Logo

Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

Datum:
19.08.2022
Místo konání:
Branžež, Nová Ves, areál bývalého kempu
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    

D10

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR1252 Havlová Tereza OOB TJ Turnov C 2224535 Ano Ano Ano 400 Kč
18D1350 Bader Tyra (GER) Post SV Dresden 1984 Ano Ano Ano 400 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 7001406 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8042139 Ano Ano Ano 400 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE1251 Stacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 Ano Ano Ano 400 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1257 Křížová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 7807223 Ano Ano Ano 400 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013854 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 Ano Ano Ano 400 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 232338 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1451 Žemličková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice C 9283 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP1451 Mrázková Barbora Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 400 Kč
TUV1251 Lazarová Nela SOK TJ Turnov C 2126364 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1353 Košťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 2143378 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1351 Lukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1353 Hájková Alžběta Team Jizerky C 2212051 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1351 Jasanská Kateřina Anja Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1359 Kalpakci Ema Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1250 Kvítková Tereza Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1358 Lánská Elena Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1452 Pěničková Tamara Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1366 Rokosová Anna Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1364 Sudková Barbora Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
KVS1253 Beňovská Marie SKOB Kobra Vsetín C 2021858 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1352 Valtrová Tea Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
PGP1550 Svítilová Veronika SK Praga C 2131197 Ano Ano Ano 400 Kč

D12

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1161 Polubentseva Daria OOB TJ Turnov C 2029164 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013842 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075629 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 Ano Ano Ano 400 Kč
CHC1054 Dvorská Veronika K.O.B. Choceň C 7502000 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 Ano Ano Ano 400 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 49301 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 8030638 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 0002112770 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1153 Krykorková Zuzana Sportcentrum Jičín C 0002102075 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1152 Šolcová Elsa Sportcentrum Jičín C 0000000000 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 2141921 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1055 Černíková Zora Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1052 Jiráková Adéla Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1153 Oravcová Amálie Team Jizerky C 2027224 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1056 Rudolfová Elizabeth Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1150 Stadtherrová Adéla Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec B 2124779 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 Ano Ano Ano 400 Kč
BFM1153 Burešová Sofie SKOB Frýdek - Místek C 2039168 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU1151 Brotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1151 Dostrašilová Vendula Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1152 Valtrová Ema Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 Ano Ano Ano 400 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 400 Kč

D14

(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 8012867 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0860 Nováková Barborka OOB TJ Turnov C 2151377 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 1403414 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov B 2106736 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0957 Tomášková Matilda OOB TJ Turnov B 8656542 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0855 Polubentseva Iryna OOB TJ Turnov C 2771950 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8014548 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214513 Ano Ano Ano 400 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano 400 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 Ano Ano Ano 400 Kč
LIT0852 Petlíková Valérie KOB Litvínov 2143375 Ano Ano Ano 400 Kč
RUM0853 Forferová Kristýna ZOOB Rumburk C 4617985 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 8107726 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8042144 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8109379 Ano Ano Ano 400 Kč
97P0850 Nowak Zofia (POL) KS Hades Poznań 8000825 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga B 8410787 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno C 2148141 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 8013911 Ano Ano Ano 400 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha B 405999 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava B 8516430 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 8119509 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín B 0008071009 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 0002114998 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín A 0008226352 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové B 2126271 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové B 8461735 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN0852 Nožičková Eva Team Jizerky B 8680401 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN0850 Pavlova Lenka Team Jizerky C 2070803 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN0953 Pospíšilová Bára Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha B 8013954 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN0951 Růtová Amálka Team Jizerky B 2116464 Ano Ano Ano 400 Kč
KVS0953 Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín C 7062009 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano 400 Kč
84D0850 Knaupová Jana (GER) MTV Braunschweig 8080716 Ano Ano Ano 400 Kč
BFM0955 Burešová Eliška SKOB Frýdek - Místek B 8035525 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem B 2134252 Ano Ano Ano 400 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB0950 Jarošová Linda OB České Budějovice B 8013897 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 Ano Ano Ano 400 Kč
SKM0951 Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 Ano Ano Ano 400 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 8076586 Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 Ano Ano Ano 400 Kč

