Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství ČR štafet, Veteraniáda ČR štafet

Datum:
14.10.2023
Místo konání:
Krouna
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D105     D12     D135     D14     D165     D18     D195     D21     H105     H12     H135     H14     H165     H18     H195     H21     MIX    
Nahrávám data...
(26)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP7853
Holasová Šárka
8648596

Úsek 2:
AOP7151
Kostková Jana
8648553

Úsek 3:
 
 
 
Orientační Běh Opava 750 Kč
CTB 1
Úsek 1:
CTB8351
Šťastná Lenka
2082926

Úsek 2:
CTB8051
Klusáčková Lenka
232874

Úsek 3:
CTB7851
Paulová Hana
2039078
SK OB Chotěboř 750 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP8254
Jiřištová Zuzana
8116737

Úsek 2:
DKP8250
Špičáková Barbora
2102804

Úsek 3:
DKP7752
Snížková Petra
2095965
Oddíl OB Kotlářka 750 Kč
DOK 1
Úsek 1:
DOK7450
Dolejší Lenka
8655448

Úsek 2:
DOK6850
Hradecká Petra
897368

Úsek 3:
DOK7350
Johnová Lenka
8662323
OK Doksy 750 Kč
EKP 1
Úsek 1:
EKP8351
Pokorná Kristýna
8005430

Úsek 2:
EKP6951
Blahová Markéta
7209480

Úsek 3:
EKP8461
Mikanová Kateřina
2061773
VŠTJ Ekonom Praha 750 Kč
FSP 1
Úsek 1:
FSP8650
Studničná Lenka
8028805

Úsek 2:
FSP7550
Bartoňová Terezie
2029180

Úsek 3:
FSP8152
Bolinová Hana
8228844
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 750 Kč
CHA 1
Úsek 1:
CHA8850
Ježková Barbora
8004126

Úsek 2:
CHA8852
Hradcová Zuzana
995821

Úsek 3:
CHA8650
Šulcová Veronika
9101701
OK Chrastava 750 Kč
CHT 1
Úsek 1:
CHT8851
Kopáčková Iva
8013927

Úsek 2:
CHT8053
Korecká Lenka
8047133

Úsek 3:
CHT8251
Matrasová Vendula
51982
OOB SK Chrast 750 Kč
CHT 2
Úsek 1:
CHT7852
Vacková Petra
4329

Úsek 2:
CHT8152
Krejsová Martina
8509062

Úsek 3:
CHT8551
Martincová Kristýna
63591
OOB SK Chrast 750 Kč
JEN 1
Úsek 1:
JEN8451
Kalousková Pavla
8012882

Úsek 2:
JEN8050
Kutková Hana
2112773

Úsek 3:
JEN7457
Zabořilová Romana
8033263
OB Jenišovice 750 Kč
JHB 1
Úsek 1:
JHB7753
Honzáková Jana
7207340

Úsek 2:
JHB6553
Fencíková Vladislava
8013883

Úsek 3:
JHB8053
Brychtová Zuzana
2103783
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 750 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE8560
Macková Petra
2032130

Úsek 2:
LCE8751
Vlažná Lucie
8670776

Úsek 3:
LCE8151
Hubáčková Renata
8006763
OOB TJ Slovan Luhačovice 750 Kč
PBM 1
Úsek 1:
PBM7952
Vítková Barbora
436987

Úsek 2:
PBM8485
Uhnavá Markéta
8010108

Úsek 3:
PBM8450
Sladká Magdalena
8226315
TJ Spartak 1. brněnská 750 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP8155
Košárková Iva
8656627

Úsek 2:
PGP7355
Janovská Petra
8654900

Úsek 3:
PGP8755
Králová Vanda
8660507
SK Praga 750 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK8753
Balcarová Jana
8116686

Úsek 2:
PHK8055
Vítková Lucie
8006766

Úsek 3:
PHK8150
Hepnerová Martina
8656708
OK 99 Hradec Králové 750 Kč
PLU 1
Úsek 1:
PLU7676
Lorencová Linda
8014540

Úsek 2:
PLU7852
Otrubová Johana
8516754

Úsek 3:
PLU7677
Otrubová Ivona
8454026
TJ SOKOL Plumlov 750 Kč
RUZ 1
Úsek 1:
RUZ8051
Polednová Hana
8013844

Úsek 2:
RUZ8053
Nevrklová Martina
2133899

Úsek 3:
RUZ8151
Kubešová Eva
2146034
TJ Růžená 750 Kč
SBK 1
Úsek 1:
SBK8554
Beržinská Soňa
8202028

Úsek 2:
SBK7789
Jágrová Vlasta
8662315

Úsek 3:
SBK8151
Daňková Veronika
8007503
KOB START Blansko 750 Kč
SCP 1
Úsek 1:
SCP7950
Hojná Silvie
8226308

Úsek 2:
SCP8257
Tesařová Anna
8105235

Úsek 3:
SCP7555
Petráňová Jana
8014523
OK Sparta Praha 750 Kč
SFM 1
Úsek 1:
SFM8252
Létalová Soňa
8022666

Úsek 2:
SFM7351
Klose Petra
8017399

Úsek 3:
SFM8450
Ligocká Kateřina
2212740
O-RUNNAŘI Beskydy 750 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI8151
Bartáková Petra
8076038

Úsek 2:
SJI8459
Slámová Petra
51765

Úsek 3:
SJI7850
Chudíková Barbora
8033211
OK Jihlava 750 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM8870
Chromá Adéla
8008870

Úsek 2:
TBM7654
Štěpánková Kateřina
8149893

Úsek 3:
TBM8650
Tichovská Martina
8076544
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
VAM 1
Úsek 1:
VAM8250
Drhlíková Markéta
9518

Úsek 2:
VAM8850
Klapalová Hana
52074

Úsek 3:
VAM8651
Smutná Pavla
9669
OB Vamberk 750 Kč
VRL 1
Úsek 1:
VRL7752
Kutlvašrová Vlaďka
8511567

Úsek 2:
VRL7652
Wohanková Gabriela
8033284

Úsek 3:
VRL8552
Vrbatová Petra
8410781
OOS TJ Spartak Vrchlabí 750 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM8451
Stachoňová Barbara
8076012

Úsek 2:
ZBM8053
Smítalová Jana
1111280

Úsek 3:
ZBM7951
Kopáčková Jana
8137513
SK Brno Žabovřesky 750 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM8160
Kočová Lenka
815422

Úsek 2:
ZBM7954
Dohnalová Květa
2144067

Úsek 3:
ZBM8676
Dvořáková Hana
52165
SK Brno Žabovřesky 750 Kč

D12

(28)
Název/Jméno
Klub
Vklad
PBM 1
Úsek 1:
PBM1257
Stašková Tereza
8060908

Úsek 2:
PBM1351
Soběslavská Anna Marie
8013974

Úsek 3:
PBM1254
Rampula Monica
8502057
TJ Spartak 1. brněnská 600 Kč
RUZ 1
Úsek 1:
RUZ1250
Polednová Helena
8022621

Úsek 2:
RUZ1251
Kubešová Klára
2125340

Úsek 3:
RUZ1252
Nevrklová Adéla
2133912
TJ Růžená 600 Kč
VCO 1
Úsek 1:
SHK1155
Macháčková Lucie
8501571

Úsek 2:
PHK1152
Horáková Eliška
8501500

Úsek 3:
SJC1152
Šolcová Elsa
8047201
Východočeská oblast 600 Kč
VCO 2
Úsek 1:
PHK1155
Hepnerová Tereza
8121537

Úsek 2:
PHK1254
Korbelová Tereza
8420955

Úsek 3:
PHK1150
Kvapilová Simona
8501651
Východočeská oblast 600 Kč
VCO 3
Úsek 1:
PHK1253
Korbelová Eliška
8162855

Úsek 2:
HJL1153
Chotěnovská Nela
8500022

Úsek 3:
SRK1152
Lepšová Julie
8409882
Východočeská oblast 600 Kč
POB 1
Úsek 1:
VSP1152
Rodová Anežka
8107742

Úsek 2:
PGP1155
Mrázková Berta
8010800

Úsek 3:
TAP1155
Rypáčková Šárka
8014509
Pražská oblast 600 Kč
POB 2
Úsek 1:
PGP1150
Hrušková Gabriela
2125327

Úsek 2:
DKP1255
Ptáčková Lucie
8501062

Úsek 3:
PGP1151
Súkupová Sára
8502687
Pražská oblast 600 Kč
POB 3
Úsek 1:
FSP1152
Knýbelová Anna
2000586

Úsek 2:
PGP1352
Súkupová Anita
8506942

Úsek 3:
FSP1150
Bolinová Evelína
8511767
Pražská oblast 600 Kč
MSK 1
Úsek 1:
MSK1250
Létalová Eva
8500018

Úsek 2:
MSK1153
Burešová Sofie
8420967

Úsek 3:
MSK1151
Skupieńová Eliška
8507928
Moravskoslezský kraj 600 Kč
VYS 1
Úsek 1:
CTB1152
Klusáčková Dorota
8042140

Úsek 2:
SJH1151
Komárková Radka
8003655

Úsek 3:
CTB1153
Klusáčková Johana
8012875
Oblast Vysočina 600 Kč
VYS 2
Úsek 1:
STA1152
Lubasová Nela
8116807

Úsek 2:
OSN1260
Voráčková Anežka
8621390

Úsek 3:
CTB1253
Karbašová Kristýna
8043378
Oblast Vysočina 600 Kč
STC 1
Úsek 1:
STC1252
Mikulová Stella
8680608

Úsek 2:
STC1250
Rejšková Klára
8625714

Úsek 3:
STC1251
Bašusová Olga
8116709
Středočeská oblast 600 Kč
STC 2
Úsek 1:
STC1157
Fuchsová Barbora
8502749

Úsek 2:
STC1150
Kalinová Lisa
8461111

Úsek 3:
STC1155
Blehová Barbora
8445332
Středočeská oblast 600 Kč
STC 3
Úsek 1:
STC1156
Veselá Klára
2146230

Úsek 2:
STC1153
Magazu Sophia
8016029

Úsek 3:
STC1255
Fialová Kristýna
8328667
Středočeská oblast 600 Kč
JCO 1
Úsek 1:
JCO1250
Leitnerová Marie
8670760

Úsek 2:
JCO1251
Teringlová Veronika
8007184

Úsek 3:
JCO1150
Kalábová Kateřina
8013893
Jihočeská oblast 600 Kč
HAN 1
Úsek 1:
KON1191
Lipenská Jana Marie
8502680

Úsek 2:
PLU1277
Otrubová Veronika
8044612

Úsek 3:
UOL1150
Kubíčková Magdalena
8655430
Hanácká oblast 600 Kč
HAN 2
Úsek 1:
SSU1252
Kopecká Eliška
2771933

Úsek 2:
STE1350
Tomášková Lucie
232959

Úsek 3:
KON1353
Čeřovská Eliška
8116677
Hanácká oblast 600 Kč
JMO 1
Úsek 1:
JMO1151
Broschová Alžběta
8140939

Úsek 2:
JMO1150
Králová Marie
8410789

Úsek 3:
JMO1152
Beránková Kamila
8107756
Jihomoravská oblast 600 Kč
JMO 2
Úsek 1:
JMO1158
Ryglová Beáta
8482069

Úsek 2:
JMO1159
Vítková Kateřina
8162910

Úsek 3:
JMO1188
Schwabová Barbora
8042134
Jihomoravská oblast 600 Kč
VAL 1
Úsek 1:
LCE1253
Slámová Emílie Inka
8006762

Úsek 2:
TZL1351
Chodúrová Elena
7209282

Úsek 3:
TZL1251
Svobodová Natálie
7209290
Valašská oblast 600 Kč
VAL 2
Úsek 1:
TZL1150
Nešporová Viktorie Anna
7200901

Úsek 2:
VIC1351
Vlčková Alžběta
8509228

Úsek 3:
LCE1251
Stacke Viktorie
8140944
Valašská oblast 600 Kč
JEO 1
Úsek 1:
JEO1152
Michálková Ela
8304120

Úsek 2:
JEO1250
Heczková Emma
8196060

Úsek 3:
JEO1154
Zítová Kateřina
8501078
Ještědská oblast 600 Kč
JEO 2
Úsek 1:
JEO1350
Kutková Sára
8026626

Úsek 2:
JEO1155
Kvapilová Klára
8506612

Úsek 3:
JEO1450
Horáčková Eliška
8022676
Ještědská oblast 600 Kč
JEO 3
Úsek 1:
JEO1153
Dostrašilová Vendula
8409881

Úsek 2:
JEO1156
Kubešová Eliška
8501562

Úsek 3:
JEO1252
Maděrová Klára
8509115
Ještědská oblast 600 Kč
ZCO 1
Úsek 1:
ONO1150
Urbánková Lucie
8013924

Úsek 2:
MLA1150
Prinzová Lada
8116798

Úsek 3:
VPM1155
Andělová Viktorie
8196066
Západočeská oblast 600 Kč
ZCO 2
Úsek 1:
MLA1154
Nykodymová Anna
8076630

