Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.05.2022
Místo konání:
Jablonec nad Nisou
Pořadatel:
JJN - Team Jizerky
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN1251 Bartoňová Elena Team Jizerky C 2027215 120 Kč
JJN1364 Sudková Barbora Team Jizerky C 2103728 120 Kč
TJN1255 Auerová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622365 120 Kč
JJN1366 Rokosová Anna Team Jizerky C 2049534 120 Kč
KDZ1350 Spieszová Rebeka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000576 120 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 120 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 120 Kč
JJN1352 Valtrová Tea Team Jizerky C 7719 120 Kč
0110003 Reiss Nella 011 - FYD zapůjčit 160 Kč
JJN1359 Kalpakci Ema Team Jizerky C 2096119 120 Kč
JJN1452 Pěničková Tamara Team Jizerky C 2103735 120 Kč
DOK1250 Maršíková Šárka OK Doksy C 2115696 120 Kč
STB1353 Kořínková Marie TJ Stadion Nový Bor C 49985 120 Kč
JJN1353 Hájková Alžběta Team Jizerky C 2212051 120 Kč
JJN1361 Kuprová Hana Team Jizerky C 2124793 120 Kč
TJN1354 Vančurová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425589 120 Kč
DOK1451 Schneiderová Štěpánka OK Doksy C 2053503 120 Kč
JJN1351 Jasanská Kateřina Anja Team Jizerky C 2085567 120 Kč
JJN1451 Kvítková Marie Team Jizerky C 2103733 120 Kč
JJN1250 Kvítková Tereza Team Jizerky C 2078479 120 Kč

D10

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2134329 120 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 8026626 120 Kč
TUR1252 Havlová Tereza OOB TJ Turnov C 2224535 120 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 120 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 120 Kč
0250004 Jirošová Julie 025 - Open JJN zapůjčit 220 Kč

D12

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 120 Kč
JJN1151 Dostrašilová Vendula Team Jizerky C 2001903 120 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 2095972 120 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8304116 120 Kč
KDZ1153 Kovaříková Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000601 120 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2151389 120 Kč
KDZ1150 Brzobohatá Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144054 120 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 8304120 120 Kč
JJN1152 Valtrová Ema Team Jizerky C 2103745 120 Kč
BOR1154 Válková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4400 120 Kč
JJN1052 Jiráková Adéla Team Jizerky C 8076042 120 Kč
TUR1161 Polubentseva Daria OOB TJ Turnov C 2029164 120 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 8015312 120 Kč
DOK1051 Chytrá Petra OK Doksy C 2056237 120 Kč
DOK1050 Kühnová Emma OK Doksy C 2115680 120 Kč
TUR1054 Ledabylová Eliška OOB TJ Turnov C 2419948 120 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 8196033 120 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 8105234 120 Kč
JJN1054 Ryšavá Anežka Team Jizerky C 8662738 120 Kč
JJN1150 Stadtherrová Adéla Team Jizerky C 2224619 120 Kč
JJN1153 Oravcová Amálie Team Jizerky C 2027224 120 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec B 2124779 120 Kč
JJN1056 Rudolfová Elizabeth Team Jizerky C 2224568 180 Kč

D14

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 8076586 120 Kč
VLI0956 Šírová Marie Slavia Liberec orienteering C 2000580 120 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava B 8516430 120 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 8012867 120 Kč
LLI0861 Špidlová Ester LOK-o Liberec C 2148063 120 Kč
JJN0854 Mastníková Lenka Team Jizerky C 8662720 120 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering B 2151451 120 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 120 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 120 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering A 8014518 120 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 2000608 120 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 8008268 120 Kč
JJN0953 Pospíšilová Bára Team Jizerky C 2103759 120 Kč
JJN0950 Míková Sofie Team Jizerky B 8662743 120 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8445308 120 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 120 Kč
TUR0855 Polubentseva Iryna OOB TJ Turnov C 2771950 120 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8013886 120 Kč
VLI0955 Barsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 7090004 120 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 120 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2801288 120 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov B 2106736 120 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8196090 120 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 8119509 120 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8454047 120 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov 1403063 180 Kč
JJN0852 Nožičková Eva Team Jizerky B 8680401 120 Kč
JJN0851 Podoubská Klára Team Jizerky C 2111782 120 Kč
JJN0951 Růtová Amálka Team Jizerky B 2116464 120 Kč

