Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.06.2022
Místo konání:
Hojná Voda
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P     T    

D10 2.11 km, 60 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 80 Kč
VIM1350 Roučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 2151421 80 Kč
VTA1252 Leitnerová Marie SC vebr-sport C 8670760 80 Kč

D12 2.29 km, 60 m, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA1053 Kůrková Ema SC vebr-sport C 8670758 80 Kč

D14 2.43 km, 70 m, 12 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 8670755 80 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport B 8670754 80 Kč
VCB0950 Jarošová Linda OB České Budějovice B 8013897 80 Kč
VTA0958 Leitnerová Anna SC vebr-sport C 8670753 80 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek B 8226381 80 Kč
KRE0952 Jungvirtová Markéta OOB TJ Sokol Křemže C 8077470 80 Kč

D16 2.67 km, 110 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 120 Kč
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek B 8137514 120 Kč
KRE0751 Čerklová Eva OOB TJ Sokol Křemže B 8516427 120 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže B 8516927 120 Kč
OPT0750 Hořínková Viktorie Orientační sporty Prachatice C 120 Kč
0050001 Yakimenko Milla 005 - TJ OB České Budějovice 2118457 120 Kč

D18 2.80 km, 135 m, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 120 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 8667966 120 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice A 8116770 120 Kč

D20 3.14 km, 160 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 120 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 8680390 120 Kč

D21 3.48 km, 205 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 8680389 120 Kč
VCB8150 Rücklová Alena OB České Budějovice C 2104583 120 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 120 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 08676 120 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 8680605 120 Kč
SHK9051 Voštová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 120 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 8237724 120 Kč

D35 2.80 km, 135 m, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL8650 Makovská Lenka Sokol Horní Jelení C 8014453 120 Kč
VIM8350 Roučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 51270 120 Kč
TCB8551 Němcová Martina SK Technik České Budějovice C 52190 120 Kč
OPI7850 Hrodková Markéta Orientační sporty Písek C 2039227 120 Kč

D45 2.48 km, 115 m, 11 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 120 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 120 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 120 Kč
0010001 Zámečníková Jitka 001 - Zámečníci 8047213 120 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 120 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 120 Kč
OPI7250 Bečvářová Ladislava Orientační sporty Písek C 2039217 120 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8445298 120 Kč

D55 2.10 km, 60 m, 10 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 120 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 120 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 2039143 120 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 120 Kč
VTA6751 Vorlíčková Lenka SC vebr-sport C 7208093 120 Kč

D65 1.74 km, 40 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 120 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 8013472 120 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 120 Kč

D75 1.44 km, 30 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 120 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 120 Kč

DF 2.39 km, 55 m, 6 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB1551 Němcová Veronika SK Technik České Budějovice C 446414 80 Kč

H10 2.11 km, 60 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1202 Kouba Mikuláš Orientační sporty Písek C 2039158 80 Kč
TCB1301 Němec Matouš SK Technik České Budějovice C 52188 80 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 80 Kč

H12 2.42 km, 65 m, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1002 Kouba Jan Orientační sporty Písek C 2039216 80 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice B 8007194 80 Kč
OPI1001 Chalupa Jáchym Orientační sporty Písek C 2039101 80 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice B 8519562 80 Kč
VIM1100 Roučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C 2224796 80 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice B 7207856 80 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 80 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 80 Kč
OPT1000 Vinš Vojtěch Orientační sporty Prachatice C 80 Kč

H14 2.55 km, 80 m, 12 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice B 8226414 80 Kč
OPI0802 Chalupa Kryštof Orientační sporty Písek C 2419910 80 Kč
VCB0800 Jaroš Jáchym OB České Budějovice B 8121536 80 Kč
VCB0920 Kozák Matěj OB České Budějovice C 426356 80 Kč
KRE0900 Troják Šimon OOB TJ Sokol Křemže B 8077482 80 Kč
KRE0801 Vačkář Štěpán OOB TJ Sokol Křemže C 8077476 80 Kč

