Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.09.2022
Místo konání:
Swieradów – Zdrój / Polsko
Pořadatel:
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10L 1.50 km, 80 m, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 80 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 80 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 80 Kč
KDZ1350 Spieszová Rebeka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000576 80 Kč
KDZ1451 Seemann Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 434811 80 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 80 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 80 Kč
DOK1250 Maršíková Šárka OK Doksy C 2115696 80 Kč

D10 1.50 km, 80 m, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 80 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 8026626 80 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 80 Kč
TUR1252 Havlová Tereza OOB TJ Turnov C 2224535 80 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 80 Kč
JJN1353 Hájková Alžběta Team Jizerky C 2212051 80 Kč
VLI1256 Maděrová Klára Slavia Liberec orienteering C 2148211 80 Kč

D12 1.90 km, 85 m, 15 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN1052 Jiráková Adéla Team Jizerky B 8076042 80 Kč
BOR1152 Michálková Ela OK Jiskra Nový Bor B 8304120 80 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8304116 80 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2118485 80 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 80 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 80 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering B 8015312 80 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2151389 80 Kč
JJN1153 Oravcová Amálie Team Jizerky C 2027224 80 Kč
JJN1054 Ryšavá Anežka Team Jizerky C 8662738 80 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 80 Kč
BOR1057 Lischková Anežka OK Jiskra Nový Bor B 8304121 80 Kč
JJN1150 Stadtherrová Adéla Team Jizerky C 2224619 80 Kč
JJN1056 Rudolfová Elizabeth Team Jizerky C 2224568 80 Kč

D14 2.20 km, 90 m, 18 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava B 8516430 80 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 80 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 80 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2801288 80 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 1403414 80 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 80 Kč
KUL0852 Šlinská Amálie KOB Ústí nad Labem C 8017377 80 Kč
KUL0854 Komárková Adéla KOB Ústí nad Labem C 8226409 80 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 80 Kč
VSP0953 Kuiper Jana Simona USK Praha C 2219008 80 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8445308 80 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 80 Kč

D16 2.60 km, 85 m, 16 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering B 8328656 100 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 8008268 100 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 100 Kč
BOR0767 Klymeniuk Iryna OK Jiskra Nový Bor B 8006849 100 Kč
BOR0661 Konovalova Daria OK Jiskra Nový Bor B 8304118 100 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 8051249 100 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 100 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 100 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 100 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering A 8014518 100 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 100 Kč
VLI0658 Balcarová Marie Slavia Liberec orienteering B 8016312 100 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 100 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava A 8445315 100 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 8012867 100 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 100 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov A 8014498 100 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 100 Kč
JJN0750 Baloghová Milena Team Jizerky B 8228091 100 Kč
JJN0754 Ryšavá Kateřina Team Jizerky C 8662738 100 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8410780 100 Kč
BOR0653 Jirgesová Leontýna OK Jiskra Nový Bor C 4359 100 Kč

D18 2.80 km, 85 m, 17 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUL0550 Derflová Eliška KOB Ústí nad Labem C 8226415 100 Kč
JJN0550 Skácelová Kateřina Team Jizerky B 8107705 100 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 100 Kč

D20 3.00 km, 110 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 100 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8420968 100 Kč
JJN0254 Linková Lucie Team Jizerky B 8659384 100 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov R 8659420 100 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 100 Kč
JJN0251 Podrábská Marie Team Jizerky B 8660394 100 Kč

