Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
26.03.2022
Místo konání:
Záluží – sportovní areál V Luhu
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DH10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     T1     T2     T3     TF    
Nahrávám data...

D10 1.87 km, 6 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO1250 Hynková AnnaHynková Anna SKOB Ostrov C 301730 80 Kč
VPM1250 Dvořáková ZuzanaDvořáková Zuzana KOS Slavia Plzeň C 434806 80 Kč
MLA1250 Benešová MarieBenešová Marie MLOK Mariánské Lázně C 1421918 80 Kč
NEK1250 Gregorová VendulaGregorová Vendula Nejdek Orienteering C 2146036 80 Kč
NEK1251 Škultéty KristýnaŠkultéty Kristýna Nejdek Orienteering C 8066730 80 Kč
NEK1350 Pávková AnnaPávková Anna Nejdek Orienteering C 8154973 80 Kč
VPM1351 Jedličková AlžbětaJedličková Alžběta KOS Slavia Plzeň 1490 80 Kč

D12 2.64 km, 9 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM1050 Vodrážková BarboraVodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň B 8022340 80 Kč
VPM1150 Maternová JanaMaternová Jana KOS Slavia Plzeň C 2060382 80 Kč
ONO1050 Hynková MarieHynková Marie SKOB Ostrov C 8008269 80 Kč
VPM1052 Dvořáková BarboraDvořáková Barbora KOS Slavia Plzeň C 07924 80 Kč
SKV1151 Turková KláraTurková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C 2118939 80 Kč
NEK1151 Juhaszová TerezaJuhaszová Tereza Nejdek Orienteering C 8004735 80 Kč
MLA1151 Fišáková LeonaFišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 80 Kč
MLA1154 Nykodymová AnnaNykodymová Anna MLOK Mariánské Lázně C 1421923 80 Kč
DCH1151 Fryšová ZuzanaFryšová Zuzana Radioelektronika Cheb C 2039224 80 Kč
ONO1150 Urbánková LucieUrbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 80 Kč
SAD1150 Fodorová NatálieFodorová Natálie Sportovní akademie Dobříš C 331259 80 Kč
KRL1152 Houbová EliškaHoubová Eliška Kometa Kralovice C 2126275 80 Kč
MLA1155 Peláková DanielaPeláková Daniela MLOK Mariánské Lázně C 2214516 80 Kč
VPM1155 Andělová ViktorieAndělová Viktorie KOS Slavia Plzeň C 2127528 80 Kč

D14 2.86 km, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0953 Šafránková EliškaŠafránková Eliška OK Lokomotiva Plzeň B 8003929 80 Kč
BSO0855 Tauerová KristinaTauerová Kristina KOB Baník Sokolov C 8691 80 Kč
BSO0853 Fojtíková NikolaFojtíková Nikola KOB Baník Sokolov C 232236 80 Kč
KRL0951 Hanáková AnetaHanáková Aneta Kometa Kralovice B 8113491 80 Kč
KSH0852 Mayerová DanielaMayerová Daniela OB Kašperské Hory B 8116778 80 Kč
BSO0854 Fojtíková VendulaFojtíková Vendula KOB Baník Sokolov C 7876 80 Kč
DCH0959 Fryšová ŽanetaFryšová Žaneta Radioelektronika Cheb B 2141932 80 Kč
LPM0951 Stehlíková TerezaStehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 8013914 80 Kč
ONO0950 Ječmenová VeronikaJečmenová Veronika SKOB Ostrov C 8016054 80 Kč
ONO0851 Ritterová LídaRitterová Lída SKOB Ostrov B 8154991 80 Kč
VPM0851 Sobotová KateřinaSobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 8013929 80 Kč