D16

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0760 Šilerová Petra Oddíl OB Kotlářka B 8113509 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8670806 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL0752 Drašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Brno Žabovřesky A 8116744 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 8140907 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0650 Keen Ciara (GBR) DRONGO 8012545 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering B 8328656 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0651 Hilton Jocie (GBR) DRONGO 8100506 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering A 8517331 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0652 Taylor Rose (GBR) DRONGO 8490707 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 0008101007 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava A 8445315 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 8113524 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 Ano Ano Ano 800 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0653 Wing Amelia (GBR) DRONGO 8240106 Ano Ano Ano 800 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0654 Ward Jessica (GBR) DRONGO 8655902 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0655 Soulsby Maggie (GBR) DRONGO 8643391 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 8008279 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0656 Matthew Cate (GBR) DRONGO 8130806 Ano Ano Ano 800 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno A 8008286 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno B 8667955 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno A 8667974 Ano Ano Ano 800 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C Ano Ano Ano 800 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 Ano Ano Ano 800 Kč

D18

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662730 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové B 8007192 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 2148090 Ano Ano Ano 800 Kč
ZTC0451 Richtrová Kamila Západočeské sportovní centrum OB A 8629751 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové A 8047180 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 Ano Ano Ano 800 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 8660575 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec A 8414138 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 8226309 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 Ano Ano Ano 800 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka A 8482108 Ano Ano Ano 800 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 8670798 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0463 Andrlová Lea OK Slavia Hradec Králové B 2113493 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0455 Krejčová Lucie SK Praga A 8517325 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0450 Arnoštová Veronika USK Praha A 8516920 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN0451 Pesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga B 8226321 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 Ano Ano Ano 800 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0451 Porubská Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8668997 Ano Ano Ano 800 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha B 8013965 Ano Ano Ano 800 Kč

