Logo

Přihlášky závodu: Jarní trojúhelník

Datum:
06.05.2022
Místo konání:
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie:
D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     HD10F     T1     T2     TF    
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA1250 Benešová Marie MLOK Mariánské Lázně C 1421918 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL1350 Gelnerová Karolína Kometa Kralovice C 2126273 Ano Ano Ano 240 Kč
NEK1250 Gregorová Vendula Nejdek Orienteering C 2096220 Ano Ano Ano 240 Kč
NEK1251 Škultéty Kristýna Nejdek Orienteering C 8066730 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO1250 Hynková Anna SKOB Ostrov C 8008269 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM1250 Dvořáková Zuzana KOS Slavia Plzeň C 434806 Ne Ano Ne 90 Kč
KRL1351 Fáberová Lucie Kometa Kralovice C 232613 Ne Ano Ne 90 Kč
KRL1352 Koptová Jana Kometa Kralovice C 2020708 Ne Ano Ne 90 Kč
KRL1354 Mravcová Jasmína Kometa Kralovice C 434576 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2214530 Ne Ano Ano 270 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1157 Cimická Nina MLOK Mariánské Lázně C Ne Ne Ano 90 Kč
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1154 Nykodymová Anna MLOK Mariánské Lázně C 8076630 Ne Ano Ano 180 Kč
MLA1152 Zabolotná Kiára MLOK Mariánské Lázně C 51494 Ne Ne Ano 90 Kč
MLA1155 Peláková Daniela MLOK Mariánské Lázně C 2214516 Ano Ano Ne 180 Kč
MLA1050 Povišerová Aneta MLOK Mariánské Lázně C 2181953 Ano Ne Ne 90 Kč
MLA1150 Prinzová Lada MLOK Mariánské Lázně C 1421921 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1156 Topičová Nina MLOK Mariánské Lázně C 1421912 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice C 2126275 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM1150 Maternová Jana KOS Slavia Plzeň C 2060382 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP1152 Šňupárková Barborka SK Praga C 899160 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň B 8022340 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM1155 Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň C 2127528 Ano Ano Ano 240 Kč
NEK1151 Juhaszová Tereza Nejdek Orienteering C 8004735 Ano Ano Ano 240 Kč
DCH1151 Fryšová Zuzana Radioelektronika Cheb C 2039224 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga B 2085003 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO1050 Hynková Marie SKOB Ostrov B 8228221 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM1051 Beránková Julie KOS Slavia Plzeň C 2042508 Ano Ano Ne 180 Kč
KRL1051 Štiková Julie Kometa Kralovice C 2099518 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM1052 Dvořáková Barbora KOS Slavia Plzeň C 07924 Ne Ano Ne 90 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL1153 Fáberová Hana Kometa Kralovice C 232611 Ne Ano Ne 90 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0851 Hermannová Natálie MLOK Mariánské Lázně C 8016037 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 8016054 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0851 Ritterová Lída SKOB Ostrov B 8154991 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0953 Šafránková Eliška OK Lokomotiva Plzeň B 8003929 Ano Ano Ano 240 Kč
BSO0854 Fojtíková Vendula KOB Baník Sokolov C 7876 Ano Ano Ano 240 Kč
BSO0853 Fojtíková Nikola KOB Baník Sokolov C 232236 Ano Ano Ano 240 Kč
BSO0855 Tauerová Kristina KOB Baník Sokolov C 8691 Ano Ano Ano 240 Kč
NEK0851 Petýrková Karolína Nejdek Orienteering C 2146044 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 8454048 Ano Ano Ano 240 Kč
BSO0952 Sedláková Nela KOB Baník Sokolov C 232240 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0953 Peterková Adéla Kometa Kralovice C 8013483 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 8013929 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0954 Čadková Michaela Kometa Kralovice C 2099507 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice B 9102146 Ne Ano Ne 90 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 8013914 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 8076032 Ano Ne Ne 135 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 Ne Ano Ano 270 Kč
DCH0856 Riedlová Karolína Radioelektronika Cheb C 2103768 Ne Ano Ano 270 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102145 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP0759 Mušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 8066788 Ne Ano Ano 260 Kč
KRL0658 Králová Lucie Kometa Kralovice C 2127636 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL0757 Pokorná Anežka Kometa Kralovice B 8648594 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 8013908 Ano Ano Ano 360 Kč