D16

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 160 Kč
VLI0659 Šírová Anna Slavia Liberec orienteering C 2260366 160 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 160 Kč
BOR0767 Klymeniuk Iryna OK Jiskra Nový Bor B 8006849 160 Kč
BOR0661 Konovalova Daria OK Jiskra Nový Bor C 8304118 160 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 8051249 160 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 160 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 160 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava A 8445315 160 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering A 8517331 160 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 160 Kč
VLI0658 Balcarová Marie Slavia Liberec orienteering B 8016312 160 Kč
LLI0654 Kvítková Kristýna LOK-o Liberec 2032132 240 Kč
BOR0653 Jirgesová Leontýna OK Jiskra Nový Bor C 4359 160 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov A 8014498 160 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 160 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov A 8014471 160 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha A 8208207 160 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8410780 160 Kč

D18

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8421840 160 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 160 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 160 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 160 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha B 8680610 160 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 160 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 160 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 8667966 240 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 240 Kč

D21L Rank. koef.: 1

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 160 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 160 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 160 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 160 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662324 160 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 160 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka C 7260003 160 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 160 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 160 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8230697 160 Kč
TJN9352 Žuchová Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8071193 160 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 160 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov R 8660909 160 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 160 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 8680605 160 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 160 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 160 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 160 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 160 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8660903 160 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 8240702 160 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 240 Kč

D21K Rank. koef.: 1

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8660512 160 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 160 Kč
BOR9450 Macharová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8521 160 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 160 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 160 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 160 Kč
DOK0353 Kalašová Anna OK Doksy C 7209352 160 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 8680579 160 Kč
BOR8850 Marhanová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 160 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 160 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 160 Kč
TUR8989 Baierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 160 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 160 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 160 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 160 Kč
CHA8753 Němcová Andrea OK Chrastava C 1078111 240 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 240 Kč

D35

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 160 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 8022673 160 Kč
LLI8350 Kuncová Martina LOK-o Liberec C 7000721 160 Kč
KDZ8750 Seemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778750 160 Kč
JJN8750 Reslová Lenka Team Jizerky C 8013902 160 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 160 Kč
JJN8650 Pavlíčková Martina Team Jizerky C 08311 160 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 8190384 160 Kč

D40

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 160 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 8445321 160 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 160 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 8109403 160 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 160 Kč
KDZ8050 Spieszová Lucie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000592 160 Kč
LLI8050 Kubíková Lenka LOK-o Liberec C 1000507 160 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 8030636 160 Kč
KDZ8250 Jůzová Jana Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144049 160 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 160 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 160 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 160 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 160 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 160 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 8113500 160 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 160 Kč
JJN8150 Kuprová Klára Team Jizerky C 2124781 160 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 160 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 160 Kč
BOR7952 Premilova Nadiia OK Jiskra Nový Bor C 4381 240 Kč
0250001 Seryogina Olga 025 - Open JJN 49952 0 Kč

D45

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 160 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 8005134 160 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 160 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 160 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 160 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 160 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 160 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 160 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 160 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 160 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 160 Kč
BOR7551 Špeldová Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 8439 160 Kč
0090002 Tomandlová Radka 009 - HORA 2099521 240 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 160 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 160 Kč
VLI7457 Hrdá Martina Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 200 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 160 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 160 Kč
TUV7361 Ferbasová Zdeňka SOK TJ Turnov C 2103240 160 Kč

D50

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 8026579 160 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 160 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 8107774 160 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 160 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 160 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 160 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 160 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 160 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 160 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 160 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 160 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8962019 160 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 160 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 160 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 160 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8160179 160 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 160 Kč
CHT6052 Juračková Jana OOB SK Chrast C 9237 160 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8162864 240 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 240 Kč

D55

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6552 Šírová Jana Slavia Liberec orienteering C 51226 160 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 160 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 160 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 160 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 160 Kč
0070001 Krakorova Iva 007 - NER Malesice zapůjčit 280 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 160 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 240 Kč

D60

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 120 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 8028851 120 Kč

D65

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 120 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008289 120 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 120 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 120 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8008272 120 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 120 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 120 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 120 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 120 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 120 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 120 Kč

D70

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8448441 120 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 120 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 120 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 120 Kč