Úsek 2:
DCH1151
Fryšová Zuzana
2039224

Úsek 3:
KRL1152
Houbová Eliška
8075685
Západočeská oblast 600 Kč
ZCO 3
Úsek 1:
VPM1150
Maternová Jana
8063079

Úsek 2:
VPM1250
Dvořáková Zuzana
434806

Úsek 3:
 
 
 
Západočeská oblast 600 Kč
HJL 1
Úsek 1:
HJL1252
Kušičková Jolana
2419956

Úsek 2:
HJL1154
Vybíhalová Hana
2039821

Úsek 3:
HJL1151
Pajerová Laura
2126356
Sokol Horní Jelení 600 Kč
(63)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ABM 1
Úsek 1:
ABM7469
Mulíčková Eva
52041

Úsek 2:
ABM7054
Otrusinová Helena
7209784

Úsek 3:
ABM7451
Radová Martina
8505721
KOB ALFA Brno 750 Kč
ADA 1
Úsek 1:
ADA7454
Strýčková Monika
2073658

Úsek 2:
ADA7451
Richterová Nataša
52715

Úsek 3:
ADA7652
Šmídová Aneta
426322
OOB Spartak Adamov 750 Kč
ASU 1
Úsek 1:
ASU6999
Šmelíková Hana
8071314

Úsek 2:
ASU7750
Sekaninová Jitka
2080969

Úsek 3:
ASU
Ondovčíková Danka
8101080
Magnus Orienteering 750 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP7054
Škáchová Petra
8017712

Úsek 2:
DKP7856
Vondráčková Markéta
8460270

Úsek 3:
DKP7251
Vítečková Kateřina
7007201
Oddíl OB Kotlářka 750 Kč
HCE 1
Úsek 1:
HCE8850
Kroupová Lucie
8000244

Úsek 2:
HCE8250
Dudová Irena
8013859

Úsek 3:
HCE6450
Kettnerová Lenka
8501070
TJ Hostivice 750 Kč
CHA 1
Úsek 1:
CHA8050
Lankašová Barbora
8109403

Úsek 2:
CHA7652
Matyášová Jana
8030636

Úsek 3:
CHA7850
Kašková Kateřina
8670479
OK Chrastava 750 Kč
CHA 2
Úsek 1:
CHA7751
Březinová Michaela
8445321

Úsek 2:
CHA7750
Pachnerová Dominika
8210077

Úsek 3:
CHA7951
Lipenská Eva
8013858
OK Chrastava 750 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC7751
Biolik Agnieszka
8197778

Úsek 2:
CHC8151
Nimshausová Hana
8110513

Úsek 3:
CHC7251
Křivdová Lenka
8655490
K.O.B. Choceň 750 Kč
JPV 1
Úsek 1:
JPV7676
Plachá Andrea
8516420

Úsek 2:
JPV7650
Chmelářová Radka
8648640

Úsek 3:
JPV7552
Poláčková Monika
8648634
Oddíl OS SK Prostějov 750 Kč
JPV 2
Úsek 1:
JPV6773
Fajkusová Jitka
8006773

Úsek 2:
JPV6556
Štorková Simona
8006556

Úsek 3:
JPV7777
Balvanová Martina
8066792
Oddíl OS SK Prostějov 750 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM7350
Škvorová Zuzana
52273

Úsek 2:
KAM6952
Himmelová Marie
51681

Úsek 3:
KAM6450
Klinkerová Jitka
8517320
OK Kamenice 750 Kč
KAM 2
Úsek 1:
KAM7851
Mišeková Martina
2800344

Úsek 2:
KAM7053
Hankovcová Lenka
682099

Úsek 3:
KAM8350
Pelikánová Lenka
2181334
OK Kamenice 750 Kč
KAM 3
Úsek 1:
KAM7452
Pokorná Kamila
2118482

Úsek 2:
KAM8052
Dobyášová Zuzana
2039085

Úsek 3:
KAM7750
Rejšková Alena
2075613
OK Kamenice 750 Kč
KON 1
Úsek 1:
KON7979
Zapletalová Kamila
8154986

Úsek 2:
KON8155
Václavková Lenka
2020742

Úsek 3:
KON7474
Hanousková Michaela
8030641
KOB Konice 750 Kč
KON 2
Úsek 1:
KON7575
Benešová Petra
1418763

Úsek 2:
KON6285
Dittrichová Lenka
52420

Úsek 3:
KON7676
Škrabalová Eva
8076649
KOB Konice 750 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU7272
Krčová Martina
8680374

Úsek 2:
KSU7552
Tomanková Martina
8113521

Úsek 3:
KSU8691
Rajnošek Tereza
8180786
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 750 Kč
LBM 1
Úsek 1:
LBM7751
Tomanová Veronika
8013372

Úsek 2:
LBM7450
Kyclová Jitka
52029

Úsek 3:
LBM7362
Korpasová Ivana
8013857
TJ Lokomotiva Ingstav Brno 750 Kč
LBM 2
Úsek 1:
LBM8051
Eliášková Hana
8454043

Úsek 2:
LBM8651
Štěpánková Petra
2121006

Úsek 3:
LBM5795
Janská Iva
8410797
TJ Lokomotiva Ingstav Brno 750 Kč
LLI 1
Úsek 1:
LLI7151
Paroulková Iva
253147

Úsek 2:
LLI7252
Melicharová Barbora
51203

Úsek 3:
LLI7550
Bradáčová Marie
2060204
LOK-o Liberec 750 Kč
LTP 1
Úsek 1:
LTP7351
Kamírová Gabriela
8445326

Úsek 2:
LTP6151
Kovářová Alena
7205026

Úsek 3:
LTP7252
Riby Kateřina
8445304
OOB TJ Lokomotiva Teplice 750 Kč
OPI 1
Úsek 1:
OPI8150
Tichá Jana
8044636

Úsek 2:
OPI7401
Sobotková Lenka
2091538

Úsek 3:
OPI7850
Hrodková Markéta
2039227
Orientační sporty Písek 750 Kč
OSN 1
Úsek 1:
OSN6955
Kamenická Lenka
8648571

Úsek 2:
OSN7557
Nechanická Daniela
8656600

Úsek 3:
OSN8555
Voráčková Lenka
8620778
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 750 Kč
MFP 1
Úsek 1:
MFP8050
Nedbalová Jana
8501530

Úsek 2:
MFP7050
Sieglová Dagmar
8660371

Úsek 3:
MFP8450
Pecoldová Pavlína
8066680
Matfyz Praha 750 Kč
MLA 1
Úsek 1:
MLA6552
Miturová Radka
8656680

Úsek 2:
MLA7051
Bartošová Jana
8656656

Úsek 3:
MLA8250
Placková Veronika
8033229
MLOK Mariánské Lázně 750 Kč
MOV 1
Úsek 1:
MOV8052
Juřeníková Hana
8420975

Úsek 2:
MOV7152
Vojkůvková Jarmila
436420

Úsek 3:
MOV7451
Pavlová Libuše
8004042
SKOB Ostrava 750 Kč
PBM 1
Úsek 1:
PBM7655
Tachovská Kamila
8162901

Úsek 2:
PBM8253
Kozmonová Helena
1403423

Úsek 3:
 
 
 
TJ Spartak 1. brněnská 750 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP8153
Ryšavá Vendula
8662726

Úsek 2:
PGP7763
Lošťáková Ivana
8014514

Úsek 3:
PGP7650
Ryšavá Magdaléna
8517318
SK Praga 750 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP8154
Bartalošová Jana
2084985

Úsek 2:
PGP6652
Tichovská Hana
8005134

Úsek 3:
PGP7551
Šimerková Olga
8648558
SK Praga 750 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK8255
Novotná Martina
8076619

Úsek 2:
PHK7456
Samková Renáta
8409844

Úsek 3:
PHK7852
Kunartová Lenka
2059756
OK 99 Hradec Králové 750 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK7551
Melicharová Zdeňka
8028877

Úsek 2:
PHK6752
Kosová Michaela
8660597

Úsek 3:
PHK7250
Metelková Taťána
2058465
OK 99 Hradec Králové 750 Kč
RBK 1
Úsek 1:
RBK8252
Bártová Petra
2151397

Úsek 2:
RBK6451
Tesařová Jitka
416103

Úsek 3:
RBK7451
Broschová Lucie
8006757
SK Radioklub Blansko 750 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK8051
Toužilová Martina
9165

Úsek 2:
SHK7051
Myslivcová Lenka
515465

Úsek 3:
SHK7350
Kroniková Jana
8662671
OK Slavia Hradec Králové 750 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH7652
Potužníková Eva
2113481

Úsek 2:
SJH7051
Benešová Iva
8660392

Úsek 3:
SJH8051
Kinštová Dominka
8505199
SOS Jindřichův Hradec 750 Kč
SJH 2
Úsek 1:
SJH7851
Beranová Jana
8013871

Úsek 2:
SJH6451
Tichá Jana
8482089

Úsek 3:
SJH7853
Gregorová Lenka
2096216
SOS Jindřichův Hradec 750 Kč
SKM 1
Úsek 1:
SKM7250
Mičíková Lada
8680394

Úsek 2:
SKM7351
Blank Radka
8660386

Úsek 3:
SKM8550
Hrouzková Alena
8063075
KOB Směr Kroměříž 750 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE7951
Matoušková Jana
8006732

Úsek 2:
STE7054
Skyvová Kristýna
8655383

Úsek 3:
STE6851
Górnicka-Antonowicz Anna
8240668
SK SKI-OB Šternberk 750 Kč
STE 2
Úsek 1:
STE7251
Janků Renata
2035728

Úsek 2:
STE7556
Lubrichová Eva
8670771

Úsek 3:
STE7550
Marková Eva
8028882
SK SKI-OB Šternberk 750 Kč
TAP 1
Úsek 1:
TAP8453
Puchernová Zuzana
8190384

Úsek 2:
TAP7152
Melišíková Radka
8008273

Úsek 3:
TAP7950
Sotonová Jitka
8044623
KOB Tretra Praha 750 Kč
TAP 2
Úsek 1:
TAP6950
Úlehlová Monika
8066753

Úsek 2:
TAP6851
Šimůnková Martina
2152988

Úsek 3:
TAP7756
Hlaváčková Klára
8105257
KOB Tretra Praha 750 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM7475
Milánová Jindřiška
443078

Úsek 2:
TBM7371
Schwabová Kateřina
8001411

Úsek 3:
TBM7467
Grycová Petra
8115113
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TBM 2
Úsek 1:
TBM7275
Kubáňová Jana
8007275

Úsek 2:
TBM6969
Grycová Jana
995875

Úsek 3:
TBM7659
Čechová Marcela
8007659
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TBM 3
Úsek 1:
TBM7260
Fuchsová Marcela
8221278

Úsek 2:
TBM7258
Hlaváčová Šárka
49656

Úsek 3:
TBM7060
Doušková Vlasta
2067215
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TBM 4
Úsek 1:
TBM7861
Kroutilová Eva
8100045

Úsek 2:
TBM7071
Miková Iva
53270

Úsek 3:
TBM7152
Zajíčková Lenka
8667996
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TTR 1
Úsek 1:
TTR8156
Kroupa Diana
1091203

Úsek 2:
TTR7452
Cíchová Pavlína
2092365

Úsek 3:
TTR7251
Nešporová Marie
8009530
OOB Třebíč 750 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR7254
Houžvičková Karolína
8680576

Úsek 2:
TUR7451
Lamačová Dana
2111603

Úsek 3:
TUR7777
Heřmánková Pavla
8680599
OOB TJ Turnov 750 Kč
TUV 1
Úsek 1:
TUV7851
Tomášková Radka
2120062

Úsek 2:
TUV6850
Linková Iva
8061486

Úsek 3:
TUV8151
Kvapilová Lenka
7707
SOK TJ Turnov 750 Kč
TUV 2
Úsek 1:
TUV7251
Mellanová Veronika
411597

Úsek 2:
TUV6851
Sokolářová Jitka
7209436

Úsek 3:
TUV7351
Hájková Magdalena
9102562
SOK TJ Turnov 750 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL7979
Mašláňová Hana
8482079

Úsek 2:
TZL7351
Batani Hana
8100202

Úsek 3:
TZL8052
Honnerová Blanka
8052217
SKOB Zlín 750 Kč
TZL 2
Úsek 1:
TZL8181
Slováčková Věra
8063048

Úsek 2:
TZL8053
Kurfürstová Irena
53129

Úsek 3:
TZL7155
Podmolíková Dagmar
8680334
SKOB Zlín 750 Kč
TZL 3
Úsek 1:
TZL7350
Kundratová Jana
8660357

Úsek 2:
TZL8152
Brucháčková Markéta
8507946

Úsek 3:
TZL7550
Kočová Eva
8680338
SKOB Zlín 750 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL7651
Janošíková Lenka
301554

