Logo

Přihlášky závodu: West cup

Datum:
26.08.2022
Místo konání:
Pernink
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T2     T3     T4     TF/HDR    

D10

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 Ano Ano Ano 270 Kč
STA1254 Šimotová Anna OK Střelka C 2224799 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 8116709 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8001372 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 Ano Ano Ano 270 Kč
27S1250 Kocúrová Barbora (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067244 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM1450 Neškudlová Kateřina OK Kamenice C 52122 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA1250 Benešová Marie MLOK Mariánské Lázně C 1421918 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM1253 Bradnová Lenka OK Kamenice C 2181952 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2214530 Ano Ano Ano 270 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA1550 Petrušová Anna MLOK Mariánské Lázně C 232210 Ne Ano Ne 100 Kč
VPM1251 Krsová Anna KOS Slavia Plzeň C 52381 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP1453 Janečková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8012873 Ano Ano Ano 270 Kč

D12

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 8482093 Ano Ano Ano 270 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 Ano Ano Ano 270 Kč
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka B 8116807 Ano Ano Ano 270 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany B 8016298 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice B 8105238 Ano Ano Ano 270 Kč
PGP1152 Šňupárková Barborka SK Praga C 8066729 Ano Ano Ano 270 Kč
DCH1151 Fryšová Zuzana Radioelektronika Cheb C 2039224 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 Ne Ano Ne 100 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR1155 Košťáková Emma OK Dobříš C 2224513 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 2152859 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP1168 Tomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 8112161 Ano Ano Ano 270 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice B 8328653 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8054112 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha B 8107742 Ano Ano Ano 270 Kč
0090004 Lebeda Veronika 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2134264 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha B 8183103 Ano Ano Ano 270 Kč
KPY1150 Kroupová Marie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C Ano Ano Ano 270 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň B 8022340 Ano Ano Ano 270 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 Ne Ano Ano 210 Kč
VPM1155 Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň B 8196066 Ano Ano Ne 200 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano 270 Kč

D14

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 2139494 Ano Ano Ano 270 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka B 8482112 Ano Ano Ano 270 Kč
STA0954 Šimotová Elen OK Střelka C 2139468 Ano Ano Ano 270 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 Ano Ano Ano 270 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano 270 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52893 Ano Ano Ano 270 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany B 8109375 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO0851 Ritterová Lída SKOB Ostrov B 8154991 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno A 8077877 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha B 8515520 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 8080812 Ano Ano Ano 270 Kč
DCH0959 Fryšová Žaneta Radioelektronika Cheb B 2141932 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 Ne Ano Ne 100 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP0956 Řehořková Ema Oddíl OB Kotlářka B 8047240 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0957 Košťáková Anna OK Dobříš C 7008092 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C 2115136 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA0851 Hermannová Natálie MLOK Mariánské Lázně B 8016037 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 Ano Ano Ano 270 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 8032776 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc B 2118494 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 Ano Ano Ano 270 Kč
LPM0953 Šafránková Eliška OK Lokomotiva Plzeň B 8003929 Ano Ano Ano 270 Kč
SLA0950 Hill Daisy SKOB Slaný C 7210809 Ne Ano Ne 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov B 8016054 Ano Ano Ano 270 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 8013914 Ano Ano Ano 270 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha B 405999 Ano Ano Ano 270 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice B 8113491 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 8007179 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0956 Vaculovičová Alžběta OK Dobříš B 8006772 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha B 8009888 Ano Ano Ano 270 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C Ano Ano Ano 270 Kč

D16

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0750 Nejedlá Barbora SKOB Ostrov C 9201325 Ano Ano Ano 350 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 Ano Ano Ano 350 Kč
ZTC0750 Kadlecová Barbora Západočeské sportovní centrum OB C 8026585 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 8080818 Ano Ano Ano 350 Kč
DCH0760 Fryšová Andrea Radioelektronika Cheb B 2141931 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU0750 Závodná Zuzana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8410775 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C 2115132 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0653 Holíková Petra SKOB Ostrov C 8660587 Ano Ano Ano 350 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 8116778 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 8226391 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0655 Pekárková Bára SKOB Ostrov B 8022619 Ano Ano Ano 350 Kč
0130002 Döhler Luise 013 - (GER) SV Pechbrunn 2026133 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0751 Chadimová Julie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM0650 Třísková Tereza KOS Slavia Plzeň B 8044596 Ano Ano Ano 350 Kč
57D0400 Wünsch Marie (GER) Post-SV Chemnitz 2103985 Ne Ano Ne 130 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Brno Žabovřesky A 8660429 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV0754 Frühaufová Julie TJ Slovan Karlovy Vary C 8670313 Ano Ne Ne 130 Kč
0220002 Słońska Antonina 022 - (POL) WKS Wawel 8000395 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 8047184 Ano Ano Ano 350 Kč
ZTC0652 Kožíšková Kateřina Západočeské sportovní centrum OB A 8008298 Ano Ano Ano 350 Kč

