Logo

Přihlášky závodu: Veteraniáda ČR ve sprintu, Mistrovství oblasti

Datum:
30.06.2023
Místo konání:
Liberec, ZŠ Broumovská
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H12D     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10L 1.43 km, 50 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY1551 Holatová VeronikaHolatová Veronika Běhej Poděbrady C 2115740 90 Kč
CHT1451 Matrasová MarieMatrasová Marie OOB SK Chrast C 232882 90 Kč
SJI1650 Prošková AndreaProšková Andrea OK Jihlava C 8063078 90 Kč

D10 1.53 km, 56 m, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1350 Kazdová RozárieKazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 90 Kč
BOR1450 Nehasilová AnnaNehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 90 Kč
DKP1352 Sedláková HelenaSedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 8044628 90 Kč
STB1453 Müller RonjaMüller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 90 Kč
DOR1451 Hrušková TerezaHrušková Tereza OK Dobříš C 2125343 90 Kč
DOR1452 Hrušková ZuzanaHrušková Zuzana OK Dobříš C 2058516 90 Kč
PHK1451 Melicharová NinaMelicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 90 Kč
SJI1353 Lauermanová EvaLauermanová Eva OK Jihlava C 8420964 90 Kč
VLI1450 Horáčková EliškaHoráčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 0 Kč
ZBM1356 Smítalová MedaSmítalová Meda SK Brno Žabovřesky C 8131205 90 Kč
JJN1366 Rokosová AnnaRokosová Anna Team Jizerky C 2049534 90 Kč
TJN1453 Štíchová KláraŠtíchová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622351 90 Kč

D12 1.59 km, 60 m, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1158 Kalinová LisaKalinová Lisa SPORTICUS team B 8461111 110 Kč
TUR1351 Kutková SáraKutková Sára OOB TJ Turnov B 8026626 110 Kč
VLI1253 Pešíková ElaPešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 8044634 0 Kč
VLI1252 Heczková EmmaHeczková Emma Slavia Liberec orienteering B 8196060 0 Kč
VLI1152 Kubešová EliškaKubešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2151389 0 Kč
VCB1251 Teringlová VeronikaTeringlová Veronika OB České Budějovice C 8007184 110 Kč
TUR1158 Mizerová ZuzanaMizerová Zuzana OOB TJ Turnov C 1403055 110 Kč
BOR1156 Lotová EmaLotová Ema OK Jiskra Nový Bor C 4378 110 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína SofiaSchwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C 8016303 110 Kč
VIM1350 Roučková TerezaRoučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 8006332 110 Kč
KAM1252 Dobyášová KateřinaDobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 110 Kč

D14 2.10 km, 70 m, 15 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC0961 Kalinová EllaKalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 110 Kč
TUV0951 Válková KarolínaVálková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 110 Kč
SPC0955 Matoušková KateřinaMatoušková Kateřina SPORTICUS team C 8502681 110 Kč
VLI0954 Kubešová TerezaKubešová Tereza Slavia Liberec orienteering B 2151451 0 Kč
JJN1052 Jiráková AdélaJiráková Adéla Team Jizerky B 8076042 110 Kč
ZBM1056 Smítalová EsterSmítalová Ester SK Brno Žabovřesky C 8180510 110 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina JustínaSchwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C 8014483 110 Kč
VLI0955 Barsová MagdalénaBarsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 7090004 0 Kč
KAM1051 Dobyášová AdélaDobyášová Adéla OK Kamenice B 8105238 110 Kč
TUR0952 Houžvičková KateřinaHoužvičková Kateřina OOB TJ Turnov B 8015289 110 Kč
RIC1051 Havlíčková ZuzanaHavlíčková Zuzana OB Říčany B 8016298 165 Kč
RIC0950 Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 165 Kč
BOR1057 Lischková AnežkaLischková Anežka OK Jiskra Nový Bor B 8304121 165 Kč
VLI1050 Pechová MariePechová Marie Slavia Liberec orienteering B 8015312 0 Kč

D16 2.39 km, 100 m, 17 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0752 Kutková TerezaKutková Tereza OB Jenišovice C 8409896 140 Kč
BOR0750 Lamačová BarboraLamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 140 Kč
CHA0753 Lipenská BarboraLipenská Barbora OK Chrastava A 8445315 140 Kč
JJN0852 Nožičková EvaNožičková Eva Team Jizerky A 8680401 140 Kč
BOR0752 Kocmanová AdélaKocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor A 8051249 140 Kč
TUR0751 Houžvičková DanielaHoužvičková Daniela OOB TJ Turnov A 8014471 140 Kč
JJN0853 Pražáková NellaPražáková Nella Team Jizerky B 8662699 140 Kč
TTR0852 Nešporová TerezieNešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 140 Kč
RIC0853 Havlíčková VeronikaHavlíčková Veronika OB Říčany B 8109375 210 Kč

D18 2.39 km, 100 m, 17 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0554 Zoubková ŠárkaZoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8421840 140 Kč
VLI0652 Heczková AnnaHeczková Anna Slavia Liberec orienteering B 8328656 0 Kč
STB0550 Kubecová MagdalenaKubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 140 Kč
JJN0550 Skácelová KateřinaSkácelová Kateřina Team Jizerky B 8107705 140 Kč
VLI0658 Balcarová MarieBalcarová Marie Slavia Liberec orienteering B 8016312 0 Kč

D20 2.61 km, 110 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1.02

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0454 Votíková TerezaVotíková Tereza OB České Budějovice C 426387 140 Kč
LTP0350 Žejdlíková EliškaŽejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8420968 140 Kč

D21L 2.82 km, 116 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1.02

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9652 Hledíková LucieHledíková Lucie OOB SK Chrast C 8033202 140 Kč
PGP7763 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana SK Praga C 8014514 140 Kč
DKP8651 Plochová DominikaPlochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 8080833 140 Kč
DKP8255 Míková ŠárkaMíková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 140 Kč
TUR9751 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Turnov C 8670822 140 Kč
CHA9651 Vejstrková MartinaVejstrková Martina OK Chrastava C 8506944 140 Kč
TUR9999 Sokolářová ŠárkaSokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8660903 140 Kč
CHT9754 Vrbatová JanaVrbatová Jana OOB SK Chrast C 8144120 140 Kč
JHB9160 Zdobinská LucieZdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 140 Kč
MFP8450 Pecoldová PavlínaPecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 140 Kč
ROU9554 Koubová LenkaKoubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8044551 140 Kč
DKP8251 Blažková KristinaBlažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 140 Kč
PHK8051 Rollier MonikaRollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8680379 140 Kč
TUR9253 Kořínková ZuzanaKořínková Zuzana OOB TJ Turnov C 8680584 140 Kč
KPY0050 Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8410806 140 Kč
ROZ0050 Sedláčková LindaSedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 140 Kč
LLI0250 Černá PetraČerná Petra LOK-o Liberec 2032105 140 Kč
SSU9651 Štičková AnnaŠtičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 140 Kč
PHK8750 Losmanová ZuzanaLosmanová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8328682 140 Kč
BOR8850 Marhanová MichaelaMarhanová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 140 Kč
CHC9952 Kleiberová EliškaKleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 8129952 140 Kč
OKP9450 Hájková KateřinaHájková Kateřina SK OK 24 Praha C 8183064 140 Kč
LPU0557 Srbová MichaelaSrbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 140 Kč
LPU8654 Šístková IvetaŠístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 140 Kč
JJN0454 Skácelová AdélaSkácelová Adéla Team Jizerky A 8066769 140 Kč
TRI0250 Navrátilová AdélaNavrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 8061463 140 Kč
DKP7251 Vítečková KateřinaVítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 140 Kč
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 140 Kč
VSP0459 Bartošová MarieBartošová Marie USK Praha A 8033230 140 Kč