Úsek 2:
UOL8050
Jílková Hana
8116765

Úsek 3:
UOL6451
Poklopová Ivana
8648631
SOB Olomouc 750 Kč
UOL 2
Úsek 1:
UOL7851
Paulíčková Barbara
2116467

Úsek 2:
UOL6653
Šimková Hana
2011817

Úsek 3:
ZLH0800
Mrkvica Václav
8116831
SOB Olomouc 750 Kč
VAM 1
Úsek 1:
VAM7251
Rykalová Jitka
7210243

Úsek 2:
VAM7752
Mudruňková Romana
2109696

Úsek 3:
VAM7751
Kodytková Iva
9677
OB Vamberk 750 Kč
VCB 1
Úsek 1:
VCB7653
Míková Lenka
8237724

Úsek 2:
VCB7853
Veselá Eva
8013928

Úsek 3:
VCB7851
Teringlová Martina
8515516
OB České Budějovice 750 Kč
VLI 1
Úsek 1:
VLI7451
Podrábská Marie
8670761

Úsek 2:
VLI7454
Dvorská Marie
2058473

Úsek 3:
VLI8150
Horáčková Kateřina
8076026
Slavia Liberec orienteering 750 Kč
VPM 1
Úsek 1:
VPM7551
Hasmanová Lenka
8033212

Úsek 2:
VPM7352
Hašková Eva
515112

Úsek 3:
VPM7995
Vodrážková Kateřina
980333
KOS Slavia Plzeň 750 Kč
VPM 2
Úsek 1:
VPM6951
Staňková Marcela
888641

Úsek 2:
VPM6950
Tokárová Regina
2067965

Úsek 3:
VPM7451
Richtrová Lucie
8044739
KOS Slavia Plzeň 750 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP7450
Svobodová Jitka
8648547

Úsek 2:
VSP7551
Kučerová Marie
2127526

Úsek 3:
VSP7850
Baldrianová Barbora
8501557
USK Praha 750 Kč
VSP 2
Úsek 1:
VSP7752
Gajdová Kristina
8505712

Úsek 2:
VSP7855
Ehlerová Petra
8047193

Úsek 3:
VSP7460
Folprechtová Kateřina
8670466
USK Praha 750 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM7353
Firešová Andrea
1111097

Úsek 2:
ZBM6251
Hrušková Lenka
8516455

Úsek 3:
ZBM7550
Finstrlová Alena
2087665
SK Brno Žabovřesky 750 Kč
ZLH 1
Úsek 1:
ZLH7851
Mrkvicová Radka
7758623

Úsek 2:
ZLH4950
Mrkvicová Ludmila
52782

Úsek 3:
ZLH8150
Plevačová Alexandra
8515556
OOB TJ Zlaté Hory 750 Kč
KOR 1
Úsek 1:
KOR7950
Hladká Petra
8660542

Úsek 2:
KOR7450
Langrová Lenka
2061846

Úsek 3:
KOR7551
Rybínová Iva
2067247
OB DDM Kostelec nad Orlicí 750 Kč
JJN 1
Úsek 1:
JJN6950
Nožičková Renata
2070806

Úsek 2:
JJN6850
Rýdlová Magda
8662737

Úsek 3:
JJN7250
Řehořová Lenka
2073661
Team Jizerky 1500 Kč

D14

(25)
Název/Jméno
Klub
Vklad
UOL 1
Úsek 1:
UOL1050
Kopecká Tereza
8013869

Úsek 2:
UOL1053
Malasková Linda
8107767

Úsek 3:
KON1079
Václavková Amálie
8013874
SOB Olomouc 600 Kč
VCO 1
Úsek 1:
LPU1054
Fenclová Hana
8109335

Úsek 2:
PHK1050
Hrušová Lucie
8022692

Úsek 3:
LPU1056
Munzarová Monika
8013836
Východočeská oblast 600 Kč
VCO 2
Úsek 1:
VRL0952
Hančová Karolína
8014548

Úsek 2:
JIL0954
Salabová Pavlína
8482071

Úsek 3:
VRL0951
Kutlvašrová Pavla
8454047
Východočeská oblast 600 Kč
VCO 3
Úsek 1:
PHK0953
Jelínková Eva
8107726

Úsek 2:
VRL1054
Vrbatová Barbora
8410793

Úsek 3:
CHC0953
Holingerová Alžběta
8006072
Východočeská oblast 600 Kč
POB 1
Úsek 1:
DKP1058
Vondráčková Jolana
8330756

Úsek 2:
DKP0956
Řehořková Ema
8502741

Úsek 3:
VSP0950
Kučerová Kateřina
8013954
Pražská oblast 600 Kč
POB 2
Úsek 1:
PGP1050
Bartalošová Ada
2085003

Úsek 2:
PGP1052
Řepková Anna
8501549

Úsek 3:
VSP1050
Ehlerová Michaela
8005127
Pražská oblast 600 Kč
MSK 1
Úsek 1:
MSK0951
Kawuloková Tereza
8003651

Úsek 2:
MSK0955
Burešová Eliška
8035525

Úsek 3:
MSK0953
Cymorková Julie
8004343
Moravskoslezský kraj 600 Kč
VYS 1
Úsek 1:
STA0952
Čápová Denisa
8680427

Úsek 2:
CTB0951
Nováková Anna Marie
8648583

Úsek 3:
SJI1151
Rychnovská Eliška
8409865
Oblast Vysočina 600 Kč
VYS 2
Úsek 1:
STA0954
Šimotová Elen
8047297

Úsek 2:
CHT1153
Havlíčková Hana
8502709

Úsek 3:
OSN1050
Dvořáčková Eva
8302010
Oblast Vysočina 600 Kč
STC 1
Úsek 1:
STC0950
Seidlová Magdalena
8061502

Úsek 2:
STC0958
Vaňková Barbora
8196045

Úsek 3:
STC0952
Pěkná Alžběta
8662284
Středočeská oblast 600 Kč
STC 2
Úsek 1:
STC1050
Mišeková Lucie
8660577

Úsek 2:
STC1051
Dobyášová Adéla
8105238

Úsek 3:
STC1054
Neubauerová Magdaléna
8501406
Středočeská oblast 600 Kč
STC 3
Úsek 1:
STC1052
Havlíčková Zuzana
8016298

Úsek 2:
STC1053
Kolářová Veronika
8137518

Úsek 3:
STC0955
Baštová Justýna
8007179
Středočeská oblast 600 Kč
JCO 1
Úsek 1:
JCO0955
Velátová Tereza
8226301

Úsek 2:
JCO0954
Leitnerová Anna
8670753

Úsek 3:
JCO1051
Nechvátalová Eva
8005208
Jihočeská oblast 600 Kč
HAN 1
Úsek 1:
KSU0959
Tomanková Alice
8680326

Úsek 2:
STE1051
Tomášková Anna
8183015

Úsek 3:
STE0952
Gottwaldová Amálie
8006759
Hanácká oblast 600 Kč
HAN 2
Úsek 1:
SSU0950
Kranzler Stella Marie
2653476

Úsek 2:
UOL0953
Křížová Amálie
8009523

Úsek 3:
PLU1051
Luterová Laura
8047160
Hanácká oblast 600 Kč
JMO 1
Úsek 1:
JMO0980
Ptáčková Julie
8077877

Úsek 2:
JMO0951
Jágrová Aneta
8516957

Úsek 3:
JMO0954
Marková Eva
8517355
Jihomoravská oblast 600 Kč
JMO 2
Úsek 1:
JMO1054
Coufalová Thea
8107733

Úsek 2:
JMO0952
Stašková Sofie
8007609

Úsek 3:
JMO1052
Eliášová Viktorie
8088388
Jihomoravská oblast 600 Kč
JMO 3
Úsek 1:
JMO0955
Stratilová Barbora
436988

Úsek 2:
JMO1051
Jágrová Zuzana
8013953

Úsek 3:
JMO1056
Tomíčková Eliška
7300558
Jihomoravská oblast 600 Kč
VAL 1
Úsek 1:
VIC0951
Vlčková Markéta
8482070

Úsek 2:
TZL0953
Růžičková Žofie
8508292

Úsek 3:
TZL0955
Mašláňová Ema
8150409
Valašská oblast 600 Kč
VAL 2
Úsek 1:
VIC0956
Štěpánková Anna
8680388

Úsek 2:
TZL0950
Kundratová Eva
8209279

Úsek 3:
LCE1051
Slámová Julie
8660362
Valašská oblast 600 Kč
JEO 1
Úsek 1:
JEO0952
Zabořilová Anna
8012867

Úsek 2:
JEO0956
Soukupová Marie
8518329

Úsek 3:
JEO0951
Tomášková Matilda
8656542
Ještědská oblast 600 Kč
JEO 2
Úsek 1:
JEO1052
Pechová Marie
8015312

Úsek 2:
JEO0959
Kvapilová Kristýna
8226312

Úsek 3:
JEO1051
Jiráková Adéla
8076042
Ještědská oblast 600 Kč
JEO 3
Úsek 1:
JEO1053
Lischková Anežka
8304121

Úsek 2:
JEO1055
Rudolfová Elisabeth
8044638

Úsek 3:
JEO0955
Houžvičková Kateřina
8015289
Ještědská oblast 600 Kč
ZCO 1
Úsek 1:
VPM1050
Vodrážková Barbora
8022340

Úsek 2:
KRL0951
Hanáková Aneta
8113491

Úsek 3:
LPM0951
Stehlíková Tereza
8013914
Západočeská oblast 600 Kč
ZCO 2
Úsek 1:
DCH0959
Fryšová Žaneta
8109359

Úsek 2:
VPM1051
Beránková Julie
8500499

Úsek 3:
LPM0953
Šafránková Eliška
8003929
Západočeská oblast 600 Kč
(23)
Název/Jméno
Klub
Vklad
BOR 1
Úsek 1:
BOR6550
Pávková Jana
8063081

Úsek 2:
BOR6654
Halířová Eva
8028822

Úsek 3:
BOR6951
Rejholcová Andrea
8033288
OK Jiskra Nový Bor 750 Kč
BZR 1
Úsek 1:
BZR6951
Čechová Zuzana
8149884

Úsek 2:
BZR6051
Rajnošková Marie
301392

Úsek 3:
BZR6666
Trojánková Jitka
53605
Bratrstvo Ždárských vrchů 750 Kč
DKL 1
Úsek 1:
DKL5950
Rančáková Stáňa
8013873

Úsek 2:
DKL5550
Cabrnochová Hana
53520

Úsek 3:
DKL7150
Bejčková Jana
301616
KOB Kladno 750 Kč
DOR 1
Úsek 1:
DOR7150
Nová Jana
8663122

Úsek 2:
DOR6451
Tachezy Ruth
2080904

Úsek 3:
DOR6150
Bochenková Jana
8116687
OK Dobříš 750 Kč
EKP 1
Úsek 1:
EKP7053
Zurynková Jana
8660592

Úsek 2:
EKP5650
Fantová Libuše
8516255

Úsek 3:
EKP7850
Ondráčková Veronika
8719071
VŠTJ Ekonom Praha 750 Kč
EKP 2
Úsek 1:
EKP6850
Koucká Ivana
8962019

Úsek 2:
EKP6252
Pecková Ivana
8162864

Úsek 3:
EKP6550
Janečková Dagmar
8515518
VŠTJ Ekonom Praha 750 Kč
CHT 1
Úsek 1:
CHT6052
Juračková Jana
8500452

Úsek 2:
CHT5852
Jansová Alena
51897

Úsek 3:
CHT6460
Kučerová Vladimíra
49857
OOB SK Chrast 750 Kč
JIL 1
Úsek 1:
JIL5254
Horynová Eva
8662735

Úsek 2:
JIL5362
Zlesáková Vlasta
8285927

Úsek 3:
JIL7553
Karlová Kateřina
2096130
OK Jilemnice 750 Kč
JPV 1
Úsek 1:
JPV6666
Jarošová Petra
8150666

Úsek 2:
JPV6363
Vavrečková Ivana
8501548

Úsek 3:
JPV6951
Kašparová Ivana
8234432
Oddíl OS SK Prostějov 750 Kč
KNC 1
Úsek 1:
KNC6550
Komersová Jana
8226399

Úsek 2:
KNC5750
Šilerová Zdena
2023962

Úsek 3:
KNC6150
Havlíčková Jindřiška
8662276
Sokol Kostelec n. Č. l. 750 Kč
KON 1
Úsek 1:
KON6389
Hlavová Miroslava
8007713

Úsek 2:
KON5887
Smičková Eva
8454012

Úsek 3:
KON8277
Ebnerová Eva
515485
KOB Konice 750 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE6359
Vavrysová Iva
8670819

Úsek 2:
LCE6461
Ferdusová Eva
8063099

Úsek 3:
LCE6569
Hubáčková Dagmar
8670733
OOB TJ Slovan Luhačovice 750 Kč
LCE 2
Úsek 1:
LCE5551
Stackeová Anna
8660387

