Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM1252 | Dobyášová KateřinaDobyášová Kateřina | OK Kamenice | C | 2039186 | 100 Kč |
DKP1452 | Večerková KláraVečerková Klára | Oddíl OB Kotlářka | C | 2181307 | 100 Kč |
DKP1358 | Výborná BarboraVýborná Barbora | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086456 | 100 Kč |
DKP1251 | Collis EmmaCollis Emma | Oddíl OB Kotlářka | C | 202233 | 100 Kč |
LOU1250 | Kolářová ZuzanaKolářová Zuzana | SK Moravan Louňovice | C | 2143350 | 100 Kč |
KNC1250 | Štolbová LenkaŠtolbová Lenka | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 7260002 | 100 Kč |
KAM1450 | Neškudlová KateřinaNeškudlová Kateřina | OK Kamenice | C | 52122 | 100 Kč |
FSP1450 | Kurfürstová AnnaKurfürstová Anna | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 9690 | 100 Kč |
KAM1253 | Bradnová LenkaBradnová Lenka | OK Kamenice | C | 2181952 | 100 Kč |
DKP1360 | Dvořáková ŠarlotaDvořáková Šarlota | Oddíl OB Kotlářka | C | 2219068 | 100 Kč |
PGP1352 | Súkupová AnitaSúkupová Anita | SK Praga | C | 2419862 | 100 Kč |
DKP1352 | Sedláková HelenaSedláková Helena | Oddíl OB Kotlářka | C | 2118492 | 100 Kč |
ROZ1252 | Sýkorová ŽofieSýkorová Žofie | OK Roztoky | C | 2213813 | 100 Kč |
PGP1253 | Všetečková StelaVšetečková Stela | SK Praga | C | 2420038 | 100 Kč |
PGP1451 | Litschmannová BarboraLitschmannová Barbora | SK Praga | C | 7003048 | 100 Kč |
VSP1250 | Reichelová ŠárkaReichelová Šárka | USK Praha | C | 2148132 | 100 Kč |
DKP1453 | Janečková EliškaJanečková Eliška | Oddíl OB Kotlářka | C | 8012873 | 100 Kč |
0090001 | Kovalová KarolínaKovalová Karolína | 009 - BSO | 301433 | 100 Kč | |
DKP1255 | Ptáčková LuciePtáčková Lucie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2214530 | 100 Kč |
DOR1250 | Fialová KristýnaFialová Kristýna | OK Dobříš | C | 8328667 | 100 Kč |
DOR1253 | Komová BarboraKomová Barbora | OK Dobříš | C | 2420070 | 100 Kč |
DOR1254 | Nalezencová TerezaNalezencová Tereza | OK Dobříš | C | 2111602 | 100 Kč |
ODV1350 | Matoušková EditaMatoušková Edita | TJ Aero Odolena Voda | C | 2211645 | 100 Kč |
ODV1250 | Štěpánková LindaŠtěpánková Linda | TJ Aero Odolena Voda | C | 2211646 | 100 Kč |
TAP1256 | Ouhrabková BáraOuhrabková Bára | KOB Tretra Praha | C | 8022683 | 100 Kč |
RIC1250 | Kavková ValerieKavková Valerie | OB Říčany | C | 2211451 | 100 Kč |
RIC1350 | Proxová VeronikaProxová Veronika | OB Říčany | C | 2115715 | 100 Kč |
RIC1351 | Řeháková BertaŘeháková Berta | OB Říčany | C | 2113041 | 100 Kč |
RIC1251 | Šimůnková KateřinaŠimůnková Kateřina | OB Říčany | 2211462 | 100 Kč | |
DKP1351 | Izdná HelenaIzdná Helena | Oddíl OB Kotlářka | C | 2222797 | 100 Kč |
PGP1355 | Müllerová KarlaMüllerová Karla | SK Praga | C | 8028810 | 150 Kč |
TAP1257 | Hančová AliceHančová Alice | KOB Tretra Praha | C | 2085610 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP1550 | Bednaříková EvaBednaříková Eva | KOB Tretra Praha | C | 8660566 | 80 Kč |
SCP1450 | Vrabcová OlívieVrabcová Olívie | OK Sparta Praha | C | 51558 | 80 Kč |
DKP1450 | Collis HelenaCollis Helena | Oddíl OB Kotlářka | C | 41365 | 80 Kč |
KNC1450 | Dvořáková AnežkaDvořáková Anežka | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 52259 | 80 Kč |
KAM1451 | Pelikánová JitkaPelikánová Jitka | OK Kamenice | C | 2214540 | 80 Kč |
DKP1362 | Heczková AnnaHeczková Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086461 | 80 Kč |
VSP1350 | Neyrinck NinaNeyrinck Nina | USK Praha | C | 2106722 | 80 Kč |
ZVO1352 | Michalíková StelaMichalíková Stela | OB SK Zvole | C | 2214519 | 80 Kč |
MFP1450 | Váchová PavlínaVáchová Pavlína | Matfyz Praha | C | 21521 | 80 Kč |
LOU1351 | Kabáth Karolína IdaKabáth Karolína Ida | SK Moravan Louňovice | C | 232005 | 80 Kč |
PGP1550 | Svítilová VeronikaSvítilová Veronika | SK Praga | C | 2131197 | 80 Kč |
KAM1456 | Voleská AndreaVoleská Andrea | OK Kamenice | C | 2222807 | 80 Kč |
VSP1251 | Mrázová LucieMrázová Lucie | USK Praha | C | 2219002 | 80 Kč |
LBE1250 | Králová HelenaKrálová Helena | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52974 | 80 Kč |
KAM1458 | Sankotová SáraSankotová Sára | OK Kamenice | C | zapůjčit | 120 Kč |
DKP1260 | Faltusová JulieFaltusová Julie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086457 | 80 Kč |
KAM1457 | Zoubková HanaZoubková Hana | OK Kamenice | C | zapůjčit | 120 Kč |
KNC1350 | Andrlová HanaAndrlová Hana | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 420403 | 80 Kč |
ZVO1450 | Mikulová LauraMikulová Laura | OB SK Zvole | C | 2127539 | 80 Kč |
0090002 | Kovalová AdrianaKovalová Adriana | 009 - BSO | 301432, | 80 Kč | |
ODV1251 | Barhoňová MarieBarhoňová Marie | TJ Aero Odolena Voda | C | 2211636 | 80 Kč |
DOR1451 | Hrušková TerezaHrušková Tereza | OK Dobříš | C | 2125343 | 80 Kč |
DOR1452 | Hrušková ZuzanaHrušková Zuzana | OK Dobříš | C | 2058516 | 80 Kč |
DKP1555 | Dudová MartaDudová Marta | Oddíl OB Kotlářka | C | 80 Kč | |
RIC1452 | Silovská NatálieSilovská Natálie | OB Říčany | C | 2148223 | 80 Kč |
0210001 | Čermáková EmílieČermáková Emílie | 021 - Jednorázový | 7003028 | 80 Kč | |
PGP1255 | Košárková AnetaKošárková Aneta | SK Praga | C | 8656668 | 80 Kč |
DKL1350 | Datlová AnnaDatlová Anna | KOB Kladno | C | 995851 | 80 Kč |
ZBP1750 | Moráčková MedaMoráčková Meda | OOB SK Zbraslav | C | 2144097 | 80 Kč |
SCP1351 | Tesařová FridaTesařová Frida | OK Sparta Praha | C | 2127559 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM1051 | Dobyášová AdélaDobyášová Adéla | OK Kamenice | B | 8105238 | 100 Kč |
KAM1151 | Pokorná ElenPokorná Elen | OK Kamenice | C | 2420066 | 100 Kč |
ZVO1052 | Neubauerová MagdalénaNeubauerová Magdaléna | OB SK Zvole | B | 2222825 | 100 Kč |
LOU1050 | Kolářová VeronikaKolářová Veronika | SK Moravan Louňovice | B | 8137518 | 100 Kč |
KAM1152 | Neškudlová AnnaNeškudlová Anna | OK Kamenice | C | 2152859 | 100 Kč |
DKP1168 | Tomešová EvelínaTomešová Evelína | Oddíl OB Kotlářka | C | 8112161 | 100 Kč |
FSP1050 | Kurfürstová MarieKurfürstová Marie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1407430 | 100 Kč |
DKP1055 | Lacinová ZuzanaLacinová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 2129251 | 100 Kč |
PGP1051 | Dlouhá JulieDlouhá Julie | SK Praga | C | 2099494 | 100 Kč |
KAM1250 | Bašusová OlgaBašusová Olga | OK Kamenice | C | 8116709 | 100 Kč |
LOU1152 | Topičová LauraTopičová Laura | SK Moravan Louňovice | C | 2143340 | 100 Kč |
DKP1172 | Dvořáková AlžbětaDvořáková Alžběta | Oddíl OB Kotlářka | C | 2219066 | 100 Kč |
VSP1154 | Öner EdaÖner Eda | USK Praha | C | 8445327 | 100 Kč |
VSP1050 | Ehlerová MichaelaEhlerová Michaela | USK Praha | B | 8005127 | 100 Kč |
SCP1150 | Rakovcová ZuzanaRakovcová Zuzana | OK Sparta Praha | C | 52109 | 100 Kč |
LOU1051 | Šunková SáraŠunková Sára | SK Moravan Louňovice | B | 8328653 | 100 Kč |
PGP1052 | Řepková AnnaŘepková Anna | SK Praga | B | 2134299 | 100 Kč |
PGP1151 | Súkupová SáraSúkupová Sára | SK Praga | B | 2144052 | 100 Kč |
ROU1151 | Brotánková KláraBrotánková Klára | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2144100 | 100 Kč |
KAM1251 | Rejšková KláraRejšková Klára | OK Kamenice | C | 2115703 | 100 Kč |
TAP1050 | Hlaváčková LucieHlaváčková Lucie | KOB Tretra Praha | B | 2080980 | 100 Kč |
DKP1063 | Vaněčková AnnaVaněčková Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 8026583 | 100 Kč |
DKP1058 | Vondráčková JolanaVondráčková Jolana | Oddíl OB Kotlářka | B | 2095946 | 100 Kč |
KAM1153 | Fuchsová BarboraFuchsová Barbora | OK Kamenice | C | 2221442 | 100 Kč |
LOU1054 | Dušková TerezaDušková Tereza | SK Moravan Louňovice | C | 2143392 | 100 Kč |
PGP1058 | Škodová DenisaŠkodová Denisa | SK Praga | B | 8076645 | 100 Kč |
DKP1165 | Tarešová SofieTarešová Sofie | Oddíl OB Kotlářka | C | 1409093 | 100 Kč |
MFP1050 | Váchová SoňaVáchová Soňa | Matfyz Praha | C | 2099500 | 100 Kč |
TAP1151 | Pohlová SandraPohlová Sandra | KOB Tretra Praha | C | 2103246 | 100 Kč |
MFP1053 | Nedbalová MagdalenaNedbalová Magdalena | Matfyz Praha | 49639 | 100 Kč | |
TAP1155 | Rypáčková ŠárkaRypáčková Šárka | KOB Tretra Praha | B | 8014509 | 100 Kč |
DKP1166 | Havlíková TerezaHavlíková Tereza | Oddíl OB Kotlářka | C | 2420008 | 100 Kč |
DKP1167 | Havlíková ZuzanaHavlíková Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 2221458 | 100 Kč |
LOU1153 | Břízková AlžbětaBřízková Alžběta | SK Moravan Louňovice | B | 8017382 | 100 Kč |
DKP1153 | Procházková AnetaProcházková Aneta | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103718 | 100 Kč |
DKP1056 | Uhlíková AugustinaUhlíková Augustina | Oddíl OB Kotlářka | C | 2144044 | 100 Kč |
PGP1060 | Všetečková DoraVšetečková Dora | SK Praga | C | 2419930 | 100 Kč |
PGP1050 | Bartalošová AdaBartalošová Ada | SK Praga | B | 2085003 | 100 Kč |
LBE1152 | Králová ŽofieKrálová Žofie | TJ Lokomotiva Beroun | C | 981803 | 100 Kč |
FSP1152 | Knýbelová AnnaKnýbelová Anna | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 2000586 | 100 Kč |
PGP1152 | Šňupárková BarborkaŠňupárková Barborka | SK Praga | C | 8066729 | 100 Kč |
DKP1064 | Adámková SáraAdámková Sára | Oddíl OB Kotlářka | C | 8025 | 100 Kč |
DKP1051 | Kváčová AnnaKváčová Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 2143331 | 100 Kč |
PGP1055 | Starostová LucieStarostová Lucie | SK Praga | C | 2151445 | 100 Kč |
PGP1155 | Mrázková BertaMrázková Berta | SK Praga | B | 771771 | 100 Kč |
ZVO1250 | Mikulová StellaMikulová Stella | OB SK Zvole | B | 8680608 | 100 Kč |
SLA1151 | Václavíková AnnaVáclavíková Anna | SKOB Slaný | C | 2109686 | 100 Kč |
TAP1150 | Šubrtová BarboraŠubrtová Barbora | KOB Tretra Praha | B | 8051246 | 100 Kč |
LBE1150 | Uhlířová EliškaUhlířová Eliška | TJ Lokomotiva Beroun | C | 331238 | 100 Kč |
DOR1057 | Basistová AnetaBasistová Aneta | OK Dobříš | C | 2044896 | 100 Kč |
DOR1151 | Blehová BarboraBlehová Barbora | OK Dobříš | B | 2127569 | 100 Kč |
DOR1058 | Komová JohanaKomová Johana | OK Dobříš | B | 2420057 | 100 Kč |
DOR1155 | Košťáková EmmaKošťáková Emma | OK Dobříš | C | 2224513 | 100 Kč |
DOR1152 | Magazu SophiaMagazu Sophia | OK Dobříš | B | 8016029 | 100 Kč |
DOR1150 | Pecklová LauraPecklová Laura | OK Dobříš | C | 8015304 | 100 Kč |
DOR1059 | Tafijčuková VeronikaTafijčuková Veronika | OK Dobříš | C | zapůjčit | 140 Kč |
ODV1052 | Truncová ŠtěpánkaTruncová Štěpánka | TJ Aero Odolena Voda | C | 2211662 | 100 Kč |
PGP1150 | Hrušková GabrielaHrušková Gabriela | SK Praga | B | 2125327 | 100 Kč |
TAP1061 | Brumovská MarkétaBrumovská Markéta | KOB Tretra Praha | C | 2771916 | 100 Kč |
RIC1150 | Čevelová AdélaČevelová Adéla | OB Říčany | C | 2146028 | 100 Kč |
RIC1051 | Havlíčková ZuzanaHavlíčková Zuzana | OB Říčany | B | 8016298 | 100 Kč |
DKP1158 | Gregorová MagdalenaGregorová Magdalena | Oddíl OB Kotlářka | C | 2121756 | 100 Kč |
DKP1160 | Tomešová StellaTomešová Stella | Oddíl OB Kotlářka | C | 330608 | 100 Kč |
LBE1050 | Horová VendulaHorová Vendula | TJ Lokomotiva Beroun | C | 2148216 | 100 Kč |
VSP1152 | Rodová AnežkaRodová Anežka | USK Praha | B | 8107742 | 150 Kč |
TAP1058 | Horová AdélaHorová Adéla | KOB Tretra Praha | C | 2181304 | 150 Kč |
TAP1156 | Domkářová AlžbětaDomkářová Alžběta | KOB Tretra Praha | C | 2152861 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JHB0851 | Honzáková NelaHonzáková Nela | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7210807 | 100 Kč |
KAM0952 | Pokorná SáraPokorná Sára | OK Kamenice | C | 2118500 | 100 Kč |
TAP0954 | Ryppelová AnnaRyppelová Anna | KOB Tretra Praha | B | 8034538 | 100 Kč |
KAM0950 | Žemlová MagdalenaŽemlová Magdalena | OK Kamenice | B | 8116673 | 100 Kč |
ROU0950 | Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta | SKOB Roudnice nad Labem | B | 8662284 | 100 Kč |