D21K 2.39 km, 100 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.02

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0152 Vallová KristýnaVallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 120 Kč
BOR9450 Macharová MichaelaMacharová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8521 120 Kč
BOR9350 Chvojková RenataChvojková Renata OK Jiskra Nový Bor C 8527 120 Kč
PDY9350 Kotrčová LenkaKotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 8183166 180 Kč

D35 2.61 km, 110 m, 21 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8755 Králová VandaKrálová Vanda SK Praga C 8660507 230 Kč
VBM8558 Vernerová RadkaVernerová Radka VSK Mendelu Brno C 8154984 230 Kč
TUR8551 Dlabajová AlenaDlabajová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 230 Kč
SJC8484 Kazdová LenkaKazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 230 Kč
PHK8753 Balcarová JanaBalcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 230 Kč
DKP8758 Bochenková MartinaBochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 230 Kč
PDY8450 Hejtmánková KateřinaHejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 230 Kč
DKP8756 Pospíšilová MariePospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 8080824 230 Kč
CHT8851 Kopáčková IvaKopáčková Iva OOB SK Chrast C 8013927 230 Kč
DKP8853 Karochová SimonaKarochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 230 Kč
VAM8651 Smutná PavlaSmutná Pavla OB Vamberk C 9669 230 Kč
DKP8659 Johanovská TerezaJohanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 889286 230 Kč
CHA8650 Šulcová VeronikaŠulcová Veronika OK Chrastava C 9101701 230 Kč
DKP8660 Ryantová JanaRyantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 230 Kč
JEN8451 Kalousková PavlaKalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 230 Kč
CHA8852 Hradcová ZuzanaHradcová Zuzana OK Chrastava C 995821 230 Kč
ZBM8053 Smítalová JanaSmítalová Jana SK Brno Žabovřesky C 1111280 230 Kč
BOR8450 Zenková PavlaZenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 8019407 230 Kč
PGP8656 Masopustová ElisMasopustová Elis SK Praga C 8662717 230 Kč
BOR8451 Lischková LenkaLischková Lenka OK Jiskra Nový Bor C 4652 345 Kč

D40 2.50 km, 100 m, 22 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8259 Kalinová MarkétaKalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 230 Kč
AOP8050 Librová LucieLibrová Lucie Orientační Běh Opava C 8047132 230 Kč
VCB7853 Veselá EvaVeselá Eva OB České Budějovice C 8013928 230 Kč
CHA7951 Lipenská EvaLipenská Eva OK Chrastava C 8013858 230 Kč
JEN8050 Kutková HanaKutková Hana OB Jenišovice C 2112773 230 Kč
SFM8252 Létalová SoňaLétalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 230 Kč
SSU8151 Klíchová JanaKlíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 230 Kč
DKP8162 Mikeszová MartinaMikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 230 Kč
DOK7450 Dolejší LenkaDolejší Lenka OK Doksy C 8655448 230 Kč
SJH8051 Kinštová DominkaKinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 8505199 230 Kč
CHA7751 Březinová MichaelaBřezinová Michaela OK Chrastava C 8445321 230 Kč
CHA7850 Kašková KateřinaKašková Kateřina OK Chrastava R 8670479 230 Kč
ZBM7954 Dohnalová KvětaDohnalová Květa SK Brno Žabovřesky C 2144067 230 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 8113500 230 Kč
PGP8154 Bartalošová JanaBartalošová Jana SK Praga C 8454048 230 Kč
VIM8350 Roučková RomanaRoučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 8500038 230 Kč
KAM8052 Dobyášová ZuzanaDobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 230 Kč
LPU8151 Klimplová ZuzanaKlimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 230 Kč
SJI8151 Bartáková PetraBartáková Petra OK Jihlava C 8076038 230 Kč
PZR8181 Forstová VeronikaForstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8119527 230 Kč
JJN8250 Maturová JanaMaturová Jana Team Jizerky C 2149222 230 Kč

D45 2.39 km, 100 m, 17 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7459 Waldhauserová IrenaWaldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8226310 230 Kč
TRI7450 Krhutová MartinaKrhutová Martina TJ TŽ Třinec C 2224484 230 Kč
AOP7852 Kovalčíková EvaKovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 2085619 230 Kč
AOP7551 Pometlová JanaPometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 230 Kč
UBM7451 Čelechovská ZoraČelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 230 Kč
BOR7853 Patková KateřinaPatková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 230 Kč
CHA7750 Pachnerová DominikaPachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 230 Kč
SJC7756 Havrdová RenataHavrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 230 Kč
CHC7751 Biolik AgnieszkaBiolik Agnieszka K.O.B. Choceň C 8197778 230 Kč
JEN7457 Zabořilová RomanaZabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 230 Kč
BOR7758 Kameníková KateřinaKameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 230 Kč
VCB7254 Votíková MonikaVotíková Monika OB České Budějovice C 426341 230 Kč
TUR7777 Heřmánková PavlaHeřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 230 Kč
SJC7451 Škorpilová JanaŠkorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 8211303 230 Kč
JJN7750 Vokušová DanaVokušová Dana Team Jizerky C 2104591 230 Kč
DOR7555 Hrušková BlankaHrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 230 Kč
BOR7650 Tučková MonikaTučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 230 Kč
UBM7654 Rajnohová PavlaRajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 230 Kč
CHA7652 Matyášová JanaMatyášová Jana OK Chrastava C 8030636 230 Kč
0040001 Settanni ZuzanaSettanni Zuzana 004 - ostatní zapůjčit 280 Kč
VCB7851 Teringlová MartinaTeringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 230 Kč
PHK7551 Melicharová ZdeňkaMelicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 230 Kč
SJI7850 Chudíková BarboraChudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 230 Kč
KON7676 Škrabalová EvaŠkrabalová Eva KOB Konice C 8076649 230 Kč
VCB7653 Míková LenkaMíková Lenka OB České Budějovice C 8237724 230 Kč
KON7474 Hanousková MichaelaHanousková Michaela KOB Konice C 8030641 230 Kč
TTR7452 Cíchová PavlínaCíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 230 Kč
CET7554 Hájková LudmilaHájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 8501126 230 Kč
BOR7563 Jeřábková TerezaJeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 230 Kč
EKP7450 Paurová LenkaPaurová Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2060203 345 Kč