DCH0760 Fryšová Andrea Radioelektronika Cheb C 2141931 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV0754 Frühaufová Julie TJ Slovan Karlovy Vary C 8670313 Ano Ne Ano 260 Kč
VPM0650 Třísková Tereza KOS Slavia Plzeň B 2082946 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO0750 Nejedlá Barbora SKOB Ostrov C 9201325 Ano Ano Ano 360 Kč
DCH0765 Němečková Eliška Radioelektronika Cheb C 2144034 Ano Ne Ano 260 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice B 2126298 Ano Ano Ne 260 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice B 8003638 Ano Ano Ano 360 Kč
ZTC0750 Kadlecová Barbora Západočeské sportovní centrum OB C 8026585 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV0755 Peřinová Eliška TJ Slovan Karlovy Vary C 2103720 Ano Ne Ne 195 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice B 8003647 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV0454 Dvořáková Karla TJ Slovan Karlovy Vary C 9005143 Ne Ne Ano 130 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 Ano Ano Ano 360 Kč
015001 Döhler Karla 015 - (GER) SV Pechbrunn 2026136 Ano Ne Ano 260 Kč
MAS0001 Křížková Marie OOB Aš 8660361 Ne Ne Ano 130 Kč
SKV0551 Peřinová Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary C 2106733 Ano Ne Ne 195 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 8013942 Ano Ano Ano 360 Kč
DCH0165 Trpáková Daniela Radioelektronika Cheb C 2092353 Ne Ano Ne 130 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 Ne Ne Ano 130 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 8662726 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 Ano Ano Ano 360 Kč
0020001 Hříchová Jana 002 - Rokycany 8012883 Ano Ano Ano 360 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 Ne Ano Ne 130 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 Ne Ano Ano 260 Kč
TJP8750 Kuklová Jana TJ Sokol Troja C 51328 Ne Ano Ano 260 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 Ano Ne Ne 130 Kč
NEK9950 Marešová Alexandra Nejdek Orienteering C 2067348 Ano Ano Ano 360 Kč
ZTC9651 Kamenická Karolína Západočeské sportovní centrum OB R 8656698 Ne Ano Ano 260 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano 360 Kč
ZTC9650 Šiková Barbora Západočeské sportovní centrum OB C 8656622 Ne Ano Ne 130 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering C 8660521 Ano Ano Ano 360 Kč
VPM9191 Kamarytová Marie KOS Slavia Plzeň C 8656581 Ne Ne Ano 130 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga C 8014405 Ano Ano Ano 360 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 Ano Ano Ano 360 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 Ne Ne Ano 130 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ne Ne Ano 130 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 8013859 Ano Ano Ano 360 Kč
KAM8350 Pelikánová Lenka OK Kamenice C 2181334 Ne Ne Ano 130 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 360 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 08676 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 7209469 Ano Ano Ano 360 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 Ano Ano Ano 360 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano 360 Kč
HCE8650 Kučerová Barbora TJ Hostivice C 2021835 Ne Ano Ano 260 Kč
NEK7851 Soukupová Andrea Nejdek Orienteering C 2145642 Ne Ano Ano 260 Kč
ONO8650 Hynková Jana SKOB Ostrov C 301498 Ano Ano Ano 360 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 Ano Ano Ano 360 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 8022362 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV7852 Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C Ne Ano Ano 260 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 8660525 Ne Ne Ano 130 Kč
KRL8051 Romová Kateřina Kometa Kralovice C 2017667 Ano Ne Ano 260 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 2181285 Ano Ano Ne 260 Kč
KRL8251 Houbová Hana Kometa Kralovice C 2148065 Ano Ne Ano 260 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 Ano Ano Ano 540 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano 360 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 Ne Ano Ne 130 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano 360 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 Ne Ano Ne 130 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 360 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 8022372 Ne Ne Ano 130 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 Ano Ano Ano 360 Kč
