Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.09.2022
Místo konání:
Swieradów – Zdrój / Polsko
Pořadatel:
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10L 3.60 km, 100 m, 6 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 100 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 100 Kč
KDZ1350 Spieszová Rebeka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000576 100 Kč
KDZ1451 Seemann Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 434811 100 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 100 Kč
JEN1350 Kalousková Aneta OB Jenišovice C 7788 100 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 100 Kč
DOK1250 Maršíková Šárka OK Doksy C 2115696 100 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 100 Kč

D10 1.90 km, 35 m, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 100 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 100 Kč
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 100 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 8026626 100 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 100 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 100 Kč
JJN1353 Hájková Alžběta Team Jizerky C 2212051 100 Kč
VLI1256 Maděrová Klára Slavia Liberec orienteering C 2148211 100 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 7200363 100 Kč

D12 2.10 km, 45 m, 8 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN1052 Jiráková Adéla Team Jizerky B 8076042 100 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor B 8304120 100 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8304116 100 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2118485 100 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 100 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 100 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering B 8015312 100 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2151389 100 Kč
JJN1153 Oravcová Amálie Team Jizerky C 2027224 100 Kč
JJN1054 Ryšavá Anežka Team Jizerky C 8662738 100 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 100 Kč
BOR1057 Lischková Anežka OK Jiskra Nový Bor B 8304121 100 Kč
JJN1150 Stadtherrová Adéla Team Jizerky C 2224619 100 Kč
JJN1056 Rudolfová Elizabeth Team Jizerky C 2224568 100 Kč

D14 2.30 km, 85 m, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava B 8516430 100 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 100 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 100 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2801288 100 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 1403414 100 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 100 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 100 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering B 2151451 100 Kč
VSP0953 Kuiper Jana Simona USK Praha C 2219008 100 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8445308 100 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 100 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 8119509 100 Kč

D16 2.50 km, 110 m, 11 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering B 8328656 140 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 8008268 140 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 140 Kč
BOR0767 Klymeniuk Iryna OK Jiskra Nový Bor B 8006849 140 Kč
BOR0661 Konovalova Daria OK Jiskra Nový Bor B 8304118 140 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 8051249 140 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 140 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 140 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 140 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering A 8014518 140 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 140 Kč
VLI0658 Balcarová Marie Slavia Liberec orienteering B 8016312 140 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 140 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava A 8445315 140 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 8012867 140 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 140 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov A 8014498 140 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 140 Kč
JJN0750 Baloghová Milena Team Jizerky B 8228091 140 Kč
JJN0751 Cicvárková Klára Team Jizerky C 2111784 140 Kč
JJN0754 Ryšavá Kateřina Team Jizerky C 8662738 140 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8410780 140 Kč
BOR0653 Jirgesová Leontýna OK Jiskra Nový Bor C 4359 140 Kč

D18 2.60 km, 120 m, 12 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 140 Kč
JJN0550 Skácelová Kateřina Team Jizerky B 8107705 140 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 140 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 140 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8421840 210 Kč

D20 3.20 km, 150 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 140 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8420968 140 Kč
JJN0254 Linková Lucie Team Jizerky B 8659384 140 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov R 8659420 140 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 140 Kč
JJN0251 Podrábská Marie Team Jizerky B 8660394 140 Kč

D21L 4.20 km, 180 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0151 Vejražková Rozárka OOB TJ Turnov R 8680323 140 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662323 140 Kč
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 140 Kč
CHC9051 Wiśniewska Hanna K.O.B. Choceň E 8640913 140 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 140 Kč
TJN8154 Janatová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660535 140 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 140 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 140 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 140 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660383 140 Kč
LDC8750 Trilča Māra KOB Děčín C 8670955 140 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 140 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov R 8191119 140 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 8663148 140 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice C 8648575 140 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8660903 140 Kč
TUR8551 Dlabajová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 140 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 140 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 140 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 140 Kč
JJN0454 Skácelová Adéla Team Jizerky A 8066769 140 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 140 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering A 8517331 140 Kč
LPU9460 Procházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 8015315 140 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov A 8033269 140 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov A 8666872 140 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Brno Žabovřesky C 8660446 140 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky E 8660420 140 Kč
DOK0053 Pavlíková Markéta OK Doksy C 8006747 140 Kč
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 8107748 140 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 140 Kč
ROU9554 Koubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8518325 140 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 140 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové C 8650821 140 Kč
JJN0451 Pesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 140 Kč
JJN0151 Rýdlová Adéla Team Jizerky C 8655484 140 Kč
TUR0255 Chrástová Tereza OOB TJ Turnov A 8680409 140 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 210 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 210 Kč

