Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství ČR klubů, Veteraniáda ČR klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva

Datum:
15.10.2023
Místo konání:
Krouna
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
DH18     DH175     DH14     DH225     DH21     DH275     DH325     MIX    
Nahrávám data...
(45)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP0801
Čech Viktor
8004291

Úsek 2:
AOP0751
Kovalčíková Alena
8004292

Úsek 3:
AOP0900
Holas Štěpán
8004331

Úsek 4:
AOP0651
Holasová Barbora
8660378

Úsek 5:
AOP0552
Cetlová Magdaléna
8000238

Úsek 6:
AOP0757
Rychlá Karolína
8445307

Úsek 7:
AOP0503
Klapetek Václav
8162833
Orientační Běh Opava 2000 Kč
CTB 1
Úsek 1:
CTB0601
Novák Matyáš
8226396

Úsek 2:
CTB0551
Paulová Pavlína
8003591

Úsek 3:
CTB0603
Jelínek Jaromír
2081398

Úsek 4:
CTB0753
Paulová Barbora
8003665

Úsek 5:
CTB0752
Běloušková Kateřina
8003607

Úsek 6:
CTB0851
Jelínková Michaela
2121764

Úsek 7:
CTB0602
Kocourek Jiří
8011039
SK OB Chotěboř 2000 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP0800
Šubrt Jáchym
8080819

Úsek 2:
DKP0758
Gregorová Alice
8076607

Úsek 3:
DKP0816
Sedláček Patrik
8080829

Úsek 4:
DKP0655
Škáchová Viktorie
8080810

Úsek 5:
DKP0807
Brandejs Štěpán
8080813

Úsek 6:
DKP0558
Koubová Hana
8149896

Úsek 7:
FSP0600
Skripnik Nikola
8028832
Oddíl OB Kotlářka 2000 Kč
DKP 2
Úsek 1:
DKP0803
Machar Eda
8080822

Úsek 2:
DKP0857
Hladíková Julie
8116730

Úsek 3:
DKP0716
Maroušek Dominik
8075979

Úsek 4:
DKP0864
Vondráčková Alžběta
8226349

Úsek 5:
DKP0717
Lacina Jan
8183145

Úsek 6:
DKP0956
Řehořková Ema
8502741

Úsek 7:
DKP0707
Dolák Jakub
8500039
Oddíl OB Kotlářka 2000 Kč
DKP 3
Úsek 1:
DKP0817
Junek Matouš
8670826

Úsek 2:
DKP0656
Škáchová Zuzana
8080818

Úsek 3:
DKP0503
Kohoutek Vojtěch
8042119

Úsek 4:
DKP0760
Šilerová Petra
8113509

Úsek 5:
DKP0815
Koten Vojtěch
8445310

Úsek 6:
DKP0850
Snížková Adéla
8080814

Úsek 7:
DKP0725
Weiss Hugo
8509048
Oddíl OB Kotlářka 2000 Kč
DOR 1
Úsek 1:
DOR0701
Jiras Antonín
8116815

Úsek 2:
DOR0655
Housková Barbora
8116682

Úsek 3:
DOR0704
Španěl Filip
8509342

Úsek 4:
DOR0753
Kašparová Alžběta
8116728

Úsek 5:
DOR0805
Magazu Lukas
8663147

Úsek 6:
RIC0655
Kotková Adéla
8667545

Úsek 7:
DOR0604
Hruška Marek
8506935
OK Dobříš 2000 Kč
JIL 1
Úsek 1:
JIL0602
Stach Ondřej
8662678

Úsek 2:
JIL0652
Holohlavská Ema
8510268

Úsek 3:
JIL0701
Třešňák Matěj
8670765

Úsek 4:
JIL0852
Kynčlová Anna
8140914

Úsek 5:
JIL0803
Spilka Petr
8144118

Úsek 6:
JIL0750
Votočková Amelie
8047184

Úsek 7:
JIL0601
Votoček Michal
8680398
OK Jilemnice 2000 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU0525
Bláha Adam
8680331

Úsek 2:
KSU0650
Juřinová Adéla
8510271

Úsek 3:
KSU0626
Jordán Alexandr
8680281

Úsek 4:
KSU0565
Müllerová Marie
8076633

Úsek 5:
KSU0701
Miča Jan
8482572

Úsek 6:
KSU0888
Reichlová Pavla
8420956

Úsek 7:
KSU0606
Štábl Patrik
8670783
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2000 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU0515
Pekárek Tomáš
8014532

Úsek 2:
OSN0888
Kamenická Tereza Ester
8183102

Úsek 3:
VRL0604
Hanuš Filip
8116669

Úsek 4:
LPU0557
Srbová Michaela
8660560

Úsek 5:
LPU0514
Jelínek Filip
8020220

Úsek 6:
LPU0752
Švíglerová Kateřina
8116716

Úsek 7:
LPU0714
Srb Vladimír
8667506
OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU0801
Frosch Vítek
8003519

Úsek 2:
LPU0763
Kaláčová Anna
8506938

Úsek 3:
LPU0633
Flos Tomáš
8109314

Úsek 4:
STA0551
Plachá Zita
8116810

Úsek 5:
LPU0603
Štichhauer Adam
8663189

Úsek 6:
LPU0756
Pipková Karolína
8663190

Úsek 7:
LPU0803
Goláň František
8663151
OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
ONO 1
Úsek 1:
ONO0602
Myslík Vojtěch
8667289

Úsek 2:
ONO0552
Kulová Laura
8004351

Úsek 3:
ONO0603
Meduna Filip
8028820

Úsek 4:
ONO0553
Holíková Simona
8154979

Úsek 5:
ONO0600
Ječmen Matyáš
8061404

Úsek 6:
ONO0650
Urbánková Eva
8667973

Úsek 7:
ONO0701
Kule Oliver
8648612
SKOB Ostrov 2000 Kč
MOV 1
Úsek 1:
MOV0600
Vojvodík Eduard
8670493

Úsek 2:
MOV0650
Pavlová Eliška
8670472

Úsek 3:
MOV0503
Zádrapa Marian Petr
8670495

Úsek 4:
MOV0654
Čudková Kristýna
8670474

Úsek 5:
MOV0551
Matoušková Jana
8670491

Úsek 6:
MOV0751
Štětínská Tereza
8670475

Úsek 7:
MOV0504
Řepka Michal
8047138
SKOB Ostrava 2000 Kč
PBM 1
Úsek 1:
PBM0505
Zřídkaveselý Adam
8660411

Úsek 2:
RBK0853
Fedrová Anežka
8113507

Úsek 3:
PBM0503
Strýček Jan
8028870

Úsek 4:
PBM0852
Strýčková Barbora
8660375

Úsek 5:
RBK0606
Brosch Ondřej
8660437

Úsek 6:
PBM0651
Procházková Doubravka
8028875

Úsek 7:
PBM0509
Bednařík Vilém
8670461
TJ Spartak 1. brněnská 2000 Kč
PBM 2
Úsek 1:
PBM0512
Kasza Tomáš
8116805

Úsek 2:
RBK0951
Jágrová Aneta
8516957

Úsek 3:
PBM0501
Bukovác Filip
8116740

Úsek 4:
PBM0952
Stašková Sofie
8007609

Úsek 5:
PBM0808
Zřídkaveselý Martin
8482114

Úsek 6:
PBM0953
Stratilová Barbora
436988

Úsek 7:
PBM0800
Denemarek Max
8080127
TJ Spartak 1. brněnská 2000 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP0610
Koliáš Štěpán
8076030

Úsek 2:
PGP0557
Šimšová Pavla
8656743

Úsek 3:
PGP0808
Zápotocký Jiří
8648622

Úsek 4:
PGP0660
Lošťáková Sára
8003639

Úsek 5:
PGP0704
Kosák Eliáš
8140934

Úsek 6:
ZVO0557
Švecová Karolína
8116789

Úsek 7:
FSP0800
Skripnik Matouš
8028838
SK Praga 2000 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP0800
Šimerka Ondřej
8648593

Úsek 2:
PGP0654
Vozábalová Hana
8510279

Úsek 3:
PGP0508
Kándl Matěj
2102710

Úsek 4:
ROU0653
Krejčová Hana
8662337

Úsek 5:
ZVO0556
Linhartová Klára
8033297

Úsek 6:
PGP0659
Dvořáková Veronika
8140907

Úsek 7:
PGP0703
Matyšek Ondřej
8019443
SK Praga 2000 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK0502
Čermák Martin
8226370

Úsek 2:
PHK0777
Novotná Vendula
8033203

Úsek 3:
PHK0801
Metelka Tomáš
8226302

Úsek 4:
PHK0550
Metelková Michaela
8116745

Úsek 5:
PHK0701
Horák Filip
8482084

Úsek 6:
PHK0850
Čapková Markéta
8013911

Úsek 7:
PHK0706
Zídek Filip
8226320
OK 99 Hradec Králové 2000 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK0604
Bělohlávek Michal
8656708

Úsek 2:
PHK0752
Podlešáková Monika
8515512

Úsek 3:
PHK0500
Pompach Lukáš
8061489

Úsek 4:
PHK0664
Ballonová Lucie
8196053

Úsek 5:
PHK0901
Novotný Vít
8017734

Úsek 6:
PHK0662
Rážová Aneta
8454022

Úsek 7:
PHK0705
Vrábel Štěpán
8006764
OK 99 Hradec Králové 2000 Kč
PHK 3
Úsek 1:
PHK0709
Seligr Lukáš
8488599

Úsek 2:
PHK0953
Jelínková Eva
8107726

Úsek 3:
PHK0504
Málek David
8000239

Úsek 4:
PHK0555
Kopecká Martina
8047180

Úsek 5:
PHK0654
Příkazská Zuzana
8518314

Úsek 6:
SHK0953
Sochorová Kristýna
8461735

Úsek 7:
PHK0802
Matušinec Jakub
2103293
OK 99 Hradec Králové 2000 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK0811
Macháček Tomáš
8076023

Úsek 2:
SHK0650
Čečková Karolína
8414128

Úsek 3:
SHK0700
Kurka Antonín
8042125

Úsek 4:
SHK0652
Košková Martina
8113524

Úsek 5:
SHK0802
Rémiš Štěpán
8410778

Úsek 6:
SHK0750
Netuková Anežka
8660536

Úsek 7:
SHK0507
Podolský Petr
8014546
OK Slavia Hradec Králové 2000 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK0801
Rémiš Šimon
8410769

Úsek 2:
SHK0759
Šumpíková Barbora
8500471

Úsek 3:
SHK0505
Novák Marek
2134322

Úsek 4:
SHK0758
Solařová Linda
8109378

Úsek 5:
SHK0804
Čečka Vojtěch
2113080

Úsek 6:
SHK0752
Selixová Mariana
2181284

Úsek 7:
SHK0806
Šlambora Kryštof
8063097
OK Slavia Hradec Králové 2000 Kč
SJC 1
Úsek 1:
SJC0704
Ticháček Jakub
8190207

Úsek 2:
STH0851
Chrástová Barbora
8033224

Úsek 3:
SJC0705
Vaníček Jan
8051111

Úsek 4:
SJC0853
Vyziblová Viktorie
8226352

Úsek 5:
SJC0702
Kopecký Matyáš
8654570

Úsek 6:
SJC0750
Havrdová Sheila
8101007

Úsek 7:
HOR0601
Čihák Jan
8670737
Sportcentrum Jičín 2000 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI0505
Venhauer Vojtěch
8501847

Úsek 2:
SJI0751
Oranyová Sylva
8410786

Úsek 3:
SJI0702
Prášil Jakub
8014531

Úsek 4:
SJI0750
Vítková Hana
8226390

Úsek 5:
SJI0801
Venhoda Lukáš
8015319

Úsek 6:
VCB0752
Janošíková Marie
8116697

Úsek 7:
SJI0704
Růžička Vojtěch
8183195
OK Jihlava 2000 Kč
SRK 1
Úsek 1:
SRK0551
Morávková Zuzana
8517323

Úsek 2:
SRK0951
Lepšová Lucie
8663142

Úsek 3:
SRK0503
Morávek Martin
8663144

Úsek 4:
SRK0751
Stavrinou Kristýna
8516423

Úsek 5:
SRK0801
Šeps Miroslav
8516923

Úsek 6:
SRK0554
Tomášová Anna
8663141

Úsek 7:
SRK0605
Šimerda Václav
8518323
SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2000 Kč
TAP 1
Úsek 1:
TAP0500
Smolka Jakub
8033221

Úsek 2:
VCB0552
Janošíková Eva
8116770

Úsek 3:
TAP0502
Melišík Jan
8660513

Úsek 4:
TAP0653
Měšťanová Tereza
8208207

Úsek 5:
TAP0609
Kuchař Ondřej
8667961

Úsek 6:
TAP0851
Šimůnková Michaela
8085108

Úsek 7:
TAP0615
Elleder David
8116696
KOB Tretra Praha 2000 Kč
TAP 2
Úsek 1:
TAP0807
Tejkl Štěpán
8090146

Úsek 2:
TAP1050
Hlaváčková Lucie
8328655

Úsek 3:
TAP0613
Vyhnis Šimon
8154987

Úsek 4:
TAP0850
Bulířová Žofie
8655405

Úsek 5:
TAP0700
Hlaváček Vojtěch
8014443

Úsek 6:
TAP0752
Bublíková Klára
8014519

Úsek 7:
TAP0810
Sedlář Lumír
8226359
KOB Tretra Praha 2000 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM0706
Račanský Jiří
8004271

Úsek 2:
TBM0679
Doušková Kateřina
8123459

Úsek 3:
TBM0503
Račanský Jakub
8100029

Úsek 4:
TBM0659
Doušková Hana
8149311

Úsek 5:
TBM0809
Štěpánek Ondřej
8208112

Úsek 6:
TBM0653
Fuchsová Ema
8667974

Úsek 7:
TBM0607
Štěpánek Jan
8660548
KOS TJ Tesla Brno 2000 Kč
TBM 2
Úsek 1:
TBM0717
Ptáček Jonáš
8070717