D16 2.62 km, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0650 Kohoutková KláraKohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8655488 120 Kč
KRL0653 Gelnerová AnnaGelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102145 120 Kč
KRL0752 Bodurková DenisaBodurková Denisa Kometa Kralovice B 2127645 120 Kč
KRL0651 Fišarová AdélaFišarová Adéla Kometa Kralovice B 416314 120 Kč
KRL0658 Králová LucieKrálová Lucie Kometa Kralovice C 2127636 120 Kč
DCH0760 Fryšová AndreaFryšová Andrea Radioelektronika Cheb C 2141931 120 Kč
ZTC0750 Kadlecová BarboraKadlecová Barbora Západočeské sportovní centrum OB C 434819 120 Kč
VPM0650 Třísková TerezaTřísková Tereza KOS Slavia Plzeň B 2082946 120 Kč
KRL0754 Kropáčová ZuzanaKropáčová Zuzana Kometa Kralovice B 2126298 120 Kč
KRL0757 Pokorná AnežkaPokorná Anežka Kometa Kralovice B 240 Kč

D18 3.38 km, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0552 Kulová LauraKulová Laura SKOB Ostrov A 8004351 120 Kč
ONO0650 Urbánková EvaUrbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 120 Kč
KRL0551 Vlachová AdélaVlachová Adéla Kometa Kralovice B 2126299 120 Kč
ONO0452 Pecko SáraPecko Sára SKOB Ostrov A 8116743 120 Kč
VSP0458 Kodejšová MarkétaKodejšová Markéta USK Praha A 8660543 120 Kč
ZTC0652 Kožíšková KačkaKožíšková Kačka Západočeské sportovní centrum OB A 8008298 120 Kč
NEK0450 Ziebová VeronikaZiebová Veronika Nejdek Orienteering C 8660519 120 Kč
ONO0553 Holíková SimonaHolíková Simona SKOB Ostrov B 8154979 120 Kč
ZTC0551 Beránková ŠárkaBeránková Šárka Západočeské sportovní centrum OB A 8516419 120 Kč

D20 4.17 km, 12 kontrol Rank. koef.: 1.02

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEK0250 Marešová KláraMarešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 120 Kč
KRL0351 Fišarová EliškaFišarová Eliška Kometa Kralovice B 9412003 120 Kč

D21 4.17 km, 12 kontrol Rank. koef.: 1.02

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL9651 Hanáková MagdaHanáková Magda Kometa Kralovice C 8013942 120 Kč
KRL9951 Hanáková LenkaHanáková Lenka Kometa Kralovice C 8004041 120 Kč
DCH0165 Trpáková DanielaTrpáková Daniela Radioelektronika Cheb C 2092353 120 Kč
VPM0153 Staňková MarkétaStaňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 7210111 120 Kč
NEK9950 Marešová AlexandraMarešová Alexandra Nejdek Orienteering C 2067348 120 Kč
NEK0150 Nádeníčková PavlaNádeníčková Pavla Nejdek Orienteering C 8660521 120 Kč
PGP8556 Matějů MartinaMatějů Martina SK Praga E 8680605 120 Kč
VPM0051 Svobodová AlexandraSvobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 8656520 120 Kč
VPM9191 Kamarytová MarieKamarytová Marie KOS Slavia Plzeň C 8656581 120 Kč

D35 3.38 km, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA8250 Placková VeronikaPlacková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 120 Kč
SKV7752 Dítková JitkaDítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 120 Kč
ONO7851 Urbánková JanaUrbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 120 Kč
SKV7952 Savičová GabrielaSavičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 8660525 120 Kč
PGP6652 Tichovská HanaTichovská Hana SK Praga C 8005134 120 Kč
MLA8350 Kožíšková HanaKožíšková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421928 120 Kč
MLA6754 Bínová KathrinBínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 120 Kč
SKV7852 Turková MartinaTurková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C 2118940 120 Kč
NEK7850 Pávková JanaPávková Jana Nejdek Orienteering C 2111718 120 Kč
NEK7851 Soukupová AndreaSoukupová Andrea Nejdek Orienteering C 2145642 120 Kč
MLA7750 Fišáková HanaFišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 8656664 120 Kč

