Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (Saxbo)

Datum:
30.04.2022
Místo konání:
Chrastava - u obalovny
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10L 1.86 km, 70 m, 5 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 120 Kč
KDZ1350 Spieszová Rebeka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000576 120 Kč
KDZ1451 Seemann Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 434811 120 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 120 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 120 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 120 Kč
BOR1451 Karafiátová Kamila OK Jiskra Nový Bor C 4287 120 Kč
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 120 Kč
JJN1353 Hájková Alžběta Team Jizerky C 2212051 120 Kč
STB1353 Kořínková Marie TJ Stadion Nový Bor C 49985 120 Kč
JJN1358 Lánská Elena Team Jizerky C 2096129 120 Kč
JJN1452 Pěničková Tamara Team Jizerky C 2103735 120 Kč
JJN1359 Kalpakci Ema Team Jizerky C 2103728 120 Kč
JJN1351 Jasanská Kateřina Anja Team Jizerky C 2111789 120 Kč
JJN1361 Kuprová Hana Team Jizerky C 2224594 120 Kč
0040001 Reis Nela 004 - Mat Chrastava zapůjčit 160 Kč

D10 2.24 km, 80 m, 7 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2134329 120 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 120 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 120 Kč
TUR1252 Havlová Tereza OOB TJ Turnov C 2224535 120 Kč
BOR1450 Nehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 120 Kč
1VP1350 Gorzelniak Maja (POL) HKS Azymut Mochy 8229162 120 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 120 Kč
VLI1256 Maděrová Klára Slavia Liberec orienteering C 2148211 120 Kč

D12 2.72 km, 75 m, 8 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 2095972 120 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 120 Kč
TUR1162 Augustová Ema OOB TJ Turnov C 2771937 120 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2151389 120 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 120 Kč
KDZ1052 Tejkalová Aneta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2134259 120 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 120 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8304116 120 Kč
KDZ1153 Kovaříková Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000601 120 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 8304120 120 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 120 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 120 Kč
JJN1155 Kottíková Anežka Team Jizerky C 2111796 120 Kč
KDZ1150 Brzobohatá Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144054 120 Kč
JJN1052 Jiráková Adéla Team Jizerky C 8076042 120 Kč
CHA1050 Justová Anika OK Chrastava C 2084434 120 Kč
TUR1161 Polubentseva Daria OOB TJ Turnov C 2029164 120 Kč
JJN1150 Stadtherrová Adéla Team Jizerky C 2224619 120 Kč
1VP1051 Bohne Amelia (POL) HKS Azymut Mochy 8229169 120 Kč
1VP1050 Gorzelniak Zofia (POL) HKS Azymut Mochy 8032144 120 Kč
TAP1153 Nešporová Nora KOB Tretra Praha C 2181289 120 Kč
BOR1154 Válková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4400 120 Kč
TAP1057 Mikovcová Lucie KOB Tretra Praha C 2181288 120 Kč
CHA1052 Straková Kateřina OK Chrastava C 2092428 120 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava C zapůjčit 160 Kč
JJN1054 Ryšavá Anežka Team Jizerky C 8662738 120 Kč
JJN1153 Oravcová Amálie Team Jizerky C 2027224 120 Kč
TUR1054 Ledabylová Eliška OOB TJ Turnov C 2419948 120 Kč