VSP0854 | Ehlerová AnnaEhlerová Anna | USK Praha | B | 8005141 | 100 Kč |
ROZ0959 | Vaňková BarboraVaňková Barbora | OK Roztoky | B | 8196045 | 100 Kč |
LOU0850 | Šunková BertaŠunková Berta | SK Moravan Louňovice | B | 8032776 | 100 Kč |
DKP0864 | Vondráčková AlžbětaVondráčková Alžběta | Oddíl OB Kotlářka | A | 2103732 | 100 Kč |
SPC0955 | Matoušková KateřinaMatoušková Kateřina | SPORTICUS team | C | 2148068 | 100 Kč |
ROZ0956 | Kuglerová AnnaKuglerová Anna | OK Roztoky | C | zapůjčit | 140 Kč |
KAM0858 | Vondrášková KateřinaVondrášková Kateřina | OK Kamenice | C | 2145641 | 100 Kč |
DKP0951 | Mullis CarolinaMullis Carolina | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080812 | 100 Kč |
PDY0850 | Píšová TerezaPíšová Tereza | Běhej Poděbrady | C | 2102697 | 100 Kč |
PGP0957 | Lošťáková ElaLošťáková Ela | SK Praga | A | 8013933 | 100 Kč |
ZVO0953 | Michalíková AlžbětaMichalíková Alžběta | OB SK Zvole | C | 8033262 | 100 Kč |
ZVO0954 | Michalíková KláraMichalíková Klára | OB SK Zvole | B | 8033280 | 100 Kč |
MFP0850 | Nedbalová KláraNedbalová Klára | Matfyz Praha | 232648 | 100 Kč | |
LOU0851 | Břízková AnnaBřízková Anna | SK Moravan Louňovice | C | 8107757 | 100 Kč |
PDY0953 | Jindrová EmaJindrová Ema | Běhej Poděbrady | C | 53640 | 100 Kč |
VSP0855 | Malečková PavlínaMalečková Pavlína | USK Praha | A | 8000237 | 100 Kč |
ROU0851 | Krátká LindaKrátká Linda | SKOB Roudnice nad Labem | B | 8662285 | 100 Kč |
DKP0857 | Hladíková JulieHladíková Julie | Oddíl OB Kotlářka | A | 8116730 | 100 Kč |
PGP0963 | Labská KateřinaLabská Kateřina | SK Praga | C | 2224798 | 100 Kč |
PGP0853 | Bartalošová AnežkaBartalošová Anežka | SK Praga | B | 2084992 | 100 Kč |
LBE0851 | Kollmannová ZdeňkaKollmannová Zdeňka | TJ Lokomotiva Beroun | C | 886288 | 100 Kč |
FSP0953 | Bartoňová ElenaBartoňová Elena | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 2029181 | 100 Kč |
FSP0853 | Hüblová AgátaHüblová Agáta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2029179 | 100 Kč |
PGP0965 | Buchtová HanaBuchtová Hana | SK Praga | C | 100 Kč | |
VSP0856 | Reichelová HelenaReichelová Helena | USK Praha | C | 2148067 | 100 Kč |
PGP0956 | Dvořáková LucieDvořáková Lucie | SK Praga | B | 2143361 | 100 Kč |
MFP0950 | Blahutová LucieBlahutová Lucie | Matfyz Praha | B | 405999 | 100 Kč |
ZVO0956 | Fišerová EmmaFišerová Emma | OB SK Zvole | C | 2083401 | 100 Kč |
KAM0951 | Balejová SofieBalejová Sofie | OK Kamenice | B | 8660541 | 100 Kč |
LOU0853 | Vaughanová SáraVaughanová Sára | SK Moravan Louňovice | C | 2143394 | 100 Kč |
ZVO0851 | Mikulová TerezaMikulová Tereza | OB SK Zvole | B | 8033261 | 100 Kč |
DKP0954 | Ptáčková BarboraPtáčková Barbora | Oddíl OB Kotlářka | C | 2419959 | 100 Kč |
ROZ0950 | Čelikovská KateřinaČelikovská Kateřina | OK Roztoky | C | 2419943 | 100 Kč |
PGP0952 | Svatá LucieSvatá Lucie | SK Praga | C | 8076032 | 100 Kč |
LBE0950 | Uhlířová MarieUhlířová Marie | TJ Lokomotiva Beroun | C | 2103787 | 100 Kč |
ODV0851 | Berná KláraBerná Klára | TJ Aero Odolena Voda | B | 2143338 | 100 Kč |
DOR0952 | Baštová JustýnaBaštová Justýna | OK Dobříš | B | 8007179 | 100 Kč |
DOR0957 | Košťáková AnnaKošťáková Anna | OK Dobříš | C | 7008092 | 100 Kč |
DOR0953 | Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka | OK Dobříš | B | 8028871 | 100 Kč |
DOR0956 | Vaculovičová AlžbětaVaculovičová Alžběta | OK Dobříš | B | 8006772 | 100 Kč |
ODV0855 | Matoušková SáraMatoušková Sára | TJ Aero Odolena Voda | C | 2420054 | 100 Kč |
ODV0856 | Syblíková RozálieSyblíková Rozálie | TJ Aero Odolena Voda | C | 2419987 | 100 Kč |
TAP0862 | Bednářová ŠtěpánkaBednářová Štěpánka | KOB Tretra Praha | C | 2222802 | 100 Kč |
PGP0953 | Hrušková TerezaHrušková Tereza | SK Praga | B | 8140916 | 100 Kč |
ZVO0955 | Sedmerová NelaSedmerová Nela | OB SK Zvole | C | 2135178 | 100 Kč |
DKP0956 | Řehořková EmaŘehořková Ema | Oddíl OB Kotlářka | B | 2146031 | 100 Kč |
RIC0853 | Havlíčková VeronikaHavlíčková Veronika | OB Říčany | B | 8109375 | 100 Kč |
RIC0952 | Herynková LucieHerynková Lucie | OB Říčany | C | 2112780 | 100 Kč |
RIC0950 | Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena | OB Říčany | B | 8061502 | 100 Kč |
PGP0960 | Tomášková InesTomášková Ines | SK Praga | C | 2212049 | 100 Kč |
LOU0855 | Líznerová AnnaLíznerová Anna | SK Moravan Louňovice | C | 2143387 | 100 Kč |
KAM0955 | Slabá VeronikaSlabá Veronika | OK Kamenice | C | 2421357 | 100 Kč |
TAP0953 | Štěpánková EmmaŠtěpánková Emma | KOB Tretra Praha | C | 2053563 | 100 Kč |
PGP0958 | Vladařová AnnaVladařová Anna | SK Praga | C | 2001919 | 100 Kč |
MKP0950 | Hercubová DominikaHercubová Dominika | SK Meteor Kačerov | C | 2260139 | 100 Kč |
MKP0951 | Blahůtová AlžbětaBlahůtová Alžběta | SK Meteor Kačerov | C | 2260152 | 100 Kč |
TAP0860 | Ellederová EvaEllederová Eva | KOB Tretra Praha | C | 2102816 | 100 Kč |
ODV0854 | Dudlová HanaDudlová Hana | TJ Aero Odolena Voda | C | 52893 | 100 Kč |
PGP0855 | Paldusová NelaPaldusová Nela | SK Praga | C | 2111750 | 100 Kč |
ODV0951 | Svobodová EmaSvobodová Ema | TJ Aero Odolena Voda | C | 7000706 | 150 Kč |
ZVO0957 | Zástavová BarboraZástavová Barbora | OB SK Zvole | C | 2222820 | 150 Kč |
TAP0855 | Votruba HanaVotruba Hana | KOB Tretra Praha | C | 2181309 | 150 Kč |
DOR0852 | Blehová VeronikaBlehová Veronika | OK Dobříš | C | 2127561 | 150 Kč |
VSP0953 | Kuiper Jana SimonaKuiper Jana Simona | USK Praha | C | 2219008 | 150 Kč |
0320001 | Benáková NatalieBenáková Natalie | 032 - Tretra Praha | zapůjčit | 190 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP0657 | Večerková EmaVečerková Ema | Oddíl OB Kotlářka | B | 2419952 | 100 Kč |
VSP0751 | Baldrianová EvaBaldrianová Eva | USK Praha | A | 8660533 | 100 Kč |
KAM0751 | Žemlová BarboraŽemlová Barbora | OK Kamenice | B | 8116775 | 100 Kč |
DKP0762 | Pecháčková BarboraPecháčková Barbora | Oddíl OB Kotlářka | C | 2000559 | 100 Kč |
KAM0756 | Mišeková KateřinaMišeková Kateřina | OK Kamenice | A | 8660576 | 100 Kč |
DKL0752 | Drašarová MagdalénaDrašarová Magdaléna | KOB Kladno | C | 2000567 | 100 Kč |
KAM0757 | Lichtenbergová ZuzanaLichtenbergová Zuzana | OK Kamenice | C | 8154977 | 100 Kč |
PDY0651 | Matějková KateřinaMatějková Kateřina | Běhej Poděbrady | C | 2102808 | 100 Kč |
FSP0752 | Stará BarboraStará Barbora | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 2029170 | 100 Kč |
TAP0655 | Sotonová ŠárkaSotonová Šárka | KOB Tretra Praha | B | 301182 | 100 Kč |
DKP0760 | Šilerová PetraŠilerová Petra | Oddíl OB Kotlářka | B | 8113509 | 100 Kč |
PGP0654 | Vozábalová HanaVozábalová Hana | SK Praga | B | 2106747 | 100 Kč |
VSP0752 | Gajdová MichaelaGajdová Michaela | USK Praha | B | 8660527 | 100 Kč |
FSP0753 | Geffertová AgátaGeffertová Agáta | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2029168 | 100 Kč |
TAP0851 | Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela | KOB Tretra Praha | A | 8085108 | 100 Kč |
FSP0750 | Kuželová ElaKuželová Ela | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2067237 | 100 Kč |
TAP0752 | Bublíková KláraBublíková Klára | KOB Tretra Praha | C | 8014519 | 100 Kč |
MFP0650 | Pangrácová AnnaPangrácová Anna | Matfyz Praha | C | 218784 | 100 Kč |
ODV0752 | Houdková KateřinaHoudková Kateřina | TJ Aero Odolena Voda | C | 2211631 | 100 Kč |
DOR0753 | Kašparová AlžbětaKašparová Alžběta | OK Dobříš | B | 8116728 | 100 Kč |
ZVO0752 | Švejdová KarolínaŠvejdová Karolína | OB SK Zvole | B | 2125370 | 100 Kč |
RIC0754 | Grimmerová ValerieGrimmerová Valerie | OB Říčany | C | 2085573 | 100 Kč |
RIC0758 | Herynková KláraHerynková Klára | OB Říčany | C | 8033253 | 100 Kč |
RIC0651 | Kotenová MarkétaKotenová Markéta | OB Říčany | C | 8226391 | 100 Kč |
RIC0756 | Stoklasová EliškaStoklasová Eliška | OB Říčany | C | 2073691 | 100 Kč |
RIC0657 | Vláčilová AnnaVláčilová Anna | OB Říčany | C | 52857 | 100 Kč |
DKP0758 | Gregorová AliceGregorová Alice | Oddíl OB Kotlářka | A | 8076607 | 100 Kč |
DKP0759 | Mušková Amálie AnnaMušková Amálie Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 8066788 | 100 Kč |
KPY0750 | Vejražková AnnaVejražková Anna | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2801009 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JHB0551 | Honzáková LenkaHonzáková Lenka | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7210814 | 100 Kč |
PGP0454 | Řeháková LudmilaŘeháková Ludmila | SK Praga | B | 8003663 | 100 Kč |
FSP0450 | Cincibusová LenkaCincibusová Lenka | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 8666 | 100 Kč |
PDY0451 | Píšová ZuzanaPíšová Zuzana | Běhej Poděbrady | C | 2120067 | 100 Kč |
DKL0450 | Pilátová AmáliePilátová Amálie | KOB Kladno | B | 2115077 | 100 Kč |
ZVO0454 | Švejdová EliškaŠvejdová Eliška | OB SK Zvole | C | 2125341 | 100 Kč |
RIC0452 | Kotenová BarboraKotenová Barbora | OB Říčany | B | 8109328 | 100 Kč |
RIC0550 | Pelantová MartinaPelantová Martina | OB Říčany | B | 8226419 | 100 Kč |
RIC0457 | Vláčilová BarboraVláčilová Barbora | OB Říčany | C | 52859 | 100 Kč |
ZVO0556 | Linhartová KláraLinhartová Klára | OB SK Zvole | A | 8033297 | 100 Kč |
KPY0450 | Pavlíčková HanaPavlíčková Hana | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | A | 8226325 | 100 Kč |
OPI0452 | Pazderníková JanaPazderníková Jana | Orientační sporty Písek | B | 8022373 | 150 Kč |
OPI0453 | Počtová KláraPočtová Klára | Orientační sporty Písek | A | 8014535 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PDY9350 | Kotrčová LenkaKotrčová Lenka | Běhej Poděbrady | C | 8183166 | 140 Kč |
SJC8351 | Mrázková RomanaMrázková Romana | Sportcentrum Jičín | C | 500556 | 140 Kč |
TJP9850 | Černá KateřinaČerná Kateřina | TJ Sokol Troja | C | 53527 | 140 Kč |
DKP8762 | Hrdličková JanaHrdličková Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8107771 | 140 Kč |
DKL0050 | Benešová HanaBenešová Hana | KOB Kladno | C | 8113516 | 140 Kč |
PGP8751 | Bartoňová RadkaBartoňová Radka | SK Praga | C | 7300801 | 140 Kč |
PEN0250 | Vydrová ZuzanaVydrová Zuzana | OK RECO Sport | C | 2113100 | 140 Kč |
EKP8750 | Kožíšková JanaKožíšková Jana | VŠTJ Ekonom Praha | 2133907 | 140 Kč | |
KPY8750 | Dobešová KateřinaDobešová Kateřina | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301352 | 140 Kč |
SJC8759 | Kovářová EvaKovářová Eva | Sportcentrum Jičín | C | 8008759 | 140 Kč |
0220001 | Fojtů JitkaFojtů Jitka | 022 - Neregistrovaní | 2212746 | 140 Kč | |
EKP0256 | Fantová KateřinaFantová Kateřina | VŠTJ Ekonom Praha | C | 49632 | 140 Kč |
EKP5650 | Fantová LibušeFantová Libuše | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51583 | 140 Kč |
ALB9050 | Vandělíková MarieVandělíková Marie | OOB Albrechtice nad Orlicí | C | 8076035 | 200 Kč |
SJC9450 | Špicarová AndreaŠpicarová Andrea | Sportcentrum Jičín | C | 7106922 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JHB7753 | Honzáková JanaHonzáková Jana | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7207340 | 140 Kč |
PDY0150 | Nováková EliškaNováková Eliška | Běhej Poděbrady | C | 8033215 | 140 Kč |
PGP8755 | Králová VandaKrálová Vanda | SK Praga | C | 8660507 | 140 Kč |
VSP7850 | Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora | USK Praha | R | 2102777 | 140 Kč |
MFP8450 | Pecoldová PavlínaPecoldová Pavlína | Matfyz Praha | C | 8066680 | 140 Kč |
DKP8651 | Plochová DominikaPlochová Dominika | Oddíl OB Kotlářka | R | 7207077 | 140 Kč |
FSP8650 | Studničná LenkaStudničná Lenka | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8028805 | 140 Kč |
ROU9554 | Koubová LenkaKoubová Lenka | SKOB Roudnice nad Labem | C | 8518325 | 140 Kč |
CHT9652 | Hledíková LucieHledíková Lucie | OOB SK Chrast | C | 8033202 | 140 Kč |
VSP5450 | Horová MagdaHorová Magda | USK Praha | C | 7009782 | 140 Kč |