D45 2.62 km, 9 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7151 Zierhutová MichaelaZierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 120 Kč
LPM6151 Pechová IvaPechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 120 Kč
SCP6150 Kavková DanaKavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 120 Kč
SJH6451 Tichá JanaTichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 120 Kč
ONO6750 Lisá MonikaLisá Monika SKOB Ostrov C 8660918 120 Kč
KSH7251 Jirsová PavlaJirsová Pavla OB Kašperské Hory C 2116454 120 Kč
NEK7450 Marešová MarcelaMarešová Marcela Nejdek Orienteering C 301416 120 Kč
MLA6951 Jelínková RadkaJelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 120 Kč
DCH7654 Fryšová TerezaFryšová Tereza Radioelektronika Cheb C 4451 120 Kč
MAS7351 Millionová HedvikaMillionová Hedvika OOB Aš C 2087633 120 Kč
LPM7353 Čepičková JanaČepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 120 Kč

D55 2.31 km, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6352 Kolovská IlonaKolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 120 Kč
ONO5950 Gabrielová ŠárkaGabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 120 Kč
LPM5951 Šilhavá JanaŠilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 120 Kč
VSP5950 Lacigová IvanaLacigová Ivana USK Praha C 8116699 120 Kč
SKV6451 Šplinarová JanaŠplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 120 Kč
MLA6258 Sklenářová JanaSklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 120 Kč
MLA6552 Miturová RadkaMiturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 120 Kč

D65 1.88 km, 7 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV5352 Savičová IrenaSavičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 80 Kč
LCV5550 Mágrová IvanaMágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 80 Kč
LPM4850 Bohuslavová VěraBohuslavová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 51480 80 Kč
SKV5551 Kubátová LenkaKubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 80 Kč
MLA5451 Opavová StanislavaOpavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 80 Kč

DH10F 1.62 km, 5 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM1251 Krsová AnnaKrsová Anna KOS Slavia Plzeň C 52381 80 Kč
SAD1300 Fodor PatrikFodor Patrik Sportovní akademie Dobříš C 981821 80 Kč

H10 1.87 km, 6 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM1300 Rauch TobiášRauch Tobiáš KOS Slavia Plzeň C 887624 80 Kč
VPM1000 Beránek ŠimonBeránek Šimon KOS Slavia Plzeň C 9101182 80 Kč
NEK1201 Soukup OndřejSoukup Ondřej Nejdek Orienteering C 8013491 80 Kč
0020003 Cepek VojtechCepek Vojtech 002 - XCEP zapůjčit 120 Kč
VPM1301 Křenek MartinKřenek Martin KOS Slavia Plzeň C 8000359 80 Kč

H12 2.64 km, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM1000 Parula EgonParula Egon OK Lokomotiva Plzeň B 2801411 80 Kč
SKV1001 Štěrba Lukᚊtěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary B 8013923 80 Kč
MLA1000 Beneš JanBeneš Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421924 80 Kč
KRL1003 Bejvančický JanBejvančický Jan Kometa Kralovice C 232961 80 Kč
NEK1100 Fecko RichardFecko Richard Nejdek Orienteering C 2067349 80 Kč
NEK1000 Gregor JosefGregor Josef Nejdek Orienteering C 232229 80 Kč
MAS1001 Brabec ZdeněkBrabec Zdeněk OOB Aš B 2087666 80 Kč
LPM1102 Čepička AntonínČepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 2129225 80 Kč
VPM1102 Jedlička JosefJedlička Josef KOS Slavia Plzeň C 232337 80 Kč
ONO1001 Černý AntonínČerný Antonín SKOB Ostrov B 8119462 80 Kč
KRL1002 Houba VojtěchHouba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 80 Kč
VPM1101 Křenek JanKřenek Jan KOS Slavia Plzeň C 8000358 80 Kč