H16 2.88 km, 140 m, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek B 8014482 120 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 8670744 120 Kč
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 8047166 120 Kč
OPT0700 Mertlík Matyáš Jan Orientační sporty Prachatice C 120 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek B 8077477 120 Kč

H18 3.14 km, 160 m, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 8670756 120 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 120 Kč
VTA0502 Mengler Vojtěch SC vebr-sport B 8077473 120 Kč

H20 3.35 km, 155 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0301 Novotný Jan SC vebr-sport B 2116444 120 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 8226333 120 Kč

H21 4.14 km, 245 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0100 Vaněk Adam Orientační sporty Písek C 8226386 120 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 8001109 120 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 8013426 120 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 120 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 120 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 120 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek C 8013882 120 Kč
OPT7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Prachatice C 2103772 120 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 120 Kč
VCB8748 Vošta Zdeněk OB České Budějovice C 7207704 120 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 120 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 8113531 120 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 120 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 120 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 240 Kč

H35 3.35 km, 155 m, 14 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL8200 Bláha Jan Sokol Horní Jelení C 8226314 120 Kč
PCB8101 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51408 120 Kč
VIM8000 Roučka Martin Ski klub Šumava Vimperk C 2224141 120 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 120 Kč
0030001 Fiala Jan 003 - WILD ANIMALS 8008278 120 Kč

H45 2.88 km, 140 m, 13 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7700 Klimeš Petr Orientační sporty Písek C 682673 120 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8667966 120 Kč
VCB7720 Kozák Martin OB České Budějovice C 426363 120 Kč
0020002 Kůrka František 002 - Kůrkovci 2211477 120 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 120 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 8659396 120 Kč
0010004 Zámečník Pavel 001 - Zámečníci 2801012 120 Kč
KRE7301 Hendrych František OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 120 Kč
KRE7300 Novák Milan OOB TJ Sokol Křemže C 8116675 120 Kč
VTA7501 Novisedlák Dušan SC vebr-sport C 7210406 120 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 120 Kč

H55 2.67 km, 110 m, 13 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 120 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 8660458 120 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 120 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 120 Kč
KSH6501 Sova Petr OB Kašperské Hory C 416181 120 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 8022348 120 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 120 Kč
KSH6301 Jirsa Adam OB Kašperské Hory 416184 120 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 120 Kč

H65 2.10 km, 60 m, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 120 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301725 120 Kč

H75 1.74 km, 40 m, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 120 Kč

HDR 2.39 km, 55 m, 6 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1500 Mackerle Jonáš OB České Budějovice C zapůjčit 120 Kč
VCB1751 Kršková Alžběta OB České Budějovice C 232351 80 Kč
VCB1800 Krška Antonín OB České Budějovice 2080931 80 Kč
0040002 Šulcová Marie 004 - Šulcovi zapůjčit 120 Kč
0040003 Šulc Antonín 004 - Šulcovi zapůjčit 120 Kč

HF 2.39 km, 55 m, 6 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 80 Kč

P 2.26 km, 65 m, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 80 Kč
0020001 Kůrková Iveta 002 - Kůrkovci 2221505 80 Kč
0040001 Šulc František 004 - Šulcovi zapůjčit 120 Kč

T 2.97 km, 110 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Zámečníková Lenka 001 - Zámečníci 2103763 80 Kč
0010003 Zámečník Pavel 001 - Zámečníci 7300189 80 Kč
0030002 Jana Ticha 003 - WILD ANIMALS 2125359 80 Kč
VCB7803 Zábranský Zdeněk OB České Budějovice C 2118443 80 Kč
VCB7953 Zábranská Alena OB České Budějovice 2118442 80 Kč
0060001 Kolařík Petr 006 - Velkomoravský klub Uherské Hradiště 887941 80 Kč
celkem přihlášených: 138, vklad: 15080 Kč