D20

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096240 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8109308 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660400 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice C 889308 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 8240702 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Brno Žabovřesky A 8660403 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga A 8667539 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 0008242002 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 Ano Ano Ano 800 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 8680299 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN0250 Nedomlelová Lucie Team Jizerky C 8662718 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN0252 Rýdlová Magdaléna Team Jizerky A 8662747 Ano Ano Ano 800 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 8660550 Ano Ano Ano 800 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 Ano Ano Ano 800 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc A 8680601 Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 8116827 Ano Ano Ano 800 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha R 8654912 Ano Ano Ano 800 Kč
SSU0252 Marková Ema SK Severka Šumperk R 8655379 Ano Ano Ano 800 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 331686 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0362 Mulíčková Markéta KOS TJ Tesla Brno E 8656699 Ano Ano Ano 800 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice R 8404001 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9354 Landovská Petra OK Kamenice E 8102793 Ano Ano Ano 800 Kč
18D9750 Müller Dorothea (GER) Post SV Dresden 8606417 Ano Ano Ano 800 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov E 8021495 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky E 8660420 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 Ano Ano Ano 800 Kč
SJH8150 Gregorová Kamila SOS Jindřichův Hradec E 8660904 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 8005130 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN0151 Rýdlová Adéla Team Jizerky C 8655484 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0157 Mašínová Anna Oddíl OB Kotlářka R 8659403 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8302000 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM8964 Bořilová Klára KOS TJ Tesla Brno C 515189 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 Ano Ano Ano 800 Kč
15G9251 Windsor Zuzana (GBR) DRONGO 8170819 Ano Ano Ano 800 Kč
15G9750 Ockenden Helen (GBR) DRONGO 8300197 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 8420721 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0150 Eades Mairi (GBR) DRONGO 8310914 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 Ano Ano Ano 800 Kč
0080002 Maryia Polishchuk 008 - (POL) UNTS_Warszawa 8444924 Ano Ano Ano 800 Kč
0080003 Weronika Fortuniak 008 - (POL) UNTS_Warszawa 8646293 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC8750 Trilča Māra KOB Děčín C 8670955 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 Ano Ano Ano 800 Kč
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 Ano Ano Ano 800 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 800 Kč
23P8952 Górska Kinga (POL) OK!Sport Warszawa 8081989 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 Ano Ano Ano 800 Kč
71D7051 Grismajer Sonnhild (GER) USV TU Dresden 8121181 Ano Ano Ano 800 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 8129952 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 8107748 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 8320290 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy C 8006733 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9461 Kosová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9460 Procházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 8015315 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660383 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Brno Žabovřesky C 8660446 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 8006766 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 Ano Ano Ano 800 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8659387 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 Ano Ano Ano 800 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 Ano Ano Ano 800 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 8656576 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové R 8670778 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové C 8033223 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9256 Havelíková Kateřina SK Praga C 8667999 Ano Ano Ano 800 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava C 2103679 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN8950 Svobodová Barbora Team Jizerky C 8662281 Ano Ano Ano 800 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava C 8656721 Ano Ano Ano 800 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 8667516 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8655372 Ano Ano Ano 800 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 Ano Ano Ano 800 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 Ano Ano Ano 800 Kč
FSP9650 Konečná Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C Ano Ano Ano 800 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8660528 Ano Ano Ano 800 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř C 8660906 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 8680353 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8761 Nývltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 9622 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8653088 Ano Ano Ano 800 Kč
0180001 Jansová Martina 018 - ROB PCE 2067239 Ano Ano Ano 800 Kč
VPM8787 Bouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 8033264 Ano Ano Ano 800 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662324 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice R 8656548 Ano Ano Ano 800 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
23P8751 Daruk Agnieszka (POL) OK!Sport Warszawa 2034192 Ano Ano Ano 800 Kč
23P8350 Trojecka Marta (POL) OK!Sport Warszawa 300632 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové C 8662722 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 8655422 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN8951 Večeřová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8061451 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN9352 Žuchová Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232503 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA8850 Ježková Barbora OK Chrastava C 8004126 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2049549 Ano Ano Ano 800 Kč
22H9250 Tóth Korinna (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 888359 Ano Ano Ano 800 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 8033298 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN8350 Švihovská Eva Team Jizerky C 8008017 Ano Ano Ano 800 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga C 2021848 Ano Ano Ano 800 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka C 8033266 Ano Ano Ano 800 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano 800 Kč
0020002 Gajda-Morawska Monika 002 - (POL) UNTS Warszawa 504409 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL9451 Malá Daniela OK Jilemnice C 405969 Ano Ano Ano 800 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 Ano Ano Ano 800 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 8016301 Ano Ano Ano 800 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 Ano Ano Ano 800 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8445296 Ano Ano Ano 800 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 Ano Ano Ano 800 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ano Ano Ano 800 Kč
LIT7751 Petrlíková Petra KOB Litvínov 2143369 Ano Ano Ano 800 Kč
23P9350 Horoszkiewicz Ewelina (POL) OK!Sport Warszawa 1418714 Ano Ano Ano 800 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 8113498 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM8952 Ondráčková Dana OK Kamenice C 7201193 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU9650 Hlavničková Vendula OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 2122267 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 8113516 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín C 0007878000 Ano Ano Ano 800 Kč
CHT9651 Ďoubalíková Anna OOB SK Chrast C 207805 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK9753 Langrová Anna OK Slavia Hradec Králové C 331166 Ano Ano Ano 800 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN9350 Strachotová Pavlína Team Jizerky C 8005131 Ano Ano Ano 800 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 Ano Ano Ano 800 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano 800 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8410806 Ano Ano Ano 800 Kč
17S9250 Ščehovičová Zuzana (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 305982 Ano Ano Ano 800 Kč
0070004 Zámečniková Lenka 007 - Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL9052 Jiřištová Klára OK Jilemnice C 2122272 Ano Ano Ano 800 Kč
0050001 Velčovská Barbora 005 - Bára 52784 Ano Ano Ano 800 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 Ano Ano Ano 800 Kč
0250001 Makaloušová Hana 025 - Špindl sportuje 8005424 Ano Ano Ano 800 Kč

D35

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP8756 Krupová Tereza SK Praga C 2088730 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 Ano Ano Ano 800 Kč
18D8451 Bader Anne (GER) Post SV Dresden 8404290 Ano Ano Ano 800 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 Ano Ano Ano 800 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN8154 Janatová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660535 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 Ano Ano Ano 800 Kč
19D8350 Franka Ender (GER) SSV Planeta Radebeul 8028928 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU8660 Žemličková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8033255 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 Ano Ano Ano 800 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 8013859 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín C 0008482121 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8759 Kovářová Eva Sportcentrum Jičín C 0008008759 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0008010200 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 0000500267 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8551 Srpová Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 Ano Ano Ano 800 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław C 9870922 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 8022673 Ano Ano Ano 800 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 Ano Ano Ano 800 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 800 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 Ano Ano Ano 800 Kč
DLP8350 Kopecká Šárka Matesová OOB TJ Dukla Praha C 8445295 Ano Ano Ano 800 Kč
0140001 Bozděchová Lenka 014 - PGP 2080966 Ano Ano Ano 800 Kč
2DP8650 Machowska-Krupa Weronika (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 8101686 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 Ano Ano Ano 800 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 52722 Ano Ano Ano 800 Kč