NEK7450 Marešová Marcela Nejdek Orienteering C 301416 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 8670466 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 8005134 Ne Ano Ne 130 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 Ano Ano Ano 360 Kč
DCH7654 Fryšová Tereza Radioelektronika Cheb C 4451 Ano Ano Ano 360 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 Ne Ne Ano 130 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 Ano Ano Ano 360 Kč
0050001 Váchová Ilona 005 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. 2113446 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM7755 Bartošová Milena OK Lokomotiva Plzeň C 2102775 Ne Ano Ano 260 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 7140196 Ano Ne Ne 130 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ne Ne Ano 130 Kč
015002 Döhler Ute 015 - (GER) SV Pechbrunn 2790 Ano Ne Ano 260 Kč
KSH7251 Jirsová Pavla OB Kašperské Hory C 2116454 Ne Ne Ano 195 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 Ano Ano Ano 540 Kč
DKP7750 Ptáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 Ne Ne Ano 195 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 8013881 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 Ne Ano Ano 260 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ne Ano Ano 260 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ne Ano Ne 130 Kč
0030001 Vašková Blanka 003 - MAS 2026168 Ne Ano Ano 260 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 8189818 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 Ne Ano Ne 130 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano 360 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 Ano Ano Ano 240 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 Ano Ano Ano 240 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 8111134 Ano Ano Ano 240 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 240 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ne Ano Ano 180 Kč
NEK4950 Horáková Magdalena Nejdek Orienteering C 301414 Ne Ano Ne 90 Kč
0060001 Nyklová Helena 006 - Dalovice 301337 Ne Ne Ano 90 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ano Ano Ano 240 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ne Ne Ano 90 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 Ne Ano Ne 90 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA1203 Podzimek Tomáš MLOK Mariánské Lázně C 1421917 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 240 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 Ano Ano Ano 240 Kč
KAM1203 Pelikán Vít OK Kamenice C 2148226 Ne Ano Ano 180 Kč
VPM1300 Rauch Tobiáš KOS Slavia Plzeň C 887624 Ano Ne Ano 180 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 Ano Ano Ano 240 Kč
SAD1200 Arnošt Daniel Sportovní akademie Dobříš C 51648 Ano Ano Ano 240 Kč
NEK1201 Soukup Ondřej Nejdek Orienteering C 8013491 Ano Ano Ano 240 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 Ne Ano Ano 270 Kč
0160002 Cepek Vojtech 016 - XCEP zapůjčit Ne Ano Ano 350 Kč
VPM1301 Křenek Martin KOS Slavia Plzeň C 8000359 Ano Ano Ne 270 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA1000 Beneš Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421924 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1101 Klier Šimon MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1102 Kváč Martin MLOK Mariánské Lázně C 2073704 Ano Ano Ano 240 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL1102 Haller Maxmilián Kometa Kralovice C 8113532 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM1000 Parula Egon OK Lokomotiva Plzeň B 8107721 Ano Ano Ano 240 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP1005 Šňupárek Jenda SK Praga C 8680429 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov B 8119462 Ano Ano Ano 240 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2146030 Ne Ne Ano 90 Kč
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 2129225 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO1000 Ritter Jakub SKOB Ostrov B 2117426 Ano Ano Ano 240 Kč
HCE1101 Kučera Jakub TJ Hostivice C 2148139 Ne Ano Ano 180 Kč
NEK1100 Fecko Richard Nejdek Orienteering C 2067349 Ano Ano Ano 240 Kč
NEK1000 Gregor Josef Nejdek Orienteering C 232229 Ano Ano Ano 240 Kč
MAS1000 Křížek Vilém OOB Aš C 301515 Ne Ne Ano 90 Kč
ONO1003 Fišer Adam SKOB Ostrov C 8152010 Ano Ne Ano 180 Kč
PGP1101 Svatý Filip SK Praga C 2801017 Ano Ne Ne 135 Kč
VPM1102 Jedlička Josef KOS Slavia Plzeň C 232337 Ano Ano Ne 270 Kč
