Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.10.2022
Místo konání:
Praha Cholupice, letiště Točná
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35     D45     D55     D60     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H45     H55     H60     H65     H70     H75     H80     T2     T4     TF     Z2    
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU1351 Kabáth Karolína Ida SK Moravan Louňovice C 232005 80 Kč
PGP1550 Svítilová Veronika SK Praga C 2131197 80 Kč
KAM1456 Voleská Andrea OK Kamenice C 2222807 80 Kč
KAM1550 Křížová Elen OK Kamenice C 2090857 80 Kč
ODV1252 Pavlíková Barbora TJ Aero Odolena Voda C 2211658 80 Kč
KAM1451 Pelikánová Jitka OK Kamenice C 2214540 80 Kč
VSP1251 Mrázová Lucie USK Praha C 2219002 80 Kč
ZVO1352 Michalíková Stela OB SK Zvole C 2214519 80 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 2144097 80 Kč
ZBP1950 Moráčková Heda OOB SK Zbraslav 53587 80 Kč
KAM1458 Sankotová Sára OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč

D10

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1253 Bradnová Lenka OK Kamenice C 2181952 100 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 100 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 100 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 100 Kč
KAM1457 Zoubková Hana OK Kamenice C zapůjčit 140 Kč
DKP1256 Maroušková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2129223 100 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2214530 100 Kč
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 100 Kč

D12

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 100 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice B 8105238 100 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 100 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 8116709 100 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 100 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga B 2134299 100 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga B 2144052 100 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 100 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice B 8328653 100 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice B 8137518 100 Kč
KAM1153 Fuchsová Barbora OK Kamenice C 2221442 100 Kč
SAD1150 Fodorová Natálie Sportovní akademie Dobříš C 331259 100 Kč
DKP1166 Havlíková Tereza Oddíl OB Kotlářka C 2420008 100 Kč
DKP1167 Havlíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2221458 100 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice B 8017382 100 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 100 Kč
TAP1061 Brumovská Markéta KOB Tretra Praha C 2771916 100 Kč
DKP1064 Adámková Sára Oddíl OB Kotlářka C 8025 100 Kč
PGP1155 Mrázková Berta SK Praga B 771771 100 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga B 2085003 100 Kč
ZVO1052 Neubauerová Magdaléna OB SK Zvole B 2222825 100 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha B 8051246 100 Kč
PGP1055 Starostová Lucie SK Praga C 2151445 100 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 100 Kč
SCP1150 Rakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 100 Kč
VSP1154 Öner Eda USK Praha C 8445327 100 Kč
DKP1173 Čechová Jolana Oddíl OB Kotlářka C 100 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 100 Kč
ROU1151 Brotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2144100 100 Kč

D14

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 100 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 100 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 100 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 100 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 8032776 100 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 100 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 100 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 8080812 100 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 8107757 100 Kč
PGP0963 Labská Kateřina SK Praga C 2224798 100 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 100 Kč
LOU0853 Vaughanová Sára SK Moravan Louňovice C 2143394 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 100 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 100 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 100 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha B 2080980 100 Kč
ZVO0953 Michalíková Alžběta OB SK Zvole C 8033262 100 Kč
ZVO0954 Michalíková Klára OB SK Zvole B 8033280 100 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 100 Kč
PGP0962 Žambochová Anežka SK Praga C zapůjčit 140 Kč

D16

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 140 Kč
DKL0752 Drašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 140 Kč
KAM0757 Lichtenbergová Zuzana OK Kamenice C 8154977 140 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 8066788 140 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8003637 140 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha A 8085108 140 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B 301182 140 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 8014519 140 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 140 Kč

D18

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga B 8003663 140 Kč

D21L Rank. koef.: 1

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 140 Kč
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 140 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 140 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 140 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 140 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 8660456 140 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 140 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8680379 140 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 140 Kč
ROU9554 Koubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8518325 140 Kč
TJP8850 Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 53556 140 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 140 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 140 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 140 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 2069045 140 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 140 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 140 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 140 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 140 Kč
SLP8451 Blaťáková Radka OOB Slavia Praha C 51617 140 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 140 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 140 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 140 Kč

D21K Rank. koef.: 1

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 140 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 140 Kč
DKP8762 Hrdličková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8107771 140 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 8113516 140 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 140 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 140 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 140 Kč

D35

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 140 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 140 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci 2800224 140 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 140 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 140 Kč
PGP8156 Súkupová Hana SK Praga C 2224777 140 Kč
PDY8450 Hejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 140 Kč
DKP8551 Havlíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 8454037 140 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8042126 140 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 140 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 140 Kč
DLP8150 Nováková Ivana OOB TJ Dukla Praha C 2134291 140 Kč
CEP7950 Vrbová Kateřina Čepíci 2148231 140 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 140 Kč
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 2141926 140 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 2087694 140 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 140 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 8226429 140 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 140 Kč
KAM8350 Pelikánová Lenka OK Kamenice C 2181334 140 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C 2420031 140 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 140 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 140 Kč
DKP8252 Červená Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2213796 140 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 8013859 140 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 140 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 140 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 140 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 140 Kč
ROU8152 Brotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 140 Kč