D14 3.01 km, 110 m, 9 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava B 8516430 120 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 120 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 120 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering B 2151451 120 Kč
TUR0957 Tomášková Matilda OOB TJ Turnov B 8656542 120 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 411591 120 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 8008268 120 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8660508 120 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 120 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 120 Kč
JJN0852 Nožičková Eva Team Jizerky B 8680401 120 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 8012867 120 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 120 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering A 8014518 120 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 1403414 120 Kč
JJN0951 Růtová Amálka Team Jizerky B 2116464 120 Kč
JJN0854 Mastníková Lenka Team Jizerky C 8662720 120 Kč
JJN0950 Míková Sofie Team Jizerky B 8662743 120 Kč
LLI0955 Svobodová Anna LOK-o Liberec C 2144063 120 Kč
TJN0864 Stehlíková Josefína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408041 120 Kč
1VP0951 Miś Milena (POL) HKS Azymut Mochy 8062029 120 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C 2088712 120 Kč
JJN0850 Pavlova Lenka Team Jizerky C 2070803 120 Kč
0130002 Hetnar Oliwia 013 - (POL) UKS ORIENTPARK.PL IWINY 8090517 120 Kč
0130004 Nikołajuk Martyna 013 - (POL) UKS ORIENTPARK.PL IWINY 8013957 120 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 8119509 120 Kč
BOR0859 Fifernová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 4370 120 Kč
VLI0956 Šírová Marie Slavia Liberec orienteering C 2000580 120 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov B 2106736 120 Kč

D16 4.10 km, 175 m, 9 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava A 8445315 160 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 160 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 160 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 160 Kč
VLI0658 Balcarová Marie Slavia Liberec orienteering B 8016312 160 Kč
JJN0750 Baloghová Milena Team Jizerky B 8228091 160 Kč
JJN0752 Vokušová Veronika Team Jizerky C 2104600 160 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 160 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 8051249 160 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering A 8517331 160 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov A 8014498 160 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 160 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 160 Kč
BOR0653 Jirgesová Leontýna OK Jiskra Nový Bor C 4359 160 Kč
BOR0767 Klymeniuk Iryna OK Jiskra Nový Bor C 8006849 160 Kč
BOR0661 Konovalova Daria OK Jiskra Nový Bor C 8304118 160 Kč
1VP0650 Hajduk Maria (POL) HKS Azymut Mochy 8636185 160 Kč
1VP0750 Klecha Weronika (POL) HKS Azymut Mochy 8062022 160 Kč
1VP0653 Szmyt Aleksandra (POL) HKS Azymut Mochy 8516904 160 Kč
0130005 Nikołajuk Maja 013 - (POL) UKS ORIENTPARK.PL IWINY 8013972 160 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice A 8670769 160 Kč
JJN0754 Ryšavá Kateřina Team Jizerky C 8662738 160 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8670806 160 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 160 Kč
VLI0659 Šírová Anna Slavia Liberec orienteering C 2260366 160 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C 411346 160 Kč

D18 4.38 km, 170 m, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 160 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 160 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 160 Kč
JJN0454 Skácelová Adéla Team Jizerky A 8066769 160 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8016033 160 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 160 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 160 Kč

D21L 6.21 km, 270 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 160 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov A 8033269 160 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662324 160 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky E 8660421 160 Kč
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 8107748 160 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 160 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky E 8660420 160 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 160 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 160 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 160 Kč
LCE8966 Valentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660368 160 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 160 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov E 8021495 160 Kč
JJN0151 Rýdlová Adéla Team Jizerky C 8655484 160 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 160 Kč
LDC8750 Trilča Māra KOB Děčín C 8670955 160 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 160 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 160 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov R 8644877 160 Kč

D21K 3.67 km, 160 m, 8 kontrol Rank. koef.: 1

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 160 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 160 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 160 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 160 Kč
BOR9450 Macharová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8521 160 Kč
JJN8950 Svobodová Barbora Team Jizerky C 8662281 160 Kč
FYD0051 Macháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 160 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 160 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 160 Kč
FYD9451 Kočí Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 8014460 160 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 160 Kč
SUL9250 Linková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8131 160 Kč
TUR8953 Marynchenko Mariana OOB TJ Turnov C 1989035 160 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 8680579 160 Kč
JJN0252 Rýdlová Magdaléna Team Jizerky A 8662747 160 Kč