SCP7950 | Hojná SilvieHojná Silvie | OK Sparta Praha | C | 8226308 | 140 Kč |
KPY8650 | Procházková ZuzanaProcházková Zuzana | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 8107703 | 140 Kč |
KAM9950 | Albrechtová IvetaAlbrechtová Iveta | OK Kamenice | C | 8660456 | 140 Kč |
KAM7850 | Albrechtová EvaAlbrechtová Eva | OK Kamenice | C | 8648602 | 140 Kč |
DKP0250 | Sanna KarinSanna Karin | Oddíl OB Kotlářka | B | 7200326 | 140 Kč |
PHK8051 | Rollier MonikaRollier Monika | OK 99 Hradec Králové | R | 8680379 | 140 Kč |
KNC9850 | Kopecká EliškaKopecká Eliška | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 7202873 | 140 Kč |
DKP0351 | Tichá DoroteaTichá Dorotea | Oddíl OB Kotlářka | A | 8656590 | 140 Kč |
KAM9850 | Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina | OK Kamenice | C | 8028869 | 140 Kč |
PGP0557 | Šimšová PavlaŠimšová Pavla | SK Praga | A | 8656743 | 140 Kč |
DKP0251 | Řadová LucieŘadová Lucie | Oddíl OB Kotlářka | B | 9201760 | 140 Kč |
PGP7355 | Janovská PetraJanovská Petra | SK Praga | C | 8654900 | 140 Kč |
TJP8850 | Jirásková KateřinaJirásková Kateřina | TJ Sokol Troja | C | 53556 | 140 Kč |
KPY0050 | Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 8410806 | 140 Kč |
PDY8050 | Šilerová EvaŠilerová Eva | Běhej Poděbrady | C | 8660526 | 140 Kč |
DKP7752 | Snížková PetraSnížková Petra | Oddíl OB Kotlářka | C | 2095965 | 140 Kč |
ROZ0050 | Sedláčková LindaSedláčková Linda | OK Roztoky | C | 8516755 | 140 Kč |
ZBM9757 | Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza | SK Brno Žabovřesky | E | 8660420 | 140 Kč |
TZL9754 | Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana | SKOB Zlín | C | 8518318 | 140 Kč |
DKP9450 | Řada HankaŘada Hanka | Oddíl OB Kotlářka | C | 7945000 | 140 Kč |
DKP9956 | Voltrová AlenaVoltrová Alena | Oddíl OB Kotlářka | C | 8181015 | 140 Kč |
EKP7257 | Konečná MarcelaKonečná Marcela | VŠTJ Ekonom Praha | C | 725724 | 140 Kč |
ROZ6150 | Voltrová SvatavaVoltrová Svatava | OK Roztoky | C | 7300179 | 140 Kč |
DKP8756 | Pospíšilová MariePospíšilová Marie | Oddíl OB Kotlářka | R | 8080824 | 140 Kč |
BOR8752 | Kábrtová OldřiškaKábrtová Oldřiška | OK Jiskra Nový Bor | C | 7209434 | 140 Kč |
PGP8154 | Bartalošová JanaBartalošová Jana | SK Praga | C | 2084985 | 140 Kč |
EKP8651 | Hausmannová KláraHausmannová Klára | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8013880 | 140 Kč |
ROZ0150 | Čermáková KateřinaČermáková Kateřina | OK Roztoky | C | 2069045 | 140 Kč |
0030001 | Tichá VeronikaTichá Veronika | 003 - Ticháči | 2091555 | 140 Kč | |
PGP8153 | Ryšavá VendulaRyšavá Vendula | SK Praga | C | 8662726 | 140 Kč |
ZBM9956 | Odehnalová KláraOdehnalová Klára | SK Brno Žabovřesky | C | 8660446 | 140 Kč |
VSP7450 | Svobodová JitkaSvobodová Jitka | USK Praha | C | 8648547 | 140 Kč |
DOR0251 | Petriláková Anežka RozáriePetriláková Anežka Rozárie | OK Dobříš | B | 8655463 | 140 Kč |
SJH8150 | Gregorová KamilaGregorová Kamila | SOS Jindřichův Hradec | E | 8660904 | 140 Kč |
PGP8155 | Košárková IvaKošárková Iva | SK Praga | C | 8656627 | 140 Kč |
EKP6550 | Janečková DagmarJanečková Dagmar | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8515518 | 140 Kč |
EKP7053 | Zurynková JanaZurynková Jana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 515496 | 200 Kč |
MFP7050 | Sieglová DagmarSieglová Dagmar | Matfyz Praha | C | 8660371 | 200 Kč |
VSP0150 | Horáková BarboraHoráková Barbora | USK Praha | C | 7210234 | 200 Kč |
EKP9850 | Zurynková MichaelaZurynková Michaela | VŠTJ Ekonom Praha | C | 416340 | 200 Kč |
PGP9354 | Fořtová JohanaFořtová Johana | SK Praga | C | 8226366 | 200 Kč |
TJN0153 | Šklíbová MíšaŠklíbová Míša | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 88660383 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP7251 | Vítečková KateřinaVítečková Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 7007201 | 140 Kč |
KAM8052 | Dobyášová ZuzanaDobyášová Zuzana | OK Kamenice | C | 2039085 | 140 Kč |
PDY8450 | Hejtmánková KateřinaHejtmánková Kateřina | Běhej Poděbrady | C | 8328651 | 140 Kč |
CST8351 | Málková ŠárkaMálková Šárka | OB Strakonice | C | 8051083 | 140 Kč |
SCP8250 | Vrabcová RomanaVrabcová Romana | OK Sparta Praha | C | 2080934 | 140 Kč |
DKP8257 | Collis BlankaCollis Blanka | Oddíl OB Kotlářka | C | 517704 | 140 Kč |
ROU8350 | Hrádková KateřinaHrádková Kateřina | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2143344 | 140 Kč |
SJC8451 | Tomešová DanielaTomešová Daniela | Sportcentrum Jičín | C | 981842 | 140 Kč |
MFP8050 | Nedbalová JanaNedbalová Jana | Matfyz Praha | C | 2067234 | 140 Kč |
FSP7852 | Kurfürstová MagdalenaKurfürstová Magdalena | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 207837 | 140 Kč |
PGP7858 | Dlouhá MartaDlouhá Marta | SK Praga | C | 1886930 | 140 Kč |
CEP8050 | Pilařová KateřinaPilařová Kateřina | Čepíci | 2800224 | 140 Kč | |
VSP7855 | Ehlerová PetraEhlerová Petra | USK Praha | C | 51597 | 140 Kč |
DKP8252 | Červená LenkaČervená Lenka | Oddíl OB Kotlářka | C | 2213796 | 140 Kč |
KAM7851 | Mišeková MartinaMišeková Martina | OK Kamenice | C | 2800344 | 140 Kč |
PGP8156 | Súkupová HanaSúkupová Hana | SK Praga | C | 2224777 | 140 Kč |
PDY8051 | Jindrová KláraJindrová Klára | Běhej Poděbrady | C | 2219009 | 140 Kč |
KAM8350 | Pelikánová LenkaPelikánová Lenka | OK Kamenice | C | 2181334 | 140 Kč |
ROU8152 | Brotánková LenkaBrotánková Lenka | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2420003 | 140 Kč |
DKP7856 | Vondráčková MarkétaVondráčková Markéta | Oddíl OB Kotlářka | C | 2120867 | 140 Kč |
LTU7850 | Termerová JanaTermerová Jana | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2103288 | 140 Kč |
VSP8050 | Uhrová ZuzanaUhrová Zuzana | USK Praha | C | 8667963 | 140 Kč |
LBE7951 | Baxová IrenaBaxová Irena | TJ Lokomotiva Beroun | C | 2148217 | 140 Kč |
MFP7959 | Králová MichaelaKrálová Michaela | Matfyz Praha | 9201752 | 140 Kč | |
PDY7851 | Nedomová IvaNedomová Iva | Běhej Poděbrady | C | 8105239 | 140 Kč |
DKP8551 | Havlíková BarboraHavlíková Barbora | Oddíl OB Kotlářka | C | 8454037 | 140 Kč |
DKP8052 | Procházková JanaProcházková Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8042126 | 140 Kč |
MFP8250 | Janečková LenkaJanečková Lenka | Matfyz Praha | C | 416119 | 140 Kč |
DKP8162 | Mikeszová MartinaMikeszová Martina | Oddíl OB Kotlářka | C | 2118478 | 140 Kč |
0240001 | Škovroňová HanaŠkovroňová Hana | 024 - Dolní Lutyně | 442880 | 140 Kč | |
KAM8050 | Voleská AliceVoleská Alice | OK Kamenice | C | 2051530 | 140 Kč |
DKP7852 | Hladíková ZuzanaHladíková Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 2092421 | 140 Kč |
TEP7850 | Městková LucieMěstková Lucie | Tempo Praha | C | 8410791 | 140 Kč |
TEP7950 | Vacíková JanaVacíková Jana | Tempo Praha | C | 7210928 | 140 Kč |
LBE8152 | Žufníčková PavlaŽufníčková Pavla | TJ Lokomotiva Beroun | C | 1452976 | 140 Kč |
FSP7550 | Bartoňová TerezieBartoňová Terezie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2029180 | 140 Kč |
FSP7955 | Knýbelová LucieKnýbelová Lucie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2221478 | 140 Kč |
KNC8050 | Andrlova VendulaAndrlova Vendula | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 515078 | 140 Kč |
DKL8051 | Pilátová PetraPilátová Petra | KOB Kladno | C | 2115739 | 140 Kč |
PGP8254 | Bozděchová LenkaBozděchová Lenka | SK Praga | C | 2080966 | 140 Kč |
MFP7953 | Blahutová HankaBlahutová Hanka | Matfyz Praha | C | 51928 | 140 Kč |
DKP8151 | Janečková MarkétaJanečková Markéta | Oddíl OB Kotlářka | C | 8033270 | 140 Kč |
DKP8350 | Karbanová VendulaKarbanová Vendula | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087694 | 140 Kč |
DKP8255 | Míková ŠárkaMíková Šárka | Oddíl OB Kotlářka | C | 8022636 | 140 Kč |
FSP7851 | Kuželová MichaelaKuželová Michaela | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 211539 | 140 Kč |
KAM8051 | Slámová MichaelaSlámová Michaela | OK Kamenice | C | 2148061 | 140 Kč |
EKP7750 | Matoušková KateřinaMatoušková Kateřina | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2133910 | 140 Kč |
DOR7856 | Basistová DarinaBasistová Darina | OK Dobříš | C | 2045317 | 140 Kč |
DOR8050 | Fialová JanaFialová Jana | OK Dobříš | C | 2125348 | 140 Kč |
DOR8151 | Košťáková PetraKošťáková Petra | OK Dobříš | C | 8196035 | 140 Kč |
DOR7853 | Magazu RadmilaMagazu Radmila | OK Dobříš | C | 8012880 | 140 Kč |
DOR7950 | Pecklová JarmilaPecklová Jarmila | OK Dobříš | C | 2111610 | 140 Kč |
SPC8152 | Ouhrabková RadkaOuhrabková Radka | SPORTICUS team | C | 8033282 | 140 Kč |
0160002 | Veverka RadkaVeverka Radka | 016 - Splašený veverky | 2771914 | 140 Kč | |
RIC7853 | Čevelová IvanaČevelová Ivana | OB Říčany | C | 2102678 | 140 Kč |
RIC8051 | Grimmerová MarianaGrimmerová Mariana | OB Říčany | C | 2800318 | 140 Kč |
RIC7850 | Pračková ZitaPračková Zita | OB Říčany | C | 2045228 | 140 Kč |
RIC8350 | Proxová LadaProxová Lada | OB Říčany | C | 2111736 | 140 Kč |
OKP7350 | Balusková IdaBalusková Ida | SK OK 24 Praha | C | 8003634 | 140 Kč |
DCE8050 | Kučerová BerenikaKučerová Berenika | KOB Dobřichovice | C | 2102812 | 140 Kč |
DKP8051 | Izdná PetraIzdná Petra | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103714 | 140 Kč |
FSP7555 | Fibírová ZuzanaFibírová Zuzana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 515067 | 140 Kč |
DKL8052 | Lohová MonikaLohová Monika | KOB Kladno | C | 8008263 | 200 Kč |
ZBP8050 | Zoubková JanaZoubková Jana | OOB SK Zbraslav | C | 53592 | 200 Kč |
SJC8450 | Drobníková MarkétaDrobníková Markéta | Sportcentrum Jičín | C | 8482121 | 200 Kč |
PGP8150 | Lacigová MichaelaLacigová Michaela | SK Praga | C | 8008274 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PDY7350 | Nováková MartinaNováková Martina | Běhej Poděbrady | C | 2102798 | 140 Kč |
KAM7452 | Pokorná KamilaPokorná Kamila | OK Kamenice | C | 2118482 | 140 Kč |
LOU7750 | Bartůňková LucieBartůňková Lucie | SK Moravan Louňovice | C | 2143389 | 140 Kč |
VSP7099 | Klapalová PavlaKlapalová Pavla | USK Praha | C | 51589 | 140 Kč |
KAM6851 | Hlubučková ŠárkaHlubučková Šárka | OK Kamenice | C | 232398 | 140 Kč |
SCP6950 | Tloušťová EvaTloušťová Eva | OK Sparta Praha | C | 52114 | 140 Kč |
KAM6952 | Himmelová MarieHimmelová Marie | OK Kamenice | C | 51681 | 140 Kč |
MFP6850 | Forstová LenkaForstová Lenka | Matfyz Praha | C | 2222801 | 140 Kč |
DVP7351 | Řeháková JanaŘeháková Jana | DVP ORIENTATION | C | 1000451 | 140 Kč |
SCP7555 | Petráňová JanaPetráňová Jana | OK Sparta Praha | C | 8014523 | 140 Kč |
ZVO6451 | Zimmerová LenkaZimmerová Lenka | OB SK Zvole | C | 428220 | 140 Kč |
KAM7750 | Rejšková AlenaRejšková Alena | OK Kamenice | C | 2075613 | 140 Kč |
DKP6952 | Heczková JanaHeczková Jana | Oddíl OB Kotlářka | 2086463 | 140 Kč | |
KAM7550 | Žemlová EvaŽemlová Eva | OK Kamenice | C | 8033217 | 140 Kč |
DKP7651 | Seifertová VendulaSeifertová Vendula | Oddíl OB Kotlářka | C | 2039095 | 140 Kč |
ROU7150 | Buková JanaBuková Jana | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2075666 | 140 Kč |
DKL7750 | Drašarová DanaDrašarová Dana | KOB Kladno | C | 2039819 | 140 Kč |
DKP7250 | Tichá DagmarTichá Dagmar | Oddíl OB Kotlářka | C | 1470164 | 140 Kč |
ROU7454 | Zábranská IvanaZábranská Ivana | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2069099 | 140 Kč |
PGP5850 | Zelená MarkétaZelená Markéta | SK Praga | C | 2080958 | 140 Kč |
ZVO7152 | Bártová PavlaBártová Pavla | OB SK Zvole | C | 2083418 | 140 Kč |
DKP6551 | Řadová JaromíraŘadová Jaromíra | Oddíl OB Kotlářka | C | 8162869 | 140 Kč |
VSP7051 | Novotná Neyrinck MarkétaNovotná Neyrinck Markéta | USK Praha | C | 7911 | 140 Kč |
PGP7763 | Lošťáková IvanaLošťáková Ivana | SK Praga | C | 8014514 | 140 Kč |