D21K 3.20 km, 150 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ8750 Seemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778750 140 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662171 140 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 8113500 140 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 140 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 8404050 140 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 140 Kč

D35 3.20 km, 150 m, 14 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 8328670 140 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 140 Kč
BOR8450 Zenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 8019407 140 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 140 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 140 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 140 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 140 Kč
JJN8650 Pavlíčková Martina Team Jizerky C 08311 140 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 210 Kč

D40 2.80 km, 120 m, 13 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 140 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 140 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 8012885 140 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 8445321 140 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 8030636 140 Kč
KDZ8050 Spieszová Lucie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000592 140 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 140 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 140 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8660512 140 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 140 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 8013858 140 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 140 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 140 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 140 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 140 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 8013440 140 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 140 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 140 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 140 Kč

D45 2.60 km, 120 m, 12 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 140 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 140 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 140 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 140 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 140 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 140 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 140 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 140 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 140 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 140 Kč
JJN7450 Mairichová Radka Team Jizerky C 8662696 140 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 140 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 140 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660545 140 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 140 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 8517320 140 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 140 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 8006765 140 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 140 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 140 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 140 Kč

D50 2.50 km, 80 m, 11 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 140 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 140 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 140 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 8107774 140 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 140 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 140 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 140 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 140 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 140 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 140 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 140 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 140 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 140 Kč
JJN6950 Nožičková Renata Team Jizerky C 2070806 140 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 140 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 140 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 140 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 140 Kč
JJN6850 Rýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 140 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 8026579 140 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 140 Kč

D55 2.40 km, 60 m, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 140 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 140 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 140 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 140 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 140 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 140 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 140 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8162864 140 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 140 Kč

D60 2.10 km, 55 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 8028851 100 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 100 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 100 Kč

D65 2.00 km, 45 m, 8 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8063090 100 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 100 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 100 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 100 Kč

D70 2.00 km, 40 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 100 Kč
0110001 Tovazhnianska Zhanna 011 - (UKR) --- 2219023 100 Kč

D75 2.00 km, 40 m, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 100 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 100 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 100 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 100 Kč

H10L 3.60 km, 100 m, 6 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 100 Kč
DOK1400 Maršík Ladislav OK Doksy C 2053508 100 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 2039826 100 Kč
0040003 Jirák Tomáš 004 - Tajm 8482578 100 Kč
PHK1502 Rollier Alexei OK 99 Hradec Králové C 100 Kč

H10 2.10 km, 50 m, 6 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN1204 Starý Jakub Team Jizerky C 7719 100 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 100 Kč
STB1201 Konečný Tadeáš TJ Stadion Nový Bor C 52907 100 Kč
TJN1304 Fanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 100 Kč
LLI1203 Kunc Jakub LOK-o Liberec C 2148118 100 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 100 Kč
JJN1301 Rolný Antonín Team Jizerky C 428212 100 Kč
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 100 Kč
LLI1208 Kubík Tomáš LOK-o Liberec C 2420018 100 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 2181294 100 Kč
BOR1205 Průcha Kvido OK Jiskra Nový Bor C 4397 100 Kč

H12 2.30 km, 40 m, 9 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1100 Erben Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 2121897 100 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering B 8410767 100 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor B 8006755 100 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 100 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8013463 100 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 100 Kč
KDZ1000 Heřmánek Adam Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144093 100 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 100 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 8113496 100 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 100 Kč
JJN1111 Rolný Jakub Team Jizerky C 428294 100 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering B 2134351 100 Kč
JJN1105 Lánský Šimon Team Jizerky C 2027215 100 Kč
JJN1001 Tkáč Jakub Team Jizerky C 2027207 100 Kč
JJN1102 Bahník Václav Team Jizerky C 2001976 100 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 2420039 100 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 8196055 100 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 8517319 100 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering B 8003621 100 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8445290 100 Kč