D35 4.30 km, 170 m, 10 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 160 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 160 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Brno Žabovřesky C 7200319 160 Kč
PDY8450 Hejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 160 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 160 Kč
TJN8154 Janatová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660535 160 Kč
KDZ8750 Seemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778750 160 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 160 Kč
TUR8353 Polubentseva Svitlana OOB TJ Turnov C zapůjčit 200 Kč
0130007 Nikołajuk Joanna 013 - (POL) UKS ORIENTPARK.PL IWINY 8664862 160 Kč
JJN8650 Pavlíčková Martina Team Jizerky C 08311 160 Kč

D40 4.38 km, 170 m, 10 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 160 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 160 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 160 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 160 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 160 Kč
KDZ8050 Spieszová Lucie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000592 160 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 2120062 160 Kč
TUR7950 Nováková Zuzana OOB TJ Turnov C 2151446 160 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 160 Kč
KDZ8250 Jůzová Jana Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144049 160 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 8012885 160 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 160 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 160 Kč
1VP7950 Nowicka-Szmyt Katarzyna (POL) HKS Azymut Mochy 8032146 160 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 160 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 160 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 8113500 160 Kč
1VP8150 Pietrzak Katarzyna (POL) HKS Azymut Mochy 8229135 160 Kč

D45 4.08 km, 175 m, 10 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 160 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 160 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 160 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 160 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 160 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 160 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 160 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 160 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 160 Kč
JJN7652 Růtová Martina Team Jizerky C 2067314 160 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 160 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 8119537 160 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 160 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 160 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659401 160 Kč
JJN7450 Mairichová Radka Team Jizerky C 8662696 160 Kč
JJN7351 Míková Markéta Team Jizerky C 2067319 160 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 160 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 160 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie LOK-o Liberec C 2088713 160 Kč
JJN7650 Pavlova Irena Team Jizerky C 2073667 160 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 160 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 160 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 160 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 160 Kč

D50 3.93 km, 140 m, 9 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 160 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 160 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 160 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 160 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 160 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 160 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 160 Kč
JJN6950 Nožičková Renata Team Jizerky C 2070806 160 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 160 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 160 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 160 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 160 Kč
KAM6952 Himmelová Marie OK Kamenice C 51681 160 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 160 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 8517320 160 Kč
1VP7050 Nowak Barbara (POL) HKS Azymut Mochy 8516404 160 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 160 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 160 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 160 Kč
JJN6951 Pokorná Hana Team Jizerky C 2073666 160 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 8107774 160 Kč

D55 3.08 km, 110 m, 8 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 160 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 160 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 160 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 160 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 160 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8162864 160 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 160 Kč
0200001 Krakorova Iva 020 - NER Malesice zapůjčit 200 Kč
VLI6552 Šírová Jana Slavia Liberec orienteering C 51226 160 Kč

D60 3.08 km, 110 m, 8 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 8028851 120 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 120 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 120 Kč
23P6250 Drągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 8033242 120 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 8013881 120 Kč

D65 2.89 km, 115 m, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8015295 120 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 120 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 120 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 120 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Brno Žabovřesky C 232005 120 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 120 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 120 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 120 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 120 Kč

D70 2.44 km, 65 m, 8 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8448441 120 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 120 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 120 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 120 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 120 Kč

D75 2.08 km, 60 m, 8 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 120 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 120 Kč

