Logo

Přihlášky závodu: Čertoviny

Datum:
12.12.2021
Místo konání:
Malé Přílepy
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Startovní vlny:
10-11     11-12    
Kategorie:
A1     B1     C1     A2     B2     C2    
Nahrávám data...

Startovní vlna: 10-11 (10:00-10:30)

(84/100)

A1 9.00 km, 250 m

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Drnek JáchymDrnek Jáchym 001 - ABC 523000 50 Kč
SCP5200 Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 50 Kč
BZP8750 Králová VandaKrálová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
VSP5450 Horová MagdaHorová Magda USK Praha C 7009782 50 Kč
DKL6901 Šemelík PetrŠemelík Petr KOB Kladno C 8033265 50 Kč
DKP0309 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 50 Kč
DKP0816 Sedláček PatrikSedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 50 Kč
MFP8450 Pecoldová PavlínaPecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 50 Kč
ROZ6801 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková PetraSedláčková Petra OK Roztoky C 9982 50 Kč
DKP8760 Typltová HanaTypltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 50 Kč
DKP7300 Kratochvíl DanielKratochvíl Daniel Oddíl OB Kotlářka C 682339 50 Kč
LBE7300 Hůla PavelHůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 50 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš NathanielPetrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 50 Kč
0040001 Štěpán DanielŠtěpán Daniel 004 - Lorem ipsum zapůjčit 50 Kč
0040002 Hóta RomanHóta Roman 004 - Lorem ipsum zapůjčit 50 Kč
KPY0050 Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 50 Kč
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 7209464 50 Kč
PGP8605 Vlach MartinVlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
PGP8108 Beneš MiroslavBeneš Miroslav SK Praga C 7203451 50 Kč
DKP7502 Lacina MartinLacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 50 Kč
0060001 Plašil OndraPlašil Ondra 006 - Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 50 Kč
SCP6801 Lohr IvoLohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
DCE6100 Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 2222796 50 Kč
PGP9606 Jonáš MartinJonáš Martin SK Praga C 515307 50 Kč
SLA0800 Zápotocký JiříZápotocký Jiří SKOB Slaný A 8648622 50 Kč
DKP7504 Svoboda JiříSvoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7205040 50 Kč
VSP5202 Píchal JanPíchal Jan USK Praha C 52281 50 Kč

B1 6.00 km, 200 m

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák MilošNovák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
DKL5202 Chotětický VáclavChotětický Václav KOB Kladno C 2221510 50 Kč
VSP5100 Hora VladimírHora Vladimír USK Praha C 7200325 50 Kč
ZBP7302 Vaněk PetrVaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 50 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 2080958 50 Kč
0020001 Vanicek TomasVanicek Tomas 002 - Sk lisna 232992 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková LindaSedláčková Linda OK Roztoky C 232535 50 Kč
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
SCP4700 Buriánek JaromírBuriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 50 Kč
SLA7501 Hrstka PavelHrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 50 Kč
SLA8150 Hrstková MarieHrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 50 Kč
SLA8101 Kozel JiříKozel Jiří SKOB Slaný C 2108887 50 Kč
LBE0602 Hůla TomášHůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 7300274 50 Kč
DOR7501 Foršt JakubForšt Jakub OK Dobříš C 236022 50 Kč
DOR0658 Forštová EmaForštová Ema OK Dobříš C 2073745 50 Kč
DOR7000 Hruška JanHruška Jan OK Dobříš C 2125349 50 Kč
DOR0604 Hruška MarekHruška Marek OK Dobříš C 8014485 50 Kč
DOR7555 Hrušková BlankaHrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 50 Kč
DOR6600 Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 50 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 50 Kč
DOR7352 Žižková MarkétaŽižková Markéta OK Dobříš C 2111608 50 Kč
DLP7200 Šindelka AntonínŠindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 50 Kč
DLP5500 John VladimírJohn Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 50 Kč
DLP0703 Strnad JakubStrnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 50 Kč
KPY4600 Duda FrantišekDuda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 50 Kč
0050001 Míchal MartinMíchal Martin 005 - Slovan Dubí 682688 50 Kč
VSP5801 Šváb JanŠváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
LBE7400 Kapoun LuděkKapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 50 Kč
LBE0501 Kapoun LuděkKapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C 50 Kč
DKL5501 Jirka JiříJirka Jiří KOB Kladno C 8014450 50 Kč
TAP0613 Vyhnis ŠimonVyhnis Šimon KOB Tretra Praha B 2039206 50 Kč
DOR7404 Gregor RadovanGregor Radovan OK Dobříš C 2125353 50 Kč
SLA7500 Zápotocký LubošZápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 50 Kč
SJP4200 Hlavatý KarelHlavatý Karel KČT Slavoj Praha 53507 50 Kč
KPY5701 Dobeš VáclavDobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 50 Kč
KPY8750 Dobešová KateřinaDobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 50 Kč
DKP8704 Klusák MartinKlusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 50 Kč
PGP7551 Šimerková OlgaŠimerková Olga SK Praga C 8648558 50 Kč
PGP0800 Šimerka OndřejŠimerka Ondřej SK Praga B 8648593 50 Kč

