Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava 2022

Datum:
01.04.2022
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA B 8003651 0 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA B 8667954 0 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno A 8077877 0 Kč
PBM0952 Stašková Sofie TJ Spartak 1. brněnská B 8007609 0 Kč
PBM0852 Strýčková Barbora TJ Spartak 1. brněnská A 8660375 0 Kč
RBK0853 Fedrová Anežka SK Radioklub Blansko B 8113507 0 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko B 8516957 0 Kč
RBK0852 Veselá Veronika SK Radioklub Blansko B 0 Kč
BFM0955 Burešová Eliška SKOB Frýdek - Místek B 8035525 0 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec B 8004343 0 Kč
TRI0854 Czerneková Adéla TJ TŽ Třinec B 49365 0 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec B 8030646 0 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 8047115 0 Kč
TBM0856 Horká Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 8006750 0 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno B 8033296 0 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno A 8180908 0 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno B 8149878 0 Kč
TBM0989 Kotecká Marie Anna KOS TJ Tesla Brno B 440698 0 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava B 8648592 0 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 0 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín B 8209279 0 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 0 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8663160 0 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 0 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 2419936 0 Kč
BFM0952 Máchová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2087506 0 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 8680330 0 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín B 331753 0 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín B 8150409 0 Kč
TZL0959 Řezníčková Klára SKOB Zlín B 0 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice B 8482070 0 Kč
VIC0956 Štěpánková Anna OB Vizovice B 8680388 0 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice B 1400414 0 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Brno Žabovřesky B 8660445 0 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Brno Žabovřesky B 8648635 0 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Brno Žabovřesky B 8076013 0 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Brno Žabovřesky B 8517355 0 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 8076008 0 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Brno Žabovřesky B 8033247 0 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680326 0 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8482100 0 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2116500 0 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice B 1000509 0 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 2067322 0 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 0 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 8680425 0 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 0 Kč
RBK0651 Vrbková Marta SK Radioklub Blansko B 2127554 0 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno B 8113512 0 Kč
TRI0659 Sližová Lucie TJ TŽ Třinec B 8022675 0 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 0 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 0 Kč
TBM0760 Ryšavá Viktorie KOS TJ Tesla Brno B 2127898 0 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno B 2087664 0 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno B 8667955 0 Kč
TBM0759 Myšková Ema KOS TJ Tesla Brno B 8477377 0 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 2091596 0 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 0 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 0 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 2069085 0 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 8226335 0 Kč
SSU0752 Zaoralová Eliška SK Severka Šumperk B 2001924 0 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 8680314 0 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 0 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 8022633 0 Kč
VIC0650 Rosíková Růžena Eliška OB Vizovice B 2103241 0 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Brno Žabovřesky B 8648551 0 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Brno Žabovřesky B 8003521 0 Kč
ZBM0657 Mynářová Markéta SK Brno Žabovřesky B 8516457 0 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 0 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0552 Vojkůvková Hana SKOB Ostrava B 8445291 0 Kč
MOV0553 Zahradníková Kateřina SKOB Ostrava B 2102874 0 Kč
MOV0450 Procnerová Veronika SKOB Ostrava B 2087705 0 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 0 Kč
RBK0454 Vrbková Magdalena SK Radioklub Blansko B 2260155 0 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 0 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 0 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 0 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 0 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 0 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 0 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 0 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 2108881 0 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 2419911 0 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín B 8670800 0 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 0 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk B 2148071 0 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 8680430 0 Kč
SKM0550 Ošmerová Tereza KOB Směr Kroměříž B 8680307 0 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Brno Žabovřesky A 8660424 0 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Brno Žabovřesky B 8660428 0 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8107739 0 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076633 0 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 0 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 8061463 0 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8660570 0 Kč
TZL0259 Olbortová Kristýna SKOB Zlín B 52685 0 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno C 438041 0 Kč
SIT0252 Bernatíková Hana OK SILESIA B 8662702 0 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662434 0 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 0 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 0 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 0 Kč
BFM8751 Čablová Kristina SKOB Frýdek - Místek C 9005140 0 Kč
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 0 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 0 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 0 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 0 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 0 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 0 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 0 Kč
BFM7855 Burešová Petra SKOB Frýdek - Místek C 2039172 0 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 8006732 0 Kč
BFM8052 Červinková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2102862 0 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Brno Žabovřesky C 2087665 0 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 0 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 0 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 0 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 0 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 8012874 0 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 0 Kč
JPV7777 Balvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 0 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 0 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 0 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 0 Kč
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov C 2000550 0 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 0 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8154988 0 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 0 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 0 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 0 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 0 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 0 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 0 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 0 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 0 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 0 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201824 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 0 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 0 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8013828 0 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 0 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 0 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 0 Kč
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 8004296 0 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 0 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 0 Kč
JPV6666 Jarošová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 8150666 0 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 0 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8063099 0 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 0 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 0 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 0 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8482114 0 Kč
PBM0800 Denemarek Max TJ Spartak 1. brněnská B 7080127 0 Kč
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava B 428276 0 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava B 8004331 0 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 0 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín A 8240800 0 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín A 8648637 0 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 0 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 0 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín B 8680386 0 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín B 8648628 0 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava B 8004291 0 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava A 8648624 0 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec B 8515524 0 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec B 8003598 0 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec B 8014500 0 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 8008044 0 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8014493 0 Kč
TBM0817 Franc Kryštof KOS TJ Tesla Brno B 2083396 0 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno B 2127861 0 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno B 8058058 0 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8680332 0 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno B 2111764 0 Kč