H10L 1.81 km, 70 m, 5 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 4402229 120 Kč
TJN1303 Novotný Metoděj Vavřinec OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 120 Kč
LLI1208 Kubík Tomáš LOK-o Liberec C 2420018 120 Kč
BOR1400 Zachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 120 Kč
BOR1403 Čech Jan OK Jiskra Nový Bor C 416195 120 Kč
0080002 Dotlačil Vilém 008 - (NED) ABC zapůjčit 160 Kč
JJN1407 Kysilka Tobiáš Team Jizerky C 2085567 120 Kč
LLI1235 Svoboda Antonín LOK-o Liberec C 2219040 120 Kč
BOR1401 Průcha Florián OK Jiskra Nový Bor C 4441 120 Kč
BOR1301 Válek Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4414 120 Kč
STB1201 Konečný Tadeáš TJ Stadion Nový Bor C 52907 120 Kč
CHA1200 Lankaš Antonín OK Chrastava C 8167 120 Kč
TUR1209 Louda Štěpán OOB TJ Turnov C 4406057 120 Kč
DOK1200 Dvořák Daniel OK Doksy C 120 Kč
BOR1305 Šrůta David OK Jiskra Nový Bor C 4408 120 Kč
JJN1204 Starý Jakub Team Jizerky C 2103728 120 Kč
JIL1500 Kolín Jonáš OK Jilemnice C 9000007 120 Kč
FYD1201 Ponc Sébastien Jizerský klub OB Frýdlant C 2134261 120 Kč
CHA1202 Brzoň Matouš OK Chrastava C 2084438 120 Kč
FYD1001 Winkler Bernard Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 160 Kč
FYD1202 Winkler Matyáš Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 160 Kč

H10 2.26 km, 85 m, 7 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 2181916 120 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 2181294 120 Kč
PDY1303 Holata Vojtěch Běhej Poděbrady C 2115740 120 Kč
TJN1304 Fanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 120 Kč
LLI1203 Kunc Jakub LOK-o Liberec C 2148118 120 Kč
VLI1204 Tuma Benjamin Slavia Liberec orienteering C 2771495 120 Kč
KDZ1200 Jůza Bruno Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000600 120 Kč
BOR1206 Honzátko Václav OK Jiskra Nový Bor C 4437 120 Kč
BOR1205 Průcha Kvido OK Jiskra Nový Bor C 4397 120 Kč
BOR1306 Karafiát Dominik OK Jiskra Nový Bor C 4365 120 Kč
BOR1204 Fedorčák Viktor OK Jiskra Nový Bor C 4372 120 Kč
0160001 Drbohlav Marek 016 - NER - Drbohlavovi 08255 120 Kč
88P1200 Górski Krzesimir (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8229179 120 Kč

H12 2.69 km, 75 m, 8 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 120 Kč
VLI1103 Kubišta Anton Slavia Liberec orienteering C 2211674 120 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering B 8410767 120 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 8003621 120 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering B 2134351 120 Kč
TUR1002 Cejnar Václav OOB TJ Turnov 2419945 120 Kč
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 120 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8013463 120 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 8517319 120 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 8006755 120 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 2420039 120 Kč
JJN1102 Bahník Václav Team Jizerky C 2001976 120 Kč
JJN1005 Moučka Ondřej Team Jizerky C 2070856 120 Kč
TJN1109 Pesničák Daniel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8266 120 Kč
BOR1109 Fedorov Mikhail OK Jiskra Nový Bor C 4411 120 Kč
1VP1000 Niedzielski Mikołaj (POL) HKS Azymut Mochy 8515504 120 Kč
0130003 Pachnik Antoni 013 - (POL) UKS ORIENTPARK.PL IWINY 8070410 120 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 120 Kč
STB1100 Erben Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 2121897 120 Kč
TUR1110 Havlíček Tomáš OOB TJ Turnov C 1429023 120 Kč
JJN1105 Lánský Šimon Team Jizerky C 2103745 120 Kč
1VP1001 Pietrzak Bruno (POL) HKS Azymut Mochy 8062021 120 Kč
CHA1100 Brzoň Šimon OK Chrastava C 2084437 120 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2181947 120 Kč