OKP6452 | Smolková AlenaSmolková Alena | SK OK 24 Praha | C | 53567 | 140 Kč |
KPY6850 | Míchalová MarcelaMíchalová Marcela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 682670 | 140 Kč |
KNC6550 | Komersová JanaKomersová Jana | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 8226399 | 140 Kč |
PGP7764 | Svítilová PavlaSvítilová Pavla | SK Praga | C | 8660503 | 140 Kč |
VSP7559 | Malečková IvaMalečková Iva | USK Praha | C | 2067949 | 140 Kč |
DKL7050 | Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava | KOB Kladno | C | 49647 | 140 Kč |
0170002 | Dobešová MonikaDobešová Monika | 017 - 6878 KNC | 9201322 | 140 Kč | |
ROU7553 | Krátká MartaKrátká Marta | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2181949 | 140 Kč |
PHK7150 | Čermáková LucieČermáková Lucie | OK 99 Hradec Králové | C | 2103266 | 140 Kč |
KPY7550 | Varhaníková HalkaVarhaníková Halka | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2087668 | 140 Kč |
FSP7750 | Hüblová KateřinaHüblová Kateřina | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2000593 | 140 Kč |
SJC7752 | Kazdová JanaKazdová Jana | Sportcentrum Jičín | C | 2115001 | 140 Kč |
PGP7254 | Dvořáková IvanaDvořáková Ivana | SK Praga | C | 2148227 | 140 Kč |
ZVO7451 | Marholdová MartinaMarholdová Martina | OB SK Zvole | C | 438635 | 140 Kč |
DKP7750 | Ptáčková HelenaPtáčková Helena | Oddíl OB Kotlářka | C | 2419969 | 140 Kč |
BZP7650 | Pospíšilová ŠtěpánkaPospíšilová Štěpánka | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2102806 | 140 Kč |
VSP7252 | Štraitová JitkaŠtraitová Jitka | USK Praha | C | 682665 | 140 Kč |
MFP7653 | Pangrácová JanaPangrácová Jana | Matfyz Praha | C | 448940 | 140 Kč |
LBE7450 | Uhlířová LadaUhlířová Lada | TJ Lokomotiva Beroun | C | 218788 | 140 Kč |
DOR7452 | Baštová JanaBaštová Jana | OK Dobříš | C | 2113394 | 140 Kč |
DOR7555 | Hrušková BlankaHrušková Blanka | OK Dobříš | C | 2134295 | 140 Kč |
DOR7150 | Nová JanaNová Jana | OK Dobříš | C | 8663122 | 140 Kč |
DOR7656 | Petriláková PetraPetriláková Petra | OK Dobříš | C | 8226435 | 140 Kč |
DOR7352 | Žižková MarkétaŽižková Markéta | OK Dobříš | C | 2104706 | 140 Kč |
ODV7655 | Vyšínská MichaelaVyšínská Michaela | TJ Aero Odolena Voda | C | 52890 | 140 Kč |
0150002 | Hrušková JanaHrušková Jana | 015 - Neregistrovaní Hruškovi | 2121891 | 140 Kč | |
TAP7251 | Brumovská RheaBrumovská Rhea | KOB Tretra Praha | C | 2224524 | 140 Kč |
TJP7550 | Prylová PavlaPrylová Pavla | TJ Sokol Troja | C | 2069042 | 140 Kč |
RIC7750 | Herynková IrenaHerynková Irena | OB Říčany | C | 2131184 | 140 Kč |
RIC7252 | Kotenová KláraKotenová Klára | OB Říčany | C | 8226424 | 140 Kč |
RIC7552 | Vyhnálková EvaVyhnálková Eva | OB Říčany | C | 8660561 | 140 Kč |
ODV7751 | Dudlová JanaDudlová Jana | TJ Aero Odolena Voda | C | 2135182 | 140 Kč |
STH7451 | Junková PetraJunková Petra | SK Studenec | C | 220254 | 200 Kč |
DKL7251 | Kohoutová ZdeňkaKohoutová Zdeňka | KOB Kladno | C | 897353 | 200 Kč |
VSP7255 | Horáková LenkaHoráková Lenka | USK Praha | C | 2148103 | 200 Kč |
DKL7252 | Jandová KateřinaJandová Kateřina | KOB Kladno | C | 7207773 | 200 Kč |
KAM6650 | Šafková PetraŠafková Petra | OK Kamenice | C | 8189818 | 200 Kč |
RIC7575 | Rožková PetraRožková Petra | OB Říčany | C | 8660563 | 200 Kč |
TJP6451 | Baziková LucieBaziková Lucie | TJ Sokol Troja | C | 434807 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PEN6350 | Kábrtová IvaKábrtová Iva | OK RECO Sport | C | 8030630 | 140 Kč |
DCE5550 | Mrázová PavlaMrázová Pavla | KOB Dobřichovice | C | 7868 | 140 Kč |
PGP5550 | Doležalová VlastaDoležalová Vlasta | SK Praga | C | 52095 | 140 Kč |
TEH5751 | Sládková EvaSládková Eva | Sokol Tehov | C | 51398 | 140 Kč |
KPY6051 | Kohlová AlenaKohlová Alena | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 53182 | 140 Kč |
SCP6451 | Veljačiková MarkétaVeljačiková Markéta | OK Sparta Praha | C | 2800325 | 140 Kč |
FSP6651 | Cincibusová IvanaCincibusová Ivana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8116688 | 140 Kč |
0200001 | Krakorova IvaKrakorova Iva | 020 - Malesice | SI 2211447 | 140 Kč | |
DCE5450 | Procházková MilušeProcházková Miluše | KOB Dobřichovice | C | 1954721 | 140 Kč |
DKP5752 | Dudová HanaDudová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 51756 | 140 Kč |
DKP5851 | Svobodná EvaSvobodná Eva | Oddíl OB Kotlářka | C | 301365 | 140 Kč |
DKP5651 | Klusáková JitkaKlusáková Jitka | Oddíl OB Kotlářka | C | 8660376 | 140 Kč |
DKL5950 | Rančáková StáňaRančáková Stáňa | KOB Kladno | C | 1450164 | 140 Kč |
DOR6150 | Bochenková JanaBochenková Jana | OK Dobříš | C | 8116687 | 140 Kč |
DOR6451 | Tachezy RuthTachezy Ruth | OK Dobříš | C | 2080904 | 200 Kč |
TAP5951 | Hermannová MartaHermannová Marta | KOB Tretra Praha | C | 416003 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KNC6150 | Havlíčková JindřiškaHavlíčková Jindřiška | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 8662276 | 140 Kč |
KNC6251 | Kohoutová PavlaKohoutová Pavla | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 515055 | 140 Kč |
VSP5950 | Lacigová IvanaLacigová Ivana | USK Praha | C | 8116699 | 140 Kč |
PGP6250 | Hrabánková IlonaHrabánková Ilona | SK Praga | C | 8013881 | 140 Kč |
VSP6151 | Michálková JiřinaMichálková Jiřina | USK Praha | C | 51734 | 140 Kč |
KPY6050 | Freyová MichaelaFreyová Michaela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301394 | 140 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP5450 | Zavadilová NaďaZavadilová Naďa | OK Sparta Praha | C | 336750 | 100 Kč |
KNC5750 | Šilerová ZdenaŠilerová Zdena | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 2023962 | 100 Kč |
UVP5450 | Beranová VlastaBeranová Vlasta | Slovan Praha | C | 7917 | 100 Kč |
DCE5650 | Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina | KOB Dobřichovice | C | 7870 | 100 Kč |
DKL5550 | Cabrnochová HanaCabrnochová Hana | KOB Kladno | C | 53520 | 100 Kč |
0540003 | Tovazhnianska ZhannaTovazhnianska Zhanna | 054 - (UKR) --- | 2219023 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP4050 | Haňkovská JanaHaňkovská Jana | SK Praga | C | 8063085 | 100 Kč |
TJP4750 | Ryšavá LubomíraRyšavá Lubomíra | TJ Sokol Troja | C | 53540 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PDY1303 | Holata VojtěchHolata Vojtěch | Běhej Poděbrady | C | 2115740 | 100 Kč |
PGP1202 | Doležel AdamDoležel Adam | SK Praga | C | 2219013 | 100 Kč |
ROZ1201 | Homuta EliášHomuta Eliáš | OK Roztoky | C | 2224778 | 100 Kč |
KAM1205 | Bína RichardBína Richard | OK Kamenice | C | 2213799 | 100 Kč |
DKP1304 | Žižkovský DanielŽižkovský Daniel | Oddíl OB Kotlářka | C | 2152887 | 100 Kč |
SJC1400 | Tomeš MaxmiliánTomeš Maxmilián | Sportcentrum Jičín | C | 8141006 | 100 Kč |
DKP1403 | Rippel NikolasRippel Nikolas | Oddíl OB Kotlářka | C | 8066793 | 100 Kč |
PGP1203 | Řehák ProkopŘehák Prokop | SK Praga | C | 2420053 | 100 Kč |
TAP1200 | Petráň LukášPetráň Lukáš | KOB Tretra Praha | C | 301359 | 100 Kč |
SJC1300 | Mrázek EmilMrázek Emil | Sportcentrum Jičín | C | 9900 | 100 Kč |
DKP1211 | Červený AntonínČervený Antonín | Oddíl OB Kotlářka | C | 2181921 | 100 Kč |
KAM1300 | Mišek MichalMišek Michal | OK Kamenice | C | 2088709 | 100 Kč |
LOU1200 | Šunka HubertŠunka Hubert | SK Moravan Louňovice | C | 8328680 | 100 Kč |
KAM1203 | Pelikán VítPelikán Vít | OK Kamenice | C | 2148226 | 100 Kč |
ROU1401 | Brotánek JanBrotánek Jan | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2181327 | 100 Kč |
LBE1301 | Beran MatoušBeran Matouš | TJ Lokomotiva Beroun | C | 2099525 | 100 Kč |
DKL1301 | Drašar MatoušDrašar Matouš | KOB Kladno | C | 2000590 | 100 Kč |
KAM1301 | Fuchs VojtěchFuchs Vojtěch | OK Kamenice | C | 2221472 | 100 Kč |
TAP1303 | Rypáček RadimRypáček Radim | KOB Tretra Praha | C | 8008303 | 100 Kč |
TAP1304 | Jakubský FilipJakubský Filip | KOB Tretra Praha | C | 2120646 | 100 Kč |
SJC1401 | Kazda AlbertKazda Albert | Sportcentrum Jičín | C | 2114994 | 100 Kč |
DKP1313 | Karban ŠtěpánKarban Štěpán | Oddíl OB Kotlářka | C | 8119529 | 100 Kč |
DKP1301 | Míka ZbyněkMíka Zbyněk | Oddíl OB Kotlářka | C | 8410799 | 100 Kč |
FSP1201 | Kužel JonášKužel Jonáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 446429 | 100 Kč |
DKP1204 | Ptáček OndřejPtáček Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 2029121 | 100 Kč |
SAD1102 | Homolka VojtěchHomolka Vojtěch | Sportovní akademie Dobříš | C | 361921 | 100 Kč |
DOR1202 | Dostál VáclavDostál Václav | OK Dobříš | C | 8857 | 100 Kč |
DOR1305 | Košťák HubertKošťák Hubert | OK Dobříš | C | 7008105 | 100 Kč |
DKP1303 | Duda WiktorDuda Wiktor | Oddíl OB Kotlářka | C | 2124772 | 100 Kč |
RIC1300 | Čevela MarekČevela Marek | OB Říčany | C | 2039997 | 100 Kč |
RIC1301 | Grimmer KryštofGrimmer Kryštof | OB Říčany | C | 2069053 | 100 Kč |
RIC1206 | Krejčík DanielKrejčík Daniel | OB Říčany | C | 2060263 | 100 Kč |
RIC1204 | Martinez Galicia PabloMartinez Galicia Pablo | OB Říčany | C | 2113061 | 100 Kč |
RIC1201 | Posch JaroslavPosch Jaroslav | OB Říčany | C | 2419902 | 100 Kč |
RIC1400 | Pračka MichalPračka Michal | OB Říčany | C | 426373 | 100 Kč |
PGP1201 | Veselý VilémVeselý Vilém | SK Praga | C | 2001984 | 100 Kč |
TAP1401 | Hýbl ŠimonHýbl Šimon | KOB Tretra Praha | C | 51628 | 100 Kč |
DKP1210 | Valenta FilipValenta Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087696 | 100 Kč |
TAP1302 | Hora KarelHora Karel | KOB Tretra Praha | C | 2181931 | 150 Kč |
SJC1301 | Drobník TadeášDrobník Tadeáš | Sportcentrum Jičín | C | 8105233 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP1500 | Vrabec AdrianVrabec Adrian | OK Sparta Praha | C | 51571 | 80 Kč |
VSP1600 | Baldrian FrantišekBaldrian František | USK Praha | C | 2075606 | 80 Kč |
CEP1300 | Pilař JiříPilař Jiří | Čepíci | 1413334 | 80 Kč | |
SCP1501 | Rakovec PavelRakovec Pavel | OK Sparta Praha | C | 1700085 | 80 Kč |
DKP1207 | Šťovíček FilipŠťovíček Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 2771490 | 80 Kč |
LTU1500 | Skalka JindřichSkalka Jindřich | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2113047 | 80 Kč |
LBE1400 | Baxa DanielBaxa Daniel | TJ Lokomotiva Beroun | C | 981846 | 80 Kč |
LBE1500 | Král JaroslavKrál Jaroslav | TJ Lokomotiva Beroun | C | 1451524 | 80 Kč |
KAM1207 | Sankot JakubSankot Jakub | OK Kamenice | C | zapůjčit | 120 Kč |
DKP1507 | Faltus JanFaltus Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086458 | 80 Kč |
KPY1200 | Galuška ViktorGaluška Viktor | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 53731 | 80 Kč |
SAD1301 | Červenka VojtěchČervenka Vojtěch | Sportovní akademie Dobříš | C | 682358 | 80 Kč |
LOU1301 | Hendrich JáchymHendrich Jáchym | SK Moravan Louňovice | C | 2219012 | 80 Kč |
0080001 | Nedas JanNedas Jan | 008 - Neregistrovaný | 8580 | 80 Kč | |
SFM1400 | Sebera EduardSebera Eduard | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2031358 | 80 Kč |
BZP1300 | Pospíšil JakubPospíšil Jakub | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2152843 | 80 Kč |
RIC1402 | Havlíček KristiánHavlíček Kristián | OB Říčany | C | 2420001 | 80 Kč |
RIC1401 | Lhotský FrantišekLhotský František | OB Říčany | C | 2211490 | 80 Kč |
RIC1407 | Seidl KryštofSeidl Kryštof | OB Říčany | C | 51610 | 80 Kč |
DKP1508 | Tomeš MatějTomeš Matěj | Oddíl OB Kotlářka | C | 331606 | 80 Kč |
DKP1402 | Valenta OndřejValenta Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102804 | 80 Kč |
PGP1303 | Kosák DamiánKosák Damián | SK Praga | C | 2800310 | 80 Kč |
PGP1402 | Veselý HubertVeselý Hubert | SK Praga | C | zapůjčit | 120 Kč |
TAP1308 | Frabša JanFrabša Jan | KOB Tretra Praha | C | 80 Kč | |
DKP1504 | Míka ŠtěpánMíka Štěpán | Oddíl OB Kotlářka | C | 2419920 | 80 Kč |