Úsek 2:
TBM0667
Kurečková Klára
8409890

Úsek 3:
TBM0707
Urválek Jan
8100019

Úsek 4:
TBM0554
Dušková Tereza
8414120

Úsek 5:
TBM0611
Čech Radan
8663178

Úsek 6:
TBM0888
Čechová Johana
8180908

Úsek 7:
TBM0710
Schwab Filip
8000710
KOS TJ Tesla Brno 2000 Kč
TBM 3
Úsek 1:
TBM0604
Eliáš Vojtěch
8100047

Úsek 2:
TBM0857
Ryglová Adéla
8033296

Úsek 3:
TBM0629
Mudrák Daniel
8663145

Úsek 4:
TBM0759
Myšková Ema
8477377

Úsek 5:
TBM0829
Jiřík Martin

Úsek 6:
TBM0655
Ehlová Martina
8667955

Úsek 7:
TBM0811
Navrátil Jakub
8014493
KOS TJ Tesla Brno 2000 Kč
TJN 1
Úsek 1:
DOK0602
Dolejší Jan
8116777

Úsek 2:
TJN0656
Savruková Adéla
8670806

Úsek 3:
TJN0605
Zurynek Jan
8662746

Úsek 4:
TJN0650
Štemberová Barbora
8662736

Úsek 5:
TJN0811
Lesák Marek
8482115

Úsek 6:
CHA0851
Březinová Antonie
8516430

Úsek 7:
TJN0801
Štembera Vít
8662690
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2000 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR0701
Drahoňovský Tomáš
8667957

Úsek 2:
TUR0559
Mellanová Judita
8660382

Úsek 3:
TUR0711
Tomášek Prokop
8226402

Úsek 4:
TUR0551
Novotná Michaela
8013862

Úsek 5:
TUR0618
Syrový Tomáš
8400090

Úsek 6:
TUR0555
Martanová Lea
8662713

Úsek 7:
TUR0505
Hoetzel Hugo
8680581
OOB TJ Turnov 2000 Kč
TUR 2
Úsek 1:
TUR0503
Nejezchleb Vojtěch
8680578

Úsek 2:
TUR0853
Novotná Karolína
2095926

Úsek 3:
TUR0601
Veselý Václav
2126367

Úsek 4:
TUR0751
Houžvičková Daniela
8014471

Úsek 5:
CHA0555
Matyášová Kristýna
8116690

Úsek 6:
STH0551
Chrástová Magdaléna
8656541

Úsek 7:
TUR0702
Šálek Richard
1403058
OOB TJ Turnov 2000 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL0602
Pernička Václav
8170602

Úsek 2:
TZL0551
Batani Valentina
8050121

Úsek 3:
TZL0502
Pekárek Tobias
8663152

Úsek 4:
SKM0551
Dittrichová Lucie
8655378

Úsek 5:
TZL0604
Huleja Martin
8000604

Úsek 6:
TZL0556
Michačová Ema
8517354

Úsek 7:
SKM0700
Pěček Jakub
8660395
SKOB Zlín 2000 Kč
TZL 2
Úsek 1:
TZL0810
Pavlík Adam
8662733

Úsek 2:
LCE0851
Hubáčková Sabina
8482100

Úsek 3:
TZL0800
Pernička Martin
8240800

Úsek 4:
TZL0851
Fišerová Markéta
8680330

Úsek 5:
TZL0821
Michač Samuel
8518354

Úsek 6:
TZL0757
Kovalčíková Nela
8051263

Úsek 7:
TZL0815
Jahudka Tomáš
8680386
SKOB Zlín 2000 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL0654
Jílková Lenka
8680425

Úsek 2:
STE0751
Matoušková Johana
8022633

Úsek 3:
UOL0700
Janeček Jáchym
8113535

Úsek 4:
UOL0750
Paulíčková Tereza
8226374

Úsek 5:
UOL0805
Barták Petr
8162825

Úsek 6:
UOL0656
Burdová Helena
8516424

Úsek 7:
ZLH0800
Mrkvica Václav
8116831
SOB Olomouc 2000 Kč
VLI 1
Úsek 1:
VLI0652
Heczková Anna
8328656

Úsek 2:
VLI0853
Šestáková Johana
8119509

Úsek 3:
VLI0655
Vilémová Eliška
8517331

Úsek 4:
VLI0851
Kunášková Karolína
8014518

Úsek 5:
VLI0852
Flossmannová Lucie
8008268

Úsek 6:
CHA0753
Lipenská Barbora
8445315

Úsek 7:
VLI0658
Balcarová Marie
8103290
Slavia Liberec orienteering 2000 Kč
VRL 1
Úsek 1:
VRL0501
Čivrný Jan
8656604

Úsek 2:
VRL0851
Čivrná Eliška
8226375

Úsek 3:
LTU0502
Kotyk Vojtěch
8085196

Úsek 4:
VRL0852
Hanušová Markéta
8033283

Úsek 5:
CHC1002
Šimek Vojtěch
8113489

Úsek 6:
LTU0753
Kvášovská Ludmila
8680392

Úsek 7:
LTU0802
Kotyk Šimon
8136464
OOS TJ Spartak Vrchlabí 2000 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP0500
Nemšovský Filip
8005427

Úsek 2:
VSP0855
Malečková Pavlína
8030637

Úsek 3:
SJH0505
Nouza Michal
8004613

Úsek 4:
VSP0751
Baldrianová Eva
8660533

Úsek 5:
VSP0701
Štrait Vilém
8061443

Úsek 6:
VSP0553
Malečková Hana
8502727

Úsek 7:
VSP0508
Bolehovský Daniel
8170805
USK Praha 2000 Kč
VSP 2
Úsek 1:
VSP0752
Gajdová Michaela
8660527

Úsek 2:
VSP0853
Nemšovská Magdalena
8515520

Úsek 3:
VCB0702
Teringl Vojtěch
8022634

Úsek 4:
VSP0850
Zakouřilová Klára
8009888

Úsek 5:
VSP0754
Lichtenbergová Zuzana
8501397

Úsek 6:
VSP0854
Ehlerová Anna
8005141

Úsek 7:
VSP0803
Rod Matyáš
8066787
USK Praha 2000 Kč
VSP 3
Úsek 1:
VSP0802
Folprecht Lukáš
8226436

Úsek 2:
VSP1050
Ehlerová Michaela
8005127

Úsek 3:
VSP0800
Jedlička Aleš
2067940

Úsek 4:
VSP0653
Folprechtová Julie
8013908

Úsek 5:
VSP0556
Lichtenbergová Tereza

Úsek 6:
VSP0953
Kuiper Jana Simona

Úsek 7:
VSP0554
Tulachová Anna
8013965
USK Praha 2000 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM0807
Bulička Martin
8162909

Úsek 2:
ZBM0953
Coufalová Rea
8076013

Úsek 3:
ZBM0605
Kučera Tomáš
8660418

Úsek 4:
ZBM0752
Finstrlová Kristýna
8660429

Úsek 5:
TTR0501
Prášil Tomáš
8666871

Úsek 6:
ZBM0658
Tomanová Eliška
8116744

Úsek 7:
ZBM0604
Urbánek Tomáš
8670828
SK Brno Žabovřesky 2000 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM0706
Marek Filip
8660413

Úsek 2:
ZBM0854
Rotková Veronika
8076008

Úsek 3:
ZBM0513
Dvořáček Michal
8517357

Úsek 4:
ZBM0850
Kočová Klára
8660445

Úsek 5:
ZBM0814
Eliášek Patrik
8454004

Úsek 6:
ZBM0553
Ondrová Anna
8660428

Úsek 7:
ZBM0602
Koča Vojtěch
8005438
SK Brno Žabovřesky 2000 Kč
JJN 1
Úsek 1:
JJN0602
Habán Oliver
8655464

Úsek 2:
JJN0750
Baloghová Milena
8228091

Úsek 3:
JJN0600
Mairich Filip
8662716

Úsek 4:
JJN0852
Nožičková Eva
8680401

Úsek 5:
JJN0802
Oravec Viktor
2111800

Úsek 6:
JJN0853
Pražáková Nella
8662699

Úsek 7:
JJN0805
Šnytr Václav
8454008
Team Jizerky 2000 Kč
ZTC 1
Úsek 1:
ZTC0601
Svoboda Antonín
8651736

Úsek 2:
ZTC0551
Beránková Šárka
8516419

Úsek 3:
ZTC0501
Stehlík Šimon
8670487

Úsek 4:
ZTC0652
Kožíšková Kateřina
8008298

Úsek 5:
ZTC0700
Stehlík Jakub
8013478

Úsek 6:
KSH0852
Mayerová Daniela
8116778

Úsek 7:
ZTC0504
Němec David
8648544
Západočeské sportovní centrum OB 2000 Kč
ZTC 2
Úsek 1:
ZTC0802
Vodrážka Štěpán
8022383

Úsek 2:
MLA0851
Hermannová Natálie
8016037

Úsek 3:
MLA0801
Herman Ondřej
8656612

Úsek 4:
ZTC0850
Beránková Hedvika
8013879

Úsek 5:
ZTC0800
Krs Jakub
8014479

Úsek 6:
ZTC0851
Sobotová Kateřina
8013929

Úsek 7:
ZTC0801
Turek Jakub
8114119
Západočeské sportovní centrum OB 2000 Kč
(22)
Název/Jméno
Klub
Vklad
DKP 1
Úsek 1:
DKP8717
Pospíšil Ondřej
8667544

Úsek 2:
DKP8758
Bochenková Martina
8656549

Úsek 3:
DKP7705
Gregor Martin
8014551

Úsek 4:
DKP8450
Kolínová Kristýna
8450007

Úsek 5:
DKP7701
Kolín Jan
8007701
Oddíl OB Kotlářka 1250 Kč
DKP 2
Úsek 1:
DKP7911
Mrázek Jiří
8501991

Úsek 2:
DKP8250
Špičáková Barbora
2102804

Úsek 3:
DKP8000
Hošek Václav
8506943

Úsek 4:
DKP7752
Snížková Petra
2095965

Úsek 5:
DKP8109
Tomeš Jaroslav
8651714
Oddíl OB Kotlářka 1250 Kč
DOK 1
Úsek 1:
DOK8700
Novák Daniel
8656618

Úsek 2:
DOK7450
Dolejší Lenka
8655448

Úsek 3:
DOK7300
Šmol Marcel
2053516

Úsek 4:
DOK7350
Johnová Lenka
8662323

Úsek 5:
DOK7801
Kmínek Jan
2053502
OK Doksy 1250 Kč
FSP 1
Úsek 1:
FSP7502
Skripnik Ondřej
8028842

Úsek 2:
FSP8650
Studničná Lenka
8028805

Úsek 3:
FSP7610
Kužel Tomáš
8076635

Úsek 4:
FSP8152
Bolinová Hana
8228844

Úsek 5:
FSP7901
Fibír Tomáš
8014524
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 1250 Kč
CHT 1
Úsek 1:
CHT8510
Kopáček Jan
8028864

Úsek 2:
CHT8851
Kopáčková Iva
8013927

Úsek 3:
CHT8701
Krejsa Jan
8004592

Úsek 4:
CHT8053
Korecká Lenka
8047133

Úsek 5:
CHT8001
Matras Tomáš
8047209
OOB SK Chrast 1250 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE7602
Horyna Roman
8662439

Úsek 2:
LCE8751
Vlažná Lucie
8670776

Úsek 3:
LCE7439
Škoda František
8063070

Úsek 4:
LCE8560
Macková Petra
2032130

Úsek 5:
LCE7708
Zicha Jiří
8140919
OOB TJ Slovan Luhačovice 1250 Kč
OPI 1
Úsek 1:
OPI7803
Fiala Jan
8008278

Úsek 2:
OPI8150
Tichá Jana
8044636

Úsek 3:
OPI6900
Hartvich Otto
8013426

Úsek 4:
OPI8051
Smolíková Lenka
2088174

Úsek 5:
OPI7300
Sobotka Petr
8033287
Orientační sporty Písek 1250 Kč
PBM 1
Úsek 1:
PBM8604
Sladký Marek
52034

Úsek 2:
PBM8450
Sladká Magdalena
8226315

Úsek 3:
PBM7609
Pátek Richard
8076003

Úsek 4:
PBM8253
Kozmonová Helena
1403423

Úsek 5:
PBM8200
Kozmon Petr
1403435
TJ Spartak 1. brněnská 1250 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP7506
Pokorný Ondřej
8090130

Úsek 2:
PGP7763
Lošťáková Ivana
8014514

Úsek 3:
PGP7405
Komín David
8116739

Úsek 4:
PGP8155
Košárková Iva
8656627

Úsek 5:
PGP8302
Sysel Ondřej
8656750
SK Praga 1250 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK7905
Tihon Michal
8226369

Úsek 2:
PHK8255
Novotná Martina
8076619

Úsek 3:
PHK7601
Vítek Petr
8007174

Úsek 4:
PHK8055
Vítková Lucie
8006766

Úsek 5:
PHK8101
Novotný Tomáš
8670463
OK 99 Hradec Králové 1250 Kč
PLU 1
Úsek 1:
PLU8007
Matyšek Radoslav
8116824

Úsek 2:
PLU7677
Otrubová Ivona
8454026

Úsek 3:
PLU7931
Krtička Jan
2067929

Úsek 4:
PLU7852
Otrubová Johana
8516754

Úsek 5:
PLU7823
Matyšek Bronislav
8285917
TJ SOKOL Plumlov 1250 Kč
PLU 2
Úsek 1:
PLU7917
Otruba Karel
2035148

Úsek 2:
PLU7676
Lorencová Linda
8014540

Úsek 3:
PLU8417
Stoklasa Bohumil
49878

Úsek 4:
PLU7777
Otrubová Věra
2035158

Úsek 5:
PLU7407
Trhlík Tomáš
8071274
TJ SOKOL Plumlov 1250 Kč
PLU 3
Úsek 1:
PLU7901
Novotný Michal
8445306

