Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.08.2022
Místo konání:
Nesměň, louka u polní cesty Nesměň-Něchov
Pořadatel:
PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
Kategorie:
C     D10     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D75     DBK     DBL     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HA     HBK     HBL     HDR     HF     P    

C 2.61 km, 90 m, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Neuhold Wolfgang 001 - Rakousko 8516758 80 Kč
46A0014 Rimnac Lucas (AUT) OL Naturfreunde Linz 2107047 0 Kč
26A0001 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 0 Kč
0010009 Redl Gerald 001 - Rakousko 2111999 0 Kč
0010010 Redl Gregor 001 - Rakousko 2136722 0 Kč
0010011 Lukaseder Hubert 001 - Rakousko 8400021 0 Kč

D10 2.07 km, 75 m, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIM1350 Roučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 2151421 80 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 80 Kč
0030001 Domkářová Alžběta 003 - Bětuška 2118456 80 Kč

D14 3.41 km, 135 m, 11 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek B 8226381 80 Kč

D16 4.84 km, 175 m, 12 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek B 8137514 120 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 120 Kč
VCB0750 Yakymenko Milla OB České Budějovice 2118447 120 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže B 8516927 120 Kč
OPT0750 Hořínková Viktorie Orientační sporty Prachatice C zapůjčit 160 Kč

D18 5.67 km, 195 m, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 120 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 120 Kč

D21 7.75 km, 265 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 120 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 120 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 8648555 120 Kč

D35 6.05 km, 205 m, 16 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7850 Hrodková Markéta Orientační sporty Písek C 2039227 120 Kč
0020002 Tichá Jana 002 - WILD ANIMALS 2155359 120 Kč
VCB7953 Zábranská Alena OB České Budějovice 2118442 120 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 120 Kč
VIM8350 Roučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 51270 120 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 08676 120 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 120 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 120 Kč
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava C 8076038 120 Kč

D45 4.58 km, 170 m, 12 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7250 Bečvářová Ladislava Orientační sporty Písek C 2039217 120 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 120 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426392 120 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 120 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8445298 120 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8660563 120 Kč
0040001 Zámečníková Jitka 004 - Zámečníci 8047213 120 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 120 Kč
VCB7450 Brossaud Petra OB České Budějovice C 426368 120 Kč

D55 3.90 km, 140 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 120 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 120 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 120 Kč

D75 2.41 km, 80 m, 10 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 80 Kč

DBK 3.90 km, 140 m, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
46A0006 Falk Petra (AUT) OL Naturfreunde Linz 418485 0 Kč
46A0008 Glasner Magdalena (AUT) OL Naturfreunde Linz 5458 0 Kč
46A0009 Kaltenböck Marion (AUT) OL Naturfreunde Linz 418483 0 Kč
46A0017 Wagner Elfi (AUT) OL Naturfreunde Linz 8188808 0 Kč
46A0023 Ziegerhofer Anneliese (AUT) OL Naturfreunde Linz 5452 0 Kč
0010012 Schreiber Hannelore 001 - Rakousko 8400784 0 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 0 Kč

DBL 4.58 km, 170 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
46A0001 Eschlböck Gudrun (AUT) OL Naturfreunde Linz 8445522 0 Kč
46A0018 Wagner Birgit (AUT) OL Naturfreunde Linz 8355558 0 Kč
46A0020 Weindl Sonja (AUT) OL Naturfreunde Linz 0 Kč
46A0022 Weinzinger Michaela (AUT) OL Naturfreunde Linz 700040 0 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 0 Kč

H10 2.07 km, 75 m, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 2181294 80 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 80 Kč

H12 2.61 km, 90 m, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 2181916 80 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice B 2104594 80 Kč
VIM1100 Roučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C 2224796 80 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 80 Kč
VCB1101 Brossaud Thomas OB České Budějovice C 426355 80 Kč
OPT1001 Hořínek Mikuláš Orientační sporty Prachatice C zapůjčit 120 Kč

H14 4.84 km, 175 m, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice B 2104593 80 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 80 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 80 Kč

H16 5.67 km, 195 m, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek B 2064776 120 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek B 8077477 120 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 120 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 232980 120 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 120 Kč

H18 6.15 km, 200 m, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 120 Kč
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec B 8013484 120 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 8109386 120 Kč

H20 7.60 km, 285 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 8226333 120 Kč