D40

(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 Ano Ano Ano 800 Kč
RUM7851 Forferová Věra ZOOB Rumburk 4617987 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 Ano Ano Ano 800 Kč
71D7850 Löhning Susanne (GER) USV TU Dresden 8041178 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC7856 Šimková Markéta K.O.B. Choceň C 9560 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC8152 Dvorská Renata K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 8113500 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU8250 Brožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8119518 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU7854 Kotyková Libuše OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108882 Ano Ano Ano 800 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 2106729 Ano Ano Ano 800 Kč
97P8050 Zbroja-Nowak Justyna (POL) KS Hades Poznań 8000829 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP7857 Mrázková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8206 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 8076619 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV8150 Lazarová Petra SOK TJ Turnov C 2148101 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 Ano Ano Ano 800 Kč
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov C 8154978 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 Ano Ano Ano 800 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8003646 Ano Ano Ano 800 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 8445321 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 8109403 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 8013858 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 8030636 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC7950 Kučerová Petra Sportcentrum Jičín C 0000000000 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0008033285 Ano Ano Ano 800 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 Ano Ano Ano 800 Kč
84D7850 Knaupová Ivana (GER) MTV Braunschweig 8090278 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK8256 Holfeuerová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK7850 Lukešová Klára OK Slavia Hradec Králové C 2049540 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 Ano Ano Ano 800 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 Ano Ano Ano 800 Kč
CTB7850 Cipryánová Alena SK OB Chotěboř C 7207851 Ano Ano Ano 800 Kč
STH7851 Buďárková Eva SK Studenec C 2144163 Ano Ano Ano 800 Kč
KVS7850 Pinďáková Veronika SKOB Kobra Vsetín C 53680 Ano Ano Ano 800 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 Ano Ano Ano 800 Kč
BFM7855 Burešová Petra SKOB Frýdek - Místek C 2039172 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 2120062 Ano Ano Ano 800 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU8152 Brotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 Ano Ano Ano 800 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 Ano Ano Ano 800 Kč
DLP8052 Šichová Jaroslava OOB TJ Dukla Praha C 8113495 Ano Ano Ano 800 Kč
0200003 Kuta Alena 020 - neregistrovani zapůjčit Ano Ano Ano 950 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ano 800 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 Ano Ano Ano 800 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 2011822 Ano Ano Ano 800 Kč

D45

(77)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8107731 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7656 Nová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 Ano Ano Ano 800 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 Ano Ano Ano 800 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 Ano Ano Ano 800 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8344044 Ano Ano Ano 800 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC7751 Biolik Agnieszka K.O.B. Choceň C 8197778 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 800 Kč
18D6850 Sihver Wiebke (GER) Post SV Dresden 8130668 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 Ano Ano Ano 800 Kč
97P9750 Bultrowicz Agnieszka (POL) KS Hades Poznań 8000826 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV7361 Ferbasová Zdeňka SOK TJ Turnov C 2103240 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 Ano Ano Ano 800 Kč
HCE7450 Kolencová Marta TJ Hostivice C 1421899 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL7750 Drašarová Dana KOB Kladno C 2039819 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 7207861 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0008113000 Ano Ano Ano 800 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 Ano Ano Ano 800 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano 800 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN7650 Pavlova Irena Team Jizerky C 2073667 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN7652 Růtová Martina Team Jizerky C 2067314 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 Ano Ano Ano 800 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN7750 Vokušová Dana Team Jizerky C 2104591 Ano Ano Ano 800 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 8656664 Ano Ano Ano 800 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 Ano Ano Ano 800 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 Ano Ano Ano 800 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ano Ano Ano 800 Kč
0070001 Zámečníková Jitka 007 - Zámečníci 8047213 Ano Ano Ano 800 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP7653 Jirousová Eva KOB Tretra Praha C 442878 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU7450 Hejcmanová Pavla SKOB Roudnice nad Labem C Ano Ano Ano 800 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 Ano Ano Ano 800 Kč
0100001 Renner Daniela 010 - (SWE) Haninge SOK 8140633 Ano Ano Ano 800 Kč
0110001 Paurová Lenka 011 - Neregistrovaná 2060203 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano 800 Kč
VCB7551 Jarošová Irena OB České Budějovice C Ano Ano Ano 800 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 800 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 800 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 Ano Ano Ano 800 Kč
XHK7650 Macháčková Markéta MTBO Racing team Hradec Králové 8109324 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 Ano Ano Ano 800 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 Ano Ano Ano 800 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 Ano Ano Ano 800 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 800 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 1400412 Ano Ano Ano 800 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 Ano Ano Ano 800 Kč