Úsek 2:
PLU7878
Luterová Kristýna
2419928

Úsek 3:
PLU8101
Lutera Michal
2102795

Úsek 4:
PLU8350
Hubíková Iva
7208232

Úsek 5:
PLU8201
Hubík Hubert
8670809
TJ SOKOL Plumlov 1250 Kč
RBK 1
Úsek 1:
RBK8347
Jalový Milan
8667513

Úsek 2:
RBK8252
Bártová Petra
2151397

Úsek 3:
RBK7111
Brosch Petr
8482111

Úsek 4:
RBK7451
Broschová Lucie
8006757

Úsek 5:
RBK8605
Henek Michal
8116695
SK Radioklub Blansko 1250 Kč
SBK 1
Úsek 1:
SBK7541
Daněk Roman
8008112

Úsek 2:
SBK8151
Daňková Veronika
8007503

Úsek 3:
SBK7207
Sluka Miroslav
53214

Úsek 4:
SBK8554
Beržinská Soňa
8202028

Úsek 5:
SBK7537
Urban Jan
8303038
KOB START Blansko 1250 Kč
SFM 1
Úsek 1:
SFM8301
Sebera Josef
8501526

Úsek 2:
SFM7351
Klose Petra
8017399

Úsek 3:
SFM8252
Létalová Soňa
8022666

Úsek 4:
SFM8450
Ligocká Kateřina
2212740

Úsek 5:
SFM8302
Sebera Václav
8014513
O-RUNNAŘI Beskydy 1250 Kč
STH 1
Úsek 1:
STH7801
Junek Petr
8660910

Úsek 2:
STH8852
Vejrová Iva
8656522

Úsek 3:
STH7501
Puš Roman
8670476

Úsek 4:
STH7451
Junková Petra
8330759

Úsek 5:
STH8301
Erlebach Michal
8005118
SK Studenec 1250 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM8841
Chromý Adam
8008841

Úsek 2:
TBM8658
Stehlíková Jana
52339

Úsek 3:
TBM8525
Stehlík Martin
8112567

Úsek 4:
TBM8870
Chromá Adéla
8008870

Úsek 5:
TBM8833
Bořil Tomáš
8008833
KOS TJ Tesla Brno 1250 Kč
VAM 1
Úsek 1:
VAM8401
Veverka Tomáš
7204619

Úsek 2:
VAM8850
Klapalová Hana
52074

Úsek 3:
VAM8601
Andrš Jiří
8026572

Úsek 4:
VAM8651
Smutná Pavla
9669

Úsek 5:
VAM8802
Klapal Michal
9670
OB Vamberk 1250 Kč
VPM 1
Úsek 1:
VPM7702
Vodrážka Ondřej
8512677

Úsek 2:
VPM7995
Vodrážková Kateřina
980333

Úsek 3:
VPM7202
Beránek Jan
2042508

Úsek 4:
VPM7551
Hasmanová Lenka
8033212

Úsek 5:
VPM8807
Kamaryt Tomáš
8662312
KOS Slavia Plzeň 1250 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM8511
Drábek Jan
8660410

Úsek 2:
ZBM8451
Stachoňová Barbara
8076012

Úsek 3:
ZBM8100
Hikl Tomáš
8660441

Úsek 4:
ZBM7951
Kopáčková Jana
8137513

Úsek 5:
ZBM8721
Zháňal Jan
8660422
SK Brno Žabovřesky 1250 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM8404
Jurák Adam
8076015

Úsek 2:
ZBM7353
Firešová Andrea
1111097

Úsek 3:
ZBM7902
Finstrle Luděk
8660402

Úsek 4:
ZBM7550
Finstrlová Alena
2087665

Úsek 5:
ZBM8206
Koča Jaroslav
8420962
SK Brno Žabovřesky 1250 Kč
(35)
Název/Jméno
Klub
Vklad
VCO 1
Úsek 1:
SHK0901
Čečka Matěj
8005119

Úsek 2:
LPU1054
Fenclová Hana
8109335

Úsek 3:
LPU1101
Lučan Ondřej
8109426

Úsek 4:
SHK1155
Macháčková Lucie
8501571

Úsek 5:
SJC1152
Šolcová Elsa
8047201

Úsek 6:
LPU1104
Macek Dan
8109424

Úsek 7:
LPU1056
Munzarová Monika
8013836

Úsek 8:
PHK0900
Jelínek František
8162886
Východočeská oblast 1600 Kč
VCO 2
Úsek 1:
LTU0902
Kvášovský Filip
8028803

Úsek 2:
PHK1050
Hrušová Lucie
8022692

Úsek 3:
CET1103
Šafář Jakub
8064594

Úsek 4:
PHK1152
Horáková Eliška
8501500

Úsek 5:
PHK1155
Hepnerová Tereza
8121537

Úsek 6:
PHK1100
Chrtek Jan
8051261

Úsek 7:
VRL0952
Hančová Karolína
8014548

Úsek 8:
VRL1002
Kutlvašr Vladimír
8047122
Východočeská oblast 1600 Kč
VCO 3
Úsek 1:
SHK0903
Sochor Jakub
8022640

Úsek 2:
JIL0954
Salabová Pavlína
8482071

Úsek 3:
HOR1100
Čihák Matěj
8025655

Úsek 4:
PHK1254
Korbelová Tereza
8420955

Úsek 5:
PHK1150
Kvapilová Simona
8501651

Úsek 6:
PHK1106
Tatarnikov Ivan
8003640

Úsek 7:
VRL0951
Kutlvašrová Pavla
8454047

Úsek 8:
LPU1001
Kadaně Matěj
8501558
Východočeská oblast 1600 Kč
VCO 4
Úsek 1:
SHK0905
Jakubský David
8014481

Úsek 2:
VRL1054
Vrbatová Barbora
8410793

Úsek 3:
VRL1203
Vrbata Alan
8137516

Úsek 4:
SRK1152
Lepšová Julie
8409882

Úsek 5:
PHK1253
Korbelová Eliška
8162855

Úsek 6:
SHK1206
Mayer Antonín
8076036

Úsek 7:
CHC0953
Holingerová Alžběta
8006072

Úsek 8:
LPU0902
Kroupa Matyáš
8109402
Východočeská oblast 1600 Kč
POB 1
Úsek 1:
VSP0903
Gajda Petr
8028811

Úsek 2:
PGP0951
Štěpová Barbora
8005136

Úsek 3:
DKP1105
Sedlák Václav
8008297

Úsek 4:
VSP1152
Rodová Anežka
8107742

Úsek 5:
TAP1155
Rypáčková Šárka
8014509

Úsek 6:
FSP1100
Bartoň Theodor
8026639

Úsek 7:
PGP0957
Lošťáková Ela
8013933

Úsek 8:
DKP0910
Engel Adam
8047223
Pražská oblast 1600 Kč
POB 2
Úsek 1:
VSP0900
Kučera Jakub
8042137

Úsek 2:
VSP0950
Kučerová Kateřina
8013954

Úsek 3:
VSP1100
Baldrian Josef
8670452

Úsek 4:
PGP1155
Mrázková Berta
8010800

Úsek 5:
PGP1150
Hrušková Gabriela
2125327

Úsek 6:
DKP1206
Janeček Tomáš
8648577

Úsek 7:
DKP0951
Mullis Carolina
8080812

Úsek 8:
DKP1002
Machar Dan
8080823
Pražská oblast 1600 Kč
POB 3
Úsek 1:
TAP1010
Elleder Jan
8014503

Úsek 2:
PGP0953
Hrušková Tereza
8140916

Úsek 3:
DKP1101
Míka Luboš
8017720

Úsek 4:
PGP1151
Súkupová Sára
8502687

Úsek 5:
DKP1255
Ptáčková Lucie
8501062

Úsek 6:
TAP1105
Kamenický Karel
8196049

Úsek 7:
DKP1058
Vondráčková Jolana
8330756

Úsek 8:
VSP0904
Zavadil Matěj
8026650
Pražská oblast 1600 Kč
POB 4
Úsek 1:
DKP1011
Junek Šimon
8680325

Úsek 2:
PGP1052
Řepková Anna
8501549

Úsek 3:
TAP1303
Rypáček Radim
8008303

Úsek 4:
FSP1152
Knýbelová Anna
2000586

Úsek 5:
PGP1352
Súkupová Anita
8506942

Úsek 6:
TAP1109
Jakubský Pavel
2120625

Úsek 7:
PGP1050
Bartalošová Ada
2085003

Úsek 8:
DKP0924
Novák Adam
8154985
Pražská oblast 1600 Kč
MSK 1
Úsek 1:
MSK0905
Kovalčík Petr
8000245

Úsek 2:
MSK1053
Juračáková Judita
8501545

Úsek 3:
MSK1301
Podmol Ondřej
8648542

Úsek 4:
MSK1250
Létalová Eva
8500018

Úsek 5:
MSK1153
Burešová Sofie
8420967

Úsek 6:
MSK1201
Kawulok Matyáš
8445328

Úsek 7:
MSK0951
Kawuloková Tereza
8003651

Úsek 8:
MSK1004
Létal Hynek
8047136
Moravskoslezský kraj 1600 Kč
VYS 1
Úsek 1:
RUZ0902
Hofhanzl Antonín
8116806

Úsek 2:
CTB0951
Nováková Anna Marie
8648583

Úsek 3:
CTB1103
Novák Tobiáš
8003661

Úsek 4:
STA1152
Lubasová Nela
8116807

Úsek 5:
CTB1153
Klusáčková Johana
8012875

Úsek 6:
CTB1101
Šťastný Antonín
8003650

Úsek 7:
STA0954
Šimotová Elen
8047297

Úsek 8:
SJH1003
Blažek Vojtěch
8014562
Oblast Vysočina 1600 Kč
VYS 2
Úsek 1:
SJH1001
Míchal Jakub
8022661

Úsek 2:
SJI1151
Rychnovská Eliška
8409865

Úsek 3:
SJH1101
Beran Antonín
8014456

Úsek 4:
OSN1260
Voráčková Anežka
8621390

Úsek 5:
CTB1152
Klusáčková Dorota
8042140

Úsek 6:
SJI1100
Mazzarese David
8047195

Úsek 7:
STA0952
Čápová Denisa
8680427

Úsek 8:
CTB0902
Klusáček Mikuláš
8003597
Oblast Vysočina 1600 Kč
VYS 3
Úsek 1:
SJI0905
Černý Petr
8505208

Úsek 2:
CHT1153
Havlíčková Hana
8502709

Úsek 3:
CTB1202
Běloušek Matěj
8004049

Úsek 4:
CTB1253
Karbašová Kristýna
8043378

Úsek 5:
SJH1151
Komárková Radka
8003655

Úsek 6:
CTB1301
Šťastný Vilém
8136477

Úsek 7:
OSN1050
Dvořáčková Eva
8302010

Úsek 8:
CTB0903
Jirásek Rostislav
8026651
Oblast Vysočina 1600 Kč
STC 1
Úsek 1:
STC0905
Kříž Matěj
8002892

Úsek 2:
STC0950
Seidlová Magdalena
8061502

Úsek 3:
STC1101
Jiroušek Štěpán
2151399

Úsek 4:
STC1252
Mikulová Stella
8680608

Úsek 5:
STC1250
Rejšková Klára
8625714

Úsek 6:
STC1100
Vaněk Lukáš
8154992

Úsek 7:
STC0959
Michalíková Klára
8033280

Úsek 8:
STC0903
Etrych Jonáš
8016296
Středočeská oblast 1600 Kč
STC 2
Úsek 1:
STC1002
Bašus Ondřej
8007178

Úsek 2:
STC0958
Vaňková Barbora
8196045

Úsek 3:
STC1200
Zápotocký Tomáš
8461732

Úsek 4:
STC1155
Blehová Barbora
8445332

Úsek 5:
STC1251
Bašusová Olga
8116709

Úsek 6:
STC1203
Sláma Marek
8501176

Úsek 7:
STC0952
Pěkná Alžběta
8662284

Úsek 8:
STC0901
Zavadil Adam
8004883
Středočeská oblast 1600 Kč
STC 3
Úsek 1:
STC0900
Cháma Ondřej
8009524

Úsek 2:
STC1050
Mišeková Lucie
8660577

Úsek 3:
STC1106
Kašpar Adam
2131198

Úsek 4:
STC1150
Kalinová Lisa
8461111

Úsek 5:
STC1157
Fuchsová Barbora
8502749

Úsek 6:
STC1103
Čížik Matyáš
8410790

Úsek 7:
STC1054
Neubauerová Magdaléna
8501406

Úsek 8:
STC0907
Komín Matyáš
2121871
Středočeská oblast 1600 Kč
STC 4
Úsek 1:
STC1008
Neškudla Jan
8226404

Úsek 2:
STC1051
Dobyášová Adéla
8105238

Úsek 3:
STC1207
Pelikán Vít
2148226

Úsek 4:
STC1156
Veselá Klára
2146230

Úsek 5:
STC1255
Fialová Kristýna
8328667

Úsek 6:
STC1204
Bína Richard
8501047

Úsek 7:
STC1052
Havlíčková Zuzana
8016298

Úsek 8:
STC0908
Švejda Jáchym
2212737
Středočeská oblast 1600 Kč
JCO 1
Úsek 1:
JCO0901
Minařík Josef
8226414

Úsek 2:
JCO0955
Velátová Tereza
8226301

Úsek 3:
JCO1100
Minařík František
8007194

Úsek 4:
JCO1151
Smolíková Adéla
8226306

Úsek 5:
JCO1150
Kalábová Kateřina
8013893

Úsek 6:
JCO1101
Kaláb Jakub
8077483

Úsek 7:
JCO0954
Leitnerová Anna
8670753

Úsek 8:
JCO0900
Troják Šimon
8077482
Jihočeská oblast 1600 Kč
JCO 2
Úsek 1:
JCO1001
Janošík Ivan
8519562