D75

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 120 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 120 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 120 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN1305 Moučka Lukáš Team Jizerky C 2224594 120 Kč
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 120 Kč
CHA1200 Lankaš Antonín OK Chrastava C 8167 120 Kč
BOR1403 Čech Jan OK Jiskra Nový Bor C 416195 120 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 2039826 120 Kč
LLI1203 Kunc Jakub LOK-o Liberec C 2148118 120 Kč
TJN1400 Zajíček Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 120 Kč
JJN1407 Kysilka Tobiáš Team Jizerky C 2224612 120 Kč
BOR1400 Zachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 120 Kč
STB1201 Konečný Tadeáš TJ Stadion Nový Bor C 52907 120 Kč
BOR1301 Válek Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4414 120 Kč
0110002 Winkler Matyáš 011 - FYD zapůjčit 160 Kč
0110004 Winkler Bernard 011 - FYD zapůjčit 160 Kč
DOK1400 Maršík Ladislav OK Doksy C 7008110 120 Kč
TUR1209 Louda Štěpán OOB TJ Turnov C 2151401 120 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava C 5177 120 Kč
BOR1401 Průcha Florián OK Jiskra Nový Bor C 4441 120 Kč
BOR1402 Lischka Antonín OK Jiskra Nový Bor C 4412 120 Kč
JJN1403 Anděl Jáchym Team Jizerky C 2224604 120 Kč
JJN1303 Hostelard Filip Team Jizerky C 2224593 120 Kč
JJN1300 Sodomka Kryštof Team Jizerky C 2111795 120 Kč

H10

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1304 Fanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 120 Kč
VLI1206 Handrk Adam Slavia Liberec orienteering C 2211650 120 Kč
LLI1206 Špidla Josef LOK-o Liberec C 2148054 120 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 120 Kč
TJN1305 Pochop Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 160 Kč
LLI1208 Kubík Tomáš LOK-o Liberec C 2420018 120 Kč
VLI1204 Tuma Benjamin Slavia Liberec orienteering C 2771495 120 Kč
KDZ1200 Jůza Bruno Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000600 120 Kč
JJN1204 Starý Jakub Team Jizerky C 2111789 120 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 2181916 120 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 2181294 120 Kč
BOR1204 Fedorčák Viktor OK Jiskra Nový Bor C 4372 120 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 7518567 120 Kč
BOR1205 Průcha Kvido OK Jiskra Nový Bor C 4397 120 Kč
JJN1302 Balej Ondřej Team Jizerky C 9874 120 Kč

H12

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering B 8410767 120 Kč
JJN1005 Moučka Ondřej Team Jizerky C 2070856 120 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 120 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 8006755 120 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 8517319 120 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2181947 120 Kč
KDZ1100 Kvasnička Jakub Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144081 120 Kč
VLI1103 Kubišta Anton Slavia Liberec orienteering C 2211674 120 Kč
JJN1102 Bahník Václav Team Jizerky C 2001976 120 Kč
TUR1110 Havlíček Tomáš OOB TJ Turnov C 1429023 120 Kč
TJN1109 Pesničák Daniel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8266 120 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 2420039 120 Kč
JJN1003 Dostrašil Martin Team Jizerky C 2212007 120 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8013463 120 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8445290 120 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 8003621 120 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 120 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 120 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 120 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8047122 120 Kč
BOR1108 Lischka Adam OK Jiskra Nový Bor C 4278 120 Kč
CHA1006 Štovčík Jakub OK Chrastava C 8152 120 Kč
BOR1109 Fedorov Mikhail OK Jiskra Nový Bor C 4411 180 Kč

H14

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 120 Kč
BOR0805 Pohoretskyi Maksym OK Jiskra Nový Bor C 8304119 120 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 120 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov B 8014470 120 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 120 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 120 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 8660509 120 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 8034529 120 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering C 8328674 120 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 120 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 120 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 120 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering B 8119579 120 Kč
TUR0902 Pešek Jáchym OOB TJ Turnov C 8013901 120 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 7208072 120 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov B 2144118 120 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8076629 120 Kč
0180001 Halama Vojtech 018 - Tatran Jablonec nad Nisou zapůjčit 220 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 8472 120 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 120 Kč
JJN0802 Oravec Viktor Team Jizerky C 2111800 120 Kč
JJN0805 Šnytr Václav Team Jizerky C 140045 120 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 180 Kč
TUR0806 Otmar Antonín OOB TJ Turnov C 1403065 180 Kč