D50 2.41 km, 100 m, 17 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 230 Kč
SOP7351 Procházková MartinaProcházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 8005206 230 Kč
LLI7152 Marková JanaMarková Jana LOK-o Liberec C 8026579 230 Kč
AOP7151 Kostková JanaKostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 230 Kč
LBM7362 Korpasová IvanaKorpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 230 Kč
TAP7152 Melišíková RadkaMelišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 230 Kč
DKL7050 Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 230 Kč
LDC7150 Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 230 Kč
VZA7251 Chupeková SilviaChupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071303 230 Kč
AOP7351 Valíková PetraValíková Petra Orientační Běh Opava C 8656684 230 Kč
TUV7051 Válková MartinaVálková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 230 Kč
VCB7055 Gottfriedová MarcelaGottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426392 230 Kč
TUR7254 Houžvičková KarolínaHoužvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 230 Kč
ROZ7050 Sedláčková PetraSedláčková Petra OK Roztoky C 8226429 230 Kč
71D6900 Eckardt CorneliaEckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 230 Kč
DOR7150 Nová JanaNová Jana OK Dobříš C 8663122 230 Kč
STE7054 Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 230 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 230 Kč
SFM7351 Klose PetraKlose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 230 Kč
LBE7350 Bialeková MartinaBialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 8200027 230 Kč
JJN6950 Nožičková RenataNožičková Renata Team Jizerky C 2070806 230 Kč
MLA7051 Bartošová JanaBartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 230 Kč
TTR7251 Nešporová MarieNešporová Marie OOB Třebíč C 8009530 230 Kč
EKP7053 Zurynková JanaZurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 8660592 230 Kč
KDZ7150 Benešová MarikaBenešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8014464 345 Kč
UBM7351 Humlíčková JanaHumlíčková Jana MENISKOS Brno C 8041173 345 Kč
DKP7050 Hlavatá PavlaHlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 345 Kč

D55 2.20 km, 100 m, 18 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK6850 Hradecká PetraHradecká Petra OK Doksy C 897368 230 Kč
SJC6657 Zalabová MartinaZalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 230 Kč
TRI6850 Argalášová GabrielaArgalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 230 Kč
TRI6550 Karásková MarcelaKarásková Marcela TJ TŽ Třinec C 2224488 230 Kč
CST6550 Málková VěraMálková Věra OB Strakonice C 8033691 230 Kč
TAP6852 Petrová MartinaPetrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 230 Kč
PHK6651 Novotná PetraNovotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 230 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8063081 230 Kč
BOR6654 Halířová EvaHalířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 230 Kč
LTU6451 Hindráková MartinaHindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 230 Kč
AOP6753 Barcíková RenátaBarcíková Renáta Orientační Běh Opava C 8502677 230 Kč
TUV6850 Linková IvaLinková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 230 Kč
LTU6752 Stodůlková LenkaStodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047168 230 Kč
SSU6591 Ostřanská IvetaOstřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 230 Kč
KNC6750 Čiháková LenkaČiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 230 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 230 Kč
UOL6451 Poklopová IvanaPoklopová Ivana SOB Olomouc C 8648631 230 Kč
0060001 Tillmannová StanislavaTillmannová Stanislava 006 - GTC Čáslav 8619907 230 Kč
0090002 Ženčáková MarieŽenčáková Marie 009 - ASPV OA 2032185 230 Kč
EKP6850 Koucká IvanaKoucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8962019 230 Kč
TJP6451 Baziková LucieBaziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 345 Kč
SJH6451 Tichá JanaTichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 345 Kč

D60 2.14 km, 100 m, 18 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová MichaelaFreyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 817506 200 Kč
SSU6091 Králová ZdenkaKrálová Zdenka SK Severka Šumperk C 8409878 200 Kč
TRI6350 Bialožytová PavlaBialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 2214550 200 Kč
TRI6150 Denysenko TamaraDenysenko Tamara TJ TŽ Třinec C 8012045 200 Kč
TEH5751 Sládková EvaSládková Eva Sokol Tehov C 8663158 200 Kč
DKL5950 Rančáková StáňaRančáková Stáňa KOB Kladno C 8013873 200 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 200 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 200 Kč
KNC6150 Havlíčková JindřiškaHavlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 200 Kč
KON6389 Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 200 Kč
ASU6099 Strachotová EvaStrachotová Eva Magnus Orienteering C 8482076 200 Kč
DOR6150 Bochenková JanaBochenková Jana OK Dobříš C 8116687 200 Kč
TJN6052 Večeřová IvanaVečeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 200 Kč
VAM6251 Smutná JanaSmutná Jana OB Vamberk C 7210067 200 Kč
CHT6052 Juračková JanaJuračková Jana OOB SK Chrast C 8500452 200 Kč
BOR6152 Kubátová IvanaKubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 200 Kč
SJI6051 Hrstková DanaHrstková Dana OK Jihlava C 8656651 200 Kč
LPU6152 Léharová IvaLéharová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 200 Kč

D65 1.96 km, 94 m, 17 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská IvaJanská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8410797 200 Kč
DKP5650 Mrázková IvanaMrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 200 Kč
TBM5855 Kuchařová AdaKuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 200 Kč
CHA5550 Bradnová VěraBradnová Věra OK Chrastava C 8162 200 Kč
PZR5654 Rosecká AlenaRosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 200 Kč
KNC5750 Šilerová ZdenaŠilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 200 Kč
SBK5555 Seifertová MarieSeifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 200 Kč
SCP5550 Jahnová HelenaJahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 200 Kč
DKL5550 Cabrnochová HanaCabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 200 Kč
TBM5451 Eremiášová JanaEremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 200 Kč
MLA5451 Opavová StanislavaOpavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8482615 200 Kč
EKP5750 Šedivá MiroslavaŠedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 8026620 200 Kč
ZBM5582 Kabáthová JitkaKabáthová Jitka SK Brno Žabovřesky C 8076009 200 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 200 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 8680329 200 Kč
LCE5852 Vlažná MirkaVlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 300 Kč

D70 1.71 km, 80 m, 13 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5151 Tvrdková EvaTvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 200 Kč
JIL5254 Horynová EvaHorynová Eva OK Jilemnice C 8662735 200 Kč
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 8285927 200 Kč
TTR5351 Orálková LibušeOrálková Libuše OOB Třebíč C 52253 200 Kč
VSP5050 Dohnalová DanaDohnalová Dana USK Praha C 8680418 200 Kč
CHA5351 Ševčíková AlenaŠevčíková Alena OK Chrastava C 8008272 200 Kč
LIT5051 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 8144113 200 Kč
TBM5351 Procházková HelenaProcházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 200 Kč
LPU4950 Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 200 Kč

D75 1.71 km, 80 m, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová JaroslavaŠtrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 200 Kč
PGP4050 Haňkovská JanaHaňkovská Jana SK Praga C 8063085 200 Kč
DVP4850 Kupcová VěroslavaKupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 200 Kč
LPU4752 Kubíková KvětoslavaKubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 200 Kč