H14 3.98 km, 125 m, 9 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 8034529 120 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 8328674 120 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084432 120 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 120 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 120 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 120 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 120 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 8660509 120 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 120 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 120 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 120 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 2079501 120 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering B 8119579 120 Kč
TUR0902 Pešek Jáchym OOB TJ Turnov C 8013901 120 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov B 8014470 120 Kč
BOR0908 Vakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 120 Kč
BOR0905 Mitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4415 120 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 120 Kč
BOR0911 Průcha Matouš OK Jiskra Nový Bor C 2569 120 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 120 Kč
BOR0805 Pohoretskyi Maksym OK Jiskra Nový Bor C 8304119 120 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 7208072 120 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov B 2144118 120 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 8130409 120 Kč
LLI0902 Jiroutek Jakub LOK-o Liberec C 428206 120 Kč
JJN0802 Oravec Viktor Team Jizerky C 2111800 120 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8058863 120 Kč
88P0802 Górski Igor (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8032113 120 Kč
88P0900 Ładomirski Szymon (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8140609 120 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor B 230718 120 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 120 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 120 Kč
VLI0907 Ježek Josef Slavia Liberec orienteering C 0 120 Kč

H16 4.74 km, 240 m, 11 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 160 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 160 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662368 160 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 160 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2420020 160 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 160 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208229 160 Kč
TJN0607 Pachnik Jędrzej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8000568 160 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 160 Kč
JJN0700 Řehoř Hynek Team Jizerky C 2053559 160 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 160 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8226351 160 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor A 8304111 160 Kč
BOR0711 Shyp Oleksii OK Jiskra Nový Bor C 8061222 160 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 2111730 160 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662693 160 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 7531975 160 Kč
JJN0602 Habán Oliver Team Jizerky A 8655464 160 Kč
CHA0606 Knap Šimon OK Chrastava C 2070841 160 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem C 8226387 160 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 160 Kč

H18 4.87 km, 300 m, 11 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 160 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 160 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 160 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 09877 160 Kč
JJN0402 Marek Matěj Team Jizerky B 2103701 160 Kč
JJN0501 Mastník Ondřej Team Jizerky B 8662692 160 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor B 8160188 160 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 160 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 160 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 160 Kč
JJN0400 Pokorný Jan Team Jizerky A 8659408 160 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 7207877 160 Kč

H21L 9.33 km, 440 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 160 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno C 8334332 160 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 7005177 160 Kč
0010001 Loudil Lukáš 001 - Na večeři zpátky 8116761 160 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 160 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Brno Žabovřesky C 8002099 160 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 8090130 160 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 160 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín R 8003099 160 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 160 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 160 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 160 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 8220800 160 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 160 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 160 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 160 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov C 8680598 160 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 160 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 160 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 160 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 160 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec C 8656608 160 Kč
BOR7909 Najman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 160 Kč
LDC8502 Šálek Jan KOB Děčín C 8042124 160 Kč
JJN8508 Dlabaja Štěpán Team Jizerky C 8185818 160 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 160 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 8309000 160 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8282288 160 Kč
PVP0100 Zátka Josef VSK Přírodní vědy Praha C 8047285 160 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice R 8660463 160 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 160 Kč
TUR8917 Dudík Petr OOB TJ Turnov C 52870 160 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656507 160 Kč
JLI7700 Štryncl Pavel OB Jizerky C 8140177 160 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 160 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 160 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 160 Kč
SUL7601 Ženíšek Radek OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8136 160 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 160 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8887603 160 Kč

H21K 5.37 km, 260 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 160 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 160 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 2032132 160 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 160 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 160 Kč
JJN0004 Pavel Martin Team Jizerky C 2045201 160 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 160 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 160 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 160 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra C 8071103 160 Kč

H35 6.81 km, 285 m, 13 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 160 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 160 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 160 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 160 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8042117 160 Kč
ZBM8433 Kabáth David SK Brno Žabovřesky C 8871 160 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 160 Kč
0080001 Dotlacil Jakub 008 - (NED) ABC zapůjčit 200 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 160 Kč
KUO8002 Hájek Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2103716 160 Kč
1VP8300 Gorzelniak Karol (POL) HKS Azymut Mochy 8666002 160 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 160 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 160 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 160 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 8016307 160 Kč
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8014476 160 Kč
0220001 Albrecht David 022 - HO Skol 8116731 160 Kč