VPM1101 Křenek Jan KOS Slavia Plzeň C 8000358 Ano Ano Ne 270 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 8226418 Ano Ano Ano 360 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0801 Herman Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 8109363 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně B 8014558 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně B 8656644 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně B 8014515 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0902 Materna Josef KOS Slavia Plzeň B 8007996 Ano Ano Ano 240 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň B 8109411 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 8226436 Ano Ano Ano 240 Kč
DCH0912 Ďurica Matěj Radioelektronika Cheb C 2260153 Ano Ne Ano 180 Kč
DCH0803 Navrátil Adam Radioelektronika Cheb C 232365 Ne Ano Ne 90 Kč
VPM0800 Pícl Kryštof KOS Slavia Plzeň C 8410773 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0804 Černý Matyáš OK Lokomotiva Plzeň C 7005172 Ne Ne Ano 90 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice B 1417257 Ne Ano Ano 180 Kč
MAS0801 Křížek Ivo OOB Aš C 301726 Ne Ne Ano 90 Kč
VPM0803 Tříska Lukáš KOS Slavia Plzeň C 2082920 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO0902 Doupník Matyáš SKOB Ostrov C 2102673 Ne Ano Ne 90 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 7874 Ano Ano Ne 180 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0702 Beneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 8033219 Ano Ne Ne 130 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 8116798 Ano Ano Ano 360 Kč
HCE0700 Mackovič Adam TJ Hostivice C 8196081 Ano Ano Ano 360 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov B 8028801 Ano Ano Ano 360 Kč
BSO0603 Spiřík František KOB Baník Sokolov C 8683 Ano Ano Ano 360 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232239 Ano Ne Ne 130 Kč
DCH0711 Plevný Albert Radioelektronika Cheb B 8662372 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 2127632 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 2126308 Ne Ne Ano 130 Kč
0140001 Fišer Filip 014 - HC Baník Sokolov zapůjčit Ano Ne Ano 340 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 8140934 Ano Ano Ano 540 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 Ano Ne Ne 130 Kč
ZTC0502 Sobota Ondřej Západočeské sportovní centrum OB B 8014568 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice B 434576 Ano Ano Ano 360 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 Ne Ano Ne 130 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 8012868 Ano Ano Ano 360 Kč
DCH0012 Sládek Ondřej Radioelektronika Cheb C 8047 Ne Ano Ne 130 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 2032132 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 8005143 Ano Ano Ne 260 Kč
KNC9300 Vacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 Ano Ne Ne 130 Kč
TUR9011 Trojan Karel OOB TJ Turnov C 8007187 Ano Ano Ano 360 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 Ano Ano Ano 360 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 Ano Ano Ano 360 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 Ano Ano Ano 360 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov B 8028818 Ano Ano Ano 360 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 8656657 Ano Ne Ano 260 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 Ne Ano Ano 260 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 8116801 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM8901 Brož Jan OK Lokomotiva Plzeň C 1420839 Ne Ano Ne 130 Kč
NEK0100 Wolf Vojtěch Nejdek Orienteering C 8660517 Ano Ne Ne 130 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8656565 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 Ano Ne Ano 260 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering C 2067347 Ano Ne Ne 130 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 Ano Ano Ano 360 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 Ne Ano Ano 260 Kč
0110002 Körner Christoph 011 - (GER) OLV Landshut 8230289 Ano Ano Ano 360 Kč
0130001 Despetovic Tihomir 013 - (GER) OC München 8657246 Ano Ano Ano 360 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 Ano Ne Ano 260 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8008081 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň C 361920 Ne Ne Ano 195 Kč
MLA0001 Pavlík Jan MLOK Mariánské Lázně zapůjčit Ano Ano Ano 480 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering C 8109361 Ano Ne Ne 195 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 1421919 Ano Ne Ne 195 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 8007185 Ne Ano Ne 130 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 Ano Ano Ano 360 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2181301 Ano Ano Ne 260 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 Ano Ano Ano 360 Kč