D18

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8517323 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové R 8116745 Ano Ano Ano 350 Kč
PBM0652 Kendrová Tereza TJ Spartak 1. brněnská B 8140928 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 8154979 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov A 8116743 Ano Ano Ano 350 Kč
ZTC0451 Richtrová Kamila Západočeské sportovní centrum OB A 8629751 Ano Ano Ano 350 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8226325 Ano Ano Ano 350 Kč
0130003 Döhler Karla 013 - (GER) SV Pechbrunn 2026136 Ano Ne Ne 130 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Brno Žabovřesky A 8660424 Ano Ano Ano 350 Kč
0220004 Sereda Olha 022 - (POL) WKS Wawel 8014409 Ano Ano Ano 350 Kč
0220005 Pudełek Jowita 022 - (POL) WKS Wawel 8210905 Ano Ano Ano 350 Kč
ZTC0456 Šauli Kateřina Západočeské sportovní centrum OB B 2060388 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně A 8033230 Ano Ano Ano 350 Kč

D21

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKL9150 Pangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL9051 Pangrácová Marie KOB Kladno C 8028804 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice C 8648575 Ano Ano Ano 350 Kč
0030001 Sikander Deborah 003 - (GER) GSBV Halle 8515534 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8063475 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8655372 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 350 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 8183064 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 8662726 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové E 8656623 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8660528 Ano Ano Ano 350 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ano Ano Ano 350 Kč
TJP8850 Jirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 53556 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 8012863 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka R 8022662 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9854 Vyhnálková Barbora SK Praga E 8656685 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8008870 Ano Ano Ano 350 Kč
ZTC9651 Kamenická Karolína Západočeské sportovní centrum OB R 8656698 Ano Ano Ano 350 Kč
0060001 Stohanzlová Kristýna 006 - BikingTea 2085635 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660599 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8551 Dlabajová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM9191 Kamarytová Marie KOS Slavia Plzeň C 8064425 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM8650 Tichovská Martina KOS TJ Tesla Brno C 8076544 Ano Ano Ano 350 Kč
DCH0165 Trpáková Daniela Radioelektronika Cheb C 2092353 Ne Ano Ne 130 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662323 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 8013942 Ne Ano Ne 130 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8005907 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK9051 Voštová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 Ano Ano Ano 350 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 Ano Ano Ano 350 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 Ne Ano Ano 260 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 8033272 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9354 Fořtová Johana SK Praga C 8226366 Ne Ano Ano 260 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9250 Podešvová Vlasta SK Brno Žabovřesky C 53767 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 Ano Ano Ano 350 Kč
0220003 Słońska Zofia 022 - (POL) WKS Wawel 8120514 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 Ano Ne Ne 130 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano 350 Kč
0280001 Kastnerová Lucie 028 - OBA1 7210306 Ano Ano Ano 350 Kč

D35

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8445296 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8162 Mikeszová Martina Oddíl OB Kotlářka C 2118478 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 8517318 Ano Ano Ano 350 Kč
PBM7454 Bukovacová Alena TJ Spartak 1. brněnská C 8515557 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA7850 Grisová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA8150 Hrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR8151 Košťáková Petra OK Dobříš C 7008105 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 2011822 Ano Ano Ano 350 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA8350 Kožíšková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421928 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 7209469 Ano Ne Ano 260 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 Ano Ano Ano 350 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA8450 Hill Radka SKOB Slaný C 2039170 Ne Ano Ne 130 Kč
0090001 Šperlová Zuzana 009 - TJ Radon Vysoká Pec 8226372 Ano Ano Ano 350 Kč
KON8787 Krajíčková Petra KOB Konice C 515153 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano 350 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ne Ano 260 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113490 Ano Ano Ano 350 Kč
0200001 Vávrová Rút 020 - StillAliveCZ 7001404 Ano Ano Ano 350 Kč
0200002 Vávrová Sára 020 - StillAliveCZ 7210925 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8250 Špičáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2102804 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8107703 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8151 Janečková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8033270 Ano Ano Ano 350 Kč