Úsek 2:
JCO1051
Nechvátalová Eva
8005208

Úsek 3:
JCO1200
Velát Filip
8510278

Úsek 4:
JCO1250
Leitnerová Marie
8670760

Úsek 5:
JCO1251
Teringlová Veronika
8007184

Úsek 6:
JCO1201
Kouba Mikuláš
8033254

Úsek 7:
JCO1050
Kůrková Ema
8670758

Úsek 8:
JCO1003
Míka Ondřej
8064522
Jihočeská oblast 1600 Kč
HAN 1
Úsek 1:
PLU1001
Lutera Oliver
8085198

Úsek 2:
STE0952
Gottwaldová Amálie
8006759

Úsek 3:
ZLH1100
Mrkvica Jan
8516453

Úsek 4:
KON1191
Lipenská Jana Marie
8502680

Úsek 5:
UOL1150
Kubíčková Magdalena
8655430

Úsek 6:
KSU1100
Štábl Vít
8183194

Úsek 7:
KSU0959
Tomanková Alice
8680326

Úsek 8:
JPV1001
Koutný Ondřej
8404142
Hanácká oblast 1600 Kč
HAN 2
Úsek 1:
KON1010
Čeřovský Filip
8008300

Úsek 2:
SSU0950
Kranzler Stella Marie
2653476

Úsek 3:
ASU1249
Macek Václav
8140925

Úsek 4:
PLU1277
Otrubová Veronika
8044612

Úsek 5:
SSU1252
Kopecká Eliška
2771933

Úsek 6:
STE1100
Marek Martin
2073656

Úsek 7:
STE1051
Tomášková Anna
8183015

Úsek 8:
PLU0902
Kožnárek Pavel
8663160
Hanácká oblast 1600 Kč
HAN 3
Úsek 1:
SSU0904
Turek Josef
2001983

Úsek 2:
UOL0953
Křížová Amálie
8009523

Úsek 3:
KON1132
Václavek Alois
8014559

Úsek 4:
STE1350
Tomášková Lucie
232959

Úsek 5:
KON1353
Čeřovská Eliška
8116677

Úsek 6:
STE1201
Binar Vít
2049585

Úsek 7:
PLU1051
Luterová Laura
8047160

Úsek 8:
SSU0901
Pánek Antonín
9005142
Hanácká oblast 1600 Kč
JMO 1
Úsek 1:
JMO0909
Toman Matěj
8003624

Úsek 2:
JMO0980
Ptáčková Julie
8077877

Úsek 3:
JMO1104
Hikl Martin
8006761

Úsek 4:
JMO1151
Broschová Alžběta
8140939

Úsek 5:
JMO1152
Beránková Kamila
8107756

Úsek 6:
JMO1102
Bárta Ladislav
8500016

Úsek 7:
JMO0954
Marková Eva
8517355

Úsek 8:
JMO0910
Malý Matyáš
8680332
Jihomoravská oblast 1600 Kč
JMO 2
Úsek 1:
JMO0903
Florian Radek
8107776

Úsek 2:
JMO1054
Coufalová Thea
8234322

Úsek 3:
JMO1100
Koča František
8501513

Úsek 4:
JMO1158
Ryglová Beáta
8482069

Úsek 5:
JMO1150
Králová Marie
8410789

Úsek 6:
JMO1101
Kozák Vojtěch
8063051

Úsek 7:
JMO1052
Eliášová Viktorie
8088388

Úsek 8:
JMO0928
Kroutil Tadeáš
8117119
Jihomoravská oblast 1600 Kč
JMO 3
Úsek 1:
JMO1001
Kubáň Patrik
8119519

Úsek 2:
JMO1051
Jágrová Zuzana
8013953

Úsek 3:
JMO1200
Hájek Vojtěch
8100051

Úsek 4:
JMO1159
Vítková Kateřina
8162910

Úsek 5:
JMO1188
Schwabová Barbora
8042134

Úsek 6:
JMO1300
Vítek Vojtěch
8162892

Úsek 7:
JMO1056
Tomíčková Eliška
7300558

Úsek 8:
JMO0901
Svoboda Jakub
8162917
Jihomoravská oblast 1600 Kč
VAL 1
Úsek 1:
TZL1000
Pekárek David
8680313

Úsek 2:
LCE1051
Slámová Julie
8660362

Úsek 3:
TZL1200
Šidla Dalibor
8250121

Úsek 4:
TZL1251
Svobodová Natálie
7209290

Úsek 5:
LCE1253
Slámová Emílie Inka
8006762

Úsek 6:
LCE1111
Hubáček Marián
8680393

Úsek 7:
TZL0955
Mašláňová Ema
8150409

Úsek 8:
SKM1000
Dittrich Matouš
8660358
Valašská oblast 1600 Kč
VAL 2
Úsek 1:
TZL0902
Slováček Ondřej
8090714

Úsek 2:
VIC0951
Vlčková Markéta
8482070

Úsek 3:
LCE1112
Macka Sebastián
8006756

Úsek 4:
VIC1351
Vlčková Alžběta
8509228

Úsek 5:
TZL1351
Chodúrová Elena
7209282

Úsek 6:
SKM1100
Pěček Tobiáš
8680301

Úsek 7:
TZL0953
Růžičková Žofie
8508292

Úsek 8:
TZL1005
Mašláň Prokop
8050910
Valašská oblast 1600 Kč
VAL 3
Úsek 1:
TZL1008
Mička Gabriel Felix
8508295

Úsek 2:
TZL0950
Kundratová Eva
8209279

Úsek 3:
TZL1105
Přibyl František
2091553

Úsek 4:
TZL1150
Nešporová Viktorie Anna
8444330

Úsek 5:
LCE1251
Stacke Viktorie
8140944

Úsek 6:
TZL1101
Jahudka Štěpán
8047183

Úsek 7:
VIC0952
Kubíčková Lucie
8063060

Úsek 8:
TZL0900
Kusák Alexander
08594
Valašská oblast 1600 Kč
JEO 1
Úsek 1:
JEO0902
Žemlík Eduard
8680592

Úsek 2:
JEO0952
Zabořilová Anna
8012867

Úsek 3:
JEO1100
Lamač Vítek
8421841

Úsek 4:
JEO1250
Heczková Emma
8196060

Úsek 5:
JEO1154
Zítová Kateřina
8501078

Úsek 6:
JEO1203
Votava Vojtěch
8517319

Úsek 7:
JEO0951
Tomášková Matilda
8656542

Úsek 8:
JEO0905
Patka Marek
8304112
Ještědská oblast 1600 Kč
JEO 2
Úsek 1:
JEO0904
Maděra Jakub
8119579

Úsek 2:
JEO1055
Rudolfová Elisabeth
8044638

Úsek 3:
JEO1102
Janata Matěj
8013463

Úsek 4:
JEO1153
Dostrašilová Vendula
8409881

Úsek 5:
JEO1350
Kutková Sára
8026626

Úsek 6:
JEO1105
Horáček Jáchym
8003621

Úsek 7:
JEO0956
Soukupová Marie
8518329

Úsek 8:
JEO0900
Skácel Jan
8076629
Ještědská oblast 1600 Kč
JEO 3
Úsek 1:
JEO1000
Kmínek Ondřej
8113494

Úsek 2:
JEO1053
Lischková Anežka
8304121

Úsek 3:
JEO1104
Beneš Maxmilián
8501669

Úsek 4:
JEO1152
Michálková Ela
8304120

Úsek 5:
JEO1155
Kvapilová Klára
8506612

Úsek 6:
JEO1106
Kmínek Jan
8113496

Úsek 7:
JEO1051
Jiráková Adéla
8076042

Úsek 8:
JEO0906
Guida Alessandro
8034529
Ještědská oblast 1600 Kč
JEO 4
Úsek 1:
JEO0955
Houžvičková Kateřina
8015289

Úsek 2:
JEO1052
Pechová Marie
8015312

Úsek 3:
JEO1107
Kocman Lukáš
8006755

Úsek 4:
JEO1156
Kubešová Eliška
8501562

Úsek 5:
JEO1252
Maděrová Klára
8509115

Úsek 6:
JEO1204
Starý Jakub
8196059

Úsek 7:
JEO0959
Kvapilová Kristýna
8226312

Úsek 8:
JEO0957
Janatová Violka
8660508
Ještědská oblast 1600 Kč
ZCO 1
Úsek 1:
VPM0902
Materna Josef
8007996

Úsek 2:
DCH0959
Fryšová Žaneta
8109359

Úsek 3:
VPM1300
Rauch Tobiáš
8507967

Úsek 4:
VPM1155
Andělová Viktorie
8196066

Úsek 5:
ONO1150
Urbánková Lucie
8013924

Úsek 6:
MLA1203
Podzimek Tomáš
8116729

Úsek 7:
LPM0951
Stehlíková Tereza
8013914

Úsek 8:
VPM0901
Anděl Robin
8109411
Západočeská oblast 1600 Kč
ZCO 2
Úsek 1:
ONO1001
Černý Antonín
8119462

Úsek 2:
KRL0951
Hanáková Aneta
8113491

Úsek 3:
MLA1200
Placek Nikolas
8656657

Úsek 4:
MLA1154
Nykodymová Anna
8076630

Úsek 5:
MLA1150
Prinzová Lada
8116798

Úsek 6:
LPM1202
Fiala Jakub
2219081

Úsek 7:
VPM1050
Vodrážková Barbora
8022340

Úsek 8:
MLA0901
Prinz Mikuláš
8656644
Západočeská oblast 1600 Kč
ZCO 3
Úsek 1:
MLA0902
Placek Tomas
8014515

Úsek 2:
ONO0950
Ječmenová Veronika
8016054

Úsek 3:
NEK1201
Soukup Ondřej
8013491

Úsek 4:
KRL1152
Houbová Eliška
8075685

Úsek 5:
DCH1151
Fryšová Zuzana
2039224

Úsek 6:
MLA1204
Bartůněk Lukáš
8044616

Úsek 7:
LPM0953
Šafránková Eliška
8003929

Úsek 8:
LPM1000
Parula Egon
8107721
Západočeská oblast 1600 Kč
ZCO 4
Úsek 1:
ONO1000
Ritter Jakub
8501841

Úsek 2:
VPM1051
Beránková Julie
8500499

Úsek 3:
VLI1300
Matějů Josef
8133261

Úsek 4:
VPM1250
Dvořáková Zuzana
434806

Úsek 5:
VPM1150
Maternová Jana
8063079

Úsek 6:
VPM1301
Křenek Martin
8000359

Úsek 7:
ONO1050
Hynková Marie
8501779

Úsek 8:
MLA1000
Beneš Jan
8196039
Západočeská oblast 1600 Kč
(79)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ABM 1
Úsek 1:
ABM7415
Palát Petr
8090147

Úsek 2:
ABM7054
Otrusinová Helena
7209784

Úsek 3:
ABM7210
Kurečka Robert
8648589

Úsek 4:
ABM7469
Mulíčková Eva
52041

Úsek 5:
ABM7405
Mulíček Ondřej
7000511
KOB ALFA Brno 1250 Kč
ADA 1
Úsek 1:
ADA8202
Matula Petr
8662357

Úsek 2:
ADA7454
Strýčková Monika
2073658

Úsek 3:
ADA7512
Procházka Jiří
49864

Úsek 4:
ADA7451
Richterová Nataša
52715

Úsek 5:
ADA7400
Odehnal Luděk
8237726
OOB Spartak Adamov 1250 Kč
AOP 1
Úsek 1:
AOP7802
Holas Tomáš
8648545

Úsek 2:
AOP7853
Holasová Šárka
8648596

Úsek 3:
AOP6501
Hadač Miroslav
8509044

Úsek 4:
AOP7151
Kostková Jana
8648553

Úsek 5:
AOP7101
Valík Luděk
8004332
Orientační Běh Opava 1250 Kč
ASU 1
Úsek 1:
ASU8304
Khýn Vítězslav
8226338

Úsek 2:
ASU6999
Šmelíková Hana
8071314

Úsek 3:
ASU7501
Kolek Petr
8636194

Úsek 4:
ASU
Ondovčíková Danka
8101080

Úsek 5:
ASU6849
Pavlík Radek
8666874
Magnus Orienteering 1250 Kč
BZR 1
Úsek 1:
BZR8801
Rajnošek Matěj
52965

Úsek 2:
BZR6951
Čechová Zuzana
8149884

Úsek 3:
BZR8451
Rajnošková Lea
52964

Úsek 4:
BZR6051
Rajnošková Marie
301392

Úsek 5:
BZR6301
Rajnošek Zdeněk
8481963
Bratrstvo Ždárských vrchů 1250 Kč
CTB 1
Úsek 1:
CTB7001
Novák Pavel
8648548

Úsek 2:
CTB8351
Šťastná Lenka
2082926

Úsek 3:
CTB7901
Šťastný Karel
8162828

Úsek 4:
CTB7851
Paulová Hana
2039078

Úsek 5:
CTB7902
Hübner Jan
8200032
SK OB Chotěboř 1250 Kč
CTB 2
Úsek 1:
CTB7601
Paul Pavel
2039076

Úsek 2:
CTB8051
Klusáčková Lenka
232874

Úsek 3:
CTB7803
Klusáček Luděk
232875

Úsek 4:
CTB6851
Voborníková Eva
8003667

Úsek 5:
CTB6601
Voborník Petr
8414102
SK OB Chotěboř 1250 Kč
DKL 1
Úsek 1:
DKL7101
Datel Jiří
8501787

Úsek 2:
DKL7150
Bejčková Jana
301616

Úsek 3:
DKL8000
Jedlička Michal
8226368

Úsek 4:
ODV7651
Berná Markéta
8501552

Úsek 5:
DKL6900
Vinš Pavel
8196089
KOB Kladno 1250 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP7402
Maroušek Jan
8667501

Úsek 2:
DKP7054
Škáchová Petra
8017712

Úsek 3:
DKP7504
Svoboda Jiří
8069069

Úsek 4:
DKP7853
Brandejsová Petra
8113490

Úsek 5:
DKP7703
Collis Mark
8660454
Oddíl OB Kotlářka 1250 Kč
DKP 2
Úsek 1:
DKP7100
Šubrt Antonín
8080834