H16

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor A 8304111 160 Kč
BOR0711 Shyp Oleksii OK Jiskra Nový Bor C 8061222 160 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 160 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 160 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2420020 160 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 7531975 160 Kč
KDZ0700 Kašpar Patrik Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144072 160 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8226351 160 Kč
KDZ0701 Svoboda Vojtěch Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000599 160 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 160 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 8042120 160 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 2111730 160 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 160 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 160 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662368 160 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C 8013888 160 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662288 160 Kč
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha B 8154987 160 Kč
CHA0606 Knap Šimon OK Chrastava C 2070841 160 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8680286 160 Kč

H18

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor B 8160188 160 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 160 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 160 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 160 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 7207877 160 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov A 8680593 160 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 160 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 8080825 160 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 160 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 160 Kč
PGP0610 Koliáš Štěpán SK Praga A 8076030 160 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga A 8670467 160 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha B 8667961 240 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 240 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha A 8149881 240 Kč

H20 Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 160 Kč

H21L Rank. koef.: 1

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 160 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 160 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 160 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 160 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 8220800 160 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 160 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 160 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 160 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy C 8662323 160 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 8309000 160 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 160 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8656508 160 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 160 Kč
JJN8800 Resl Zbyněk Team Jizerky C 8076045 160 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov C 8183193 160 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 8651715 160 Kč
JLI7700 Štryncl Pavel OB Jizerky C 8140177 160 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 160 Kč
LDC8502 Šálek Jan KOB Děčín C 8042124 160 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 8657096 160 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 160 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomas OOB TJ Turnov R 8013405 160 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8680421 160 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 160 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha R 8201203 160 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 160 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 160 Kč
TUR0000 Karásek Matěj OOB TJ Turnov C 8050013 160 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 160 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 160 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 240 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 240 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 240 Kč
CHA8606 Němec Jan OK Chrastava C 1078107 240 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 8008292 240 Kč

H21K Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 160 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 160 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 8656597 160 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 160 Kč

H35

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 160 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 160 Kč
TJN8449 Kunc Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060256 160 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 160 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 160 Kč
BOR8500 Blumtritt František OK Jiskra Nový Bor C 995805 160 Kč
0150001 Albrecht David 015 - HO Skol 8116731 240 Kč
0160001 Kasse Jakub 016 - HO Jurije Gagarina 8554 240 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 160 Kč
KUO8002 Hájek Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2103716 160 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 240 Kč

H40

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8008267 160 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 160 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 8019930 160 Kč
TUR7904 Havel Tomáš OOB TJ Turnov C 8216 160 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660502 160 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 160 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 8518320 160 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 160 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 160 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 8003522 160 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 7001413 160 Kč
CHA8100 Tesař Tomáš OK Chrastava C 2049594 160 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 160 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085629 160 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 160 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 160 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 8113499 160 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 160 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 160 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 160 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 160 Kč
JJN8100 Řezka Petr Team Jizerky C 2001949 160 Kč

H45

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8076586 160 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 160 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 160 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 8680347 160 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 160 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 160 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 160 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 160 Kč
LLI7608 Špidla Kryštof LOK-o Liberec C 2148108 160 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 160 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov 8056 240 Kč
KDZ7400 Kvasnička Ladislav Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144073 160 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 160 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 160 Kč
0090001 Tomandl Jan 009 - HORA 2090861 240 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 160 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 160 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 160 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2049586 160 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 160 Kč
VLI7404 Hrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 160 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 8116685 160 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 160 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 160 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 160 Kč
TUV7305 Vambera Filip SOK TJ Turnov C 2103248 160 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2120848 160 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 160 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 160 Kč

H50

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 160 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8226303 160 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 160 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 160 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 160 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 160 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 160 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 160 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 160 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 160 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 160 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8119534 160 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 160 Kč
KUL6702 Hinterholzinger Petr KOB Ústí nad Labem C 8226319 160 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 160 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 160 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 8107753 160 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8014490 160 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 160 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 160 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 160 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8445316 160 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 8119538 160 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 160 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 160 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 160 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 160 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 240 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 240 Kč

H55

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8003595 160 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 160 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8160181 160 Kč
RUM6500 Fiala Petr ZOOB Rumburk C 8018030 160 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 160 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 240 Kč