MLA8300 Preibisch Jan MLOK Mariánské Lázně C 8109366 Ano Ne Ne 130 Kč
KAM8200 Pelikán Tomáš OK Kamenice C 2420069 Ne Ano Ne 130 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 360 Kč
VPM8201 Rauch Stanislav KOS Slavia Plzeň C 8410796 Ano Ne Ano 260 Kč
DKP8209 Hořejší Jan Oddíl OB Kotlářka C 2771943 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 360 Kč
HCE7801 Mackovič Dušan TJ Hostivice C 1413898 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 Ne Ano Ne 130 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 8010150 Ano Ne Ano 260 Kč
37S7200 Fujak Vladimir (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 Ne Ano Ano 260 Kč
HCE8100 Kučera Tomáš TJ Hostivice C 1417246 Ne Ano Ano 260 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 8028884 Ano Ano Ne 260 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 8660467 Ano Ano Ano 360 Kč
VPM7202 Beránek Jan KOS Slavia Plzeň C 887603 Ano Ano Ne 260 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 8028852 Ano Ne Ne 130 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 8667511 Ano Ano Ano 360 Kč
MAS7800 Křížek Filip OOB Aš C 8660453 Ne Ne Ano 130 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 8005116 Ano Ano Ano 360 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ano Ano Ano 360 Kč
ZTC7903 Stehlík Petr Západočeské sportovní centrum OB C 8515517 Ano Ano Ano 360 Kč
0110001 Körner Ralph 011 - (GER) OLV Landshut 8099000 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV7200 Fišer Pavel TJ Slovan Karlovy Vary C 8254444 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 8303079 Ne Ne Ano 130 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 Ne Ne Ano 195 Kč
VPM7602 Jedlička Jiří KOS Slavia Plzeň C 1466 Ano Ano Ne 390 Kč
VSP7007 Bořánek Petr USK Praha 8648561 Ne Ano Ne 130 Kč
VPM7502 Křenek Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 7209476 Ano Ano Ne 390 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 Ne Ano Ne 195 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KSH7601 Fiala Michal OB Kašperské Hory C 416182 Ano Ano Ano 360 Kč
PLU7407 Trhlík Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 8071274 Ne Ano Ano 260 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 Ano Ano Ano 360 Kč
LPM7600 Parula Martin OK Lokomotiva Plzeň C 2113095 Ano Ano Ano 360 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO7101 Černý Jan SKOB Ostrov C 8410794 Ano Ano Ano 360 Kč
BSO7000 Käss Pavel KOB Baník Sokolov C 8694 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO7001 Ševčík Jiří SKOB Ostrov C 2102671 Ne Ne Ano 130 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 Ne Ano Ano 260 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 Ne Ano Ano 260 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 Ano Ano Ano 360 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8271053 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 8007180 Ano Ano Ano 360 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 Ano Ano Ne 260 Kč
NEK7400 Soukup Michal Nejdek Orienteering C 2096214 Ano Ne Ano 260 Kč
LPM6701 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 8680347 Ne Ano Ne 130 Kč
DCH6101 Vlach Miroslav Radioelektronika Cheb C 2106737 Ano Ano Ano 360 Kč
DCH7503 Fryš Zdeněk Radioelektronika Cheb C 8032 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO7000 Hynek Petr SKOB Ostrov C 301490 Ne Ne Ano 130 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 8109364 Ano Ne Ano 260 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 Ano Ano Ano 360 Kč
SKV7002 Frühauf Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 2134297 Ano Ne Ano 260 Kč
HCE7200 Hradil Jiří TJ Hostivice C 1426022 Ne Ne Ano 130 Kč
LPM7400 Tříska Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 682338 Ano Ano Ano 360 Kč
0080001 Dvořák Pavel 008 - KOS zapůjčit Ne Ano Ne 170 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 8670480 Ano Ano Ano 360 Kč
MLA7601 Beneš Marek MLOK Mariánské Lázně C 1421929 Ne Ano Ne 130 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 Ano Ano Ano 360 Kč
DCH7404 Jirásek Pavel Radioelektronika Cheb C 4449 Ne Ne Ano 130 Kč
DCH7403 Jirásek Petr Radioelektronika Cheb C 8042 Ne Ne Ano 130 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 Ano Ano Ano 360 Kč
KRL7502 Peterka Pavel Kometa Kralovice C 2124756 Ne Ne Ano 130 Kč