D50

(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 Ano Ano Ano 800 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8017712 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 800 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 Ano Ano Ano 800 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 Ano Ano Ano 800 Kč
19D7050 Scheuermann Katrin (GER) SSV Planeta Radebeul 8606473 Ano Ano Ano 800 Kč
97P0001 Gorczyca Magdalena (POL) KS Hades Poznań 8229202 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8013832 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice 224882 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 8445323 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ano Ano Ano 800 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN6950 Nožičková Renata Team Jizerky C 2070806 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 Ano Ano Ano 800 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN6951 Pokorná Hana Team Jizerky C 2073666 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN6850 Rýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN7250 Řehořová Lenka Team Jizerky C 2073661 Ano Ano Ano 800 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 Ano Ano Ano 800 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 8130169 Ano Ano Ano 800 Kč
KVS7060 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín C 2088170 Ano Ano Ano 800 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 995875 Ano Ano Ano 800 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano 800 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 800 Kč
58P6800 Pułczyńska Agnieszka (POL) Team 360 8013955 Ano Ano Ano 800 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 Ano Ano Ano 800 Kč
0010002 Křivdová Lenka 001 - SKH Královéhradeckého kraje 8655490 Ano Ano Ano 800 Kč
0130002 Bačkienė Rima 013 - (LTU) Igtisa 8066770 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 800 Kč
0150001 Wołek Ewa 015 - (POL) indyw. 8655942 Ano Ano Ano 800 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 Ano Ano Ano 800 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8042127 Ano Ano Ano 800 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 Ano Ano Ano 800 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 Ano Ano Ano 800 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 Ano Ano Ano 800 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8221278 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 Ano Ano Ano 800 Kč
4HP6800 Wolowczyk Mariola (POL) UNTS Warszawa 1393099 Ano Ano Ano 800 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano 800 Kč
0280001 Pánková Martina 028 - (SVK) Oddiel OB TJ Rapid Bratislava 2057961 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 Ano Ano Ano 800 Kč

D55

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
23P6550 Bargiel Beata (POL) OK!Sport Warszawa 2086530 Ano Ano Ano 800 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 8162838 Ano Ano Ano 800 Kč
1QD6750 Leonhardt Annette (GER) SV IHW Alex 78 Berlin Ano Ano Ano 800 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 Ano Ano Ano 800 Kč
18D6650 Müller Anke (GER) Post SV Dresden 8606498 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 8166708 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 800 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 Ano Ano Ano 800 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano 800 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 Ano Ano Ano 800 Kč
22H6350 Tömördi Agnes (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 8002655 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 7001407 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 8005133 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 Ano Ano Ano 800 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano 800 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 Ano Ano Ano 800 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano 800 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 800 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano 800 Kč
0120003 Wołek Małgorzata 012 - (POL) Indywidualnie 8340034 Ano Ano Ano 800 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 800 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 Ano Ano Ano 800 Kč

D60

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
71D5950 Kretzschmar Ute (GER) USV TU Dresden 8019923 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 Ano Ano Ano 800 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 Ano Ano Ano 800 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB T.J. Sokol Žamberk C 7210085 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 Ano Ano Ano 800 Kč
MFP6050 Hlaváčová Jarka Matfyz Praha C 2081364 Ano Ano Ano 800 Kč

D65

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 Ano Ano Ano 600 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 Ano Ano Ano 600 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 600 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008289 Ano Ano Ano 600 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 Ano Ano Ano 600 Kč
19D5450 Tonn Gisela (GER) SSV Planeta Radebeul 8012554 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 Ano Ano Ano 600 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 Ano Ano Ano 600 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 8086619 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8008272 Ano Ano Ano 600 Kč
22H5750 Jenővári Gabriella (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 8383380 Ano Ano Ano 600 Kč
22H5450 Jenei Margit (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 4660121 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 Ano Ano Ano 600 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 600 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8015295 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8410797 Ano Ano Ano 600 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 Ano Ano Ano 600 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 600 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 600 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 600 Kč