H60

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 120 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 120 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 120 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 120 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 8042132 120 Kč
CHT5404 Juračka Vojtěch OOB SK Chrast C 9234 120 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 180 Kč

H65

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 120 Kč
VLI5701 Machálek Miloslav Slavia Liberec orienteering C 49997 120 Kč

H70

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 120 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 120 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 120 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 120 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8516930 120 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 120 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 120 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 120 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 120 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 120 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 331491 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 120 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 2222824 120 Kč

H75

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8113504 120 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 120 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 120 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 120 Kč

H80

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 120 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 120 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 120 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 120 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 120 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 120 Kč

HDR

(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1600 Fanta Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408044 120 Kč
BOR1600 Patka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 120 Kč
TJN1650 Janatová Sára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2039099 120 Kč
VLI1502 Peteráč Jindřich Slavia Liberec orienteering C 2032117 120 Kč
CHA1500 Lankaš Vojtěch OK Chrastava C 8173 120 Kč
TUR1458 Havlová Aneta OOB TJ Turnov C 4406056 120 Kč
LLI1401 Kunc Vojtěch LOK-o Liberec C 2148059 120 Kč
JJN1354 Kyselová Natálie Team Jizerky C 2212021 120 Kč
0010001 Kovařík David 001 - KDZ 2144102 120 Kč
TJN1399 Kuncová Ema OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8249 120 Kč
TJN1649 Kunc Kryštof OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8257 120 Kč
SMR1801 Kurka Jakub SNS Smržovka C 416834 120 Kč
SMR1800 Kurka Matěj SNS Smržovka C 416844 120 Kč
JJN1360 Crkalová Eliška Team Jizerky C 2096129 120 Kč
KDZ1451 Seemann Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 434811 120 Kč
KDZ1452 Kvasničková Julie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144095 120 Kč
TUR1558 Augustová Marie OOB TJ Turnov C zapůjčit 160 Kč
KDZ1351 Málková Nela Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144104 120 Kč
0040002 Lischka Vojtěch 004 - Lischčí smečka zapůjčit 160 Kč
JEN1502 Matouš Matěj OB Jenišovice C 7786 120 Kč
0050001 Vašáková Kateřina 005 - Kroužek OB při Waldorf Liberec 7200367 120 Kč
STB1452 Rakoušová Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 52913 120 Kč
SJC1850 Žaloudková Barbora Sportcentrum Jičín C 7890000 120 Kč
TUR1406 Havlíček Jakub OOB TJ Turnov C 4406069 120 Kč
0080001 Bogar Jonáš 008 - nereg 682103 120 Kč
KDZ1550 Jůzová Beáta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000597 120 Kč
STB1400 Konečný Antonín TJ Stadion Nový Bor C 52914 120 Kč
VLI1850 Szenczi Jasmína Slavia Liberec orienteering C 2102802 120 Kč
JJN1453 Papoušková Annika Team Jizerky C 2102587 120 Kč
JEN1450 Zofová Taťána OB Jenišovice C 2001956 120 Kč
BOR1500 Rejman Adam OK Jiskra Nový Bor C 2067682 120 Kč
VLI1500 Matějů Emil Slavia Liberec orienteering C 515173 120 Kč
CHA1251 Tesařová Sára OK Chrastava C 2084450 120 Kč
CHA1751 Tesařová Sofie OK Chrastava C 2084449 120 Kč
CHA1881 Hradcová Žofie OK Chrastava C 4662 120 Kč
TJN1256 Hortová Stela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622367 120 Kč
JEN1702 Korec Kryštof OB Jenišovice C 2139471 120 Kč
JEN1503 Korec Ondřej OB Jenišovice C 2224575 120 Kč
BOR1701 Ouzký Martin OK Jiskra Nový Bor C 2129236 120 Kč
TJN1450 Janatová Ester OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2222834 120 Kč
TJN1356 Limon Johana Mia OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 120 Kč
JJN1454 Pavlíčková Valerie Team Jizerky C 8316 120 Kč
STB1500 Žanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111708 120 Kč
JJN1503 Červenka Ondřej Team Jizerky C 2080848 120 Kč
PGP1501 Matějů Antonín SK Praga C 8662333 120 Kč
JJN1552 Mikešová Anna Team Jizerky C 2045201 120 Kč
TJN1453 Štíchová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4622351 120 Kč
JJN1550 Klokočníková Rozalie Team Jizerky C 2073665 120 Kč
TUR1751 Holasová Adéla OOB TJ Turnov C 1416368 120 Kč
JJN1501 Kupr Jaroslav Team Jizerky C 2421361 120 Kč
0190001 Lonská Ema 019 - Neregistrovaní 49951 120 Kč
0190002 Lonská Justýna 019 - Neregistrovaní 49954 120 Kč
TAP1650 Puchernová Adéla KOB Tretra Praha C 7151177 120 Kč
VLI1501 Kolaja Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2067313 120 Kč
JJN1404 Martínek Eliáš Team Jizerky C 2211966 120 Kč
JJN1502 Hájek Antonín Team Jizerky C 2211962 120 Kč
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 120 Kč
0250005 Mastník Jiří 025 - Open JJN zapůjčit 160 Kč
0250006 Mastníková Lucie 025 - Open JJN zapůjčit 160 Kč