Úsek 2:
LCE8253
Slámová Alena
2080838

Úsek 3:
LCE5451
Cahlová Slávka
416063
OOB TJ Slovan Luhačovice 750 Kč
LLI 1
Úsek 1:
LLI7152
Marková Jana
8026579

Úsek 2:
LLI6351
Košková Vlasta
2085634

Úsek 3:
LLI6950
Fürstová Katka
8107774
LOK-o Liberec 750 Kč
LTU 1
Úsek 1:
LTU6752
Stodůlková Lenka
8047168

Úsek 2:
LTU6352
Hanušová Jitka
8680397

Úsek 3:
LTU7350
Licková Dana
2057595
OOB TJ Lokomotiva Trutnov 750 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP6651
Kožinová Jana
8680353

Úsek 2:
PGP7557
Brettlová Marta
2060208

Úsek 3:
PGP5850
Zelená Markéta
8680329
SK Praga 750 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK6651
Novotná Petra
8670748

Úsek 2:
PHK7051
Chaloupská Pavlína
8644871

Úsek 3:
PHK6852
Kopecká Marcela
9494
OK 99 Hradec Králové 750 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK6352
Chmelařová Marie
9122

Úsek 2:
SHK6351
Mádlová Iva
9121

Úsek 3:
SHK6651
Thýnová Ivana
2017663
OK Slavia Hradec Králové 750 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN7152
Lesáková Věra
8662715

Úsek 2:
TJN6354
Kočibová Ivana
8662700

Úsek 3:
TJN5752
Kuncová Jiřina
8670743
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 750 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL6051
Hájová Jana
7210880

Úsek 2:
TZL6262
Krejčíková Monika
8260628

Úsek 3:
TZL6351
Koláriková Irena
7209283
SKOB Zlín 750 Kč
VAM 1
Úsek 1:
VAM7250
Vandasová Markéta
2053570

Úsek 2:
VAM6451
Klapalová Jana
1416361

Úsek 3:
VAM6251
Smutná Jana
7210067
OB Vamberk 750 Kč
VRL 1
Úsek 1:
VRL7052
Hančová Alice
206480

Úsek 2:
VRL6251
Mertlíková Hana
8962

Úsek 3:
 
 
 
OOS TJ Spartak Vrchlabí 750 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP7256
Průšová Markéta
8660554

Úsek 2:
VSP5050
Dohnalová Dana
8680418

Úsek 3:
VSP6650
Němečková Jarmila
2103280
USK Praha 750 Kč

D18

(44)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP0751
Kovalčíková Alena
8004292

Úsek 2:
AOP0757
Rychlá Karolína
8445307

Úsek 3:
AOP0651
Holasová Barbora
8660378
Orientační Běh Opava 750 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP0758
Gregorová Alice
8076607

Úsek 2:
DKP0558
Koubová Hana
8149896

Úsek 3:
DKP0655
Škáchová Viktorie
8080810
Oddíl OB Kotlářka 750 Kč
DKP 2
Úsek 1:
DKP0864
Vondráčková Alžběta
8226349

Úsek 2:
DKP0857
Hladíková Julie
8116730

Úsek 3:
DKP0951
Mullis Carolina
8080812
Oddíl OB Kotlářka 750 Kč
DOR 1
Úsek 1:
DOR0655
Housková Barbora
8116682

Úsek 2:
DOR0753
Kašparová Alžběta
8116728

Úsek 3:
RIC0655
Kotková Adéla
8667545
OK Dobříš 750 Kč
JIL 1
Úsek 1:
JIL0852
Kynčlová Anna
8140914

Úsek 2:
JIL0750
Votočková Amelie
8047184

Úsek 3:
JIL0652
Holohlavská Ema
8510268
OK Jilemnice 750 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM0754
Kudrnáčová Marta
8005429

Úsek 2:
KAM0756
Mišeková Kateřina
8660576

Úsek 3:
KAM0760
Havlová Tereza
8510280
OK Kamenice 750 Kč
KRL 1
Úsek 1:
KRL0551
Vlachová Adéla
8149887

Úsek 2:
KRL0651
Fišarová Adéla
8648594

Úsek 3:
KRL0757
Pokorná Anežka
8648560
Kometa Kralovice 750 Kč
LPU 1
Úsek 1:
OSN0888
Kamenická Tereza Ester
8183102

Úsek 2:
LPU0752
Švíglerová Kateřina
8116716

Úsek 3:
LPU0557
Srbová Michaela
8660560
OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
LPU 2
Úsek 1:
STA0551
Plachá Zita
8116810

Úsek 2:
LPU0763
Kaláčová Anna
8506938

Úsek 3:
LPU0756
Pipková Karolína
8663190
OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
ONO 1
Úsek 1:
ONO0650
Urbánková Eva
8667973

Úsek 2:
ONO0553
Holíková Simona
8154979

Úsek 3:
ONO0552
Kulová Laura
8004351
SKOB Ostrov 750 Kč
MOV 1
Úsek 1:
MOV0551
Matoušková Jana
8670491

Úsek 2:
MOV0654
Čudková Kristýna
8670474

Úsek 3:
MOV0650
Pavlová Eliška
8670472
SKOB Ostrava 750 Kč
PBM 1
Úsek 1:
PBM0852
Strýčková Barbora
8660375

Úsek 2:
RBK0853
Fedrová Anežka
8113507

Úsek 3:
PBM0651
Procházková Doubravka
8028875
TJ Spartak 1. brněnská 750 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP0557
Šimšová Pavla
8656743

Úsek 2:
ZVO0557
Švecová Karolína
8116789

Úsek 3:
PGP0660
Lošťáková Sára
8003639
SK Praga 750 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP0957
Lošťáková Ela
8013933

Úsek 2:
ROU0653
Krejčová Hana
8662337

Úsek 3:
PGP0951
Štěpová Barbora
8005136
SK Praga 750 Kč
PGP 3
Úsek 1:
ZVO0556
Linhartová Klára
8033297

Úsek 2:
PGP0953
Hrušková Tereza
8140916

Úsek 3:
PGP0654
Vozábalová Hana
8510279
SK Praga 750 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK0777
Novotná Vendula
8033203

Úsek 2:
PHK0850
Čapková Markéta
8013911

Úsek 3:
PHK0550
Metelková Michaela
8116745
OK 99 Hradec Králové 750 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK0752
Podlešáková Monika
8515512

Úsek 2:
PHK0662
Rážová Aneta
8454022

Úsek 3:
PHK0664
Ballonová Lucie
8196053
OK 99 Hradec Králové 750 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK0650
Čečková Karolína
8414128

Úsek 2:
SHK0750
Netuková Anežka
8660536

Úsek 3:
SHK0652
Košková Martina
8113524
OK Slavia Hradec Králové 750 Kč
SJC 1
Úsek 1:
STH0851
Chrástová Barbora
8033224

Úsek 2:
SJC0853
Vyziblová Viktorie
8226352

Úsek 3:
SJC0750
Havrdová Sheila
8101007
Sportcentrum Jičín 750 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI0751
Oranyová Sylva
8410786

Úsek 2:
VCB0752
Janošíková Marie
8116697

Úsek 3:
SJI0750
Vítková Hana
8226390
OK Jihlava 750 Kč
SRK 1
Úsek 1:
SRK0551
Morávková Zuzana
8517323

Úsek 2:
SRK0751
Stavrinou Kristýna
8516423

Úsek 3:
SRK0554
Tomášová Anna
8663141
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 750 Kč
TAP 1
Úsek 1:
TAP0653
Měšťanová Tereza
8208207

Úsek 2:
VCB0552
Janošíková Eva
8116770

Úsek 3:
TAP0851
Šimůnková Michaela
8085108
KOB Tretra Praha 750 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM0679
Doušková Kateřina
8123459

Úsek 2:
TBM0659
Doušková Hana
8149311

Úsek 3:
TBM0653
Fuchsová Ema
8667974
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TBM 2
Úsek 1:
TBM0554
Dušková Tereza
8414120

Úsek 2:
TBM0667
Kurečková Klára
8409890

Úsek 3:
TBM0888
Čechová Johana
8180908
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TBM 3
Úsek 1:
TBM0759
Myšková Ema
8477377

Úsek 2:
TBM0857
Ryglová Adéla
8033296

Úsek 3:
TBM0655
Ehlová Martina
8667955
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN0650
Štemberová Barbora
8662736

Úsek 2:
TJN0656
Savruková Adéla
8670806

Úsek 3:
CHA0851
Březinová Antonie
8516430
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 750 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR0555
Martanová Lea
8662713

Úsek 2:
CHA0555
Matyášová Kristýna
8116690

Úsek 3:
TUR0551
Novotná Michaela
8013862
OOB TJ Turnov 750 Kč
TUR 2
Úsek 1:
TUR0751
Houžvičková Daniela
8014471

Úsek 2:
TUR0660
Lamačová Kateřina
8014498

Úsek 3:
TUR0559
Mellanová Judita
8660382
OOB TJ Turnov 750 Kč
TUR 3
Úsek 1:
TUR0853
Novotná Karolína
8680596

Úsek 2:
BOR0750
Lamačová Barbora
8421842

Úsek 3:
TUR0552
Novotná Barbora
8026584
OOB TJ Turnov 750 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL0551
Batani Valentina
8050121

Úsek 2:
TZL0556
Michačová Ema
8517354

Úsek 3:
SKM0551
Dittrichová Lucie
8655378
SKOB Zlín 750 Kč
TZL 2
Úsek 1:
LCE0851
Hubáčková Sabina
8482100

Úsek 2:
TZL0757
Kovalčíková Nela
8051263

Úsek 3:
TZL0851
Fišerová Markéta
8680330
SKOB Zlín 750 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL0750
Paulíčková Tereza
8226374

Úsek 2:
UOL0656
Burdová Helena
8516424

Úsek 3:
UOL0654
Jílková Lenka
8680425
SOB Olomouc 750 Kč
UOL 2
Úsek 1:
STE0751
Matoušková Johanka
8022633

Úsek 2:
PLU0888
Otrubová Karolína
8061460

Úsek 3:
UOL0652
Dráčová Barbora
8226373
SOB Olomouc 1500 Kč
VLI 1
Úsek 1:
VLI0853
Šestáková Johana
8119509

Úsek 2:
VLI0652
Heczková Anna
8328656

Úsek 3:
VLI0655
Vilémová Eliška
8517331
Slavia Liberec orienteering 750 Kč
VLI 2
Úsek 1:
CHA0753
Lipenská Barbora
8445315

Úsek 2:
VLI0852
Flossmannová Lucie
8008268

Úsek 3:
VLI0851
Kunášková Karolína
8014518
Slavia Liberec orienteering 750 Kč
VRL 1
Úsek 1:
VRL0851
Čivrná Eliška
8226375

Úsek 2:
LTU0753
Kvášovská Ludmila
8680392

Úsek 3:
VRL0852
Hanušová Markéta
8033283
OOS TJ Spartak Vrchlabí 750 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP0553
Malečková Hana
8502727

Úsek 2:
VSP0855
Malečková Pavlína
8030637

Úsek 3:
VSP0751
Baldrianová Eva
8660533
USK Praha 750 Kč
VSP 2
Úsek 1:
VSP0853
Nemšovská Magdalena
8515520

Úsek 2:
VSP0754
Lichtenbergová Zuzana
8501397

Úsek 3:
VSP0752
Gajdová Michaela
8660527
USK Praha 750 Kč
VSP 3
Úsek 1:
VSP0854
Ehlerová Anna
8005141

Úsek 2:
VSP0850
Zakouřilová Klára
8009888

Úsek 3:
VSP0556
Lichtenbergová Tereza
8501794
USK Praha 750 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM0752
Finstrlová Kristýna
8660429

Úsek 2:
ZBM0953
Coufalová Rea
8076013

Úsek 3:
ZBM0658
Tomanová Eliška
8116744
SK Brno Žabovřesky 750 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM0553
Ondrová Anna
8660428

Úsek 2:
ZBM0850
Kočová Klára
8660445

Úsek 3:
ZBM0651
Finstrlová Lucie
8516451
SK Brno Žabovřesky 750 Kč
ZVO 1
Úsek 1:
ZVO0954
Michalíková Klára
8033280

Úsek 2:
ZVO0752
Švejdová Karolína
8002605

Úsek 3:
ZVO0851
Mikulová Tereza
8033261
OB SK Zvole 750 Kč
JJN 1
Úsek 1:
JJN0852
Nožičková Eva
8680401

Úsek 2:
JJN0853
Pražáková Nella
8662699

Úsek 3:
JJN0750
Baloghová Milena
8228091
Team Jizerky 750 Kč
ZTC 1
Úsek 1:
ZTC0551
Beránková Šárka
8516419

Úsek 2:
KSH0852
Mayerová Daniela
8116778

Úsek 3:
ZTC0652
Kožíšková Kateřina
8008298
Západočeské sportovní centrum OB 750 Kč
(5)
Název/Jméno
Klub
Vklad
CHA 1
Úsek 1:
CHA6551
Pavlíková Pavla
436447