C1 4.00 km, 150 m

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5950 Rančáková StáňaRančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 50 Kč
TJP4750 Ryšavá LubomíraRyšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 50 Kč
TJP4700 Ryšavý VítRyšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
DLT6901 Nosek PetrNosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 50 Kč
DLT6151 Leníková JanaLeníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 50 Kč
DLT7251 Nosek MartinaNosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 50 Kč
DKP0717 Lacina JanLacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 50 Kč
DKP1055 Lacinová ZuzanaLacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 50 Kč
DKP7952 Lacinová HankaLacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 50 Kč
SLP4451 Zmeková MílaZmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 50 Kč
LBE0801 Kapoun MatějKapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 50 Kč
LBE1002 Kapoun JáchymKapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 50 Kč
DLP1006 Vyskočil VítVyskočil Vít OOB TJ Dukla Praha C 2032140 50 Kč
DOR1001 Gregor KevinGregor Kevin OK Dobříš B 2125357 50 Kč
0090001 Sedláčkovi Josef, Eliška, JanaSedláčkovi Josef, Eliška, Jana 009 - Sedláčkovi 53065 50 Kč
DKP0719 Svoboda FilipSvoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 50 Kč

Startovní vlna: 11-12 (11:00-12:00)

(17/100)

A2 9.00 km, 250 m

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8006 Dvořák JosefDvořák Josef SK Praga C 682615 50 Kč
PGP6901 Kabát JanKabát Jan SK Praga C 886298 50 Kč
0080002 Píša PavelPíša Pavel 008 - neevidovaní 2111813 50 Kč

B2 6.00 km, 200 m

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0659 Dvořáková VeronikaDvořáková Veronika SK Praga B 2143358 50 Kč
DKP8951 Vyskočilová KarolínaVyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 2211488 50 Kč
SOB6802 Janík PavelJaník Pavel SOBSA C 2090842 50 Kč
SOB6750 Janíková MartinaJaníková Martina SOBSA C 2090841 50 Kč
PGP7763 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana SK Praga C 8014514 50 Kč
PGP0660 Lošťáková SáraLošťáková Sára SK Praga A 8003639 50 Kč
SJI6051 Hrstková DanaHrstková Dana OK Jihlava C 7209360 50 Kč
KAM9802 Jíra TomášJíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 50 Kč

C2 4.00 km, 150 m

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7254 Dvořáková IvanaDvořáková Ivana SK Praga C 2148227 50 Kč
PGP0956 Dvořáková LucieDvořáková Lucie SK Praga B 2143361 50 Kč
SLA6950 Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 50 Kč
JHB5702 Hrstka VladislavHrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 50 Kč
ROZ7350 Jírová MonikaJírová Monika OK Roztoky C 1415713 50 Kč
0080001 Píšová JitkaPíšová Jitka 008 - neevidovaní 2035170 50 Kč
celkem přihlášených: 101, vklad: 5050 Kč