H14 3.55 km, 12 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0800 Pícl KryštofPícl Kryštof KOS Slavia Plzeň C 8410773 80 Kč
MLA0902 Placek TomasPlacek Tomas MLOK Mariánské Lázně B 8014515 80 Kč
VPM0902 Materna JosefMaterna Josef KOS Slavia Plzeň B 8007996 80 Kč
MLA0901 Prinz MikulášPrinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně B 1421915 80 Kč
VPM0801 Krs JakubKrs Jakub KOS Slavia Plzeň C 8014479 80 Kč
SKV0801 Turek JakubTurek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 7791777 80 Kč
MAS0800 Mála MatyášMála Matyáš OOB Aš C 2026162 80 Kč
VPM0803 Tříska LukášTříska Lukáš KOS Slavia Plzeň C 2082920 80 Kč
MLA0801 Herman OndřejHerman Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 1421926 80 Kč
VPM0802 Vodrážka ŠtěpánVodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 8022383 80 Kč
VPM0901 Anděl RobinAnděl Robin KOS Slavia Plzeň B 8109411 80 Kč

H16 3.51 km, 10 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0702 Maglia ŠimonMaglia Šimon SKOB Ostrov B 8022369 120 Kč
ONO0600 Ječmen MatyášJečmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 120 Kč
ONO0603 Meduna FilipMeduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 120 Kč
ONO0602 Myslík VojtěchMyslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 120 Kč
BSO0602 Havlíček ViktorHavlíček Viktor KOB Baník Sokolov B 8028801 120 Kč
ONO0701 Kule OliverKule Oliver SKOB Ostrov B 8648612 120 Kč
BSO0601 Veseleňák KarelVeseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232239 120 Kč
DCH0711 Plevný AlbertPlevný Albert Radioelektronika Cheb B 8662372 120 Kč
KRL0703 Bejvančický JosefBejvančický Josef Kometa Kralovice C 2127632 120 Kč
ZTC0601 Svoboda AntonínSvoboda Antonín Západočeské sportovní centrum OB A 8651736 120 Kč
NEK0700 Pávek ŠtěpánPávek Štěpán Nejdek Orienteering B 8660516 120 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš JosefJanoch Mikuláš Josef MLOK Mariánské Lázně C 2085576 120 Kč
MAS0701 Brabec MatějBrabec Matěj OOB Aš B 2026161 120 Kč
KRL0702 Škrle MichaelŠkrle Michael Kometa Kralovice C 2126308 120 Kč
BSO0603 Spiřík FrantišekSpiřík František KOB Baník Sokolov C 8683 120 Kč

H18 3.25 km, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0503 Pivec JanPivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8116803 120 Kč
MLA0502 Janoch Samuel JanJanoch Samuel Jan MLOK Mariánské Lázně B 8656638 120 Kč
ZTC0502 Sobota OndřejSobota Ondřej Západočeské sportovní centrum OB B 8014568 120 Kč

H20 5.81 km, 17 kontrol Rank. koef.: 1.02

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0304 Havlíček AlbertHavlíček Albert KOB Baník Sokolov B 8028818 120 Kč
MLA0201 Kováč FrantišekKováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 120 Kč
MLA0300 Milota BřetislavMilota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 8116801 120 Kč

H21 5.81 km, 17 kontrol Rank. koef.: 1.02

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0301 Kohoutek OldřichKohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 120 Kč
LPM9702 Sova FrantišekSova František OK Lokomotiva Plzeň C 361920 120 Kč
KRL9505 Žákovec JanŽákovec Jan Kometa Kralovice C 212765 120 Kč
SJH9201 Tichý TomášTichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 120 Kč
DCH0012 Sládek OndřejSládek Ondřej Radioelektronika Cheb C 8047 120 Kč
LPM7820 Suchý PetrSuchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8656565 120 Kč
NEK0101 Newiak NickNewiak Nick Nejdek Orienteering C 8109361 120 Kč
MLA9306 Macura JanMacura Jan MLOK Mariánské Lázně C 8109363 120 Kč
PGP7601 Matějů LubošMatějů Luboš SK Praga C 8662333 120 Kč
MAS9600 Frank JiříFrank Jiří OOB Aš C 301505 120 Kč
ZTC0501 Stehlík ŠimonStehlík Šimon Západočeské sportovní centrum OB A 8670487 120 Kč
ZTC7903 Stehlík PetrStehlík Petr Západočeské sportovní centrum OB C 8515517 120 Kč
ZTC0700 Stehlík JakubStehlík Jakub Západočeské sportovní centrum OB A 8013478 120 Kč
MLA9205 Kamaryt MichalKamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 1421919 120 Kč