H10L 1.56 km, 50 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1500 Matějů EmilMatějů Emil Slavia Liberec orienteering C 515173 0 Kč
CHT1402 Matras ŠtěpánMatras Štěpán OOB SK Chrast C 51980 90 Kč
SOP1601 Peterek AntonínPeterek Antonín OOB TJ Slezan Opava C 8030648 90 Kč
TJN1600 Fanta LukášFanta Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2219093 90 Kč
VLI1502 Peteráč JindřichPeteráč Jindřich Slavia Liberec orienteering C 2032117 0 Kč
CHA1400 Pachner OtaPachner Ota OK Chrastava C 7500077 90 Kč

H10 1.53 km, 56 m, 13 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC1502 Kalina OskarKalina Oskar SPORTICUS team C 8109400 90 Kč
VLI1400 Votava JanVotava Jan Slavia Liberec orienteering C 8501152 0 Kč
SJC1515 Kazda MatějKazda Matěj Sportcentrum Jičín C 8300115 90 Kč
PDY1303 Holata VojtěchHolata Vojtěch Běhej Poděbrady C 8500448 90 Kč
VLI1300 Matějů JosefMatějů Josef Slavia Liberec orienteering C 8133261 0 Kč
JIL1500 Kolín JonášKolín Jonáš OK Jilemnice C 9000007 90 Kč
SJI1515 Lauerman JanLauerman Jan OK Jihlava C 8502676 90 Kč
SJI1502 Mazzarese AidenMazzarese Aiden OK Jihlava C 2148130 90 Kč
VCB1403 Míka TomášMíka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 90 Kč
TJN1304 Fanta MichalFanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8454033 90 Kč
SJI1401 Prošek FilipProšek Filip OK Jihlava C 8409897 90 Kč
JES1300 Špatenka MartinŠpatenka Martin OK Rakovník 8162837 90 Kč
TJN1305 Pochop MatyášPochop Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408038 90 Kč
RIC1402 Havlíček KristiánHavlíček Kristián OB Říčany C 2420001 135 Kč
TUR1409 Drbohlav MarekDrbohlav Marek OOB TJ Turnov C 8255 135 Kč

H12 2.10 km, 70 m, 15 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 8517319 0 Kč
VCB1103 Minařík FrantišekMinařík František OB České Budějovice B 8007194 110 Kč
DKP1101 Míka LubošMíka Luboš Oddíl OB Kotlářka B 8017720 110 Kč
VLI1200 Matějů EdaMatějů Eda Slavia Liberec orienteering C 8196044 0 Kč
VLI1103 Kubišta AntonKubišta Anton Slavia Liberec orienteering C 2211674 0 Kč
BOR1101 Nehasil FrantišekNehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 110 Kč
BOR1103 Kolařík JakubKolařík Jakub OK Jiskra Nový Bor C 8445301 110 Kč
DKP1105 Sedlák VáclavSedlák Václav Oddíl OB Kotlářka B 8008297 110 Kč
VLI1100 Beneš MaxmiliánBeneš Maxmilián Slavia Liberec orienteering B 8501669 0 Kč
BOR1100 Lamač VítekLamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 110 Kč
VLI1111 Horáček JáchymHoráček Jáchym Slavia Liberec orienteering B 8003621 0 Kč
SJI1100 Mazzarese DavidMazzarese David OK Jihlava C 8047195 110 Kč
DOK1100 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy B 8113496 110 Kč
JJN1205 Jirák TomášJirák Tomáš Team Jizerky C 8482578 110 Kč
BOR1210 Petr JiříPetr Jiří OK Jiskra Nový Bor C 4656 110 Kč
ZBM1203 Smítal VendelínSmítal Vendelín SK Brno Žabovřesky B 8280112 110 Kč
JJN1207 Štolba MarekŠtolba Marek Team Jizerky C 2078479 110 Kč
VIM1100 Roučka TomášRoučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C 8500052 110 Kč
BOR1102 Kocman LukášKocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor B 8006755 110 Kč
PZR1100 Forst MatoušForst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8680414 110 Kč
TUR1209 Louda ŠtěpánLouda Štěpán OOB TJ Turnov C 8502699 110 Kč
JJN1206 Štolba FilipŠtolba Filip Team Jizerky C 2085567 110 Kč
JJN1105 Lánský ŠimonLánský Šimon Team Jizerky C 8063052 110 Kč

H12D 1.53 km, 56 m, 13 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0050001 Kubišta VavroKubišta Vavro 005 - Kubištovi zapůjčit 140 Kč

H14 2.14 km, 100 m, 18 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík JosefMinařík Josef OB České Budějovice B 8226414 110 Kč
TUR0908 Kutek MatějKutek Matěj OOB TJ Turnov A 8003260 110 Kč
VLI0903 Pešík MatoušPešík Matouš Slavia Liberec orienteering B 8130409 0 Kč
TUR0902 Pešek JáchymPešek Jáchym OOB TJ Turnov C 8013901 110 Kč
DOR1002 Hruška TomášHruška Tomáš OK Dobříš B 2000603 110 Kč
0040003 Settanni KaioSettanni Kaio 004 - ostatní zapůjčit 160 Kč
VLI0901 Skácel JanSkácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8076629 0 Kč
JEN0901 Kalousek DominikKalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 110 Kč
VCB1003 Míka OndřejMíka Ondřej OB České Budějovice B 8064522 110 Kč
DOK1000 Kmínek OndřejKmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 110 Kč
SJI0901 Prášil AdamPrášil Adam OK Jihlava B 8033299 110 Kč
VLI1006 Krtička JáchymKrtička Jáchym Slavia Liberec orienteering C 2420039 0 Kč
TUR0912 Louda MatyášLouda Matyáš OOB TJ Turnov C 2144118 110 Kč
RUZ0902 Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 165 Kč
VLI0906 Maděra JakubMaděra Jakub Slavia Liberec orienteering B 8119579 0 Kč

H16 2.61 km, 110 m, 21 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0701 Drahoňovský TomášDrahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov A 8667957 140 Kč
BOR0809 Hrůzek OndřejHrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor A 8304117 140 Kč
VLI0701 Miklas OndřejMiklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 8063050 0 Kč
TUR0707 Mizera JanMizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 140 Kč
0040002 Settanni DanielSettanni Daniel 004 - ostatní zapůjčit 190 Kč
VCB0702 Teringl VojtěchTeringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 140 Kč
TJN0811 Lesák MarekLesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 140 Kč
27S0800 Furucz JonatánFurucz Jonatán (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8100009 140 Kč
SJI0702 Prášil JakubPrášil Jakub OK Jihlava B 8014531 140 Kč
LTP0801 Šašek JakubŠašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 210 Kč

H18 2.64 km, 110 m, 22 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0604 Hruška MarekHruška Marek OK Dobříš B 8506935 140 Kč
BOR0510 Jelínek ŠimonJelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor B 8160188 140 Kč
TUR0601 Veselý VáclavVeselý Václav OOB TJ Turnov B 2126367 140 Kč
KUL0600 Jareš OndřejJareš Ondřej KOB Ústí nad Labem B 8660594 140 Kč
VLI0606 Meier DavidMeier David Slavia Liberec orienteering B 8004347 0 Kč
DKL0500 Pilát BořivojPilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 140 Kč
KUL0601 Votava MatějVotava Matěj KOB Ústí nad Labem C 8482577 140 Kč
JES0602 Vaníček ViktorVaníček Viktor OK Rakovník C 8162819 140 Kč
TTR0502 Nešpor JiříNešpor Jiří OOB Třebíč B 8663162 140 Kč