SJC1502 | Drobník KryštofDrobník Kryštof | Sportcentrum Jičín | C | 7431985 | 80 Kč |
TAP1402 | Hanč MarekHanč Marek | KOB Tretra Praha | C | 981811 | 80 Kč |
SPC1502 | Kalina OskarKalina Oskar | SPORTICUS team | C | 2057920 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TAP1104 | Bednařík VojtěchBednařík Vojtěch | KOB Tretra Praha | C | 8003642 | 100 Kč |
VSP1100 | Baldrian JosefBaldrian Josef | USK Praha | B | 8670452 | 100 Kč |
ROU1000 | Hrádek VojtěchHrádek Vojtěch | SKOB Roudnice nad Labem | B | 2143362 | 100 Kč |
KAM1005 | Neškudla JanNeškudla Jan | OK Kamenice | B | 1418764 | 100 Kč |
SLA1200 | Zápotocký TomášZápotocký Tomáš | SKOB Slaný | C | 8461732 | 100 Kč |
KAM1004 | Bašus OndřejBašus Ondřej | OK Kamenice | B | 8007178 | 100 Kč |
KNC1100 | Pačes VítězslavPačes Vítězslav | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 2134271 | 100 Kč |
DKP1008 | Červený JiříČervený Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 2260367 | 100 Kč |
ROZ1101 | Vaněk LukášVaněk Lukáš | OK Roztoky | B | 8154992 | 100 Kč |
DKP1012 | Šťovíček JanŠťovíček Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 428233 | 100 Kč |
PDY1105 | Jindra JáchymJindra Jáchym | Běhej Poděbrady | C | 2181938 | 100 Kč |
KAM1002 | Rejšek ČeněkRejšek Čeněk | OK Kamenice | B | 2135200 | 100 Kč |
KAM1102 | Čížik MatyášČížik Matyáš | OK Kamenice | C | 8410790 | 100 Kč |
ROU1102 | Zábranský FrantišekZábranský František | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2067203 | 100 Kč |
ROZ1000 | Vokůrka VáclavVokůrka Václav | OK Roztoky | B | 8047192 | 100 Kč |
PGP1104 | Černý DominikČerný Dominik | SK Praga | C | 2151452 | 100 Kč |
TAP1108 | Gross AdamGross Adam | KOB Tretra Praha | C | 2181293 | 100 Kč |
DKP1105 | Sedlák VáclavSedlák Václav | Oddíl OB Kotlářka | B | 8008297 | 100 Kč |
PDY1000 | Nedoma OliverNedoma Oliver | Běhej Poděbrady | C | 2144101 | 100 Kč |
PDY1101 | Šiler ŠtěpánŠiler Štěpán | Běhej Poděbrady | C | 8009522 | 100 Kč |
KPY1100 | Hendrych LukášHendrych Lukáš | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2213770 | 100 Kč |
TAP1109 | Jakubský PavelJakubský Pavel | KOB Tretra Praha | C | 2120625 | 100 Kč |
KAM1103 | Voleský ViktorVoleský Viktor | OK Kamenice | C | 2102864 | 100 Kč |
TAP1107 | Doleček DavidDoleček David | KOB Tretra Praha | C | 2181933 | 100 Kč |
DKP1002 | Machar DanMachar Dan | Oddíl OB Kotlářka | B | 8080823 | 100 Kč |
DKP1015 | Dobal DavidDobal David | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086454 | 100 Kč |
DKP1102 | Hladík FilipHladík Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 8063084 | 100 Kč |
LBE1002 | Kapoun JáchymKapoun Jáchym | TJ Lokomotiva Beroun | C | 1451523 | 100 Kč |
DKL1001 | Homola ŠimonHomola Šimon | KOB Kladno | C | 2126358 | 100 Kč |
FSP1100 | Bartoň TheodorBartoň Theodor | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 8026639 | 100 Kč |
FSP1103 | Hübl HugoHübl Hugo | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2000572 | 100 Kč |
SAD1101 | Červenka DanielČervenka Daniel | Sportovní akademie Dobříš | C | 52690 | 100 Kč |
KNC1000 | Andrle HynekAndrle Hynek | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 51400 | 100 Kč |
SJC1201 | Kazda FrantišekKazda František | Sportcentrum Jičín | C | 2020719 | 100 Kč |
PGP1005 | Šňupárek JendaŠňupárek Jenda | SK Praga | C | 8680429 | 100 Kč |
LOU1003 | Hendrich MatyášHendrich Matyáš | SK Moravan Louňovice | C | 2419975 | 100 Kč |
SLA1100 | Hanák KryštofHanák Kryštof | SKOB Slaný | C | 9201329 | 100 Kč |
DKP1016 | Mošnička MatějMošnička Matěj | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086459 | 100 Kč |
DKP1206 | Janeček TomášJaneček Tomáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 8648577 | 100 Kč |
DKP1100 | Karban OndřejKarban Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 8116800 | 100 Kč |
DKP1101 | Míka LubošMíka Luboš | Oddíl OB Kotlářka | B | 8017720 | 100 Kč |
KAM1000 | Sláma KryštofSláma Kryštof | OK Kamenice | B | 2116478 | 100 Kč |
EKP1101 | Matoušek JanMatoušek Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2113397 | 100 Kč |
DKP1013 | Fanta JáchymFanta Jáchym | Oddíl OB Kotlářka | C | 2222843 | 100 Kč |
ODV1000 | Berný JáchymBerný Jáchym | TJ Aero Odolena Voda | C | 2143374 | 100 Kč |
ODV1006 | Houdek JakubHoudek Jakub | TJ Aero Odolena Voda | C | 2211656 | 100 Kč |
DOR1104 | Etrych MatějEtrych Matěj | OK Dobříš | C | 2135176 | 100 Kč |
DOR1103 | Etrych TobiášEtrych Tobiáš | OK Dobříš | C | 2148206 | 100 Kč |
DOR1002 | Hruška TomášHruška Tomáš | OK Dobříš | B | 2000603 | 100 Kč |
DOR1105 | Jetel VáclavJetel Václav | OK Dobříš | C | 2039792 | 100 Kč |
DOR1101 | Kašpar AdamKašpar Adam | OK Dobříš | B | 2131198 | 100 Kč |
DOR1000 | Szárszoi AntonínSzárszoi Antonín | OK Dobříš | B | 2104698 | 100 Kč |
DOR1004 | Vaculovič MatějVaculovič Matěj | OK Dobříš | B | 8003628 | 100 Kč |
DOR1113 | Baláš JanBaláš Jan | OK Dobříš | C | 2039827 | 100 Kč |
DOR1005 | Beller ŠtěpánBeller Štěpán | OK Dobříš | C | 2224528 | 100 Kč |
ODV1001 | Koukal JanKoukal Jan | TJ Aero Odolena Voda | B | 2148154 | 100 Kč |
PGP1100 | Benda DanielBenda Daniel | SK Praga | C | 7207866 | 100 Kč |
RIC1003 | Prox JanProx Jan | OB Říčany | B | 8226428 | 100 Kč |
RIC1005 | Stoklasa ŠtěpánStoklasa Štěpán | OB Říčany | C | 2801026 | 100 Kč |
TAP1106 | Sedlář ProkopSedlář Prokop | KOB Tretra Praha | C | 8076650 | 100 Kč |
TAP1010 | Elleder JanElleder Jan | KOB Tretra Praha | B | 2801022 | 100 Kč |
DKL1100 | Datel AdamDatel Adam | KOB Kladno | C | 2148079 | 100 Kč |
MKP1000 | Narendra DominikNarendra Dominik | SK Meteor Kačerov | C | 2260174 | 100 Kč |
DKP1011 | Junek ŠimonJunek Šimon | Oddíl OB Kotlářka | B | 7756777 | 150 Kč |
DKP1212 | Junek KryštofJunek Kryštof | Oddíl OB Kotlářka | C | 2008986 | 150 Kč |
DKP1104 | Balga FilipBalga Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 8516913 | 150 Kč |
TAP1007 | Novák DenisNovák Denis | KOB Tretra Praha | C | 2260330 | 150 Kč |
TAP1105 | Kamenický KarelKamenický Karel | KOB Tretra Praha | B | 8196049 | 150 Kč |
KAM1007 | Janda JosefJanda Josef | OK Kamenice | C | 2771967 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP0801 | Víteček ŠimonVíteček Šimon | Oddíl OB Kotlářka | B | 8080630 | 100 Kč |
TAP0903 | Cichra PatrikCichra Patrik | KOB Tretra Praha | B | 8007172 | 100 Kč |
DKP0813 | Večerka VojtěchVečerka Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | C | 2039161 | 100 Kč |
KAM0901 | Zavadil AdamZavadil Adam | OK Kamenice | B | 8004883 | 100 Kč |
PDY0902 | Cháma OndřejCháma Ondřej | Běhej Poděbrady | C | 2260343 | 100 Kč |
TAP0807 | Tejkl ŠtěpánTejkl Štěpán | KOB Tretra Praha | B | 8090146 | 100 Kč |
TAP0912 | Hrdý KryštofHrdý Kryštof | KOB Tretra Praha | C | 2148203 | 100 Kč |
CEP0900 | Pilař FrantišekPilař František | Čepíci | 7300820 | 100 Kč | |
KNC0900 | Čečetka MatějČečetka Matěj | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 2420029 | 100 Kč |
MFP0901 | Forst AlbertForst Albert | Matfyz Praha | C | 2079501 | 100 Kč |
PGP0806 | Šnejdar MartinŠnejdar Martin | SK Praga | C | 8076039 | 100 Kč |
PGP0807 | Zyma PetrZyma Petr | SK Praga | C | 2113491 | 100 Kč |
DKP0917 | Baumruk ŠtěpánBaumruk Štěpán | Oddíl OB Kotlářka | C | 2420017 | 100 Kč |
DKP0824 | Vaněček JanVaněček Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 8670805 | 100 Kč |
DKP0910 | Engel AdamEngel Adam | Oddíl OB Kotlářka | B | 8047223 | 100 Kč |
DKL0903 | Drašar JakubDrašar Jakub | KOB Kladno | C | 2000595 | 100 Kč |
DKP0818 | Veljačik JonášVeljačik Jonáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 8007188 | 100 Kč |
DKP0913 | Svoboda AdamSvoboda Adam | Oddíl OB Kotlářka | C | 2148236 | 100 Kč |
PGP0906 | Černý JakubČerný Jakub | SK Praga | C | 2221455 | 100 Kč |
VSP0807 | Termer ŠtěpánTermer Štěpán | USK Praha | B | 8404070 | 100 Kč |
DKL0901 | Komín MatyášKomín Matyáš | KOB Kladno | C | 2121871 | 100 Kč |
TAP0913 | Pazák EduardPazák Eduard | KOB Tretra Praha | C | 2419970 | 100 Kč |
LBE0800 | Baxa DavidBaxa David | TJ Lokomotiva Beroun | B | 8045205 | 100 Kč |
MFP0801 | Král SamuelKrál Samuel | Matfyz Praha | C | 7205563 | 100 Kč |
DKP0815 | Koten VojtěchKoten Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | B | 8445310 | 100 Kč |
PGP0903 | Svítil MartinSvítil Martin | SK Praga | B | 8005120 | 100 Kč |
PGP0804 | Tučný KryštofTučný Kryštof | SK Praga | C | 2801414 | 100 Kč |
TAP0914 | Sotona FilipSotona Filip | KOB Tretra Praha | B | 2084997 | 100 Kč |
DKP0803 | Machar EdaMachar Eda | Oddíl OB Kotlářka | A | 8080822 | 100 Kč |
PGP0904 | Vozábal DavidVozábal David | SK Praga | B | 2129227 | 100 Kč |
LBE0801 | Kapoun MatějKapoun Matěj | TJ Lokomotiva Beroun | C | 7210909 | 100 Kč |
ZVO0805 | Kolář DavidKolář David | OB SK Zvole | B | 8109393 | 100 Kč |
KPY0903 | Galuška RadovanGaluška Radovan | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 52678 | 100 Kč |
DKL0900 | Pilát JaromírPilát Jaromír | KOB Kladno | B | 2124767 | 100 Kč |
TAP0801 | Šubrt OndřejŠubrt Ondřej | KOB Tretra Praha | C | 8006740 | 100 Kč |
DOR0907 | Etrych JonášEtrych Jonáš | OK Dobříš | B | 8016296 | 100 Kč |
DOR0900 | Jiras FrantišekJiras František | OK Dobříš | B | 8162879 | 100 Kč |
DOR0903 | Koma LukášKoma Lukáš | OK Dobříš | B | 2104702 | 100 Kč |
DOR0808 | Kubeček TomášKubeček Tomáš | OK Dobříš | C | 2125344 | 100 Kč |
DOR0805 | Magazu LukasMagazu Lukas | OK Dobříš | B | 8663147 | 100 Kč |
DOR0803 | Matys OndřejMatys Ondřej | OK Dobříš | B | 8226363 | 100 Kč |
DOR0806 | Peckl KryštofPeckl Kryštof | OK Dobříš | B | 8016300 | 100 Kč |
ZVO0902 | Švejda JáchymŠvejda Jáchym | OB SK Zvole | C | 2212737 | 100 Kč |
DKP0923 | Gurecký VojtěchGurecký Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | C | 2113488 | 100 Kč |
ZVO0802 | Linhart JakubLinhart Jakub | OB SK Zvole | B | 2115685 | 100 Kč |
ZVO0804 | Hamrle JindřichHamrle Jindřich | OB SK Zvole | C | 2135187 | 100 Kč |
ZVO0905 | Hinks-Edwards AdamHinks-Edwards Adam | OB SK Zvole | C | 2001940 | 100 Kč |
FSP0900 | Fibír JakubFibír Jakub | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 8105268 | 100 Kč |
VSP0803 | Rod MatyášRod Matyáš | USK Praha | B | 8066787 | 150 Kč |
ROZ0804 | Tomáš KamiloTomáš Kamilo | OK Roztoky | C | 8008277 | 150 Kč |
TAP0909 | Kamenický PavelKamenický Pavel | KOB Tretra Praha | B | 2134256 | 150 Kč |
DOR0904 | Porsch JanPorsch Jan | OK Dobříš | B | 8137508 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZVO0704 | Neubauer RenéNeubauer René | OB SK Zvole | C | 2019229 | 100 Kč |
DKP0717 | Lacina JanLacina Jan | Oddíl OB Kotlářka | B | 2126351 | 100 Kč |
DKP0715 | Salinger JakubSalinger Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 2134283 | 100 Kč |
SLA0701 | Hůlka JonášHůlka Jonáš | SKOB Slaný | C | 2129245 | 100 Kč |
DKP0600 | Tichý HubertTichý Hubert | Oddíl OB Kotlářka | C | 2079496 | 100 Kč |
ROU0702 | Heller JakubHeller Jakub | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2080840 | 100 Kč |
ZVO0601 | Bárta ViktorBárta Viktor | OB SK Zvole | A | 8667515 | 100 Kč |
PDY0703 | Nedoma EdgarNedoma Edgar | Běhej Poděbrady | C | 2127608 | 100 Kč |
DKP0711 | Procházka VítProcházka Vít | Oddíl OB Kotlářka | B | 8648614 | 100 Kč |
PGP0706 | Svítil PatrikSvítil Patrik | SK Praga | B | 8670812 | 100 Kč |
DKP0708 | Melichar ŠimonMelichar Šimon | Oddíl OB Kotlářka | C | 8154983 | 100 Kč |
DKP0604 | Machar MatějMachar Matěj | Oddíl OB Kotlářka | B | 8080821 | 100 Kč |
KPY0601 | Galuška JáchymGaluška Jáchym | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2091563 | 100 Kč |
DKP0613 | Kopecký MatyášKopecký Matyáš | Oddíl OB Kotlářka | B | 8017713 | 100 Kč |
LOU0601 | Václavík RichardVáclavík Richard | SK Moravan Louňovice | C | 2039793 | 100 Kč |