D45

(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STA7551 Plachá Radka OK Střelka C 2116452 Ano Ano Ano 350 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 Ano Ano Ano 350 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8962019 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM7452 Pokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM7450 Kadlecová Zuzana KOS Slavia Plzeň C 2082947 Ano Ano Ano 350 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8017712 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 350 Kč
DCH7654 Fryšová Tereza Radioelektronika Cheb C 4451 Ano Ano Ano 350 Kč
OKP6452 Smolková Alena SK OK 24 Praha C 53567 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 8648627 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8042127 Ano Ano Ano 350 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8660563 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany 331656 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 Ne Ano Ano 260 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 8660592 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ano Ano Ano 350 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C 2143334 Ano Ano Ano 350 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ne Ano Ano 260 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM7752 Němcová Klára OK Lokomotiva Plzeň C 8022664 Ne Ano Ano 260 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 Ano Ano Ne 260 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 Ano Ano Ano 350 Kč
0130004 Döhler Ute 013 - (GER) SV Pechbrunn 2790 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 Ano Ano Ano 350 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C Ano Ano Ne 260 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 Ano Ano Ano 350 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 Ano Ano Ano 350 Kč
0180001 Kaválková Jana 018 - Aces Karlovy Vary 7150266 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Brno Žabovřesky C 2087665 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8075000 Ano Ano Ano 350 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ne Ano Ano 260 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano 350 Kč
0270001 Váchová Ilona 027 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. 2113446 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 Ano Ano Ano 350 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano 350 Kč

D55

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8410797 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 8482089 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 Ano Ano Ano 350 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ano Ne Ne 130 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 8656651 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 8005134 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 Ano Ano Ano 350 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 8162864 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116688 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 1421930 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL6251 Mertlíková Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 Ano Ano Ano 350 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 Ano Ano Ano 350 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ne Ano Ano 260 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 Ano Ne Ne 130 Kč

D65

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 270 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 Ano Ano Ano 270 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 Ano Ano Ano 270 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8063069 Ano Ano Ano 270 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 270 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 270 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 270 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ano Ano Ano 270 Kč
0140001 Nyklová Helena 014 - Dalovice 301337 Ne Ano Ano 210 Kč

D75

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 270 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 253150 Ne Ano Ano 210 Kč

H10

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STA1303 Klíma Matouš OK Střelka C 8047292 Ano Ano Ano 270 Kč
0010001 Nezveda David 001 - Malí draci 53191 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM1205 Bína Richard OK Kamenice C 2213799 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM1206 Bürger Adam OK Kamenice C 2212745 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 270 Kč
STA1202 Holzäpfel Jan OK Střelka C 2001934 Ne Ano Ano 210 Kč
DOR1305 Košťák Hubert OK Dobříš C 1078109 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 Ano Ano Ano 270 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 8328680 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI1206 Handrk Adam Slavia Liberec orienteering C 2211650 Ne Ano Ano 210 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP1303 Duda Wiktor Oddíl OB Kotlářka C 2124772 Ne Ano Ano 210 Kč
DKP1206 Janeček Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8648577 Ano Ano Ano 270 Kč

H12

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8196048 Ano Ano Ano 270 Kč
STA1003 Klíma Štěpán OK Střelka C 8008304 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov B 8119462 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka B 8017720 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka B 8008297 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI1103 Kubišta Anton Slavia Liberec orienteering C 2211674 Ano Ano Ano 270 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 Ano Ano Ano 270 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda B 2148154 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice B 8007178 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO1000 Ritter Jakub SKOB Ostrov B 2117426 Ano Ano Ano 270 Kč
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň C 8285914 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 Ano Ano Ano 270 Kč
PBM1007 Bukovác Lukáš TJ Spartak 1. brněnská C 8515555 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš B 2125357 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice B 2135200 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 Ano Ano Ano 270 Kč
27S1003 Kocúr Boris (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2126240 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM1005 Neškudla Jan OK Kamenice B 1418764 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA1000 Beneš Jan MLOK Mariánské Lázně B 1421924 Ano Ano Ano 270 Kč
KPY1100 Hendrych Lukáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2213770 Ano Ano Ano 270 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová B 2219028 Ano Ano Ano 270 Kč
MAS1000 Křížek Vilém OOB Aš C 301515 Ano Ano Ano 270 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 Ano Ano Ano 270 Kč
KRL1102 Haller Maxmilián Kometa Kralovice C 8113532 Ano Ne Ne 100 Kč
0090005 Andresík Matyáš 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2118502 Ano Ano Ano 270 Kč
0090012 Basetlík Petr 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2419996 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 2115150 Ano Ano Ano 270 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž B 8660358 Ano Ano Ano 270 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary B 8013923 Ano Ano Ne 200 Kč
LPU1107 Šabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9269 Ano Ano Ano 270 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 Ano Ne Ano 210 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice B 2116478 Ano Ano Ano 270 Kč
KPY1001 Plašil Eduard SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C Ano Ano Ano 270 Kč
DOR1100 Španěl Vít OK Dobříš C 2125358 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš B 8003628 Ano Ano Ano 270 Kč
57D1000 Wünsch Max (GER) Post-SV Chemnitz 2133050 Ne Ano Ne 100 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 Ano Ano Ano 270 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž B 8680301 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín B 8680313 Ano Ano Ano 270 Kč