D21L 3.00 km, 110 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0151 Vejražková Rozárka OOB TJ Turnov R 8680323 100 Kč
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 100 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 100 Kč
TJN8154 Janatová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660535 100 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor C 7996010 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 100 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 100 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 100 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 100 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660383 100 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 8656627 100 Kč
LDC8750 Trilča Māra KOB Děčín C 8670955 100 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 100 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov R 8191119 100 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice C 8648575 100 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 8663148 100 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8660903 100 Kč
TUR8551 Dlabajová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 100 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 100 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 100 Kč
JJN0454 Skácelová Adéla Team Jizerky A 8066769 100 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 8013899 100 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 100 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 100 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering A 8517331 100 Kč
LPU9460 Procházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 8015315 100 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov A 8033269 100 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov C 8404050 100 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Brno Žabovřesky C 8660446 100 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky E 8660420 100 Kč
DOK0053 Pavlíková Markéta OK Doksy C 8006747 100 Kč
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 8107748 100 Kč
ROU9554 Koubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8518325 100 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 100 Kč
JJN0451 Pesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 100 Kč
JJN0151 Rýdlová Adéla Team Jizerky C 8655484 100 Kč
TUR0255 Chrástová Tereza OOB TJ Turnov A 8680409 100 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 150 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 150 Kč

D21K 2.80 km, 85 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ8750 Seemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778750 100 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662171 100 Kč
BOR9450 Macharová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8521 100 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 8113500 100 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 100 Kč
TUR8989 Baierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 100 Kč

D35 2.80 km, 85 m, 17 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 8328670 100 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 100 Kč
BOR8450 Zenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 8019407 100 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 100 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2151450 100 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670776 150 Kč

D40 2.60 km, 95 m, 16 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 100 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 100 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 8012885 100 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 8445321 100 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 8030636 100 Kč
KDZ8050 Spieszová Lucie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000592 100 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 100 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 100 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8660512 100 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 100 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 8013858 100 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 100 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 100 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 100 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 100 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 8013440 100 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 100 Kč

D45 2.60 km, 95 m, 16 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 100 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 100 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662323 100 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 100 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 100 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8421843 100 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 100 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 100 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 100 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 100 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 100 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 100 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 100 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 8006765 100 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 100 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 100 Kč

D50 2.20 km, 90 m, 18 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 100 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 100 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 100 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 8107774 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 100 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 100 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 100 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 100 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 100 Kč
JJN6950 Nožičková Renata Team Jizerky C 2070806 100 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 100 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 8026579 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 100 Kč

D55 2.20 km, 90 m, 18 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 100 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 100 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 100 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 100 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 100 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8162864 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 100 Kč

D60 2.20 km, 95 m, 17 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 8028851 80 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 80 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 80 Kč

D65 2.20 km, 95 m, 17 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8063090 80 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 80 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8008272 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč

D70 2.20 km, 95 m, 17 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 80 Kč

D75 2.20 km, 95 m, 17 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč

H10L 1.50 km, 80 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
DOK1400 Maršík Ladislav OK Doksy C 2053508 80 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 2039826 80 Kč
0030003 Jirák Tomáš 003 - Tajm 8482578 80 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava C 5177 80 Kč
PHK1502 Rollier Alexei OK 99 Hradec Králové C 80 Kč

H10 1.90 km, 85 m, 15 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN1204 Starý Jakub Team Jizerky C 7719 80 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 80 Kč
STB1201 Konečný Tadeáš TJ Stadion Nový Bor C 52907 80 Kč
TJN1304 Fanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 80 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 80 Kč
JJN1301 Rolný Antonín Team Jizerky C 428212 80 Kč
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 80 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 2181294 80 Kč
BOR1205 Průcha Kvido OK Jiskra Nový Bor C 4397 80 Kč

H12 2.20 km, 95 m, 17 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1100 Erben Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 2121897 80 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering B 8410767 80 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor B 8006755 80 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 80 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8013463 80 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 80 Kč
KDZ1000 Heřmánek Adam Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144093 80 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 80 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 8113496 80 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 80 Kč
JJN1111 Rolný Jakub Team Jizerky C 428294 80 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering B 2134351 80 Kč
JJN1001 Tkáč Jakub Team Jizerky C 2027207 80 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 2420039 80 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 8196055 80 Kč
JJN1104 Řezka Václav Team Jizerky C 2134324 80 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 8517319 80 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8445290 80 Kč