SLA0601 | Václavík MartinVáclavík Martin | SKOB Slaný | B | 8109398 | 100 Kč |
DOR0601 | Havlíček MartinHavlíček Martin | OK Dobříš | C | 8516417 | 100 Kč |
DOR0606 | Hošek OndřejHošek Ondřej | OK Dobříš | C | 2039783 | 100 Kč |
DOR0604 | Hruška MarekHruška Marek | OK Dobříš | B | 8014485 | 100 Kč |
LBE0602 | Hůla TomášHůla Tomáš | TJ Lokomotiva Beroun | B | 7300274 | 100 Kč |
RIC0700 | Pelant JanPelant Jan | OB Říčany | C | 8109330 | 100 Kč |
KAM0700 | Rejšek VáclavRejšek Václav | OK Kamenice | C | 2084939 | 100 Kč |
PGP0704 | Kosák EliášKosák Eliáš | SK Praga | B | 8140934 | 150 Kč |
0530005 | Vít KovářVít Kovář | 053 - Dezorientovaní šnečci | 2419907 | 150 Kč | |
TAP0613 | Vyhnis ŠimonVyhnis Šimon | KOB Tretra Praha | B | 8154987 | 150 Kč |
ROU0704 | Hejcman JaroslavHejcman Jaroslav | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2001925 | 150 Kč |
DKP0718 | Studnička JakubStudnička Jakub | Oddíl OB Kotlářka | B | 8080820 | 150 Kč |
DKP0719 | Svoboda FilipSvoboda Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 2120069 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VSP0405 | Baldrian TomášBaldrian Tomáš | USK Praha | C | 8660399 | 100 Kč |
KAM0506 | Jíra FilipJíra Filip | OK Kamenice | B | 8663163 | 100 Kč |
ROU0501 | Heller JiříHeller Jiří | SKOB Roudnice nad Labem | B | 8662349 | 100 Kč |
PGP0503 | Bartaloš MatyášBartaloš Matyáš | SK Praga | B | 2084972 | 100 Kč |
PHK0502 | Čermák MartinČermák Martin | OK 99 Hradec Králové | A | 8226370 | 100 Kč |
DKL0500 | Pilát BořivojPilát Bořivoj | KOB Kladno | B | 8680587 | 100 Kč |
FSP0400 | Kužel JanKužel Jan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 515098 | 100 Kč |
ZVO0501 | Marhold VáclavMarhold Václav | OB SK Zvole | C | 2051483 | 100 Kč |
DOR0701 | Jiras AntonínJiras Antonín | OK Dobříš | A | 8116815 | 100 Kč |
RIC0501 | Rožek VojtěchRožek Vojtěch | OB Říčany | C | 8670552 | 150 Kč |
KPY0507 | Valenta MartinValenta Martin | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 8328664 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TJP9401 | Smolka OndřejSmolka Ondřej | TJ Sokol Troja | C | 53502 | 140 Kč |
PGP8708 | Bartoň JaroslavBartoň Jaroslav | SK Praga | C | 2800298 | 140 Kč |
ZVO0101 | Marhold OndřejMarhold Ondřej | OB SK Zvole | C | 2023808 | 140 Kč |
ZVO0301 | Marhold PřemyslMarhold Přemysl | OB SK Zvole | B | 2023809 | 140 Kč |
DKL0101 | Kohout VáclavKohout Václav | KOB Kladno | C | 2080903 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KNC9103 | Šedivý OndřejŠedivý Ondřej | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 8028853 | 140 Kč |
CST8902 | Málek MartinMálek Martin | OB Strakonice | C | 8130389 | 140 Kč |
DKP8207 | Fröhlich MartinFröhlich Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 8014440 | 140 Kč |
SCP8303 | Vrabec OndřejVrabec Ondřej | OK Sparta Praha | C | 1420800 | 140 Kč |
LBE6400 | Mezník VladimírMezník Vladimír | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52971 | 140 Kč |
SHK8702 | Šmehlík EduardŠmehlík Eduard | OK Slavia Hradec Králové | C | 8660921 | 140 Kč |
ROU9601 | Buk MichalBuk Michal | SKOB Roudnice nad Labem | C | 8662301 | 140 Kč |
ROZ6900 | Šimík DanielŠimík Daniel | OK Roztoky | C | 8662318 | 140 Kč |
CHT9501 | Hledík JakubHledík Jakub | OOB SK Chrast | C | 8667987 | 140 Kč |
KAM9105 | Šafka DanielŠafka Daniel | OK Kamenice | C | 8109377 | 140 Kč |
DKP8109 | Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav | Oddíl OB Kotlářka | C | 8651714 | 140 Kč |
SCP7400 | Bašus PetrBašus Petr | OK Sparta Praha | C | 8226400 | 140 Kč |
LIT8501 | Lužnický JiříLužnický Jiří | KOB Litvínov | C | 7205016 | 140 Kč |
DKP0107 | Novák PřemyslNovák Přemysl | Oddíl OB Kotlářka | C | 2106739 | 140 Kč |
KAM7600 | Pašek FrantišekPašek František | OK Kamenice | C | 523000 | 140 Kč |
SJC8102 | Mrázek JanMrázek Jan | Sportcentrum Jičín | R | 7717777 | 140 Kč |
DKP0309 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | Oddíl OB Kotlářka | A | 8080830 | 140 Kč |
DKP0816 | Sedláček PatrikSedláček Patrik | Oddíl OB Kotlářka | A | 8080829 | 140 Kč |
PGP0207 | Charousek MatějCharousek Matěj | SK Praga | C | 8140918 | 140 Kč |
LOU7600 | Šunka JanŠunka Jan | SK Moravan Louňovice | C | 7205005 | 140 Kč |
KAM9804 | Křemen ŠtěpánKřemen Štěpán | OK Kamenice | C | 7005177 | 140 Kč |
EKP9000 | Pecka MarekPecka Marek | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8003623 | 140 Kč |
SPC7604 | Matoušek MartinMatoušek Martin | SPORTICUS team | C | 2109758 | 140 Kč |
KNC9300 | Vacek VladimírVacek Vladimír | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 8667542 | 140 Kč |
FSP7611 | Nitsch KarelNitsch Karel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8914 | 140 Kč |
DKP8700 | Axmann ŠimonAxmann Šimon | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080831 | 140 Kč |
KPY8700 | Klomínský VáclavKlomínský Václav | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 8162824 | 140 Kč |
PBM6708 | Přikryl PetrPřikryl Petr | TJ Spartak 1. brněnská | C | 7030567 | 140 Kč |
PGP8108 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | SK Praga | C | 7203451 | 140 Kč |
PGP8401 | Buzek MartinBuzek Martin | SK Praga | C | 7051263 | 140 Kč |
PGP6401 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | C | 8667530 | 140 Kč |
VSP8800 | Samek JakubSamek Jakub | USK Praha | C | 1418767 | 140 Kč |
SJH9201 | Tichý TomášTichý Tomáš | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014563 | 140 Kč |
PCB9401 | Hulec FilipHulec Filip | SKP České Budějovice | C | 7008009 | 140 Kč |
PGP8409 | Šedivý JanŠedivý Jan | SK Praga | R | 8644492 | 140 Kč |
ZBP7800 | Pražák JiříPražák Jiří | OOB SK Zbraslav | C | 8666865 | 140 Kč |
BOR9006 | Karvánek MatoušKarvánek Matouš | OK Jiskra Nový Bor | C | 8210813 | 140 Kč |
BOR9301 | Šákr VítŠákr Vít | OK Jiskra Nový Bor | C | 2032136 | 140 Kč |
KAM7900 | Voleský LeošVoleský Leoš | OK Kamenice | C | 2049553 | 140 Kč |
TZL9308 | Kašpar MichalKašpar Michal | SKOB Zlín | C | 8663198 | 140 Kč |
DKP9401 | Řada JakubŘada Jakub | Oddíl OB Kotlářka | C | 515144 | 140 Kč |
TZL9302 | Kolárik TomášKolárik Tomáš | SKOB Zlín | C | 8680318 | 140 Kč |
TZL9703 | Mikel DavidMikel David | SKOB Zlín | C | 8662440 | 140 Kč |
DKP8717 | Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 8667544 | 140 Kč |
PGP8605 | Vlach MartinVlach Martin | SK Praga | C | 8140912 | 140 Kč |
ROZ0101 | Jirásek KryštofJirásek Kryštof | OK Roztoky | C | 7944 | 140 Kč |
TUR9701 | Wolf FilipWolf Filip | OOB TJ Turnov | R | 8655449 | 140 Kč |
DOB8002 | Janda MartinJanda Martin | KOB Dobruška | C | 920696 | 140 Kč |
SLA8002 | Hanák JanHanák Jan | SKOB Slaný | C | 8660460 | 140 Kč |
KAM9300 | Němeček JanNěmeček Jan | OK Kamenice | C | 8648633 | 140 Kč |
KPY8600 | Kohl OndřejKohl Ondřej | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301370 | 140 Kč |
SPC7312 | Lebeda DušanLebeda Dušan | SPORTICUS team | C | 2134273 | 140 Kč |
DKP9301 | Klaška PavelKlaška Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080832 | 140 Kč |
VSP7000 | Bořánek PetrBořánek Petr | USK Praha | C | 8648561 | 140 Kč |
EKP8304 | Borák MichalBorák Michal | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8016307 | 140 Kč |
SJC8104 | Kovář MiroslavKovář Miroslav | Sportcentrum Jičín | C | 8008104 | 140 Kč |
DOR0409 | Petrilák Matouš NathanielPetrilák Matouš Nathaniel | OK Dobříš | A | 8654908 | 140 Kč |
ODV0300 | Vyšínský AdamVyšínský Adam | TJ Aero Odolena Voda | C | 49610 | 140 Kč |
PGP6501 | Kondrát MartinKondrát Martin | SK Praga | C | 8004312 | 140 Kč |
DOK8700 | Novák DanielNovák Daniel | OK Doksy | C | 8656618 | 140 Kč |
PGP0101 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | E | 8636798 | 140 Kč |
TUR0212 | Hájek KryštofHájek Kryštof | OOB TJ Turnov | E | 8655411 | 140 Kč |
RIC7902 | Havlíček JanHavlíček Jan | OB Říčany | C | 8667980 | 140 Kč |
RIC7200 | Koten PavelKoten Pavel | OB Říčany | C | 8004315 | 140 Kč |
RIC7302 | Pračka TomášPračka Tomáš | OB Říčany | C | 8116718 | 140 Kč |
RIC7407 | Seidl MiroslavSeidl Miroslav | OB Říčany | C | 8033245 | 140 Kč |
DKP7705 | Gregor MartinGregor Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 8014551 | 140 Kč |
OKP6200 | Novák IvoNovák Ivo | SK OK 24 Praha | C | 8014533 | 140 Kč |
PGP7601 | Matějů LubošMatějů Luboš | SK Praga | C | 8662333 | 140 Kč |
PGP7106 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | C | 8151151 | 140 Kč |
PGP0200 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | R | 8663127 | 140 Kč |
PGP8606 | Kurz MatoušKurz Matouš | SK Praga | C | 2108874 | 140 Kč |
PGP7107 | Košárek PavelKošárek Pavel | SK Praga | C | 8656666 | 140 Kč |
FSP7600 | Vondra JiříVondra Jiří | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8680616 | 140 Kč |
PHK7107 | Mašata RomanMašata Roman | OK 99 Hradec Králové | C | 515050 | 140 Kč |
FSP7901 | Fibír TomášFibír Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8014524 | 140 Kč |
MFP6700 | Siegl RomanSiegl Roman | Matfyz Praha | C | 8648567 | 200 Kč |
VSP0301 | Horák Pavel ml.Horák Pavel ml. | USK Praha | C | 434600 | 200 Kč |
0280001 | Klícha MartinKlícha Martin | 028 - Rafkarna IDEA Cycling Team | 9510 | 200 Kč | |
SRK8902 | Dusílek AdamDusílek Adam | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 9504 | 200 Kč |
TRI0301 | Bialožyt MarekBialožyt Marek | TJ TŽ Třinec | A | 2099502 | 200 Kč |
TUR9904 | Thoř TomášThoř Tomáš | OOB TJ Turnov | C | 8430131 | 200 Kč |
PGP6405 | Čermák RadekČermák Radek | SK Praga | C | 1413333 | 200 Kč |
0310001 | Karhánek JakubKarhánek Jakub | 031 - Jehlanka Team | 2045308 | 200 Kč | |
RIC7403 | Rožek DavidRožek David | OB Říčany | C | 8047210 | 200 Kč |
ALB8501 | Vandělík MichalVandělík Michal | OOB Albrechtice nad Orlicí | C | 8012039 | 200 Kč |
KAM9602 | Glonek JakubGlonek Jakub | OK Kamenice | E | 8656521 | 200 Kč |
LCE8001 | Červák JanČervák Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 8016297 | 200 Kč |
SJC8801 | Špicar PetrŠpicar Petr | Sportcentrum Jičín | C | 8158158 | 200 Kč |
VSP0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | USK Praha | C | 8076041 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP7201 | Víteček JanVíteček Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 8720322 | 140 Kč |
PTE8527 | Klváček AlešKlváček Aleš | TJ Sokol Ptení | C | 7207859 | 140 Kč |
PGP8100 | Doležal MartinDoležal Martin | SK Praga | C | 1700081 | 140 Kč |
PDY8103 | Holata RadekHolata Radek | Běhej Poděbrady | C | 2067966 | 140 Kč |
ROZ8200 | Homuta JanHomuta Jan | OK Roztoky | zapůjčit | 180 Kč | |
PGP6901 | Kabát JanKabát Jan | SK Praga | C | 886298 | 140 Kč |
KAM8000 | Neškudla JanNeškudla Jan | OK Kamenice | C | 8105248 | 140 Kč |
DKP8005 | Dvořák PetrDvořák Petr | Oddíl OB Kotlářka | C | 2219062 | 140 Kč |
PGP7900 | Súkup JaroslavSúkup Jaroslav | SK Praga | C | 8105281 | 140 Kč |
DKL8000 | Jedlička MichalJedlička Michal | KOB Kladno | C | 1416366 | 140 Kč |
KAM8200 | Pelikán TomášPelikán Tomáš | OK Kamenice | C | 2420069 | 140 Kč |
TJP8000 | Vaněček JanVaněček Jan | TJ Sokol Troja | C | 8004120 | 140 Kč |
0130001 | Beran Pavel Beran Pavel | 013 - Berani | 2224516 | 140 Kč | |
SCP6200 | Veljačik PavelVeljačik Pavel | OK Sparta Praha | C | 8000236 | 140 Kč |
MFP7808 | Král AlešKrál Aleš | Matfyz Praha | C | 887613 | 140 Kč |
ZVO8002 | Michalík BohumilMichalík Bohumil | OB SK Zvole | C | 2419954 | 140 Kč |
DKP8607 | Havlík TomášHavlík Tomáš | Oddíl OB Kotlářka | C | 8047131 | 140 Kč |
FSP7800 | Starý JanStarý Jan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1450166 | 140 Kč |
LOU8001 | Kabáth PetrKabáth Petr | SK Moravan Louňovice | C | 336701 | 140 Kč |
VSP8102 | Ehler TomášEhler Tomáš | USK Praha | C | 339016 | 140 Kč |