H35 4.08 km, 11 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA8000 Placek PetrPlacek Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109418 120 Kč
SKV8101 Badura VáclavBadura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 120 Kč
ONO7200 Ševčík PetrŠevčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 120 Kč
PGP6100 Tichovský MartinTichovský Martin SK Praga C 8680347 120 Kč
MLA7600 Pivec LukášPivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 8116735 120 Kč
VPM8201 Rauch StanislavRauch Stanislav KOS Slavia Plzeň C 8410796 120 Kč
LPM8500 Šilhavý JakubŠilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 120 Kč
BSO7907 Rambousek KarelRambousek Karel KOB Baník Sokolov C 8028852 120 Kč
SKV7302 Turek JanTurek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 120 Kč
NEK7700 Pávek JiříPávek Jiří Nejdek Orienteering C 8013492 120 Kč
MLA5801 Milota JosefMilota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 120 Kč
MAS5501 Pilař KarelPilař Karel OOB Aš C 8667502 120 Kč
MAS6800 Kovář JindřichKovář Jindřich OOB Aš C 8667511 120 Kč
ONO7900 Ječmen VladimírJečmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 120 Kč
ONO7401 Ritter AlešRitter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 120 Kč
KRL7801 Houba PetrHouba Petr Kometa Kralovice C 2134275 120 Kč

H45 3.25 km, 10 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU7407 Trhlík TomášTrhlík Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 8071274 120 Kč
BSO7100 Kohoutek OldřichKohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 120 Kč
SKV7301 Dítko JanDítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 8109364 120 Kč
ONO7000 Hynek PetrHynek Petr SKOB Ostrov C 301490 120 Kč
SJH6401 Tichý MartinTichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 120 Kč
LPM7020 Weissar PetrWeissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8003619 120 Kč
0010001 Poupa MartinPoupa Martin 001 - Poupin zapůjčit 160 Kč
KSH7601 Fiala MichalFiala Michal OB Kašperské Hory C 416182 120 Kč
MLA7601 Beneš MarekBeneš Marek MLOK Mariánské Lázně C 1421929 120 Kč
MLA6708 Bína PavelBína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 120 Kč
LPM7001 Jiroušek PetrJiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 120 Kč
LPM6701 Čepička LadislavČepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 120 Kč
DCH7503 Fryš ZdeněkFryš Zdeněk Radioelektronika Cheb C 4450 120 Kč
SLA7000 Doubek PetrDoubek Petr SKOB Slaný C 8648574 120 Kč
ONO7101 Černý JanČerný Jan SKOB Ostrov C 8410794 120 Kč
0030001 Kopp PetrKopp Petr 003 - Šumavský průzkum 1403411 120 Kč

H55 3.07 km, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM5402 Pech JiříPech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 120 Kč
CST5601 Muchl VladimírMuchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 120 Kč
SCP5900 Kavka JiříKavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 120 Kč
KSH6501 Sova PetrSova Petr OB Kašperské Hory C 416181 120 Kč
DCH6002 Čech PetrČech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 120 Kč
VLI5201 Hickethier ManfredHickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 120 Kč
KRL6701 Hanák MartinHanák Martin Kometa Kralovice C 2017667 120 Kč
KRL6702 Kropáč JiříKropáč Jiří Kometa Kralovice C 2099518 120 Kč
NEK6500 Zieba JaroslavZieba Jaroslav Nejdek Orienteering C 8109326 120 Kč
KSH5901 Janošík LubomírJanošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 120 Kč
VPM5009 Blažek JiříBlažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 120 Kč
DCH5701 Michalec JanMichalec Jan Radioelektronika Cheb C 7207360 120 Kč