H20 2.72 km, 116 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1.02

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0306 Lesák OndřejLesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 140 Kč

H21L 3.21 km, 130 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1.02

(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8401 Váňa MartinVáňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 140 Kč
DKP8109 Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 140 Kč
CHT9501 Hledík JakubHledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 140 Kč
TUR9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 140 Kč
EKP9000 Pecka MarekPecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 140 Kč
TUR8900 Schulhof JanSchulhof Jan OOB TJ Turnov R 8014489 140 Kč
TJN8401 Král LubošKrál Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8014476 140 Kč
LIT8501 Lužnický JiříLužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 140 Kč
ZBM9202 Mokrý StanislavMokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 140 Kč
DKP0107 Novák PřemyslNovák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 8656538 140 Kč
LIT8204 Tůma MartinTůma Martin KOB Litvínov C 7205004 140 Kč
TUR9100 Wolf DanielWolf Daniel OOB TJ Turnov E 8086808 140 Kč
SJI9602 Vacek VojtěchVacek Vojtěch OK Jihlava C 8014480 140 Kč
MFP7903 Dvořáček DanDvořáček Dan Matfyz Praha C 8008081 140 Kč
BOR9402 Bogar KryštofBogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8054115 140 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 140 Kč
TUR7603 Baier MartinBaier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 140 Kč
PHK9200 Petržela JanPetržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 140 Kč
BOR7809 Kolařík TomášKolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 1302816 140 Kč
VSP9200 Šunda MarekŠunda Marek USK Praha C 8162902 140 Kč
BOR9503 Pavlovec JanPavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 8116796 140 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 140 Kč
JHB8603 Stupal FrantišekStupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8501566 140 Kč
DKP0816 Sedláček PatrikSedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 140 Kč
PBM0509 Bednařík VilémBednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 140 Kč
TUR0214 Světnický FrantišekSvětnický František OOB TJ Turnov R 8656687 140 Kč
TUR9500 Nejman StanislavNejman Stanislav OOB TJ Turnov C 8107754 140 Kč
LLI0002 Bradáč JakubBradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 140 Kč
TJN8901 Kobr TomášKobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 140 Kč
SJC9703 Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 140 Kč
DKP0110 Klement DavidKlement David Oddíl OB Kotlářka C 8080816 140 Kč
TUR0000 Karásek MatějKarásek Matěj OOB TJ Turnov C 8050013 140 Kč
ABM9410 Mokrý OndřejMokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 8409848 140 Kč
TUR8700 Luštický MartinLuštický Martin OOB TJ Turnov C 8680589 140 Kč
KAM9202 Hájek AdamHájek Adam OK Kamenice C 8499979 140 Kč
CHC9402 Sháněl JanSháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 140 Kč
BOR0001 Pavlovec DanPavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor C 8655456 140 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice E 8656511 140 Kč
LPU0714 Srb VladimírSrb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice A 8667506 140 Kč
JJN0400 Pokorný JanPokorný Jan Team Jizerky A 8659408 140 Kč
PVP7400 Cveček MartinCveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8285922 140 Kč
MLA9802 Bartoš VojtěchBartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně C 8656598 140 Kč
27S8100 Bukovac PaľoBukovac Paľo (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8115118 140 Kč
ROU9303 Buk JindřichBuk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 140 Kč
SJH0505 Nouza MichalNouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 140 Kč
DKP7201 Víteček JanVíteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 140 Kč
DKP0801 Víteček ŠimonVíteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 140 Kč
MLA0101 Bartoš VáclavBartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 1421926 140 Kč
TUR8406 Kořínek JindřichKořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 140 Kč
RIC7902 Havlíček JanHavlíček Jan OB Říčany C 8667980 210 Kč
SMR7901 Svoboda HonzaSvoboda Honza SNS Smržovka C 8656561 210 Kč
SJC9603 Zlámal DavidZlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 210 Kč
SJI9203 Škrabánek MatějŠkrabánek Matěj OK Jihlava C 8026655 210 Kč

H21K 2.61 km, 110 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1.02

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8402 Brož MarekBrož Marek OOB TJ Turnov C 887618 120 Kč
TJN9502 Hájek VojtěchHájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 180 Kč

H35 2.88 km, 116 m, 22 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8303 Dlabaja TomasDlabaja Tomas OOB TJ Turnov R 8013405 230 Kč
SOB6301 Choutka JaroslavChoutka Jaroslav SOBSA C 1396839 230 Kč
DKP8500 Johanovský TomášJohanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 230 Kč
TBM8411 Liščinský TomášLiščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100052 230 Kč
DKP8811 Polášek Jan FerdinandPolášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 230 Kč
DKP8717 Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 230 Kč
VAM8401 Veverka TomášVeverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 230 Kč
SOP8600 Peterek VítPeterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 8501798 230 Kč
JJN8508 Dlabaja ŠtěpánDlabaja Štěpán Team Jizerky C 8185818 230 Kč
TJN8400 Janata PavelJanata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8042117 230 Kč
BOR8402 Ledecký VladimírLedecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 230 Kč
CHC8603 Pátek MichalPátek Michal K.O.B. Choceň C 8409870 230 Kč
TUR7900 Šurgan ŠtefanŠurgan Štefan OOB TJ Turnov C 8680573 230 Kč
CHA8801 Hradec PavelHradec Pavel OK Chrastava R 8183193 230 Kč
ZBM7541 Holáň RadimHoláň Radim SK Brno Žabovřesky C 8162826 230 Kč
ZBM7903 Smítal RostislavSmítal Rostislav SK Brno Žabovřesky C 1260179 230 Kč
ZBM8404 Jurák AdamJurák Adam SK Brno Žabovřesky C 8076015 230 Kč
ZBM8502 Papež ZdeněkPapež Zdeněk SK Brno Žabovřesky C 2212747 230 Kč
DKP8802 Vágner LiborVágner Libor Oddíl OB Kotlářka C 8301188 230 Kč
SJC8205 Hanzl TomášHanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 230 Kč