Úsek 2:
DKP7856
Vondráčková Markéta
8460270

Úsek 3:
DKP6901
Kalousek Jiří
8105246

Úsek 4:
DKP7251
Vítečková Kateřina
7007201

Úsek 5:
DKP7201
Víteček Jan
8720322
Oddíl OB Kotlářka 1250 Kč
DOR 1
Úsek 1:
DOR7503
Bleha Stanislav
8508188

Úsek 2:
DOR7555
Hrušková Blanka
2134295

Úsek 3:
DOR7300
Etrych Tomáš
8044386

Úsek 4:
DOR6150
Bochenková Jana
8116687

Úsek 5:
DOR7000
Hruška Jan
2125349
OK Dobříš 1250 Kč
DOR 2
Úsek 1:
DOR7600
Janda Pavel
8109410

Úsek 2:
DOR7150
Nová Jana
8663122

Úsek 3:
DOR7100
Španěl Ondřej
2058506

Úsek 4:
DOR8051
Haisová Stanislava

Úsek 5:
DOR7505
Vaculovič Radim
8119443
OK Dobříš 1250 Kč
EKP 1
Úsek 1:
EKP8606
Mikan Albert
8654890

Úsek 2:
EKP8351
Pokorná Kristýna
8005430

Úsek 3:
EKP6800
Pecka Jan
8659399

Úsek 4:
EKP6951
Blahová Markéta
7209480

Úsek 5:
EKP7503
Matoušek Petr
8510261
VŠTJ Ekonom Praha 1250 Kč
HCE 1
Úsek 1:
HCE8200
Pinkr Josef
1421894

Úsek 2:
HCE6450
Kettnerová Lenka
8501070

Úsek 3:
HCE5900
Kettner Pavel
8509341

Úsek 4:
HCE8350
Pinkrová Šárka
2126387

Úsek 5:
HCE8250
Dudová Irena
8013859
TJ Hostivice 1250 Kč
CHA 1
Úsek 1:
CHA7501
Pachner Pavel
8210075

Úsek 2:
CHA8050
Lankašová Barbora
8109403

Úsek 3:
CHA6600
Vydra Ivan
8028878

Úsek 4:
CHA7850
Kašková Kateřina
8670479

Úsek 5:
CHA8801
Hradec Pavel
8183193
OK Chrastava 1250 Kč
CHA 2
Úsek 1:
CHA7603
Matyáš Libor
8003522

Úsek 2:
CHA7951
Lipenská Eva
8013858

Úsek 3:
CHA7652
Matyášová Jana
8030636

Úsek 4:
CHA7751
Březinová Michaela
8445321

Úsek 5:
CHA7604
Březina Jan
8008267
OK Chrastava 1250 Kč
CHA 3
Úsek 1:
CHA7800
Kadavý Petr
8509338

Úsek 2:
CHA8650
Šulcová Veronika
9101701

Úsek 3:
CHA7200
Danko Tomáš
8501067

Úsek 4:
CHA7750
Pachnerová Dominika
8210077

Úsek 5:
CHA6551
Pavlíková Pavla
436447
OK Chrastava 1250 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC8502
Pešek Ondřej
8662296

Úsek 2:
CHC7751
Biolik Agnieszka
8197778

Úsek 3:
CHC6501
Půlpán Roman
8370079

Úsek 4:
CHC7251
Křivdová Lenka
8655490

Úsek 5:
CHC8603
Pátek Michal
8409870
K.O.B. Choceň 1250 Kč
CHC 2
Úsek 1:
CHC7608
Biolik Grzegorz
8210276

Úsek 2:
CHC8151
Nimshausová Hana
8110513

Úsek 3:
CHC7901
Šimek Jiří
8109554

Úsek 4:
CHC6951
Chaloupková Lenka
8116901

Úsek 5:
CHC6701
Křivda Ivan
9200535
K.O.B. Choceň 1250 Kč
CHT 1
Úsek 1:
CHT7501
Vítek Pavel
51999

Úsek 2:
CHT7852
Vacková Petra
4329

Úsek 3:
CHT7500
Klvaňa Milan
8226323

Úsek 4:
CHT8152
Krejsová Martina
8509062

Úsek 5:
CHT7901
Korecký Miroslav
8226364
OOB SK Chrast 1250 Kč
JEN 1
Úsek 1:
JEN8200
Kalousek Zdeněk
8042128

Úsek 2:
JEN8451
Kalousková Pavla
8012882

Úsek 3:
JEN7701
Kutek Pavel
8071630

Úsek 4:
JEN7457
Zabořilová Romana
8033263

Úsek 5:
JEN7101
Zabořil Michal
8226405
OB Jenišovice 1250 Kč
JPV 1
Úsek 1:
JPV7713
Skřivanek Marcel
8005132

Úsek 2:
JPV7676
Plachá Andrea
8516420

Úsek 3:
JPV7927
Hodač Karel
8663185

Úsek 4:
JPV7552
Poláčková Monika
8648634

Úsek 5:
JPV8303
Hubáček Ondřej
8109329
Oddíl OS SK Prostějov 1250 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM7301
Lichtenberg Martin
8154977

Úsek 2:
KAM7550
Žemlová Eva
8033217

Úsek 3:
KAM8200
Pelikán Tomáš
2420069

Úsek 4:
KAM6952
Himmelová Marie
51681

Úsek 5:
KAM6201
Semík Luboš
8019431
OK Kamenice 1250 Kč
KAM 2
Úsek 1:
KAM8052
Dobyášová Zuzana
2039085

Úsek 2:
KAM7053
Hankovcová Lenka
682099

Úsek 3:
KAM7851
Mišeková Martina
2800344

Úsek 4:
KAM7452
Pokorná Kamila
2118482

Úsek 5:
KAM6601
Mack Tomáš
416156
OK Kamenice 1250 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU8506
Rajnošek Zdeněk
8230285

Úsek 2:
KSU7272
Krčová Martina
8680374

Úsek 3:
KSU5801
Šrámek Jaromír
8680320

Úsek 4:
KSU8691
Rajnošek Tereza
8180786

Úsek 5:
KSU7410
Tomanek Daniel
8662343
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 1250 Kč
KSU 2
Úsek 1:
KSU7909
Miča Petr
8017374

Úsek 2:
KSU7552
Tomanková Martina
8113521

Úsek 3:
KSU7501
Štábl Roman
897363

Úsek 4:
KSU7499
Reichlová Jiřina
8670787

Úsek 5:
KSU7945
Turczer Petr
8660457
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 1250 Kč
LBM 1
Úsek 1:
LBM6113
Korpas Jaroslav
8007191

Úsek 2:
LBM8651
Štěpánková Petra
2121006

Úsek 3:
LBM7751
Tomanová Veronika
8013372

Úsek 4:
LBM7450
Kyclová Jitka
52029

Úsek 5:
LBM7362
Korpasová Ivana
8013857
TJ Lokomotiva Ingstav Brno 1250 Kč
LLI 1
Úsek 1:
LLI7201
Bradáč Stanislav
8656748

Úsek 2:
LLI7152
Marková Jana
8026579

Úsek 3:
LLI6900
Hejna Stanislav
682678

Úsek 4:
LLI6950
Fürstová Katka
8107774

Úsek 5:
LLI6801
Fürst Aleš
8657098
LOK-o Liberec 1250 Kč
LTU 1
Úsek 1:
LTU6900
Lazák Jan
8662675

Úsek 2:
LTU6752
Stodůlková Lenka
8047168

Úsek 3:
LTU8100
Vaňátko Jakub
8047129

Úsek 4:
LTU7851
Komárková Lucie
8662725

Úsek 5:
LTU7901
Kotyk Pavel
8047151
OOB TJ Lokomotiva Trutnov 1250 Kč
OSN 1
Úsek 1:
OSN7118
Zrník Tomáš
8659415

Úsek 2:
OSN8555
Voráčková Lenka
8620778

Úsek 3:
OSN7209
Nechanický Pavel
8656601

Úsek 4:
OSN7356
Janíčková Jitka
8680294

Úsek 5:
OSN7502
Dvořáček Jiří
8007171
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 1250 Kč
MFP 1
Úsek 1:
MFP7903
Dvořáček Dan
8008081

Úsek 2:
MFP8050
Nedbalová Jana
8501530

Úsek 3:
MFP8450
Pecoldová Pavlína
8066680

Úsek 4:
MFP7050
Sieglová Dagmar
8660371

Úsek 5:
MFP6700
Siegl Roman
8648567
Matfyz Praha 1250 Kč
MLA 1
Úsek 1:
MLA7601
Beneš Marek
8033219

Úsek 2:
MLA7051
Bartošová Jana
8656656

Úsek 3:
MLA5801
Milota Josef
8656692

Úsek 4:
MLA8250
Placková Veronika
8033229

Úsek 5:
MLA7500
Petruš Marek
8502744
MLOK Mariánské Lázně 1250 Kč
PBM 1
Úsek 1:
PBM7201
Komenda Kamil
8516931

Úsek 2:
PBM8485
Uhnavá Markéta
8010108

Úsek 3:
PBM7606
Šafek Jiří
8000013

Úsek 4:
PBM7655
Tachovská Kamila
8162901

Úsek 5:
PBM7523
Svoboda Ladislav
52001
TJ Spartak 1. brněnská 1250 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP7601
Matějů Luboš
8662333

Úsek 2:
PGP8153
Ryšavá Vendula
8662726

Úsek 3:
PGP7602
Nemšovský Petr
8005116

Úsek 4:
PGP7650
Ryšavá Magdaléna
8517318

Úsek 5:
PGP7203
Baldrian Petr
8140933
SK Praga 1250 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK7605
Kadeřávek Petr
9399

Úsek 2:
PHK7051
Chaloupská Pavlína
8644871

Úsek 3:
PHK7703
Korbel Michal
8226379

Úsek 4:
PHK7456
Samková Renáta
8409844

Úsek 5:
PHK7702
Vítek Tomáš
9526
OK 99 Hradec Králové 1250 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK7250
Metelková Taťána
434591

Úsek 2:
PHK6752
Kosová Michaela
8660597

Úsek 3:
PHK6504
Melichar Igor
8028839

Úsek 4:
PHK7551
Melicharová Zdeňka
8028877

Úsek 5:
PHK6800
Metelka Pavel
8006770
OK 99 Hradec Králové 1250 Kč
RUZ 1
Úsek 1:
RUZ7300
Hofhanzl Abrahám
8654910

Úsek 2:
RUZ8051
Polednová Hana
8013844

Úsek 3:
RUZ7600
Nevrkla Tomáš
8014557

Úsek 4:
RUZ7951
Hofhanzlová Hana
2801046

Úsek 5:
RUZ7500
Gregor Petr
8648570
TJ Růžená 1250 Kč
SCP 1
Úsek 1:
SCP8303
Vrabec Ondřej
8007185

Úsek 2:
SCP7950
Hojná Silvie
8226308

Úsek 3:
SCP7507
Šístek Daniel
8666866

Úsek 4:
SCP7555
Petráňová Jana
8014523

Úsek 5:
SCP7500
Khel Richard
7202899
OK Sparta Praha 1250 Kč
SCP 2
Úsek 1:
SCP8501
Tesař Jan
8508023

Úsek 2:
SCP8150
Havlínová Zuzana
8226305

Úsek 3:
SCP6200
Veljačik Pavel
8000236

Úsek 4:
SCP8257
Tesařová Anna
8105235

Úsek 5:
SCP7501
Petráň Jiří
8501054
OK Sparta Praha 1250 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK7601
Hepner David
8655416

Úsek 2:
SHK7753
Čečková Martina
8660534

Úsek 3:
SHK7911
Weiner Jakub
8663208

Úsek 4:
SHK8150
Jedličková Zuzana
8656667

Úsek 5:
SHK7309
Jedlička Michal
8024748
OK Slavia Hradec Králové 1250 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK8200
Souček Tomáš
8662339

Úsek 2:
SHK7350
Kroniková Jana
8662671

Úsek 3:
SHK7704
Slovák Miroslav
9101117

Úsek 4:
SHK8051
Toužilová Martina
9165

Úsek 5:
SHK7605
Svoboda Ondřej
8000235
OK Slavia Hradec Králové 1250 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH7601
Blažek Zdeněk
8003631

Úsek 2:
SJH7853
Gregorová Lenka
2096216

Úsek 3:
SJH7504
Šteflíček Martin
8662283

Úsek 4:
SJH8051
Kinštová Dominka
8505199

Úsek 5:
SJH7702
Komárek Arnošt
8014444
SOS Jindřichův Hradec 1250 Kč
SJH 2
Úsek 1:
SJH7402
Blažek Petr
8636796

Úsek 2:
SJH7652
Potužníková Eva
2113481

Úsek 3:
SJH7802
Míchal Jiří
8420953

Úsek 4:
SJH7851
Beranová Jana
8013871

Úsek 5:
SJH8150
Gregorová Kamila
8660904
SOS Jindřichův Hradec 1250 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI7201
Vítek Jaroslav
8028815

Úsek 2:
SJI8459
Slámová Petra
51765

Úsek 3:
SJI7823
Prošek Michal
8028823

Úsek 4:
SJI7850
Chudíková Barbora
8033211

Úsek 5:
SJI7313
Prášil Marek
8116817
OK Jihlava 1250 Kč
SJI 2
Úsek 1:
SJI7415
Prášil Aleš
8015316

Úsek 2:
SJI8151
Bartáková Petra
8076038

Úsek 3:
SJI8509
Plíhal Tomáš
8660510

Úsek 4:
SJI7852
Vítková Lenka
2081356

Úsek 5:
SJI7104
Venhoda Milan
8028816
OK Jihlava 1250 Kč
SKM 1
Úsek 1:
SKM8014
Stachoň Zdeněk
8670825

Úsek 2:
SKM7250
Mičíková Lada
8680394

Úsek 3:
SKM7000
Vlček Roman
8670823

Úsek 4:
SKM8250
Vlčková Lenka
7200330

Úsek 5:
SKM7800
Ošmera Jakub
8670759
KOB Směr Kroměříž 1250 Kč
SKM 2
Úsek 1:
SKM7701
Rytíř Jan
7210872