Úsek 2:
CHA5351
Ševčíková Alena
8008272

Úsek 3:
CHA5150
Šaffková Zuzana
8022660
OK Chrastava 600 Kč
LBM 1
Úsek 1:
LBM6460
Matyášová Lenka
8063055

Úsek 2:
LBM4955
Tomanová Jana
8178888

Úsek 3:
LBM5558
Salajková Věra
8063069
TJ Lokomotiva Ingstav Brno 600 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK5651
Běhounová Jiřina
8648580

Úsek 2:
PHK5952
Balcarová Eva
2001942

Úsek 3:
PHK5351
Jiranová Alena
9371
OK 99 Hradec Králové 600 Kč
SCP 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
OK Sparta Praha 600 Kč
VBM 1
Úsek 1:
VBM5655
Potěšilová Vladimíra
53238

Úsek 2:
VBM5754
Dokoupilová Zuzana
8648559

Úsek 3:
VBM6155
Bravená Alexandra
8063076
VSK Mendelu Brno 600 Kč

D21

(46)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP0552
Cetlová Magdaléna
8000238

Úsek 2:
AOP0452
Klechová Karolína
8004330

Úsek 3:
AOP8851
König Lucie
553449
Orientační Běh Opava 750 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP8758
Bochenková Martina
8656549

Úsek 2:
DKP0359
Smutná Anna Marie
8022662

Úsek 3:
DKP8756
Pospíšilová Marie
8080824
Oddíl OB Kotlářka 750 Kč
DKP 2
Úsek 1:
DKP0358
Poborská Eliška
8414107

Úsek 2:
DKP0156
Škáchová Magdalena
8654888

Úsek 3:
DKP8450
Kolínová Kristýna
8450007
Oddíl OB Kotlářka 750 Kč
DKP 3
Úsek 1:
DKP0463
Szymanská Zuzana
8014458

Úsek 2:
DKP0250
Sanna Karin
8240702

Úsek 3:
DKP0351
Tichá Dorotea
8656590
Oddíl OB Kotlářka 750 Kč
DKP 4
Úsek 1:
DKP0151
Kalousková Marie
8030301

Úsek 2:
DKP0251
Řadová Lucie
9201760

Úsek 3:
DKP0155
Blahová Pavla
8653088
Oddíl OB Kotlářka 750 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC9951
Semrádová Jana
8425544

Úsek 2:
CHC0152
Shánělová Štěpánka
8301161

Úsek 3:
CHC0658
Mimrová Kateřina
8206485
K.O.B. Choceň 750 Kč
JIL 1
Úsek 1:
JIL0352
Karlová Anna
8656606

Úsek 2:
JIL0451
Gottsteinová Ema
8670793

Úsek 3:
JIL7752
Malá Věra
9077
OK Jilemnice 750 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM8851
Doležalová Monika
8116683

Úsek 2:
KAM0250
Semíková Lucie
8670788

Úsek 3:
KAM9852
Čechová Tereza
8656609
OK Kamenice 750 Kč
KAM 2
Úsek 1:
KAM9851
Hájková Eliška
8404001

Úsek 2:
KAM0051
Aschermannová Karolína
8100500

Úsek 3:
KAM9850
Zimmerová Kateřina
8028869
OK Kamenice 750 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE9155
Hájková Magdalena
8644878

Úsek 2:
LCE0252
Bednaříková Sára
8660400

Úsek 3:
LCE9250
Sklenářová Radka
8660599
OOB TJ Slovan Luhačovice 750 Kč
LCE 2
Úsek 1:
LCE9450
Tesařová Marcela
515074

Úsek 2:
LCE8951
Jirčáková Martina
8662427

Úsek 3:
LCE0254
Nevěřilová Kateřina
8662434
OOB TJ Slovan Luhačovice 750 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU9757
Nožková Tereza
8656515

Úsek 2:
LPU9053
Stehlíková Jana
8651929

Úsek 3:
LPU0057
Peterová Jana
8656599
OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU9461
Kosová Klára
8660902

Úsek 2:
LPU8552
Udržalová Pavla
8656526

Úsek 3:
LPU8654
Šístková Iveta
8667519
OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
LPU 3
Úsek 1:
LPU0352
Koberová Kateřina
8654913

Úsek 2:
LPU0459
Hanušová Kateřina
8670740

Úsek 3:
LPU0360
Fejfarová Tereza
8656534
OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
OPI 1
Úsek 1:
OPI0350
Šafaříková Lucie
8226327

Úsek 2:
OPI0453
Počtová Klára
8014535

Úsek 3:
OPI0452
Pazderníková Jana
8022373
Orientační sporty Písek 750 Kč
PBM 1
Úsek 1:
PBM0352
Bídová Markéta
8660531

Úsek 2:
PBM8951
Mádlová Věra
8001707

Úsek 3:
PBM0359
Bednaříková Emma
8656786
TJ Spartak 1. brněnská 750 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP8556
Matějů Martina
8680605

Úsek 2:
PGP9954
Sieglová Eliška
8656705

Úsek 3:
PGP9056
Bogarová Adélka
8663183
SK Praga 750 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP0157
Surkova Polina
8014405

Úsek 2:
PGP9350
Kožinová Anna
8005121

Úsek 3:
PGP0455
Krejčová Lucie
8517325
SK Praga 750 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK0255
Vandasová Adéla
8656623

Úsek 2:
PHK9951
Chaloupská Barbora
8644879

Úsek 3:
PHK9150
Kosová Denisa
8063475
OK 99 Hradec Králové 750 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK9255
Novotná Tereza
8654892

Úsek 2:
PHK0151
Kosová Tereza
8012870

Úsek 3:
PHK8569
Šímová Jana
8064485
OK 99 Hradec Králové 750 Kč
PLU 1
Úsek 1:
PLU0452
Janečková Adéla
8517451

Úsek 2:
PLU0453
Lubrichová Veronika
8660567

Úsek 3:
PLU0577
Otrubová Anna
8667550
TJ SOKOL Plumlov 750 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK0250
Holečková Petra
8660572

Úsek 2:
SHK8150
Jedličková Zuzana
8656667

Úsek 3:
SHK9251
Kettner Karolína
8660574
OK Slavia Hradec Králové 750 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK0463
Andrlová Lea
8409854

Úsek 2:
SHK9051
Voštová Lenka
8642186

Úsek 3:
SHK0051
Thýnová Nikola
8656672
OK Slavia Hradec Králové 750 Kč
SJC 1
Úsek 1:
SJC9951
Zlámalová Nikola
8107998

Úsek 2:
SJC0253
Klacková Štěpánka
8242002

Úsek 3:
SJC8951
Benešová Lucie
8030189
Sportcentrum Jičín 750 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH0454
Novotná Jitka
8663172

Úsek 2:
SJH9451
Benešová Jana
8656518

Úsek 3:
SJH8150
Gregorová Kamila
8660904
SOS Jindřichův Hradec 750 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI9854
Vacková Anna
8285934

Úsek 2:
SJI0051
Foltýnová Eva
8033298

Úsek 3:
SJI9851
Petráčková Kristýna
8044606
OK Jihlava 750 Kč
SSU 1
Úsek 1:
SSU8952
Petrželová Lenka
8648618

Úsek 2:
SSU9651
Fürstová Anna
8640981

Úsek 3:
SSU9953
Janošíková Tereza
8310955
SK Severka Šumperk 750 Kč
STB 1
Úsek 1:
STB0550
Kubecová Magdalena
8033222

Úsek 2:
STB8297
Hanušová Petra
8012885

Úsek 3:
STB9999
Kubecová Kateřina
8044747
TJ Stadion Nový Bor 750 Kč
TAP 1
Úsek 1:
TAP0356
Smolková Barbora
8654912

Úsek 2:
TAP0452
Bulířová Ema
8107770

Úsek 3:
TAP0457
Černá Ema
8516925
KOB Tretra Praha 750 Kč
TAP 2
Úsek 1:
TAP0458
Pračková Ema
8004317

Úsek 2:
TAP9755
Šimůnková Gabriela
8119755

Úsek 3:
TAP9251
Hermannová Anna
8667510
KOB Tretra Praha 750 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM9898
Korpasová Tereza
8656527

Úsek 2:
TBM7952
Kozáková Zdenka
8663149

Úsek 3:
TBM0362
Mulíčková Markéta
8656699
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TBM 2
Úsek 1:
TBM0055
Nechanická Klára
8302000

Úsek 2:
TBM8888
Hlavová Hana
8635805

Úsek 3:
TBM8964
Bořilová Klára
8133203
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TBM 3
Úsek 1:
TBM0151
Korpasová Lucie
8655372

Úsek 2:
TBM0056
Opálková Martina
8659381

Úsek 3:
TBM0058
Grycová Kateřina
8409879
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TBM 4
Úsek 1:
TBM0199
Hlaváčová Anežka
8656742

Úsek 2:
TBM9983
Poláková Tereza
8648576

Úsek 3:
TBM0460
Miková Lenka
8663167
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR0156
Matějková Barbora
8191119

Úsek 2:
TUR9999
Sokolářová Šárka
8660903

Úsek 3:
TUR0252
Pekařová Jana
8107724
OOB TJ Turnov 750 Kč
TUR 2
Úsek 1:
TUR0151
Vejražková Rozárka
8680323

Úsek 2:
TUR0253
Martanová Elin
8659420

Úsek 3:
TUR9552
Nieke Patricia
8021495
OOB TJ Turnov 750 Kč
TUR 3
Úsek 1:
TUR9952
Thořová Markéta
8663148

Úsek 2:
TUR8650
Luštická Lucie
8680582

Úsek 3:
TUR0255
Chrástová Tereza
8680409
OOB TJ Turnov 750 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL9753
Kavánková Iva
8654917

Úsek 2:
TZL9453
Jeřábková Jitka
8246428

Úsek 3:
TZL9754
Kašparová Zuzana
8518318
SKOB Zlín 750 Kč
VLI 1
Úsek 1:
VLI0452
Šestáková Marie
8667522

Úsek 2:
VLI8055
Kolaja Ehlerová Jana
8629817

Úsek 3:
VLI7750
Heczková Bohdana
8328670
Slavia Liberec orienteering 750 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP0458
Kodejšová Markéta
8660543

Úsek 2:
VSP0450
Arnoštová Veronika
8516920

Úsek 3:
VSP0454
Aschermannová Klára
8149886
USK Praha 750 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM8350
Hiklová Natalia
8477774

Úsek 2:
ZBM9757
Odehnalová Tereza
8660420

Úsek 3:
ZBM9354
Zháňalová Barbora
8644886
SK Brno Žabovřesky 750 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM0455
Rotková Markéta
8660409

Úsek 2:
ZBM0352
Barnatová Klára
8660403

Úsek 3:
ZBM9456
Tesařová Markéta
8660416
SK Brno Žabovřesky 750 Kč
ZBM 3
Úsek 1:
ZBM9452
Klusáčková Magdaléna
8660440

Úsek 2:
ZBM9951
Firešová Markéta
8660435

Úsek 3:
ZBM9153
Finstrlová Adéla
8644883
SK Brno Žabovřesky 750 Kč
ZVO 1
Úsek 1:
ZVO7951
Mikulová Zuzana
8667989

Úsek 2:
ZVO0352
Švecová Anežka
8116827

Úsek 3:
ZVO0153
Hovorková Tereza
8648575
OB SK Zvole 750 Kč
JJN 1
Úsek 1:
JJN0454
Skácelová Adéla
8066769

Úsek 2:
JJN0151
Rýdlová Adéla
8655484

Úsek 3:
JJN0451
Pesničáková Soňa
8662749
Team Jizerky 750 Kč
ZTC 1
Úsek 1:
ZTC0452
Pecko Sára
8116743

Úsek 2:
ZTC0451
Richtrová Kamila
8054119

Úsek 3:
ZTC0456
Šauli Kateřina
2060388
Západočeské sportovní centrum OB 750 Kč
(28)
Název/Jméno
Klub
Vklad
BZR 1
Úsek 1:
BZR8801
Rajnošek Matěj
52965

Úsek 2:
BZR8451
Rajnošková Lea
52964

Úsek 3:
BZR6301
Rajnošek Zdeněk
8481963
Bratrstvo Ždárských vrchů 750 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP8717
Pospíšil Ondřej
8667544

Úsek 2:
DKP7705
Gregor Martin
8014551

Úsek 3:
DKP7701
Kolín Jan
8007701
Oddíl OB Kotlářka 750 Kč
DKP 2
Úsek 1:
DKP8208
Szymanský Filip
8509055

Úsek 2:
DKP8802
Vágner Libor
8301188

Úsek 3:
DKP8301
Hladký Jan
2220679
Oddíl OB Kotlářka 750 Kč
DKP 3
Úsek 1:
DKP7911
Mrázek Jiří
8501991

Úsek 2:
DKP8000
Hošek Václav
8506943

Úsek 3:
DKP8109
Tomeš Jaroslav
8651714
Oddíl OB Kotlářka 750 Kč
DOK 1
Úsek 1:
DOK7800
Synek Antonín
8113499