H14

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STA0901 Wierer Antonín OK Střelka C 2771363 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně B 8014515 Ano Ano Ano 270 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín A 8240800 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM0902 Materna Josef KOS Slavia Plzeň B 8007996 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš B 8016296 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš B 2080953 Ano Ano Ano 270 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2000602 Ano Ano Ano 270 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 8066787 Ano Ano Ano 270 Kč
MAS0801 Křížek Ivo OOB Aš C 301726 Ne Ne Ano 110 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 Ano Ano Ano 270 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha B 8026650 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM0803 Tříska Lukáš KOS Slavia Plzeň C 2082920 Ano Ano Ano 270 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2125356 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Brno Žabovřesky A 8660380 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň B 8022383 Ano Ano Ne 200 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 8114119 Ne Ano Ano 210 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň B 8109411 Ano Ano Ne 200 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč B 8107762 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM0801 Krs Jakub KOS Slavia Plzeň C 8014479 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8445310 Ano Ano Ano 270 Kč
DCH0812 Nguyen Huu Thang Radioelektronika Cheb C 443100 Ano Ne Ne 100 Kč

H16

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STA0702 Krätzer Matěj OK Střelka C 2118111 Ano Ano Ano 350 Kč
STA0701 Wierer Jan OK Střelka B 2116465 Ano Ano Ano 350 Kč
STA0703 Hruška Tadeáš OK Střelka C 8136465 Ano Ano Ano 350 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52891 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín A 8170602 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 Ano Ano Ano 350 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž A 8660395 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka A 8075979 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš C 2058502 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš A 8116815 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 8332266 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 8075984 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 Ano Ano Ano 350 Kč
DCH0711 Plevný Albert Radioelektronika Cheb B 8662372 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov A 8656617 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0702 Maglia Šimon SKOB Ostrov B 8022369 Ano Ano Ano 350 Kč
0090002 Andrš Matěj 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2118481 Ano Ano Ano 350 Kč
0090003 Slavík Vojtěch 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2420010 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno A 8004271 Ano Ano Ano 350 Kč
ZTC0700 Stehlík Jakub Západočeské sportovní centrum OB A 8013478 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0708 Melichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8154983 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 Ano Ano Ano 350 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 7003036 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8660418 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Brno Žabovřesky B 8076007 Ano Ano Ano 350 Kč
DCH0714 Bruckner Filip Radioelektronika Cheb C 8113515 Ano Ne Ano 260 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO0603 Spiřík František KOB Baník Sokolov B 8683 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 8026624 Ano Ne Ne 130 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 8116798 Ano Ano Ano 350 Kč

H18

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 8005427 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga B 2102710 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 8080825 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8085196 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice B Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801247 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8007190 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8119573 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov B 8028801 Ano Ano Ano 350 Kč