Úsek 2:
SKM8550
Hrouzková Alena
8063075

Úsek 3:
SKM7104
Pěček Vítězslav
8670802

Úsek 4:
SKM7351
Blank Radka
8660386

Úsek 5:
SKM7325
Rytíř Michal
8015283
KOB Směr Kroměříž 1250 Kč
SLA 1
Úsek 1:
SLA7103
Kolář Tomáš
8506747

Úsek 2:
SLA7450
Zemková Helena
8028831

Úsek 3:
SLA7000
Doubek Petr
8648574

Úsek 4:
SLA6950
Hrdličková Ludmila
8033240

Úsek 5:
SLA7200
Kouřimský Jan
8107710
SKOB Slaný 1250 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE7506
Pleticha Richard
2073426

Úsek 2:
STE7951
Matoušková Jana
8006732

Úsek 3:
STE7601
Jašek Petr
8662350

Úsek 4:
STE7251
Janků Renata
2035728

Úsek 5:
STE7504
Matoušek Jiří
8006748
SK SKI-OB Šternberk 1250 Kč
STE 2
Úsek 1:
STE7101
Hanák Pavel
2122262

Úsek 2:
STE7550
Marková Eva
8028882

Úsek 3:
STE7201
Budík Radek
2221518

Úsek 4:
STE7556
Lubrichová Eva
8670771

Úsek 5:
STE7200
Silnoušek Jiří
8047120
SK SKI-OB Šternberk 1250 Kč
TAP 1
Úsek 1:
TAP7701
Pucherna Jan
8151177

Úsek 2:
TAP7152
Melišíková Radka
8008273

Úsek 3:
TAP8511
Makovský Jakub
8651715

Úsek 4:
TAP6950
Úlehlová Monika
8066753

Úsek 5:
TAP8737
Hošek Radim
8087370
KOB Tretra Praha 1250 Kč
TAP 2
Úsek 1:
TAP7900
Kamenický Jan
8680588

Úsek 2:
TAP7756
Hlaváčková Klára
8105257

Úsek 3:
TAP7702
Tejkl Jiří
8226377

Úsek 4:
TAP6851
Šimůnková Martina
2152988

Úsek 5:
TAP8101
Hejna Martin
8022652
KOB Tretra Praha 1250 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM7701
Ehl Jiří
8017701

Úsek 2:
TBM7654
Štěpánková Kateřina
8149893

Úsek 3:
TBM7327
Štěpánek Martin
8444884

Úsek 4:
TBM8650
Tichovská Martina
8076544

Úsek 5:
TBM7835
Čech Radovan
8044545
KOS TJ Tesla Brno 1250 Kč
TBM 2
Úsek 1:
TBM7013
Dvořáček Petr
8007013

Úsek 2:
TBM7467
Grycová Petra
8115113

Úsek 3:
TBM7907
Račanský Jan
8100030

Úsek 4:
TBM7371
Schwabová Kateřina
8001411

Úsek 5:
TBM7302
Porubský Július
8042130
KOS TJ Tesla Brno 1250 Kč
TBM 3
Úsek 1:
TBM6900
Mudrák Pavel
8662331

Úsek 2:
TBM7659
Čechová Marcela
8007659

Úsek 3:
TBM7260
Fuchsová Marcela
8221278

Úsek 4:
TBM7258
Hlaváčová Šárka
49656

Úsek 5:
TBM7319
Sedlář Petr
8109199
KOS TJ Tesla Brno 1250 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN7002
Novotný Dušan
8662701

Úsek 2:
TJN7152
Lesáková Věra
8662715

Úsek 3:
TJN7201
Ulman Aleš
2078471

Úsek 4:
TJN7651
Dejnožková Blanka
2049610

Úsek 5:
TJN6603
Žucha Jiří
8226303
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 1250 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR7201
Drahoňovský Aleš
8656594

Úsek 2:
TUR8153
Omová Michaela
8013899

Úsek 3:
TUR7135
Žemlík Pavel
8505181

Úsek 4:
TUR8551
Dlabajová Alena
8035535

Úsek 5:
TUR7603
Baier Martin
8007603
OOB TJ Turnov 1250 Kč
TUR 2
Úsek 1:
TUR7500
Zakouřil Tomáš
8014534

Úsek 2:
TUR7777
Heřmánková Pavla
8680599

Úsek 3:
TUR7700
Ledabyl Zbyněk
2224518

Úsek 4:
TUR7254
Houžvičková Karolína
8680576

Úsek 5:
TUR7904
Havel Tomáš
8216
OOB TJ Turnov 1250 Kč
TUV 1
Úsek 1:
TUV7304
Folprecht Eduard
8670480

Úsek 2:
TUV7851
Tomášková Radka
2120062

Úsek 3:
TUV6802
Šritr Martin
8061476

Úsek 4:
TUV8151
Kvapilová Lenka
7707

Úsek 5:
TUV7402
Kvapil Petr
8076586
SOK TJ Turnov 1250 Kč
TUV 2
Úsek 1:
TUV7001
Tomášek Ondřej
2120075

Úsek 2:
TUV6850
Linková Iva
8061486

Úsek 3:
TUV7305
Vambera Filip
2103248

Úsek 4:
TUV7251
Mellanová Veronika
411597

Úsek 5:
TUV7301
Hájek Jan
8655411
SOK TJ Turnov 1250 Kč
TUV 3
Úsek 1:
TUV7351
HLADÍKOVÁ JANA
2112773

Úsek 2:
TUV6851
Sokolářová Jitka
7209436

Úsek 3:
TUV7255
Hájková Magdalena
9102562

Úsek 4:
TUV7361
Ferbasová Zdeňka
8409852

Úsek 5:
TUV6304
Mellan Martin
411583
SOK TJ Turnov 1250 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL8001
Novotný Jiří
8662744

Úsek 2:
TZL7351
Batani Hana
8100202

Úsek 3:
TZL6808
Šidla Jan
8053367

Úsek 4:
TZL8052
Honnerová Blanka
8052217

Úsek 5:
TZL8131
Smola Michal
8667971
SKOB Zlín 1250 Kč
TZL 2
Úsek 1:
TZL7801
Mašláň Jakub
8670811

Úsek 2:
TZL7979
Mašláňová Hana
8482079

Úsek 3:
TZL7336
Pernička Petr
8104170

Úsek 4:
TZL8181
Slováčková Věra
8063048

Úsek 5:
TZL6915
Podmolík Tomáš
8482085
SKOB Zlín 1250 Kč
TZL 3
Úsek 1:
TZL8503
Pavlas Radek
8466648

Úsek 2:
TZL7155
Podmolíková Dagmar
8680334

Úsek 3:
TZL7007
Pekárek Evžen
8660398

Úsek 4:
TZL8053
Kurfürstová Irena
53129

Úsek 5:
TZL7600
Michač Ľuboš
8004349
SKOB Zlín 1250 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL8000
Zbíral Robert
8516911

Úsek 2:
UOL7651
Janošíková Lenka
301554

Úsek 3:
UOL7701
Paulíček Michal
8670456

Úsek 4:
UOL6451
Poklopová Ivana
8648631

Úsek 5:
UOL7800
Kopecký David
8461740
SOB Olomouc 1250 Kč
UOL 2
Úsek 1:
UOL6500
Kubíček Jiří
8107752

Úsek 2:
UOL8050
Jílková Hana
8116765

Úsek 3:
UOL6501
Pernica Jiří
8510273

Úsek 4:
UOL7851
Paulíčková Barbara
2116467

Úsek 5:
UOL7702
Tempír Tomáš
2214531
SOB Olomouc 1250 Kč
VAM 1
Úsek 1:
VAM8201
Hladký Viktor
8667969

Úsek 2:
VAM7251
Rykalová Jitka
7210243

Úsek 3:
VAM7149
Mikyska Alan
09684

Úsek 4:
VAM7752
Mudruňková Romana
2109696

Úsek 5:
VAM7601
Koblic Jan
2032163
OB Vamberk 1250 Kč
VCB 1
Úsek 1:
VCB6502
Teringl Radek
8028835

Úsek 2:
VCB7853
Veselá Eva
8013928

Úsek 3:
VCB7402
Janošík Radek
8149900

Úsek 4:
VCB7653
Míková Lenka
8237724

Úsek 5:
VCB8748
Vošta Zdeněk
8516431
OB České Budějovice 1250 Kč
VLI 1
Úsek 1:
VLI7702
Matějů Michal
8116764

Úsek 2:
VLI7451
Podrábská Marie
8670761

Úsek 3:
VLI6205
Poloprutský Tomáš
8506763

Úsek 4:
VLI8150
Horáčková Kateřina
8076026

Úsek 5:
VLI8100
Kolaja Jan
8627111
Slavia Liberec orienteering 1250 Kč
VPM 1
Úsek 1:
VPM8001
Anděl Robert
8028884

Úsek 2:
VPM7352
Hašková Eva
8013875

Úsek 3:
VPM7900
Materna Josef
7982

Úsek 4:
VPM0153
Staňková Markéta
7210111

Úsek 5:
VPM7502
Křenek Jaroslav
8000358
KOS Slavia Plzeň 1250 Kč
VPM 2
Úsek 1:
VPM6801
Staněk Rostislav
886260

Úsek 2:
VPM6950
Tokárová Regina
2067965

Úsek 3:
VPM6601
Richtr Aleš
331267

Úsek 4:
VPM7451
Richtrová Lucie
8044739

Úsek 5:
VPM6904
Kroupa Štěpán
8119414
KOS Slavia Plzeň 1250 Kč
VRL 1
Úsek 1:
VRL7802
Vrbata Alan
8648606

Úsek 2:
VRL7752
Kutlvašrová Vlaďka
8511567

Úsek 3:
VRL7601
Kutlvašr Ruda
2017664

Úsek 4:
VRL7652
Wohanková Gabriela
8033284

Úsek 5:
VRL7501
Wohanka Pavel
8330550
OOS TJ Spartak Vrchlabí 1250 Kč
VRL 2
Úsek 1:
VRL6702
Hanč Jaroslav
7201198

Úsek 2:
VRL7052
Hančová Alice
206480

Úsek 3:
VRL8552
Vrbatová Petra
8410781

Úsek 4:
VRL7656
Nová Martina
8500015

Úsek 5:
VRL7508
Hanuš Vladimír
8030640
OOS TJ Spartak Vrchlabí 1250 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP7310
Průša Michal
8667547

Úsek 2:
VSP7551
Kučerová Marie
8409894

Úsek 3:
VSP7403
Jirásek Milan
8116685

Úsek 4:
VSP7450
Svobodová Jitka
8648547

Úsek 5:
VSP7302
Kučera Jan
51650
USK Praha 1250 Kč
VSP 2
Úsek 1:
VSP7460
Folprechtová Kateřina
8670466

Úsek 2:
VSP7559
Malečková Iva
2067949

Úsek 3:
VSP7855
Ehlerová Petra
8047193

Úsek 4:
VSP7752
Gajdová Kristina
8505712

Úsek 5:
VSP7103
Bolehovský Pavel
8502718
USK Praha 1250 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM7201
Kyncl Tomáš
8076566

Úsek 2:
ZBM6251
Hrušková Lenka
8516455

Úsek 3:
ZBM6700
Coufal Svatoš
8107775

Úsek 4:
ZBM7954
Dohnalová Květa
2144067

Úsek 5:
ZBM7704
Rotek Pavel
8107755
SK Brno Žabovřesky 1250 Kč
ZLH 1
Úsek 1:
ZLH7800
Mrkvica Petr
8663166

Úsek 2:
ZLH8150
Plevačová Alexandra
8515556

Úsek 3:
ZLH7501
Moskva Roman
8516953

Úsek 4:
ZLH7851
Mrkvicová Radka
7758623

Úsek 5:
ZLH7001
Novotný Tomáš
8518353
OOB TJ Zlaté Hory 1250 Kč
RIC 1
Úsek 1:
RIC7407
Seidl Miroslav
8033245

Úsek 2:
RIC7352
Kotková Lenka
8445334

Úsek 3:
RIC7403
Rožek David
8047210

Úsek 4:
RIC7251
Šrámková Iva
8033239

Úsek 5:
RIC7902
Havlíček Jan
8667980
OB Říčany 1250 Kč
JJN 1
Úsek 1:
JJN7901
Rudolf Lukáš
8509057

Úsek 2:
JJN6850
Rýdlová Magda
8662737

Úsek 3:
JJN7000
Rýdl Jiří
8662707

Úsek 4:
JJN6950
Nožičková Renata
2070806

Úsek 5:
JJN7900
Pražák Michal
8670764
Team Jizerky 1250 Kč
(65)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP0301
Valík Adam
8648578

Úsek 2:
AOP0652
Gallo Natálie
8501053

Úsek 3:
AOP0201
Kostka Jiří
8012870

Úsek 4:
AOP0452
Klechová Karolína
8004330

Úsek 5:
AOP9301
Hadač Filip
8656686

Úsek 6:
AOP8851
König Lucie
553449

Úsek 7:
AOP9701
Mielec Jaromír
8008123
Orientační Běh Opava 2000 Kč
BOR 1
Úsek 1:
BOR0001
Pavlovec Dan
8655456

Úsek 2:
BOR9751
Kameníková Andrea
2051536

Úsek 3:
BOR9006
Karvánek Matouš
8210813

Úsek 4:
BOR9954
Janoušková Lucie
8120499

Úsek 5:
BOR9608
Burda Matěj
8200008

Úsek 6:
BOR9853
Staňová Karolína
8640184

Úsek 7:
BOR9503
Pavlovec Jan
8116796
OK Jiskra Nový Bor 2000 Kč
DKP 1
Úsek 1:
DKP0308
Mareš Albert
8226408

Úsek 2:
DKP0156
Škáchová Magdalena
8654888

Úsek 3:
DKP9600
Illner Vojtěch
8648562

Úsek 4:
DKP8756
Pospíšilová Marie
8080824

Úsek 5:
DKP0310
Škácha Vít
8654883

Úsek 6:
DKP0359
Smutná Anna Marie
8022662

Úsek 7:
DKP0210
Malačka Milan
8080811
Oddíl OB Kotlářka 2000 Kč
DKP 2
Úsek 1:
DKP0203
Švarc Antonín
8020122