Úsek 2:
DOK8700
Novák Daniel
8656618

Úsek 3:
DOK7801
Kmínek Jan
2053502
OK Doksy 750 Kč
EKP 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
VŠTJ Ekonom Praha 750 Kč
CHA 1
Úsek 1:
CHA8801
Hradec Pavel
8183193

Úsek 2:
CHA8604
Ježek Lukáš
8001212

Úsek 3:
CHA7800
Kadavý Petr
8509338
OK Chrastava 750 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC8502
Pešek Ondřej
8662296

Úsek 2:
CHC7901
Šimek Jiří
8109554

Úsek 3:
CHC8603
Pátek Michal
8409870
K.O.B. Choceň 750 Kč
CHT 1
Úsek 1:
CHT8510
Kopáček Jan
8028864

Úsek 2:
CHT8001
Matras Tomáš
8047209

Úsek 3:
CHT8701
Krejsa Jan
8004592
OOB SK Chrast 750 Kč
CHT 2
Úsek 1:
CHT7901
Korecký Miroslav
8226364

Úsek 2:
CHT8601
Kysilko Zdeněk
52304

Úsek 3:
CHT8502
Martinec Petr
52168
OOB SK Chrast 750 Kč
PBM 1
Úsek 1:
PBM7605
Bukovac Maroš
8518355

Úsek 2:
PBM8509
Pauschek Karel
8660430

Úsek 3:
PBM8604
Sladký Marek
52034
TJ Spartak 1. brněnská 750 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP8202
Laciga Radek
8162899

Úsek 2:
PGP8610
Flašar Jan
8008610

Úsek 3:
PGP8700
Sysel Ctibor
8656553
SK Praga 750 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK8602
Balcar Aleš
8116783

Úsek 2:
PHK8701
Justa Pavel
8003625

Úsek 3:
PHK8802
Panchártek Jan
8662676
OK 99 Hradec Králové 750 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK7901
Losman Petr
8656658

Úsek 2:
PHK7905
Tihon Michal
8226369

Úsek 3:
PHK8101
Novotný Tomáš
8670463
OK 99 Hradec Králové 750 Kč
PLU 1
Úsek 1:
PLU8007
Matyšek Radoslav
8116824

Úsek 2:
PLU7931
Krtička Jan
2067929

Úsek 3:
PLU7823
Matyšek Bronislav
8285917
TJ SOKOL Plumlov 750 Kč
PLU 2
Úsek 1:
PLU7407
Trhlík Tomáš
8071274

Úsek 2:
PLU8201
Hubík Hubert
8670809

Úsek 3:
PLU7917
Otruba Karel
2035148
TJ SOKOL Plumlov 750 Kč
RBK 1
Úsek 1:
RBK8605
Henek Michal
8116695

Úsek 2:
RBK7111
Brosch Petr
8482111

Úsek 3:
RBK8347
Jalový Milan
8667513
SK Radioklub Blansko 750 Kč
TAP 1
Úsek 1:
TAP7701
Pucherna Jan
8151177

Úsek 2:
TAP8511
Makovský Jakub
8651715

Úsek 3:
TAP8737
Hošek Radim
8087370
KOB Tretra Praha 750 Kč
TAP 2
Úsek 1:
TAP8101
Hejna Martin
8022652

Úsek 2:
TAP7606
Pohl Zdeněk
8662334

Úsek 3:
TAP7900
Kamenický Jan
8680588
KOB Tretra Praha 750 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM8833
Bořil Tomáš
8008833

Úsek 2:
TBM7907
Račanský Jan
8100030

Úsek 3:
TBM8841
Chromý Adam
8008841
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR8700
Luštický Martin
8680589

Úsek 2:
TUR8103
Fodor Petr
8680583

Úsek 3:
TUR8303
Dlabaja Tomas
8013405
OOB TJ Turnov 750 Kč
TUR 2
Úsek 1:
TUR8407
Neumann Josef
8606459

Úsek 2:
TUR8501
Holas Ondřej
8680590

Úsek 3:
TUR8401
Váňa Martin
8403030
OOB TJ Turnov 750 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL7701
Paulíček Michal
8670456

Úsek 2:
UOL7800
Kopecký David
8461740

Úsek 3:
UOL8000
Zbíral Robert
8516911
SOB Olomouc 750 Kč
VAM 1
Úsek 1:
VAM8802
Klapal Michal
9670

Úsek 2:
VAM8301
Drhlík Petr
8501556

Úsek 3:
VAM8601
Andrš Jiří
8026572
OB Vamberk 750 Kč
VPM 1
Úsek 1:
VPM8807
Kamaryt Tomáš
8662312

Úsek 2:
VPM7202
Beránek Jan
2042508

Úsek 3:
VPM7702
Vodrážka Ondřej
995796
KOS Slavia Plzeň 750 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM8511
Drábek Jan
8660410

Úsek 2:
ZBM8100
Hikl Tomáš
8660441

Úsek 3:
ZBM8721
Zháňal Jan
8660422
SK Brno Žabovřesky 750 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM8206
Koča Jaroslav
8420962

Úsek 2:
ZBM7903
Smítal Rostislav
1260179

Úsek 3:
ZBM8404
Jurák Adam
8076015
SK Brno Žabovřesky 750 Kč
PDY 1
Úsek 1:
PDY8200
Lounek Jakub
8116667

Úsek 2:
PDY8103
Holata Radek
2067966

Úsek 3:
PDY8700
Fojtů Petr
8663137
Běhej Poděbrady 750 Kč

H12

(32)
Název/Jméno
Klub
Vklad
PBM 1
Úsek 1:
PBM1301
Kozmon Lukáš
8501564

Úsek 2:
PBM1103
Vlach Max
2127521

Úsek 3:
PBM1150
Robotková Tereza
8488543
TJ Spartak 1. brněnská 600 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK1402
Vítek Michal
8409841

Úsek 2:
PHK1450
Tihonová Magdalena
8500046

Úsek 3:
PHK1502
Rollier Alexei
8005907
OK 99 Hradec Králové 600 Kč
SBK 1
Úsek 1:
SBK1234
Urban Jan
8119431

Úsek 2:
SBK1414
Urban Milan
8026576

Úsek 3:
SBK1411
Sluka Matouš
2653461
KOB START Blansko 600 Kč
VRL 1
Úsek 1:
VRL1201
Wohanka Antonín
8026573

Úsek 2:
VRL1451
Kutlvašrová Marta
2001908

Úsek 3:
VRL1601
Wohanka Metoděj
8409892
OOS TJ Spartak Vrchlabí 600 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
SBK1353
Daňková Viktorie
219251

Úsek 2:
ZBM1212
Stachoň Štěpán
7906090

Úsek 3:
ZBM1404
Stachoň Ondřej
7905090
SK Brno Žabovřesky 600 Kč
VCO 1
Úsek 1:
LPU1101
Lučan Ondřej
8109426

Úsek 2:
LPU1104
Macek Dan
8109424

Úsek 3:
CET1103
Šafář Jakub
8064594
Východočeská oblast 600 Kč
VCO 2
Úsek 1:
PHK1100
Chrtek Jan
8051261

Úsek 2:
HOR1100
Čihák Matěj
8025655

Úsek 3:
PHK1106
Tatarnikov Ivan
2017671
Východočeská oblast 600 Kč
VCO 3
Úsek 1:
VRL1203
Vrbata Alan
8137516

Úsek 2:
SHK1206
Mayer Antonín
8076036

Úsek 3:
SJC1100
Posolda Lukáš
8226418
Východočeská oblast 600 Kč
POB 1
Úsek 1:
DKP1105
Sedlák Václav
8008297

Úsek 2:
VSP1100
Baldrian Josef
8670452

Úsek 3:
FSP1100
Bartoň Theodor
8026639
Pražská oblast 600 Kč
POB 2
Úsek 1:
DKP1206
Janeček Tomáš
8648577

Úsek 2:
DKP1101
Míka Luboš
8017720

Úsek 3:
TAP1105
Kamenický Karel
8196049
Pražská oblast 600 Kč
POB 3
Úsek 1:
TAP1303
Rypáček Radim
8008303

Úsek 2:
TAP1109
Jakubský Pavel
2120625

Úsek 3:
DKP1212
Junek Kryštof
8680407
Pražská oblast 600 Kč
MSK 1
Úsek 1:
MSK1301
Podmol Ondřej
8648542

Úsek 2:
MSK1200
Mokrosz Tomasz
8183137

Úsek 3:
MSK1201
Kawulok Matyáš
8445328
Moravskoslezský kraj 600 Kč
VYS 1
Úsek 1:
CTB1101
Šťastný Antonín
8003650

Úsek 2:
CTB1202
Běloušek Matěj
8004049

Úsek 3:
CTB1103
Novák Tobiáš
8003661
Oblast Vysočina 600 Kč
VYS 2
Úsek 1:
SJH1101
Beran Antonín
8014456

Úsek 2:
CTB1301
Šťastný Vilém
8136477

Úsek 3:
SJI1100
Mazzarese David
8047195
Oblast Vysočina 600 Kč
STC 1
Úsek 1:
STC1100
Vaněk Lukáš
8154992

Úsek 2:
STC1200
Zápotocký Tomáš
8461732

Úsek 3:
STC1101
Jiroušek Štěpán
2151399
Středočeská oblast 600 Kč
STC 2
Úsek 1:
STC1103
Čížik Matyáš
8410790

Úsek 2:
STC1207
Pelikán Vít
2148226

Úsek 3:
STC1203
Sláma Marek
8501176
Středočeská oblast 600 Kč
STC 3
Úsek 1:
STC1204
Bína Richard
8501047

Úsek 2:
STC1202
Pinkr Josef
1417247

Úsek 3:
STC1106
Kašpar Adam
2131198
Středočeská oblast 600 Kč
JCO 1
Úsek 1:
TBM1352
Kozáková Zuzana
9577

Úsek 2:
JCO1200
Velát Filip
8510278

Úsek 3:
JIL1500
Kolín Jonáš
9000007
Jihočeská oblast 600 Kč
JCO 2
Úsek 1:
JCO1100
Minařík František
8007194

Úsek 2:
JCO1201
Kouba Mikuláš
8033254

Úsek 3:
JCO1101
Kaláb Jakub
8077483
Jihočeská oblast 600 Kč
HAN 1
Úsek 1:
ZLH1100
Mrkvica Jan
8516453

Úsek 2:
ASU1249
Macek Václav
8140925

Úsek 3:
KSU1100
Štábl Vít
8183194
Hanácká oblast 600 Kč
HAN 2
Úsek 1:
KON1132
Václavek Alois
8014559

Úsek 2:
STE1100
Marek Martin
2073656

Úsek 3:
STE1201
Binar Vít
2049585
Hanácká oblast 600 Kč
JMO 1
Úsek 1:
JMO1101
Kozák Vojtěch
8063051

Úsek 2:
JMO1104
Hikl Martin
8006761

Úsek 3:
JMO1102
Bárta Ladislav
8500016
Jihomoravská oblast 600 Kč
JMO 2
Úsek 1:
JMO1100
Koča František
8501513

Úsek 2:
JMO1300
Vítek Vojtěch
8162892

Úsek 3:
JMO1200
Hájek Vojtěch
8100051
Jihomoravská oblast 600 Kč
VAL 1
Úsek 1:
TZL1200
Šidla Dalibor
8250121

Úsek 2:
LCE1112
Macka Sebastián
8006756

Úsek 3:
LCE1111
Hubáček Marián
8680393
Valašská oblast 600 Kč
VAL 2
Úsek 1:
TZL1105
Přibyl František
2091553

Úsek 2:
TZL1101
Jahudka Štěpán
8047183

Úsek 3:
SKM1100
Pěček Tobiáš
8680301
Valašská oblast 600 Kč
JEO 1
Úsek 1:
JEO1105
Horáček Jáchym
8003621

Úsek 2:
JEO1100
Lamač Vítek
8421841

Úsek 3:
JEO1203
Votava Vojtěch
8517319
Ještědská oblast 600 Kč
JEO 2
Úsek 1:
JEO1102
Janata Matěj
8013463

Úsek 2:
JEO1104
Beneš Maxmilián
8501669

Úsek 3:
JEO1106
Kmínek Jan
8113496
Ještědská oblast 600 Kč
JEO 3
Úsek 1:
JEO1205
Zakouřil František
8505213

Úsek 2:
JEO1107
Kocman Lukáš
8006755

Úsek 3:
JEO1204
Starý Jakub
8196059
Ještědská oblast 600 Kč
JEO 4
Úsek 1:
JEO1110
Zurynek Tomáš
8445290

Úsek 2:
JEO1300
Matějů Josef
8663120

Úsek 3:
JEO1201
Matějů Eda
8022630
Ještědská oblast 600 Kč
ZCO 1
Úsek 1:
MLA1203
Podzimek Tomáš
8116729