H14 2.90 km, 90 m, 13 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0905 Mitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4415 100 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 7208072 100 Kč
BOR0805 Pohoretskyi Maksym OK Jiskra Nový Bor C 8304119 100 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 100 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 100 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering B 8130409 100 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 100 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 8660509 100 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 100 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 100 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 100 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 100 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov B 8014470 100 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 100 Kč
JJN0805 Šnytr Václav Team Jizerky C 2078479 100 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering B 8119579 100 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 8034529 100 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering B 8328674 100 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8076629 100 Kč
JJN0802 Oravec Viktor Team Jizerky C 2111800 100 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 100 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha B 8028811 100 Kč
TUR0902 Pešek Jáchym OOB TJ Turnov C 8013901 100 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 100 Kč
BOR0908 Vakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 100 Kč

H16 3.10 km, 160 m, 15 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 140 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662288 140 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor A 8304111 140 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 140 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 140 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 140 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 140 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2420020 140 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 8042120 140 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 140 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 140 Kč
PGP0712 Bugan Matěj SK Praga C 8119497 210 Kč

H18 3.30 km, 170 m, 16 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0401 Bumbálek Štěpán OK Chrastava C 2049590 140 Kč
TJN0411 Skvortcov Yurii OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 140 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 140 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor B 8160188 140 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 140 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 210 Kč

H20 3.70 km, 180 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 140 Kč

H21L 4.90 km, 240 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 140 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy C 8113497 140 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov C 8430131 140 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 140 Kč
CHC8904 Stefański Dawid K.O.B. Choceň C 8645199 140 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 140 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 8220800 140 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 140 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8662714 140 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 140 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 140 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 140 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha A 2092402 140 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 140 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656507 140 Kč
BOR7909 Najman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 140 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8680421 140 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 140 Kč
TUR0000 Karásek Matěj OOB TJ Turnov C 8050013 140 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 140 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 140 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga E 8636798 140 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomas OOB TJ Turnov R 8013405 140 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 8033245 140 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 140 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 140 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8656508 140 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 140 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 8008292 140 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice R 8656513 140 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 140 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 8461739 140 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 140 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 140 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 8107754 140 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 140 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 140 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov C 8680598 140 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 140 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 140 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 140 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 140 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 140 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 8010192 140 Kč
TBM9700 Bořil Jan KOS TJ Tesla Brno C 8515513 140 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 8670478 140 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 140 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 140 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 140 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín R 8003099 140 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 140 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 140 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 140 Kč
JJN0602 Habán Oliver Team Jizerky A 8655464 140 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 140 Kč
VSP0007 Bořánek Michal USK Praha C 8656733 140 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 210 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 210 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 2134273 210 Kč

H21K 3.70 km, 180 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 140 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 140 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 140 Kč

H35 3.70 km, 180 m, 17 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 140 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 140 Kč
KUO8002 Hájek Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2103716 140 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 140 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 140 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 140 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 8022628 140 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 140 Kč

H40 3.40 km, 165 m, 16 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8008267 140 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 8003522 140 Kč
JEN8200 Kalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 140 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 140 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 140 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 140 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 140 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 8113499 140 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 8116793 140 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 8518320 140 Kč
PGP7902 Stepanenko Sergiy SK Praga C 1088801 140 Kč
0120001 Rudolf Lukáš 012 - Lukas zapůjčit 180 Kč

H45 3.30 km, 170 m, 16 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 140 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 140 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 140 Kč
STB7700 Erben Jiří TJ Stadion Nový Bor C 51819 140 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 140 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 8071630 140 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 140 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 140 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 140 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 140 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 140 Kč
0080001 Sadil Milan 008 - Neregistrovaný - Šeberov 8107729 140 Kč
JJN7505 Oravec Tomáš Team Jizerky C 2059775 140 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 140 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 140 Kč

H50 3.10 km, 160 m, 15 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 140 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 140 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 140 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 140 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 140 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 140 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8119534 140 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 8107753 140 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 140 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 8019930 140 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 140 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 140 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8008283 140 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 140 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 140 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 140 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8332334 140 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 140 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 140 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 140 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 140 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8445316 140 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8659405 140 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 210 Kč

H55 2.80 km, 140 m, 13 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 140 Kč

H60 2.50 km, 110 m, 11 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 100 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 100 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 100 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 100 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 100 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč

H65 2.40 km, 95 m, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8004724 100 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 100 Kč
0050001 Louka OtO 005 - HO Slávie Ústí nad Labem 8033243 100 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 100 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 100 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8012884 100 Kč

