Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati (Ašský štít 58.ročník)

Datum:
24.04.2022
Místo konání:
louka u obce Libá, poblíž býv.roty PS Dubina
Pořadatel:
MAS - OOB Aš
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T3     TF    
Nahrávám data...

D10 2.01 km, 7 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEK1250 Gregorová Vendula Nejdek Orienteering C 2146036 100 Kč
NEK1350 Pávková Anna Nejdek Orienteering C 8154973 100 Kč
ONO1250 Hynková Anna SKOB Ostrov C 8008269 100 Kč

D12 2.45 km, 7 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 100 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 100 Kč
DCH1151 Fryšová Zuzana Radioelektronika Cheb C 2039224 100 Kč
MLA1154 Nykodymová Anna MLOK Mariánské Lázně C 8076630 100 Kč
MLA1156 Topičová Nina MLOK Mariánské Lázně C 1421912 100 Kč
MLA1050 Povišerová Aneta MLOK Mariánské Lázně C 2181953 100 Kč
MLA1152 Zabolotná Kiára MLOK Mariánské Lázně C 51494 100 Kč
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice C 2126275 100 Kč
MLA1150 Prinzová Lada MLOK Mariánské Lázně C 1421921 100 Kč
ONO1050 Hynková Marie SKOB Ostrov B 8228221 100 Kč
VPM1150 Maternová Jana KOS Slavia Plzeň C 2060382 100 Kč
MLA1155 Peláková Daniela MLOK Mariánské Lázně C 2214516 100 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň B 8022340 100 Kč
VPM1155 Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň C 2127528 100 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 100 Kč

D14 2.76 km, 10 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH0959 Fryšová Žaneta Radioelektronika Cheb B 2141932 100 Kč
MLA0851 Hermannová Natálie MLOK Mariánské Lázně C 8016037 100 Kč
DCH0963 Říšská Kristýna Radioelektronika Cheb C 443065 100 Kč
DCH0863 Výrostková Lucie Radioelektronika Cheb C 443089 100 Kč
ONO0851 Ritterová Lída SKOB Ostrov B 8154991 100 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 100 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 8013914 100 Kč
LPM0953 Šafránková Eliška OK Lokomotiva Plzeň B 100 Kč
BSO0853 Fojtíková Nikola KOB Baník Sokolov C 232236 100 Kč
BSO0854 Fojtíková Vendula KOB Baník Sokolov C 7876 100 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 8013929 100 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 8016054 100 Kč
NEK0851 Petýrková Karolína Nejdek Orienteering C 2146044 100 Kč
BSO0855 Tauerová Kristina KOB Baník Sokolov C 8691 100 Kč
BSO0952 Sedláková Nela KOB Baník Sokolov C 232240 100 Kč
VPM0850 Beránková Hedvika KOS Slavia Plzeň B 8013879 100 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice B 8113491 100 Kč
KRL0953 Peterková Adéla Kometa Kralovice C 8013483 100 Kč

D16 4.52 km, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH0760 Fryšová Andrea Radioelektronika Cheb C 2141931 140 Kč
ONO0750 Nejedlá Barbora SKOB Ostrov C 9201325 140 Kč
ZTC0750 Kadlecová Barbora Západočeské sportovní centrum OB C 434819 140 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 8116778 140 Kč
VPM0650 Třísková Tereza KOS Slavia Plzeň B 2082946 140 Kč
ONO0655 Pekárková Bára SKOB Ostrov B 21263914 140 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice B 416314 140 Kč
DCH0765 Němečková Eliška Radioelektronika Cheb C 2144034 140 Kč
0080001 Döhler Luise 008 - (GER) SV Pechbrunn 2026133 140 Kč

D18 5.59 km, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 140 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice B 2126299 140 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 8154979 140 Kč
MAS8050 Křížková Jitka OOB Aš C 8660361 210 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 210 Kč
0080002 Döhler Karla 008 - (GER) SV Pechbrunn 2026136 140 Kč

D20 6.81 km, 10 kontrol Rank. koef.: 1.02

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 140 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 8660519 140 Kč

D21 6.81 km, 10 kontrol Rank. koef.: 1.02

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 140 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 140 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 140 Kč
MLA8350 Kožíšková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421928 140 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering C 8660521 140 Kč
ONO8650 Hynková Jana SKOB Ostrov C 301498 210 Kč
ONO9650 Hynková Eliška SKOB Ostrov C 8445325 140 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 8013942 140 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 210 Kč
VPM9191 Kamarytová Marie KOS Slavia Plzeň C 8656581 210 Kč
0100001 Žáková Jana 010 - Petainer Czech Holdings 301506 140 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 280 Kč

D35 5.59 km, 10 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 140 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 140 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 140 Kč
KRL8051 Romová Kateřina Kometa Kralovice C 2099518 140 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 140 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 140 Kč
MLA8150 Prinzová Nikola MLOK Mariánské Lázně C 301471 140 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 8022362 140 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 7209469 140 Kč
NEK7850 Pávková Jana Nejdek Orienteering C 2111718 140 Kč
NEK7851 Soukupová Andrea Nejdek Orienteering C 2145642 140 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 140 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 2181285 140 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 140 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 140 Kč
MAS8550 Plesníková Eva OOB Aš C 301510 210 Kč