Úsek 2:
VPM1300
Rauch Tobiáš
8507967

Úsek 3:
MLA1200
Placek Nikolas
888609
Západočeská oblast 600 Kč
ZCO 2
Úsek 1:
LPM1202
Fiala Jakub
2219081

Úsek 2:
VPM1301
Křenek Martin
8000359

Úsek 3:
NEK1201
Soukup Ondřej
8013491
Západočeská oblast 600 Kč
HJL 1
Úsek 1:
HJL1100
Mokrý Tadeáš
8409860

Úsek 2:
HJL1202
Červinka Dominik
8409851

Úsek 3:
HJL1251
Kušičková Lucie
8014454
Sokol Horní Jelení 600 Kč
(86)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ABM 1
Úsek 1:
ABM7415
Palát Petr
8090147

Úsek 2:
ABM7210
Kurečka Robert
8648589

Úsek 3:
ABM7405
Mulíček Ondřej
7000511
KOB ALFA Brno 750 Kč
ADA 1
Úsek 1:
ADA8202
Matula Petr
8662357

Úsek 2:
ADA7433
Oujeský Tomáš
8660444

Úsek 3:
ADA7400
Odehnal Luděk
8237726
OOB Spartak Adamov 750 Kč
AOP 1
Úsek 1:
AOP7802
Holas Tomáš
8648545

Úsek 2:
AOP6501
Hadač Miroslav
8509044

Úsek 3:
AOP7101
Valík Luděk
8004332
Orientační Běh Opava 750 Kč
ASU 1
Úsek 1:
ASU8304
Khýn Vítězslav
8226338

Úsek 2:
ASU7501
Kolek Petr
8636194

Úsek 3:
ASU6849
Pavlík Radek
8666874
Magnus Orienteering 750 Kč
BOR 1
Úsek 1:
BOR7809
Kolařík Tomáš
1302816

Úsek 2:
BOR7703
Šrůta Milan
8160185

Úsek 3:
BOR7801
Vobr Marek
8160175
OK Jiskra Nový Bor 750 Kč
CTB 1
Úsek 1:
CTB7001
Novák Pavel
8648548

Úsek 2:
CTB7901
Šťastný Karel
8162828

Úsek 3:
CTB7902
Hübner Jan
8200032
SK OB Chotěboř 750 Kč
CTB 2
Úsek 1:
CTB6601
Voborník Petr
8414102

Úsek 2:
CTB7803
Klusáček Luděk
232875

Úsek 3:
CTB7601
Paul Pavel
2039076
SK OB Chotěboř 750 Kč
DKL 1
Úsek 1:
DKL7101
Datel Jiří
8501787

Úsek 2:
DKL8000
Jedlička Michal
8226368

Úsek 3:
DKL6900
Vinš Pavel
8196089
KOB Kladno 750 Kč
DKP 2
Úsek 1:
DKP7201
Víteček Jan
8720322

Úsek 2:
DKP6901
Kalousek Jiří
8105246

Úsek 3:
DKP7100
Šubrt Antonín
8080834
Oddíl OB Kotlářka 750 Kč
DKP 3
Úsek 1:
DKP7402
Maroušek Jan
8667501

Úsek 2:
DKP7703
Collis Mark
8660454

Úsek 3:
DKP7504
Svoboda Jiří
8069069
Oddíl OB Kotlářka 750 Kč
DOR 1
Úsek 1:
DOR7000
Hruška Jan
2125349

Úsek 2:
DOR7600
Janda Pavel
8109410

Úsek 3:
DOR7300
Etrych Tomáš
8044386
OK Dobříš 750 Kč
DOR 2
Úsek 1:
DOR7503
Bleha Stanislav
8508188

Úsek 2:
DOR5800
Nentvich Lubomír
8033232

Úsek 3:
DOR6900
Jiras Jiří
2120631
OK Dobříš 750 Kč
EKP 1
Úsek 1:
EKP7502
Rafaj Nikola
8047170

Úsek 2:
EKP7003
Zurynek Jan
8445316

Úsek 3:
EKP8511
Černý Ondřej
8045215
VŠTJ Ekonom Praha 750 Kč
EKP 2
Úsek 1:
EKP8304
Borák Michal
8016307

Úsek 2:
EKP6800
Pecka Jan
8659399

Úsek 3:
EKP7503
Matoušek Petr
8510261
VŠTJ Ekonom Praha 750 Kč
EKP 3
Úsek 1:
EKP8606
Mikan Albert
8654890

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
VŠTJ Ekonom Praha 750 Kč
FSP 1
Úsek 1:
FSP7502
Skripnik Ondřej
8028842

Úsek 2:
FSP7610
Kužel Tomáš
8076635

Úsek 3:
FSP7901
Fibír Tomáš
8014524
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 750 Kč
HCE 1
Úsek 1:
HCE8200
Pinkr Josef
1421894

Úsek 2:
HCE7100
Strnad Pavel
1417262

Úsek 3:
HCE5900
Kettner Pavel
8509341
TJ Hostivice 750 Kč
CHA 1
Úsek 1:
CHA7604
Březina Jan
8008267

Úsek 2:
CHA7200
Danko Tomáš
8501067

Úsek 3:
CHA7603
Matyáš Libor
8003522
OK Chrastava 750 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC7101
Sobczyński Kalikst
8100101

Úsek 2:
CHC7502
Švadlena Pavel
8007502

Úsek 3:
CHC8801
Grundman Vojtěch
8080807
K.O.B. Choceň 750 Kč
CHC 2
Úsek 1:
CHC6701
Křivda Ivan
9200535

Úsek 2:
CHC6501
Půlpán Roman
8370079

Úsek 3:
CHC7608
Biolik Grzegorz
8210276
K.O.B. Choceň 750 Kč
JEN 1
Úsek 1:
JEN8200
Kalousek Zdeněk
8042128

Úsek 2:
JEN7701
Kutek Pavel
8071630

Úsek 3:
JEN7101
Zabořil Michal
8226405
OB Jenišovice 750 Kč
JPV 1
Úsek 1:
JPV7713
Skřivanek Marcel
8005132

Úsek 2:
JPV6515
Plachý Martin
8663138

Úsek 3:
JPV7927
Hodač Karel
8663185
Oddíl OS SK Prostějov 750 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM7301
Lichtenberg Martin
7209345

Úsek 2:
KAM8200
Pelikán Tomáš
2420069

Úsek 3:
KAM6601
Mack Tomáš
416156
OK Kamenice 750 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU5801
Šrámek Jaromír
8680320

Úsek 2:
KSU7410
Tomanek Daniel
8662343

Úsek 3:
KSU8506
Rajnošek Zdeněk
8230285
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 750 Kč
KSU 2
Úsek 1:
KSU7909
Miča Petr
8017374

Úsek 2:
KSU5749
Janů Zdeněk
8663112

Úsek 3:
KSU7945
Turczer Petr
8660457
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 750 Kč
KSU 3
Úsek 1:
KSU6800
Květoň Vladimír
2090700

Úsek 2:
KSU7503
Pavelka Martin
2073731

Úsek 3:
KSU7501
Štábl Roman
897363
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 750 Kč
LBM 1
Úsek 1:
LBM7517
Toman Ondřej
8109428

Úsek 2:
LBM7100
Kycl Miroslav
8004046

Úsek 3:
LBM6113
Korpas Jaroslav
8007191
TJ Lokomotiva Ingstav Brno 750 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE7602
Horyna Roman
8662439

Úsek 2:
LCE7708
Zicha Jiří
8140919

Úsek 3:
LCE7901
Glončák Peter
8670774
OOB TJ Slovan Luhačovice 750 Kč
LLI 1
Úsek 1:
LLI7201
Bradáč Stanislav
8656748

Úsek 2:
LLI6900
Hejna Stanislav
682678

Úsek 3:
LLI6801
Fürst Aleš
8657098
LOK-o Liberec 750 Kč
LTP 1
Úsek 1:
LTP8801
Eiselt Jan
8662282

Úsek 2:
LTP7003
Martinec Pavel
8667512

Úsek 3:
LTP7308
Šašek Jan
8420971
OOB TJ Lokomotiva Teplice 750 Kč
LTU 1
Úsek 1:
LTU6900
Lazák Jan
8662675

Úsek 2:
LTU7901
Kotyk Pavel
8047151

Úsek 3:
LTU8000
Brož Michal
8006739
OOB TJ Lokomotiva Trutnov 750 Kč
OPI 1
Úsek 1:
OPI7300
Sobotka Petr
8033287

Úsek 2:
OPI6900
Hartvich Otto
8013426

Úsek 3:
OPI7803
Fiala Jan
8008278
Orientační sporty Písek 750 Kč
OSN 1
Úsek 1:
OSN7701
Glier Jan
8107719

Úsek 2:
OSN7209
Nechanický Pavel
8656601

Úsek 3:
OSN6600
Kovačič Marek
8670817
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 750 Kč
MFP 1
Úsek 1:
MFP7903
Dvořáček Dan
8008081

Úsek 2:
MFP7102
Gemperle František
8680580

Úsek 3:
MFP6700
Siegl Roman
8648567
Matfyz Praha 750 Kč
PBM 1
Úsek 1:
PBM7207
Zřídkaveselý Libor
8660433

Úsek 2:
PBM7201
Komenda Kamil
8516931

Úsek 3:
PBM6708
Přikryl Petr
7030567
TJ Spartak 1. brněnská 750 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP7601
Matějů Luboš
8662333

Úsek 2:
PGP7602
Nemšovský Petr
8005116

Úsek 3:
PGP7203
Baldrian Petr
8140933
SK Praga 750 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP7107
Košárek Pavel
8656666

Úsek 2:
PGP7506
Pokorný Ondřej
8090130

Úsek 3:
PGP8301
Hora Vojtěch
8663123
SK Praga 750 Kč
PGP 3
Úsek 1:
PGP8010
Bartaloš Tomáš
2084951

Úsek 2:
PGP8302
Sysel Ondřej
8656750

Úsek 3:
PGP7106
Janas Petr
8151151
SK Praga 750 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK7703
Korbel Michal
8226379

Úsek 2:
PHK7605
Kadeřávek Petr
9399

Úsek 3:
PHK7601
Vítek Petr
8007174
OK 99 Hradec Králové 750 Kč
RUZ 1
Úsek 1:
RUZ7300
Hofhanzl Abrahám
8654910

Úsek 2:
RUZ7600
Nevrkla Tomáš
8014557

Úsek 3:
RUZ7500
Gregor Petr
8648570
TJ Růžená 750 Kč
SBK 1
Úsek 1:
SBK7541
Daněk Roman
8008112

Úsek 2:
SBK7207
Sluka Miroslav
53214

Úsek 3:
SBK7537
Urban Jan
8303038
KOB START Blansko 750 Kč
SCP 1
Úsek 1:
SCP8303
Vrabec Ondřej
8007185

Úsek 2:
SCP6200
Veljačik Pavel
8000236

Úsek 3:
SCP8003
Dubec Pavel
8648599
OK Sparta Praha 750 Kč
SCP 2
Úsek 1:
SCP7500
Khel Richard
7202899

Úsek 2:
SCP8150
Havlínová Zuzana
8226305

Úsek 3:
SCP7501
Petráň Jiří
8501054
OK Sparta Praha 750 Kč
SCP 3
Úsek 1:
SCP8501
Tesař Jan
8508023

Úsek 2:
SCP7417
Boudný Jan
8116774

Úsek 3:
SCP7300
Sliva Jan
8648543
OK Sparta Praha 750 Kč
SCP 4
Úsek 1:
SCP7201
Podivínský Tomáš
8663133

Úsek 2:
SCP7507
Šístek Daniel
8666866

Úsek 3:
SCP8201
Kautský Jiří
7260018
OK Sparta Praha 750 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK7601
Hepner David
8655416

Úsek 2:
SHK7911
Weiner Jakub
8663208

Úsek 3:
SHK7309
Jedlička Michal
8024748
OK Slavia Hradec Králové 750 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK7605
Svoboda Ondřej
8000235

Úsek 2:
SHK7600
Čečka Jiří
8109416

Úsek 3:
SHK8200
Souček Tomáš
8662339
OK Slavia Hradec Králové 750 Kč
SHK 3
Úsek 1:
SHK7603
Jakubský Radek
8013423

Úsek 2:
SHK5902
Číža Petr
8511590

Úsek 3:
SHK7704
Slovák Miroslav
9101117
OK Slavia Hradec Králové 750 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH7601
Blažek Zdeněk
8003631

Úsek 2:
SJH6801
Parkan Jiří
8656643

Úsek 3:
SJH7402
Blažek Petr
8636796
SOS Jindřichův Hradec 750 Kč
SJH 2
Úsek 1:
SJH7702
Komárek Arnošt
8014444

Úsek 2:
SJH7802
Míchal Jiří
8420953

Úsek 3:
SJH7504
Šteflíček Martin
8662283
SOS Jindřichův Hradec 750 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI7201
Vítek Jaroslav
8028815