H40 5.69 km, 240 m, 12 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 160 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 8019930 160 Kč
PDY8103 Holata Radek Běhej Poděbrady C 2067966 160 Kč
TJN7901 Koláček Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 218785 160 Kč
TUR7904 Havel Tomáš OOB TJ Turnov C 8216 160 Kč
KDZ8200 Jůza David Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000577 160 Kč
JJN7900 Pražák Michal Team Jizerky C 8670764 160 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660502 160 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 7001413 160 Kč
0090001 Průcha Lukáš 009 - sloup 08409 160 Kč
0130006 Nikołajuk Bartosz 013 - (POL) UKS ORIENTPARK.PL IWINY 8130681 160 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 160 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 8113499 160 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085629 160 Kč
1VP8100 Pietrzak Patryk (POL) HKS Azymut Mochy 8070581 160 Kč

H45 5.44 km, 285 m, 11 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 160 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 160 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 160 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 160 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8226312 160 Kč
BOR7400 Hrůzek Libor OK Jiskra Nový Bor C 8243 160 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 160 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 160 Kč
TJN7601 Novotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 160 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 160 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 160 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 160 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 160 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 160 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 160 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 160 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 160 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 160 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 160 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 160 Kč
KUL7501 Dvořák Radim KOB Ústí nad Labem C 8662304 160 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 8014534 160 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov 8056 160 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 160 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 160 Kč
1VP7600 Szmyt Łukasz (POL) HKS Azymut Mochy 8666007 160 Kč
BOR7703 Šrůta Milan OK Jiskra Nový Bor C 8505 160 Kč
KUL7502 Hoskovský Petr KOB Ústí nad Labem C 8226415 160 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 160 Kč
KUL7601 Votava Jan KOB Ústí nad Labem C 8662286 160 Kč
JJN7505 Oravec Tomáš Team Jizerky C 2059775 160 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 160 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 160 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 160 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 160 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 160 Kč
VLI7200 Trojan Miroslav Slavia Liberec orienteering C 1425358 160 Kč

H50 4.87 km, 300 m, 11 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 160 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 160 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 160 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 160 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 160 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 160 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 160 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 160 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 160 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 160 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 160 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 160 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 160 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 160 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 160 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 160 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8226303 160 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 8107753 160 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 160 Kč
KUL6702 Hinterholzinger Petr KOB Ústí nad Labem C 8226319 160 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 160 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8119534 160 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 160 Kč
JJN7100 Pavel Jiří Team Jizerky C 2070804 160 Kč
0130001 Pachnik Dariusz 013 - (POL) UKS ORIENTPARK.PL IWINY 8170969 160 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 160 Kč
SUL4701 Ženíšek Jan OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8149 160 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 160 Kč

H55 4.11 km, 150 m, 12 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 160 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 160 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 160 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 160 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 160 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 8119538 160 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8160181 160 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8003595 160 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 160 Kč

H60 4.11 km, 150 m, 12 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 120 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 120 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 120 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 120 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 120 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 120 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 120 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 8116717 120 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 120 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 120 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 120 Kč

H65 3.31 km, 110 m, 9 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 120 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 120 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 120 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 120 Kč
0160002 Drbohlav Mirek 016 - NER - Drbohlavovi zapůjčit 160 Kč

H70 3.31 km, 110 m, 9 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 120 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 120 Kč
VLI4701 Urválek Jiří Slavia Liberec orienteering C 1602616 120 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8012884 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 120 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 120 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 120 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 120 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 120 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680370 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 120 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 120 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 120 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 120 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 120 Kč

H75 2.15 km, 65 m, 8 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 120 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 120 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 120 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 120 Kč

H80 2.15 km, 65 m, 8 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 120 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 120 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 120 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 120 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 120 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 7210063 120 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 120 Kč