0120001 Kopp Petr 012 - Šumavský průzkum 1403411 Ano Ano Ano 360 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 Ne Ano Ne 130 Kč
015003 Döhler Thomas 015 - (GER) SV Pechbrunn 1800 Ano Ne Ano 260 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 8061462 Ne Ano Ne 195 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 8648611 Ano Ne Ne 195 Kč
DKP7204 Ptáček Josef Oddíl OB Kotlářka C 2420028 Ne Ne Ano 195 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCH6002 Čech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 Ne Ano Ano 260 Kč
KSH6501 Sova Petr OB Kašperské Hory C 416181 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 Ano Ano Ano 360 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 Ano Ano Ano 360 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 360 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ne Ano Ano 260 Kč
KRL6702 Kropáč Jiří Kometa Kralovice C 8008295 Ano Ano Ano 360 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 51745 Ano Ano Ano 360 Kč
52D5901 Kirsch Stefan (GER) TV Coburg-Neuses 8060959 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 8013394 Ano Ano Ano 360 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 8667502 Ano Ano Ano 360 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 Ne Ano Ano 260 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 Ne Ano Ne 130 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 8008293 Ne Ano Ano 260 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 240 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 Ano Ano Ano 240 Kč
MAS5400 Chotětický Jan OOB Aš C 7887 Ano Ano Ano 240 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 2113502 Ano Ano Ano 240 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 8226329 Ano Ne Ne 90 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 2221510 Ano Ano Ano 240 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 Ano Ano Ano 240 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 Ano Ano Ano 240 Kč
DCH5301 Schejbal Ladislav Radioelektronika Cheb C 232373 Ne Ano Ano 180 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 Ne Ano Ano 180 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 Ne Ne Ano 90 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301725 Ano Ano Ano 240 Kč
SKV5001 Novák Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 2085595 Ne Ano Ano 180 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 240 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 Ano Ano Ano 240 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301493 Ne Ne Ano 90 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 Ano Ano Ano 360 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA1202 Dvořák Matyas MLOK Mariánské Lázně C Ano Ne Ano 180 Kč
MLA1650 Pivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 1421925 Ano Ano Ano 240 Kč
MLA1350 Povišerová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 301443 Ano Ne Ne 90 Kč
MLA1550 Petrušová Anna MLOK Mariánské Lázně C 232210 Ano Ano Ano 240 Kč
HCE1300 Pinkr Jan TJ Hostivice C 1407428 Ano Ne Ano 180 Kč
KAM1451 Pelikánová Jitka OK Kamenice C 2214540 Ne Ano Ano 180 Kč
VPM1500 Rauch Jonáš KOS Slavia Plzeň C 52376 Ano Ne Ne 90 Kč
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 Ano Ano Ano 240 Kč
HCE1400 Kučera Martin TJ Hostivice C zapůjčit Ne Ano Ano 260 Kč
DCH1207 Říšský Daniel Radioelektronika Cheb C 443088 Ne Ne Ano 90 Kč
0040001 Matoušek Vít 004 - MFP 301355 Ne Ne Ano 90 Kč
LPM1251 Bartošová Magdalena OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 Ne Ano Ano 180 Kč
LPM1400 Stehlík Filip OK Lokomotiva Plzeň C 2104599 Ano Ano Ano 240 Kč
SKV1251 Vlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ne Ne Ano 90 Kč
VPM1351 Jedličková Alžběta KOS Slavia Plzeň 1490 Ne Ano Ne 90 Kč

T1

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 Ano Ano Ano 240 Kč
SKV8653 Mahar Valerie TJ Slovan Karlovy Vary C 8020223 Ano Ne Ano 180 Kč
DCH1106 Ďurica Jakub Radioelektronika Cheb C 232375 Ne Ne Ano 90 Kč
DCH1107 Lahučký Radim Radioelektronika Cheb C 232362 Ne Ne Ano 90 Kč
DCH0963 Říšská Kristýna Radioelektronika Cheb C 443065 Ne Ne Ano 90 Kč
LPM8354 Černá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 8013969 Ano Ano Ano 240 Kč
DCH8460 Čadová Magdaléna Radioelektronika Cheb 8034 Ne Ne Ano 90 Kč
KRL1302 Knot Ondřej Kometa Kralovice C 2020708 Ne Ne Ano 90 Kč
0070001 Černá Nikol 007 - neregistrovaný zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
DCH1152 Barusová Julia Radioelektronika Cheb C 8039 Ne Ne Ano 90 Kč