D45 5.60 km, 11 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCH7654 Fryšová Tereza Radioelektronika Cheb C 4451 140 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 140 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 8022372 140 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 140 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 140 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 140 Kč
VPM7450 Kadlecová Zuzana KOS Slavia Plzeň C 2082947 140 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 140 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 8656664 140 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 140 Kč
0050001 Váchová Ilona 005 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. 2113446 140 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 7140196 140 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 140 Kč
LPM7755 Bartošová Milena OK Lokomotiva Plzeň C 2102775 140 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 140 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 140 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 140 Kč
0080003 Döhler Ute 008 - (GER) SV Pechbrunn 2790 140 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 210 Kč

D55 4.52 km, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 140 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 140 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 1421930 140 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 140 Kč
SKV6351 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 2104601 140 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 210 Kč

D65 2.76 km, 10 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 100 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 100 Kč
MAS5150 Dlouhá Lenka OOB Aš C 232364 100 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 1421927 100 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 100 Kč

H10 2.01 km, 7 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 888609 100 Kč
BSO1201 Stingl Vojtěch KOB Baník Sokolov C 8183087 100 Kč
MLA1203 Podzimek Tomáš MLOK Mariánské Lázně C 1421917 100 Kč
NEK1201 Soukup Ondřej Nejdek Orienteering C 8013491 100 Kč
MLA1201 Skalský David MLOK Mariánské Lázně C 301465 200 Kč

H12 2.60 km, 8 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2146030 100 Kč
KRL1102 Haller Maxmilián Kometa Kralovice C 8113532 100 Kč
DCH1106 Ďurica Jakub Radioelektronika Cheb C 232375 100 Kč
ONO1000 Ritter Jakub SKOB Ostrov B 2117426 100 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary B 8013923 100 Kč
MLA1102 Kváč Martin MLOK Mariánské Lázně C 2073704 100 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 100 Kč
MLA1101 Klier Šimon MLOK Mariánské Lázně C 7884 100 Kč
NEK1000 Gregor Josef Nejdek Orienteering C 232229 100 Kč
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 2129225 100 Kč
VPM1102 Jedlička Josef KOS Slavia Plzeň C 232337 100 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 100 Kč
MAS1001 Brabec Zdeněk OOB Aš B 2087666 150 Kč
MAS1000 Křížek Vilém OOB Aš C 301515 150 Kč

H14 4.11 km, 9 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně B 8014515 100 Kč
DCH0912 Ďurica Matěj Radioelektronika Cheb C 2260153 100 Kč
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně B 8014558 100 Kč
MLA0801 Herman Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 8109363 100 Kč
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně B 8656644 100 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 7874 100 Kč
VPM0803 Tříska Lukáš KOS Slavia Plzeň C 2082920 100 Kč
0040002 Petrášek Martin 004 - Šumavský průzkum zapůjčit 140 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň B 8022383 100 Kč
LPM0802 Bartoš Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 100 Kč
BSO0801 Sebján Radek KOB Baník Sokolov C 236987 100 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň B 8109411 100 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 8114119 100 Kč
MAS0801 Křížek Ivo OOB Aš C 301726 150 Kč
MAS0800 Mála Matyáš OOB Aš C 2026162 150 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam OOB Aš C 2087659 150 Kč
ONO0902 Doupník Matyáš SKOB Ostrov C 150 Kč
VPM0800 Pícl Kryštof KOS Slavia Plzeň C 8410773 150 Kč

H16 5.60 km, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232239 140 Kč
BSO0603 Spiřík František KOB Baník Sokolov C 8683 140 Kč
DCH0712 Eder Jonáš Radioelektronika Cheb C 8071 140 Kč
DCH0711 Plevný Albert Radioelektronika Cheb B 8662372 140 Kč
ONO0702 Maglia Šimon SKOB Ostrov B 8022369 140 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering B 8660516 140 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov B 8028801 140 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš Josef MLOK Mariánské Lázně C 2085576 140 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 8116798 140 Kč
DCH0714 Bruckner Filip Radioelektronika Cheb C 8113515 140 Kč
MAS0701 Brabec Matěj OOB Aš B 2026161 210 Kč

H18 7.95 km, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice B 434576 140 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8033228 140 Kč
ZTC0502 Sobota Ondřej Západočeské sportovní centrum OB B 8014568 140 Kč
MLA0502 Janoch Samuel Jan MLOK Mariánské Lázně B 8656638 140 Kč

H20 10.05 km, 13 kontrol Rank. koef.: 1.02

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 140 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 8116801 140 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov B 8028818 210 Kč