H40 2.72 km, 116 m, 22 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8303 Vrabec OndřejVrabec Ondřej OK Sparta Praha C 8007185 230 Kč
VBM8204 Verner TomášVerner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 230 Kč
SPC8211 Kalina MiroslavKalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 230 Kč
TRI8006 Walaski AntonínWalaski Antonín TJ TŽ Třinec C 8030646 230 Kč
SCP7507 Šístek DanielŠístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 230 Kč
SJC8202 Kazda OndřejKazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 230 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 8662322 230 Kč
TAP8101 Hejna MartinHejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 230 Kč
JPV8235 Perknovský RadimPerknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 230 Kč
PDY8103 Holata RadekHolata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 230 Kč
CHT8001 Matras TomášMatras Tomáš OOB SK Chrast C 8047209 230 Kč
TJN8306 Janata MartinJanata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 230 Kč
DKL8000 Jedlička MichalJedlička Michal KOB Kladno C 8226368 230 Kč
TJN8200 Petr JanPetr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8282288 230 Kč
PLU7931 Krtička JanKrtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 230 Kč
SJH7702 Komárek ArnoštKomárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 230 Kč
JEN8200 Kalousek ZdeněkKalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 230 Kč
CHA7604 Březina JanBřezina Jan OK Chrastava C 8008267 230 Kč
LLI7502 Peterka VojtěchPeterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 230 Kč
JJN8101 Jirák MichalJirák Michal Team Jizerky C 2222785 230 Kč
DKP8208 Szymanský FilipSzymanský Filip Oddíl OB Kotlářka C 8008302 230 Kč
ZBM8003 Polách DavidPolách David SK Brno Žabovřesky C 2144039 230 Kč
ZBM8005 Dohnal PavelDohnal Pavel SK Brno Žabovřesky C 8502747 230 Kč
CHA7501 Pachner PavelPachner Pavel OK Chrastava C 8210075 230 Kč
BOR7909 Najman JaroslavNajman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 230 Kč
PGP8010 Bartaloš TomášBartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 230 Kč
VIM8000 Roučka MartinRoučka Martin Ski klub Šumava Vimperk C 2224141 230 Kč
LPU8106 Šabatka PetrŠabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 230 Kč
LTU8100 Vaňátko JakubVaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047129 230 Kč
SJI7823 Prošek MichalProšek Michal OK Jihlava C 8028823 230 Kč
JJN7900 Pražák MichalPražák Michal Team Jizerky C 8670764 230 Kč
PGP8006 Dvořák JosefDvořák Josef SK Praga C 8482120 230 Kč
LCE7901 Glončák PeterGlončák Peter OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670774 345 Kč
SJH8003 Duba VojtěchDuba Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8013940 345 Kč

H45 2.64 km, 110 m, 21 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY7800 Pavlíček LubomírPavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 230 Kč
AOP7402 Borunský TomášBorunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 230 Kč
BOR7715 Patka MiroslavPatka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 230 Kč
BOR7409 Vácha TomášVácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 230 Kč
TAP7702 Tejkl JiříTejkl Jiří KOB Tretra Praha C 8226377 230 Kč
TTR7701 Dvořáček JanDvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 230 Kč
BOR7703 Šrůta MilanŠrůta Milan OK Jiskra Nový Bor C 8160185 230 Kč
CHC7608 Biolik GrzegorzBiolik Grzegorz K.O.B. Choceň C 8210276 230 Kč
SPC7604 Matoušek MartinMatoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 230 Kč
BOR7713 Nehasil DavidNehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 230 Kč
DKP7701 Kolín JanKolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 230 Kč
DOR7000 Hruška JanHruška Jan OK Dobříš C 2125349 230 Kč
BOR7801 Vobr MarekVobr Marek OK Jiskra Nový Bor C 8160175 230 Kč
CHA7603 Matyáš LiborMatyáš Libor OK Chrastava C 8003522 230 Kč
SJI7419 Lauerman JanLauerman Jan OK Jihlava C 8662358 230 Kč
KON7521 Škrabal MilanŠkrabal Milan KOB Konice C 8039983 230 Kč
SJI7313 Prášil MarekPrášil Marek OK Jihlava R 8116817 230 Kč
PZR7621 Uchytil TomášUchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 230 Kč
DOK7801 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy C 2053502 230 Kč
BOR7612 Kocman JindřichKocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 230 Kč
BOR7600 Lot MiroslavLot Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8064496 230 Kč
TTR7503 Cícha RadekCícha Radek OOB Třebíč C 2092381 230 Kč
ZBM7704 Rotek PavelRotek Pavel SK Brno Žabovřesky C 8107755 230 Kč
ZBM7705 Beránek MiroslavBeránek Miroslav SK Brno Žabovřesky C 2111737 230 Kč
CHA7800 Kadavý PetrKadavý Petr OK Chrastava C 2801027 230 Kč
DOK7800 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 8113499 230 Kč
AOP7700 Bencúr JurajBencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 230 Kč
TZL5702 Štípek RostislavŠtípek Rostislav SKOB Zlín C 8051260 230 Kč
LPU7818 Srb VladimírSrb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8667505 230 Kč
LPU7816 Václavek JanVáclavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 230 Kč
JES7500 Vaníček PetrVaníček Petr OK Rakovník 8162888 230 Kč
JES7800 Špatenka ŠťepánŠpatenka Šťepán OK Rakovník C 8162834 230 Kč
VAM7401 Netopil LiborNetopil Libor OB Vamberk C 8061483 230 Kč
SJI7415 Prášil AlešPrášil Aleš OK Jihlava C 8015316 230 Kč
PGP7405 Komín DavidKomín David SK Praga C 8116739 230 Kč
RIC7407 Seidl MiroslavSeidl Miroslav OB Říčany C 8033245 345 Kč
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 8303009 345 Kč

H50 2.61 km, 110 m, 21 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7101 Drbal JanDrbal Jan SK Praga C 8670478 230 Kč
TJN7002 Novotný DušanNovotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 230 Kč
TUR7201 Drahoňovský AlešDrahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 230 Kč
SNA7105 Doucha JiříDoucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 230 Kč
AOP7301 Kovalčík TomášKovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 230 Kč
BOR7106 Waldhauser MartinWaldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 230 Kč
SOB7300 Jandera TomášJandera Tomáš SOBSA C 8005128 230 Kč
PGP7203 Baldrian PetrBaldrian Petr SK Praga C 8140933 230 Kč
LTP7001 Žejdlík MichalŽejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 230 Kč
ZLH7001 Novotný TomášNovotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8518353 230 Kč
LDC7101 Nehasil VladislavNehasil Vladislav KOB Děčín C 8019930 230 Kč
KON7219 Procházka JosefProcházka Josef KOB Konice C 8116756 230 Kč
VZA7102 Chupek JozefChupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071290 230 Kč
ZVO6501 Valla ZdeněkValla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 230 Kč
AOP7101 Valík LuděkValík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 230 Kč
TUV7101 Husárek RadovanHusárek Radovan SOK TJ Turnov C 2148102 230 Kč
PHK7105 Strnad JiříStrnad Jiří OK 99 Hradec Králové C 436934 230 Kč
SNA7201 Sokolář ZdeněkSokolář Zdeněk TJ START Náchod C 8014538 230 Kč
UBM7101 Humlíček RenéHumlíček René MENISKOS Brno C 8231271 230 Kč
LLI7201 Bradáč StanislavBradáč Stanislav LOK-o Liberec C 8656748 230 Kč
CHA7200 Danko TomášDanko Tomáš OK Chrastava C 8501067 230 Kč
STB6400 Müller RicoMüller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 230 Kč
UBM7104 Rajnoha MiroslavRajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 230 Kč
ZAK7100 Furucz DušanFurucz Dušan OK Netopýr Zákupy C 8007101 230 Kč
UBM7201 Šilar RadekŠilar Radek MENISKOS Brno C 8454042 230 Kč
SNA7001 Ptáček MilošPtáček Miloš TJ START Náchod C 8107772 230 Kč
LTU6900 Lazák JanLazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 230 Kč
DKL6900 Vinš PavelVinš Pavel KOB Kladno C 8196089 230 Kč
STE6907 Petřivalský MarekPetřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 8660455 230 Kč
KUL6900 Jareš DanielJareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 230 Kč
SJH7001 Beneš JanBeneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 230 Kč
BOR6900 Machara MartinMachara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 230 Kč
SRK7101 Filip LiborFilip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8137519 230 Kč
DKL6901 Šemelík PetrŠemelík Petr KOB Kladno C 8033265 230 Kč
TUR7310 Christl IvanChristl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 230 Kč
LPU7102 Filičko MarekFiličko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 8582019 230 Kč
KUL6702 Hinterholzinger PetrHinterholzinger Petr KOB Ústí nad Labem C 8500073 230 Kč
JES7001 Bílý MilanBílý Milan OK Rakovník C 8648598 230 Kč
BOR7105 Jeřábek PetrJeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 230 Kč
RUZ7300 Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám TJ Růžená C 8654910 345 Kč
LTP7308 Šašek JanŠašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8420971 345 Kč

