Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
29.05.2022
Místo konání:
U rybníka Slatina mezi obcemi Láz a Chrášťovice
Pořadatel:
CST - OB Strakonice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P    

D10 2.07 km, 30 m, 6 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA1252 Leitnerová Marie SC vebr-sport C 2019552 80 Kč
KRE1250 Hendrychová Karolína OOB TJ Sokol Křemže C 428714 80 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 80 Kč

D12 2.27 km, 20 m, 7 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1150 Smolíková Adéla Orientační sporty Písek C 2091537 80 Kč
OPI1152 Kalábová Kateřina Orientační sporty Písek C 2039130 80 Kč
OPI1051 Holubová Kristýna Orientační sporty Písek C 2039162 80 Kč
OPI1053 Drábková Elen Orientační sporty Písek C 2064772 80 Kč
OPI1151 Říhová Anna Orientační sporty Písek C 2039088 80 Kč
SKT1150 Votrubová Albína TJ Sokol Klatovy, oddíl OB zapůjčit 120 Kč
SKT1053 Zíková Klárka TJ Sokol Klatovy, oddíl OB zapůjčit 120 Kč
SKT1051 Ludvíková Eva TJ Sokol Klatovy, oddíl OB zapůjčit 120 Kč
SKT1050 Nová Tereza TJ Sokol Klatovy, oddíl OB zapůjčit 120 Kč
OPI1050 Kopecká Zuzana Orientační sporty Písek C 80 Kč

D14 3.03 km, 50 m, 9 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 7210236 80 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport B 2221503 80 Kč
VTA0958 Leitnerová Anna SC vebr-sport C 2019551 80 Kč
KRE0850 Maršíková Lucie OOB TJ Sokol Křemže B 2148186 80 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek B 2064782 80 Kč
SKT0850 Babková Lucie TJ Sokol Klatovy, oddíl OB zapůjčit 120 Kč
SKT0950 Holá Laura TJ Sokol Klatovy, oddíl OB zapůjčit 120 Kč
VCB0950 Jarošová Linda OB České Budějovice B 8013897 80 Kč

D16 4.57 km, 140 m, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek B 8137514 120 Kč
OPT0750 Hořínková Viktorie Orientační sporty Prachatice 120 Kč
KRE0751 Čerklová Eva OOB TJ Sokol Křemže B 8516427 120 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže B 2126293 120 Kč

D18 6.10 km, 190 m, 16 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 120 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 8116671 120 Kč

D20 8.24 km, 260 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1.02

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 120 Kč

D21 8.24 km, 260 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1.02

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 8648555 120 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 120 Kč
VCB8150 Rücklová Alena OB České Budějovice C 2104583 120 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 120 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 8237724 120 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 120 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 7208097 120 Kč

D35 7.73 km, 230 m, 16 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI8051 Smolíková Lenka Orientační sporty Písek C 2088174 120 Kč
OPI8252 Koubová Klára Orientační sporty Písek C 2064783 120 Kč
OPI7850 Hrodková Markéta Orientační sporty Písek C 2039227 120 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 08676 120 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci 2800224 120 Kč
VIM8350 Roučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 51270 120 Kč
SKT8050 Ludvíková Eliška TJ Sokol Klatovy, oddíl OB zapůjčit 160 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 120 Kč
VTA7951 Rybáková Radka SC vebr-sport C 2221514 180 Kč

D45 6.26 km, 160 m, 13 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 120 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 120 Kč
VTA7551 Legátová Ivana SC vebr-sport C 2221509 120 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 120 Kč
VCB7358 Hojdarová Alena OB České Budějovice C 2087654 120 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 120 Kč
KSH7251 Jirsová Pavla OB Kašperské Hory C 2116454 120 Kč
0030001 Zámečníková Jitka 003 - Zámečníci 2103763 120 Kč
OPI7250 Bečvářová Ladislava Orientační sporty Písek C 2039217 120 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8445298 120 Kč
VCB7450 Brossaud Petra OB České Budějovice C 426368 120 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 120 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8042138 120 Kč
VCB7551 Jarošová Irena OB České Budějovice C 2127643 120 Kč

D55 3.77 km, 110 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 120 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 120 Kč
VTA6751 Vorlíčková Lenka SC vebr-sport C 7208093 120 Kč

DF 2.10 km, 25 m, 6 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1352 Smolíková Kateřina Orientační sporty Písek C 2064771 50 Kč
OPI1251 Holubová Barbora Orientační sporty Písek C 2039201 50 Kč
OPI1250 Holubová Karolína Orientační sporty Písek C 2039185 50 Kč
VIM1350 Roučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 2151421 50 Kč
SKT1350 Lyer Magdalena TJ Sokol Klatovy, oddíl OB zapůjčit 90 Kč