D45

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 140 Kč
KAM7452 Pokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 140 Kč
LBE7450 Uhlířová Lada TJ Lokomotiva Beroun C 218788 140 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 8014523 140 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 140 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 140 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 140 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 140 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 140 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 140 Kč
DKL7750 Drašarová Dana KOB Kladno C 2039819 140 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 140 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 140 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 140 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 140 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 140 Kč
TAP7653 Jirousová Eva KOB Tretra Praha C 442878 140 Kč
TAP7251 Brumovská Rhea KOB Tretra Praha C 2224524 140 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 140 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 140 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 140 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 140 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 8149889 140 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 140 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 8005134 140 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 140 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 140 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 140 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 140 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 140 Kč
TAP7751 Bublíková Zuzana KOB Tretra Praha C 2108884 140 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 140 Kč
TAP7250 Černá Jana KOB Tretra Praha C 2102563 140 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 140 Kč

D55

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 140 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 140 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 140 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 140 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 140 Kč

D60

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 140 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 140 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 140 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 140 Kč

D65

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 100 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 100 Kč

D75

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8063085 100 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci 1413334 80 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 80 Kč
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 80 Kč
KAM1700 Albrecht Jiří OK Kamenice C 515490 80 Kč
PHK1502 Rollier Alexei OK 99 Hradec Králové C 80 Kč
SAD1300 Fodor Patrik Sportovní akademie Dobříš C 981821 80 Kč
SAD1301 Červenka Vojtěch Sportovní akademie Dobříš C 682358 80 Kč
LOU1301 Hendrich Jáchym SK Moravan Louňovice C 2219012 80 Kč
SCP1501 Rakovec Pavel OK Sparta Praha C 1700085 80 Kč
BZP1300 Pospíšil Jakub Báječné ženy v orientačním běhu C 2152843 80 Kč

H10

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1206 Bürger Adam OK Kamenice C 2212745 100 Kč
DKP1403 Rippel Nikolas Oddíl OB Kotlářka C 8066793 100 Kč
KAM1205 Bína Richard OK Kamenice C 2213799 100 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 100 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 8328680 100 Kč
LBE1301 Beran Matouš TJ Lokomotiva Beroun C 2099525 100 Kč
SAD1200 Arnošt Daniel Sportovní akademie Dobříš C 51648 100 Kč
DKL1301 Drašar Matouš KOB Kladno C 2000590 100 Kč
KAM1301 Fuchs Vojtěch OK Kamenice C 2221472 100 Kč
PGP1202 Doležel Adam SK Praga C 2219013 100 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 8119529 100 Kč
ODV1200 Svoboda Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 2211669 100 Kč
PGP1203 Řehák Prokop SK Praga C 2420053 100 Kč
KAM1203 Pelikán Vít OK Kamenice C 2148226 100 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 100 Kč
DKP1211 Červený Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2181921 100 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 100 Kč
KAM1207 Sankot Jakub OK Kamenice C zapůjčit 140 Kč
DLP1300 Smutný Martin OOB TJ Dukla Praha C 2141938 100 Kč
ROU1401 Brotánek Jan SKOB Roudnice nad Labem C 2181327 100 Kč

H12

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 8461732 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha B 8670452 100 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice B 8007178 100 Kč
ROZ1101 Vaněk Lukáš OK Roztoky B 8154992 100 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice B 2135200 100 Kč
PGP1104 Černý Dominik SK Praga C 2151452 100 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka B 8008297 100 Kč
KPY1100 Hendrych Lukáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2213770 100 Kč
KAM1103 Voleský Viktor OK Kamenice C 2102864 100 Kč
TAP1107 Doleček David KOB Tretra Praha C 2181933 100 Kč
SAD1101 Červenka Daniel Sportovní akademie Dobříš C 52690 100 Kč
LOU1003 Hendrich Matyáš SK Moravan Louňovice C 2419975 100 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8116800 100 Kč
DKP1013 Fanta Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2222843 100 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 100 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda B 2148154 100 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 100 Kč
DKP1008 Červený Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2260367 100 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice B 2116478 100 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 100 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem B 2143362 100 Kč

H14

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 100 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 100 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci 7300820 100 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 100 Kč
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 2113491 100 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 100 Kč
DKL0903 Drašar Jakub KOB Kladno C 2000595 100 Kč
DKP0823 Štys Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2086464 100 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 100 Kč
PGP0906 Černý Jakub SK Praga C 2221455 100 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 100 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8445310 100 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 8014555 100 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga B 8005120 100 Kč
DKP0924 Novák Adam Oddíl OB Kotlářka B 8154985 100 Kč
CEP0800 Brabec Matěj Čepíci 2148187 100 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice B 8002892 100 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice B 8004883 100 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 8006740 100 Kč
ZVO0905 Hinks-Edwards Adam OB SK Zvole C 2001940 100 Kč
KAM1007 Janda Josef OK Kamenice C 2771967 100 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice B 1417257 100 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 100 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 100 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole B 8109393 100 Kč