H55 2.50 km, 100 m, 22 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6601 Navrátil RostislavNavrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8482090 230 Kč
MFP6700 Siegl RomanSiegl Roman Matfyz Praha C 8648567 230 Kč
LBE6400 Mezník VladimírMezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 8500012 230 Kč
AOP6501 Hadač MiroslavHadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 230 Kč
LLI6801 Fürst AlešFürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 230 Kč
CST6501 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 8246117 230 Kč
BOR6701 Beránek PetrBeránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 230 Kč
26D6800 Finkenstaedt BjörnFinkenstaedt Björn (GER) OLV Potsdam 8657683 230 Kč
AOP6702 Tesař JiříTesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 230 Kč
PHK6502 Novotný MilanNovotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 230 Kč
DKL6600 Beneš JanBeneš Jan KOB Kladno C 8116714 230 Kč
TUV6802 Šritr MartinŠritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 230 Kč
CHA6600 Vydra IvanVydra Ivan OK Chrastava C 8028878 230 Kč
45D6701 Schmiedeberg NilsSchmiedeberg Nils (GER) SV Turbine Neubrandenburg 8663316 230 Kč
KON6427 Navrátil VáclavNavrátil Václav KOB Konice C 8461738 230 Kč
DOK6800 Bílý PetrBílý Petr OK Doksy C 51279 230 Kč
33P6800 Cych PiotrCych Piotr (POL) Oborygeni Oborniki Śląskie 8091968 230 Kč
MKP6402 Reichl MichalReichl Michal SK Meteor Kačerov C 8200021 230 Kč
LTU6500 Bendák PetrBendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 230 Kč
ASU6849 Pavlík RadekPavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 230 Kč
ROZ6801 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 230 Kč
71D6500 Gossel HeikoGossel Heiko (GER) USV TU Dresden 8151265 230 Kč
VCB6502 Teringl RadekTeringl Radek OB České Budějovice C 8028835 230 Kč
PHK6504 Melichar IgorMelichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 230 Kč
STE6501 Skyva PetrSkyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8006749 230 Kč
SJH6501 Nouza PetrNouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 230 Kč
TJN6601 Hostaš PetrHostaš Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416829 230 Kč
STB6601 Kubec PavelKubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 8119538 230 Kč
0080001 Mlynárik PeterMlynárik Peter 008 - (SVK) (SVK) VAZKA Bratislava 8402555 230 Kč
ABM6611 Mokrý JanMokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 230 Kč
ZBM6700 Coufal SvatošCoufal Svatoš SK Brno Žabovřesky C 8107775 230 Kč
UOL6500 Kubíček JiříKubíček Jiří SOB Olomouc C 8107752 230 Kč
MLA6701 Bartoš LuděkBartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 230 Kč
LPM6701 Čepička LadislavČepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8500026 230 Kč
DKP6601 Illner JakubIllner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 230 Kč
LCE6603 Šmelík JurajŠmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662438 345 Kč
KDZ6700 Beneš PetrBeneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8003595 345 Kč
TJP6401 Bazika MiroslavBazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 345 Kč

H60 2.43 km, 100 m, 17 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl JiříKohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8226340 200 Kč
DOK6300 Hradecký JaroslavHradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 200 Kč
HAV6000 Lužný LadislavLužný Ladislav OB Havířov C 8660919 200 Kč
TRI6202 Argaláš JaroslavArgaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 200 Kč
TRI6001 Prokop LubomírProkop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 200 Kč
SCP6001 Hošek LadislavHošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 200 Kč
LBM6113 Korpas JaroslavKorpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 200 Kč
JEN6201 Švarc JiříŠvarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 200 Kč
SSU6301 Valenta JiříValenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 200 Kč
PEN6200 Vydra PavelVydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 200 Kč
KON6111 Grepl LadislavGrepl Ladislav KOB Konice C 8660471 200 Kč
BOR6003 Dikoš PavelDikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 200 Kč
PZR6106 Skryja BořivojSkryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 200 Kč
OOL5904 Višňa MilanVišňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 200 Kč
SCP6200 Veljačik PavelVeljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 200 Kč
MOV6000 Pavlíček JaromírPavlíček Jaromír SKOB Ostrava C 8105236 200 Kč
OSN6005 Wurzel BřetislavWurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 200 Kč
VLI6300 Petr JosefPetr Josef Slavia Liberec orienteering C 8662714 0 Kč
SBR6201 Zítka JiříZítka Jiří SKOB Bruntál C 8196077 200 Kč
SJI6002 Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 200 Kč
BOR6302 Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 200 Kč
JEN6101 Mareš HynekMareš Hynek OB Jenišovice C 8042132 200 Kč
0090001 Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav 009 - ASPV OA 8030639 200 Kč
LPU6103 Jánek LadislavJánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 8482633 200 Kč
LPU5905 Novotný MiroslavNovotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 200 Kč
LPU6104 Tillmann WolfgangTillmann Wolfgang OK Lokomotiva Pardubice C 8502550 200 Kč
TTR6101 Nešpor JanNešpor Jan OOB Třebíč C 8009526 200 Kč