H10 2.07 km, 30 m, 6 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1202 Kouba Mikuláš Orientační sporty Písek C 2039158 80 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 80 Kč

H12 3.03 km, 50 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice B 2104594 80 Kč
OPI1002 Kouba Jan Orientační sporty Písek C 2039216 80 Kč
OPI1001 Chalupa Jáchym Orientační sporty Písek C 2039101 80 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 80 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 80 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 8116772 80 Kč
VIM1100 Roučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C 2224796 80 Kč
VTA1101 Kotek Matěj SC vebr-sport C 2116455 80 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice B 7207856 80 Kč
VCB1101 Brossaud Thomas OB České Budějovice C 426355 80 Kč

H14 4.57 km, 140 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice B 2104593 80 Kč
OPI0802 Chalupa Kryštof Orientační sporty Písek C 2419910 80 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci 7300820 80 Kč
KRE0801 Vačkář Štěpán OOB TJ Sokol Křemže C 2420040 80 Kč
KRE0900 Troják Šimon OOB TJ Sokol Křemže B 7204487 80 Kč
VCB0800 Jaroš Jáchym OB České Budějovice B 8121536 80 Kč

H16 6.10 km, 190 m, 16 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek B 2064776 120 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek B 8077477 120 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 120 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 232980 120 Kč

H18 8.24 km, 260 m, 15 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 120 Kč

H20 11.01 km, 335 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.02

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0301 Novotný Jan SC vebr-sport B 2116444 120 Kč

H21 11.01 km, 335 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.02

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0100 Vaněk Adam Orientační sporty Písek C 2039144 120 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 120 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 120 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 120 Kč
OPT7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Prachatice 2103772 120 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 7210074 120 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 120 Kč
VCB0000 Brossaud Yan OB České Budějovice C 426359 120 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 180 Kč

H35 8.24 km, 260 m, 15 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7801 Holub Martin Orientační sporty Písek C 2039210 120 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 120 Kč
0020001 Fiala Jan 002 - WILD ANIMALS 8008278 120 Kč
VIM8000 Roučka Martin Ski klub Šumava Vimperk C 2224141 120 Kč
VTA8201 Král Lukáš SC vebr-sport C 9201375 120 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 2420032 180 Kč

H45 7.73 km, 230 m, 16 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 120 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 8013426 120 Kč
VCB7201 Mágr Zdeněk OB České Budějovice C 2801490 120 Kč
OPI7700 Klimeš Petr Orientační sporty Písek C 682673 120 Kč
CHT7502 Votruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 120 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 120 Kč
KRE7300 Novák Milan OOB TJ Sokol Křemže C 8116675 120 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 120 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 120 Kč
SKT7700 Ludvík Jan TJ Sokol Klatovy, oddíl OB zapůjčit 160 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 120 Kč
VCB7100 Jaroš Jakub OB České Budějovice C 8107730 120 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 120 Kč

H55 6.26 km, 160 m, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 120 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 120 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava 446445 120 Kč
KRE6600 Maršík Miloš OOB TJ Sokol Křemže C 2127618 120 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 120 Kč

H65 3.77 km, 110 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 80 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 80 Kč
VTA5401 Khýn Miroslav SC vebr-sport C 2221502 80 Kč

H75 2.97 km, 65 m, 10 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 80 Kč

HDR 2.10 km, 25 m, 6 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST1951 Říhová Valentýna OB Strakonice 2133920 50 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 50 Kč
CST1651 Muchlová Magdalena OB Strakonice zapůjčit 90 Kč
CST1401 Muchl Štěpán OB Strakonice zapůjčit 90 Kč
CST1801 Pechlát Ondřej OB Strakonice zapůjčit 90 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 50 Kč
EKP1752 Černá Andrea VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 75 Kč

HF 2.10 km, 25 m, 6 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1304 Říha Patrik Orientační sporty Písek C 2039134 50 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci 1413334 50 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
SKT1300 Ludvík Petr TJ Sokol Klatovy, oddíl OB zapůjčit 90 Kč
OPI1301 Kopecký Jan Orientační sporty Písek C 50 Kč

P 4.57 km, 140 m, 13 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7950 Kalábová Vendula Orientační sporty Písek C 2419909 50 Kč
OPI8253 Říhová Jaroslava Orientační sporty Písek C 2039137 50 Kč
0020002 Jana Ticha 002 - WILD ANIMALS 2125359 50 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 50 Kč
VCB7508 Hojdar Ivan OB České Budějovice C 2087641 50 Kč
VCB0708 Hojdar Jakub OB České Budějovice C 301110 50 Kč
VCB0908 Hojdar Jan OB České Budějovice C 301111 50 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 50 Kč
KRE7301 Hendrych František OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 50 Kč
0040001 Novotná Klára 004 - Strakonice 2118474 50 Kč
celkem přihlášených: 149, vklad: 14995 Kč