H21 10.05 km, 13 kontrol Rank. koef.: 1.02

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 140 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 140 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 140 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň B 8149876 140 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně C 8656598 140 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 140 Kč
LPM0304 Pavlásek Albert OK Lokomotiva Plzeň C 2113477 140 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 140 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering C 8109361 140 Kč
ONO7203 Pekárek Martin SKOB Ostrov C 7777781 140 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 8012868 140 Kč
SKV9401 Novák Karel TJ Slovan Karlovy Vary C 7211246 140 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 7030567 140 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8656565 210 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 210 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 280 Kč

H35 7.95 km, 11 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 140 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 8028852 140 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 140 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109418 140 Kč
SKV7701 Bauer Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2059771 140 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 140 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 8013492 140 Kč
0030001 Materna Josef 003 - Plzeň 07982 140 Kč
VPM7202 Beránek Jan KOS Slavia Plzeň C 887603 140 Kč
VPM7602 Jedlička Jiří KOS Slavia Plzeň C 1490 140 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 140 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 8028884 140 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 140 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 8303079 140 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 8010150 210 Kč
0110001 Golovitsyn Nikita 011 - (GER) n.a 750616 210 Kč
SKV7200 Fišer Pavel TJ Slovan Karlovy Vary C 8254444 210 Kč

H45 6.81 km, 10 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 140 Kč
KSH7601 Fiala Michal OB Kašperské Hory C 416182 140 Kč
0010001 Aunin Martin 001 - (EST) TON 8258258 140 Kč
DCH7503 Fryš Zdeněk Radioelektronika Cheb C 4450 140 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 140 Kč
PLU7407 Trhlík Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 8071274 140 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8003619 140 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 140 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 140 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 140 Kč
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 140 Kč
MLA7601 Beneš Marek MLOK Mariánské Lázně C 1421929 140 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 140 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 1421914 140 Kč
NEK7300 Mareš Alexander Nejdek Orienteering C 2067346 140 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 8061462 140 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 140 Kč
0040001 Kopp Petr 004 - Šumavský průzkum 1403411 140 Kč
LPM7400 Tříska Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 682338 140 Kč
LPM6701 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 140 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 8109364 140 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8670454 140 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 140 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 210 Kč
0080004 Döhler Thomas 008 - (GER) SV Pechbrunn 1800 140 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 210 Kč

H55 5.60 km, 11 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 140 Kč
DCH6002 Čech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 140 Kč
KSH6501 Sova Petr OB Kašperské Hory C 416181 140 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 140 Kč
MAS5400 Chotětický Jan OOB Aš C 7887 140 Kč
52D5901 Kirsch Stefan (GER) TV Coburg-Neuses 8060959 140 Kč
KRL6702 Kropáč Jiří Kometa Kralovice C 8003647 140 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 8008293 140 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 140 Kč
SKV6401 Štěrba Jiří TJ Slovan Karlovy Vary C 8226401 140 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 140 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 140 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 140 Kč

H65 4.11 km, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 2181940 100 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 2221510 100 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301725 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 8648556 100 Kč
DCH5301 Schejbal Ladislav Radioelektronika Cheb C 232373 100 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 100 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 100 Kč

H75 2.60 km, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0090001 Bader Achim 009 - (GER) OLF Mainz 8648940 100 Kč

HD10F 1.83 km, 7 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 100 Kč
DCH1207 Říšský Daniel Radioelektronika Cheb C 443088 100 Kč
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 100 Kč
MLA1350 Povišerová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 301443 100 Kč
LPM1251 Bartošová Magdalena OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 100 Kč
SKV1251 Vlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 100 Kč
MAS1450 Ondříšková Frea OOB Aš C 301509 100 Kč
MAS1650 Ondříšková Iduun OOB Aš C 301508 100 Kč
CST1951 Říhová Valentýna OB Strakonice 2133920 100 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 100 Kč

T3 5.04 km, 8 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA6851 Kuncová Dana MLOK Mariánské Lázně C 8662346 100 Kč
DCH8455 Čadová Magdaléna Radioelektronika Cheb 8032 100 Kč
MLA8051 Klierová Simona MLOK Mariánské Lázně C 7879 100 Kč
KRL8251 Houbová Hana Kometa Kralovice C 2148065 100 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň C 100 Kč
NEK7400 Soukup Michal Nejdek Orienteering C 2096214 100 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 150 Kč
SKV8653 Mahar Valerie TJ Slovan Karlovy Vary C 8020223 150 Kč

TF 1.83 km, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA1650 Pivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 1421925 100 Kč
BSO1400 Rambousek Marek KOB Baník Sokolov C 7872 100 Kč
BSO1650 Rambousková Daniela KOB Baník Sokolov C 232238 100 Kč
ONO1750 Hynková Johanna SKOB Ostrov C 301492 100 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 7204977 100 Kč
SKV9999 Krejčí Matěj TJ Slovan Karlovy Vary 1470168 100 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
VPM7850 Štemberová Lenka KOS Slavia Plzeň 361938 100 Kč
0130001 Valo Jaromír 013 - MLA neOB 7880 100 Kč
celkem přihlášených: 273, vklad: 35760 Kč