332 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
NEK7450 Marešová Marcela Nejdek Orienteering C 301416 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ne Ne Ne Ano Ano 600 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 8648627 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 Ne Ne Ne Ne Ano 360 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 8003629 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0040007 Yang Wenfen 004 - (TPE) Moxina OK 1131781 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0270001 Peňázová Iva 027 - Brno 446349 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ne Ano Ne Ano 720 Kč
SJC7656 Hvězdová Dagmar Sportcentrum Jičín C 8654569 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ne Ne Ne 600 Kč

D50

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
0010002 Silvia Schneider-Schiess 001 - (SUI) LG Stettlen 8662084 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 Ano Ano Ano Ano Ne 960 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0110002 Pánková Martina 011 - (SVK) Oddiel OB TJ Rapid Bratislava 2057961 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0130003 ROCHE CECILE 013 - (FRA) POITIERS CO 8002127 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0160001 Antoine Sophie 016 - (FRA) SOBZ 7123457 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
0230002 BEAUVIR Laurence 023 - (FRA) BCCO 1997316 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0250001 LE CAM Muriel 025 - (FRA) CRCO 1053536 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0440001 Westin Lenka 044 - (NOR) Porsgrunn OL 8006758 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8221278 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0450001 MIAILHE Pascale 045 - (FRA) OPA Avignon 8270771 Ano Ano Ano Ne Ne 900 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč

D55

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 8033691 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8063055 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0070002 CHAMPIGNY Laurence 007 - (FRA) ACA 8211164 Ano Ano Ano Ne Ne 720 Kč
0090002 Rihko-Struckmann, Liisa 009 - (GER) Braunschweiger MTV 8195640 Ne Ano Ano Ano Ano 960 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV6552 Danihelová Janka TJ Slovan Karlovy Vary C 232202 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 8660918 Ne Ne Ne Ano Ne 240 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0280002 Servais Corinne 028 - (BEL) Altair 8001082 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ne Ano Ne Ne 480 Kč
0530003 Weststrom Cecilia 053 - (SWE) Sundbybergs IK 7651103 Ne Ne Ne Ano Ano 600 Kč

D60

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PHK6152 Zelenková Lenka OK 99 Hradec Králové C 9920924 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 2134274 Ano Ne Ano Ne Ano 720 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0280003 Choprix Noëlle 028 - (BEL) Altair 8001083 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč

D65

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8063069 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano Ano Ne 640 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0190002 Margit Jenei 019 - (HUN) BÖF Budaörs 4660121 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč

D70

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8448441 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
NEK4950 Horáková Magdalena Nejdek Orienteering C 301414 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč

D75

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
0020003 Bertram Lise 002 - (DEN) Helsingør SOK 239241 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 Ne Ano Ne Ne Ne 200 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RBK1401 Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko C 52015 Ano Ano Ano Ano Ne 640 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2113047 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové C 8005148 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C 2212729 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BBM1401 Hájek Jan BETA URSUS Rosice C Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPM1400 Stehlík Filip OK Lokomotiva Plzeň C 2104599 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč

H10

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
NEK1201 Soukup Ondřej Nejdek Orienteering C 8013491 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC1204 Kopecký Mikuláš Sportcentrum Jičín C 2080844 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KRL1203 Rykala Adam Kometa Kralovice C 2017667 Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč

H12

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 8047195 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice B 2104594 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice B 887942 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KRL1102 Haller Maxmilián Kometa Kralovice C 8113532 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 8461732 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK1111 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové C 2102525 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PGP1004 Frýdecký Tomáš SK Praga C 766112 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
0380004 Cochey Célestin 038 - (FRA) Orient'Alp 31740 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 Ne Ano Ano Ne Ne 400 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 Ne Ano Ano Ne Ne 400 Kč
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 8285914 Ne Ne Ne Ne Ne 1200 Kč

H14

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice B 2104593 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha B 8007172 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BFM0903 Otta Tobiáš SKOB Frýdek - Místek C 2129255 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec B 8515524 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec B 8003598 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0808 Zápotocký Jiří SK Praga A 8648622 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 8410778 Ano Ne Ano Ano Ne 480 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 8410769 Ano Ne Ano Ano Ne 480 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 8061440 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0200002 Ferenc Martin 020 - (SLO) OK Tivoli 2088832 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice B 8002892 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš B 8016296 Ne Ano Ano Ne Ne 400 Kč
0610003 Bujdosó Mark 061 - (HUN) Tabani Spartacus club Hungary 8080705 Ano Ano Ano Ne Ne 720 Kč