Úsek 2:
DKP0463
Szymanská Zuzana
8014458

Úsek 3:
DKP0107
Novák Přemysl
8510277

Úsek 4:
DKP0358
Poborská Eliška
8414107

Úsek 5:
DKP0205
Šubrt Matěj
8080826

Úsek 6:
DKP0351
Tichá Dorotea
8656590

Úsek 7:
DKP9301
Klaška Pavel
8080832
Oddíl OB Kotlářka 2000 Kč
DOK 1
Úsek 1:
DOK9602
Fürst Matouš
8651739

Úsek 2:
DOK0156
Dolejší Kateřina
8006733

Úsek 3:
DOK9800
Koštejn Vít
8657100

Úsek 4:
DOK0053
Pavlíková Markéta
8006747

Úsek 5:
DOK7800
Synek Antonín
8113499

Úsek 6:
DOK0052
Riby Rose
8107748

Úsek 7:
DOK0104
Bílý Jakub
8113497
OK Doksy 2000 Kč
DOR 1
Úsek 1:
DOR0403
Janda Jakub
8662308

Úsek 2:
DOR8050
Fialová Jana
2125348

Úsek 3:
DOR0409
Petrilák Matouš Nathaniel
8654908

Úsek 4:
DOR0650
Bambousková Julie
8660590

Úsek 5:
DOR0406
Snížek Ondřej
8116788

Úsek 6:
DOR7656
Petriláková Petra
8226435

Úsek 7:
DOR0405
Snížek Martin
8116738
OK Dobříš 2000 Kč
CHA 1
Úsek 1:
CHA0401
Bumbálek Štěpán
2049590

Úsek 2:
CHA9651
Vejstrková Martina
8506944

Úsek 3:
CHA8604
Ježek Lukáš
8001212

Úsek 4:
CHA9152
Kubátová Jana
8137507

Úsek 5:
CHA8850
Ježková Barbora
8004126

Úsek 6:
CHA8852
Hradcová Zuzana
995821

Úsek 7:
CHA9105
Vejstrk Daniel
2049588
OK Chrastava 2000 Kč
CHC 1
Úsek 1:
CHC9901
Křivda Tomáš
8460100

Úsek 2:
CHC0658
Mimrová Kateřina
8206485

Úsek 3:
CHC0101
Švadlena Michal
8656615

Úsek 4:
CHC9951
Semrádová Jana
8425544

Úsek 5:
CHC9201
Dutkowski Mikolaj
8010192

Úsek 6:
CHC0152
Shánělová Štěpánka
8301161

Úsek 7:
CHC9501
Křivda Martin
8659400
K.O.B. Choceň 2000 Kč
CHT 1
Úsek 1:
CHT9501
Hledík Jakub
8667987

Úsek 2:
CHT9652
Hledíková Lucie
8033202

Úsek 3:
CHT9001
Krejsa Martin
8656563

Úsek 4:
CHT8353
Matrasová Kateřina
1007554

Úsek 5:
CHT0401
Hybeš Michal
336711

Úsek 6:
CHT8251
Matrasová Vendula
51982

Úsek 7:
CHT9202
Krejsa Vladimír
52158
OOB SK Chrast 2000 Kč
JIL 1
Úsek 1:
JIL0107
Gottstein Jonáš
8660463

Úsek 2:
JIL0451
Gottsteinová Ema
8670793

Úsek 3:
JIL9804
Hrouda Matěj
2035717

Úsek 4:
JIL0352
Karlová Anna
8656606

Úsek 5:
JIL0401
Valenta Ondřej
8226326

Úsek 6:
JIL0552
Kopecká Anna
2124766

Úsek 7:
JIL0404
Salaba Dan
8680328
OK Jilemnice 2000 Kč
JPV 1
Úsek 1:
JPV9509
Fajkus Radim
8656711

Úsek 2:
JPV0652
Přikrylová Jana
8013963

Úsek 3:
JPV9807
Vystavěl Ondřej
8656693

Úsek 4:
JPV0551
Pinkavová Hana
8012877

Úsek 5:
JPV0123
Holusek Jiří
8445294

Úsek 6:
JPV0653
Přikrylová Ivana
8013964

Úsek 7:
JPV0202
Štorek David
8663202
Oddíl OS SK Prostějov 2000 Kč
KAM 1
Úsek 1:
KAM0311
Čech Vít
8004316

Úsek 2:
KAM8851
Doležalová Monika
8116683

Úsek 3:
KAM9602
Glonek Jakub
8656521

Úsek 4:
KAM0250
Semíková Lucie
8670788

Úsek 5:
KAM9601
Kettner Vojtěch
8644887

Úsek 6:
KAM9852
Čechová Tereza
8026655

Úsek 7:
KAM0405
Gajda Martin
8656715
OK Kamenice 2000 Kč
KAM 2
Úsek 1:
KAM0101
Šafka Sebastian
8221133

Úsek 2:
KAM0258
Bejvlová Karolína
8656555

Úsek 3:
KAM9301
Rusý Tomáš
8660571

Úsek 4:
KAM9851
Hájková Eliška
8404001

Úsek 5:
KAM9900
Škvor Ota
8680382

Úsek 6:
KAM9850
Zimmerová Kateřina
8028869

Úsek 7:
KAM9403
Kettner Lukáš
8654886
OK Kamenice 2000 Kč
KAM 3
Úsek 1:
KAM9203
Navrátil Boris
8656539

Úsek 2:
KAM0051
Aschermannová Karolína
8100500

Úsek 3:
KAM9401
Semík Ondřej
8651935

Úsek 4:
KAM9550
Bořánková Karolína
8648600

Úsek 5:
KAM0113
Janda Ondřej
8663176

Úsek 6:
KAM0760
Havlová Tereza
8510280

Úsek 7:
KAM9202
Hájek Adam
8499979
OK Kamenice 2000 Kč
KAM 4
Úsek 1:
KAM9200
Rýdel Jiří
8170892

Úsek 2:
KAM0756
Mišeková Kateřina
8660576

Úsek 3:
KAM9300
Němeček Jan
8648633

Úsek 4:
KAM0751
Žemlová Barbora
8116775

Úsek 5:
KAM0754
Kudrnáčová Marta
8005429

Úsek 6:
KAM8952
Ondráčková Dana
7201193

Úsek 7:
KAM9501
Čermák Matyáš
9055
OK Kamenice 2000 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU9908
Jílek Ondřej
8662437

Úsek 2:
KSU9393
Turczerová Hana
8670790

Úsek 3:
KSU0401
Štábl Adam
8662429

Úsek 4:
KSU9799
Smrčková Dominika
8183173

Úsek 5:
KSU9900
Gedeon Dominik
8016299

Úsek 6:
KSU0494
Šánová Julie
8107739

Úsek 7:
KSU9202
Jílek Jakub
8162862
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2000 Kč
LCE 1
Úsek 1:
LCE0308
Roháč Martin
8017132

Úsek 2:
LCE9155
Hájková Magdalena
8644878

Úsek 3:
LCE9501
Hubáček Jonáš
8629756

Úsek 4:
LCE0252
Bednaříková Sára
8660400

Úsek 5:
LCE9300
Chloupek Adam
8660447

Úsek 6:
LCE9250
Sklenářová Radka
8660599

Úsek 7:
LCE9801
Sýkora Vojtěch
8656697
OOB TJ Slovan Luhačovice 2000 Kč
LCE 2
Úsek 1:
LCE0502
Sláma Šimon
8670814

Úsek 2:
LCE8951
Jirčáková Martina
8662427

Úsek 3:
LCE0011
Panovec Kryštof
8662750

Úsek 4:
LCE0351
Hubáčková Dagmar
8656714

Úsek 5:
LCE9601
Mudrák Štěpán
8645928

Úsek 6:
LCE0254
Nevěřilová Kateřina
8662434

Úsek 7:
LCE8803
Cahel Marek
8662442
OOB TJ Slovan Luhačovice 2000 Kč
LPU 1
Úsek 1:
LPU9036
Kamenický Matěj
8137666

Úsek 2:
LPU9757
Nožková Tereza
8656515

Úsek 3:
LPU9307
Kubelka Tomáš
8656587

Úsek 4:
LPU0057
Peterová Jana
8656599

Úsek 5:
LPU9005
Nožka Radek
8656519

Úsek 6:
LPU9053
Stehlíková Jana
8651929

Úsek 7:
LPU0002
Roudný Martin
8656620
OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
LPU 2
Úsek 1:
LPU9410
Grundmann Jan
8654891

Úsek 2:
LPU9461
Kosová Klára
8660902

Úsek 3:
LPU8002
Udržal Tomáš
8656530

Úsek 4:
LPU8552
Udržalová Pavla
8656526

Úsek 5:
LPU9303
Kos Tomáš
8660901

Úsek 6:
LPU8654
Šístková Iveta
8667519

Úsek 7:
LPU0401
Haas Filip
8656543
OK Lokomotiva Pardubice 0 Kč
OPI 1
Úsek 1:
OPI0300
Sobotka Radim
8226333

Úsek 2:
OPI0350
Šafaříková Lucie
8226327

Úsek 3:
OPI0701
Hrodek Ondřej Otto
8077477

Úsek 4:
OPI0453
Počtová Klára
8014535

Úsek 5:
OPI0100
Vaněk Adam
8226386

Úsek 6:
OPI0452
Pazderníková Jana
8022373

Úsek 7:
OPI0400
Velát Vojtěch
8226416
Orientační sporty Písek 2000 Kč
PBM 1
Úsek 1:
PBM8509
Pauschek Karel
8660430

Úsek 2:
PBM0352
Bídová Markéta
8660531

Úsek 3:
PBM7605
Bukovac Maroš
8518355

Úsek 4:
PBM0359
Bednaříková Emma
8656786

Úsek 5:
PBM7207
Zřídkaveselý Libor
8660433

Úsek 6:
PBM8951
Mádlová Věra
8001707

Úsek 7:
PBM6708
Přikryl Petr
8351967
TJ Spartak 1. brněnská 2000 Kč
PGP 1
Úsek 1:
PGP0200
Janas Petr
8663127

Úsek 2:
PGP8556
Matějů Martina
8680605

Úsek 3:
PGP8407
Procházka Jan
8409111

Úsek 4:
PGP9954
Sieglová Eliška
8656705

Úsek 5:
PGP9503
Veselý Jakub
8662310

Úsek 6:
PGP9056
Bogarová Adélka
8663183

Úsek 7:
PGP0101
Janovský Tomáš
8656739
SK Praga 2000 Kč
PGP 2
Úsek 1:
PGP9702
Navrátil Šimon
8644884

Úsek 2:
PGP0455
Krejčová Lucie
8517325

Úsek 3:
PGP9606
Jonáš Martin
8667535

Úsek 4:
PGP9350
Kožinová Anna
8005121

Úsek 5:
PGP0401
Čtrnáct František
8632139

Úsek 6:
PGP9850
Janovská Kateřina
8350120

Úsek 7:
PGP0408
Kabát Martin
8667514
SK Praga 2000 Kč
PGP 3
Úsek 1:
PGP0300
Kožina Štěpán
8656580

Úsek 2:
PGP0157
Surkova Polina
8014405

Úsek 3:
PGP0311
Bialožyt Marek
8629759

Úsek 4:
PGP9751
Slavíková Silvie
8482105

Úsek 5:
PGP8610
Flašar Jan
8008610

Úsek 6:
PGP9950
Hrabánková Zuzana
331147

Úsek 7:
PGP0313
Kohoutek Oldřich
8655420
SK Praga 2000 Kč
PGP 4
Úsek 1:
PGP0404
Janas Adam
8667507

Úsek 2:
PGP9654
Hrabánková Klára
8200023

Úsek 3:
PGP9103
Landovský Tomáš
8071491

Úsek 4:
PGP9154
Čermáková Kristýna
53007

Úsek 5:
PGP9405
Uhlíř Marek
8162894

Úsek 6:
PGP0353
Chrzová Eliška
8226361

Úsek 7:
PGP9002
Procházka Pavel
8005149
SK Praga 2000 Kč
PHK 1
Úsek 1:
PHK9200
Petržela Jan
8627109

Úsek 2:
PHK0255
Vandasová Adéla
8656623

Úsek 3:
PHK9805
Vandas Daniel
8656624

Úsek 4:
PHK9150
Kosová Denisa
8063475

Úsek 5:
PHK9101
Kubát Pavel
8644491

Úsek 6:
PHK9951
Chaloupská Barbora
8644879

Úsek 7:
PHK0302
Chaloupský Jakub
8656647
OK 99 Hradec Králové 2000 Kč
PHK 2
Úsek 1:
PHK8200
Rollier Baptiste
8270982

Úsek 2:
PHK0151
Kosová Tereza
8012870

Úsek 3:
PHK0101
Metelka Ondřej
8656640

Úsek 4:
PHK8569
Šímová Jana
8064485

Úsek 5:
PHK8602
Balcar Aleš
8116783

Úsek 6:
PHK0354
Zamouřilová Anežka
8020280

Úsek 7:
PHK7901
Losman Petr
8656658
OK 99 Hradec Králové 2000 Kč
PHK 3
Úsek 1:
PHK8802
Panchártek Jan
8662676

Úsek 2:
PHK9255
Novotná Tereza
8654892

Úsek 3:
PHK8900
Šabatka Zdeněk
8660923

Úsek 4:
PHK8753
Balcarová Jana
8116686

Úsek 5:
PHK8701
Justa Pavel
8003625

Úsek 6:
PHK8150
Hepnerová Martina
1398689

Úsek 7:
PHK0001
Samek Tomáš
8656629
OK 99 Hradec Králové 2000 Kč
PHK 4
Úsek 1:
PHK0608
Drach Ivan
8501659