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno B 8117119 0 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 0 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov B 2051506 0 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov B 2061817 0 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 0 Kč
JPV1001 Koutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 0 Kč
BFM0806 Červinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek B 2087518 0 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 0 Kč
SSU1001 Ryszkowski Ondřej SK Severka Šumperk B 2001992 0 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín B 8090714 0 Kč
TZL0906 Zdráhal Matěj SKOB Zlín B 2134314 0 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk B 8022645 0 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 0 Kč
ASU0911 Kupilík Vít Magnus Orienteering B 2420060 0 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 0 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Brno Žabovřesky A 8660380 0 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Brno Žabovřesky B 8660436 0 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 0 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 2051534 0 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 0 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 0 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 0 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín B 8047116 0 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín B 2113089 0 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8116762 0 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 0 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec B 8113518 0 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno B 8188288 0 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8100047 0 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 0 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 0 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno B 2083417 0 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 0 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 0 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 0 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 0 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk B 9200527 0 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 8000119 0 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 8000604 0 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice B 8482099 0 Kč
VIC0610 Špaňhel Petr OB Vizovice B 8482101 0 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 0 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 0 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 8005438 0 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Brno Žabovřesky B 8076007 0 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Brno Žabovřesky B 8660413 0 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Brno Žabovřesky B 8660379 0 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Brno Žabovřesky B 8517358 0 Kč
BFM0608 Otta Kryštof SKOB Frýdek - Místek B 2129253 0 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670783 0 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 0 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 0 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 0 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 7210097 0 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 0 Kč
MOV0504 Řepka Michal SKOB Ostrava B 436424 0 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 8000241 0 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 0 Kč
AOP0504 Klösel Samuel Orientační Běh Opava B 8237738 0 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 8222007 0 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 0 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 0 Kč
PBM0512 Kasza Tomáš TJ Spartak 1. brněnská C 8116805 0 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 8660466 0 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 8660475 0 Kč
TZL0407 Graubner Tadeáš SKOB Zlín B 2067944 0 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 0 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 0 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 0 Kč
STE0504 Trepáč Adam SK SKI-OB Šternberk B 8071293 0 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice B 8482077 0 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 0 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Brno Žabovřesky B 8663130 0 Kč
ZBM0513 Dvořáček Michal SK Brno Žabovřesky B 8517357 0 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 0 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 0 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 0 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 8042121 0 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 0 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 8670824 0 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 8660459 0 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 0 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 8670770 0 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 8109360 0 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 0 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 0 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 0 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 0 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8022671 0 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 8670821 0 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Brno Žabovřesky B 1111187 0 Kč
ZBM0308 Šipoš Tomáš SK Brno Žabovřesky B 8100070 0 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 0 Kč
LCE0309 Sláma Richard OOB TJ Slovan Luhačovice B 2008508 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 8014474 0 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 0 Kč
JPV8303 Hubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8109329 0 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 0 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 0 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8461740 0 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 8226338 0 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 8140919 0 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 2102570 0 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 0 Kč
TRI7801 Myslivec Jiří TJ TŽ Třinec C 52292 0 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 0 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 0 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 0 Kč
SIT8001 Kawulok Marek OK SILESIA C 8003610 0 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 0 Kč
RBK7502 Veselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 0 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 0 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 0 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 0 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 0 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 8107738 0 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 0 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 0 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 0 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 8003662 0 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 0 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 0 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 0 Kč
JPV7300 Koutný Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 0 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 0 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 0 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 0 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8006748 0 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 0 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 0 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 0 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 0 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 0 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 0 Kč
LCE7702 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 0 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662438 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM7207 Zřídkaveselý Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8162872 0 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 0 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 0 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 0 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 0 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 8004044 0 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8047120 0 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 0 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Brno Žabovřesky C 515468 0 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 0 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 8003657 0 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 0 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 0 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 0 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 0 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 0 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 0 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 0 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 0 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 0 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 0 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 0 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 0 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 0 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 8107752 0 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662441 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 0 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 0 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 0 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 0 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 0 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 8113528 0 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 0 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 8006760 0 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 0 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 0 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 0 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 0 Kč
JPV5706 Jaroš Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 8100857 0 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 8014459 0 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 8005138 0 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 0 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 0 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 0 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 7203331 0 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 0 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 8006768 0 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 0 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 0 Kč
celkem přihlášených: 367, vklad: 0 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.