DKP7903 | Machar PavelMachar Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 2102794 | 140 Kč |
0290001 | Všetečka MIchalVšetečka MIchal | 029 - Tigi Shu | 899164 | 140 Kč | |
DKP8208 | Szymanský FilipSzymanský Filip | Oddíl OB Kotlářka | C | 8008302 | 140 Kč |
BOR7901 | Kábrt FilipKábrt Filip | OK Jiskra Nový Bor | C | 51473 | 140 Kč |
PGP8010 | Bartaloš TomášBartaloš Tomáš | SK Praga | C | 2084951 | 140 Kč |
ODV8600 | Kelnar MartinKelnar Martin | TJ Aero Odolena Voda | C | 2148159 | 140 Kč |
PGP7901 | Svoboda LukášSvoboda Lukáš | SK Praga | C | 51658 | 140 Kč |
FSP7000 | Bartoň JanBartoň Jan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7204999 | 140 Kč |
FSP7802 | Hübl KarelHübl Karel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2102821 | 140 Kč |
DKL7900 | Pilát MiroslavPilát Miroslav | KOB Kladno | C | 2103282 | 140 Kč |
SJC8006 | Kazda JiříKazda Jiří | Sportcentrum Jičín | C | 8055001 | 140 Kč |
PDY8700 | Fojtů PetrFojtů Petr | Běhej Poděbrady | C | 8663137 | 140 Kč |
MFP7301 | Blahuta MarekBlahuta Marek | Matfyz Praha | C | 897349 | 140 Kč |
PGP8005 | Doležel JiříDoležel Jiří | SK Praga | C | 2152839 | 140 Kč |
DKP8003 | Mošnička MichalMošnička Michal | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086460 | 140 Kč |
DKP7905 | Janeček PetrJaneček Petr | Oddíl OB Kotlářka | C | 8226347 | 140 Kč |
FSP7610 | Kužel TomášKužel Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1000505 | 140 Kč |
PGP7902 | Stepanenko SergiyStepanenko Sergiy | SK Praga | C | 1088801 | 140 Kč |
SFM8301 | Sebera JosefSebera Josef | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49442 | 140 Kč |
0500002 | Palaščak JánPalaščak Ján | 050 - Gumídci | 7003034 | 140 Kč | |
DOR8300 | Kubeček LukášKubeček Lukáš | OK Dobříš | C | 2090856 | 140 Kč |
0160001 | Veverka JanVeverka Jan | 016 - Splašený veverky | 2102695 | 140 Kč | |
DKP8107 | Duda FrantišekDuda František | Oddíl OB Kotlářka | C | 8028883 | 140 Kč |
RIC8003 | Krejčík JanKrejčík Jan | OB Říčany | 2073690 | 140 Kč | |
RIC8001 | Silovský TomášSilovský Tomáš | OB Říčany | C | 8667534 | 140 Kč |
DKP7801 | Tomeš RadimTomeš Radim | Oddíl OB Kotlářka | C | 8017397 | 140 Kč |
DKP7501 | Nekvasil MichalNekvasil Michal | Oddíl OB Kotlářka | C | 04641 | 140 Kč |
VLI5201 | Hickethier ManfredHickethier Manfred | Slavia Liberec orienteering | C | 8606435 | 140 Kč |
KPY7800 | Pavlíček LubomírPavlíček Lubomír | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 8119424 | 140 Kč |
LBE7901 | Hora MichalHora Michal | TJ Lokomotiva Beroun | C | 2148240 | 140 Kč |
PDY8102 | Pavlík MojmírPavlík Mojmír | Běhej Poděbrady | C | 8414108 | 200 Kč |
DKP7800 | Míka PavelMíka Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 2080948 | 200 Kč |
KPY8506 | Koldinský JanKoldinský Jan | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 8116797 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZBP7302 | Vaněk PetrVaněk Petr | OOB SK Zbraslav | C | 8414135 | 140 Kč |
DKP7703 | Collis MarkCollis Mark | Oddíl OB Kotlářka | C | 8660454 | 140 Kč |
KAM7105 | Žemla Tomᚎemla Tomáš | OK Kamenice | C | 8090129 | 140 Kč |
JHB7702 | Honzák TomášHonzák Tomáš | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7201753 | 140 Kč |
SJC7531 | Tomeš PetrTomeš Petr | Sportcentrum Jičín | C | 8008015 | 140 Kč |
FSP7400 | Kurfürst PavelKurfürst Pavel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 207827 | 140 Kč |
DKP7502 | Lacina MartinLacina Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 2129254 | 140 Kč |
PGP7510 | Střelba OndřejStřelba Ondřej | SK Praga | C | 8303009 | 140 Kč |
MAS5501 | Pilař KarelPilař Karel | OOB Aš | C | 7003021 | 140 Kč |
KPY5701 | Dobeš VáclavDobeš Václav | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301374 | 140 Kč |
CEP7700 | Pilař MarekPilař Marek | Čepíci | 2800223 | 140 Kč | |
LOU7700 | Kolář DavidKolář David | SK Moravan Louňovice | C | 2143398 | 140 Kč |
PGP7203 | Baldrian PetrBaldrian Petr | SK Praga | C | 8140933 | 140 Kč |
DKP7100 | Šubrt AntonínŠubrt Antonín | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080834 | 140 Kč |
MFP7100 | Šimša JaromírŠimša Jaromír | Matfyz Praha | C | 8109414 | 140 Kč |
DKP7704 | Vondráček MartinVondráček Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 2120894 | 140 Kč |
DKL6901 | Šemelík PetrŠemelík Petr | KOB Kladno | C | 8033265 | 140 Kč |
PGP7712 | Šnejdar OndřejŠnejdar Ondřej | SK Praga | C | 2001953 | 140 Kč |
KAM7301 | Lichtenberg MartinLichtenberg Martin | OK Kamenice | C | 2151400 | 140 Kč |
SJP6800 | Bláha JanBláha Jan | KČT Slavoj Praha | C | 1407424 | 140 Kč |
PGP7405 | Komín DavidKomín David | SK Praga | C | 8116739 | 140 Kč |
ROU6901 | Buk JiříBuk Jiří | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2099501 | 140 Kč |
ROU7505 | Černý MichalČerný Michal | SKOB Roudnice nad Labem | C | 8105251 | 140 Kč |
KNC6800 | Komers FrantišekKomers František | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 553432 | 140 Kč |
PGP6801 | Maleček VítMaleček Vít | SK Praga | C | 2067268 | 140 Kč |
DKP7303 | Řehořek JanŘehořek Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2181928 | 140 Kč |
LBE7400 | Kapoun LuděkKapoun Luděk | TJ Lokomotiva Beroun | C | 7008099 | 140 Kč |
MFP7603 | Pangrác OndřejPangrác Ondřej | Matfyz Praha | C | 232253 | 140 Kč |
DKP6901 | Kalousek JiříKalousek Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 8105246 | 140 Kč |
DKP7401 | Hladík ZdeněkHladík Zdeněk | Oddíl OB Kotlářka | C | 2087701 | 140 Kč |
KPY7700 | Galuška OndřejGaluška Ondřej | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2060245 | 140 Kč |
FSP7602 | Knýbel PavelKnýbel Pavel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 51854 | 140 Kč |
KAM7201 | Balej JiříBalej Jiří | OK Kamenice | C | 8680586 | 140 Kč |
EKP7510 | Čermák DanielČermák Daniel | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8028876 | 140 Kč |
EKP7503 | Matoušek PetrMatoušek Petr | VŠTJ Ekonom Praha | C | 443102 | 140 Kč |
0110001 | Sadil MilanSadil Milan | 011 - Neregistrovaný - Šeberov | 8107729 | 140 Kč | |
PGP7610 | Svatý JakubSvatý Jakub | SK Praga | C | 8648611 | 140 Kč |
LBE7000 | Uhlíř PatrikUhlíř Patrik | TJ Lokomotiva Beroun | C | 331179 | 140 Kč |
ODV7702 | Berný JanBerný Jan | TJ Aero Odolena Voda | C | 52117 | 140 Kč |
DKP7204 | Ptáček JosefPtáček Josef | Oddíl OB Kotlářka | C | 2420028 | 140 Kč |
DOR7300 | Etrych TomášEtrych Tomáš | OK Dobříš | C | 8044386 | 140 Kč |
DOR7000 | Hruška JanHruška Jan | OK Dobříš | C | 2125349 | 140 Kč |
DOR6900 | Jiras JiříJiras Jiří | OK Dobříš | C | 2120631 | 140 Kč |
DOR7505 | Vaculovič RadimVaculovič Radim | OK Dobříš | C | 8119443 | 140 Kč |
0150001 | Hruška PeterHruška Peter | 015 - Neregistrovaní Hruškovi | 2125321 | 140 Kč | |
TAP7202 | Brumovský MartinBrumovský Martin | KOB Tretra Praha | C | 2229843 | 140 Kč |
SLA7000 | Doubek PetrDoubek Petr | SKOB Slaný | C | 8648574 | 140 Kč |
RIC7305 | Herynek PetrHerynek Petr | OB Říčany | C | 8004274 | 140 Kč |
RIC7501 | Končický LukášKončický Lukáš | OB Říčany | C | 2127565 | 140 Kč |
RIC7400 | Pelant MichalPelant Michal | OB Říčany | C | 8033236 | 140 Kč |
RIC7406 | Prox JakubProx Jakub | OB Říčany | C | 2111745 | 140 Kč |
RIC7307 | Vláčil DanielVláčil Daniel | OB Říčany | C | 8222077 | 140 Kč |
ZVO7403 | Hamrle JindřichHamrle Jindřich | OB SK Zvole | C | 2135186 | 140 Kč |
PGP7504 | Hýbl LukášHýbl Lukáš | SK Praga | C | 7210112 | 140 Kč |
EKP5800 | Fanta MiroslavFanta Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51147 | 140 Kč |
ODV7703 | Dudl JanDudl Jan | TJ Aero Odolena Voda | C | 2134286 | 140 Kč |
DKL7101 | Datel JiříDatel Jiří | KOB Kladno | C | 8011594 | 140 Kč |
KAM7700 | Jedlička AdamJedlička Adam | OK Kamenice | C | 8414092 | 200 Kč |
ZBP7102 | Toušek FilipToušek Filip | OOB SK Zbraslav | C | 53586 | 200 Kč |
VSP7423 | Rod JanRod Jan | USK Praha | C | 8196080 | 200 Kč |
0270001 | Votruba OndřejVotruba Ondřej | 027 - Praha 9 | 2224137 | 200 Kč | |
MFP7102 | Gemperle FrantišekGemperle František | Matfyz Praha | C | 8680580 | 200 Kč |
DKP7504 | Svoboda JiříSvoboda Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 8069069 | 200 Kč |
KPY7400 | Vejražka JiříVejražka Jiří | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2801249 | 200 Kč |
0320002 | Benák RostislavBenák Rostislav | 032 - Tretra Praha | zapůjčit | 240 Kč | |
0350001 | Sedláček MilanSedláček Milan | 035 - Ujezd nad Lesy | 1078112 | 200 Kč | |
0360001 | Holub MichalHolub Michal | 036 - Holub | 2800301 | 140 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP6703 | Sanna RobertoSanna Roberto | Oddíl OB Kotlářka | C | 9180967 | 140 Kč |
HAV6508 | Korčák MariánKorčák Marián | OB Havířov | C | 232612 | 140 Kč |
KAM6603 | Hlubuček TomášHlubuček Tomáš | OK Kamenice | C | 232428 | 140 Kč |
MFP6301 | Forst LiborForst Libor | Matfyz Praha | C | 1418752 | 140 Kč |
DKP6701 | Řada RichardŘada Richard | Oddíl OB Kotlářka | C | 7202892 | 140 Kč |
FSP6605 | Cincibus PavelCincibus Pavel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8226358 | 140 Kč |
DKL6600 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Kladno | C | 49646 | 140 Kč |
PGP6305 | Hurta VladimírHurta Vladimír | SK Praga | C | 8670816 | 140 Kč |
DOR6600 | Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav | OK Dobříš | C | 2092439 | 140 Kč |
MKP4700 | Koč ZdeněkKoč Zdeněk | SK Meteor Kačerov | C | 51706 | 140 Kč |
LTP6303 | Würz MartinWürz Martin | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 8644882 | 200 Kč |
KAM6604 | Šafka JanŠafka Jan | OK Kamenice | C | 51745 | 200 Kč |
TAP6301 | Hermann PetrHermann Petr | KOB Tretra Praha | C | 232133 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PEN6200 | Vydra PavelVydra Pavel | OK RECO Sport | C | 8051254 | 140 Kč |
SCP6001 | Hošek LadislavHošek Ladislav | OK Sparta Praha | C | 8676001 | 140 Kč |
ROU6202 | Buk MiloslavBuk Miloslav | SKOB Roudnice nad Labem | C | 331058 | 140 Kč |
KNC5800 | Havlíček IvoHavlíček Ivo | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 8237694 | 140 Kč |
ZVO6101 | Strejc JaroslavStrejc Jaroslav | OB SK Zvole | C | 515124 | 140 Kč |
FSP6104 | Borovička MilanBorovička Milan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 888613 | 140 Kč |
DCE5500 | Procházka AntonínProcházka Antonín | KOB Dobřichovice | C | 8303070 | 140 Kč |
PGP6004 | Pasničenko ViktorPasničenko Viktor | SK Praga | C | 8116705 | 140 Kč |
PHK5600 | Čermák LiborČermák Libor | OK 99 Hradec Králové | C | 2181286 | 140 Kč |
VSP5801 | Šváb JanŠváb Jan | USK Praha | C | 886277 | 140 Kč |
DOR5800 | Nentvich LubomírNentvich Lubomír | OK Dobříš | C | 8033232 | 140 Kč |
KPY6201 | Kohl JiříKohl Jiří | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301391 | 140 Kč |
OKP5803 | Červinka JaroslavČervinka Jaroslav | SK OK 24 Praha | C | 53558 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MFP5700 | Minchev IvanMinchev Ivan | Matfyz Praha | C | 51769 | 100 Kč |
VSP5001 | Uher PetrUher Petr | USK Praha | C | 8666868 | 100 Kč |
DCE5400 | Jaroš VladimírJaroš Vladimír | KOB Dobřichovice | C | 7210121 | 100 Kč |
MAS5401 | Hájek JanHájek Jan | OOB Aš | C | 7885 | 100 Kč |
FSP5300 | Wald FrantišekWald František | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8033205 | 100 Kč |
DKL5400 | Cabrnoch JiříCabrnoch Jiří | KOB Kladno | C | 416324 | 100 Kč |
MKP5401 | Koč LumírKoč Lumír | SK Meteor Kačerov | C | 336747 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP5201 | Hojný OldřichHojný Oldřich | OK Sparta Praha | C | 52111 | 100 Kč |
VSP5100 | Hora VladimírHora Vladimír | USK Praha | C | 7200325 | 100 Kč |
SCP5200 | Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk | OK Sparta Praha | C | 9101101 | 100 Kč |