H21

(105)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL8300 Spilka Marek KOB Kladno C 8003633 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 Ano Ano Ano 350 Kč
0030002 Marcelino Yohan 003 - (GER) GSBV Halle 8100181 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL8201 Klíma Kamil KOB Kladno C 8667960 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8063501 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 Ano Ano Ano 350 Kč
0050001 Roskop Sergei 005 - (GER) OL-Team Filder 8667650 Ano Ano Ano 350 Kč
0050003 Thomas Göpfert 005 - (GER) OL-Team Filder 8003226 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL8500 Kubánek Adam KOB Kladno C 8648608 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 8140918 Ano Ano Ano 350 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8445317 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 8651935 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 8651715 Ano Ano Ano 350 Kč
PBM0501 Bukovác Filip TJ Spartak 1. brněnská A 8116740 Ano Ano Ano 350 Kč
PBM7605 Bukovac Maroš TJ Spartak 1. brněnská C 8518355 Ano Ano Ano 350 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 8226383 Ne Ano Ano 260 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 8409848 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 8656538 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 8140912 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 8648541 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 Ano Ano Ano 350 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 Ano Ano Ano 350 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 Ano Ano Ano 350 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec C 8656608 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň B 8149876 Ano Ano Ano 350 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 8660459 Ano Ano Ano 350 Kč
ZTC0300 Tokár Radim Západočeské sportovní centrum OB R 8660914 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 7005177 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno C 8008841 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 Ano Ano Ano 350 Kč
PBM0512 Kasza Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8116805 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomas OOB TJ Turnov R 8013405 Ano Ano Ano 350 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 8220800 Ano Ano Ano 350 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 Ano Ano Ano 350 Kč
DOK8800 Škoda Jakub OK Doksy R 8482548 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov C 1428921 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 1428929 Ano Ano Ano 350 Kč
DCH0012 Sládek Ondřej Radioelektronika Cheb C 8047 Ne Ano Ne 130 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8026658 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8032771 Ano Ano Ano 350 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy C 8113497 Ano Ano Ano 350 Kč
0090019 Kříž Jan 009 - TJ Radon Vysoká Pec 8116752 Ano Ano Ano 350 Kč
ZTC0504 Němec David Západočeské sportovní centrum OB A 8648544 Ne Ano Ano 260 Kč
ZTC0204 Richtr Lukáš Západočeské sportovní centrum OB E 8656696 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 8012868 Ne Ano Ne 130 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 Ano Ano Ano 350 Kč
ZTC7903 Stehlík Petr Západočeské sportovní centrum OB C 8515517 Ano Ano Ano 350 Kč
ZTC0501 Stehlík Šimon Západočeské sportovní centrum OB A 8670487 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga C 8008610 Ano Ano Ano 350 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 Ano Ano Ano 350 Kč
VCB8748 Vošta Zdeněk OB České Budějovice C 7207704 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 Ano Ano Ano 350 Kč
0170001 Karhánek Jakub 017 - Jehlanka Team 2045308 Ne Ano Ano 260 Kč
VSP0007 Bořánek Michal USK Praha C 8076041 Ano Ano Ano 350 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 8667520 Ano Ano Ano 350 Kč
PVP0100 Zátka Josef VSK Přírodní vědy Praha C 8047285 Ano Ano Ne 260 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656627 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 8660422 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Brno Žabovřesky C 8660448 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Brno Žabovřesky C 8660406 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9203 Kovařovic Vojtěch SK Brno Žabovřesky C 8076550 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Brno Žabovřesky E 8656722 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice R 8660463 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 Ano Ano Ano 350 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy R 8651739 Ano Ano Ano 350 Kč
0210001 Rašek Filip 021 - OBA 8026659 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH9300 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8090148 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL8803 Krajíček Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8988 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 1421919 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2181301 Ano Ano Ne 260 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská A 8028870 Ano Ano Ano 350 Kč
0230001 Choc Josef 023 - O-B-A 8062667 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 9101679 Ano Ne Ano 260 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 1421922 Ano Ne Ne 130 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 Ano Ne Ne 130 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov C 9102149 Ne Ano Ne 130 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 Ano Ne Ne 130 Kč

H35

(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 Ano Ano Ano 350 Kč
STA7902 Klíma David OK Střelka C 2224789 Ano Ano Ano 350 Kč
STA7802 Lubas Miroslav OK Střelka C 2029154 Ano Ano Ano 350 Kč
STA7702 Wierer Martin OK Střelka C 2029215 Ano Ano Ano 350 Kč
STA7501 Doležel Antonín OK Střelka C 2771356 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109418 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK7701 Morávek Martin OK Slavia Hradec Králové C 7207351 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM7802 Dobyáš Petr OK Kamenice C 2039199 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA8101 Kozel Jiří SKOB Slaný C 2108887 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 8005116 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8003596 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 8154972 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM8000 Neškudla Jan OK Kamenice C 8105248 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 Ne Ano Ano 260 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 52472 Ano Ano Ano 350 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 8667502 Ano Ano Ano 350 Kč
MAS7800 Křížek Filip OOB Aš C 8660453 Ne Ne Ano 130 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 Ano Ano Ano 350 Kč
0090017 Šperl Milan 009 - TJ Radon Vysoká Pec 8670803 Ano Ano Ano 350 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 8014510 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8154994 Ano Ano Ano 350 Kč
ODV8600 Kelnar Martin TJ Aero Odolena Voda C 2148159 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 8107706 Ano Ano Ano 350 Kč
0150001 Lehmann Karsten 015 - (GER) Sommerkollektiv 8076031 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 Ano Ano Ne 260 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Brno Žabovřesky C 8660410 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 Ne Ano Ano 260 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2129232 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 8028884 Ano Ano Ne 260 Kč
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 8028852 Ano Ne Ne 130 Kč
0240001 Šimko Peter 024 - (GER) OSC Kassel 8277377 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8107 Duda František Oddíl OB Kotlářka C 8028883 Ne Ano Ano 260 Kč
DKP8000 Hošek Václav Oddíl OB Kotlářka C 51786 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7905 Janeček Petr Oddíl OB Kotlářka C 8226347 Ano Ano Ano 350 Kč