HDR 2.30 km, 70 m, 5 kontrol

(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava C 2084431 120 Kč
VLI1500 Matějů Emil Slavia Liberec orienteering C 515173 120 Kč
PDY1551 Holatová Veronika Běhej Poděbrady C 2260357 120 Kč
TUR1558 Augustová Marie OOB TJ Turnov C 4616804 120 Kč
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 120 Kč
TJN1600 Fanta Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408044 120 Kč
LLI1401 Kunc Vojtěch LOK-o Liberec C 2148059 120 Kč
TJN1450 Janatová Ester OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2222834 120 Kč
TJN1650 Janatová Sára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2039099 120 Kč
TJN1452 Koláčková Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 428243 120 Kč
TJN1550 Koláčková Julie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51345 120 Kč
VLI1650 Mokrá Ludmila Slavia Liberec orienteering C 7710 120 Kč
BOR1500 Rejman Adam OK Jiskra Nový Bor C 2067682 120 Kč
TUR1458 Havlová Aneta OOB TJ Turnov C 4406056 120 Kč
SJC1850 Žaloudková Barbora Sportcentrum Jičín C 7890000 120 Kč
KDZ1550 Jůzová Beáta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000597 120 Kč
TJN1255 Auerová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622365 120 Kč
SJC1650 Uhlíková Eva Sportcentrum Jičín C 51180 120 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 120 Kč
CHA1881 Hradcová Žofie OK Chrastava C 4662 120 Kč
TUR1703 Zakouřil Petr OOB TJ Turnov C 301064 120 Kč
BOR1600 Patka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 120 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 52115 120 Kč
SCP1651 Khelová Eliška OK Sparta Praha C 07953 120 Kč
JJN1366 Rokosová Anna Team Jizerky C 2049534 120 Kč
JJN1305 Moučka Lukáš Team Jizerky C 7719 120 Kč
STB1400 Konečný Antonín TJ Stadion Nový Bor C 52914 120 Kč
STB1500 Žanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111708 120 Kč
TJN1453 Štíchová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622351 120 Kč
CHA1500 Lankaš Vojtěch OK Chrastava C 8173 120 Kč
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 120 Kč
JJN1454 Pavlíčková Valerie Team Jizerky C 8316 120 Kč
0130009 Hetnar Emilia 013 - (POL) UKS ORIENTPARK.PL IWINY 1396727 120 Kč
LLI1600 Jiroutek Matěj LOK-o Liberec C 428241 120 Kč
LLI1300 Gottstein Josef LOK-o Liberec C 428281 120 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 120 Kč
DKP1850 Kolínová Anita Oddíl OB Kotlářka C 9007701 120 Kč
JJN1502 Hájek Antonín Team Jizerky C 2211962 120 Kč
JEN1450 Zofová Taťána OB Jenišovice C 2001956 120 Kč
JJN1552 Mikešová Anna Team Jizerky C 2103759 120 Kč
STB1451 Erbenová Marina TJ Stadion Nový Bor C 2111701 120 Kč
TUR1406 Havlíček Jakub OOB TJ Turnov C 4406069 120 Kč
STB1452 Rakoušová Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 52913 120 Kč
0190003 Beránek Martin 019 - bez klubu 2042524 120 Kč
VLI1651 Šebelková Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 4402219 120 Kč
TUR1751 Holasová Adéla OOB TJ Turnov C 1416368 120 Kč
JJN1501 Kupr Jaroslav Team Jizerky C 2224593 120 Kč
CHA1550 Brzoňová Ela OK Chrastava C 2084439 120 Kč
CHA1551 Brzoňová Ema OK Chrastava C 2084440 120 Kč