H65 2.41 km, 100 m, 17 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk OB Havířov C 8113528 200 Kč
TRI5701 Bialožyt MiroslavBialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 2214551 200 Kč
PHK5701 Běhoun PavelBěhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 200 Kč
TAP5501 Fiala ZdeněkFiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 200 Kč
SOP5601 Volný JiříVolný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 200 Kč
MAS5400 Chotětický JanChotětický Jan OOB Aš C 7887 200 Kč
DKL5501 Jirka JiříJirka Jiří KOB Kladno C 8014450 200 Kč
JJN5601 Vokuš ZdeněkVokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 200 Kč
TAP5802 Hejtmánek VladimírHejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 200 Kč
ASU5600 Strachota JaroslavStrachota Jaroslav Magnus Orienteering C 8005138 200 Kč
SCP5500 Jahn PavelJahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 200 Kč
MLA5801 Milota JosefMilota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 200 Kč
DKL5400 Cabrnoch JiříCabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 200 Kč
KSU5801 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 200 Kč
TJP5500 Cedrych KarelCedrych Karel TJ Sokol Troja C 8226329 200 Kč
JBM5700 Gawel JiříGawel Jiří JG Sport 8666873 200 Kč
DLP5500 John VladimírJohn Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 200 Kč
TJN5602 Horák PetrHorák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 200 Kč
EKP5500 Šedivý JiříŠedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 200 Kč
CHT5404 Juračka VojtěchJuračka Vojtěch OOB SK Chrast C 9234 200 Kč
VCB5601 Hejzlar JosefHejzlar Josef OB České Budějovice C 8077486 200 Kč
JIL5401 Kynčl StanislavKynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 200 Kč
PZR5603 Forst VlastimilForst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8162866 200 Kč
BOR5800 Průcha MiloslavPrůcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 200 Kč
TUR5501 Folprecht MiroslavFolprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 8680597 300 Kč

H70 2.20 km, 100 m, 18 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický TomášBabický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 200 Kč
VBM5329 Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 200 Kč
SOP5101 Jurčák KarelJurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 200 Kč
VLI4901 Karmazín PetrKarmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 0 Kč
BOR5004 Rančák JosefRančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 200 Kč
TTR5201 Orálek MiroslavOrálek Miroslav OOB Třebíč C 8482589 200 Kč
TUR5102 Provazník JiříProvazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 200 Kč
TUR5100 Hudský VlastimilHudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8012884 200 Kč
CHA5003 Ševčík MilanŠevčík Milan OK Chrastava C 8022378 200 Kč
MOV5201 Juřeník JosefJuřeník Josef SKOB Ostrava C 8660451 200 Kč
CHA4901 Kadavý ZdeněkKadavý Zdeněk OK Chrastava C 331491 200 Kč
71D4000 Conrad HelmutConrad Helmut (GER) USV TU Dresden 8501901 200 Kč
PGP4900 Kotecký RomanKotecký Roman SK Praga C 8040749 200 Kč
CHA5100 Barták JiříBarták Jiří OK Chrastava C 8516930 200 Kč
FSP5300 Wald FrantišekWald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 200 Kč
VLI5301 Škoda PřemekŠkoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 0 Kč
FYD4900 Juřina RobertJuřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 200 Kč
LPU5206 Třasák MilanTřasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 200 Kč
TZL4902 Jelínek PetrJelínek Petr SKOB Zlín C 8662705 200 Kč
VLI5101 Přinda OldřichPřinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 0 Kč

H75 1.96 km, 94 m, 17 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák MilošNovák Miloš OK Sparta Praha C 52299 200 Kč
LBE4600 Nosál StanislavNosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 200 Kč
JIL4701 Zlesák ZdeněkZlesák Zdeněk OK Jilemnice C 8420976 200 Kč
ZLH4800 Novotný StanislavNovotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 200 Kč
PZR4800 Kříž PavelKříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 200 Kč
PZR4417 Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 200 Kč
DCH4701 Jirásek JaroslavJirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 200 Kč
MLA4401 Fišák JanFišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8009525 200 Kč
TUV4701 Pospíšil JiříPospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 200 Kč
VBM4732 Chmelík AlešChmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 200 Kč
VBM4410 Bauer EmilBauer Emil VSK Mendelu Brno C 8648559 200 Kč
MKP4700 Koč ZdeněkKoč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 8654915 200 Kč
BOV4403 Vlach OldřichVlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 8051251 200 Kč
SCP4700 Buriánek JaromírBuriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 300 Kč

H80 1.78 km, 90 m, 13 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka ZdenkoProcházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 200 Kč
SJC3601 Havlík JaroslavHavlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 200 Kč
SLA4202 Němec VladimírNěmec Vladimír SKOB Slaný C 8100015 200 Kč
BOR3900 Beránek MiroslavBeránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 200 Kč
SSU4302 Ostřanský JosefOstřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 200 Kč
BOR3600 Křtěnský JaroslavKřtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 200 Kč
MLA4201 Sklenář JanSklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 200 Kč
TBM4231 Dufek JanDufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8409867 200 Kč
BOR3800 Venuš JaroslavVenuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8127 200 Kč
BOR4001 Úlehla ZdeněkÚlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8047208 200 Kč

HDR 1.56 km, 50 m, 9 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1717 Kazda MikulášKazda Mikuláš Sportcentrum Jičín C 1451528 90 Kč
TUR2020 Schulhof MatějSchulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 90 Kč
TJN1800 Janata JakubJanata Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 90 Kč
DKP1850 Kolínová AnitaKolínová Anita Oddíl OB Kotlářka C 9007701 90 Kč
VLI1650 Mokrá LudmilaMokrá Ludmila Slavia Liberec orienteering C 7710 0 Kč
STB1850 Müller EllenMüller Ellen TJ Stadion Nový Bor C 90 Kč
SOP1951 Peterková GabrielaPeterková Gabriela OOB TJ Slezan Opava C 8063073 90 Kč
CET1501 Hájek AlešHájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 90 Kč
CET1801 Hájek MartinHájek Martin TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
TJN1602 Pochop TeodorPochop Teodor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622356 90 Kč
0040004 Luštická EmaLuštická Ema 004 - ostatní 876522 90 Kč

P 1.47 km, 60 m, 15 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková MílaZmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 90 Kč
CHA7051 Bartáková EvaBartáková Eva OK Chrastava C 331779 90 Kč
SJI7703 Mazzarese KennethMazzarese Kenneth OK Jihlava C 2214520 90 Kč
SOP8854 Peterková PetraPeterková Petra OOB TJ Slezan Opava C 2152852 90 Kč
0120001 Hanzlová BarboraHanzlová Barbora 012 - SJC neregistrovaní 9965 90 Kč
TJN7851 Štíchová LenkaŠtíchová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622368 90 Kč
BLI1050 Vozková VeronikaVozková Veronika MTBO Bludný kořen 8028812 90 Kč

T 2.56 km, 110 m, 20 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6350 Choutková LenkaChoutková Lenka SOBSA C 2419963 120 Kč
JEN7101 Zabořil MichalZabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 120 Kč
0020001 Votava DavidVotava David 002 - DSVJ 2090845 120 Kč
0020002 Votavová SvětlanaVotavová Světlana 002 - DSVJ 8500014 120 Kč
JLI7701 Pešík MichalPešík Michal OB Jizerky C 8051677 120 Kč
JLI7600 Keltner MarekKeltner Marek OB Jizerky C 8019446 120 Kč
JJN7701 Štolba PavelŠtolba Pavel Team Jizerky C 2096129 120 Kč
TJN8101 Pochop MartinPochop Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622366 120 Kč
TJN7601 Novotný VítNovotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 180 Kč
BLI7650 Matoušková PetraMatoušková Petra MTBO Bludný kořen 8014528 180 Kč
celkem přihlášených: 685, vklad: 125380 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.