H45

(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO7101 Černý Jan SKOB Ostrov C 8410794 Ano Ano Ano 350 Kč
KSH7601 Fiala Michal OB Kašperské Hory C 416182 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ano Ano Ano 350 Kč
STA7101 Plachý Martin OK Střelka C 2116453 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 Ano Ano Ano 350 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 8226400 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 Ano Ano Ano 350 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM6701 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 8017400 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 8226410 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 8226354 Ano Ano Ano 350 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 8039980 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 Ano Ano Ano 350 Kč
DCH7503 Fryš Zdeněk Radioelektronika Cheb C 8032 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7303 Řehořek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2181928 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 8107759 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 8648601 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8105246 Ano Ano Ne 260 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 8019924 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8003619 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 Ano Ano Ano 350 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 8656748 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 8116702 Ano Ano Ano 350 Kč
0060002 Stohanzl Jan 006 - BikingTea 2103261 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 Ano Ano Ano 350 Kč
95D7400 Groß Sebastian (GER) SV Lengefeld 8140214 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA7601 Beneš Marek MLOK Mariánské Lázně C 1421929 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 8444884 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 8196080 Ano Ano Ano 350 Kč
CET7001 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 Ano Ano Ano 350 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 Ano Ano Ano 350 Kč
0080002 Píša Pavel 008 - Dvě Pí 2111813 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA7602 Hill Richard SKOB Slaný C 1150693 Ne Ano Ne 130 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 8109364 Ano Ne Ne 130 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 Ano Ano Ano 350 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 8680419 Ano Ano Ano 350 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 8061462 Ano Ano Ano 350 Kč
KSH6501 Sova Petr OB Kašperské Hory C 416181 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 350 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO7203 Pekárek Martin SKOB Ostrov C 7777781 Ano Ano Ano 350 Kč
0130001 Döhler Thomas 013 - (GER) SV Pechbrunn 1800 Ano Ano Ano 350 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 8119443 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7503 Brandejs Jan Oddíl OB Kotlářka C 2095971 Ano Ne Ano 260 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 8116774 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 8183149 Ano Ano Ano 350 Kč
0220001 Słoński Marek 022 - (POL) WKS Wawel 8172888 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO7400 Veseleňák Rostislav KOB Baník Sokolov C 8418100 Ano Ne Ne 130 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 Ano Ano Ne 260 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 51742 Ano Ano Ano 350 Kč
0300001 Sadil Milan 030 - Neregistrovaný - Šeberov 8107729 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK6803 Kos Michal OK 99 Hradec Králové C 2073747 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano 350 Kč

H55

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8196083 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ano Ano 350 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ano Ne Ne 130 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 8680347 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8261111 Ano Ano Ano 350 Kč
52D5901 Kirsch Stefan (GER) TV Coburg-Neuses 8060959 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ano Ano Ano 350 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 8009527 Ano Ano Ano 350 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 Ano Ano Ano 350 Kč
MAS5400 Chotětický Jan OOB Aš C 7887 Ano Ano Ano 350 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL6702 Kropáč Jiří Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 350 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 8054119 Ano Ano Ne 260 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8226358 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 8008293 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 8013394 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 Ano Ne Ne 130 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 8028825 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 Ano Ne Ne 130 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 Ne Ano Ano 260 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano 350 Kč

H65

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 8648613 Ano Ano Ano 270 Kč
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 51769 Ano Ano Ano 270 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 Ano Ano Ano 270 Kč
0040001 Böhm Eduard 004 - (AUT) ASKÖ Salzburg - Henndorf 8130948 Ano Ano Ano 270 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano 270 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 Ano Ano Ano 270 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 Ano Ano Ano 270 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ano Ano Ano 270 Kč
DCH5701 Michalec Jan Radioelektronika Cheb C 7207360 Ano Ano Ano 270 Kč
DCH5301 Schejbal Ladislav Radioelektronika Cheb C 232373 Ne Ano Ano 210 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 Ano Ano Ano 270 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 Ne Ano Ano 210 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 Ano Ano Ano 270 Kč
0110001 Härtelt Helmut 011 - (GER) SSV Planeta Radebeul 8301951 Ano Ano Ano 270 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301725 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 Ne Ano Ne 100 Kč
0200003 Vávra Petr 020 - StillAliveCZ 7210810 Ano Ano Ano 270 Kč