LPM0802 Bartoš Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 Ne Ano Ano 180 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 Ne Ano Ano 180 Kč
LPM8351 Pilařová Petra OK Lokomotiva Plzeň C 8855 Ne Ano Ne 90 Kč
DCH0812 Nguyen Huu Thang Radioelektronika Cheb C 443100 Ne Ano Ano 180 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ne Ano Ne 90 Kč
SLA7300 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 8014550 Ne Ano Ano 180 Kč
MLA0003 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně 232234 Ne Ano Ano 180 Kč
KPY0002 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2111818 Ano Ano Ne 180 Kč
0160001 Cepek Pavel 016 - XCEP 2032133 Ne Ano Ano 180 Kč

T2

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV7100 Zierhut Antonín TJ Lokomotiva Chomutov C 253146 Ne Ano Ne 90 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov C 8154978 Ano Ano Ano 240 Kč
NEK8750 Marešová Naděžda Nejdek Orienteering 2067346 Ne Ne Ano 90 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 8659388 Ne Ano Ne 90 Kč
NEK7402 Soukup Michal Nejdek Orienteering 2096214 Ne Ano Ne 90 Kč
MAS8550 Plesníková Eva OOB Aš C 301510 Ne Ano Ne 90 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň C Ne Ano Ne 90 Kč
SKV0452 Nováková Anna TJ Slovan Karlovy Vary 2059748 Ne Ano Ne 90 Kč
SKV0753 Nováková Eliška TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
SKV1051 Nováková Julie TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
0090001 Svoboda Jan 009 - Egerländische Falken 7003006 Ne Ano Ne 90 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C 207825 Ne Ne Ano 90 Kč
VPM7900 Materna Josef KOS Slavia Plzeň 07982 Ne Ano Ano 270 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 Ano Ano Ne 270 Kč
MLA0002 Koubová Eva MLOK Mariánské Lázně zapůjčit Ano Ne Ne 130 Kč

TF

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 Ne Ano Ano 180 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 Ne Ano Ano 180 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM1252 Gruberová Sára OK Lokomotiva Plzeň C Ne Ano Ne 90 Kč
LPM1201 Gruber Karel OK Lokomotiva Plzeň C Ne Ano Ne 90 Kč
HCE1700 Pinkr Lukáš TJ Hostivice C 51541 Ano Ne Ne 90 Kč
KPY1900 Liška František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 Ano Ano Ano 240 Kč
ONO1750 Hynková Johanna SKOB Ostrov C 301492 Ano Ano Ne 180 Kč
BSO1400 Rambousek Marek KOB Baník Sokolov C 7872 Ano Ne Ne 90 Kč
BSO1650 Rambousková Daniela KOB Baník Sokolov C 232238 Ano Ne Ne 90 Kč
MAS1450 Ondříšková Frea OOB Aš C 301509 Ne Ano Ne 90 Kč
MAS1650 Ondříšková Iduun OOB Aš C 237548 Ne Ano Ne 90 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 Ano Ano Ano 240 Kč
LPM1650 Suchá Edita OK Lokomotiva Plzeň C 995848 Ne Ano Ne 90 Kč
SKV9999 Krejčí Matěj TJ Slovan Karlovy Vary 1470168 Ne Ne Ano 90 Kč
0100001 Jelínková Johana 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100002 Toufar Šimon 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100003 Kleinová Natálie 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100004 Klement Jakub 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100005 Košinová Linda 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100006 Poradová Ema 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100007 Pelcová Aneta 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100008 Šesták Petr 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100009 Šulc Kristián 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100010 Kuneš Matěj 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100011 Kuneš Tomáš 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100012 Živnůstková Julinka 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100013 Maulen Roza 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100014 Shorná Ela 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100015 Vítek Matěj 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100016 Novotný Lukáš 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100017 Vítek Max 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100018 Šmejkalová Olivie 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100019 Vítek Mikuláš 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0100020 Šulcová Tonička 010 - LK Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 7894 Ano Ano Ne 180 Kč
LPM1200 Pilař Karel OK Lokomotiva Plzeň C 1417133 Ne Ano Ne 90 Kč
KPY0001 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2181301 Ne Ne Ano 90 Kč
0160003 Cepek Eduard 016 - XCEP zapůjčit Ne Ano Ano 260 Kč
celkem přihlášených: 477, vklad: 115370 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.