H65 2.31 km, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV5000 Mágr ZdeněkMágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301725 80 Kč
MAS5401 Hájek JanHájek Jan OOB Aš C 8648556 80 Kč

H75 1.88 km, 7 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA4401 Fišák JanFišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 80 Kč
DCH4701 Jirásek JaroslavJirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 80 Kč
LPM4201 Bohuslav VáclavBohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 51479 80 Kč
MLA4201 Sklenář JanSklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 80 Kč
LCV4700 Valeška RudolfValeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 80 Kč

T1 1.84 km, 6 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL1350 Gelnerová KarolínaGelnerová Karolína Kometa Kralovice C 2126273 100 Kč
LPM1650 Suchá EditaSuchá Edita OK Lokomotiva Plzeň C 995848 100 Kč
LPM1851 Suchá ZoeSuchá Zoe OK Lokomotiva Plzeň C 100 Kč
LPM1050 Pilařová MariePilařová Marie OK Lokomotiva Plzeň C 2103797 100 Kč
LPM1200 Pilař KarelPilař Karel OK Lokomotiva Plzeň C 1417133 100 Kč
KRL1302 Knot OndřejKnot Ondřej Kometa Kralovice C 434576 100 Kč

T2 2.44 km, 9 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7100 Zierhut AntonínZierhut Antonín TJ Lokomotiva Chomutov C 253146 100 Kč
ONO0550 Ševčíková AnežkaŠevčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 100 Kč
LPM0804 Černý MatyášČerný Matyáš OK Lokomotiva Plzeň C zapůjčit 140 Kč
NEK8750 Marešová NaděždaMarešová Naděžda Nejdek Orienteering 100 Kč
NEK0851 Petýrková KarolínaPetýrková Karolína Nejdek Orienteering C 100 Kč
MLA0500 Milota JanMilota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 100 Kč
KRL8251 Houbová HanaHoubová Hana Kometa Kralovice C 2148065 100 Kč
MLA9999 Jaromír ValoJaromír Valo MLOK Mariánské Lázně 7880 100 Kč

T3 3.06 km, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7202 Kodejš ZdeněkKodejš Zdeněk USK Praha C 2021822 100 Kč
0020001 Cepek PavelCepek Pavel 002 - XCEP 2032133 100 Kč

TF 1.62 km, 5 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO1750 Hynková JohannaHynková Johanna SKOB Ostrov C 301492 100 Kč
MLA1650 Pivcová LuciePivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 1421925 100 Kč
VPM1500 Rauch JonášRauch Jonáš KOS Slavia Plzeň C 52376 100 Kč
LPM1201 Gruber KarelGruber Karel OK Lokomotiva Plzeň C 100 Kč
LPM1252 Gruberová SáraGruberová Sára OK Lokomotiva Plzeň C 51153 100 Kč
LPM1450 Nová BarboraNová Barbora OK Lokomotiva Plzeň C zapůjčit 140 Kč
LPM1151 Nová MarieNová Marie OK Lokomotiva Plzeň C zapůjčit 140 Kč
BSO1400 Rambousek MarekRambousek Marek KOB Baník Sokolov C 7872 100 Kč
VPM1515 Rauch DavidRauch David KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 140 Kč
VPM1757 Rauchová NikolaRauchová Nikola KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 140 Kč
0020002 Cepek EduardCepek Eduard 002 - XCEP zapůjčit 140 Kč
VPM1616 Bouchal VítBouchal Vít KOS Slavia Plzeň C 995860 100 Kč
LPM1600 Šilhavý MatějŠilhavý Matěj OK Lokomotiva Plzeň C 236983 100 Kč
celkem přihlášených: 241, vklad: 25820 Kč