H14 2.60 km, 85 m, 17 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0905 Mitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4415 80 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 7208072 80 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 80 Kč
BOR0805 Pohoretskyi Maksym OK Jiskra Nový Bor C 8304119 80 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 80 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering B 8130409 80 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 8660509 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 80 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 80 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 80 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov B 8014470 80 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 80 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering B 8119579 80 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering B 8328674 80 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 8034529 80 Kč
KUL0800 Cabalka Antonín KOB Ústí nad Labem C 8662286 80 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8076629 80 Kč
JJN0802 Oravec Viktor Team Jizerky C 2111800 80 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha B 8028811 80 Kč
TUR0902 Pešek Jáchym OOB TJ Turnov C 8013901 80 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 80 Kč
BOR0908 Vakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 80 Kč
JJN0805 Šnytr Václav Team Jizerky C zapůjčit 120 Kč

H16 2.80 km, 85 m, 17 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 100 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662288 100 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor A 8304111 100 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 100 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 100 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 100 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 100 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 100 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2420020 100 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 100 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem B 8660594 100 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 8042120 100 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem C 8226387 100 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 100 Kč
PGP0712 Bugan Matěj SK Praga C 8119497 150 Kč

H18 2.90 km, 95 m, 17 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0401 Bumbálek Štěpán OK Chrastava C 2049590 100 Kč
TJN0411 Skvortcov Yurii OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 100 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 100 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor B 8160188 100 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 150 Kč

H20 3.60 km, 130 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 100 Kč

H21L 3.60 km, 130 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 100 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy C 8113497 100 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov C 8430131 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
CHC8904 Stefański Dawid K.O.B. Choceň C 8645199 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 100 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 100 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8662714 100 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 100 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 100 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava C 7003044 100 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha A 2092402 100 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 100 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656507 100 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656666 100 Kč
BOR7909 Najman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 100 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8680421 100 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 100 Kč
TUR0000 Karásek Matěj OOB TJ Turnov C 8050013 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 100 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga E 8636798 100 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomas OOB TJ Turnov R 8013405 100 Kč
RIC7407 Seidl Miroslav OB Říčany C 8033245 100 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 100 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8656508 100 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 100 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 8008292 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice R 8656513 100 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 8461739 100 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 100 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 100 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 8107754 100 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 100 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov C 8680598 100 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 100 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 100 Kč
TBM9700 Bořil Jan KOS TJ Tesla Brno C 8515513 100 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 100 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 8670478 100 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 100 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín R 8003099 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 100 Kč
JJN0602 Habán Oliver Team Jizerky A 8655464 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
VSP0007 Bořánek Michal USK Praha C 8656733 100 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 150 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8162824 150 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 150 Kč

H21K 2.90 km, 95 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 100 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 100 Kč

H35 3.00 km, 110 m, 21 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 100 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 100 Kč
KUO8002 Hájek Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2103716 100 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 100 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 100 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 100 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 8022628 100 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 100 Kč

H40 2.90 km, 95 m, 17 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8008267 100 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 8003522 100 Kč
TUR7904 Havel Tomáš OOB TJ Turnov C 8216 100 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 100 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 100 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 100 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 100 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 8113499 100 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 8116793 100 Kč
JJN8100 Řezka Petr Team Jizerky C 2001949 100 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 8518320 100 Kč

H45 2.90 km, 95 m, 17 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 100 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 100 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 100 Kč
STB7700 Erben Jiří TJ Stadion Nový Bor C 51819 100 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 100 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 8071630 100 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 100 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 100 Kč
KUL7601 Votava Jan KOB Ústí nad Labem C 8226351 100 Kč
KUL7500 Wilfert Otakar KOB Ústí nad Labem C 8226319 100 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 100 Kč
0070001 Sadil Milan 007 - Neregistrovaný - Šeberov 8107729 100 Kč

H50 2.60 km, 85 m, 17 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 100 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 100 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 100 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 100 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8119534 100 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 8119538 100 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 100 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 8019930 100 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 100 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 100 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8332334 100 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 100 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 100 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 100 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 100 Kč