D70

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 Ano Ano Ano 600 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ano Ano Ano 600 Kč
18D4850 Bader Hilde (GER) Post SV Dresden 8022407 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8448441 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 Ano Ano Ano 600 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 8003656 Ano Ano Ano 600 Kč
11G4950 Rosen Miriam (GBR) GB MTBO squad 8640466 Ano Ano Ano 600 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano 600 Kč
0170002 Ender Irina 017 - (GER) HSG Turbine Zittau 8091150 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano 600 Kč

H10

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR1405 Melich Jan OOB TJ Turnov zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
TUR1400 Chlupáč Filip OOB TJ Turnov C 2222831 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1409 Drbohlav Marek OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8026573 Ano Ano Ano 400 Kč
CHC1301 Šimek Jan K.O.B. Choceň C 2134304 Ano Ano Ano 400 Kč
CHC1401 Dvorský Michal K.O.B. Choceň C 9990101 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN1304 Fanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2113047 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU1300 Lasík Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2001923 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP1202 Mrázek Václav Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 400 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 8004053 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 253155 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI1206 Handrk Adam Slavia Liberec orienteering C 2211650 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1301 Drobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 0007431985 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 Ano Ano Ano 400 Kč
SAD1200 Arnošt Daniel Sportovní akademie Dobříš C 51648 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1222 Hain Jan OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR1209 Louda Štěpán OOB TJ Turnov C 4406057 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 Ano Ano Ano 400 Kč
LIT1414 Pavlík Přemek KOB Litvínov C 8196037 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN1303 Novotný Metoděj Vavřinec OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C Ano Ano Ano 400 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1502 Odvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL1301 Drašar Matouš KOB Kladno C 2000590 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 2144189 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA1200 Lankaš Antonín OK Chrastava C 8167 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 0002112770 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1407 Kysilka Tobiáš Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU1401 Brotánek Jan SKOB Roudnice nad Labem C Ano Ano Ano 400 Kč
JIL1502 Jiřišta Vladimir OK Jilemnice C 2139478 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL1300 Tempír Jáchym SOB Olomouc C 2214509 Ano Ano Ano 400 Kč
KRN1200 Peths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1300 Toužil Jan OK Slavia Hradec Králové C 2181333 Ano Ano Ano 400 Kč

H12

(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1002 Cejnar Václav OOB TJ Turnov 2419945 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR1101 Homolka Antonín OOB TJ Turnov C 2222817 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2001971 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8454321 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL1004 Matějec Jonáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 Ano Ano Ano 400 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8196048 Ano Ano Ano 400 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU1000 Retka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108872 Ano Ano Ano 400 Kč
18D1100 Bader Gustav (GER) Post SV Dresden 1853 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 Ano Ano Ano 400 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 8113496 Ano Ano Ano 400 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 Ano Ano Ano 400 Kč
97P1100 Bultrowicz Franciszek (POL) KS Hades Poznań 8229206 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 Ano Ano Ano 400 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 Ano Ano Ano 400 Kč
TUV1000 Lazar Matyáš SOK TJ Turnov C 2126360 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109408 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1107 Šabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9269 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL1001 Homola Šimon KOB Kladno C 2126358 Ano Ano Ano 400 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov B 8119462 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 8140944 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering B 8410767 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 8517319 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1106 Tatarnikov Ivan OK 99 Hradec Králové C 2017671 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 8003621 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK1102 Šafář Martin OK 99 Hradec Králové C 8014455 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín B 0008226418 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1102 Bahník Václav Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1105 Lánský Šimon Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1005 Moučka Ondřej Team Jizerky C 2070856 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1009 Pouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8183190 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 8022334 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1104 Řezka Václav Team Jizerky C Ano Ano Ano 400 Kč
JJN1001 Tkáč Jakub Team Jizerky C 2027207 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice B 8007194 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 8004049 Ano Ano Ano 400 Kč
STH1101 Urbanec Patrik SK Studenec C 2144164 Ano Ano Ano 400 Kč
KVS1004 Spitzer Jiří SKOB Kobra Vsetín C 53673 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 Ano Ano Ano 400 Kč
0160002 Bass John 016 - (GBR) HOC 442428 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 8461732 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL1001 Tempír Lukáš SOB Olomouc C 2214531 Ano Ano Ano 400 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 8047195 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI1001 Škoda Matěj TJ TŽ Třinec C 8303 Ano Ano Ano 400 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice B 8008300 Ano Ano Ano 400 Kč