H16

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
BFM0608 Otta Kryštof SKOB Frýdek - Místek B 2129253 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov B 8648612 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering B 8660516 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO0702 Maglia Šimon SKOB Ostrov B 8022369 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník C 7210315 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek B 8077477 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín A 8654570 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
0530002 Simonsson Botvid 053 - (SWE) Sundbybergs IK 1960319 Ne Ne Ne Ano Ano 600 Kč
SCP0601 Slíva Mikuláš OK Sparta Praha C 8196065 Ano Ne Ano Ne Ne 720 Kč

H18

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod A 8076025 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0070003 CHAMPIGNY Olivier 007 - (FRA) ACA 8002043 Ano Ano Ano Ne Ne 720 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8116803 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TJN0411 Skvortcov Yura OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
MLA0502 Janoch Samuel Jan MLOK Mariánské Lázně B 8656638 Ano Ne Ne Ne Ne 300 Kč

H20

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 8042121 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0310001 Labarbe Angel 031 - (FRA) B.R.O.S 8002018 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 8116801 Ne Ne Ano Ne Ano 480 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR0302 Kubík Maximilián OOB TJ Turnov C 8100014 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8011036 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 8648562 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 8644887 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0130001 ROCHE DAMIEN 013 - (FRA) POITIERS CO 8131096 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0130002 ROCHE CORENTIN 013 - (FRA) POITIERS CO 8002050 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov E 8651708 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 Ne Ano Ano Ano Ano 960 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0200001 Ferenc Aleš 020 - (SLO) OK Tivoli 7207941 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8016297 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0390001 Paul Rudi 039 - (GBR) St. Andrews Orienteering Club Glasgow 8462678 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0410001 Vandeghinste Grégoire 041 - (BEL) HOC 1281956 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 8119436 Ano Ano Ano Ne Ano 960 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 8680573 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Brno Žabovřesky C 8660450 Ne Ne Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Brno Žabovřesky E 8651709 Ne Ne Ne Ano Ano 600 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
0620001 Fehérvári Dániel 062 - (HUN) Hungarian Team 8220394 Ano Ne Ano Ne Ne 720 Kč
0620004 Szalay Levente 062 - (HUN) Hungarian Team 8122499 Ano Ano Ano Ne Ne 1080 Kč
0620005 Gerber Csaba 062 - (HUN) Hungarian Team 8090138 Ano Ano Ano Ano Ano 1800 Kč
0620006 Divin Péter 062 - (HUN) Hungarian Team 8060398 Ano Ano Ano Ne Ne 1080 Kč
0620007 Jónás Ferenc 062 - (HUN) Hungarian Team 8646130 Ano Ne Ano Ne Ne 720 Kč
0620009 Nagy Péter 062 - (HUN) Hungarian Team 8042201 Ano Ano Ano Ne Ne 1080 Kč
0620010 Bujdosó Zoltán 062 - (HUN) Hungarian Team 8020217 Ano Ne Ano Ne Ne 720 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 Ne Ne Ne Ano Ano 720 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 8270693 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8656565 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
ZTC7903 Stehlík Petr Západočeské sportovní centrum OB C 8515517 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 9101679 Ne Ne Ano Ne Ne 300 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano Ne Ne 1080 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8410802 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8557333 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0040003 Tsai Yachen 004 - (TPE) Moxina OK 1131777 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0040005 Huang Boyuan 004 - (TPE) Moxina OK 1131800 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
0150001 Kondula Jan 015 - (NOR) NTNUI zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1450 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 8322332 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 8012868 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 Ne Ne Ne Ano Ne 300 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 Ano Ano Ano Ano Ano 1800 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 Ne Ne Ano Ne Ano 720 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 Ano Ne Ano Ne Ne 720 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 Ano Ano Ano Ano Ano 1800 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ne Ne Ne Ne Ano 360 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2181301 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8515523 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Brno Žabovřesky C 8107755 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 Ano Ano Ano Ne Ne 720 Kč
0370011 Torrejón Cesar 037 - (ESP) FRONTELA-O 8179106 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8445317 Ne Ne Ne Ano Ano 600 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
JES8500 Šlajchrt Martin OK Rakovník C 8809 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0260001 Marciniak Tomasz 026 - (POL) KS Hades Poznań 253446 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
PBM8402 Rudolf Tomáš TJ Spartak 1. brněnská C 2419966 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0490001 Hríbik Miroslav 049 - (SVK) ŠK HADVEO Banská Bystrica 8299901 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
0630001 Schellenberger Peter 063 - (GER) LVB Leipzig 8119903 Ne Ne Ne Ano Ano 720 Kč