P 2.81 km, 105 m, 10 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7251 Pechová Helena Slavia Liberec orienteering C 4402220 120 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8660512 120 Kč
JLI6900 Blín Oldřich OB Jizerky C 2051500 120 Kč
0030001 Pech Richard 003 - Och421 2148088 120 Kč
LLI8050 Kubíková Lenka LOK-o Liberec C zapůjčit 160 Kč
0050001 Čalounová Jana 005 - Liberec 2134294 120 Kč
LLI8350 Kuncová Martina LOK-o Liberec C 7000721 120 Kč
BOR8450 Zenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 7207489 120 Kč
TJN8450 Janatová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 120 Kč
TJN8050 Koláčková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408042 120 Kč
BOR8050 Kocmanová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 1459071 120 Kč
VLI7405 Kunášek Martin Slavia Liberec orienteering C 4411231 120 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 2148111 120 Kč
VLI8154 Kunášková Zuzana Slavia Liberec orienteering C 4402225 120 Kč
BOR7460 Mitisková Hana OK Jiskra Nový Bor C 8107746 120 Kč
KAM6503 Himmel Petr OK Kamenice C 303918 120 Kč
STB7650 Průšková Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 2148077 120 Kč
JJN7250 Řehořová Lenka Team Jizerky C 2073661 120 Kč
CHA0701 Just Matouš OK Chrastava C 2049594 120 Kč
BOR7952 Premilova Nadiia OK Jiskra Nový Bor C 4381 120 Kč
LLI8160 Svobodová Monika LOK-o Liberec C 2219033 120 Kč
STB7850 Kuťková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 120 Kč
STB8000 Žanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111705 120 Kč
0150001 Maturová Jana 015 - Tajm 2149222 120 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428203 120 Kč
JJN7551 Koníčková Pavlína Team Jizerky C 2224607 120 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160184 120 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 120 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 8472 120 Kč
STB7900 Hanuš Bohumil TJ Stadion Nový Bor C 1417135 120 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 120 Kč
0180002 Drapáková Lenka 018 - neregistrovaný zapůjčit 160 Kč
LLI8051 Žohová Linda LOK-o Liberec zapůjčit 160 Kč
JJN8150 Kuprová Klára Team Jizerky C 2224604 120 Kč
JJN8001 Kupr Jaroslav Team Jizerky C 2224612 120 Kč
0210001 Kindlová Barbora 021 - SJC, neregistrovaní 9965 120 Kč
CHA0502 Just Samuel OK Chrastava C 2084444 120 Kč
0040002 Ryšavý Tim 004 - Mat Chrastava 2111795 120 Kč

T 4.61 km, 180 m, 9 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 160 Kč
0020001 Matějů Kateřina 002 - XY 2138152 160 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 160 Kč
LLI7800 Kunc Tomáš LOK-o Liberec C 7210927 160 Kč
JJN7750 Vokušová Dana Team Jizerky C 2104591 160 Kč
JJN5601 Vokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 160 Kč
JJN0453 Vokušová Tereza Team Jizerky C 2102560 160 Kč
0070001 Tuma Roman 007 - - 2151407 160 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 160 Kč
KUL7500 Wilfert Otakar KOB Ústí nad Labem C 8226409 160 Kč
0100001 Votava David 010 - DSVJ 2090845 160 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 160 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 160 Kč
0120001 Válek Ondřej 012 - Aktivit 1420239 160 Kč
JLI7701 Pešík Michal OB Jizerky C 8051677 160 Kč
JLI8301 Pešík Marek OB Jizerky C 8307130 160 Kč
0130008 Hetnar Damian 013 - (POL) UKS ORIENTPARK.PL IWINY 2025001 160 Kč
0150002 Jirák Michal 015 - Tajm 2222785 160 Kč
STB7700 Erben Jiří TJ Stadion Nový Bor C 51819 160 Kč
0180001 Drapák Karel 018 - neregistrovaný zapůjčit 200 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 160 Kč
0190001 Beránek Petr 019 - bez klubu 2042524 160 Kč
0190002 Beránková Hana 019 - bez klubu 53330 160 Kč
LLI7600 Hejna Pavel LOK-o Liberec 2148210 160 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 160 Kč
celkem přihlášených: 690, vklad: 97920 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.