H14

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov B 2144118 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0907 Wiedeman Nicolas OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0902 Pešek Jáchym OOB TJ Turnov C 8013901 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 8162886 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU0802 Kotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8136464 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU0803 Lasík Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001939 Ano Ano Ano 400 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 Ano Ano Ano 400 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 Ano Ano Ano 400 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B 8017734 Ano Ano Ano 400 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421906 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL0903 Drašar Jakub KOB Kladno C 2000595 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering B 8119579 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0008654389 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 Ano Ano Ano 400 Kč
JJN0802 Oravec Viktor Team Jizerky C 2111800 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové B 8022640 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8005119 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2141903 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 8042137 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice B 8226414 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 Ano Ano Ano 400 Kč
KVS0810 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín C 2088217 Ano Ano Ano 400 Kč
58P8200 Pułczyński Jeremi (POL) Team 360 8636993 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP0924 Novák Adam Oddíl OB Kotlářka B 8154985 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 Ano Ano Ano 400 Kč
VCB0800 Jaroš Jáchym OB České Budějovice B 8121536 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0808 Zápotocký Jiří SK Praga A 8648622 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov B 8014470 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 Ano Ano Ano 400 Kč

H16

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
15G0604 Lawson Reuben (GBR) DRONGO 8038707 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0605 Prince Oliver (GBR) DRONGO 8032006 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 8006764 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0606 Reuber Conrad (GBR) DRONGO 8260306 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy A 8116777 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0607 Razzetti Ruben (GBR) DRONGO 8255006 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 Ano Ano Ano 800 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8670828 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0704 Šmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662739 Ano Ano Ano 800 Kč
HCE0700 Mackovič Adam TJ Hostivice C 1413898 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662435 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8226302 Ano Ano Ano 800 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 8519565 Ano Ano Ano 800 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0710 Tkachenko Artem OK 99 Hradec Králové C 8003640 Ano Ano Ano 800 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 Ano Ano Ano 800 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0610 Koliáš Štěpán SK Praga A 8076030 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 0008051111 Ano Ano Ano 800 Kč
21P0700 Wójcik Ziemowit (POL) Orientop Wrocław Ano Ano Ano 800 Kč
JJN0700 Řehoř Hynek Team Jizerky C 2053559 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 2021829 Ano Ano Ano 800 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8005434 Ano Ano Ano 800 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8680286 Ano Ano Ano 800 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 Ano Ano Ano 800 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 8482098 Ano Ano Ano 800 Kč
84D0600 Knaup Jonas (GER) MTV Braunschweig 8060724 Ano Ano Ano 800 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš Josef MLOK Mariánské Lázně C 2085576 Ano Ano Ano 800 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8109384 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0600 Hammond James (GBR) DRONGO 8033988 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0601 Hunt Sam (GBR) DRONGO 8170506 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0602 Laird Angus (GBR) DRONGO 8630844 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0603 Lake Freddie (GBR) DRONGO 8211006 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno A 8000710 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 Ano Ano Ano 800 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662288 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno A 8004271 Ano Ano Ano 800 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 Ano Ano Ano 800 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 2420061 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 8670812 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8100047 Ano Ano Ano 800 Kč

H18

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8656604 Ano Ano Ano 800 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662734 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662729 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Brno Žabovřesky B 8663130 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Brno Žabovřesky A 8660412 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Brno Žabovřesky A 8660439 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0405 Tatarnikov Mykhailo OK 99 Hradec Králové C 8003652 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0508 Kovalchuk Serafim OK 99 Hradec Králové A 8003649 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové A 8061489 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové A 8226370 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 8660399 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové B 8014546 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 8013922 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN0400 Pokorný Jan Team Jizerky A 8659408 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7207030 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha A 8151968 Ano Ano Ano 800 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 Ano Ano Ano 800 Kč
MLA0502 Janoch Samuel Jan MLOK Mariánské Lázně B 8656638 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 8205420 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2143364 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga A 8670467 Ano Ano Ano 800 Kč
0120002 Wołek Stanisław 012 - (POL) Indywidualnie 8000845 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice A 8680403 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 8222007 Ano Ano Ano 800 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha A 8149881 Ano Ano Ano 800 Kč