H40

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0170001 Perez Toni 017 - (ESP) Ermassets club de muntanya d'Esporles 7212016 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 8013492 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
0210005 fenech sylvain 021 - (FRA) BOA 2015554 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ne Ano Ne Ano 720 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 Ano Ano Ano Ne Ne 720 Kč
0480001 Lehmann Karsten 048 - (GER) Sommerkollektiv 8076031 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 8010150 Ne Ne Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM8003 Polách David SK Brno Žabovřesky C 2144039 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
VCB7803 Zábranský Zdeněk OB České Budějovice C 2118443 Ne Ne Ne Ano Ano 600 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 8303079 Ne Ano Ne Ne Ne 300 Kč
PGP7902 Stepanenko Sergiy SK Praga C 1088801 Ne Ne Ne Ano Ne 360 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 Ne Ne Ano Ano Ano 1080 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 Ano Ano Ne Ne Ne 720 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
CHC7608 Biolik Grzegorz K.O.B. Choceň C 8210276 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SLA7602 Hill Richard SKOB Slaný C 1150693 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0050002 LOCHET Sébastien 005 - (FRA) BROS 8001984 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0070001 CHAMPIGNY Laurent 007 - (FRA) ACA 8081075 Ano Ano Ano Ne Ne 720 Kč
0120001 MARÍ Pau 012 - (ESP) CATALONIA Badalona Orientacio 1393245 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 8109364 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 8116735 Ano Ano Ano Ne Ne 720 Kč
0350001 Souweine Gérald 035 - (FRA) ASUB orientation 8004333 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0380002 Cochey Benoit 038 - (FRA) Orient'Alp 8270728 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 8013426 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ne Ne Ne Ano Ano 600 Kč
0470001 Andersson Håkan 047 - (SWE) Halmstad OK 9741203 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
0520001 Sabou Gabriel 052 - (ROM) Mentor Silva Bucharest 1006662 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
BFM7603 Otta Jakub SKOB Frýdek - Místek C 52377 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0080001 Zupan Gregor 008 - (SLO) Orienteering club Komenda 7210497 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8035529 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
NEK7400 Soukup Michal Nejdek Orienteering C 2096214 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JES7500 Vaníček Petr OK Rakovník 8808 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0370003 Frontela Angel 037 - (ESP) FRONTELA-O 8999666 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0370012 Delgado Francisco 037 - (ESP) FRONTELA-O 8090127 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0370013 Arranz Nicolás 037 - (ESP) FRONTELA-O 8670245 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 Ne Ano Ano Ne Ne 600 Kč

H50

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
0010001 Stefan Schwarzenberger 001 - (SUI) LG Stettlen 8641466 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 8017400 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0090001 Struckmann Jens 009 - (GER) Braunschweiger MTV 8270866 Ne Ano Ano Ano Ano 960 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0040006 Huang Chinchi 004 - (TPE) Moxina OK 9201526 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0230001 BEAUVIR Yannick 023 - (FRA) BCCO 8061969 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
0360001 Greff Nicolas 036 - (FRA) CO Ambérieu 8003571 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 Ano Ano Ano Ne Ne 720 Kč
0450003 VIALARD Jérôme 045 - (FRA) OPA Avignon 8702510 Ano Ano Ano Ne Ne 900 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 Ano Ne Ano Ne Ne 720 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 8196089 Ne Ne Ne Ano Ne 360 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TBM6733 Florian Michal KOS TJ Tesla Brno C 8410774 Ano Ano Ano Ano Ne 960 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0030001 Di Stefano Gianluca 003 - (ITA) Polisportiva Besanese 8655408 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0100001 Dalos Attila 010 - (HUN) MAFC 8061445 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0130004 ROCHE LAURENT 013 - (FRA) POITIERS CO 9110667 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KSH6501 Sova Petr OB Kašperské Hory C 416181 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0100005 Weiler Zsolt 010 - (HUN) MAFC 8640220 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPM6701 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Brno Žabovřesky C 8076006 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0220001 Mercier Didier 022 - (BEL) TROL 344772 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0250002 LE CAM Raphaël 025 - (FRA) CRCO 8224422 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 8013394 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 8008293 Ano Ne Ano Ne Ne 480 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 8003657 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8014442 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 Ano Ano Ano Ano Ano 1500 Kč