H55 2.60 km, 85 m, 17 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 100 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 100 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8659405 100 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 100 Kč

H60 2.60 km, 85 m, 16 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 80 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 80 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 80 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 80 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 80 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 80 Kč

H65 2.60 km, 85 m, 16 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 80 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 8666873 80 Kč
0040001 Louka OtO 004 - HO Slávie Ústí nad Labem 8033243 80 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 80 Kč

H70 2.20 km, 90 m, 18 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 80 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8022378 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 80 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 2221510 80 Kč

H75 2.20 km, 95 m, 17 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8113504 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
VLI4600 Pachner Jan Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč

H80 2.20 km, 95 m, 17 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8047208 80 Kč

HDR 1.50 km, 80 m, 13 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1600 Patka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 80 Kč
STB1451 Erbenová Marina TJ Stadion Nový Bor C 2111701 80 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 80 Kč
STB1400 Konečný Antonín TJ Stadion Nový Bor C 52914 80 Kč
STB1500 Žanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111708 80 Kč
STB1452 Rakoušová Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 52913 80 Kč
0020001 Spieszová Johana 002 - 1 2144108 80 Kč
TUR1458 Havlová Aneta OOB TJ Turnov C 4406056 80 Kč
TJN1600 Fanta Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408044 80 Kč
TUR1703 Zakouřil Petr OOB TJ Turnov C 301064 80 Kč
JJN1502 Hájek Antonín Team Jizerky C 2211962 80 Kč
VLI1550 Maděrová Andrea Slavia Liberec orienteering C 2126375 80 Kč
VLI1502 Peteráč Jindřich Slavia Liberec orienteering C 2032117 80 Kč
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 80 Kč
TJN1305 Pochop Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408038 80 Kč
VLI1500 Matějů Emil Slavia Liberec orienteering C 515173 80 Kč
PHK1650 Balcarová Klára OK 99 Hradec Králové C 995886 80 Kč
PHK1850 Balcarová Anna OK 99 Hradec Králové C 2001994 80 Kč
LCE1801 Erlitz Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 80 Kč
DKP1551 Nová Eliška Anna Oddíl OB Kotlářka C 51787 80 Kč

P 1.50 km, 80 m, 13 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 2111730 80 Kč
STB7850 Kuťková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 80 Kč
STB7650 Průšková Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 2148077 80 Kč
STB8000 Žanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111705 80 Kč
BOR8050 Kocmanová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 1459071 80 Kč
STB8550 Erbenová Blanka TJ Stadion Nový Bor C 80 Kč
0030001 Maturová Jana 003 - Tajm 2149222 80 Kč
0050001 Fanta Radek 005 - SDH Kokonín 2219015 80 Kč
LLI8350 Kuncová Martina LOK-o Liberec C 7000721 80 Kč
BOR7460 Mitisková Hana OK Jiskra Nový Bor C 8107746 80 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 80 Kč
0060001 Pech Richard 006 - Och421 2148088 80 Kč
VLI7457 Hrdá Martina Slavia Liberec orienteering C 2800326 80 Kč
STB8150 Žandová Barbora TJ Stadion Nový Bor C 2111709 80 Kč

T 2.20 km, 90 m, 18 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Votava David 001 - NER DSVJ - Votavovi 2090845 100 Kč
0010002 Votavová Světla 001 - NER DSVJ - Votavovi 1000453 100 Kč
JLI7701 Pešík Michal OB Jizerky C 8051677 100 Kč
0030002 Jirák Michal 003 - Tajm 2222785 100 Kč
JLI7700 Štryncl Pavel OB Jizerky C 8140177 100 Kč
LLI7800 Kunc Tomáš LOK-o Liberec C 7210927 100 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
0080001 Maděrová Michaela 008 - Pozitivní Nejistota zapůjčit 140 Kč
0080002 Vojtíková Lenka 008 - Pozitivní Nejistota 2000563 100 Kč
KUL0000 Cabalka Aleš KOB Ústí nad Labem 8662304 100 Kč
celkem přihlášených: 450, vklad: 42000 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.