H16

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0808 Zápotocký Jiří SK Praga A 8648622 140 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 140 Kč
SLA0701 Hůlka Jonáš SKOB Slaný C 2129245 140 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka B 8648614 140 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga B 8670812 140 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8154983 140 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 140 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 140 Kč
TAP0706 Brumovský Štěpán KOB Tretra Praha C 8032753 140 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 140 Kč
ZVO0704 Neubauer René OB SK Zvole C 2019229 140 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2148146 140 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 140 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 140 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha B 8014443 140 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 140 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 140 Kč

H18

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 8660399 140 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 140 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 140 Kč

H21L Rank. koef.: 1

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 140 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 8226400 140 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 140 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2106739 140 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 140 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 140 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 140 Kč
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 8140918 140 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 140 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 7005177 140 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 140 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 140 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 140 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 140 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 140 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 140 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 140 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 8140912 140 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 140 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 140 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 140 Kč
SPC7312 Lebeda Dušan SPORTICUS team C 2134273 140 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 140 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 140 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 140 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava 8301007 140 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 140 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 140 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 140 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 140 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 140 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 140 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 140 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 2099502 140 Kč

H21K Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 140 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 140 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 8149880 140 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 140 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 8516919 140 Kč

H35

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 140 Kč
KAM7802 Dobyáš Petr OK Kamenice C 2039199 140 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 140 Kč
DKP8005 Dvořák Petr Oddíl OB Kotlářka C 2219062 140 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 8105281 140 Kč
0010001 Beran Pavel 001 - Berani 2224516 140 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 140 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 140 Kč
DKP8607 Havlík Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8047131 140 Kč
LOU8001 Kabáth Petr SK Moravan Louňovice C 336701 140 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 140 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 140 Kč
SCP7800 Jurkiewicz Patrik OK Sparta Praha C 7260025 140 Kč
DKP8208 Szymanský Filip Oddíl OB Kotlářka C 8008302 140 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 140 Kč
PGP7902 Stepanenko Sergiy SK Praga C 1088801 140 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 140 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 140 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 140 Kč
DKP8002 Dolák Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2148233 140 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 140 Kč
KAM8200 Pelikán Tomáš OK Kamenice C 2420069 140 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 51742 140 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 140 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 8063062 140 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 8107706 140 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 140 Kč

H45

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 140 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 140 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 140 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 140 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 140 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 140 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 140 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 140 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 140 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 140 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 140 Kč
PGP7712 Šnejdar Ondřej SK Praga C 2001953 140 Kč
KAM7301 Lichtenberg Martin OK Kamenice C 2151400 140 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 140 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 140 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 140 Kč
KNC6800 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 553432 140 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 140 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 140 Kč
TAP7202 Brumovský Martin KOB Tretra Praha C 2229843 140 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 140 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 140 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 140 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 140 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 8680347 140 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 140 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 140 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 140 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 140 Kč
0020001 Klepetko David 002 - Šutri 2129229 140 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 140 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 140 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 140 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 140 Kč

H55

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6508 Korčák Marián OB Havířov C 232612 140 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 140 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 140 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 2222796 140 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 140 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 140 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 140 Kč

H60

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 140 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 140 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 140 Kč

H65

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 51769 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 100 Kč

H70

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 100 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč

H75

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 100 Kč
LBE4600 NOSÁL STANISLAV TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 100 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 100 Kč

H80

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 100 Kč

T2

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8650 Bínová Jana OK Kamenice C 2219019 140 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C 2143334 140 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 140 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 2141927 140 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 140 Kč
KAM7751 Rejšková Blanka OK Kamenice C 2103702 140 Kč
ROZ7950 Vaňková Alice OK Roztoky C 2229813 140 Kč
ZVO8051 Michalíková Jana OB SK Zvole C 2222799 140 Kč
0030001 Vobořilová Markéta 003 - CZAR 2039125 140 Kč
DLP8050 Smutná Anna OOB TJ Dukla Praha C 2141930 140 Kč
0040001 Tučný Jan 004 - Tučňáci OB 2131195 140 Kč
0040002 Malá Martina 004 - Tučňáci OB 2148228 140 Kč

T4

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8209 Hořejší Jan Oddíl OB Kotlářka C 2771943 140 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 140 Kč
DKL7600 Drašar Tomáš KOB Kladno C 2039798 140 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 140 Kč
KPY8001 Žák David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2421374 140 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 8008306 140 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 140 Kč
0030002 Vaněk Tomáš 003 - CZAR 8667986 140 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 2222824 140 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8471111 140 Kč

TF

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP1200 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 2219072 80 Kč
SCP1650 Šístková Šárka OK Sparta Praha C 515102 80 Kč
DKP1751 Tučková Klára Oddíl OB Kotlářka C 49898 80 Kč
ZBP1550 Pražáková Eliška OOB SK Zbraslav C 53583 80 Kč

Z2

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Beranová Kristína 001 - Berani 2083393 100 Kč
celkem přihlášených: 435, vklad: 53760 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.