H75

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE4600 NOSÁL STANISLAV TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 Ne Ano Ano 210 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 2181940 Ano Ano Ano 270 Kč
DKL4601 Novotný Jiří KOB Kladno C 51621 Ano Ano Ano 270 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 Ano Ano Ano 270 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano 270 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 Ano Ano Ne 200 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 8051251 Ano Ano Ano 270 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 Ano Ano Ano 270 Kč
57D4600 Krüpfganz Rolf (GER) Post-SV Chemnitz 300898 Ne Ano Ne 100 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 Ano Ne Ne 100 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 7210063 Ano Ano Ano 270 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 Ne Ano Ne 100 Kč
JES4701 Janda Josef OK Rakovník C 301667 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 Ano Ano Ano 270 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT1414 Pavlík Přemek KOB Litvínov C 8196037 Ano Ano Ano 250 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 Ano Ano Ano 250 Kč
STA1501 Klíma Albert OK Střelka C 8004043 Ano Ano Ano 250 Kč
STA1852 Pincová Zuzana OK Střelka 2116494 Ano Ano Ano 250 Kč
STA1355 Hustníková Julie OK Střelka 2134370 Ano Ano Ano 250 Kč
STA1453 Hustníková Sofie OK Střelka 2108861 Ano Ano Ano 250 Kč
RIC1402 Havlíček Kristián OB Říčany C 2420001 Ano Ano Ano 250 Kč
SLA1350 Kozlová Eliška SKOB Slaný C 2108863 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR1351 Hezká Zuzana OK Dobříš C 2125345 Ne Ano Ne 90 Kč
TTR1151 Dosbabová Magdaléna OOB Třebíč C 52247 Ano Ano Ano 250 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 2213811 Ano Ano Ano 250 Kč
SLA1550 Hill Lucy SKOB Slaný C Ne Ano Ne 90 Kč
0090006 Šlapová Sára 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2113398 Ano Ano Ano 250 Kč
0090007 Šlapová Sofie 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2117425 Ano Ano Ano 250 Kč
0090008 Rutrle Michal 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2134268 Ano Ano Ano 250 Kč
0090009 Špička David 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2419989 Ano Ano Ano 250 Kč
0090010 Kropáček Antonín 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2134269 Ano Ano Ano 250 Kč
0090011 Slezák Martin 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2118466 Ano Ano Ano 250 Kč
0090013 Lebeda Lukáš 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2419986 Ano Ano Ano 250 Kč
0090014 Kratochvíl Samuel 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2118473 Ano Ano Ano 250 Kč
0090015 Šperlová Kateřina 009 - TJ Radon Vysoká Pec 8226318 Ano Ano Ano 250 Kč
0090016 Šperlová Marie 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ano Ano 370 Kč
0090020 Křížová Ella 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2000558 Ano Ano Ano 250 Kč
0090021 Volný Oliver 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 260 Kč
0090022 Volná Laura 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ano 260 Kč
0090024 Svitáček Matěj 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ano Ne 260 Kč
0090025 Svitáčková Magdalena 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ano Ne 260 Kč
0090027 Hering Antonín 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ano Ano 370 Kč
0090030 Parnahaj Luiza 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
0090031 Parnahaj Anna 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
0090032 Melicharová Ema 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ne 130 Kč
0090033 Melichar Tomáš 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ne Ne 130 Kč
PHK1502 Rollier Alexei OK 99 Hradec Králové C 2003281 Ano Ano Ano 250 Kč
LPM1400 Stehlík Filip OK Lokomotiva Plzeň C 2104599 Ano Ano Ano 250 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 Ano Ne Ano 180 Kč
0090034 Pilát Lukáš 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ano Ano 370 Kč
0260001 Nedas Jan 026 - Neregistrovaný 8580 Ne Ano Ano 180 Kč

T2

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STA8051 Lubasová Mirka OK Střelka C 2118114 Ano Ano Ano 250 Kč
STA7451 Holzäpfelová Lenka OK Střelka 2134325 Ne Ano Ano 180 Kč
DOR7855 Hezká Zuzana OK Dobříš 2104691 Ne Ano Ne 90 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0999 Věžníková Veronika OOB Třebíč 2115145 Ano Ano Ano 250 Kč
0100001 Věžníková Magda 010 - O-HROT 7205015 Ano Ano Ano 250 Kč
0160001 Perničková Lenka 016 - OK Malenovice 7207038 Ano Ano Ano 250 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 Ano Ne Ne 90 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 8014467 Ano Ano Ano 250 Kč
DKP1555 Dudová Marta Oddíl OB Kotlářka C 8332288 Ne Ano Ano 180 Kč
0300002 Sadilová Jana 030 - Neregistrovaný - Šeberov 232350 Ano Ano Ano 250 Kč