P

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN8450 Janatová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 120 Kč
BOR8050 Kocmanová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 1459071 120 Kč
LLI7750 Špidlová Andrea LOK-o Liberec C 2300218 120 Kč
BOR8450 Zenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 7207489 120 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 120 Kč
0030001 Čalounová Jana 003 - Liberec 2134294 120 Kč
0040003 Lischková Olga 004 - Lischčí smečka zapůjčit 160 Kč
TUR8150 Augustová Jitka OOB TJ Turnov C 2219039 120 Kč
STB7850 Kuťková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 120 Kč
STB7650 Průšková Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 2148077 120 Kč
TUR7756 Havlíčková Markéta OOB TJ Turnov C 2219025 120 Kč
TJN0959 Hrochová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408039 120 Kč
TJN8499 Limon Linda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 120 Kč
0110001 Winklerová Lucie 011 - FYD zapůjčit 160 Kč
0120001 Pech Richard 012 - Och421 2148088 120 Kč
0130002 Jirák Michal 013 - Tajm 2222785 120 Kč
0130003 Maturová Jana 013 - Tajm 21492222 120 Kč
TJN0818 Kuncl Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8032773 120 Kč
STB8000 Žanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111705 120 Kč
RUM8750 Kotyšanová Lucie ZOOB Rumburk 301543 120 Kč
VLI6851 Barsová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402227 120 Kč
0170001 Pešová Petra 017 - Xxx zapůjčit 160 Kč
0140001 Háková Dagmar 014 - TJN Tatran 4408037 120 Kč
DOK6700 Dolejší Miloš OK Doksy C 434808 120 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 120 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 120 Kč
FYD0802 Fichtner Tobiáš Jizerský klub OB Frýdlant 2133915 120 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160184 120 Kč
0200001 Stadtherr Jaroslav 020 - Bikeservis zapůjčit 160 Kč
0210002 Drapáková Lenka 021 - neregistrovaný zapůjčit 160 Kč
STH7802 Buďárek Robert SK Studenec C 2124778 120 Kč
STH7851 Buďárková Eva SK Studenec C 2144163 120 Kč
CHA0401 Bumbálek Štěpán OK Chrastava C 2049590 120 Kč
0250002 Kertészová Jitka 025 - Open JJN zapůjčit 160 Kč
0250003 Jasanská Laďka 025 - Open JJN zapůjčit 160 Kč

T

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7800 Kunc Tomáš LOK-o Liberec C 7210927 160 Kč
0020001 Votava David 002 - NER DSVJ - Votavovi 2090845 240 Kč
0020002 Světla Votavová 002 - NER DSVJ - Votavovi 1000453 240 Kč
0040001 Lischka Martin 004 - Lischčí smečka 2224135 240 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 160 Kč
0060001 Tuma Roman 006 - Tumici 2151407 240 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 160 Kč
0100001 Válek Ondřej 010 - Aktivit 1420239 240 Kč
JJN8001 Kupr Jaroslav Team Jizerky C 2421369 160 Kč
0210001 Drapák Karel 021 - neregistrovaný zapůjčit 280 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662712 160 Kč
0230001 Srb Tomáš 023 - Lezci.com 52905 360 Kč
0240001 Klaban Honza 024 - NER 8670830 360 Kč
celkem přihlášených: 639, vklad: 94040 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.