H60

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0110001 Formanko Dušan 011 - (SVK) Oddiel OB TJ Rapid Bratislava 2099591 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0160002 Francois Hueber 016 - (FRA) SOBZ 7003209 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0220002 Bruylant Dominique 022 - (BEL) TROL 8182129 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 Ne Ne Ano Ano Ne 480 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 Ano Ano Ano Ne Ne 720 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
0530001 Simonsson Ansgar 053 - (SWE) Sundbybergs IK 9610305 Ne Ne Ne Ano Ano 600 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano Ano Ano 1800 Kč
0570001 legere pascal 057 - (FRA) Valmo 8030461 Ano Ano Ano Ano Ano 1800 Kč

H65

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 8116819 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI5601 Drobník Ivan Slavia Liberec orienteering C 9902 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 2222824 Ne Ano Ano Ano Ne 480 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 Ano Ano Ano Ano Ne 640 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 Ano Ne Ano Ne Ano 480 Kč
0190001 József Bugár 019 - (HUN) BÖF Budaörs 8447500 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 2113090 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0280004 Vandeghinste Etienne 028 - (BEL) Altair 8001085 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0440003 Westin Kjell 044 - (NOR) Porsgrunn OL 8051248 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč

H70

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 8140927 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 2221510 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0180002 Magyar János 018 - (HUN) MAKE 448981 Ano Ano Ne Ano Ne 480 Kč
0280001 BARBIER GEORGES 028 - (BEL) Altair 8001084 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ne Ano Ne Ano 480 Kč
0540001 Novák Jan 054 - Novako 2085595 Ano Ano Ano Ano Ne 800 Kč

H75

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
0020001 Nielsen Søren Anders 002 - (DEN) Helsingør SOK 8143225 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 Ne Ano Ano Ano Ne 480 Kč
0340001 Zánkay András 034 - (HUN) BEAC 416701 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LBE4600 NOSÁL STANISLAV TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 Ano Ne Ano Ne Ano 480 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 Ne Ne Ano Ne Ne 160 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 Ne Ano Ne Ne Ne 200 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč

H80

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 7210063 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč

HDR

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
UOL1550 Bublová Matylda SOB Olomouc C 2045237 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JES1950 Šlajchrtová Klára OK Rakovník C 301662 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JES1800 Šlajchrt Matěj OK Rakovník C 410780 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0060001 Nedas Jan 006 - Neregistrovaný 8580 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
0120002 MARÍ MURIEL 012 - (ESP) CATALONIA Badalona Orientacio 434642 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BSO8202 Schimm Petr KOB Baník Sokolov C 2067926 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0170003 Perez Ainara 017 - (ESP) Ermassets club de muntanya d'Esporles 445752 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP1751 Metelková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 2075654 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0260003 Marciniak Dorota i Tadeusz 026 - (POL) KS Hades Poznań 264578 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MLA1650 Pivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 1421925 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TEP1451 Pecánková Barbora Tempo Praha C 49546 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI1501 Kolaja Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2067313 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0430002 Orin DaCruz 043 - Hlavacovi 232732 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ONO1500 Beneš Lukáš SKOB Ostrov C 8682 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0550002 Dneboský Erik 055 - OK Vršovice 51348 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
VBM1651 Vernerová Zita VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano Ano Ne 640 Kč
VBM1451 Vernerová Johanka VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano Ano Ne 640 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 7207339 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč

P

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TAP7401 Cichra Pavel KOB Tretra Praha C 2127555 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP7850 Ryppelová Monika KOB Tretra Praha C 2081357 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec C 7207881 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 2214548 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 2102570 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 2181940 Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
0080002 Zupan Romana 008 - (SLO) Orienteering club Komenda 1425101 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM7851 Marková Marta SK Brno Žabovřesky C 9201067 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0370005 Delgado Kira 037 - (ESP) FRONTELA-O 2045652 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0370006 Delgado Leire 037 - (ESP) FRONTELA-O 2045653 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 Ne Ne Ano Ne Ano 320 Kč
BBM7750 Hájková Michaela BETA URSUS Rosice C 53291 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BBM1050 Hájková Klára BETA URSUS Rosice C Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš Josef MLOK Mariánské Lázně C 2085576 Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
0500001 Šubrt Radek 050 - MLA ĎT čip vlastní, číslo dodáme Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
0500002 Šubrt Ondřej 050 - MLA ĎT čip vlastní, číslo dodáme Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
0500003 Šubrt Jan 050 - MLA ĎT čip vlastní, číslo dodáme Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
0500004 Slachová Marie 050 - MLA ĎT čip vlastní, číslo dodáme Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
0500005 Slach Dominik 050 - MLA ĎT čip vlastní, číslo dodáme Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
0500006 Slachová Veronika 050 - MLA ĎT čip vlastní, číslo dodáme Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice C 232961 Ne Ne Ano Ne Ne 160 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 Ne Ne Ano Ne Ne 160 Kč
0560001 Vaníčková Věra 056 - SC Jičín 2115000 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0590002 Cepek Vojtech 059 - XXCepin zapůjčit Ano Ano Ne Ne Ne 420 Kč

TD

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0190003 Gergely Bugár 019 - (HUN) BÖF Budaörs 8111103 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0320001 Tučný Jan 032 - Tučňáci OB 2131195 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
0320002 Malá Martina 032 - Tučňáci OB 2148228 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
DKP8005 Dvořák Petr Oddíl OB Kotlářka C 2219062 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0620002 Fehérvári Dániel 062 - (HUN) Hungarian Team 8220394 Ne Ano Ne Ne Ne 160 Kč
0620008 Jónás Ferenc 062 - (HUN) Hungarian Team 8646130 Ne Ano Ne Ne Ne 160 Kč
0620011 Bujdosó Zoltán 062 - (HUN) Hungarian Team 8020217 Ne Ano Ne Ne Ne 160 Kč

TK

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LCV7100 Zierhut Antonín TJ Lokomotiva Chomutov C 253146 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 Ano Ne Ano Ano Ne 480 Kč
KPY7701 Nedas Dušan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
0140001 Jireš František 014 - Zelenkovi 301639 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0180001 Keszthelyi Ildikó 018 - (HUN) MAKE 448960 Ano Ano Ne Ano Ne 480 Kč
0100002 Varga János 010 - (HUN) MAFC 46111 Ano Ne Ne Ano Ano 480 Kč
0100003 Ludvig István 010 - (HUN) MAFC 45376 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0100004 Ludvig Ágnes 010 - (HUN) MAFC 45375 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
0100006 Gösswein Judit 010 - (HUN) MAFC 307565 Ano Ne Ne Ano Ano 480 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2419985 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
0300001 Chmelařová Blanka 030 - Péčkaři 8885 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 1421927 Ne Ne Ne Ne Ano 160 Kč
KPY5850 Trdá Iva SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
SRK7300 Vých Luboš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2095976 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 Ne Ne Ano Ne Ano 320 Kč
0430001 Hlaváčová Mirka Jiří 043 - Hlavacovi 53247 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DOR0103 Lác Jan Ladislav OK Dobříš C 7205018 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8209 Hořejší Jan Oddíl OB Kotlářka C 2771943 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ne Ne Ne Ano Ne 160 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 8014467 Ne Ne Ne Ano Ne 160 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C 207825 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
0550001 Dneboský František 055 - OK Vršovice 7200582 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 Ne Ne Ne Ano Ne 160 Kč
0590001 Cepek Pavel 059 - XXCepin 2032133 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
0610001 Bujdosó Istvan 061 - (HUN) Tabani Spartacus club Hungary 8333302 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
celkem přihlášených: 655, vklad: 609110 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.