T3

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov C 8154978 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 Ano Ano Ano 250 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR7404 Gregor Radovan OK Dobříš C 2125353 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR7504 Hezký Vítězslav OK Dobříš 2127571 Ne Ano Ne 90 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM8255 Henková Daniela VSK Mendelu Brno C 53222 Ano Ano Ano 250 Kč
27S8500 Babková Miroslava (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067259 Ano Ano Ano 250 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 Ano Ano Ano 250 Kč
KPY8001 Žák David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2421374 Ano Ano Ano 250 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering B 8130409 Ano Ano Ano 250 Kč
0080001 Píšová Jitka 008 - Dvě Pí 2035170 Ano Ano Ano 250 Kč
0090018 Křížová Darina 009 - TJ Radon Vysoká Pec 2420005 Ano Ano Ano 250 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ano Ne 180 Kč
0120003 Handrková Michaela 012 - Handrci zapůjčit Ne Ano Ano 260 Kč
KPY0602 Chaloupka Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. Ano Ano Ano 250 Kč
FSP9999 Chejn Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8665 Ano Ano Ano 250 Kč
DKP7204 Ptáček Josef Oddíl OB Kotlářka C 2420028 Ano Ano Ano 250 Kč
DKP7750 Ptáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 Ano Ano Ano 250 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 Ano Ne Ne 90 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 Ano Ano Ano 250 Kč
KPY8050 Kameníková Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C Ano Ano Ano 250 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 Ano Ano Ano 250 Kč
KPY7701 Nedas Dušan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ne Ano Ano 180 Kč
0270002 Křiklavová Petra 027 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. 2103708 Ne Ano Ne 90 Kč
0270003 Křiklava Adam 027 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
0270008 Dlabač Marek 027 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
0270009 Křiklavová Magdalena 027 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 1421927 Ano Ne Ne 90 Kč
0290001 Kotenová Petra 029 - 029 KOT 2148127 Ano Ano Ano 250 Kč

T4

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ano Ano Ano 250 Kč
VPM7900 Materna Josef KOS Slavia Plzeň Ano Ano Ano 250 Kč
0070001 Lhotka Ondřej 007 - Lhotkovi 301415 Ano Ano Ano 250 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 Ano Ano Ano 250 Kč
JLI7701 Pešík Michal OB Jizerky C 8051677 Ano Ano Ano 250 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 Ano Ano Ano 250 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ano Ne Ne 90 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 Ano Ano Ano 250 Kč
0120001 Handrk Pavel 012 - Handrci 2212702 Ne Ano Ano 180 Kč
SRK9510 Bláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8015306 Ano Ano Ano 250 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 Ne Ano Ano 180 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 8116801 Ano Ne Ne 90 Kč
0190001 Škroch Michal 019 - MLOK 232235 Ne Ano Ano 180 Kč
0210002 Březovská Tereza 021 - OBA 9491 Ano Ano Ano 250 Kč
0250001 Kabelkova Tereza 025 - OBA2 zapůjčit Ano Ano Ano 370 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT1717 Pavlík Eliáš KOB Litvínov C 8196037 Ano Ano Ano 250 Kč
0010002 Nezvedová Terezka 001 - Malí draci 232264 Ano Ano Ano 250 Kč
0010003 Nezveda Adam 001 - Malí draci 53196 Ano Ano Ano 250 Kč
STA1651 Pincová Ivana OK Střelka 2139483 Ano Ano Ano 250 Kč
0050002 Roskop Kamíla 005 - (GER) OL-Team Filder 9200188 Ne Ano Ne 90 Kč
LDC1750 Havlová Aneta KOB Děčín C 7434894 Ano Ne Ne 90 Kč
SKM1550 Pěčková Natálie KOB Směr Kroměříž C 52199 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM1616 Chromý Filip KOS TJ Tesla Brno C 888602 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM1991 Chromá Klára KOS TJ Tesla Brno C 896975 Ano Ano Ano 250 Kč
0060003 Stohanzlová Vilma 006 - BikingTea 2085645 Ano Ano Ano 250 Kč
0070002 Lhotková Martina 007 - Lhotkovi 301409 Ano Ano Ano 250 Kč
UOL1450 Paulíčková Veronika SOB Olomouc C 2069082 Ano Ano Ano 250 Kč
UOL1750 Horčičková Šárka SOB Olomouc C Ano Ano Ano 250 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 Ano Ano Ano 250 Kč
0090023 Bican Štěpán 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0090026 Svitáčková Johana 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ano Ne 260 Kč
0090028 Krůdl Filip 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ano Ano Ano 370 Kč
0090029 Špička Maxmilián 009 - TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
DCE1600 Procházka Adam KOB Dobřichovice 8303060 Ne Ano Ano 180 Kč
DCE1800 Procházka Erik KOB Dobřichovice 51966 Ne Ano Ano 180 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ano Ano Ne 180 Kč
0120002 Handrková Johana 012 - Handrci zapůjčit Ne Ano Ano 260 Kč
LPU1456 Šabatková Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 9323 Ano Ano Ano 250 Kč
KPY1700 Kameník Lukáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2222841 Ano Ano Ano 250 Kč
KPY1500 Kameník Matěj SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2221441 Ano Ano Ano 250 Kč
0270004 Sojka Tomáš 027 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
0270005 Konz Julie 027 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
0270006 Havlová Natálka 027 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
0270007 Šťastný Sašík 027 - Ski klub Karlovy Vary, z.s. zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
celkem přihlášených: 878, vklad: 264190 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.