H70 2.10 km, 55 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 100 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 100 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 100 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 100 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 100 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8022378 100 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 100 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 100 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 2221510 100 Kč

H75 2.00 km, 45 m, 8 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 100 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8113504 100 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 100 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 100 Kč

H80 2.00 km, 45 m, 8 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 100 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 100 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8047208 100 Kč

HDR 1.80 km, 100 m, 5 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1600 Patka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 100 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 100 Kč
STB1451 Erbenová Marina TJ Stadion Nový Bor C 2111701 100 Kč
STB1400 Konečný Antonín TJ Stadion Nový Bor C 52914 100 Kč
STB1500 Žanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111708 100 Kč
STB1452 Rakoušová Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 52913 100 Kč
TJN1600 Fanta Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408044 100 Kč
0020003 Lischka Vojtěch 002 - Lischčí smečka zapůjčit 140 Kč
0030001 Spieszová Johana 003 - 1 2144108 100 Kč
LLI1401 Kunc Vojtěch LOK-o Liberec C 2148059 100 Kč
TUR1703 Zakouřil Petr OOB TJ Turnov C 301064 100 Kč
JJN1502 Hájek Antonín Team Jizerky C 2211962 100 Kč
VLI1651 Šebelková Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 4402219 100 Kč
VLI1550 Maděrová Andrea Slavia Liberec orienteering C 2126375 100 Kč
JJN1358 Lánská Elena Team Jizerky C 2085567 100 Kč
VLI1502 Peteráč Jindřich Slavia Liberec orienteering C 2032117 100 Kč
JJN1454 Pavlíčková Valerie Team Jizerky C 8316 100 Kč
0100001 Stará Dominika 010 - NA zapůjčit 140 Kč
TJN1305 Pochop Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408038 100 Kč
VLI1500 Matějů Emil Slavia Liberec orienteering C 515173 100 Kč
LME1700 Haering Šimon SK Los Mělník C zapůjčit 140 Kč
SJC1650 Uhlíková Eva Sportcentrum Jičín C 2102082 100 Kč
VLI1650 Mokrá Ludmila Slavia Liberec orienteering C 7710 100 Kč

P 2.20 km, 40 m, 8 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 2111730 100 Kč
STB7650 Průšková Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 2148077 100 Kč
STB7850 Kuťková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 100 Kč
STB8000 Žanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111705 100 Kč
BOR8050 Kocmanová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 1459071 100 Kč
0020002 Lischková Olga 002 - Lischčí smečka zapůjčit 140 Kč
0040001 Maturová Jana 004 - Tajm 2149222 100 Kč
0060002 Fanta Radek 006 - SDH Kokonín 2219015 100 Kč
LLI8350 Kuncová Martina LOK-o Liberec C 7000721 100 Kč
BOR7460 Mitisková Hana OK Jiskra Nový Bor C 8107746 100 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 100 Kč
0070001 Pech Richard 007 - Och421 2148088 100 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 100 Kč
VLI7457 Hrdá Martina Slavia Liberec orienteering C 2800326 100 Kč
LLI8050 Kubíková Lenka LOK-o Liberec C 1000507 100 Kč
JJN7551 Koníčková Pavlína Team Jizerky C 2224607 100 Kč
JJN6700 Tkáč Jan Team Jizerky C 2027227 100 Kč

T 3.30 km, 150 m, 12 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Votava David 001 - NER DSVJ - Votavovi 2090845 140 Kč
0010002 Votavová Světla 001 - NER DSVJ - Votavovi 1000453 140 Kč
0020001 Lischka Martin 002 - Lischčí smečka 2224135 140 Kč
JLI7701 Pešík Michal OB Jizerky C 8051677 140 Kč
0040002 Jirák, Michal 004 - Tajm 2222785 140 Kč
JLI7700 Štryncl Pavel OB Jizerky C 8140177 140 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 140 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 140 Kč
LLI7800 Kunc Tomáš LOK-o Liberec C 7210927 140 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 140 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 140 Kč
0090001 Maděrová Michaela 009 - Pozitivní Nejistota zapůjčit 180 Kč
0090002 Vojtíková Lenka 009 - Pozitivní Nejistota 2000563 140 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 140 Kč
0130001 Hejsek Jakub 013 - nereg 2419967 140 Kč
celkem přihlášených: 507, vklad: 64200 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.