EKP5212 | Borák StanislavBorák Stanislav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8028861 | 100 Kč |
PGP5000 | Kolský AlexanderKolský Alexander | SK Praga | C | 2073709 | 100 Kč |
SCP4700 | Buriánek JaromírBuriánek Jaromír | OK Sparta Praha | C | 7206545 | 100 Kč |
DKL4800 | Fujan SlávaFujan Sláva | KOB Kladno | C | 49645 | 100 Kč |
PGP4800 | Zelený VladimírZelený Vladimír | SK Praga | C | 8663188 | 100 Kč |
DKP4900 | Stehno PavelStehno Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 8200026 | 100 Kč |
RUM5001 | Babický TomášBabický Tomáš | ZOOB Rumburk | C | 8444519 | 150 Kč |
PGP4900 | Kotecký RomanKotecký Roman | SK Praga | C | 8040749 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP4600 | Novák MilošNovák Miloš | OK Sparta Praha | C | 52299 | 100 Kč |
DKL4601 | Novotný JiříNovotný Jiří | KOB Kladno | C | 51621 | 100 Kč |
TJP4700 | Ryšavý VítRyšavý Vít | TJ Sokol Troja | C | 51332 | 100 Kč |
SCP4501 | Valášek JosefValášek Josef | OK Sparta Praha | C | 2084946 | 100 Kč |
ROU4702 | Lebduška PetrLebduška Petr | SKOB Roudnice nad Labem | C | 53574 | 100 Kč |
FSP4300 | Čadil JanČadil Jan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 53267 | 100 Kč |
DKP4300 | Procházka ZdenkoProcházka Zdenko | Oddíl OB Kotlářka | C | 51800 | 100 Kč |
KPY4600 | Duda FrantišekDuda František | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2103786 | 100 Kč |
DCE4401 | Paul JosefPaul Josef | KOB Dobřichovice | C | 301171 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJP3501 | Bláha SvatoplukBláha Svatopluk | KČT Slavoj Praha | C | 08797 | 100 Kč |
TJP4100 | Hostomský JiříHostomský Jiří | TJ Sokol Troja | C | 515056 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM6401 | Zavadil PavelZavadil Pavel | OK Kamenice | C | 2148219 | 140 Kč |
KAM0902 | Zavadil ŠtěpánZavadil Štěpán | OK Kamenice | C | 2148177 | 140 Kč |
0010002 | Večerková DanielaVečerková Daniela | 001 - NoWay | 2039145 | 140 Kč | |
SCP6151 | Vrabcová JindraVrabcová Jindra | OK Sparta Praha | C | 51570 | 140 Kč |
DVP7401 | Řehák JiříŘehák Jiří | DVP ORIENTATION | C | 361965 | 140 Kč |
ROZ7950 | Vaňková AliceVaňková Alice | OK Roztoky | C | 2229813 | 140 Kč |
KAM7202 | Mišek MichalMišek Michal | OK Kamenice | C | 2800300 | 140 Kč |
LOU7550 | Šunková KarolínaŠunková Karolína | SK Moravan Louňovice | C | 2143334 | 140 Kč |
KAM0203 | Albrecht AdamAlbrecht Adam | OK Kamenice | C | 8648638 | 140 Kč |
KAM7800 | Albrecht VladimírAlbrecht Vladimír | OK Kamenice | C | 981812 | 140 Kč |
SJP7350 | Bláhová KateřinaBláhová Kateřina | KČT Slavoj Praha | C | 446359 | 140 Kč |
0180001 | Šnejdarová MiroslavaŠnejdarová Miroslava | 018 - není členem | 2420046 | 140 Kč | |
0200002 | Krakoro JanKrakoro Jan | 020 - Malesice | zapůjčit | 180 Kč | |
0200003 | Rudolfova AnnaRudolfova Anna | 020 - Malesice | zapůjčit | 180 Kč | |
PDY8800 | Král MartinKrál Martin | Běhej Poděbrady | C | 2127599 | 140 Kč |
ZVO8051 | Michalíková JanaMichalíková Jana | OB SK Zvole | C | 2222799 | 140 Kč |
PGP8454 | Voborská JanaVoborská Jana | SK Praga | C | 9332 | 140 Kč |
0230001 | Tučný JanTučný Jan | 023 - Tučňáci OB | 2131195 | 140 Kč | |
0230002 | Malá MartinaMalá Martina | 023 - Tučňáci OB | 2148228 | 140 Kč | |
ODV7852 | Truncová LenkaTruncová Lenka | TJ Aero Odolena Voda | C | 2148051 | 140 Kč |
DKL9800 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Kladno | C | 8008306 | 140 Kč |
DKP6603 | Uhlík JanUhlík Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2144079 | 140 Kč |
SCP4500 | Rakovec MilošRakovec Miloš | OK Sparta Praha | C | 8014467 | 140 Kč |
ZBP1300 | Laga JakubLaga Jakub | OOB SK Zbraslav | C | 2106882 | 140 Kč |
ZVO7901 | Kolář JanKolář Jan | OB SK Zvole | C | 8471111 | 140 Kč |
PEN9850 | Vydrová AnnaVydrová Anna | OK RECO Sport | C | 2113055 | 140 Kč |
FSP7951 | Kukačková RenataKukačková Renata | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2124773 | 140 Kč |
BZP7150 | Krotilová MagdalénaKrotilová Magdaléna | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 2092416 | 140 Kč |
SLA7353 | Raymond-Bertrandová JanaRaymond-Bertrandová Jana | SKOB Slaný | C | 2109689 | 140 Kč |
0100001 | Tareš JiříTareš Jiří | 010 - Šneci | 1078115 | 140 Kč | |
0100002 | Slabá DanielaSlabá Daniela | 010 - Šneci | 2212707 | 140 Kč | |
0120001 | Fialová ŠtěpánkaFialová Štěpánka | 012 - 000 | 2152880 | 140 Kč | |
0140001 | Nováček DavidNováček David | 014 - potenciální orienťák | zapůjčit | 180 Kč | |
ODV7853 | Houdková LenkaHoudková Lenka | TJ Aero Odolena Voda | C | 2211626 | 140 Kč |
DOR7650 | Havlíčková KateřinaHavlíčková Kateřina | OK Dobříš | C | 2082932 | 140 Kč |
DOR7405 | Szárszoi OndrejSzárszoi Ondrej | OK Dobříš | C | 2131196 | 140 Kč |
ODV7651 | Berná MarkétaBerná Markéta | TJ Aero Odolena Voda | C | 52889 | 140 Kč |
ZVO7453 | Švejdová MartinaŠvejdová Martina | OB SK Zvole | C | 2148129 | 140 Kč |
0510005 | Barhoňová DanaBarhoňová Dana | 051 - ODV- 2 | 2148164 | 140 Kč | |
SLA7452 | Husáková PetraHusáková Petra | SKOB Slaný | C | 426378 | 140 Kč |
0550002 | Kuželková MartaKuželková Marta | 055 - BEZ | 2151386 | 140 Kč | |
ODV0600 | Dudl VojtěchDudl Vojtěch | TJ Aero Odolena Voda | C | 52891 | 140 Kč |
ODV7605 | Svoboda JanSvoboda Jan | TJ Aero Odolena Voda | C | 8028846 | 200 Kč |
SJC8500 | Drobník LukášDrobník Lukáš | Sportcentrum Jičín | C | 8663156 | 200 Kč |
0300001 | Vobořilová MarkétaVobořilová Markéta | 030 - CZAR | 2039125 | 200 Kč | |
PLU7612 | Matyšek StanislavMatyšek Stanislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 515147 | 200 Kč |
PLU1050 | Matyšková KristýnaMatyšková Kristýna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2090864 | 200 Kč |
LLI7550 | Bradáčová MarieBradáčová Marie | LOK-o Liberec | C | 2060204 | 200 Kč |
KAM7501 | Čížik MarekČížik Marek | OK Kamenice | C | 8154982 | 200 Kč |
KAM7803 | Mordačík MichalMordačík Michal | OK Kamenice | C | 8410805 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0010001 | Večerka DanielVečerka Daniel | 001 - NoWay | 7002605 | 140 Kč | |
VIC7752 | Rydlová JanaRydlová Jana | OB Vizovice | C | 426333 | 140 Kč |
LOU8350 | Topičová AnnaTopičová Anna | SK Moravan Louňovice | C | 2143396 | 140 Kč |
ROZ7350 | Jírová MonikaJírová Monika | OK Roztoky | C | 1415713 | 140 Kč |
DKL7600 | Drašar TomášDrašar Tomáš | KOB Kladno | C | 2039798 | 140 Kč |
DKP6150 | Malačková JanaMalačková Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 232646 | 140 Kč |
MFP7901 | Vácha PavelVácha Pavel | Matfyz Praha | C | 7008109 | 140 Kč |
KPY8001 | Žák DavidŽák David | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 2421374 | 140 Kč | |
LBE9250 | Čechová AnnaČechová Anna | TJ Lokomotiva Beroun | C | 301549 | 140 Kč |
0060001 | Reichelová MonikaReichelová Monika | 006 - BC | 2148243 | 140 Kč | |
LBE6100 | Marek JanMarek Jan | TJ Lokomotiva Beroun | C | 897390 | 140 Kč |
ZVO7951 | Mikulová ZuzanaMikulová Zuzana | OB SK Zvole | C | 8667989 | 140 Kč |
ODV8001 | Houdek RichardHoudek Richard | TJ Aero Odolena Voda | C | 2211640 | 140 Kč |
DOR7503 | Bleha StanislavBleha Stanislav | OK Dobříš | C | 2131188 | 140 Kč |
DOR7702 | Koma VítKoma Vít | OK Dobříš | C | 2124789 | 140 Kč |
DOR7701 | Peckl MartinPeckl Martin | OK Dobříš | C | 2111617 | 140 Kč |
0520002 | Švejda KarelŠvejda Karel | 052 - Zvole | 2219022 | 140 Kč | |
RIC8600 | Lhotský OndřejLhotský Ondřej | OB Říčany | C | 2211469 | 140 Kč |
0530004 | Kovář LiborKovář Libor | 053 - Dezorientovaní šnečci | zapůjčit | 180 Kč | |
FSP0500 | Vondra TomášVondra Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2102774 | 140 Kč |
FSP0850 | Vondrová EliškaVondrová Eliška | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 7200315 | 140 Kč |
DKP7302 | Balga JiříBalga Jiří | Oddíl OB Kotlářka | C | 2134331 | 200 Kč |
0300002 | Vaněk TomášVaněk Tomáš | 030 - CZAR | 8667986 | 200 Kč | |
LLI7201 | Bradáč StanislavBradáč Stanislav | LOK-o Liberec | C | 8656748 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST1751 | Málková AntonieMálková Antonie | OB Strakonice | C | 1418753 | 80 Kč |
KAM8650 | Bínová JanaBínová Jana | OK Kamenice | C | 2219019 | 80 Kč |
ZBP1200 | Vaněk PetrVaněk Petr | OOB SK Zbraslav | C | 2219072 | 80 Kč |
DVP1601 | Šťovíček DavidŠťovíček David | DVP ORIENTATION | C | 2214526 | 80 Kč |
KAM1700 | Albrecht JiříAlbrecht Jiří | OK Kamenice | C | 515490 | 80 Kč |
PDY1551 | Holatová VeronikaHolatová Veronika | Běhej Poděbrady | C | 2260357 | 80 Kč |
0190001 | Nykodým DanielNykodým Daniel | 019 - KOB Konice(KON) | 52723 | 80 Kč | |
MFP1501 | Král MaxmiliánKrál Maxmilián | Matfyz Praha | 51835 | 80 Kč | |
PGP1400 | Šedivý MarekŠedivý Marek | SK Praga | C | 1406172 | 80 Kč |
0260001 | Větvička VojtěchVětvička Vojtěch | 026 - Větvičky | zapůjčit | 120 Kč | |
0260002 | Větvička AntonínVětvička Antonín | 026 - Větvičky | zapůjčit | 120 Kč | |
TEP1300 | Pecánek MatějPecánek Matěj | Tempo Praha | C | 51647 | 80 Kč |
TEP1451 | Pecánková BarboraPecánková Barbora | Tempo Praha | C | 49546 | 80 Kč |
TEP1450 | Němcová RozárieNěmcová Rozárie | Tempo Praha | C | 7210118 | 80 Kč |
FSP1501 | Kukačka JanekKukačka Janek | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092388 | 80 Kč |
0050001 | Andrlova InaAndrlova Ina | 005 - Kostelec nad cernymi lesy | 420420 | 80 Kč | |
DKP1951 | Karbanová LauraKarbanová Laura | Oddíl OB Kotlářka | C | 80 Kč | |
DKP1752 | Míková MartinaMíková Martina | Oddíl OB Kotlářka | C | 8537 | 80 Kč |
TAP1307 | Stuchlík AntonínStuchlík Antonín | KOB Tretra Praha | C | zapůjčit | 120 Kč |
0510004 | Štěpánek ŠimonŠtěpánek Šimon | 051 - ODV- 2 | 2148169 | 80 Kč | |
RIC1650 | Silovská AdélaSilovská Adéla | OB Říčany | C | 2212750 | 80 Kč |
PGP1501 | Matějů AntonínMatějů Antonín | SK Praga | C | 8680605 | 80 Kč |
VIP1950 | Hýblová BeátaHýblová Beáta | SK VIPrahlo | C | 7211289 | 80 Kč |
KAM7751 | Rejšková BlankaRejšková Blanka | OK Kamenice | C | 2103702 | 80 Kč |
MKP1401 | Narendra AdrianNarendra Adrian | SK Meteor Kačerov | 80 Kč | ||
ODV1550 | Lazarová DianaLazarová Diana | TJ Aero Odolena Voda | C | 2148168 | 80 Kč |
TAP8153 | Nováková HelenaNováková Helena | KOB Tretra Praha | C | 2092438 | 80 Kč |
SPC1902 | Ouhrabka LukášOuhrabka Lukáš | SPORTICUS team | C | 2031372 | 80 Kč |
ZBP1950 | Moráčková HedaMoráčková Heda | OOB SK Zbraslav | 80 Kč | ||
PGP1551 | Müllerová LudmilaMüllerová Ludmila | SK Praga | C | 887608 | 80 Kč |
SCP1550 | Tesařová KarinTesařová Karin | OK Sparta Praha | C | 51567 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0170001 | Korytář MatějKorytář Matěj | 017 - 6878 KNC | 224867 | 100 Kč | |
MFP1150 | Janečková KristýnaJanečková Kristýna | Matfyz Praha | C | 448933 | 100 Kč |
PGP1650 | Svobodová MarieSvobodová Marie | SK Praga | C | 7003029 | 100 Kč |
DOR1650 | Kubečková EliškaKubečková Eliška | OK Dobříš | C | 2044892 | 100 Kč |
DKP1554 | Izdná AlžbětaIzdná Alžběta | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086465 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0020001 | Čečetková EvaČečetková Eva | 002 - 6876 KNC | 7205039 | 100 Kč | |
0170003 | Řezníček SvatoplukŘezníček Svatopluk | 017 - 6878 KNC | 303937 | 100 Kč | |
KPY7701 | Nedas DušanNedas Dušan | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 7210815 | 100 Kč |
SFM1200 | Sebera HugoSebera Hugo | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 8162860 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0070001 | Buchtová IvaBuchtová Iva | 007 - Dezorientovaní šneci | zapůjčit | 140 Kč | |
0250001 | Srbová LibušeSrbová Libuše | 025 - Slavoj Praha | 361982 | 100 Kč | |
KAM7950 | Jedličková TerezaJedličková Tereza | OK Kamenice | C | 2075620 | 100 Kč |
TAP7602 | Novák FilipNovák Filip | KOB Tretra Praha | C | 218783 | 100 Kč |