Úsek 2:
SJI7104
Venhoda Milan
8028816

Úsek 3:
SJI7313
Prášil Marek
8116817
OK Jihlava 750 Kč
SJI 2
Úsek 1:
SJI7415
Prášil Aleš
8015316

Úsek 2:
SJI7302
Vala Ferdinand
8076611

Úsek 3:
SJI8509
Plíhal Tomáš
8660510
OK Jihlava 750 Kč
SKM 1
Úsek 1:
SKM7800
Ošmera Jakub
8670759

Úsek 2:
SKM7325
Rytíř Michal
8015283

Úsek 3:
SKM8014
Stachoň Zdeněk
8670825
KOB Směr Kroměříž 750 Kč
SKM 2
Úsek 1:
SKM7000
Vlček Roman
8670823

Úsek 2:
SKM7104
Pěček Vítězslav
8670802

Úsek 3:
SKM7701
Rytíř Jan
7210872
KOB Směr Kroměříž 750 Kč
SLA 1
Úsek 1:
SLA7602
Hill Richard
1150693

Úsek 2:
SLA7000
Doubek Petr
8648574

Úsek 3:
SLA7200
Kouřimský Jan
8107710
SKOB Slaný 750 Kč
SLA 2
Úsek 1:
SLA7500
Zápotocký Luboš
7300545

Úsek 2:
SLA7501
Hrstka Pavel
8107759

Úsek 3:
SLA7103
Kolář Tomáš
8506747
SKOB Slaný 750 Kč
SSU 1
Úsek 1:
SSU8243
Král Václav
8033246

Úsek 2:
SSU7500
Pánek Milan
9200527

Úsek 3:
SSU6301
Valenta Jiří
51508
SK Severka Šumperk 750 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE7504
Matoušek Jiří
8006748

Úsek 2:
STE7102
Janků Marek
2080826

Úsek 3:
STE7601
Jašek Petr
8662350
SK SKI-OB Šternberk 750 Kč
STE 2
Úsek 1:
STE7506
Pleticha Richard
2073426

Úsek 2:
STE7201
Budík Radek
2221518

Úsek 3:
STE7101
Hanák Pavel
2122262
SK SKI-OB Šternberk 750 Kč
STH 1
Úsek 1:
STH8301
Erlebach Michal
8005118

Úsek 2:
STH5801
Uvizl Ivan
331528

Úsek 3:
STH7801
Junek Petr
8660910
SK Studenec 750 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM7701
Ehl Jiří
8017701

Úsek 2:
TBM7327
Štěpánek Martin
8444884

Úsek 3:
TBM7835
Čech Radovan
8044545
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TBM 2
Úsek 1:
TBM7319
Sedlář Petr
7201210

Úsek 2:
TBM6900
Mudrák Pavel
8662331

Úsek 3:
TBM6903
Gryc Tomáš
8100027
KOS TJ Tesla Brno 750 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN6603
Žucha Jiří
8226303

Úsek 2:
TJN7201
Ulman Aleš
2078471

Úsek 3:
TJN7002
Novotný Dušan
8662701
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 750 Kč
TTR 1
Úsek 1:
TTR7503
Cícha Radek
2092381

Úsek 2:
TTR7701
Dvořáček Jan
52240

Úsek 3:
TTR7901
Věžník Roman
8014510
OOB Třebíč 750 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR7603
Baier Martin
8007603

Úsek 2:
TUR7201
Drahoňovský Aleš
8656594

Úsek 3:
TUR7135
Žemlík Pavel
8505181
OOB TJ Turnov 750 Kč
TUR 2
Úsek 1:
TUR7500
Zakouřil Tomáš
51726

Úsek 2:
TUR7904
Havel Tomáš
8216

Úsek 3:
TUR7700
Ledabyl Zbyněk
2224518
OOB TJ Turnov 750 Kč
TUV 1
Úsek 1:
TUV7304
Folprecht Eduard
8670480

Úsek 2:
TUV6802
Šritr Martin
8061476

Úsek 3:
TUV7402
Kvapil Petr
8076586
SOK TJ Turnov 750 Kč
TUV 2
Úsek 1:
TUV7001
Tomášek Ondřej
2120075

Úsek 2:
TUV7301
Hájek Jan
8655411

Úsek 3:
TUV7305
Vambera Filip
2103248
SOK TJ Turnov 750 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL8002
Slováček Tomáš
8662694

Úsek 2:
TZL6808
Šidla Jan
8053367

Úsek 3:
TZL8131
Smola Michal
8667971
SKOB Zlín 750 Kč
TZL 2
Úsek 1:
TZL8001
Novotný Jiří
8662744

Úsek 2:
TZL7336
Pernička Petr
8104170

Úsek 3:
TZL7803
Honner Jaroslav
8109412
SKOB Zlín 750 Kč
TZL 3
Úsek 1:
TZL7801
Mašláň Jakub
8670811

Úsek 2:
TZL6915
Podmolík Tomáš
8482085

Úsek 3:
TZL8503
Pavlas Radek
8466648
SKOB Zlín 750 Kč
TZL 4
Úsek 1:
TZL7600
Michač Ľuboš
8004349

Úsek 2:
TZL7937
Svoboda Petr
2181299

Úsek 3:
TZL7701
Vintr Radek
8680410
SKOB Zlín 750 Kč
VAM 1
Úsek 1:
VAM8401
Veverka Tomáš
7204619

Úsek 2:
VAM6601
Vandas Luděk
8261111

Úsek 3:
VAM7401
Netopil Libor
8061483
OB Vamberk 750 Kč
VAM 2
Úsek 1:
VAM8201
Hladký Viktor
8667969

Úsek 2:
VAM7149
Mikyska Alan
09684

Úsek 3:
VAM7601
Koblic Jan
2032163
OB Vamberk 750 Kč
VCB 1
Úsek 1:
VCB8748
Vošta Zdeněk
8516431

Úsek 2:
VCB7402
Janošík Radek
8149900

Úsek 3:
VCB6502
Teringl Radek
8028835
OB České Budějovice 750 Kč
VLI 1
Úsek 1:
VLI7702
Matějů Michal
8116764

Úsek 2:
VLI6205
Poloprutský Tomáš
8506763

Úsek 3:
VLI7403
Šesták Marek
8004275
Slavia Liberec orienteering 750 Kč
VPM 1
Úsek 1:
VPM8001
Anděl Robert
8028884

Úsek 2:
VPM7900
Materna Josef
07982

Úsek 3:
VPM7502
Křenek Jaroslav
7209476
KOS Slavia Plzeň 750 Kč
VRL 1
Úsek 1:
VRL7802
Vrbata Alan
8648606

Úsek 2:
VRL7601
Kutlvašr Ruda
2017664

Úsek 3:
VRL7501
Wohanka Pavel
8330550
OOS TJ Spartak Vrchlabí 750 Kč
VRL 2
Úsek 1:
VRL6702
Hanč Jaroslav
7201198

Úsek 2:
VRL7508
Hanuš Vladimír
8030640

Úsek 3:
VRL7656
Nová Martina
8500015
OOS TJ Spartak Vrchlabí 750 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP7310
Průša Michal
8667547

Úsek 2:
VSP7403
Jirásek Milan
8116685

Úsek 3:
VSP7302
Kučera Jan
8196070
USK Praha 750 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM7201
Kyncl Tomáš
8076566

Úsek 2:
ZBM6700
Coufal Svatoš
8107775

Úsek 3:
ZBM7704
Rotek Pavel
8107755
SK Brno Žabovřesky 750 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM7205
Fiala Jan
8636192

Úsek 2:
ZBM7603
Finstrle Aleš
8076011

Úsek 3:
ZBM7902
Finstrle Luděk
8660402
SK Brno Žabovřesky 750 Kč
ZBM 3
Úsek 1:
ZBM8005
Dohnal Pavel
8502747

Úsek 2:
ZBM7705
Beránek Miroslav
2111737

Úsek 3:
ZBM7203
Cenek Radim
2181929
SK Brno Žabovřesky 750 Kč
ZLH 1
Úsek 1:
ZLH7001
Novotný Tomáš
8518353

Úsek 2:
ZLH6701
Zatloukal Tomáš
8517353

Úsek 3:
ZLH7501
Moskva Roman
8516953
OOB TJ Zlaté Hory 750 Kč
RIC 1
Úsek 1:
RIC7407
Seidl Miroslav
8033245

Úsek 2:
RIC7403
Rožek David
8047210

Úsek 3:
RIC7902
Havlíček Jan
8667980
OB Říčany 750 Kč
JJN 1
Úsek 1:
JJN7900
Pražák Michal
8670764

Úsek 2:
JJN7901
Rudolf Lukáš
2224568

Úsek 3:
JJN7000
Rýdl Jiří
8662707
Team Jizerky 750 Kč

H14

(29)
Název/Jméno
Klub
Vklad
PBM 1
Úsek 1:
PBM1001
Svoboda Adam
8162872

Úsek 2:
ADA1001
Procházka Ferdinand
2073729

Úsek 3:
BBM1000
Široký Jakub
2224623
TJ Spartak 1. brněnská 600 Kč
SSU 1
Úsek 1:
SSU1006
Pospíšil Tomáš
2653446

Úsek 2:
SSU1004
Foret Dominik
2771349

Úsek 3:
SSU0903
Richtr František
2001965
SK Severka Šumperk 600 Kč
VCO 1
Úsek 1:
SHK0901
Čečka Matěj
8005119

Úsek 2:
LTU0902
Kvášovský Filip
8028803

Úsek 3:
VRL1002
Kutlvašr Vladimír
8047122
Východočeská oblast 600 Kč
VCO 2
Úsek 1:
LPU1001
Kadaně Matěj
8501558

Úsek 2:
SHK0905
Jakubský David
8014481

Úsek 3:
HOR0901
Čihák Jakub
8014569
Východočeská oblast 600 Kč
VCO 3
Úsek 1:
SHK0903
Sochor Jakub
8022640

Úsek 2:
LPU0902
Kroupa Matyáš
8109402

Úsek 3:
PHK0901
Novotný Vít
8017734
Východočeská oblast 600 Kč
POB 1
Úsek 1:
VSP0903
Gajda Petr
8028811

Úsek 2:
VSP0900
Kučera Jakub
8042137

Úsek 3:
DKP0910
Engel Adam
8047223
Pražská oblast 600 Kč
POB 2
Úsek 1:
TAP1010
Elleder Jan
8014503

Úsek 2:
DKP0924
Novák Adam
8154985

Úsek 3:
DKP1002
Machar Dan
8080823
Pražská oblast 600 Kč
POB 3
Úsek 1:
VSP0904
Zavadil Matěj
8026650

Úsek 2:
DKP1011
Junek Šimon
8680325

Úsek 3:
TAP0909
Kamenický Pavel
2134256
Pražská oblast 600 Kč
MSK 1
Úsek 1:
MSK0904
Holas Štěpán
8004331

Úsek 2:
MSK1004
Létal Hynek
8047136

Úsek 3:
MSK0905
Kovalčík Petr
8000245
Moravskoslezský kraj 600 Kč
VYS 1
Úsek 1:
RUZ0902
Hofhanzl Antonín
8116806

Úsek 2:
CTB0902
Klusáček Mikuláš
8003597

Úsek 3:
SJH1003
Blažek Vojtěch
8014562
Oblast Vysočina 600 Kč
VYS 2
Úsek 1:
SJI0905
Černý Petr
8505208

Úsek 2:
SJH1001
Míchal Jakub
8022661

Úsek 3:
CTB0903
Jirásek Rostislav
8026651
Oblast Vysočina 600 Kč
STC 1
Úsek 1:
STC0905
Kříž Matěj
8002892

Úsek 2:
STC1002
Bašus Ondřej
8007178

Úsek 3:
STC0903
Etrych Jonáš
8016296
Středočeská oblast 600 Kč
STC 2
Úsek 1:
STC1004
Sláma Kryštof
8501052

Úsek 2:
STC0901
Zavadil Adam
8004883

Úsek 3:
STC0907
Komín Matyáš
2121871
Středočeská oblast 600 Kč
STC 3
Úsek 1:
STC1008
Neškudla Jan
8226404

Úsek 2:
STC0900
Cháma Ondřej
8009524

Úsek 3:
STC0908
Švejda Jáchym
2212737
Středočeská oblast 600 Kč
JCO 1
Úsek 1:
JCO1001
Janošík Ivan
8519562

Úsek 2:
JCO1003
Míka Ondřej
7207856

Úsek 3:
JCO0900
Troják Šimon
8077482
Jihočeská oblast 600 Kč
JCO 2
Úsek 1:
JCO0901
Minařík Josef
8226414

Úsek 2:
JCO1050
Kůrková Ema
8670758

Úsek 3:
JEO0960
Zurynková Lenka
8445308
Jihočeská oblast 600 Kč
HAN 1
Úsek 1:
KON1010
Čeřovský Filip
8008300

Úsek 2:
JPV1001
Koutný Ondřej
8404142

Úsek 3:
PLU1001
Lutera Oliver
8085198
Hanácká oblast 600 Kč
HAN 2