Logo

Přihlášky závodu: Metodický seminář rozhodčích OB

Datum:
09.01.2022
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
Rozhodčí    
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8610 Flašar Jan SK Praga 9418870 0 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga 8071491 0 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 0 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 888613 0 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8914 0 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 0 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 0 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka 8303052 0 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha 8667547 0 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering 515132 0 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka 8651714 0 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 0 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka 05297 0 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 0 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka 8648562 0 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha 9101101 0 Kč
SCP6101 Zuna Jaroslav OK Sparta Praha 52116 0 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové 8655416 0 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha 1420800 0 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha 52111 0 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8518353 0 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice 8656539 0 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 0 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 0 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8008281 0 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk 8444519 0 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 0 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín 8019930 0 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 0 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň 888641 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 7202880 0 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 8004341 0 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov 2260138 0 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek 2088184 0 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 0 Kč
DCH5701 Michalec Jan Radioelektronika Cheb 7207360 0 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 889302 0 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň 51151 0 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 0 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno 7207858 0 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno 8014465 0 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8122027 0 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 0 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering 2080998 0 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering 8003620 0 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 0 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 0 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha 2103280 0 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín 8660398 0 Kč
celkem přihlášených: 49, vklad: 0 Kč