Úsek 2:
PHK9666
Koderičová Tereza
1406191

Úsek 3:
PHK9104
Kamenický Jakub
553445

Úsek 4:
PHK9653
Šádková Martina
1398981

Úsek 5:
PHK8005
Černý Michal
9360

Úsek 6:
PHK9999
Kubíčková Jana
8655422

Úsek 7:
PHK0405
Tatarnikov Michal
8003652
OK 99 Hradec Králové 2000 Kč
PLU 1
Úsek 1:
PLU0501
Otruba František
8667537

Úsek 2:
PLU0577
Otrubová Anna
8667550

Úsek 3:
STE0504
Trepáč Adam
8071293

Úsek 4:
PLU0452
Janečková Adéla
8517451

Úsek 5:
PLU0301
Karásek František
8061407

Úsek 6:
PLU0453
Lubrichová Veronika
8660567

Úsek 7:
PLU0500
Černoch Martin
8667538
TJ SOKOL Plumlov 2000 Kč
SHK 1
Úsek 1:
SHK9801
Gebrt Jan
8656729

Úsek 2:
SHK9051
Voštová Lenka
8642186

Úsek 3:
SHK0403
Dohnálek Tomáš
8656645

Úsek 4:
SHK0250
Holečková Petra
8660572

Úsek 5:
SHK0000
Tichý Radomír
8670465

Úsek 6:
SHK9251
Kettner Karolína
8660574

Úsek 7:
SHK8901
Jirásek Michal
8656557
OK Slavia Hradec Králové 2000 Kč
SHK 2
Úsek 1:
SHK9803
Pek Daniel
8663209

Úsek 2:
SHK9951
Větříčková Andrea
8656704

Úsek 3:
SHK9701
Netuka Vojtěch
8656727

Úsek 4:
SHK0463
Andrlová Lea
8409854

Úsek 5:
SHK0305
Fábera David
8656641

Úsek 6:
SHK0051
Thýnová Nikola
8656672

Úsek 7:
SHK0404
Černík Adam
8013922
OK Slavia Hradec Králové 2000 Kč
SHK 3
Úsek 1:
SHK9403
Remeš Petr
8655415

Úsek 2:
SHK0251
Raková Petra
8501058

Úsek 3:
SHK9001
Šabatka Jan
8136028

Úsek 4:
SHK0150
Kroniková Štěpánka
8033223

Úsek 5:
SHK9802
Hájek Jakub
8042133

Úsek 6:
SHK0350
Thýnová Martina
8670778

Úsek 7:
SHK0100
Porkert Jan
8663181
OK Slavia Hradec Králové 2000 Kč
SJC 1
Úsek 1:
SJC8507
Palas Jan
8008014

Úsek 2:
SJC0253
Klacková Štěpánka
8242002

Úsek 3:
SJC8702
Holas Štěpán
8040808

Úsek 4:
SJC9951
Zlámalová Nikola
8107998

Úsek 5:
SJC7401
Tesař Zdeněk
8053543

Úsek 6:
SJC8484
Kazdová Lenka
8293004

Úsek 7:
SJC9603
Zlámal David
8053542
Sportcentrum Jičín 2000 Kč
SJH 1
Úsek 1:
SJH0701
Blažek Cyril
8662336

Úsek 2:
SJH0252
Blažková Katka
8656531

Úsek 3:
SJH9201
Tichý Tomáš
8014563

Úsek 4:
SJH0454
Novotná Jitka
8663172

Úsek 5:
SJH9300
Nouza Petr
8090148

Úsek 6:
SJH9352
Šrámková Michaela
8662335

Úsek 7:
SJH0803
Parkan Tomáš
8663132
SOS Jindřichův Hradec 2000 Kč
SJI 1
Úsek 1:
SJI9602
Vacek Vojtěch
8014480

Úsek 2:
SJI9851
Petráčková Kristýna
8044606

Úsek 3:
SJI0001
Čech Petr
8656540

Úsek 4:
SJI9854
Vacková Anna
8285934

Úsek 5:
SJI9702
Frýba Dominik
8113526

Úsek 6:
SJI0051
Foltýnová Eva
8033298

Úsek 7:
SJI0301
Venhoda Matěj
8109370
OK Jihlava 2000 Kč
SJI 2
Úsek 1:
SJI0401
Orany Vojtěch
8116725

Úsek 2:
SJI8350
Izdná Petra
8516414

Úsek 3:
SJI9203
Škrabánek Matěj
8026655

Úsek 4:
SJI8956
Kafková Tereza
52335

Úsek 5:
SJI8306
Kadlec Jan
8028807

Úsek 6:
SJI9351
Teplá Barbora
219247

Úsek 7:
SJI8504
Kafka Tomáš
52334
OK Jihlava 2000 Kč
SSU 1
Úsek 1:
SSU8802
Poklop Martin
8660591

Úsek 2:
SSU8952
Petrželová Lenka
8648618

Úsek 3:
SSU8841
Král Vojtěch
8063501

Úsek 4:
SSU9953
Janošíková Tereza
8310955

Úsek 5:
SSU0400
Beneš Jindřich
8660477

Úsek 6:
SSU9651
Fürstová Anna
8640981

Úsek 7:
SSU9303
Schuster Marek
8656758
SK Severka Šumperk 2000 Kč
SSU 2
Úsek 1:
SSU8243
Král Václav
8033246

Úsek 2:
SSU0753
Richtrová Ema
8409876

Úsek 3:
SSU8931
Panovec Jan
8066608

Úsek 4:
SSU9150
Šašinková Lucie
515151

Úsek 5:
SSU0702
Pánek Ondřej
8051259

Úsek 6:
SSU0752
Zaoralová Eliška
8482588

Úsek 7:
SSU0202
Seidenglanz Jáchym
1407427
SK Severka Šumperk 2000 Kč
TAP 1
Úsek 1:
TAP0402
Černý Antonín
8116720

Úsek 2:
TAP0457
Černá Ema
8516925

Úsek 3:
TAP0200
Melišík Martin
8654905

Úsek 4:
TAP0356
Smolková Barbora
8654912

Úsek 5:
TAP0504
Sork Dominik
8149881

Úsek 6:
TAP0452
Bulířová Ema
8107770

Úsek 7:
TAP0100
Měšťan Ondřej
8201203
KOB Tretra Praha 2000 Kč
TAP 2
Úsek 1:
TAP0501
Černý Matouš
8014512

Úsek 2:
TAP9251
Hermannová Anna
8667510

Úsek 3:
TAP9755
Šimůnková Gabriela
8119755

Úsek 4:
TAP0458
Pračková Ema
8004317

Úsek 5:
TAP9702
Vlášek Jakub
8009702

Úsek 6:
TAP8971
Hošková Tereza
8089710

Úsek 7:
TAP8902
Černý Martin
8662303
KOB Tretra Praha 2000 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM0101
Adámek Filip
8656745

Úsek 2:
TBM9898
Korpasová Tereza
8656527

Úsek 3:
TBM8201
Kozák Osvald
8201000

Úsek 4:
TBM7952
Kozáková Zdenka
8663149

Úsek 5:
TBM9437
Horvát Petr
8644873

Úsek 6:
TBM0362
Mulíčková Markéta
8656699

Úsek 7:
TBM0108
Pompura Daniel
8100023
KOS TJ Tesla Brno 2000 Kč
TBM 2
Úsek 1:
TBM9700
Bořil Jan
8515513

Úsek 2:
TBM0199
Hlaváčová Anežka
8656742

Úsek 3:
TBM0406
Gryc Ondřej
8180018

Úsek 4:
TBM8888
Hlavová Hana
8635805

Úsek 5:
TBM0005
Goldschmidt Tobiáš
8200031

Úsek 6:
TBM8964
Bořilová Klára
8133203

Úsek 7:
TBM0103
Kligl Radim
8655419
KOS TJ Tesla Brno 2000 Kč
TBM 3
Úsek 1:
TBM8911
Zimmermann Jakub
8645930

Úsek 2:
TBM0151
Korpasová Lucie
8655372

Úsek 3:
TBM9502
Šrom Jakub
8048538

Úsek 4:
TBM0055
Nechanická Klára
8302000

Úsek 5:
TBM0056
Opálková Martina
8659381

Úsek 6:
TBM0058
Grycová Kateřina
8409879

Úsek 7:
TBM0106
Gryc Vojtěch
8645931
KOS TJ Tesla Brno 2000 Kč
TJN 1
Úsek 1:
TJN9301
Pustai David
8076658

Úsek 2:
TJN8154
Janatová Lucie
8660535

Úsek 3:
TJN8306
Janata Martin
8303050

Úsek 4:
TJN0153
Šklíbová Michaela
8660383

Úsek 5:
TJN0306
Lesák Ondřej
8659385

Úsek 6:
TJN0653
Skalová Jolana
8662689

Úsek 7:
TJN0411
Skvortcov Yurii
8409868
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2000 Kč
TUR 1
Úsek 1:
TUR9100
Wolf Daniel
8086808

Úsek 2:
TUR9999
Sokolářová Šárka
8660903

Úsek 3:
TUR0301
Štregl Matyáš
8662306

Úsek 4:
TUR0156
Matějková Barbora
8191119

Úsek 5:
TUR0212
Hájek Kryštof
8680421

Úsek 6:
TUR9552
Nieke Patricia
8021495

Úsek 7:
TUR9911
Chupek Jakub
8655373
OOB TJ Turnov 2000 Kč
TUR 2
Úsek 1:
TUR8303
Dlabaja Tomas
8013405

Úsek 2:
TUR0151
Vejražková Rozárka
8680323

Úsek 3:
TUR9549
Kamenický Jeroným
8651708

Úsek 4:
TUR0252
Pekařová Jana
8107724

Úsek 5:
TUR8103
Fodor Petr
8680583

Úsek 6:
TUR0253
Martanová Elin
8659420

Úsek 7:
TUR9904
Thoř Tomáš
8430131
OOB TJ Turnov 2000 Kč
TUR 3
Úsek 1:
TUR8700
Luštický Martin
8680589

Úsek 2:
TUR8650
Luštická Lucie
8680582

Úsek 3:
TUR8407
Neumann Josef
8606459

Úsek 4:
TUR9952
Thořová Markéta
8663148

Úsek 5:
TUR9901
Karatsiolis Kryštof
8680600

Úsek 6:
TUR0255
Chrástová Tereza
8680409

Úsek 7:
TUR8401
Váňa Martin
8403030
OOB TJ Turnov 2000 Kč
TUR 4
Úsek 1:
TUR8900
Schulhof Jan
8014489

Úsek 2:
TUR0660
Lamačová Kateřina
8014498

Úsek 3:
TUR0214
Světnický František
8656687

Úsek 4:
TUR9253
Kořínková Zuzana
8506933

Úsek 5:
TUR8406
Kořínek Jindřich
8656588

Úsek 6:
TUR0450
Hudská Štěpánka
8666872

Úsek 7:
TUR7900
Šurgan Štefan
8680573
OOB TJ Turnov 2000 Kč
TUR 5
Úsek 1:
TUR8501
Holas Ondřej
8680590

Úsek 2:
TUR8751
Vodičková Veronika
7785

Úsek 3:
TUR8917
Dudík Petr
8063096

Úsek 4:
TUR8951
Holasová Lucie
1416368

Úsek 5:
TUR9301
Zakouřil Vít
8680575

Úsek 6:
TUR0552
Novotná Barbora
8026584

Úsek 7:
TUR0202
Svoboda Radek
8022671
OOB TJ Turnov 2000 Kč
TUR 6
Úsek 1:
TUR0308
Mellan Jonáš
8008292

Úsek 2:
TUR9851
Hudská Ludmila
1403054

Úsek 3:
TUR9500
Nejman Stanislav
8107754

Úsek 4:
TUR0061
Paříková Iva
8404050

Úsek 5:
TUR8402
Brož Marek
887618

Úsek 6:
TUR8989
Baierová Hana
8001989

Úsek 7:
TUR0201
Mencl Jan
8461739
OOB TJ Turnov 2000 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL9302
Kolárik Tomáš
8680318

Úsek 2:
TZL9453
Jeřábková Jitka
8246428

Úsek 3:
TZL9308
Kašpar Michal
8663198

Úsek 4:
TZL9753
Kavánková Iva
8654917

Úsek 5:
TZL8808
Zbranek Roman
8422248

Úsek 6:
TZL9754
Kašparová Zuzana
8518318

Úsek 7:
TZL9703
Mikel David
8662440
SKOB Zlín 2000 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL0301
Rajman Filip
8670770

Úsek 2:
UOL9454
Horová Pavla
8656525

Úsek 3:
UOL0201
Dostál František
8516416

Úsek 4:
UOL0253
Raclavská Vlaďka
8004346

Úsek 5:
UOL0203
Jirka Matyáš
7202871

Úsek 6:
UOL0452
Binarová Adéla
8662703

Úsek 7:
UOL9801
Chaloupka Josef
2090849
SOB Olomouc 2000 Kč
VLI 1
Úsek 1:
VLI0702
Hyxa Jan
8022656

Úsek 2:
VLI0452
Šestáková Marie
8667522

Úsek 3:
VLI0700
Podrábský Ctibor
8663117

Úsek 4:
VLI7750
Heczková Bohdana
8328670

Úsek 5:
VLI0701
Miklas Ondřej
8063050

Úsek 6:
VLI8055
Kolaja Ehlerová Jana
8629817

Úsek 7:
VLI7403
Šesták Marek
8004275
Slavia Liberec orienteering 2000 Kč
VRL 1
Úsek 1:
VRL9701
Hrdinka Daniel
8109430

Úsek 2:
VRL0452
Randáková Adéla
8660465

Úsek 3:
VRL8901
Daněk Jáchym
8989

Úsek 4:
VRL9955
Matoušová Kateřina
8420963

Úsek 5:
VRL0102
Procinger Jan
8028873

Úsek 6:
VRL0252
Randáková Alžběta
7208078

Úsek 7:
VRL8704
Flousek Petr
8959
OOS TJ Spartak Vrchlabí 2000 Kč
VSP 1
Úsek 1:
VSP0411
Blaha Jiří
8655423

Úsek 2:
VSP7850
Baldrianová Barbora
8501557

Úsek 3:
VSP0406
Průša Dominik
8667982

Úsek 4:
VSP0458
<