H21 10.44 km, 310 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek C 8013882 120 Kč
OPI0100 Vaněk Adam Orientační sporty Písek C 2039144 120 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 120 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 120 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 120 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 120 Kč

H35 7.60 km, 285 m, 16 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 2088184 120 Kč
0020001 Fiala Jan 002 - WILD ANIMALS 8008278 120 Kč
VCB7803 Zábranský Zdeněk OB České Budějovice C 2118443 120 Kč
VIM8000 Roučka Martin Ski klub Šumava Vimperk C 2224141 120 Kč

H45 6.05 km, 205 m, 15 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 8013426 120 Kč
OPI7700 Klimeš Petr Orientační sporty Písek C 682673 120 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 120 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 120 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 120 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 8015316 120 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 120 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 120 Kč
VCB7201 Mágr Zdeněk OB České Budějovice C 2801490 120 Kč
KRE7301 Hendrych František OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 120 Kč
KRE7502 Padrta Martin OOB TJ Sokol Křemže C 8667975 120 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 8654910 120 Kč

H55 4.58 km, 170 m, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 120 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 120 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 120 Kč
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 120 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 120 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 120 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava 446445 120 Kč

H65 3.90 km, 140 m, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 80 Kč

H75 2.41 km, 80 m, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 80 Kč

HA 7.60 km, 285 m, 17 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 0 Kč
46A0002 Eschlböck Rainer (AUT) OL Naturfreunde Linz 8303040 0 Kč
46A0004 Falk Martin (AUT) OL Naturfreunde Linz 418481 0 Kč
46A0005 Falk Stefan (AUT) OL Naturfreunde Linz 7070777 0 Kč
46A0007 Glasner Christoph (AUT) OL Naturfreunde Linz 8200085 0 Kč
46A0015 Stadler Siegfried (AUT) OL Naturfreunde Linz 8000035 0 Kč
26A0004 Zöbl Gottfried (AUT) HSV Ried 8050166 0 Kč

HBK 3.90 km, 140 m, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
46A0012 Ravenscroft James (AUT) OL Naturfreunde Linz 0 Kč
46A0016 Stadler Peter (AUT) OL Naturfreunde Linz 8020748 0 Kč
46A0019 Wagner Max (AUT) OL Naturfreunde Linz 8110008 0 Kč
26A0002 Hones Josef (AUT) HSV Ried 8116117 0 Kč
0010006 Pallauf Reinhard 001 - Rakousko 5494 0 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 0 Kč

HBL 6.05 km, 205 m, 14 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
12A0001 Grill Michael (AUT) Naturfreunde Wien 8400022 120 Kč
46A0003 Eschlböck Jakob (AUT) OL Naturfreunde Linz 5500 0 Kč
46A0010 Mair Alois (AUT) OL Naturfreunde Linz 5434 0 Kč
46A0011 Pühringer Dieter (AUT) OL Naturfreunde Linz 9005033 0 Kč
46A0013 Rimnac Axel (AUT) OL Naturfreunde Linz 2107045 0 Kč
46A0021 Weindl Florian (AUT) OL Naturfreunde Linz 0 Kč
46A0024 Ziegerhofer Othmar (AUT) OL Naturfreunde Linz 1700101 0 Kč
26A0003 Wolf Markus (AUT) HSV Ried 8363680 0 Kč
0010002 Kraxberger Jakob 001 - Rakousko 9001217 0 Kč
0010003 Kraxberger Dieter 001 - Rakousko 5488 0 Kč
0010004 Scheibenreif Johann 001 - Rakousko 8400061 0 Kč
0010005 Wenzierl Dominik 001 - Rakousko 2211378 0 Kč
0010007 Glaser Martin 001 - Rakousko 7720326 0 Kč
46A0025 Sebal Jürgen (AUT) OL Naturfreunde Linz 5842 0 Kč

HDR 2.89 km, 115 m, 10 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1500 Matějů Emil Slavia Liberec orienteering C 887154 50 Kč
KRE1700 Mařík Vojtěch OOB TJ Sokol Křemže 50 Kč
JHB1550 Kubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9201757 50 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 50 Kč
SJI1650 Prošková Andrea OK Jihlava C 51774 50 Kč

HF 2.89 km, 115 m, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 50 Kč

P 2.41 km, 80 m, 10 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. brněnská C 7209368 50 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 50 Kč
KRE7300 Novák Milan OOB TJ Sokol Křemže C 8116675 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 8116772 50 Kč
celkem přihlášených: 144, vklad: 10660 Kč