H20

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8648549 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň B 8113508 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice R 8680302 Ano Ano Ano 800 Kč
ZTC0204 Richtr Lukáš Západočeské sportovní centrum OB E 8656696 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka R 8020122 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Brno Žabovřesky R 8660432 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Brno Žabovřesky R 8660426 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Brno Žabovřesky B 1111187 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 Ano Ano Ano 800 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 Ano Ano Ano 800 Kč
KVS0310 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín C 2088173 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0300 Sunley Joe (GBR) DRONGO 8200203 Ano Ano Ano 800 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 Ano Ano Ano 800 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 2032132 Ano Ano Ano 800 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc A 8516416 Ano Ano Ano 800 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2070826 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 Ano Ano Ano 800 Kč
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 Ano Ano Ano 800 Kč
71D9901 Klein Cedrik (GER) USV TU Dresden 7207178 Ano Ano Ano 800 Kč
71D0102 Klein Marek (GER) USV TU Dresden 8606484 Ano Ano Ano 800 Kč
71D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 1986035 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň C 8656615 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 8644887 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 Ano Ano Ano 800 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov 1180295 Ano Ano Ano 800 Kč
TUR9603 Grätsch Markus OOB TJ Turnov C 9080057 Ano Ano Ano 800 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 Ano Ano Ano 800 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 Ano Ano Ano 800 Kč
19D9900 Scheuermann Erik (GER) SSV Planeta Radebeul 8606412 Ano Ano Ano 800 Kč
19D7901 Dittmann Robert (GER) SSV Planeta Radebeul 8606434 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Brno Žabovřesky E 8656722 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ano 800 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 Ano Ano Ano 800 Kč
AKE0300 Novota Lukáš (SVK) Klub OB ATU Košice 8017117 Ano Ano Ano 800 Kč
AKE6001 Novota Mikuláš (SVK) Klub OB ATU Košice 8017124 Ano Ano Ano 800 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava C 8656540 Ano Ano Ano 800 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 0007717777 Ano Ano Ano 800 Kč
22H8500 Gösswein Csaba (HUN) Hegyisport Szentendre Egy. 2004470 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 8076028 Ano Ano Ano 800 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 7300181 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8645931 Ano Ano Ano 800 Kč
0020001 Morawski Jacek 002 - (POL) UNTS Warszawa 886666 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga E 8636798 Ano Ano Ano 800 Kč
15G8701 Stevens Ben (GBR) DRONGO 8656102 Ano Ano Ano 800 Kč
15G9000 Windsor Ben (GBR) DRONGO 8190817 Ano Ano Ano 800 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 Ano Ano Ano 800 Kč
15G9202 Dobra Tom (GBR) DRONGO 8121992 Ano Ano Ano 800 Kč
15G9601 Vokes Phil (GBR) DRONGO 8235623 Ano Ano Ano 800 Kč
15G9701 Pružina Paul (GBR) DRONGO 8000123 Ano Ano Ano 800 Kč
15G9704 Nolz Fabian (GBR) DRONGO 7207777 Ano Ano Ano 800 Kč
15G0100 Dakin Dom (GBR) DRONGO 8090901 Ano Ano Ano 800 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 Ano Ano Ano 800 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno C 8655419 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0005 Goldschmidt Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 8200031 Ano Ano Ano 800 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno E 8656745 Ano Ano Ano 800 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 Ano Ano Ano 800 Kč
0080004 Wojciech Mossakowski 008 - (POL) UNTS_Warszawa 8220398 Ano Ano Ano 800 Kč
0080005 Wojciech Mossakowski 008 - (POL) UNTS_Warszawa 8220398 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 Ano Ano Ano 800 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 Ano Ano Ano 800 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 8663206 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 Ano Ano Ano 800 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy C 8657100 Ano Ano Ano 800 Kč
4HP9500 Wolowczyk Krzysztof (POL) UNTS Warszawa 8640915 Ano Ano Ano 800 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 Ano Ano Ano 800 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha R 8201203 Ano Ano Ano 800 Kč
(81)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga C 8666867 Ano Ano Ano 800 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662680 Ano Ano Ano 800 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 Ano Ano Ano 800 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 8322332 Ano Ano